P.C.Roberts: Svědek kolapsu

lgcnzthf_czn17cMráz mi běhá po zádech, když vidím, jak rychle se konečné zhroucení přibližuje. Tak rychle, že se ho snad dožiji ještě i já sám. Předseda britské Labour Party Corbyn předpokládá, že zvýší svou naději stát se příštím britským premiérem, když slíbí, že otevře hranice své země všem dalším cizím příchozím a všechny je zde pohotově ubytuje, což by ovšem Británii, jako takové, přineslo zkázu. Ale Corbyn je přesvědčen o tom, že právě tohle je ona platforma, která labouristům přinese vítězství ve volbách. Současný francouzský prezident, německá kancléřka a téměř všichni šéfové EU uvažují stejně. Takže Evropy už nebude. A jedině Maďarsko, Itálie a Polsko nesouhlasí a trvají na tom, že zůstanou Maďary, Italy a Poláky i nadále.

Demokratická strana USA Corbynův postoj sdílí. Jedním z důvodů, který stojí za jejím usilováním zbavit Trumpa úřadu je ten, že Trump jako hlava výkonné moci se pokouší zpřísnit imigrační zákony USA. A tak se prokazuje, že američtí demokraté trpí zvláštní vadou: vidí jen to nejbližší, co se jejich zraku nabízí, a důležité je jen to, co mohou získat právě teď: víc peněz, když vyšlou své pracovní příležitosti za oceán a když otevřou své hranice pro lidi příchozí, kterým budou moci platit méně, než platí lidem svým.

A Ameriko - buď sbohem.

Ale až se to blízké a krátké prodlouží na dlouhé, ocitne se země v rukou imigrantů Třetího světa.

Sněmovna reprezentantů schválila impeachment proti prezidentu Trumpovi, i když si byla dobře vědoma faktu, že pro něj nemá žádné důkazy, a že Senát tudíž impeachment neschválí. Ale nicméně tak učinila, a to ve víře, že něco z bláta, které na prezidenta během projednávání impeachmentu nahází, se na jeho figuře uchytí a zvýší tak šance demokratů v příštích volbách. A současně sníží šance Trumpa na znovuzvolení prezidentem.

Pokud jde o ono obvinění, že ukrajinský prezident byl požádán o laskavost výměnou za peníze, mluví záznamy naprosto jasně. A to tak, že Biden dal ukrajinskému prezidentovi šestihodinovou lhůtu na to, aby splnil, oč je žádán (šlo o Bidenovu žádost, aby ukrajinské soudy stáhly z agendy trestní stíhání Bidenova syna), anebo přijde o miliardu dolarů posbíraných z kapes amerických daňových poplatníků. Vždyť Biden se tímto vyděračstvím, které mělo úspěch, Radě pro zahraniční vztahy otevřeně pochlubil, a jeho chlubná řeč je zachycena i na videu na internetu. A sám ukrajinský žalobce poskytl místopřísežné svědectví o tom, že byl ze svého úradu vypuzen na Bidenův příkaz. (šlo o žalobce, který předtím vyšetřoval ukrajinskou firmu, z niž Bidenův syn „vytáhl“ závratné sumy peněz – a to výměnou za „ochranu“, kterou této korupčnické firmě Biden st. přislíbil).

Ale co slyšíme z médií, zvláště pak ze CNN nebo NPR? Slyšíme, že útoky na Bidena jsou jen politikařením, ale že útoky na Trumpa jsou takového druhu, že vyžadují, aby byl zbaven úřadu.

Takto tedy vyhlíží celkový obraz demokratické strany a celkový obraz amerických médií, popírajících pravdu a spoléhajících na „výživnost“ opakovaných lží, jež mají všechny důvěřivé přesvědčit o tom, že volba demokratů je volba správná. Nu a až přijde čas, kdy i Američané přijmou Corbynovu platformu, naplní se i osud Spojených států.

USA i Velká Britanie byly kdysi svobodnými národy oddanými občanských svobodám, morálnímu svědomí, svobodnému vyjadřování názorů, křesťanským morálním hodnotám a vládě práva.

Nic z toho už ale nezbylo. Britský soud vyhodil ze zaměstnání britského lékaře za to, že odmítl nazvat 180 cm vysokého a vousy zarostlého muže „madam“, a odsoudil ho za „ nevíru v transgenderizmus, což se neslučuje s lidskou důstojností a je v rozporu se základními právy jiných lidi.“ https://www.rt.com/uk/470190-transgender-bible-doctor-fired-uk/

Řečeno jinak: doktor nesmí používat svůj vlastní mozek, protože do úvahy se berou jen mozky lidí ve vyšších postaveních. A jestliže vás udivuje dnes už totální neexistence investigativní žurnalistiky ve Velké Britanii a její zkomírající podoba v USA, nahlédněte do dokumentů britského ministerstva obrany, ve kterých jsou investigativní novináři označeni za hrozbu britské národní bezpečnosti.

