Žádáme překlad a zveřejnění „Důvodové zprávy Istanbulské úmluvy vydané Radou Evropy“

Důvodová-zpráva-REMáme zde novou kampaň k Istanbulské úmluvě. Poté, co Odbor rovnosti žen a mužů při Úřadu vlády rozjel svojí kampaň na Facebookových stránkách Istanbulská úmluva, rozhodli jsme se "zatlačit" na zhotovení oficiálního překladu do českého jazyka a zveřejnění "Důvodové zprávy Rady Evropy Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí", která je naprosto zásadní. Odesláním formuláře pomůžete zvýšit tlak na zhotovení a zveřejnění tohoto zásadního dokumentu.

VÝZVA

Žádáme tímto Ministerstvo zahraničních věcí a Úřad vlády o zveřejnění Důvodové zprávy Rady Evropy Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí, zkráceně nazývanou Istanbulská úmluva, a to v českém jazyce. Tato důvodová zpráva je zásadním dokumentem ve vztahu k Istanbulské úmluvě, protože podrobně popisuje články a odstavce obsažené v Istanbulské úmluvě, dále vysvětluje pojmy, které se v Istanbulské úmluvě vyskytují a vysvětluje, jak má být Istanbulská úmluva prováděna. Nejen odborná a široká veřejnost, ale i poslanci mají právo být s tímto zásadním dokumentem seznámeni ještě před ratifikační procedurou Istanbulské úmluvy.

Komu bude výzva přímo doručena?

Úřad vlády ČR
Mgr. Radan Šafařík, ředitel Odboru rovnosti žen a mužů
prof. JUDr. Helena Válková, Csc., zmocněnkyně vlády pro lidská práva (místopředsedkyně)
Mgr. Tomáš Petříček, Ph.D.

ministr zahraničních věcí ČR

 

http://kampaneprolidi.cz/2019/09/18/zadame-o-preklad-duvodove-zpravy-rady-evropy-istanbuske-umluvy

 

Touto kampaňí, usilujeme odmítnutí Istanbulské úmluvy.

Kliknutím na odkaz ...."kampaněprolidi"...a podepsáním, se přidáte k této výzvě.

Důvodová zpráva je nedílnou součástí Istanbulské úmluvy. Jsou zde vypsána definice a postupy provádění IÚ. Na tyto nebezpečí upozorňujeme od března 2018, kdy vznikla petice: https://www.petice.com/chceme_zachovat_tradini_rodinu_odmitame_ratifikaci_istanbulske_umluvy_a_dublinu_iv

 

 

Naše aktivity: https://tradicni-rodina.cz/nase-aktivity/

Za podporu spolku děkujeme: https://tradicni-rodina.cz/prispevky-a-dary/
47 Komentářů k Žádáme překlad a zveřejnění „Důvodové zprávy Istanbulské úmluvy vydané Radou Evropy“

 1. proud napsal:

  On ten preklad v cestine neni??? O nas bez nas??? Odkud to jen znam?

 2. HVzV? napsal:

  HzHR PopSALO JAK BUDOU DOMORODCI ĆR O NĚKOLIK 100vek MILIONŮ hezky brzo odlehčeni

  nikdo z gojimů se toho na NR nedokázal povšimnout a Dvorzak si spolu s pyjaty lapky a zločinci hladi ručičky,nebot je s nimi v jednom pytli!.

  ON NEMUSI Už NIC CENZUROVAT,

  nebot se timto prokázalo,že na jeho webu nikdo ničemu nerozumi,akorát se tam budou mezi sebou mlit jeho zakaznici o to,zda a jak udělat z Koněva patrony pro Islamsky stát. Honolulanuv president tak bude spokojen,což je tam vysoce populárni a demonstrace za roztaveni Koněva na střelivo už jenom prši!
  Odkaz jak to pražačti Piráti udělaji tu možná HzNR dá vzorem.
  Je to skwělý přiklad jak NIKDO V ČR žadné svoje penize NECHCE a pak breči,že ho zas ti zločinni lapkové a pyjati vykradli!
  Jsme tu zvědavi z čeho bude platit SPD svým přiznivcům důchody,když se o nic nestará a Trikkolona ji ukrade hlasy čimž dostane zpivajici tetřev hlušec, samuraj do zadku tolik broků,že půjde do trouby na pekáč!

