KLIMATICKÉ ZMĚNY a víra v pohádky

krakatoa-explosionV roce 1883 vybouchla sopka Krakatoa (po ní pojmenoval Karel Čapek svou knižní třaskavinu jako Krakatit) a to, pro představu, o síle 13 000x větší, než byl výbuch atomové bomby v Hirošimě (ne, nespletl jsem se v počtu nul). Do ovzduší se dostalo tolik zplodin, že po dobu několika let, byl po celé naší planetě krvavě rudý západ Slunce. Na celé Zemi se objevila v ovzduší kyselina sírová (!!!) a pršel pouze kyselý déšť. A teď pozor: teplota na celé planetě se snížila (nezvýšila, ale snížila) o 1,2 stupně. Ještě před několika lety jste si mohli přečíst, že Krakatoa poškodila naší planetu tak mohutně, že se to lidstvu ještě nepodařilo za celou dobu od vzniku industriálního věku až do dnešních dnů (!!!). Jenže teď už se to říkat nesmí, protože se objevil politický, nikoliv objektivní, termín jménem „Globální Oteplování (GO)“. A tak by případný vědec musel říci, že planeta Země si s globální katastrofou jménem Krakatoa poradila sama za 5 let!!! Čtete správně, za 5 let se vše vrátilo k normálu, na celé naší planetě.

Vzpomínáte si na aféru Climategate z roku 2009? V tom roce bylo pomocí hackerů zveřejněno několik tisíců e-mailů, které zcela jasně a bez jakýchkoliv pochyb prokázaly, že si „vědci“ ohýbají data jak potřebují a jak je jim nejspíš diktováno „shora“. „Neotepluje se a nedokážeme vysvětlit proč. Je to trapas,“ napsal klimatolog Trenberth v jednom z e-mailů kdy nedokázal pochopit, že v místech kde se planeta oteplovala se najednou, na velmi dlouho, teploty zastavily – prostě začala jakási nevysvětlitelná pauza. Jednou z metod, jak zjistit jaké byly teploty v minulých staletích je odečet z letokruhu stromů (např. v Laponsku) a v uniklých e-mailech se psalo o tzv. Majkově triku, kdy jeden z „vědců“ záměrně zatajil, že je naopak vše obráceně – planeta se v určitých cyklech naopak ochlazuje. A jak tato aféra a vyšetřování dopadlo? Okamžitě se objevilo 25 studií, které vše vyvrátili a vyšetřovatelé jen prohlásili, že e-maily byly vytrženy z kontextu, že šlo jen o nevědecké zprávy kolegů atd. Vědci byli pokáráni, že zatajovali řadu skutečností a vše se zametlo pod koberec. Klimatická pauza v oteplování byla vyškrtnuta a tím „přestala existovat“.

Dva roky před touto aférou napsal, tehdejší prezident ČR Klaus, ve své knize Modrá, nikoli zelená planeta, že „environmentalismus není ani přírodní a ani společenskou vědou“, ale je čistou „ideologickou propagandou, i když se ohání vědeckostí“. Ano, „vědeckostí“ lidí typu „Majka“.

Existuje organizace jménem Mezivládní panel pro změny klimatu (IPCC) při OSN. Jejím prvním šéfem byl jistý R.K. Pachauri, který za svou činnost získal Nobelovu cenu (jako každá loutka, které potřebujete uměle zvýšit společenský kredit, aby jí lidé více věřili a ona mohla kázat co potřebujete) a spolu s ním ji získal i bývalý viceprezident USA, z dob Clintona, Al Gore. Ten řekl toto: „když něco neuděláme během deseti let, nebude možné vyhnout se nevratné zkáze obyvatelnosti planety pro lidskou civilizaci“ Legrační je, že to řekl v roce 2006. A zase jiní politici okolo roku 1970 tvrdili, že se blíží nová doba ledová, aby hned několikrát poté řekli zase další, že do pěti, deseti, dvaceti let, dojde ropa, které ale máme „kupodivu“ stále dost a dost. A proč jsem zmiňoval ty dvě loutky? Protože oba pánové byli, každý v jinou dobu, obviněni ze sexuálního obtěžování. Ind Pachauri se musel vzdát funkce ve prospěch Ala Gora a tento amík se z obvinění dostal – slečna si to rozmyslela. Pokud neděláte to, co si vaši chlebodárci přejí, tak jste takto „odstřeleni“ a nebo jen varováni, pokud se „vzpamatujete“, tak obvinění najednou „zmizí“. Je to balancování mezi Nobelovkou, tedy vysokým společenským kreditem a naprostým společenským dnem, kdy je z vás najednou během hodiny „sexuální úchyl“.