Svoboda tisku je tedy shledána jako neslučitelná s národní bezpečností. Kterýmžto výrokem jsou osudy Juliana Assange a Manninga už nadobro zpečetěny.

Jak nedávno napsala Karen Kwiatkowska: „Je čas utéct!“

Ale kam? Vždyť v celém západním světě je to stejné“.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/10/04/a-witness-to-the-collapse/
41 Komentářů k P.C.Roberts: Svědek kolapsu

 1. Tonda Brousek napsal:

  Politika je čím dál tím víc hroznější. Dnes Erdogan zaútočil na Sýrii.
  Podle všeho ale šlápne na připravené hrábě. Spousta lidí si dnes řekla, ten zlej Tramp prodal Kurdy a nechal je na holičkách. A ten zlej Erdogan ovládne třetinu Sýrie a její ropu. Ona pravda ale poslední dobou bývá schována za bukem. Co se teď stane? Na Erdogana nalíčili past na myši. A protože lidé jako Erdogan a jejich rodiny jsou stále nenasytnější, stačí do pastiček nastražit menší návnady. A díky tomu se Erdoganové soustředili na zisky ze syrské ropy a nedomysleli co se stane dál. Zasedne OSN, Erdogana odsoudí svět jako agresora. Za pár dnů dojde k mnohem lépe připravenému vojenskému převratu. Kdo by teď za ním stál, když je agresor. Erdogan za chamtivost zaplatí životem, nová Turecká vláda nezaplatí z vděčnosti USA Rusku za S 400 a budeme zase o krůček blíž k světové válce.

  • proud napsal:

   Svetova valka,nebo spis "svetova valka" je mozna,ovsem nikoliv se vsema svetovejma mocnostma naraz,stejne to bylo s tou prvni i s tou druhou.Valka je vzdycky o prachach a o tom kolik volu za ne jde bojovat,kulka sama se nevypali a raketa se sama taky neodpali,vzdycky to udela nejakej vul za par babek!

   • proud napsal:

    A atomova je vyloucena uplne..........nastesti.

    • proud napsal:

     A to ne proto ze by "nad nama" nekdo bdel,taky na co,nad takovejma debilama! Ale proto ze bdi sam nad sebou! To jen aby se toho nechytil zas nejakej potrhlej panbickar,nebo cokoliv podobnyho,jak se ty vsechny zblbla nazejvaj,katolik,krestan a podobne.....:-))))))))))))))))))))))))

     • geronimo napsal:

      ten nesmysl, že atomová válka je takzvaně vyloučena se objevil právě v náboženství, novém, zvaném New Age

      • proud napsal:

       Ten nesmysl byl mozna(nevim) od new age pouzitej,kdo vi,ale o tom co se delo a deje s atomovejma hlavicema primo v silech jsou zaznamy,i o takzvanejch "ufo" nad atomovejma zakladnama,nad fukusimou kdyz to rachlo,stejne jako nad cernobylem,jinak totiz bylo bejvalo mnohem hur!

       • proud napsal:

        Ne kvuli nam "uklizej" nas zasranej svincik,ale kvuli sobe.

       • proud napsal:

        Mimochodem,pisu "ufo",ale pochopitelne nemam na mysli mimozemstany,ale pozemstany.Ovsem ty co s nami sdileji planetu,ne nas!

        • napětí napsal:

         Jo a proč to proude rozepisuješ na 10 příspěvků? Tebe je vidět i s jedním jediným! Podle blábolu.

        • proud napsal:

         Mas jeste nejakej problem,rediteli?

        • proud napsal:

         ...krome toho,ze k veci nemas zase a opet nic..........

      • geronimo napsal:

       Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost.
       u té první si tím však nejsem tak jist

       Albert Einstein

       • proud napsal:

        Toho zlodeje a darebaka bych radeji ani necitoval............

       • geronimo napsal:

        Mimochodem válka za použití jaderných zbraní potvrzená archeologickými nálezy je popsána ve starých indických textech.
        Citoval z nich i Robert Oppenheimer tuším při prvním úspěšném pokusu - Nyní se stávám Smrtí, ničitelem světů ....

        Takže tehdy to nevadilo, stovky pokusů nevadily, teď to vadí, protože ??? Protože New Age ...

