Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 22.9.2019

pavel_ustinov_na_sude1; Herec Pavel Ustinov poděkoval za své propuštění Putinovu důvěrníkovi. Stoupenci Majdanu v Rusku najednou zjistili, že Ustinov je vlastně „prosovětský a prokrymský stalinista“.

2; Skandální poslanec Gončarenko (z Porošenkovy strany Evropská solidarita) má v úmyslu dostavit se na zasedání PACE navzdory odmítnutí ze strany Ukrajiny.

3; Záhadná smrt. V Thajsku bylo nalezeno tělo Rusa vedle mrtvého pitbula.

4; Bezvízový styk? Na letišti v Tallinu nepustili Ukrajince do Estonska. Pět občanů Ukrajiny dostalo zákaz vstupu do Estonska poté, co přiletěli na tallinské letiště.

5; V Nejvyšší radě prohlašují, že normandský formát může být pro Ukrajince studenou sprchou. Naposledy setkání v tomto formátu proběhlo v roce 2016 a nepřineslo absolutně žádné výsledky.

6; Do Arktidy se vypravila historicky největší expedice. Téměř 600 vědců ze 17 zemí se vypravilo na expedici, aby studovali změny klimatu. Cena projektu činí 140 milionů euro.

7; Zelenského čeká vážná zkouška. Už během předvolební kampaně kolovaly zvěsti o tom, že bývalý herec Zelenskij je figurkou oligarchy Kolomojského.

8; Naše směřování je do Ruska! Obyvatelé Luganské republiky vyjeli do ulic s vlajkami Ruské federace na počest Dne ruské jednoty.

9; Nejzuřivější ideolog ukrajinského nacismu byl vyhnán. A co dál? Se jménem Vladimira Vjatroviče je spojeno několik halasných skandálů na Ukrajině. Bývá označován za „potrat“ Majdanu.

10; Pochod Saši Šamana v mlhavé zóně vědomí jako symbol boje s Kremlem. Otázka zní: Proč? Jaký byl skutečný cíl celé této agitace a propagandy?

11; Ukrajina byla ponížena kvůli Rusku a vyhlašuje bojkot PACE. Poté, co PACE schválila rozhodnutí o návratu Ruska do organizace, ukrajinští delegáti se urazili.

12; Žirinovskij znovu oznámil, jak se Ukrajina může vrátit k Rusku. Není nic jednoduššího než vydat všem zájemcům na Ukrajině ruské pasy...

13; Minským dohodám hrozí zmrazení. Kyjev je dnes ve složité situaci. Stojí před těžkou volbou. Jde o to, že vše směřuje k zastavení válečného konfliktu. První kroky byly už učiněny. Mnoho analytiků je přesvědčeno, že Minským dohodám zvoní umíráček.

14; Trump se neočekávaně rozhodl využít Zelenského jako zbraň. Jen něco přes rok zbývá do řádných prezidentských voleb v USA.

15; Karatelé zahájili palbu na Lugansk, probíhá ostřelování ve všech směrech. Ukrajinská armáda utrpěla ztráty.

16; Globální fiasko vychvalované superzbraně USA. Výmluvy Washingtonu jsou hloupé. Vychvalovaný systém protivzdušné obrany nebyl schopen účinně zareagovat na obyčejné drony.

17; Symbol ruské cti a slávy. V hodině obrovského nebezpečí se celá Rus zvedla proti hordě. Připomínáme si 639. výročí Kulikovské bitvy.

18; Západ se rozhodl: Je načase ukončit válku v Donbasu. Otázky klem Donbasu budou nastoleny na brzkém setkání normandské čtyřky.

19; Rusko a Ukrajina má jeden velký společný problém, který je třeba naléhavě řešit. Ani jedna z obou zemí nemá zformulované národní zájmy, říká moderátor Vladimir Solovjov.

20; OSN navrhuje využít zkušenosti SSSR. Omezení automobilového provozu ve městech je možné zkvalitnění veřejné dopravy. A v SSSR s tím měli velmi dobré zkušenosti.

