Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.-28.9.2019

poroshenko_klass_kto_molodec_ya_molodec1; Právnický zabiják Porošenka Andrej Portnov originálně popřál bývalému prezidentovi Ukrajiny k narozeninám. Doufám, že budete moci svou poctivou a otevřenou prací dokázat, že si zasloužíte podmínečné propuštění.

2; Ukrajinu mohou vyloučit z PACE. Ukrajina může přijít o své pravomoci v Parlamentním shromáždění Rady Evropy.

3; Trump se Zelenským zacházel jako šéf mafie. Čím to, že politici Trumpovi tak snadno podléhají?

4; Muž v anglickém Manchesteru zmlátil celou bandu, která se mu vloupala do domu. Podle jeho slov si počínal instinktivně od chvíle, kdy spatřil ve svém domě prvního z nich.

5; Masky jsou definitivně odhozeny. USA se otevřeně postavily na stranu teroristů. Ruské ministerstvo zahraničí komentovalo protiruské sankce, které USA uvalily 26. září.

6; V Nikolajevě policie zadržela občana Německa, který své ukrajinské přítelkyni zasadil pět ran nožem. Utekla před ním do obchodu, ale to ho nezastavilo, dohnali ji tam a bezhlavě do ní bodal.

7; Byly zrušeny sankce proti Janukovičovi a ten se může vrátit na Ukrajinu. Soud Evropské unie zrušil osobní sankce proti bývalému prezidentovi Ukrajiny Viktoru Janukovičovi.

8; Lukašenko chystá tažení na Donbas. Běloruský prezident nadále vnucuje svou vojenskou pomoc při řešení konfliktu v Donbasu. Vyslání mírových sil by ale vyžadovalo souhlas nejen Ukrajiny a Republiky Donbasu, ale i Ruska a dalších členů normandské čtyřky. A to se prostě nestane.

9; Stranu Sluha národa vyplísnili za Donbas a budoucnost Ukrajiny. Zástupci vládnoucí strany a opozice se utkali se svými názory, když byla řeč o Donbasu.

10; Neznámá epidemie kosí karatele v Donbasu. Kromě toho zmizelo dvacet výkonných zbranní patřících ukrajinské armádě.

11; Lukašenka pozvali na Krym. Předtím Lukašenko prohlásil, že Ukrajina nemá šanci na vrácení Krymu,který se spojil s Ruskem na základě referenda.

12; V noci na 26. září vznikl ve francouzském městě Rouen požár v chemickém podniku. Požár ohrožuje třináct dalších francouzských měst.

13; Stoltenberg: Zelenskij nastolil otázku členství Ukrajiny v NATO. Vypadá to, že už si nikdo neláme hlavu s utajováním obsahu rozhovorů s bývalým komikem.

14; Poslanec za Sluhu národa Nikolaj Tiščenko si najal jako asistentku dvaadvacetiletou modelku. Informace je zveřejněna na stránkách Nejvyšší rady.

15; Čeho si nikdo nevšiml na rozhovorech Trumpa se Zelenským: Pokud dříve byli Amerika mámou a Evropa otcem kyjevského Majdanu, pak se nyní táta změnil na fotra, který opustil rodinu.

16; Byly zveřejněny záběry z odpálení hyperzvukové protilodní rakety s plochou dráhou letu Onyx na Čukotce.

17; Dělostřelecké ostřelování Luganské republiky. Byl zveřejněn text mimořádného prohlášení oficiálního zástupce Národní policie Luganské republiky Jakova Osadčího.

18; Nejvyšší představitel Doněcké republiky informoval o perspektivách železničního spojení s Moskvou a Kyjevem. V tuto chvíli cestující z Doněcké republiky přijedou na hraniční přechod, absolvují hraniční kontrolu a přestupují do ruského vlaku.