        • geronimo napsal:

         „Lidé věří rádi tomu, co si přejí, aby bylo pravda.“

         Gaius Julius Caesar

         ( asi to byl taky darebák, ale když dávám citát, tak buď proto že se s ním ztotožňuji, nebo proto že je dle mně pravdivý, nebo moudrý )( jméno autora dávám proto, že autorem je on, ne já )

        • proud napsal:

         Jak vis ze slo o valku,byls u toho,i u vzniku onech textu?..............Zrovna doslo ke katastrofe v relativne nedavny minulosti,proto zanikla Velika Tartarie...taky ze prej........ti "normalni" ovsem pisou katastrofa a nikoliv valka,protoze nevedi a priznavaj to,mohlo jit o meteor,valku,nehodu,katastrofu...........pri mire minulyho i soucasnyho manipulovani faktu a falsovani "historickejch dokumentu" muze nekdo neco tvrdit,natoz tomu verit jen za predpokladu ze je poradnym ovcanem.

        • proud napsal:

         Protoze nic neni tim,cim se to zda bejt a lidstvo by zesilelo,kdyby o sobe poznalo celou pravdu............Kdyz uz jsme u tech citatu..........

        • proud napsal:

         Navic by mi i davalo jistej smysl,ze se onen "kdosi" prave z onech minulejch katastrof poucil a proto nas nenecha ho nicit umyslne,katastrofy stacej samy o sobe!

        • geronimo napsal:

         ta válka se odehrála někdy před 8 -12 000 lety. Tak jistě, byl jsem u toho ... tvl. to je materiál. Místo aby si něco zjistili, dál melou svou ... jasně, UFO nás ochrání :D

        • proud napsal:

         A osobne podeziram onoho "kdosi",ze jde o Slovany co se kdysi na "pocatku veku" utrhli od ostatnich a zalozili si "vlastni civilizaci" a jak to vypada,jsou mnohem dal nez ten zbytek zvirat co si rika prolhane homo ssapiens.

        • proud napsal:

         To je to ono,"materiale",ze ja si skutecne zjistuju a premejslim o tom,pokud mozno z vic zdroju,neprebiram slaboduse picoviny a nevydavam je za jisty pravdy...........

        • PetrC napsal:

         Vse nasvedcuje tomu ze mate pravdu. Jde asi o kruh. Lidstvo dosahne urciteho technologickeho pokroku a skoro cele se znici. Par prezivsich zacina znovu. A tak se to toci. Dejiny se falsuji, zajimave vykopavky a knihy se drzi ukryte.

        • proud napsal:

         Otazkou je jestli SE skoro cele znici,nebo jestli JE zniceno.....Uz jsem o tom kdysi psal,ze mi to prijde jako zacek a ucitel,ve chvili kdy zacek zacne prerustat svyho ucitele ,ho ten odstreli a sezene si jinyho zacka,aby si udrzel svoje rito,postaveni a vejdelek.Tak podobne nas treba "pase" onen GP na cisi rozkaz a snazi se nepripustit,aby jsme prohlidli,protoze jak se to stane,staneme se hrozbou hlavnimu parazitovi,coz nemuze pripustit a proto nas malem zlikviduje a zacne si vychovavat "novou civilizaci".To muze bejt jeden z duvodu,dalsi treba muze bejt,ze jsme proste jako civilizace zklamali a je na rade dalsi,dokud se nepodari.Kolik tech civilizaci uz bylo se evidentne taji a dozvime se jen co "prosakne".....Z toho by mohlo vyplyvat,ze az se dozvime pravdu a prestaneme se vyplacet,je po nas a prijdou "novy".Az do chvile kdy to nekdo rozetne a zachrani se,coz by byl konec jak GP,tak i jeho sefa.Paklize jak se zname,by nevznikli novy,ze ano......

        • proud napsal:

         Nicmene Peto to nemeni nic na faktu,ze nas nase nejednota lidstva a rozdelovani,je uplne jedno z jakyho duvodu a jak,nicilo,nici a znici.A me udivuje,ze prestoze pokolikaty uz,nejsme schopny se poucit a ten vyvoj zvratit,at uz za nim,nebo zatim stoji cokoliv.Dohadovat se proc a co a kdo muzeme staleti.to nic neresi a nevyresi,kdyz s tim stejne nic nedelame.......

        • PetrC napsal:

         Proude, lide hledaji vsude jinde jen ne u sebe. To ze se kazdy chce mit dobre je pochopitelne, jenze problem je v tom ze i kdyz se ma dobre, chce se mit jeste lip. Chybi mu umeni zastavit se. Ten ktery ma par set tisic chce byt milionar, milionar chce byt miliardar a miliardari se ted predhaneji v tom kdo bude prvni trililon. A pro to obetuji vse. Zacina to v rodine, kdy jako rodice chceme at se nase decka maji lip nez my.