21; Brit otrávený v Amesbury chce na Rusku vysoudit milion liber.

22; Ukrajinští vojáci, kteří padli v Donbasu, přišli o své tváře. Někdo na jejich náhrobcích natřel jejich podobenky bílou barvou.

23; Šojgu informoval o Ukrajině a hlavní hrozbě pro Rusko. Nevím, jaká bude Třetí světová válka. Ale přesně vím, že bude poslední.

24; Na dvě strany. Erdogan chce koupit komplex Patriot od USA. V srpnu CNN informovala, že USA oficiálně odmítly Turecku prodat komplexy Patriot kvůli tomu, že Ankara nakoupila ruské S-400.

25; Piráti propustili ruské námořníky. Rusové byli již dopraveni do Německa.

26; Nový ministr obrany Ukrajiny informoval o plánech s ukrajinskou armádou. Andrej Zagorodňuk byl jmenován do funkce ministra obrany 29. srpna po přestavbě ukrajinské vlády.

27; Ve straně Sluha národa prohlásili, že hodnoty Ukrajiny a Evropy nejsou totožné. Kvůli tomuhle jsme na Majdanu nestáli. Na Ukrajině je naprosto odlišný přístup k rodině.

28; Byly zveřejněny záběry z rozehnání demonstrace blokujících „putinovské uhlí“ u Lvova. Připomeňme, že během odblokování dopravy účastníci akce zranili osm policistů.

29; Žádný Steinmaierův vzorec neexistuje, říká Porošenko.

30; Puškov se vyjádřil k Porošenkově budoucnosti. Včera Porošenko prohlásil, že to není poprvé, co se ho někdo snaží dostat za mříže, ale on se „nikoho a ničeho“ nebojí.

31; Olympijský výbor komentoval hrozbu vyloučení Ruska z Olympijských her v Tokiu. V pátek novinář německé televize ARD Hajo Seppelt informoval o možných manipulacích s dopingem, ze kterých je podezřelá Ruská federace.

32; Porošenko prohlásil, že jeho syn donutil rodinu mluvit pouze ukrajinsky. Vyšlo ale najevo, že všechno je jinak. V jednom interview přiznal, že sice miluje ukrajinský jazyk, ale v běžných situacích používá výhradně ruštinu.

33; Dvaadvacáté září je Den partyzánské slávy Ukrajiny. Právě tento den v roce 1941 je považován za začátek ilegálního partyzánského hnutí na Ukrajině.

34; Pod vaší vlajkou zabíjeli mé krajany. Nejste tady doma, vmetl důstojník Luganské republiky ukrajinské propagandistce z kanálu TSN.

35; Bitevní pole – maršrutka. Ukrajinští vojáci zorganizovali prověrku řidičů minibusů. Je dávno známo, že ukrajinští vojáci, zvláště ti, kteří bojovali v Donbasu, narážejí na odpor řidičů hromadné dopravy. Vyhánějí je, neuznávají právo na bezplatné jízdné, označují je za vrahy. Dobrovolníci ve vojenské uniformě se postavili k silnici a zapisovali si poznávací značky vozidel, která jim nezastavila. Řidiči budou předvoláni „na koberec“ na místní úřad.

36; V USA posuzovali ruské ponorky schopné učinit Ameriku neobyvatelnou. Rakety z ruských jaderných ponorek projektu Borej jsou schopni učinit USA neobyvatelnou zemí.

37; Sergej Šojgu informoval, jak byla zachráněna Armáda Ruska. Není to vůbec tak dávno, kdy se ruské armádě posmívali. Dnes z ní mají po celém světě respekt.

38; Palebná síla: Byly zveřejněny záběry střeleb z komplexů Kinžal z protilodního plavidla. Cvičení probíhalo v podmínkách bouře.