19; Jsem absolutně nezávislá. Kdo ve skutečnosti stojí za vznikem švédské holčičky – aktivistky? Dnes má Greta Thunberg jakožto lídr globálního hnutí už 1,8 sledujících na Twitteru.

20; Na ruském ministerstvu pro mimořádné události vysvětlili zákaz kouření a grilování na balkonech a oznámili, jaké hrozí postihy za nedodržení zákazu.

21; Společenství nezávislých států je klub neúspěšných, říká ukrajinský vicepremiér. Je to klub lidí, kteří se nedokázali civilizovaně rozejít. A kdo tohle nedokáže, není schopen ani nic nového vytvořit.

22; Írán navrhl přesunout sídlo OSN do bezpečnější země. Hasan Ruhání připomněl Spojeným státům, že OSN je „dům míru a dialogu“.

23; Tisková mluvčí se vrhla na novináře, zatímco Zelenskij v klidu pokračoval v chůzi a nevyjadřuje žádnou nespokojenost s chováním novináře.

24; Bylo zveřejněno video z prvního společného letu útočného Ochotnika a Su-57.

25; Nový šéf Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny odstupuje z funkce. Informuje o tom Zelenského prezidentská kancelář.

26; Rusové v průzkumu prozrazovali, kolika let se chtějí dožít. Nejoptimističtější jsou v Moskvě (92,3) a Sevastopolu (92,1). Nejskromnější jsou v Čeljabinsku (84,4).

27; „Pozoruhodné úspěchy“. Premiér Ukrajiny informoval o změnách v zemi a rozhovorech s MMF. Gončaruk mimo jiné prohlásil, že v MMF zaregistrovali růst ukrajinské ekonomiky.

28; FSB zadržela v Přímoří škunery s 262 pytláky z KLDR. Bylo u nich objeveno kolem 30 tisíc tun nezákonně ulovených chobotnic a zakázané zařízení na lov.

29; Jaceňukova stěna ohrožuje stovky archeologických památek. Z grandiózního Jaceňukova projektu, který existuje výhradně na papíře, vznikají jen ztráty.

30; V Doněcké republice hledají vraha třináctileté dívenky. Policie se obrací na občany se žádostí o pomoc.

31; Ruské ministerstvo vnitra informovalo o honičce a střelbě na dálnici na Krymu. Policisté honili a zatýkali řidiče – narkomana, který představoval vážnou hrozbu pro ostatní účastníky silničního provozu.

32; Byla vyřešena vražda představeného kláštera u Jaroslavli. O okolnostech široce publikovaného případu, jehož vyšetřování trvalo tři roky, informovali ve Vyšetřovacím výboru Ruské federace.

33; Na Ukrajině našli hrob skytského bojovníka. Specialisté poznamenávají, že meč je ozdobou celého pohřebního komplexu.

34; I bez toho je ve vzájemných vztazích dostatek problémů. Kreml doufá v zachování tajemství rozhovorů Putina a Trumpa.

35; Vy se jen dívejte a čekejte. Trumpův advokát slibuje zveřejnění kompromitujícího materiálu na Ukrajinu. Ukrajina nadále silně působí na politické kruhy ve Spojených státech. Ukrajinský skandál nabírá na obrátkách.

36; Můžete si za to sami. Polský prezident informoval židy o rostoucím antisemitismu. V únoru 2019 naštvalo izraelské ministerstvo zahraničí Varšavu, když citovalo Jicchaka Šamira: Poláci sají antisemitismus s mateřským mlékem.

37; Desítky sestřelených dronů. Armáda Luganské republiky vede přesnou palbu.

38; Na libovolném místě, kde se nacházejí Američané. Írán slibuje údere na vojenské cíle USA. Velvyslanec Íránu v Iráku pohrozil úderem na americké cíle v případě ohrožení Íránu.