        • proud napsal:

         "Proude, lide hledaji vsude jinde jen ne u sebe."...........to je prave ten stezejni problem!Hledaji jak jsou hledat nauceni,ne jak hledat maji,protoze prikladaji vetsi vahu tomu co si kde prectou a co jim kdo nabulikuje,nez tomu ze se sice seznamej,ale pak to sami promyslej a nechaj si to projit hlavou,kdyby uz jenom z toho duvodu kdyz zapomenu hledani pravdy,ze kazdej vnima vselicos po svym a diky ruznymu stupni vyvoje taky jinak.Uz to je duvod,ze se tomu neda verit, v ty ruznorodosti pohledu. A pouzivat intuici se Silou a ptat se sami sebe zapomeli a naucit se nechteji......

        • .lak napsal:

         (21.34)
         http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016050001 Výňatek
         Kurušetram, bitva vedená nejen psychotropními, zvukovými, pulzními, jadernými zbraněmi, ale i hrůznými sedmero zbraněmi Šebettu. Bitva Panduovců a Kuruovců nepochybně byla vyvrcholením strášné a celé věky trvající války s parazitujícími entitami Vědoucích (Daémonů). Války, do které je nutné započítat i Rama jánu, či zničení Hyperboreje. Závěrečná bitva na Kurském poli (Kuru šetra), vedena dodnes nesouměřitelnými zbraněmi, byl vlastně zdánlivě závěrečnou bitvou, která měla ukončit celá tisíciletí válečných střetů, vedených v celém v pásmu života této planety. Bitva v níž přišlo o život 1 miliarda 860 milionů lidských bytostí.

        • proud napsal:

         Gero,"ufo" nechrani nas,ale sebe,napsal jsem to jasne!

    • Paw napsal:

     Neni ani trochu...Ouradove se sejdou a sekratarka napise resoluci. A maji klid do ty dalsi...
     Nahrada za Borise de Pfeffela neni. Jako v USA hniloba nic nedovoli a nikoho jineho do cela vlad nepusti. Kdo se vzepre toho utopi hned, v bezednym bahne.
     Obcane , britove si odhlasovali brexit ,ale malokdo vi co to vlastne je a znamena,asi skoro nikdo.
     JE TO PREDEVSIM PROTEST A SNAHA SE OSVOBODIT OD fanatickeho usili EU a skoncit s the Great Replacement. Tedy zabranit ,aby desitky ,stovky milionu afroarabu okupovali Evropu ..To vedeni EU nemuze pripustit a musi prosadit. Tak Brexit ani nebude ,je mozny ,ze neco udelaji s nejakym zase prolhanym podvodem.. ..
     Zniceni Evropy maji na programu a za kazdou cenu !!!

   • HVzV? napsal:

    BUDOU I NAŠI SENIOROVÉ V České republice SVĚDKY SVÉHO KOLAPSU?

    Z peněz na důchody jim bylo ukradeno nejprve 300 miliard vládou presidenta ODS,e prý si to on půjčil a když neprotestovali ukradl jim Kalousek dalšich 70 miliard ,taky si to prý půjčil no a ted spisovatelé typu ing Tichý piši v článcich na e-republice a Nové republice prý SENIOŘI BDĚTE!

    Nemohl by tu také přistát takový článeček z oblasti našeho kolapsu?

    • proud napsal:

     Clanku o behu do prdele je vsude hafo,ale chybej clanky jak z toho ven!

     • HVzV? napsal:

      Ing Tichy tam piče i uvažuje jak z toho ven,

      ale penzisti maji dost peněz a kašlou na to.
      My si tu palit prsty za ně nebudem,když
      chtěji být mučednici.
      Mohli bychom mu poradit a provest rozbor jeho dupereli,ať se synek potěsi,ale to by se tu musel objevit,když je ten chytry diplom indženýr!

 2. proud napsal:

  Co rikas treba na tohle....... me to napriklad potvrzuje dalsi stripky mozaiky a toho co pise napriklad Sidorov.Taky to potvrzuje teorii jediny rasy a odpadliku,o kterejch mluvi Tartarie.......dodavam,na rozdil od tebe: paklize to tak je,ja u toho na rozdil od tebe,nebyl:-))))))))))))))))))))))))))

 3. .lak napsal:

  Ještě mi nikdo nevysvětli kdo a co jsou kde a jaké evropské ho.noty. To byli ti zničení šlechtou a dnes cestovkou €araboafriky?

 4. proud napsal:

  "A jedině Maďarsko, Itálie a Polsko nesouhlasí a trvají na tom, že zůstanou Maďary, Italy a Poláky i nadále."...........taky nesouhlasim,ale 1/ nikdo se me na to neptal a proto 2/ jsi zapomel na "Cesko"............nebo to s teme "zastupitelema" neni tak jak se hlasa.................

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!