A proč jsem vůbec zmínil organizaci IPCC? Protože tito lidé sbírají informace od všech klimatologů a vědců, vyhodnocují je a pak je na půdě OSN předkládají zbytku světa a to i s případným politickým řešením (v minulosti třeba, že se mají zrušit freony apod.) Posláním IPCC je tedy „poskytovat komplexní vědecké posouzení současných vědeckých, technických a sociálně-ekonomických informací z celého světa o nebezpečí klimatických změn způsobených lidskou činností“. Ono sice není doloženo, že za klimatickými změnami (a dochází k nim vůbec? co climatgate?) vůbec člověk může a že se nejedná jen o cyklické změny, kterými naše planeta během určitých fází automaticky prochází, ale pánové z IPCC, mají již jasno. A tyto osoby tedy vyhodnocují, jestli je výzkum toho či onoho vědeckého týmu v pořádku a nebo ne. Věřte, že to řeší čistě politicky, tedy jaké dostali zadání a nikoliv objektivně. Cokoliv co je proti GO zavrhnou a co jej podpoří naopak vyzdvihnou ad absurdum.

V posledních desetiletích každý z nás jistě hned několikrát zaznamenal, že se v určitých cyklech straší tím, že do několika let dojde ropa a bude konec civilizace tak jak ji nyní známe. Slyšeli jste jistě ve škole o D.I. Mendělejevovi a jeho tabulce, že? Ale ne každý ví, že teprve v posledních letech se díky výzkumu rtg spekter a kvantové mechaniky došlo k závěru, že snad vše co kdy tento génius tvrdil o prvcích, roztocích, fyzice a metrologii je pravda. Jen v jediné věci mu zatím vědci oponují a to také ne všichni. Zkoumal totiž ropu a zjistil, že vzniká při procesu působení přehřáté páry na karbidy železa, jinými slovy – při „našem“ tvrzení, že je ropa fosilní palivo, tedy pochází z dávno mrtvých organismů, by dostal záchvat smíchu. Zajímavé je, že moderní výzkumy mu opět dávají za pravdu v tom, že metan a uhlovodík vůbec, v zemi vzniká i na místech, kde prokazatelně, nic fosilního není. Zajímavé, že? Když tvrdíme, že VŠE JE JINAK a VE VŠEM NÁM LŽOU, tak možná opravdu ve všem (ne, opravdu nejsem zastáncem placaté země, ale když se jeden vědec v ničem nikdy nemýlil, tak je zde velká pravděpodobnost, že ani v tomto ne). Ještě zajímavější je ovšem to, že tento génius nikdy nedostal Nobelovu cenu (nebyl tou loutkou). A víte proč? Protože se o to postaral švédský fyzik a chemik Svante Arrhenius, který ji získal za popsání skleníkového efektu oxidu uhličitého (!!!) a v záznamech z udělovacího výboru je jasný zápis, že návrh na udělení pro Mendělejeva osobně zlikvidoval, protože byli nepřátelé!!