  • HVzV? napsal:

   HzNR TVRDI,ŽE NEMÁ ŽADNOU SILU, PROTOŽE JAKO HWĚZDA NEEXISTUJE!

   Ovšem na druhé straně se ti darebáci pěkně vybarvuji!.
   Deklaruji,že chtěji poprve v historii ČR volně komentovat v konspiračnim románu průběžně něco co tu ještě nebylo a čemu nikdo z celé republiky NEUVĚŘI nebot je řizena heslem pana Švejka

   TO CHCE KLID!

   Bude tak poprve naživo, krok za krokem vidět,jak zločinečti lapkové, piráti,wládni neomarxisté,banksteři a skutečná vláda světa zajisti vylupováni té bidné republiky,aby později se jimi mohla celá republika chlubit, jak byli obratni a jak i když to budou mit ovčané VŠE před nosem.
   Pozvolná změna režimu tak bude zajištována a pozor

   NIKDO NIC NEZPOZORUJE!

   Tady samozřejme půjde o velmi přisnou konspiraci a NIC z toho pravda samozřejmě prý NEBUDE.
   TO potvrdi i Světlonoš pravdy na NR oblibený a dnes už tam slavný lidový komentátor ze zámořského Ameru,pokud ho Dworřak připusti nebot se doposud nenašel nikdo s tak skvělou výdrži jako je ten pan HONOLULU!
   Bůh ochraňuj Ameriku a naše oba světové presidenty!

  • proud napsal:

   "HzHR PopSALO JAK BUDOU DOMORODCI ĆR O NĚKOLIK 100vek MILIONŮ hezky brzo odlehčeni"................to se mi vzdycky libi jak se pise o odlehcvani v miliardach a milionech ktery z obycejnejch lidi nikdy nikdo stejne neuvidi,proto je ma plnym pravem presne v prdeli. Jeste nikdo neprisel s tim ze je nas 15 milionu,na koruny,co to je za smesny kapesny,rozdelime lidem po dvou trech milionech kazdymu ,no ne? NE!!! Takze si naser ty i vsichni zlodeji,mame vas stejne v pici,kreteni!!!

   • proud napsal:

    To jsou zase jen vabnicky a pisnicky o tom co vsechno dostaneme kdyz vas nekam protlacime a zase hovno,jako uz tisickrat predtim,ted i potom:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).A u blbejch ovci co pak pochcipaj,az se pouzijou, nebo se pouzijou na nahradni dily to porad zabira:-))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Celej zivot drou a platej,pak jdou na porazku a jen tise,blbe koulej ocima kdyz je podrezavaj,generaci za generaci,porad dal a dal....................

     • HVzV? napsal:

      PROSTUDUJTE SI OPRAVDU ODKAZ PANA LAKA A UVIDÍTE
      V PŘEDNAŠCE

      vědce profesora Billa Warnera historii ničeni naši kultury,kdy dnes nami volená politická třida neomarxistů,tedy menšina zla,teroru a anarchie a kavarenských povalečů a thermo boys prý utskovaných demokracii, chce dále udržet moc,odstranit tu demokracii,aby svou menšinou s pomoci strachu a teroru,mohla dále produkovat rozval státu a vládla realizaci teroru středoveku většině!

      Jediné dalši vznikajici KSDH (křesťansko sociálni demokratické hnuti) může nyni vzniknout s cilem nahradit padajici polit.subjekty,které zneuživaji své moci a vysloužili si nepěknou přezdivku "zmrdi" (bůh jistě odpusti křestanům,když ji použiji).
      Po vyslechnuti přednášky totiž občané zjisti,jak jejich kultura je už 1400 let ničena a jakoby se nevědělo o 548 bitvách,kde pole uřezaných hlav nebylo možné přehlédnout i když jste vylezli na koně a sultánové si v Evropě objednávali běžně dcery i křesťanů na př 3000 panen pro účely sexuálnich otrokyň do jejich stedověkých harému!

