CHARTA 77 vs ANTICHARTA??? (pouze jedna mince o dvou stranách)

gottantichartaNemá smysl zde psát o úmrtí jedné české (evropské) hudební legendy, jejíž popularita nemá v naší historii sebemenší konkurenci, protože to dělá každý, ale určitě má smysl se zabývat tím, proč se z určitých kruhů ozývají výkřiky, které mají tuto osobu, která již nemůže reagovat, silně zostudit a nakydat na její památku hromady špíny, pochybností o její morálce atd. Začalo se šířit určité informační pole a to je vždy zdrojem řízení davů, takže to zkusme „trochu“ probrat.

Nejvíce je mu vyčítán projev při podpisu tzv. Anticharty. Řízení neznalý člověk vidí svět černobíle, vidí ty „hodné“ co stáli za Chartou 77 a ty „zlé“, kteří šli naopak proti ní. Inteligentní člověk se zeptá: Proč Anticharta vůbec vznikla, proč měl někdo potřebu ji vytvářet, protože tím přeci dělal reklamu nepřátelům režimu, ne? V řízení davu jde vždy o to, jaké informační pole se šíří a jaké má vektory cílů, jaké jsou jeho důvody a ambice. Podobných pamfletů, s komunistickým režimem nespokojených lidí, vzniklo mnoho, ale ví se o nich něco významnějšího? Ne. Režim vše ututlal, tvůrce pozatýkal a akce byla skončena. A pak se několik lidí rozhodne sepsat Chartu 77, tedy papír se žádostí režimu o dodržování lidských práv a mezinárodních zákonů a jsou toho plné noviny, takže i ten poslední občan se dozví: „Hele, něco se děje a komunisti z toho šílí, asi je to něco velkýho, když tak podezřele vyvádí“. Jenže to „velké“ nebylo. Rozbít chartisty a to pěkně po tichu, by zabralo asi tak jeden víkend a několik hodin přesčasu výkonných orgánů. Pak by stačilo zveřejnit, že byla zlikvidována nebezpečná buňka provokatérů a rozvracečů, klidně i jmenovitě a výsledek by byl zaručen – systém by byl naopak posílen a mlčící většina by měla „důkaz“, že vládnoucí strana a vláda má vše pod kontrolou. A vše by šlo dál ve starých kolejích, jenže v tomto případě se to nestalo. Každý znalý člověk ví, že to, na co zaměříš svou pozornost, to posiluješ, takže komunisté (jejich špičky) zcela záměrně zvedali chartistům rating. Pokud si někdo myslí, že to celé dělali proto, aby mohli zatýkat, mohli upevnit svou moc apod., tak se mýlí. V druhé polovině 70-tých let to již nebylo nutné, protože po čistkách po roce 68 již nebylo nutné „jitřit znovu rány“, ale spíše vše normalizovat, ale to se v tomto případě nedělo.

Globální elity (GE) plánují desetiletí dopředu a tak si vždy s předstihem připravují informační základnu pro akce budoucí, což byl v tomto případě rok 1989, kdy Havlova vláda a všechny nejvyšší osoby v řídících státních orgánech byly spjaty právě s touto chartou. Charta 77 byla perfektně, mnoho let připravovaná akce na odpis socialismu v ČR a nebyla řízena pouze ze Západu, ale i z Východu lidmi typu Andropov, Gorbačov atd. Mělo dojít k totálnímu rozpadu Východního bloku, k „vítězství“ Západu, který musí nyní také „padnout na zadek“, jak neustále píši.