Víte jak se jmenuje jménem otec Grety Thunberg? Také Svante. A víte proč? Protože mu ho dali rodiče po jeho prapradědečkovi právě Svante Arrheniusovi. Svět je malý, že? Environmentalisté tvrdí, že právě oxid uhličitý, který zkoumal Grétin prapředek, způsobuje to „její“ globální oteplování, ale faktem je, že tento prvek naopak a to bez jakýchkoliv řečí, podporuje bujení pozemské vegetace. Před pár týdny přišli čeští vědci (Šíma, Kavka) s tím, že za globální oteplování nemůže CO2, ale naopak nedostatek zeleně. Chytré že? Globálním bojem proti CO2 se docílí (na základě české hypotézy) právě toho, že bude méně zeleně a tím pádem k oteplování teprve začne docházet. Tedy pokud to samozřejmě není ještě jinak.

thunberg

 

GLOBÁLNÍ POHLED

Hlavně v USA (ale i jinde na Západě) žije 5% obyvatelstva, které spotřebovává 50% světových energetických zdrojů a produkuje 40% světového odpadu a tak je nutné, tyto lidi „zastavit“. Západ musí snížit svou spotřebu a proto migrace, neomarxistické šílenství, LGBT zvěrstva, gender atd. Vše jsou to nástroje na to, aby Západ padl časem do naprostého primitivizmu a smísením se s nově příchozí rasou, byl dostatečně inteligentní na to, plnit technické požadavky Globálních elit (GE), ale příliš hloupý na jakoukoliv revoltu. Strašením s Globálním oteplováním jde „jen“ o to, začít ve velkém, celosvětově, centrálně plánovat chod této planety a to z jednoho místa, pod jednou vlajkou, jedinou diktaturou. Neskákejme idiotům na lep, nebojme se CO2 a neposlouchejme malé, prokazatelně duševně nemocné slečny, které jsou od mala indoktrinovány neomarxisticky založenými rodiči, kteří se paktují s trockisticko-teroristickou Antifou.

Naše planeta je v dalším cyklu, ve kterém byla již tisíckrát a ti nahoře to dobře vědí, ale GO používají jen jako nástroj Globalizace. Proč myslíte, že Putin umístil svou protivzdušnou obranu na Arktidě a Trump chce koupit Grónsko? Protože tam do několika let bude zcela jiné klima a bude to ekologicky země zaslíbená. Ale jinde za to bude větší zima. Ani na jedno, nebude mít mravenec jménem člověk, sebemenší vliv.

Jo a abych nezapomněl, drahý čtenáři, který jsi to dokázal přečíst až sem, zkus si otevřít nějakou knihu z Koncepce společné bezpečnosti (KSB), určitě ti to bude ku prospěchu.
43 Komentářů k KLIMATICKÉ ZMĚNY a víra v pohádky

 1. martin bareš napsal:

  Pane Nováku: měl jsem o Vás trochu lepší mínění. No, ale na mě nezáleží, spousta obdivovatelů Klauzů a podobných znalců se k vám přidá.

  Tak ať se daří, koukám, že blbost mnohých „alternativců“ nemá hranic.

  • martin bareš napsal:

   má být mně, NE mě, oprava.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Ty si učebnicovým príkladom ovčana. Len to seno žer ďalej.

   • proud napsal:

    Jen proto ze nema rad Klause a dalsi zlodeje,ty pred nim,i ty po nem? Nemyslim si ze je ovcanem,prijde mi jen ze se obcas necha unyst tim nedulezitym,to se asi ale stava kazdymu z nas,nez na to prijdeme a zase se srovname.Nebo chces rict ze je to pro tebe brnkacka a jednoduchy se v ty neustale se menici situaci vyznavat,natoz drzet krok? Bejt to tak prosty,myslim,ze uz bysme zili v raji na Zemi,ale nejen ze nezijeme,jeste jsme ho ani nezacali budovat.

  • HVzV? napsal:

   MEZITIM CO SE TU BUDEME MEZI SEBOU DOHADOVAT O GRETENISTICKÉM ODPADU

   si zkuste vypátrat, jak budete brzy hezky vyloupeni o stovky milionů a jak se to pomalu salámovou metodou na ubohé gojimy brzy sesype, ani nebudou vědět jak!

   A teď k věci.