      • proud napsal:

       a krestani to jsou ktery,odpovim si sam,to jsou ti jeste sluzebne starsi zmrdi!!! Mas v tom peknej bordel,asi starecka demence...........

       • proud napsal:

        Bejt po mym,vsechno co smrdi kostelem,mesitou,pagodou a podobnym zarizenim, srovnam bez vyjimky se zemi,kdyby za kazdej ten podvodnej srac byl byt jen jeden byt se zahradou,uz by to bylo cennejsi nez ty hromady uzernejch bast a pasti na nervove labilni "verici" a oprasim pyramidy i s k nim nalezejicima "chramama"(coz je pitomost)a vymetu z nich a od nich vsechny lhare a premenim ony generatory jejich opravou i s k nim patricim "chramum"(kondenzatorum a vedeni) s tim ze zlikviduju z elektraren ktery nicej prostredi co se da,misto hrani si na zlodeje,tedy na politiku.....

   • HVzV? napsal:

    PANE PROUDE,ČIŠI Z VÁS NEDŮVĚRA K TŘEM HVĚZDAáaaAaAM

    které vám jako jediné mohou srozumitelně vysvětlit jak budete obrán o to co máte i nemáte i vy, ať jste kde jste!
    Odborný výklad v tomto směru můžete dostat i od skvělého pana profesora ERWINA v zdejšim konspirativnim románu,kde jste i vy protagonistou!
    Krást lze jen tam,kde něco je a když nic nemáte budete jednoduše zadlužen.
    ČSV je nepolitická Společnost a nikde se necpe.
    Jeji TŘI HWĚZDY teprve vycházeji pomalu na obzoru.
    Občane mohou obdivovat jejich záři a zbožňovat každé slovo jejich proroctvi,nebot jejich můe být královstvi nebezské!.
    Vysvětli všem jak budou hezky vykradeni a jak se tomu možná mohou vyhnout.
    Pokud občané voliči nebudou sami chtit nedostanou nejen nic, ale jejich republika půjde dále do kytek.
    Nemůžeme čiňanovi naustále řikat "Obleč si kazajku,bude ti teplo",když čiňan jako vy,pane Proude nikdy kazajku neviděl a nevi jak funguje a proto mu jeho pimprle umrzne!...
    Naši aktivisté mezi jiným vysvětli davu jen,jak budou vykradeni a zeptaji se jak se jim to libi.Timto vysvětlenim jejich práce konči.

    Přidejte se k HVzV,HzNR a KSDH a uvidite tři svaté hvězdy pravdy v bodě,kde náš skvělý president Havel natahl bačkory a stal se nebožtikem,nebo se na to můžete vykašlat, což je vaše svoboda a i ta vám bude brzy ukradena!
    Takže se klidně řidte dál heslem,které jako individualista očividně zbožňujete

    CHA;CHA;CHA,mame vládu zla,jsme vaši bouchači,budete nám tleskati!

    • proud napsal:

     "jak budete obrán o to co máte i nemáte i vy, ať jste kde jste!"...........ukaz mi srandisto toho,kdo me obere,at jsem kde jsem :-))))))))))))))))))))))))))))

     • HVzV? napsal:

      PANE PROUDE,VIME TU VŠICHNI;ŽE JSTE NÁŠ BŮH A VŮDCE

      proto vás tu každý zbožnuje.
      Samozřejmě se můžete téměř okamžitě dozvědět,kdo přesně vás obere a kdy.
      Musite si,aleww2ww2 prohledat PROTIPROUD,kde jeho pravý majitel to jako jeden z prvnich v článku zveřejnil.
      Napsal tam také,jaké to bude mit v dalšim průběhu děni v našem románu následky pro celý svět i pro vás.
      Jde o nekonspiračni rozhodnuti opravdové vlády světa ze dne 29.3.2019,které už působi,ovšem i když članek,který byl opravdovou vládou světa v tisku zveřejněn si obyvatelé ČR a planety mohli také hned přečist,je napsán "odbornou" hantýrkou,které rozumi jen vysoce inteligentni domorodci a tak vám můžeme jen doporučit si ho najit a i když je psán ryzi češtinou,můžete nám ho tu pokud ho najdete i "přeložit" a dat najevo obsah.
      Vime tu totiž,že se od žadných potiži nedokážete odlepit a s naši nápovědou je věc pro inteligentniho obyvatele ČR a planety ,tak řikajic "moucha!"