Mimochodem. Věděli jste, že z původních 217 signatářů Charty 77 bylo 156 bývalých komunistů? Že se mnozí z nich podíleli na brutálních čistkách v 50-tých letech? Zbytek byli převážně lidé nějak spjati s „jedem z Judeje“, tedy židovskými ideologiemi na ovládání davů – judaismem/marxismem a křesťanstvím? Věděli jste, že jeden z hlavních signatářů Ch 77 Zdeněk Mlynář byl osobní dlouholetý přítel a spolužák z Lomonosovy univerzity, Michaila Gorbačova, likvidátora SSSR? Že tam s nimi studoval ještě jeden zajímavý člověk – A. Dubček? Kdepak myslíte, že byli tito pánové naverbováni a infikováni trockismem? Věděli jste, že ještě v tomtéž roce 1977 byla na Západě založena Nadace Charty 77? A že ji z větší části financoval, představte si to, nám velmi dobře známý George Soros? A z té menší? PEN-klub, Rotary-klub, Jewish Agency, Guggenheimova nadace v USA, B’nai B’rith, Masarykovy nadace při Masarykově museu v Izraeli, tedy samé židovské organizace. Věděli jste, že si tato „nadace“ vytvořila vlastní ocenění a to Cenu Toma Stopparda, Cenu Jiřího Vavrouška, Cenu Františka Kriegla a cenu Jaroslava Seiferta, které dávali zásadně chartistům, aby jim uměle zvedali píár? Věděli jste, že komunisté tak „strašně“ bojovali proti Havlovi, že ho sice zavřeli, ale nikdy mu neodstavili zahraniční účet, takže mu statisíce dolarů stále plynuly ze zahraničí a byli mu v pohodě vypláceny? Je to logické – pokud vás zavřou (vytváří z vás mučedníka), tak to přeci nemůže být zadarmo, že? Věděli jste, že Antichartu podepsala i Havlova druhá žena Dagmar Veškrnová (zajímavé, že proti ní nikdo z „kavárny“ neřekne ani slovo, že)? A že ji stejně tak podepsal i velký eurohujer Jan Hrušínský nebo třeba Zdeněk Svěrák?

Takže Mistrovi je vytýkáno, že podepsal komunistům, v té době ještě jakýs takýs stalinistického typu, papír, který vytvořili marxisté trockistického typu, kteří v té době již prosákli do nejvyšších míst státní zprávy a na likvidaci Východního bloku se podíleli tím, že informačně zvedali uměle rating organizaci, která měla časem převzít kompletně moc v zemi. Směšné, že? A proč byl vybrán právě on, aby tam řečnil? Protože byl již v té době nejpopulárnějším zpěvákem a hlavně, byl to bývalý dělník, který se vypracoval „jen“ tím, že měl zlato v hrdle, takže dokonalý kandidát „dělnické třídy“. Ano, odmítnout mohl, ale systém by tím neporazil, pouze sebe. Marta Kubišová byla jeden čas dokonce mluvčí Ch 77 a kam to za své užitečné idiotství „dotáhla“? Mohla moderovat pořad o pejscích, protože v hierarchii byla příliš nízko.

O tom, kam to celé vedlo již dnes víme – Marxismus 2.0, tentokrát přicházející ze Západu. Rok 1989 byla jen uměle vytvořená akce na předání moci, na které se podíleli právě vládnoucí marxisté/trockisté – proto akce agent StB Zifčák jako „mrtvý“ student, proto komunisty jednomyslná volba Havla prezidentem, proto žádné msty a čistky ze strany nové garnitury vůči vedení KSČ atd.

A kdo dnes proti Mistrovi nejvíce vystupuje? Klanově-korporativní skupiny, které nějak tyly z Ch 77. Úkolem Ch 77 nebylo získat politickou moc, jako tomu bylo ve vedlejším Polsku se Solidaritou, ale byla to pouze jakási kádrová základna „hrdinů proti-komunistického odboje“, aby se všeobecně vědělo, že někdo takový existuje a aby se pak davy nedivily, kde se ti noví „lídři“ vlastně vzali.

„Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války.“ …. „Jde o osoby, které tím pádem určují, kdo bude dělat politiku, a to ostatní už je jenom velké divadlo“… „Lenin byl vynikající spoluhráč a německý agent, Trockij zase špatný herec z Brooklynu, ale výborný řečník. Tihle hoši uměli všechno velmi dobře vyložit lidem a v jakékoliv době. Ovšem když se bolševismus nebo jiné „revoluce“ rozmontují, najednou spatříte lidi, kteří vypadají stejně jako Trockij, a zjistíte, že jste zase za blbce“. Karel Gott, Lidové noviny, červen 2001 (je již jasné, proč na tomto člověku nesmí nechat nit suchou?) Dotyčný evidentně velmi dobře pochopil, čeho se stal v době podpisu Anticharty svědkem.

Byla (a je) to celé hra ve hře, kterou stále někteří hlupáci uměle udržují při životě. Jenže vše jednou končí a již není doba na to, chodit kolem horké kaše a tvrdit, že jedni byli zlí a druzí hodní. Jedni byli hloupí a neschopní a druzí byli loutkami na špagátech. Dnes tomu není jinak. Naším hlavním cílem musí být to celé změnit.
48 Komentářů k CHARTA 77 vs ANTICHARTA??? (pouze jedna mince o dvou stranách)

 1. HVzV? napsal:

  Autore Nováku,co to tam na konci pišete,že to celé musime změnit

  A V CO ZMĚNIT A JAK TO NENAPIŠETE?

  • proud napsal:

   Zmen sebe a zacnes menit svy okoli…………

   • HVzV? napsal:

    Klidně vás pane Proude poslechneme změna je život,

    ale musite být schopen navrhnout JAK se máme změnit,vysvětlit váš plán a ziskat k tomu co navrhujete souhlas a miněni ostatnich zdejšich lidových komentátorů.

    Tak jaký je ten návrh na naši změnu,sem s nim válečniku!

    • Tykva Bukvatyr napsal:

     Nemáš vlastnú hlavu? Potrebuješ politruka?

    • proud napsal:

     Je to prosty,stan se dobrym clovekem a mezi takovejma hledej svoje pratele a navzajem si pomahejte a chrante se…………….

     • proud napsal:

      Kdo nezije az pres spokojenost druhejch,zaklada na nejhorsi lidskej pruser jmenem: bezohlednost!

      • proud napsal:

       To vsechno vylucuje primo existence penez a obchodovani……….jako nastroj zotrocovani,vynaseni a niceni………..

     • HVzV? napsal:

      Copak je to „dobrý“člověk,nemá to být náhodou prostáček,

      který se dá snadno vylupovat a ošulit?
      nebyli jsme už 30 let „dobři“a důvěřivi, dali si ukrást továrny,kde jsme neměli pocit,že jsou NAŠE a nyni zisk těchto továren už plyne do daňových rájů a nikoli na na př na zdravotnictvi a důchody,kde navic bylo vykradeno 370 miliard připravených pro důchodce.
      Neni toho vašeho náboženstvi „buďme dobři“ pane Proude dost?

      Napište tu raději jak v USA vznikla domobrana jak je organizovaná,abychom si mohli vzájemně pomoci,jinak vaše nekonkretni návrhy jsou placnutim dlaně do vody.
      Dalsi tu navrhuji použit jejich „hlavy“ tj snad intellektuály ovšem ty „hlavy“ prosťáčky pohrdaji,napišou pouze popis situace,historii a převážně opakuji co je všem na alternativ3ě znæmo.
      Nic nového.
      Proč nevysvětlili cinkálistům,ovečkám,které se vydaly do kapitalismu hledat vlnu,že je ostřihaji a ještě je budou TV pracovnici,jimž prý nami placená TV patři ty ubohé prosťáčky ohlupovat a posilat jim vzkazy že prý maji hlavy a maji ten maras řadši
      řešit sami,což proniká i tady a ovčané si sypou popel na hlavu,a prý jsou tim svinstvem vinni sami Maji prý hledat „dobrē§“lidi no tady by se mohli smát dost brzy i slepice na dvoře! .