39; V Kyjevě způsobili policisté trojitou dopravní nehodu. Řidič policejní škodovky byl nepozorný a při otáčení vozidla na křižovatce (na Ukrajině povolený manévr) a vjel do dráhy automobilu jedoucímu za ním. Po srážce do policejního auta narazilo další vozidlo jedoucí v opačném směru.

40; Oleg Carjov učinil důležité prohlášení: Dnes už mnoho lidí přichází na to, že majdan nepřinesl Ukrajině nic dobrého, a říkají to už nahlas. Ale ve vězeních sedí mnoho lidí jen proto, že to poznali už na samém počátku a snažili se nežádoucímu vývoji zabránit.

41; Trump vyčítá Evropské unii Ukrajinu. Prezident USA je naštvaný, že Evropa finančně pomáhá Ukrajině podstatně méně než USA.

42; „Ukrajinská otázka“ hýbe americkou politickou scénou. Trump obvinil Bidena z „drzé lži“. Ve Washingtonu už několik dní neutichá rozruch kolem rozhovoru Trumpa se Zelenským.

43; Raketové protivzdušné jednotky ukrajinské armády byly uvedeny do nejvyšší bojové pohotovosti.

44; Svatební dort na svatbě Ksenie Sobčak byl podvrh. Náklady na svatbu Ksenie Sobčak a Konstantina Bogomolova byly odhadnuty na 16 milionů rublů. Na co vlastně šly tyto peníze?

45; Meteorologové zveřejnili pro Rusko děsivou prognózu na podzim. Hrozí nová vlna chladu. Zima se přiřítí náhle a bude drsná a nikoli „evropská, jak dříve předpovídali meteorologové.

46; Blíží se posuny mocenských strukturách. Proč se vlivní nepřátelé našeho národa bojí rozhovorů o národní ideji? Veřejných rozhovorů o národní ideji a kolektivních strategiích se bojí jen ti, kdo mají co skrývat.

47; Byly zveřejněny záběry z nehody během vsadku obrněné techniky. Nedaleko Orenburgu selhaly padáky a vysazovaná technika dopadla na zem volným pádem z výšky 1,5 km a rozbila se napadrť.

48; Bývalý dopravní policista jde také „vyhánět Putina“. V Jakutsku se objevil další „šaman“. Jedná se o důchodce a bývalého dopravního policistu, který bydlí v Jakutsku.

49; Krymský most bude do prosince rozebrán. Některá nepřející média aktivně šíří zprávu o tom, že Krymský most má být do prosince rozebrán na součástky. Těmto zprávám ale věří jen osoby, které vážně věřily tomu, že most nebude dostavěn nebo že ho ukradnou mimozemšťané.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
2 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 22.9.2019

 1. .lak napsal:

  Reakce na téma AE.
  Zvýšení teploty planety povede jistě jako v minulosti k většímu odparu vody světe div se až ze 3/4 vodní planety a tedy patrně bude pršet i v oblastech pouští a možná i antarktida znovu rozkvete. A naprosto bez obav jde snadno vymrazit planetu na kost (odkaz) kdy cca z 50% je dotována teplem ze slunce na nejzažší možné dráze obyvatelnosti země organismy a protože to nestačí na ledové planetě historicky s velmi krátkými obdobími dob meziledových (vyhráli jste první cenu se zanedbatelnou šancí v čase) druhou půlku získává proti mrazivému kosmu takřka s absolutní nulou 4%f? expanzí vodních par. Kdy vliv co2 je podobný snad jen s delíriem pominutých opilců.
  https://www.youtube.com/watch?v=bGrttVRfkgo

  00 OdpovězUpravZář 24, 2019 20:46

  https://aeronet.cz/news/video-hystericky-zachvat-grety-thunberg-na-pokraji-nervoveho-zhrouceni-na-klimatickem-summitu-osn-v-new-yorku-vstoupi-do-dejin-otresna-ukazka-psychicky-zmanipulovaneho-a-vydeseneho-ditete/

 2. hany napsal:

  Film, si tu!

  Kričiaci film, ktorý ste nás nenašli 2019; >> NEWFILM21.C OM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!