      Přejeme vám jako vždy ve vaši činnosti mnoho úspěchů!

      • proud napsal:

       Zadnej vudce,natoz panbicek! At si lidi vladnou sami a primo,svou vetsinou,prave bez vudcu,panbicku a stran!

       • PetrC napsal:

        Je doba, kdy lide si nejsou schopni si vladnout sami. Staci se podivat, koho voli, plati, poslouchaji a jak jednaji. Diky tem co by podle vas meli vladnout jsme tam, kde jsme.

        • proud napsal:

         To mas Peto pravdu,ale jak vidis,tak resenim neni zmena vudcu,protoze nad nima jsou jinaci sily co si je predelavaj k obrazu svymu,s neuveritelnou moci,ovsem moznou zase jenom diky hlouposti,nebo nevsimavosti davu,tedy stada.Lidi se musej naucit si vladnout,zpatky se polidstit,pak to dokazou,ovcani ne,ti jsou vyuceni bejt tupym stadem ktery se zene,se kterym se nejedna.Proto ty boje stran a vyvstavani vudcu a kradeni si stad navzajem,je toho plna prece cela historie,at uz ta pravdiva,nebo i ta predelena,ty je vetsina,ale tohle se skrejt stejne neda.

        • PetrC napsal:

         Mate pravdu, jenze v dnesni dobe zadnou podporu od chudeho lidu nepocitejte (take se mezi ne pocitam). Zkusenost mi rika ze lide jslou nepoucitelni. Z osobni zkusenosti vim ze pokud bych spolehal na nejake kolektivni reseni a rozhodovani cela moje parta by byla v prdeli. Nekdo proste musi vest. Problem je v tom ze lide voli uplne sobe nezname lidi na zaklade jejich slibu a potom vubec nekontroluji splneni techto slibu. To ze politici jsou pod tlakem jistych nadnarodnich spolecnosti je neodiskutovatene, ale myslite ze by se lide za ne postavili, kdyby se politici postavili proti nadrazenym, obycejni lide by je spis porazili, nez se postavili za ne.

        • proud napsal:

         To je prave ono,lidi by chteli aby je politik zastupoval tak jako by za nim stali,a to pritom vubec nehrozi a politik to vi:-)))))))))))))))).Jenze je potreba si uvedomit ze se vsichni chovame neprirozene,naucene,v umelym systemu a to uz samo o sobe dost napovida.Nesouhlasim s onou potrebou vudce,vzdyt ten se jen vykecava a makaj zas jen ti obycejny lidi.Kdyz si porucej sami,zase budou makat jen oni,z tohohle hlediska je to uplne jedno,vudce v klidu nahradi planovac:-)))

        • proud napsal:

         Zaroven si je ale potreba uvedomit zasadni a zakladni vec: Jestlize da vetsina svuj osud do rukou jednotlivce,nebo skupiny,nikdy nemuze vedet jestlki je nezradi a navic reseni pripadny zrady je "AZ POTOM",kdyz uz je pruser hotovej,to je prave zaklad onoho obohacovani se na ukor vetsiny kdy trest hrozi prave az potom,coz je neuveritelna vyhoda,obzvlast kdyz seberes poradnej balik a koupis si koho jen muzes,nebo si zaridis krasny ziti nekde jnde! Ale kdyz si rozhodne ona vetsina sama co se bude dit,bude uplne nekde jinde a hlavne vzdycky "v obraze"!!!