   Jak jistě všichni vite při děleni republiky se zlato 100 tun z ČNB dělilo v poměru 2:1.

   Slovensko dostalo 31,69 tun a maji je prý stále!
   Nam se tvrdilo,že naši banksteři jsou nedotknutelni a tedy svati,že kdosi z vlády,která je dodnes voliči nekontrolovatelná jim povolil náš dil vyloupit,takže dnes máme 8,15 tuny,tedy méně než Mongolsko!
   Polsko má 228,18 tun a zuřivě nakupuje at to stoji co stoji!

   Přijde nékdo ze zdejšich diskutujicich, jakmile se odděli od gretenismu,jak se připravuje dalši mnohamiliardový lup,kterému možná ještě půjde zabránit,ovšem každým dnem se tato možnost ZMENŠUJE!

   Naslouchejte dámy a pánové hlasu NAŠEHO alarmismu a uvidite přitom hned na obloze své prvni TŘI HWĚZDY!
   Můžete se z toho i potěšit radosti,že aspon někdo umi kapitalistům křivit jejich lebky a oni se pak mohou možná i posrat zlosti!

 2. HVzV? napsal:

  I TENTO ČLANEK SE BUDE HODIT JAKO SOUČAST NÁMI PSANÉHO KONSPIRAČNIHO ROMÁNU.

  s nazvem REVOLUCE PRO 21.STOLETI MŮŽE ZAČIT!

  V nasledujicim přispěvku popišeme mechanizmus, jak vám všem má být ukradena vaše svoboda,pravě s pomoci nynějšiho masového ohlupováni tzv změnami klimatu a to i našimi ohlupovadly tisku A TV,která prý patři těm,kdo v ní pracuji tedy jejich řediteli,za což mu prý platime my občané z našich koncesionářských poplatků 242 000 korun měsičně a rada ČT mu schvaluje prý podle smlouvy ročni odměnu ve výši dvanásobku jeho měsični mzdy!

 3. jb napsal:

  Dobrý článek, pane Nováku.
  Do skládané mozaiky popisu dějů v souvislostech, jak zdárně činíte, bych přidal i tento článek https://outsidermedia.cz/kravy-a-prasata-greta-a-krive-zrcadlo/ s celostním pohledem z vyšší perspektivy.

 4. proud napsal:

  „Jo a abych nezapomněl, drahý čtenáři, který jsi to dokázal přečíst až sem, zkus si otevřít nějakou knihu z Koncepce společné bezpečnosti (KSB), určitě ti to bude ku prospěchu.“………..ale jiste ze to rozumnymu cloveku bude ku prospechu,dozvi se neco o dalsi „cirkvi“,kdyz jde ta stara pomalu do srotu.Jenze ovcana to muze jedine ohrozit autore,protoze je mozny ze to z nej udela jako cirkev dalsiho nemocnyho a nesvepravnyho fanatika. Neni od tebe zrovna zodpovedny nemyslet a radit lidem svinstvo!!! Ze prislo z Ruska jeste davno neznamena,ze je v poradku,protoze i tam a prave tam je silnej vliv siozidu prave na mistech ktery takovy svinarny produkujou a posilaji do sveta.I v Rusku se „bojuje,nejen u nas! Ze jsou to bratri Slovani jeste davno neznamena ze mame nekriticky sezrat vsechno co odtamtud prichazi,obzvlast kdyz nemame moznost dozvedet se odkud presne,jestli z ty Slovansky casti,nebo prave ty sionsky.Celkem dobrej clanek,ale pochybuju po tom zaveru,ze je z tvoji hlavy,protoze zaver je opravdu hodne slabouckej!

