Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 20.9.2019

pozhar_ptica1; Nefalšovaní hrdinové. Pracovníci ministerstva pro mimořádné situace zachránili před ohněm zvířata z hořícího obchodního a zábavního centra v Grozném. Hasiči zachránili všechna zvířata,která se nacházela v kontaktní zoo.

2; Americký generál informoval o plánu Pentagonu ohledně útoku na Kaliningrad. Podle jeho slov byl v Pentagonu vypracován plán umožňující překonat systém protivzdušné obrany Kaliningradu.

3; Stíhačka ztratila palivové nádrže na nebi nad Německem. Stíhačka Tornado se vracela z cvičení na leteckou základnu do Šlesvicka.

4; V USA vyzvali k impeachmentu Donalda Trumpa kvůli Ukrajině. Americká sněmovna reprezentantů musí uplatnit proceduru impeachmentu prezidenta.

5; Já nejsem specialista na erekci, říká nová ukrajinská ministryně zdravotnictví. Skaleckaja prohlásila, že nebude komunikovat s obyvatelstvem způsobem, jakým to dělala Suprun.

6; Drogově závislý člen specnazu, kterému „ruplo v bedně“ je tváří současné Ukrajiny. Příběh s šílencem, který se chystal zaminovat kyjevský most Metro je vlastně současná Ukrajina v miniatuře.

7; Ukrajinská armáda ignoruje Zelenského a nadále chystá opevnění, navíc utajuje události v zóně odpoutání sil.

8; Ukrajina se vydala cestou „soutěže genocid“. Ukrajina podpořila petici adresovanou německému bundestagu o uznání „hladomoru“ za genocidu Ukrajinců.

9; Nebezpečný tandem: Zelenskij a Kolomojskij. Známý blogger Jurij Podoljaka (Yurasumy) ve svém pravidelném videu představil přehled událostí na Ukrajině.

10; Leží a chvějí se. Proč „hrdinové Ukrajiny vkleče žadoní o to, aby byli ušetřeni? Politolog Vladimir Kornilov vysvětlil nedávný incident s útokem na most v Kyjevě.

11; Vladimir Vjatrovič se vydal směrem k totální banderizaci. Všichni více než dobře vědí o procesu derusifikace, která je na Ukrajině posledních několika letech velmi aktuální. Přestože byl odvolán z funkce ředitele Ústavu národní paměti, dostal od nového premiéra příslib, že instituce bude pokračovat v ostře protiruském kursu.

12; Celistvost Ukrajiny a nová reforma. Zelenskij učinil prohlášení. Zrušení moratoria na prodej půdy vyvolalo bouřlivou reakci v ukrajinském parlamentu.

13; Smrtící úder. Ruské Iskandery v rámci cvičení poprvé zasáhly „tábor teroristů“ v Kazachstánu. Před možným útokem ze vzduchu pomocí prostředků dálkového odhalování a radioelektronického boje ochránil odpalovací zařízení systém protivzdušné obrany.

14; „Vlak“ Doněcké a Luganské republiky jede do Ruska. Ukrajinci se ho snaží dohnat. Území Donbasu pomalu směřuje do Ruské federace. Před Ukrajinou stojí dvě možnosti dalšího vývoje: buď vlak nedoženou nebo jej doženou a narazí na rozhodný ozbrojený odpor.

15; Kosmonaut Roskosmosu nemohl získat hodnost kvůli americké manželce. Bezpečnostní služba Roskosmosu nepotvrdila prvního náměstka náčelníka Centra přípravy kosmonautů ve funkci. Americká manželka je bezpečnostní riziko.

16; Neznámý pachatel zahájil palbu do davu nedaleko Bílého domu. Ve Washingtonu neznámý muž zahájil palbu do shromáždění lidí.

17; Zadržená plavidla s posádkou, která zaútočila na ruské pohraničníky, byla dopravena do Nachodky.