      • HVzV? napsal:

       Co máte pane Proude s těmi penězi,

       to chcete poslechnout ohlupováni majitelů velkých peněz,kteři jich maji dost a chamti dál ,“oni“prosťáçkům tim vezmou posledni svobodu, daji vám plastkovou kartičku a banksteři pokud nebudete hezky maširovat vám ten plastik mohou kdykoli ukradnout na což se už připravuji.
       Proč jste nenašel doposud rozhodnuti banksterské vlády světa ze dne 29.3.2019,co?

       Máme vás tu rádi právě pro vaši prostoduchost,ovšem žadný navrh řešeni tu v článku vidět neni nebo ho někdo z vás vidi?.

       Ti kteři prý tady „použivaji“ svých hlav by ty své „vymysly“měli dát do diskuse ať tu máme slova do pranice a ne smolit se s tim někde v šupladě,kde si to mohou strčit tak jedině do prdele!

       • Jan napsal:

        Nespinte pisatele, ukazte sam, ze jste vetsi genius. Nemate ale na to. Mimo plivance jako vetsina hovad a smejdu Prazske kavarny a v mediich! Tenhle clanek popisuje spinu lidi a jejich zhovadilost, zamlcovani a klamani ostatnich, kteri nemaji cas ani naladu se minulosti zabyvat.Clanek nemusi v sobe zahrnovat reseni! Pozadujete neco, cehoz nejsou schopni politici, lide za to placeni!

        • HVzV? napsal:

         Tak to je to jadro pudla Jane,nepošpinil jste se když jste sám po sobě začal plivat?Na tyinvektivy vám skoči dnes už jen bezmozci.

         30 let nebyli politici a intelektuálové v republice schopni vymyslet nic,krome vašeho vylupováni a vy tu chcete v tom pokračovat dalšich 30 let?

         Každý tu má prý dobrou hlavu,ale když mu řeknete,aby ji použil schová se a dělá, že ničemu nerozumi!
         Pak v tom světle jak pišete ,se jevime jako avantgarda geniů,no a co jako přiteli,máte tam ještě něco?

      • proud napsal:

       Neplet si dobryho cloveka ani s blbcem,natoz slunickarem,protoze prave z nej se muze stat a stane se hodne krvelacna bestie vuci nepriteli dobrejch lidi,tak jak to ma spravne bejt!

       • proud napsal:

        Nic neni nikdy zadarmo a o vsechno se musis vynasnazit.Ani svet bez financniho a obchodniho otroctvi tedy logicky neni zadarmo,je za uceni se,praci na sobe,snahu a praci!

        • proud napsal:

         Bez prace nejsou kolace v zadnym zrizeni,ani bez nej…………

      • Vlasta napsal:

       Pro HVzV:
       Vy jste ale natvrdlý. Dobrých lidí je kolem vás spousta – že je nepoznáte, je vaše nedokonalost. Ale napovím vám – dobrý člověk byl právě Karel Gott, ale dobrý člověk je také ten,kdo pustí starou paní sednout v tramvaji nebo kdo pomůže sousedovi při vyklízení vytopeného sklepa…. Stačí?
       Nestačí? Potom vám není pomoci a vy (a vaši souvěrci) nemáte šanci tu změnu pochopit, natož prosadit…

       • proud napsal:

        Pravda,ovsem docela nedavno jsem zazil situaci plny cekarny u chirurga a bolesti placici asi 5i letej klucina.Do chvile nez jsem tam prisel,plakal,a nikoho to nezajimalo,az jsem prosadil ze sel okamzite na radu a ukazalo se ze banguje se zivotem,slepy strevo na prasknuti……….tak jak jsme dobrej narod a kolik z nas???

       • proud napsal:

        Jak az dobrej clovek byl Pan Gott,to nevim,osobne jsem ho neznal,ale podle jeho zajmu a vyjadrovani se o nich,konkretne co se alternativ tejka si troufnu rict,ze rozhodne nebyl spatnej,pokud vubec.