       • HVzV? napsal:

        Bez vás proude tu nejde nic.

        Tak se nevymlouvejte a nevytáčejte, dejte ze sebe odpověd,buďte hoden aspon jádru pudla!
        Jinak by jste jenom byl dřistala...nebo si myslite ,že ne?

    • proud napsal:

     Kdyz mas jisty vedomosti a dovednosti,uz te proste nejde obrat :-) ;-).Jediny co je mozny je te pozdrzet,nic vic.

     • proud napsal:

      Ruzny posrany aferky s prachama a starani se o ne me jenom otravuje a obtezuje,prichazim o cas kterej mi byl danej k proziti,kvuli tem picovinam co me o nej obiraji!!!

    • proud napsal:

     Uvedom si co potrebujes k zivotu a porozhlidni se jak a kde to sehnat,pak zjistis vsechno potrebny co potrebujes! Prachy jsou akorat pro nevedomy lenochy,aby s nima slo manipulovat!!!

     • HVzV? napsal:

      Podle plánu pana JOOPA,tzv DŽOPOVA PLÁ NU který ho vynalezl před dost nedávnem tady v diskusi a on sám ho zapomněl a který převzala i špička ČSV tomu tak jak píšete neni a to jinak a ti co řidi svět balamuti lidi jako jste vy,přece chytrého člověka a jak píšete, podařilo se to mezi jiným i vám na to naletět,nebo si myslite že ne?
      Ohlupovadla nám to totiž osli co pět minut,že ANO?

      • proud napsal:

       Jisteze jsem naletel a dlouho i po jejich zil a castecne tak ziju porad,ale jak se rika,cukam se,nekde vic,jinde min,podle toho jak to jde :-))).Nejlip to jde ve velkejch zemich kde je min lidi na ctverecni kilometr a predpokladem je dobry zdravi.Jiny moznosti jednotlivci nemaji nez zustat sami,nebo zit v komunitach,ale kdyz to udelaji,je v tom cast sobectvi,paklize se odriznou od sveta a nedaji ostatnim vedet,ze to jde a jak to funguje,nepoucej je...........Razem by to vypadalo jinak a mnohem nadejneji,kdyby to naslo ohlas ve vetsine spolecnosti.

       • HVzV? napsal:

        Vypadá to trochu na vaše světlo na konci tunelu

        ovšem zdá se,že je potřeba nehledat pouze řešeni pro individualisty.
        Mnohem těžši a zajimavějši by bylo zkusit vyhledat řešeni pro co nejvice lidi.
        Nyni už vime,že taková řešeni je dost těžké vysvětlit i když hezky funguji,jak je v Evropě vidět.
        Všimněte si,že zloděje spojuje jejich chamtivost a bitka za ukradeni co nejvice peněz ostatnim,tak,aby tomu ještě tleskali.

        Nás obyčejné lidi však rozděluje,že mezi sebou bojujeme ostrými myšlenkami,domů odejdeme brodic se ve vlastni krvi s pocitem dobře vykonané práce a teprve doma zjistime,že nám kdosi vykrad kapsy,anebo to ani nezjistime a spokojime se z málem,penize NECHCEME!

        Zajimavé by mohlo být,kdyby jsme chtěli i MY taky ty penize a začali nutit zločince,aby se s námi začali dělit jinak si všimněte,že;

        Pražci z pirátova na to vzali formuli.

        ZDANIT VŠECHNO CO SE HÝBE a když se to bude dale hýbat ,zdanit to ještě vice.

        Zbytek dorazi Babuš pokutami ze svého EET a dalšimi vymysly,které nam zatajuje,nebot žádny program nikde nedáva a k našemu se boji ceknout!.

  • proud napsal:

   ....................nemate zac:-).

   • PetrC napsal:

    Proude je to jen informativni preklad. Asi i to je zbytecne. Lide uz jsou taci apaticti ze i kdyby meli jit na popravu tak se jich vetsina nepostavi proti a navic budou nadavat na ty rebely ze zbytecne delaji rozruch. To same je u nas.