18; Pojď, sexuálně mě obsloužíš... Ukrajinky, které přijely do Polska za výdělkem, vyprávějí o svém zklamání z této „západní“ země. Stěžují si hlavně na přezíravé chování Poláků. Naopak Poláci říkají, že Lvov je pěkným městem jen proto, že je polský.

19; V Německu zjistili identitu dvou karatelů, kteří v letech Druhé světové války sloužili nacistům. Jeden z nich je Lotyš.

20; USA už rozmisťují zbraně v kosmu, říká Lavrov. Zvlášť zdůraznil revizionismus jako trend americké politiky posledních let.

21; Na Ukrajině chytili jednoho z nejnebezpečnějších mafiánů „Samvela Doněckého“. Spolu s ním byli zadrženi i členové jeho zločinecké organizace.

22; Vojenská nemocnice v západoukrajinském městě Luck (214 tis. obyv.) minulou noc málem vyhořela. Informuje o tom ukrajinská Služba pro mimořádné situace.

23; Trumpův rozhovor, který vyděsil americkou rozvědku, se týkal Ukrajiny, hlásí The Washington Post. Trumpova administrativa odmítá článek komentovat.

24; Pohřběte mě na Ukrajině, přeje si sedmašedesátiletý herec a boxer Mickey Rourke. Hollywoodský herec si chce zajistit místo posledního spočinutí v Chmelnické oblasti.

25; V Rusku mohou zrušit některé profesní svátky. Pokud úředníci včas nezasáhnou, budou výnosy o svátcích zrušeny.

26; V Brjansku byli zavražděni pracovníci ruské vládní agentury pro speciální komunikaci. Pracovníci se neozvali ve stanovený čas a kolegové vyhlásili poplach. Přepadení mělo pravděpodobně loupežný charakter.

27; Před armádou se neschováš. V Rusku se zpřísňují pravidla pro vojenskou službu. Už jsou vypracovány změny v příslušném zákoně o vojenské povinnosti.

28; Nejvyšší představitel Kaliningradské oblasti odpověděl na hrozby ze strany americké armády. Poradil americkým „stratégům“, aby se seznámili s ruskou historií.

29; Kolona ruských tanků u hranic s Ukrajinou vyvolala výkřiky hrůzy v Kyjevě. Na Ukrajině jsou přesvědčeni, že tentokrát Rusko už opravdu chystá věrolomný útok.

30; Poslanci zvolili nejvyššího představitele Krymu na druhé volební období. Tři kandidatury na tuto funkci navrhl prezident Ruska Vladimir Putin.

31; Policejní praporčík střílí na své kolegy v moskevském metru. Byly zveřejněny záběry z bezpečnostních kamer.

32; Soud pustil z vazby herce Ustinova, který dostal 3,5 roku odnětí svobody. Předtím na obranu „oběti režimu“ vystoupilo mnoho veřejně známých lidí – herci a politici.

33; Byly zveřejněny další podrobnosti ze zastřelení pracovníků agentury pro speciální komunikace v Brjansku. Bylo zahájeno trestní řízení a po banditech bylo vyhlášeno pátrání.

34; Ukrajina zorganizovala ozbrojenou provokaci v okamžiku placení dodávek vody zástupci Luganské republiky. Pokud ukrajinská strana má zájem na tom, aby mohla dodávat vodu do Luganské republiky, musí vytvořit bezpečné podmínky,prohlásil zplnomocněnec republiky na jednání v Minsku.

35; FSB: Jeden ze severokorejských pytláků, kteří zaútočili na ruské pohraničníky, zemřel. V současné době vyšetřovatelé v Nachodce prohledávají zadržené severokorejské lodě.

36; Římský papež se odmítl setkat s Porošenkem. O setkání žádal osobně katolikos Ukrajinské řecko-katolické církve.

37; Ukrajinský soud povolil zabavení dokumentů Porošenkova režimu ohledně provokace v Kerčském průlivu. Vyšetřovatel získal povolení na zabavení kopií dokumentů obsahujících informace s označením „tajné“.