   • geronimo napsal:

    Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami

    Gándhí

    • HVzV? napsal:

     Načelniku Geronimo,

     ty floskule takového typu použili beztak v Americe k zahnáni vašeho lidu do rezervaci.
     Nebylo by skvělé tam radši poslat svým soukmenovcům žebřiňak plný ohnivé vody?

     • geronimo napsal:

      HVzV? :

      nic si z toho nedělej, že to nechápeš, jak pravil klasik, tedy v tomto případě Švejk :

      „Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej,
      tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej.“

  • Jan napsal:

   Jak to zmenit? Clovece, kde zijete, co ctete? Vystoupit z NATO, ktere nas tlaci do valky a z EU, ktere nam sem do Evropy privazi migranty a cpe nam je sem do zeme. V EU parlantu necha recnit nemeckou paseracku ekomigrantu Rocketove!
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=70&v=0lvgCT4ZJd0
   USA prostrednictvim svych vazalu v NATO a EU nas zenou do valky s Ruskem. Nechapete, ze nase profesionalni armada neslouzi k nasi ochrane, ale k obrane a prosazovani zajmu USA za nase penize? Ze funguje v misich do ruznych Tramtarii, kde jsou nasi zoldaci v cizim zajmu masakrovani? Jste tak hloupy, ze to nevidite? Ze cela rusofobie slouzi k priprave valky a nase clenstvi v NATO je tak pro nas smrtelne nebezpecne? Ty tlacitka ke startu raket neovladame my ani Nemci, kde jsou jejich baze, ale cizaci Usaci za Atlantikem? Ze cizinci, ne Evropane rozhoduji o zniceni Evropy?
   Jste taky tupy, jako je cely narod?

   • HVzV? napsal:

    Jane,z NATO nevystoupil ani de GOAL,

    ale vystoupil pouze z jeho armádni časti,musel by platit a ted jsou frantici zpět.
    Vystoupit z NATO?
    No a co bude potom to zkuste navrhnout.
    V Narodnim Programu Voličů je to v članku č.8 .

    Z EU nepůjde jen tak zmizet,budou chtit opět penize a ne málo,to nevidite co prováději s Británii?.
    Rovnèž na to můžeme vymyslet řeseni,ovšem papouškovat ohlupovaci verse pro ovčany z polit.subjektů, namisto OPRAVDOVÉ aktivity,to tu jen pišete bahno!

    • proud napsal:

     Pruser je ze jsi v nem aniz bys do nej vstoupil…………coz nam hodne vypovida o tom co je to „zastupitel“ v ceskym pojeti,kdy uz spliva pojem zastupce a diktator……………

    • Jan napsal:

     De Gaulle ovsem zaridil, aby nikdo jiny nez Francouzi nemackal tlacitka pro odpalovani atomovych raket a tak je to dosud. NATO je podrztaska a komplic USA v jeho agresich, zadna obranna organizace to neni. Je to zlocinna organizace, zabijejici civilisty v zajmu USA a zapadnich velmoci. Nasi armade neveli uz ani Nemci, ale Usaci. To je vam jedno? EU projekt ma zajistit zrizeni Kalifatu na uzemi EU a zniceni evropskych hodnot. EU je cestovkou pro migraci, financuje ji i zachranne lode co je sem vozi! Jenom Slovaci v EU parlamentu reklamuji, Cesi drzi hubu. Poslanec z mediemi proklinane Kotlebovy strany tam jasne rika, co si Slovaci mysli.
     https://www.youtube.com/watch?time_continue=70&v=0lvgCT4ZJd0
     Volte ne ANO, ani ODS a Piraty vitace, volte SPD! Jinak se z toho Kalifatu nedostaneme a budeme dal valcit a umirat za juesej za nase prachy! A co potom? Financujeme armadu, ktera nas ma chranit, ale namisto toho je v nasazeni v zahranici pod NATO velenim jako expedicni sbor!
     Vyzadovat neutralitu V4 jako ma Rakousko, Svycarsko. Zadne pakty jako NATO, vystoupenim z EU ziskame suverenitu zpatky, kterou si jenom neutralnim postojem stredni Evropy muzeme uchovat a ne hned ztratit jako po totalite SSSR. Ted nemame suverenitu, ale totalitu NATO a EU, ktera je jeste horsi. Za SSSR nebyli nasazeni nasi vojaci v zahranici, nenutili nam liberalismus, migranty, LGBT, meToo a stejne WC a odevy pro zeny a muze, nerusili rodinu, atd. Necpali nam sem liberalismus a marxismus v jejich verzi 2.0.