39; Ve skandálním telefonickém rozhovoru Zelenského a Trumpa byla objevena „ruská stopa“. Nancy Pelosi, předsedkyně Sněmovny reprezentantů Kongresu USA, která spustila proceduru inpeachmentu proti Trumpovi, věří v podíl Ruska na vzniklé situaci.

40; Platy Ukrajinců se v srpnu oproti červenci prudce snížily. V pátek o tom informovala státní statistická služba Ukrajiny. Průměrná mzda na Ukrajině činí 10.573 hřiven. Meziročně mzdy nominálně stouply o 7,7%.

41; Kučma navrhuje svůj vlastní „Steinmaierův vzorec“. Řekl, že nebude podepisovat dokument, který nezahrnuje bezpečnost Ukrajinců v Donbasu.

42; Předem připravená odpověď. Diplomatický zdroj v New Yorku komentoval prohlášení nizozemského krále ohledně MH17 v OSN. Král vyzývá ke spolupráci na vyšetření incidentu, zvláště pak země, které okamžitě po dopadu letadla operovali s jakýmisi důkazy ruské viny, které však dosud nepředložily.

43; Obyvatel Ingušska vrátil policistům kulomet, který ztratili na silnici.

44; Byly zveřejněny informace o tajném výslechu Petra Porošenka. Informoval o tom šéf Specializované protikorupční prokuratury.

45; Proběhlo setkání Lavrova s jeho americkým protějškem Pompeem. Netrvalo ani hodinu.

46; Wagnerova soukromá armáda a letadla se zbraněmi. Rusko odhalilo tajemství své obnovené vojenské přítomnosti v Africe.

47; Na Ukrajině zloději rozebrali funkční most. Před příjezdem záchranářů někteří hodně odvážní řidiči polorozbořený most přejeli.

48; Ztráty ukrajinské armády za poslední týden: 24 vojáků zabitých či zraněných. Ukrajina se mění v polygon pro testování zahraničních vzorů zbraní a nepřestává udivovat své kurátory.

49; Znovu se staneme otroky. Saakašvili prohlásil, že Putin se chystá v roce 2024 obnovit Sovětský svaz.

50; V Lotyšsku označili legionáře SS za pýchu země a národa. Lotyšská legie SS byla vytvořena velením nacistického Německa v letech Druhé světové války na území okupovaného Lotyšska.

51; Lavrov na schůzce s Pompeem označil sankční tlak na Rusko za marný. Současně zdůraznil, že Rusko je otevřeno dialogu s USA.

52; Klaun Zelenskij v OSN o likvidaci ukrajinského ozbrojence sprostě lhal. Zelenskij se už dávno vydal po Porošenkově cestě. Už není klaunem jen ve filmu, ale i při svém vystoupení v OSN.

53; Tuny zlata a miliardy v hotovosti. Funkcionář doma ukrýval nepředstavitelné bohatství. Nyní mu podle zákona hrozí trest smrti.

54; Demokraté požadují od Bílého domu informace o zmrazení pomoci Ukrajině.

55; Ukrajina začíná využívat útočné drony NATO. 50 vojáků ukrajinské armády dokončilo výcvik v Turecku ohledně využití dronů ByrakjtarTB2.

56; Čtyři měsíce do ztracena. Co se změnilo za čtyři měsíce Zelenského úřadování?

57; Závazek vůči památce na strašlivou minulost. Rusko a Německo začínají důležitou spolupráci. Začíná se budovat online archiv obětí fašistické okupace v letech Druhé světové války.

58; Ukrajinští gastarbeiteři děsí Estonsko. Dělníci z Ukrajiny jsou stále častěji vidět ve zprávách o rušení veřejného pořádku.

59; I prostitutky mají více hrdosti než Ukrajina, říká velitel brigády Doněcké republiky. Tuto původně krásnou zemi proměnili na morální smetiště.

