IMPÍČMENT po Česku

zaloba26. září se pokusila liberální klika v ČR podat ústavní žalobu na prezidenta za nedodržování Ústavy ČR a to poprvé v historii naší země (!!!). Všimli jste si, jak malý počet poslanců se té včerejší komedie zúčastnil? Z 200 poslanců se jich 75 omluvilo, takže tato akce nemohla mít pro iniciátory kladný výsledek, ale přesto se odehrála. Proč? 3. září jsem v článku o soše Koněva psal, že "do 17. listopadu bude podobných provokací více". Důvodem jsou samozřejmě oslavy 17. listopadu, které si pro sebe ukradnou, doslova zprivatizují, organizace a spolky typu Milión chvilek pro demenci, kteří se této akce pokusí využít k rozjetí "majdanu po česku" a likvidaci politiků, kteří se jim nelíbí. Jenže do té doby, je pro ně nutné (jejich loutkovodiče) zcela záměrně polarizovat společnost, stavět proti sobě lidi, členy rodin, i kolegy na pracovištích, samozřejmě v momentě, kdy přijde na přetřes "politika".

A tak to začalo sochou Koněva. Následovalo, hlavně na sociálních sítích, umělé vytažení historie bratří Mašínů. Začalo to tím, že před měsícem byla na film o těchto kontroverzních bratrech určena částka 15 mil. Kč z fondu SFK, tedy našich daní. Tedy z peněz všech občanů, tedy i těch, kteří nejsou přívrženci akcí skupiny okolo bratrů Mašínů. O tom, že to bude tendenční film svědčí fakt, že se scénář líbil i jednomu z obou bratrů a že film má natáčet příbuzný této rodiny, Tomáš Mašín. Na tyto bratry existují jen dva názory - vrazi nebo hrdinové. Je to tedy perfektní téma, které zase o něco více polarizuje společnost. A jak vím, že je to uměle vytvořené téma? Protože natáčení tohoto filmu bylo avizováno v roce 2010 (!!!) s tím, že půjde za nedlouho do kin. A najednou jsou mu přiklepnuty peníze 3 měsíce před výročím 17. listopadu, o 9 let později a rovnou s mnoha diskuzemi na toto téma.

Před týdnem doporučila Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) vyjednavačům, aby ve firmách jednali o růstu mezd pro příští rok o šest až sedm procent. Odbory budou prý také usilovat o zkrácení pracovní doby bez snížení výdělků či o delší dovolenou atd. I tento proces má za cíl přinést určité napětí, tentokrát ne mezi řadové občany, ale mezi zaměstnance a zaměstnavatele. Je logické, že firmy nebudou chtít v žádném případě přijmout tyto požadavky, které jim přijdou přehnané a tak to zase změní náladu ve společnosti a bude se moci říci, že za to může vláda atd.

Vypadá to jako drobnosti, ale tak to není. Vytahují se zcela záměrně kontroverzní témata na které nemají lidé jednoznačné odpovědi, ale které jsou plné emocí a tudíž se dle běžné algoritmiky psychiky přikloní na jednu stranu a tu pak hájí proti oponentům. To, že v případě "nepodstrčení" tématu na stůl by je ani nenapadlo o něčem takovém, byť jen na sekundu, přemýšlet je nenapadne. A věřte, že to bude ještě houstnout.

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman má nyní tři měsíce na to, aby stíhání premiéra Babiše obnovil nebo aby potvrdil závěry svých podřízených. Co myslíte? Kolikátého rozhodne a jak? Má právo na to stíhání obnovit, ale dle datumu kdy tak učiní (pokud zpochybní podřízené) se dozvíme za koho "kope" a nebo jestli je opravdu nestranný.
2 Komentářů k IMPÍČMENT po Česku

  1. proud napsal:

    im-kundment pocesku je presne to co nas vubec nemusi zajimat,protoze je to jen rvani se o vysledky nasi prace,ne jejich a o to jak si za ni co nejlip uzit v petikorunovy kantyne s x nasobnym platem kazdyho z tech kdo skutecne pracujou a neprizivujou se jako ta zlodejska banda radobyzastupitelu co si vznostne rika vlada.Jen slepej to nevidi,jak se chovaj a jaky prijimaj "prejzakony" oproti tomu co zadaj od tech kterejm maji slouzit a pritom je bud primo zotrocujou,nebo tomu napomahaj! Typickej priklad jak naopak slouzej k nasemu postupnymu zniceni a za to se kralovsky platej a klanej se sionu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!