Vyhlášení Protektorátu Čechy a Morava 15.9.1939 a 15.9.2019

ByO90nXzyEIDnešního dne si připomínáme neblahého výročí vyhlášení protektorátu Böhmen und Mähren a totální okupace německou fašistickou armádou. Na území protektorátu začínají platit zákony německé nacistické 3. říše, jsou zatýkáni čeští vlastenci, komunisté a Židé. Je zahájen protifašistický odboj a odbojové skupiny přechází do totální ilegality. Od této události uplynulo 80 let a jedná se tedy o významné výročí a jak je jíž “dobrým” zvykem mainstram o toto výročí mlčí. Pokládám si ale otázku, dívaje se kolem sebe, zda je to důvodem pouze ke vzpomínkám.

V Praze pohrobci fašistů (nyní “levicových” extrémistů) zakrývají sochy osvoboditelů a hanobí jejich hroby narušováním pietních shromáždění. Na pódiích je veřejně trhána Ústava České republiky a nevědomí občané jsou pod zástěrkou boje za demokracii tlačeni do fašistického převratu, kdy se chce moci chopit tlupa zaprodanců agentů cizí moci ještě horší než ta v roce 1989 a nastolit zde autoritativní fašistický režim již bez jakýchkoli náznaků svobody a demokracie.

Pokud srovnáme paralelu mezi protektorátem z roku 1939 a dneškem, musíme dospět k závěru, že jsme OPĚT v Protektorátu nyní řízeném fašisty a satanisty z NWO pod taktovkou US deep state, Rotschildů a jejich veřejných agentů jako Soros a jeho politických ziskovkek, podporvaných místními kolaboranty soustředěnými kolem různých institutů a thik-tanků.

Proveďme si srovnání:

po území státu se volně pohybují okupační vojska

AČR je plánovitě likvidována a není schopna bránit území ČR

zpravodajské služby pracují pod vedením cizích zájmů, již mnoho let existuje zákon o vytvoření 5 členného kontrolního orgánu nad všemi službami a tento orgán dosud není vládou personálně obsazen!

shromáždění občanů se musí předem hlásit a mohou být zakázána

vlastenci jsou pronásledováni za politické názory — kriminálně stíháni a mediálně dehonestováni a pokud mají děti, je na ně posílán OSPOD a je jim vyhrožováno odebráním dětí

pokud máte odlišný názor než ten oficiální jste onálepkováni a vyhozeni z práce

do země jsou přes odpor většiny obyvatel importovány tisíce cizích naprosto odlišných etnik jako zbraň hybridní války

http://www.prehladsprav.sk/je-cesko-alebo-moslimska-krajina-teplice-uz-pohltili-uplne-moslimovia/

https://ceskoaktualne.cz/2019/09/islamsky-stat/prazsky-imam-samer-shehadeh-vybiral-penize-na-obeti-valky-penize-posilal-islamistum-tvrdi-policie/

https://ceskoaktualne.cz/2019/09/zpravy-z-domova/africti-migranti-ovladali-trh-s-drogami-v-praze-policie-zakrocila

protektorátní vláda stále přijímá nová a nová nařízení sloužící k totálnímu odzbrojení obyvatel

protektorátní vláda připravuje Nadstavbový zákon (spíše by se měl jmenovat Zmocňovací jako v nacistickém Německu), který občanům zakazuje tvořit domobrany a uskupení na vlastní obranu

Zatím, zdůrazňuji zatím nejsou vlastenci popravováni a Židé nemusí nosit hvězdu. Místní protektorát trvalým importem islamistů do republiky zařídí i to, že Židé se zde přestanou cítit bezpečně a budou jim opět vypalovány synagogy, budou biti a vražděni tak, jak se to již denně děje v tzv. vyspělých státech západní Evropy kam již byla naimportována dostatečná populace islámských radikálů.

https://pravyprostor.cz/pohlednice-z-jizni-italie-tamni-situace-s-migranty-ocima-slovaka/

Každá akce vyvolá reakci, to je zákon Vesmíru. To co je konáno a řízeno pro ochranu a obranu národa a obyvatel státu, může v případě výrazného tlaku a represí protektorátu přejít do ilegality a začít se řídit vlastním životem.

Každá totalita se bojí svých organizovaných, vycvičených a ozbrojených občanů.

Již v roce 1942 to je 3 roky po zavedení Protektorátu naši dědové zlikvidovali Říšského protektora.
7 Komentářů k Vyhlášení Protektorátu Čechy a Morava 15.9.1939 a 15.9.2019

 1. weissbach napsal:

  Akorat s tim rozdilem, ze v roce 1939 nemeli takove prostredky dohledu nad obyvatelstvem a nedisponovali takovym mnozstvim dat v databazich obyvatelstva.

  • proud napsal:

   I tak by jim to melo bejt na hovno,paklize budeme obcani a ne ovcani,protoze nekdo musi zasahnout a debil od psaciho stolu to rozhodne nebude……………..A o tom co jsme za hovada prave tohle vypovida,jak radi si ami na sebe smirovani objednavame,platime a montujeme a to ostatni s tim jdouci……jsme mistri ve vymlouvani se a svinarnach o kterejch tvrdime jak jsou prej potreba,v presunovani a nehlaseni se k vlastni zodpovednosti.

   • weissbach napsal:

    To je smutný fakt, který ovšem na situaci nic nemění.

    • proud napsal:

     Bohuzel,ale na druhou stranu aspon vime s cim bojovat a s kym,ze sami se sebou a ze kazdej u sebe musime zacit,ma-li to mit nejakej smysl.Protoze vymejslet novy ideologie kretenum smysl skutecne postrada a trestem debila se celkovej debilismus taky nevymyti,i kdyz trest jistej smysl ma,ale nikoliv prednost,protoze pak se nejedna o trest ale o pomstu,nebo jeste hur o zavist.

 2. Martin Hora napsal:

  Prosim vás co to je za datum???? Někdo zaměnil březen za září……………………..martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!