60; K čemu je vůbec zapotřebí to sčítání? Vzniká dojem, že jakékoli rozhodnutí špiček Doněcké republiky je odsouzeno k nezdaru. Alexej Gumiljov si bere na paškál věčné skeptiky, kteří brblají, ať vedení Republiky schválí cokoli.

61; Zelenskij je využíván jako malé dítě v boji proti Rusku. Zelenskij odešel Krivého Rogu, ale Krivoj Rog z něj nikoli.

62; Už je známo, kdo brání míru v Donbasu. Není to v tuto chvíli ani Porošenko ani Zelenskij, nýbrž Leonid Kučma, který v Třístranné komisi dělá všechno pro to, aby oddálil nastolení míru v Donbasu.

63; Moskva chystá tvrdou odpověď Spojeným státům na skandál v OSN. Místopředseda výboru Státní dumy pro mezinárodní otázky prohlásil, že je to bezprecedentní případ, který nebyl ničím vyprovokován.

64; Zatčení v Polsku a miliony euro. Za co může jít hlavní policista Ukrajiny do vězení? U moci proběhlo střídání, ale i teď mohou mít špinavé příběhy své pokračování.

65; Příprava „průlomu“. Vojáky ukrajinské armády připravují na jatka kvůli krytí národní gardy v Donbasu.

66; Právnička Monťan tvrdě zareagovala za Zelenského rusofobní projev v OSN. Rozčilil ji příběh o operním pěvci, který vyměnil Paříže ha Donbas, vysmála se teatrálním předvádění kulky, která zabila ukrajinského vojáka. Vše ukazuje na to, že Zelenskij netouží po míru v Donbasu. Advokátka prohlásila, že studio Kvartal 95 je pro Zelenského maximum jeho možností. V politice, natož v nejvyšší ústavní funkci, nemá tato figura co dělat.

67; Nová pohádka z Kyjeva. Jak Ukrajina zastavila ruské tanky a celý projekt Novoruska díky Arsenu Avakovovi, který je odpovědný za upálení lidí v Oděse.

68; Vyznamenání za sestřelení Boeingu? 156. protivzdušný pluk se chystá oslavit své první jubileum na novém místě. Do tohoto pluku paří o 1249 samostatná protivzdušná divize, která 17.7.2014 sestřelila Boeing 777 linky MH17, který letěl z Amsterodamu do Kuala Lumpur. Nizozemským „pinkertonům“ stejně jako jejich zaoceánským páníčkům (nemluvě o ukrajinských lokajích) je velmi dobře známo, kdo konkrétně (včetně jmen a hodností) splnil tento zločinný rozkaz, který posloužil jako záminka k rozpoutání neslýchané vlny sankcí proti Rusku.

69; Volker odstoupil v souvislosti se skandálem ohledně zveřejnění stenografického záznamu rozhovorů Trumpa a Zelenského.

70; Katastrofa parníku Estonia. O jedné z největších námořních katastrof z dob Titaniku. V roce 2019 příbuzní stovek obětí požadují od vlád několika zemí nové vyšetřování.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Jeden komentář na Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.-28.9.2019

 1. .lak napsal:

  Z AE + reakce

  J.K.
  Dva žebráci ve Vatikánu sedí na chodníku, jeden má před sebou kříž, druhý šesticípou hvězdu a žebrají. Kolemjdoucí vždy něco hodí žebrákovi s křížem, ale židovský žebrák má stále prázdný klobouk. Za nějakou chvíli jde kolem kněz, chvíli je pozoruje, a protože se mu židovského žebráka zželí, přistoupí k němu a praví: „Víš, tohle je křesťanská země, tady si moc nevyděláš, navíc když vedle tebe sedí žebrák s křížem, každý raději hodí almužnu jemu, už jen aby tě naštval.“ Na to se žid otočí po sousedovi žebrákovi a říká mu: „Heleď Móše, kdo přišel poučovat bratry Gurlittovi o marketingu.“

  No a tak nějak je to mezi Židy/židy …. Tak fungují dvě křídla globálního prediktoru.
  Globální prediktor uplatňuje tandemový princip řízení globálních procesů, při kterém existují dvě skupiny, které mají každá svůj pohled na to, jak by mělo pokračovat další řízení světa.
  Mezi těmito skupinami probíhá „tvůrčí konkurz“.