    • proud napsal:

     Ano Peto,tak nejak. Pritom mame vsichni tu perfektni zbran "hromadnyho" niceni i staveni,protoz funguje jen jako "hromadna",zato naprosto spolehlive,jde o hromadnou ignoraci a nepodporovani niceho co nechceme,je tedy vlastne i bezpecna,proste nechci,nekupuju,nepouzivam,neplatim za to,tedy to nepodporuju..........je jenjedna cesta jak to co je v nemilosti skonci,na smetisti dejin a smetisti skutecnym,respektive se to nedostane dal nez jen na papir..........

     • proud napsal:

      Ma tu vyhodu ze neni treba kolem drbat,prskat a virit emoce,proste je jen potreba si navzajem sdelit co je potreba a co je zrovna urceny k vyzdvizeni,co naopak k zapomenuti a v klidku z domova to realizovat,tedy podporovat a nepodporovat.Netreba se pak s nikym hadat a nic resit,porusovat zakony(co dopadnou stejne,kdyz budou spatny),staci se jen adekvatne chovat a tim se to "samo" vyresi:-)

      • proud napsal:

       Funguje to kazdym smerem,aplikovatelny je to taky na vsechno a na kazdyho,je to naprosto "universalni" a vlastne svym zpusobem i "anonymni".;-) Ovsem vyzaduje to JEDNOTU,to je ten nepritel proti kterymu elity a GP ve skutecnosti od "zacatku veku" bojujou a kteryho jedinyho se az panicky bojej,proto porad rozdelujou a panujou a v tom jsou nejkreativnejsi!!!

      • PetrC napsal:

       S ignoraci moc nesouhlasim. Spis to vladnim vyhovuje. Prave clovek by si mel podat ty zvolene, vyvolene. Samozdrejme v ramci slusnosti, ale nedat jim pokoj. Dalsi vec je snazit se byt cim jak nejmin zavisly na systemu. Ignorovat muzeme tak nanejvys jejich vyzvy a ruzne akce. Celkova ignorace je jen taky utek pred realitou.

       • proud napsal:

        No neni,myslime kazdej jinou "ignoraci",to neni o nevsimavosti a tichym souhlasu,protoze po nem neprijde nesouhlas,ale o ignoraci ktera nici a likviduje,kdyz k tobe neprijdu a nic si nekoupim,zbankrotujes,kdyz te nebudu poslouchat,dosefovals,tak je to mysleny.

    • proud napsal:

     Apropo,podival ses do mailu? :-)

 3. proud napsal:

  O tom jak dulezity jsou znalosti,neboli moudrost................
  https://www.youtube.com/watch?v=6QBSqsAmUEw

 4. jidsa napsal:

  Film, si tu!

  Kričiaci film, ktorý ste nás nenašli 2019; >> NEWFILM21.C OM

 5. proud napsal:

  https://energieupramene.blogspot.com/2019/09/globalni-elity-mimo-zakony-lidske.html , opravdu si jeste nekdo muze myslet,nebo byt i jenom doufat ze ve vedeni soucasnejch elit a GP a jim podlehajicich vlad je cokoliv lidskyho,hodnyho nasledovani,respektu a podpory,natoz duvery??? Temhle ruznejm petrickum a kolarum nepodam ani sklenici vody,jakoby ani neexistovali,natoz je nedejboze snad respektovat a poslouchat,dost na tom ze je potkat,mel bych co delat abych je na miste nepobil,coz by me stvalo pro svou rychlost ,tak krasny umirani si zaslouzej jen dobry lidi,xindl ma chcipat pomalu a v bolestech!!!

 6. John_Pitralon napsal:

  Po mě šel včera ňákej černoch z Nigerie a Ruska z Izrahellu. A eště střelec vetřelec - Greta. Ale možná taky ne. Vedle ňáká pipka čuměla na film celou cestu, hlavně že chce sedět u okýnka. Dpč. A Šašín se NATO ...

  David Bowie – Life On Mars? https://www.youtube.com/watch?v=YE69GhmzI9s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!