 5. HVzV? napsal:

  Jestli se nam to tady podaři vložit dáme tu nového Pjakina s tou GRETOU a gretenismem,tak pokud to bude běžet tak to zkuste prostudovat.

  divr.it/RF8svy

  Je to z 23.9.2019 na otsidermedia

 6. geronimo napsal:

  Jedni „vědci“ tvrdí, že přichází novíá doba ledová, jiní „vědci“ tvrdí že se planeta za pár desítek let ohřeje tak, že bude neobyvatelná pro savce a další …. z toho plyne, že lidí ví kulový, hrají si na pány planety, ale ta se jich kdykoliv dokáže rychle zbavit … lidstvo zmizí, Země zůstane ( maorské přísloví ) …
  Na Jižní Moravě je poslední roky teplota hlavně v létě na úrovni Itálie, a to o ty 3 – 4 stupně poskočila za mého života, a srážky jsou někde na polovině, to jsou fakta, Klaus je zloděj a lhář

  • proud napsal:

   Tak nejak,nas vliv na klima je pro planetu a kosmos minimalni.nam se samozrejme zda obrovskej a toho GP a elity vyuzivaji,pochopitelne pro sebe,je jim jedno jestli i pro nas,nebo proti nam,vzdycky to zalezi nejdriv jen na jejich prospechu.Kdyz je to i pro nas prospech,nalezite to vykricej do sveta,kdyz ne,je obdivuhodny ticho,to je cely. Co se Klause tejka,je to jako s kazdym jinym „politikem“(rozumej vychcankem,zlodejem,nebo vychcanym zlodejem),dela co se mu poruci kdyz chce zustat na teplym mistecku a pak si dela to svoje mezi jemu danejma mantinelama,coz je samozrejme to co dela kazdej a vsude,stara se o svuj prospech a vejdelek,jen ma jiny moznosti,zatimco volic odklada usrany petistovky a tisice,on jede v deseti a statisicich,vcetne uplatku……..Proto tezko muzu odsoudit extra nejakyho politika,protoze je odsuzuju vsechny,jsou stejni,protoze kdyby byli poctivy,nejsou politikama!

  • jotík napsal:

   A nejsmutnější na tom je, že tuhle agendu razí i věhlasný p.VK. slunce vybují, a spálí nás, jakože během příštích deset-dvacet let. Tak to nechápu, proč najednou Čína investuje miliardy v Africe.

 7. Vlasta napsal:

  Ad Geronimo:
  Pravdaou je, že Země se za posledních cca 130 let poněkud oteplila. je to dáno tím, že skončila chladnější Bondova perioda (http://www.osel.cz/6695-nezastavitelne-globalni-oteplovani-kazdych-1500-let.html. Nicméně to opetlování skvyvrchololo v letech 1998 – 2008, nyní teploty stagnují a v souvislosti s nastupujícícm slunečním minimem ()
  009 – 2050) se spíše lehce ochladí. Také nástup klsadné fáze Srveoroatlantické oscilace znameníá konec oteplování. jaký bude vývoj po r. 205 lze těžko čříci, odpově´d zná jen několik „umlčených“ klimatologů, nicméně kecy o růstu teplot o 5°c jsou nesmysl. Až začne za cca 150 let nový Bondův cyklus, budem lidstvo mít úplně jiné starosti – úpadek civilizacetotiš přinese globální ochlazení (a k němu stačí i „menší“ výbuch sopky – např. Tambora 1815, Krakatoa 1883 nebo Laki (Island)1883
  https://www.idnes.cz/technet/veda/vybuch-sopky-tambora.A140414_155557_veda_mla

  https://vesmir.cz/cz/on-line-clanky/2019/05/laki-sopka-ktera-pomohla-zazehnout-velkou-francouzskou-revoluci.html