  To je to, co mnozí vnímají jako válku, protože to občas opravdu probíhá v režimu reálné války. Dochází k reálným válkám. A při nich za jednou válčící stranou stojí jedna ta část globálního prediktoru a za druhou stranou zase druhá jeho část.

  No například před tím než rozpoutali 1. světovou válku, kterou je třeba ve skutečnosti nazývat světovou válkou 20. století realizovanou ve dvou etapách, provedli globalisté experiment v reálných podmínkách v podobě Búrské války, přičemž ty války byly také dvě. Pohráli si tam, podívali se, jak budou muset jednat ve vztahu k řídicím strukturám v celém světě a nakonec z toho byla ta 1. světová válka a po ní 2. světová válka.
  A dovedete si představit, co to asi znamenalo pro Búry, pro bílé obyvatelstvo, potomky Holanďanů, tato válka?
  Vždyť oni v tom experimentu sehráli roli experimentálních myší. A pro globalisty se jednalo jen o „tvůrčí konkurz“, kdo a jak nejlépe vyřeší zadaný úkol.

  Stejně jako není žádná válka mezi Rothschildy a Rockefellery. Je to jen návrh řešení jednoho a toho samého úkolu různými způsoby. Oni mezi sebou nemají žádný konflikt. Pro ně nějaké ty peněžní ztráty přece nic neznamenají, vždyť mají pod palcem celý kreditně-finanční systém. Díky tomuto monopolu pro ně peníze nemají absolutně žádný význam.

  Peníze jsou pro ně tím, čím v podstatě peníze také jsou, maximálně zobecněnou informací o výměně zboží.
  Takže mají pod svou kontrolou výměnu zboží. Díky manipulaci s penězi dokážou vyvolat někde krizi, deficit určitého zboží nebo naopak jeho přebytek. Mohou jakýkoliv stát dostat na kolena nebo ho naopak pozvednout.
  A nějaké ztráty, kterými potřebují někoho dostat tam, kam chtějí, takže přitom jakoby třeba Rothschildové přijdou o nějaké peníze a Rockefellerové je zase vydělají, nebo naopak ztrátu utrpí Rockefellerové a Rothschildové si namastí kapsu, to je jen fikce. Prý, že je tu jakási válka mezi Rothschildy a Rockefellery (Židy a židy). Ani náhodou, jedná se o tandemový princip řízení.

  Jsou tu dva hráči, kteří mezi sebou vedou tvůrčí konkurz, kdy pro vyřešení jednoho a toho samého problému navrhují různé způsoby:
  „Takto to vypadá, pojďme to zkusit tak.“ „A co když na to půjdeme jinak?“
  „Tady proti sobě postavíme různé síly, ty budeš stát za těmito, já za těmi druhými a budeme to vzájemně korigovat.“ ONI MAZI SEBOU MAJÍ ABSOLUTNÍ SHODU NA TOM, JAKÉHO VÝSLEDKU MÁ BÝT DOSAŽENO A VĚDÍ, KAM CHTĚJÍ DOSTAT TY HRÁČE, KTERÉ ŘÍDÍ.

  Natočilo se přeci mnoho filmů o různé té organizované zločinnosti, kdy jedna a ta samá skupina hraje různé hry. Zdálo by se, že dvě skupiny bojují proti sobě a nakonec se zjistí, že nahoře sedí jeden šéf, který je obě řídí. Takže i tady se jedná o jednu referenční skupinu,
  jen ten princip řízení je tandemový.