     • proud napsal:

      Pravda,ale je tam jedno velky ale,a totiz ono SPD,jak se stane nejsilnejsim,bude z nej jen dalsi ANO a podobne,jako z piratu.Uz i diteti musi bejt dnes jasny jak to v politice funguje a ze strany,predsedove ja jejich,tak vlad,jako prezidenti,jsou jen loutky v rukach sedy vlady! Tady pomuze jen jedno,kdyz to vezmou do rukou vsichni,referendama a cely zbytecny vlady a strany zrusej.Podivej co se rozkrade,proprca a vyhaze milionu a miliard,zazils ze by nekdo prisel a rekl: „Hmmmm,ma se to ukrast,nebo jinak zasantrocit a promrdat,dame to projednou lidem“ a dal kazdymu jednotlivci jen tak 2-3 miliony? Rozkrade se pritom x krat vic za jedinej rok.Nevidel a neuvidis!

      • proud napsal:

       Tak naco nam jsou strany a vlady jdouci proti nam,abysme je zivili a nechavali si vsechno rozkradat?………..Se kurva uz proberte!

       • proud napsal:

        Jen naprostej zoufalec a idiot o sobe necha rozhodovat druhy!!! To je naprosto nejzakladnejsi vec a ne,neni to totez,jako nechavat za sebe nyst srabsky zodpovednost!

     • HVzV? napsal:

      Pokud je vašim řešenim SPD,dovolime si vás upozornit,že pan Okamura nemá o žadné dalši voliče zajem a proto může jit s tou svoji politikou jen pod 10%.

      V Parlamentu se mrcasi a dává NAOKO správné návrhy,ale všichni vidi,že je to falešná karta,která chce krachnout!.
      Nemá nejmenšiho zájmu upravit svůj „slabý“ program tak,aby dostal v tom Prdlamentu většinu.
      Když mu řeknete,že je jen dvojka máslo a opirá se o Afroaraby a na své voliče kašle,bude hudrovat a nic proti tomu neudělá.
      Proč se tu mezi námi neobjevi a my mu vysvětlime,kde začiná hrát muzika a uvidite všichni jak se bude kroutit jak slizský úhoř.

      Je to prázdná Slibotechna a brzy mu vykradou jeho krám dalši podvodnici typu TRIKKOLONA,kde se zase znovu nebozi voliči zmitaji na háčku toho mgr učitele a jeho bývalého presidenta ODS,který dal vykrást ČR a byl to on,kdo nám pověsil na krk ten zasraný chomout

      KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ VYCHÁZEJICIHO Z GANGSTERISMU!

 2. proud napsal:

  Ten clanek vubec neni spatnej.

 3. geronimo napsal:

  Po záplavě proglobalistických článků konečně něco NWO Opozičního

  Kdo nezná / nechápe minulost, nezná / nechápe současnost, protože ta byla utvořena minulostí

  Vyžadujete od autora článku aby vám krom lekce historie napsal i řešení ? Od čeho máte tu věc na krku ?

  • HVzV? napsal:

   My z ČSV tu dávame řešeni dnem i noci a dokonce v heslech!Tak tu je mustr.

   PRYČ S KAPITALISMEM BEZ PŘIVLASTKŮ a jeho gangsterismem zlodějů!

   ROZUMEM PROTI KLIMATICKÉMU ALARMISMU!