38; Bylo to jako v pekle. V Turecku polili děti z Ruska hořícím tukem. K tragické události došlo na závěrečné večeři v jednom z hotelů při kuchařské show. Zraněno bylo osm lidí, tři museli zůstat v nemocnic. Jedno z dětí utrpělo popáleniny na 27% povrchu těla. Druhé dítě na 16%.

39; Ukrajinští „patrioti“ zuří. Na fotbalovém zápase v Mnichově přinesli srbští fanoušci na zápas vlajku Doněcké republiky na znamení solidarity.

40; Známý kyjevský novinář na televizní show s Dianou Kadi prohlásil, že Ukrajinci neexistují. Alexandr Čalenko sám sebe považuje za „Jihorusa“.

41; Karatelé zešíleli. Na frontu byly vyslány speciální skupiny pro potlačení vzpoury, zabránění dezerci a sebevraždám. Kromě dezerce se ukrajinští vojáci uchylují k sebepoškozování.

42; Vášně u letecké základny „Zóna 51“ v Nevadské poušti. Na základě vtípku na internetu se kolem základny začali shromažďovat Američané a chystají útok na základnu.

43; Bylo zveřejněno datum setkání Zelenského a Trumpa. Prezident Ukrajiny se také setká s lídry ukrajinské diaspory, šéfy židovských organizací a zástupci podnikatelské sféry.

44; Kyjev vysílá na frontu nacionalistické bataliony. Karatelé chystají v Donbasu „krvavý katalyzátor“. Kyjev chystá v Donbasu nové kolo krveprolití. V hledáčku je Gorlovka.

45; Největší čečenské obchodní centrum bude co nejdříve obnoveno. Byly zveřejněny podrobnosti o likvidaci požáru.

46; Ruská zvířata zvýšila svou cenu na čtyřsetnásobek. V Rusku byla zveřejněna částka, na kterou si země cení své životní prostředí. Populace losů je hodnocena na 88 miliard rublů.

47; Ukrajina by se měla přejmenovat na Sorošistán. Poslanec Rabinovič vyjádřil svůj šok z probíhajících událostí. Soudě dle procedury schvalování rozpočtu, měla by být Ukrajina přejmenována na Sorošistán, protože veškeré probíhající procesy jsou kontrolovány George Sorosem.

48; Trump promluvil o údajném tlaku na Zelenského. Americký prezident je obviňován z toho, že tlačí na ukrajinského prezidenta, aby zahájil stíhání či alespoň vyšetřování syna Joe Bidena, který má na Ukrajině své podnikatelské aktivity.

49; Ukrajina mění rétoriku ohledně svého členství v NATO. Ukrajina se musí smířit s tím, co se jí nabízí. A pro přiblížení k NATO musí také něco udělat...

50; To už by bylo jednodušší vynalézt teleportaci. Nový ukrajinský ministr infrastruktury prohlásil, že žádný Hyperloop nepřipadá v úvahu. Místo toho chce vidět rozvoj stávající ukrajinské infrastruktury.

51; Poslanec Vakarčuk odešel předčasně ze zasedání Nejvyšší rady kvůli tomu, aby se mohl účastnit koncertu v Minsku.

52; V Doněcké republice komentovali odmítnutí Kyjeva podepsat „Steinmaierův vzorec“. Dodatečné ústupky ze strany Republik Donbasu ohledně schvalování Steinmaierova vzorce“ jsou vyloučeny.

53; V USA informovali o bezmocnosti Pentagonu proti ruským zbraním. Podle názoru expertů program hyperzvukových zbraní v USA trpí deformacemi.

54; Na Ukrajině hrozí zabavováním půdy Rusům. Ukrajina si váží svých mezinárodních partnerů, ale také musí chránit sovu suverenitu.

55; Trump uvalil na Írán ty nejtvrdší ekonomické sankce. Prezident USA Donald Trump prohlásil, že země zavádí sankce proti íránské národní bance.

56; V Bílém domě informovali o „okupaci ruského území“ během války v Donbasu. Zástupce americké administrativy prohlásil, že jedna ze stran konfliktu v Donbasu okupuje část ruského území.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!