 8. Vlasta napsal:

  Oprava –
  Ad Geronimo:
  Pravdou je, že Země se za posledních cca 130 let poněkud oteplila. Je to dáno tím, že skončila chladnější Bondova perioda (http://www.osel.cz/6695-nezastavitelne-globalni-oteplovani-kazdych-1500-let.html.) Nicméně to oteplování vyvrcholilo v letech 1998 – 2008, nyní teploty stagnují a v souvislosti s nastupujícícm slunečním minimem
  (2009 – 2050) se spíše lehce ochladí. Také nástup kladné fáze Severoatlantické oscilace znamená konec oteplování. Jaký bude vývoj po r. 205o lze těžko říci, odpověď zná jen několik „umlčených“ klimatologů, nicméně kecy o růstu teplot o 5°C jsou nesmysl. Až začne za cca 150 let nový Bondův cyklus, bude lidstvo mít úplně jiné starosti – úpadek civilizace totiž přinese globální ochlazení (a k němu stačí i „menší“ výbuch sopky – např. Tambora 1815, Krakatoa 1883 nebo Laki (Island)1883
  https://www.idnes.cz/technet/veda/vybuch-sopky-tambora.A140414_155557_veda_mla

  https://vesmir.cz/cz/on-line-clanky/2019/05/laki-sopka-ktera-pomohla-zazehnout-velkou-francouzskou-revoluci.html

  • geronimo napsal:

   Vlasta :

   O takzvané Malé době ledové vím… a o tom jak se bude vyvíjet počasí ví zřejmě víc lidí, než jen pár umlčených klimatologů, o tom že na Jižní Moravě budou sucha mluvil Staněk ( poradce slovenské vády ) na svých přednáškách, i o mnohém dalším a taky o tom že se to vůbec neřeší, i když o tom vlády ví desítky let. Teplota na Jižní Moravě už je v létě jak v devadesátých letech v Itálii, to jsem tam jezdil ( a dle kámoše v Itálii tam teploty taky vzrostly ). Ty teploty vzrostly za pár roků o několik stupňů

 9. novapalo napsal:

  Je to síce pekne napísané, ale je to filozoficky a psychologicky bezcenný materiál. Toto je pre debilov, ktorí celé dni a roky čítajú internet, teda názory priemerných ľudí. Preto len stručne : Všetko, čo je hore napísané, je jednoduché videnie sveta, ktoré nemá s realitou nič, ale absolútne nič spoločné…. ľutujem…..

  • HVzV? napsal:

   NOVAPALO,JE JASNÉ,ŽE NEMATE DOMA KDE BYDLET 2PROTO

   Všechna moc ne sovětům,ale nyni už jen pro TŘI HVÉZDY!
   Naš stát zpět národu,hledejte s nami,kde je náš biftek a naše nám kradené penize!

   Nebyl jste náhodou ovečka pane nová palo?
   Šel jste do kapitalismu pro vlnu a ostřihali vás?

 10. toja napsal:

  prosím, ozdrojujte článek!!!! děkuji

  • proud napsal:

   Povez,k cemu potrebujes zdroj clanku?….

   • toja napsal:

    abych vše nežral jako tupá ovce? abych mohl dát jako zdroj původní zdroj, protože nwoo někdo považuje za nedůvěryhodný, i když reálný důvod nemá?

    proberte se, lidi… bez zdrojů články nemají smysl, proto čt ani Bakalu nečtu!

    • proud napsal:

     Jedno ti povim,co podle me smysl ma,a to pod clankem napsat primo,jestli je primo od autora,prevzatej,nebo prevzatej a prelozenej! To je podle me vsechno co potrebujes,protoze jestli si prebiras to co ctes misto vlastni hlavou podle obsahu,jen jmenem autora,nebo sajty a podobne,pak prave prokazujes ono ovcanstvi.Ale budiz,kazdyho vec.Me zajima obsah napsanyho,kdo to napsal je az podruzna zalezitost,protoze kdyz napise sto dobrejch veci,nikde neni napsano,ze ta stoprvni a mozna i ty dalsi nebudou uz podvrhama.Staci si precist dost nasich „vyhlasenejch“ del od „vyhlasenejch“ autoru s tim co dneska vime a zname,abysme vedeli,ze vsichni byli „Fucikove“ podle toho co se kdy kterymu rezimu hodilo a ne podle toho jestli byla pravda o cem psali!!!

     • proud napsal:

      Kdo psal pravdu,bejval casto jen „takovej lokalni cmaral“,protoze se nikomu z mocnejch uz od okresni ligy nehodil do kramu!