   KDE JSOU DALŠI DVĚ TŘETINY ZAKLADNI MZDY,která čini prý 13 533
   korun?

   PODPINDOSTNICI VITEJTE,KROKODÝLI BESTIE KAPITALISMU VAM ZARUČI,ŽE BUDETE SEŽRÁNI JAKO POSLEDNI!

   Každé z hesel by zasloužilo vlastni článek NO NI?

   • Jan napsal:

    Vzit si suverenitu z Bruselu zpatky, nevolit uz zlodeje, vitace, liberalisty a lokaje USA a EU. Zapad nas uz 3x zradil, resp.nepomohl nam – pred Bilou horou odmitnul nam otec ceske kralovny jako anglicky kral pomoc, pak mnichovsky zrada a pak Jalta, kde nas predhodili komunistum. A co delame my? Zapadu, ktery nas zradil lezeme pomoci politiku neustale do zadku. Rusum, kteri nas a Evropu uz nekolikrat zachranili a osvobodili od otroctvi plivame do tvare! Tohle nemuze pro nas dobre skoncit! Ten, kdo zapomnel dejiny si je zopakuje….

 4. martin bareš napsal:

  Pan Petr Novák nezklamal. Opět. Greta Thurnberg je proti němu hadr a chorobná fantas není výmysl.

 5. Jan napsal:

  Videt za kulisy politiky pomuze cloveku v predstihu pred ostatnimi mj. se obohatit a neverit bulikovani tupe masy vetsiny naroda.
  Karel byl zvidavy typ a vedel, ze odmitne-li spolupraci, tak je konec se zpivanim a tezko najde zamestnani jako Marta Kubisova. Proto mu to vubec nezazlivam. Umel jenom zpivat a byl to jeho zivot.Nic by nedosahl, lidi by neslyseli jeho pisne a on by byl nestastny. Zazlivaji mu to jenom ti, co s radosti spolupracovali a za kazdeho rezimu plavou a maji se dobre. Proc nejsou tito pravem predmetem kritiky a ocernovani? Protoze se vsem, co si nezadali se nad nima zveda zaludek, nechteji s nimi mit nic spolecneho.

  • geronimo napsal:

   Slyšel jsem to už jako dítě, a dá se to vygooglit i dnes, karel Gott někdy asi v roce 1971 emigroval asi do SRN, ale zřejmě by to byla pro režim moc velká rána, takže mu dovolili se vrátit a dál zpívat. Proč se vrátil ať si vygooglí, nebo domyslí každý sám

   • Jan napsal:

    Karel mohl kdykoliv emigrovat, byl prece porad na zapade! Tenkrat mu Husak zarucil beztrestnost a vice svobody. A tak se vratil., necitil se venku dobre. V USA zjistil, ze tam spousta lidi chce socialismus a zboznuje Che Guevaru. To ho sokovalo. Ja tu dobu zazil, vim co delali s lidma komuniste. Kdyz nekdo z mladych ted ty lidi griluje, jak se tenkrat chovali a ze nebyli Janosiky, tak se musim jenom usmat! Ztrata soudnosti, nevedomost a stupidita.

    • geronimo napsal:

     Jak jsem psal, ať si udělá závěry každý sám, proč to Karel udělal ( tehdy spolu se Štaidlem ). Každopádně si nemyslím, že by se vrátil, protože někde v USA někdo fandil socialismu ….
     Možností je moc, Karel o tom tuším odmítal mluvit, buď si se Štaidlem kalkulovaně něco vymohli, nebo režim moc trápil jejich příbuzné v ČSSR. Kdoví

 6. Yers napsal:

  … a najednou spatříte lidi, kteří vypadají stejně jako Trockij – židy, samí židy!!!
  on to věděl moc dobře, proto teď oni tak sprostě kvičej.

 7. benmil napsal:

  Když se revoluce rozmontovala, ukázalo se, že chartisti jsou většinou parchanti. Takže, suma sumárum, být proti, je vlastně plus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!