  Abyste nežili v iluzi, že vám žádná úskalí nehrozí, musíte mít partnera, který dokáže poukázat na nedostatky vašeho způsobu řízení. Proto se jedná o takovou besedu mezi nimi, o tvůrčí konkurz. Jinou věcí ovšem je, že pro všechny obyvatele na planetě Zemi to znamená reálné ekonomické krize, reálné války, utrpení a tak dále, včetně hroucení jejich států.

  Jaký teď stojí před globalisty úkol?
  Globalisté mají stále jeden a tentýž úkol. Maximálně snížit počet obyvatel na planetě Zemi a snížit spotřebu přírodních zdrojů. To právě kvůli tomu do politiky tahají dětí, které požadují, abychom se vzdali nějakých uhelných, ropných či plynových projektů, aby vše bylo převedeno na stoprocentně obnovitelné zdroje, na obnovitelnou energii, a zároveň došlo k přeformátování života.

  To je ten proces, který spouští. Aby se budoucí obyvatelstvo planety Země nedokázalo bránit procesům snižování počtu lidí, je zapotřebí všude na celé planetě zatáhnout děti do procesu odmítání vzdělání. Ten protest je zaměřen na vytvoření podmínek, za kterých bude možné snížit počet obyvatel na planetě Zemi a snížit spotřebu neobnovitelných zdrojů….

  V.V.Pjakin
  PS: Naznačeno je to dobře ve filmu Záměna (1983) https://filmoserialoslosbanditos.cloud/?page_id=5534

  10 OdpovězZář 30, 2019 0:41
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  V kostce o tom ano ale bude to jak v tom vtipu či snad spíš ne jak starý rabín před smrtí než naposled vydechne říká svému žákovi, všechno co tě učili je jinak.
  http://leva-net.webnode.cz/products/vodikova-budoucnost-lidstva-prevratne-zasedani-vedecke-rady-ruske-akademie-ved-exkluzivne/
  Samozřejmě že trh je o záměrných krizích a likvidacích konkurence na zisk a jste u toho co se činí bez přívlastků, mnohdy s účelovými politickými bambuly kteří s blbostí
  vlastního přesvědčení mimoňů navrkají oběti. Prostě budulínci jak v bajce netrpí morálkou ba přímo z dotyčných naopak.
  Pokud jde o organickou hmotu někde jsem četl že kdyby vylezli všechny žížaly na povrch vytvořili by souvislou vrstvu cca. 60. cm a samozřejmě ač nemají plíce dýchají tak co s co2. stopou. Navíc když se organická hmota na planetě bezpočetněkrát sežrala, vegani. Někdo si dal práci že kdyby a je to již déle že kdyby vlezlo 7. miliard lidí do bodamského jezera zvedla by se hladina o pozor. 6. cm. A tedy trousení deploid uránia pindosy s poločasem rozpadu na 4,6 miliardy let fakticky tedy hubí život monstrózně, kromě drastické chemizace doby jedové a ani se mi nechce psát země-dělstvím a chtěli by řešit těch v určitém smyslu ony 6.cm louže. Asi vychovaní nejsou schopni obecných pohledů vlasním souhrnem a baští jim žvásty byť slovutných zájmových řekněme zřízených ano “zkumáků. comment image
  Že současná věda je pavěda se mnohokrát vyvrácenými závěry že je jinak prakticky ve všech oborech a je či byla někde konkrétní statistika, nehodlám to hledat a třeba to smázli kacířům že překonávají religiózníky v bludech.

  A s tímto se dá souhlasit že všechny procesy ve vesmíru jsou stejné, minimálně v nám známém.
  https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU

  00OdpovězUpravZář 30, 2019 1:24

  https://aeronet.cz/news/video-greta-thunberg-ma-nove-programovaci-video-ktere-podprahove-utoci-proti-americkemu-petrodolaru-a-saudske-arabii-video-obsahuje-mappingove-grafotomy-a-audiotomy-pro-podprahove-programovani/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!