    • proud napsal:

     „protože nwoo někdo považuje za nedůvěryhodný, i když reálný důvod nemá?“……………to me neprekvapuje,povazuju za neduveryhodnyho kazdyho a vsechno az do chvile kdy se presvedcim o opaku a nwoo rozhodne nesoudim podle clanku jinejch autoru,casto spis „neautoru“ s tim ze kazdej nejak zacina v tom co ho bavi.NWOO soudim podle jeho zakladni myslenky a podle toho co sekolem nej deje,jak se jeho zakladatel angazuje a kde,v cem.Psat si tu muze kazdej prece co chce,neni tu cenzura a zalezi na ctenarich jak co a koho ocejchujou podle toho jak se jim jevi.Tak jak to ma bejt,neni tu nikdo kdo by diktoval ostatnim jak se na cokoliv musej(maji) divat.Ale kazdej muze napsat jak co a koho vidi svejma ocima,chce-li.

     • proud napsal:

      A to uz malokde vidis,spis asi uz nikde,vsude si najdou duvod jak usmernovat diskuse a s nima mysleni tou svou,“urcite jedine spravnou cestou a smerem“,coz se defakto rovna diktature,ktery jednim z hlavnich nastroju je cenzura.Na co se vymlouvaj uz je podruzny,jen technicka zalezitost.A v tom,ty svobode je nwoo naprostou jednickou v prostorech ktery znam……..

  • proud napsal:

   A jeste povez,u zdroje je ten uplne spodni dovetek taky?….

 11. Josef napsal:

  ELANAFREELAND.COM

 12. P.A.Semi napsal:

  Inu, článek máte plný bludů, smíchaných se zajímavými informacemi.

  Třeba s tou ropou je to blud. Ropa je všude tam, kde tečou do oceánu velké řeky, které tam splachují biohmotu z pevniny. A to včetně Arktidy… Samovolné vznikání ropy je na >90% blud…

  Mylných katastrofických předpovědí i přímo podvodů od IPCC a NOAA je ještě o dost víc, než tu píšete… Viz realclimatescience.com nebo notrickszone.com …

  Na úvod Krakatoa – to oteplení/ochlazení máte asi tak, že některá střecha se používá na stínění a tedy ochlazuje, a některá střecha je strop skleníku na ohřívání, a přitom je to pořád jen „střecha“… Takže když je ve vzduchu sazí moc, tak ochlazují, když jich je jen málo, tak oteplují, jako třeba loni 2018, kdy saze z Kalifornských a Kanadských požárů způsobili horké léto 2018. Podobně letos saze ze Sibiřských a Amazonských požárů. Protože saze a písečný prach způsobují oteplování, ale CO2 ani trochu… (Ovšem příliš mnoho sazí by naopak způsobilo zastínění a tedy ochlazení, ale to by jich muselo být opravdu hodně. Jako ta Krakatoa způsobila dost ochlazení, a podobně Mt. Tambora v 1815 tuším asi…)

  Jenže většina toho sopečného prachu je dost těžká a brzy spadne a déšť to vyčistí jak píšete třeba za tři nebo pět let, ale když je prach jemný a je neustále znovu doplňován, tak to spad a déšť jen tak nevyčistí…

  Oteplování v Evropě hodně závisí na tom, kolikrát sem foukne vzduch ze Sahary. Ten obsahuje písečný prach a ohřívá se od Slunce mnohem víc. Jenže nad Atlantikem vždy fouká po směru hodinových ručiček a tedy kolem Sahary na jih a saharský vzduch se do Evropy nedostane, kromě vyjímečných silných tlakových níží nad Španělskem (točí se proti směru hodin, takže nad středozemím na sever), a to bývá obvykle tak jednou za rok, ale 2018 to bylo 4x… To jsou pak ty týdenní vlny vedra v Evropě… Takže pokud by někdo pomocí Chemtrails vyrobil tlakovou níži nad Španělskem, tak napumpuje Africký písečný vzduch do Evropy a je tady týden rekordních veder, a hned máme statistické oteplení, jaké potřebují… !

