P.C.Roberts: Armageddon na obzoru?

20190915_saudi_aramco_16d3342041d_largePříznivci prezidenta Trumpa by v těchto okamžicích, kdy se tento na popud Izraele chystá rozpoutat válku, měli učinit vše možné i nemožné v zájmu toho, aby je vyslechl. Vzájemná bezpečnostní dohoda USA a Izraele dává totiž Izraeli možnost zatáhnout USA do války – a to v zájmu Izraele.

Útok na ropné pole v Saudské Arábii, ze kterého jak Trump, tak Izrael obviňují Irán, spáchal s pravděpodobností hraničící s jistotou, Izrael. A právě tento útok slouží teď jako záminka pro útok na Irán.

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí, že Armageddon vypukne ve chvíli, kdy svět jen nečinně sedí – a čeká.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/09/15/armageddon-on-the-horizon/
10 Komentářů k P.C.Roberts: Armageddon na obzoru?

 1. Brousek napsal:

  Nedávno se nějaký US generál bil v prsa, že technika USA je prostě něco. Jim neunikne ani myš. Do satelitů lejou dolary jak do studny a všechno maj pod palcem. A ejhle,ztratilo se dopravní letadlo a dodnes ho nikdo nenašel. No a generálové vědí prd. Teď dal někdo Saudům po hubě a oni ti amíci zase vědí prd odkud to přilétlo. Americké patrioty mají Saudi také na prd. Jen jestli voni ty amíci taky pěkně nekecaj a nevytahujou si triko. Tak mi připadá, že už jsou světu tak trochu malinko pro smích.

  • PetrC napsal:

   Pane Brousek jen aby to nebyla provokace. Zisky se zvyseni ceny budou mit hlavne amici, ktere vlastni tezba stoji hodne a potrebuji zvysit cenu ropy. Dalsi vec je rychlost jakou obvinuji Iran. A to ze se ztratilo letadlo beze stopy, take muze byt pohadka.

   • proud napsal:

    ………….ale lidi jsou zamestnavany picovinama a drbama k premejsleni a omylani,jsou vzbuzovany jejich emoce a nemaji cas premejslet jak je to doopravdy a hlavne! s tim neco delat!!!…………a o to prece jde,proto se ztraceji letadla a delaji holokausty a armagedony a podobne……….

  • HVzV? napsal:

   U sousedů na NR je pár divočaků,kteři tvrdi,že to Saudům rozflákli schvalně izraelci.

   Prý ted po tamnich volbách to v izraeli vezme do ruky jakysi vysloužilý generál a ten nezna bratra.
   Je to nezvyk pro Saudy,kteři jsou zvykli na svem velvyslanectvi v Turecku rozřezavat na kusy živé novináře a ted takovy malér!
   No a strejda Putin hned bleskově zareagoval a nabidl nákup kralovské rodině a to aaaa Systém 400 proti letadlům,aby byli nepřemožitelni,no hrůza.
   Dřive to bylo v Arabii jednoduché letalo se na kobercich no a dnes je v tom jenom bordel!

  • Eva napsal:

   Nevěřím, že by USA nevědělo o koho jde. Jen aby to nebyl nový Tonkinský záliv.

 2. Tománek napsal:

  Kontrolní otázka – Kdo o vás ještě stojí, mimo vašich poskoků drazí amíci.

 3. Rocco napsal:

  „Zdrojem komunistického antisemitismu byla primitivní nenávist k Židům smíšená s přesvědčením, že je třeba čelit spiknutí nadnárodní židovské komunity.“

  Československo po druhé světové válce poskytovalo Izraeli materiální a vojenskou pomoc, a to i přes embargo OSN na dovoz zbraní.

  Generální tajemník ÚV KSČ židovského původu Rudolf Slánský – Salzmann byl zatčen 23. listopadu 1951 a předán do věznice Ruzyně. Dožadoval se setkání s Gottwaldem, ale nebylo mu vyhověno. Slánský byl obžalován ze špionáže, velezrady, sabotáže. Celkově bylo obžalováno v procesu 14 lidí, většinou vysoce postavených členů KSČ. Drtivá většina byla židovského původu (společně s ním např. Artur London, Vavro Hajdů, Eugen Löbl, Rudolf Margolius, André Simone, Otto Fischl). Celkově bylo odsouzeno ke smrti oběšením 11 z celkových 14 obžalovaných. Obžalován byl i izraelský občan Mordechaj Oren, který byl označen za mezinárodního špióna. Slánského žádost o milost byla prezidentem Gottwaldem odmítnuta. Společně s ostatními odsouzenými byl popraven oběšením 3. prosince 1952 v pankrácké věznici.

  6. prosince 1952 byl tehdejší izraelský velvyslanec v Československu Arje Leon Kubovy prohlášen za špióna a personu non grata a Československo opustil v roce 1953. Izraelský premiér Ben Gurion obvinil Československo z antisemitismu a antisionismu.

  30. října 1953 Izraelci Mordechaj Oren a Šimon Orenštajn byli v Praze odsouzeni k doživotnímu trestu. Tresty byly později zmírněny.

  Veškeré kontakty s Izraelem přerušilo Československo po arabsko-izraelské válce v červnu 1967, kdy Izrael obsadil území Sýrie (Golany) a Egypta (Sinaj), stejně jako celý socialistický blok.

  Až do roku 1989 nepovolovalo Československo, jako jediná země vedle SSSR, izraelským občanům vstup na své území.

  Havel obnovil diplomatické styky Izraele a Československa v únoru 1990.

  Tak měli komunisté ve všem pravdu.

  • proud napsal:

   Ano,meli,ale je nestastny slovni spojeni „komunisticky antisemitismus“,protoze jak sam pises,o zadnej neslo,slo o uplne normalni velezradu,ty se muze dopustit kdokoliv a mel by dopadnout uplne stejne,ze slo o siozidy,holt slo,ale divim se ze se dostali do cesky vlady stejne jako se divim u gaunera Babise……….jak je videt,ceskej narod je nepoucitelnej a porad si nechava vladnout cizincema i doma,nejen z ciziny,dobre nam tedy tak!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!