 13. HVzV? napsal:

  JSOU TU DALŠI KONSTRUKTIVNI NÁVRHY PRO RODIČE SLEČNY GRETENISTKY

  Drazi rodiče,

  mohli by jste vaši ratolesti vysvětlit,že nelze do zásuvky dat lampu a ona bude svitit,bez tamni elektiky.
  MUSI EXISTOVAT ZDROJ PROUDU,který povede ten proud do drátů zasuvky.
  To gretenisté nevi a proto namisto,aby se to ve škole naučili tak školu serou.
  Vysvětlete své ratolesti,že v Africké Sahaře je slunce dost.
  Stači řici komunistické Čině,aby tam tu Saharu potáhla svými
  levnými fotočlánky,které by vyraběly eletriku a ten pisek tam na mistě tavily na dalši fotočlánky,tak aby proudy Africe stačily a tamni domorodci by mohli zahájit jejich vývoz kabelem do Evropy a tak by tam za ziskané penize nemuseli pracovat už nikdy.

  Jestli z ni vychováte brečici fňuknu,která neumi nic jiného než se vyhýbat vzdělani a tvrdit,že se svět zhrouti a proto žadné vzděláni nepotřebuje,pak pro ni nenajdete ani chlapa a zůstane na ocet ,vám trčet na krku!

  TAK SKONČITE Z TOHO V BLÁZINCI!

 14. HVzV? napsal:

  Nemělo by si SPD,které neumi verbovat dalši voliče a v tom směru upravit svoje nedostatečné bobkové listy davajici ubhých 10%

  Vzit vzor RUSKO a pana Putina?
  Ten to s Araby umi skvěle,létaji vzduchem i bez koberců…

 15. HVzV? napsal:

  Videli jsme tu članek,kde se vyráběl ve starem tlakovém hrnci

  benzin.To by měli vyučovat ve škole ti profesoři.
  Nebyla by to krása,kdyby v pátek všichni gretenisté šli vybirat odpadky a rodičům přinašeli ze školy naftu poté co nacpali do hrnce plasty, sačky a odpadky a podpalili ho..
  Pry už na to jsou kdesi na to i tajne továrny,v Rakousku či co.

  Dotace pro neziskovky by mohly být vydány jen oproti odevzdané cisterně paliva pro naše diesely vyrobené tim pádem ekologicky.
  Kdyby nějaká ta škola byla zdynamitována,nemuseli by školáci ani stávkovat!

  https://www.youtube.com/watch?v=mITxoZ9P6UM

  kdyby odkaz nefungoval prosime autora,který ho tady na nwoo dal ho zopakovat,aby lidé méli ekologická paliva přimo z domu a odpadky by snad ani nebyly!

 16. HVzV? napsal:

  laK tady dole pixše,že Wikipedie dava definici domobrany.

  Tu ovšem členove ČSSD nechtěji a proto se nestydi volit svoji al hamajdu.
  Rovněž zubožovani voliči,kterym ředitel TV 30 let krade jejich hlas,aby volili pana Hamáčka je rád,když mu za to plati ovčane čtvrt milionů měsičně.

  Domobrana vznikla v USA v r 1964,kdy občane pozorovali znasilnovani a zabijeni 28 lete Kitty Genovese,ale nijak se ženu nesnažili zachránit.
  Z šoku nad lhostejnosti občanů vznikla domobrana.

  U nás tedy ČSSD podporuje zločince a proto ji musime znovu zvolit!

 17. HVzV? napsal:

  Byl vykopnut pan lidový filosof Sasin na orbit? Kde je pan Mrož,neda tu odkaz do pranice?

 18. John_Pitralon napsal:

  Šel po mě Franta Mrázek a jeho gang nebo něco. Až domů. Blbej sen, sakramejdlo.

  Where Is My Mind https://www.youtube.com/watch?v=Y001O8Azj1U

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!