Mezinárodní židovstvo a globalizace

havelPo zformování center regionálních civilizací, přibližně před 5 - 7 tisíci lety, začala jejich expanze do přilehlých regionů. V momentě, kdy začali hraničit jeden vedle druhého, začala epocha válek mezi regionálními civilizacemi. Bez ohledu na to, jak cíle těchto válek chápali a vysvětlovali samotní panovníci, toto byly války, které měly objektivní cíl: ve vzdálené historické perspektivě vytvořit globální civilizaci a to konkrétně tou regionální civilizací, která zvítězí ve finále válek. Během těchto válek Egypt, dříve než všichni ostatní soupeři, přešel od války ,,horké" k válce ,,studené" - informační metodou kulturní spolupráce se svými zotročenými sousedy, které během realizace kulturní spolupráce nahradil nebo zdeformoval. A to kulturou agresorem cíleně vytvořenou - biblickou kulturou v naší historické realitě.

Formou projevu tohoto způsobu vedení světové války ( vleknoucí se již tisíce roků ) a výsledkem snah tamních znacharů ( následníků pyramid a poznatků minulé globální civilizace ), vznikla biblická doktrína skoupení celého zbytku světa, od lidí nestarajících se a nerozmýšlejících globálně, na osnově dluhu. Samotný Egypt ( jako regionální civilizace ) téměř zaniknul při porodu této doktríny a dodnes přežívá jen ve stavu kómatu. Aby bylo možné realizovat agresi formou kulturní spolupráce, byl potřebný vhodný nástroj schopný samoreprodukce, nesoucí uměle a záměrně vytvořenou kulturu. Příhodným ,,etnografickým materiálem", vybraným pro tento cíl, se ukázala být kočovná plemena ( také nazývaná starohebrejská ), žijící v Egyptském zajetí. Nejpozději, v průběhu sinajského ,,pochodu" byl vyšlechtěný speciální druh lidí - nositelů biblické doktríny. Tento se historicky vyvinul do dnešního židovstva, nasál do sebe v průběhu století i množství nadšenců ( cizinců, co přijali judaismus, občas i celý ,,národ", jako v případě chazarů ). Starozákonní talmudický judaismus opakovaně tvrdí, že ,,národy Země" jsou zvířata s lidskou tváří. Nicméně na ty, co jsou pasováni Biblí do funkce rasy ,,pánů", se zrovna nemají čím chlubit: hierarchie znacharů starověkého Egypta totiž vyšlechtila reálně historické židovstvo přesně tak, jak se dnes šlechtí plemena dobytku. Na uskutečnění vypracovaného světového projektu, muselo židovstvo jako celek splnit dva základní takticko-technické požadavky:

1) aby v něm kvantitativně převládl typ režimu psychiky biorobota, ve kterém instinkty jsou potlačené nastavenými programy spravování se. Ve výsledku tak dosáhnutý úspěch v této oblasti zplodil přesvědčení o osobní intelektuální a kulturní - nadlidské - převaze židů nad ostatními.

2) aby se představitelé globálního projektu a jejich potomci mohli schovat v sociálním prostředí této rasy ,,pánů" po tom, co se projekt rozšíří v mezinárodním rozsahu, a národy vycházející z divokosti se ukážou být manažersky závislé na ,,pánech" na základě jim vštípené biblické kultury. Možná byla i nějakým způsobem zabezpečená nemísitelnost vlastníků projektu s jejich židovským zámotkem.

V každém případě noviny ,,Nový Petrohrad" v článku ,,Všichni rabíni mají jediného předka" píší následující: ,,skupina badatelů z Izraele, Kanady, Anglie a USA, realizující velký výzkum, publikovala jeho výsledky v časopise ,,Nature". Přezkoumávaje dědičný materiál rabínů v obcích židů-aškenázi ( střední a východní Evropa ) se utvrdili v tom, že všichni duchovní, dokonce i z dávno rozdělených společenstev, ve skutečnosti pocházejí od jediného předka po mužské linii. Genetický rozdíl mezi duchovními a jejich ovečkami v místním společenství je mnohem větší, než rozdíl mezi rabíny navzájem vzdálených diaspor".

V průběhu celé následné historie museli skuteční páni židovstva naráz vyřadit množství jedinců, genealogických linií a takřka celá stáda biorobotů kvůli tomu, aby židovstvo stabilně vyhovovalo výlučně jen dvěma zmíněným nejhlavnějším takticko-technickým požadavkům nástroje agrese. Poslední z takového druhu „přebírání“ židů ( ,,zdivočelých" z pohledu jejich pánů ) nese název ,,Holocaust". Způsoben byl snahou množství židů emancipovat se v Evropě v těch národech, uprostřed kterých žili, asimilovat se s nimi: tedy vědomou nebo podvědomou snahou stát se stejnými, jako všichni ostatní lidé. Většina náboženských filozofů a různých ,,logů" se neobtěžuje tím, aby nesporně prokázala, že uvedení do života biblické koncepce a likvidace těch co s ní nesouhlasí je pravé, objektivní dobro a blaho pro celé lidstvo. A zároveň vysvětlit proč hitlerismus, usilující v globální politice o stejné cíle, který si však za ,,rasu pánů" zvolil Němce, je zlem, zatímco Bible, jejíž majitelé si za ,,rasu pánů" zvolili židy, je dobrem? Nejsou to dvojité morální standardy?

Připisování této globální politiky Bohu jednoduše dříve paralyzovalo mnoho jejích protivníků a o to víc ještě poté, co se Bible stala základem kultury jejich společností. Takzvaný ,,antisemitismus" nevyhnutelně vzniká tam, kde se biblická doktrína uskutečňuje pod krytím tradice nepřípustnosti diskuse o podstatě ,,židovské otázky", nebo tam, kde se biblickou doktrínu pokoušejí prezentovat jako Boží záměr a výlučné dobro. To, co židé nazývají ,,antisemitismus, má ve svém základě pravdověrné nepřijetí biblické kultury židovského internacismu ( infiltrování a parazitování na jiných kulturách ) lidmi, a jen pod tlakem internacismu, který nesou židé, nebo pod tlakem nacismu, vytvářeného nacionálními ,,elitami", se to usilování o svobodu a lidskost převrací a vynoří se jako protižidovský rasismus, impotentní a nemilosrdně protilidský, jako i každý jiný rasismus, včetně toho původního rasismu židovsko-talmudického ( ,,vyvolený národ" ).

Dezinformací se dopouštějí ti ( nebudu jmenovat o koho a jaký server z alternativy se jedná ), kdo, zcela mimo rámec souvislostí a procesů řízení, tvrdí, že ,,židé jsou zkrátka schopnější a národy gojímů byly stvořeny jako otroci" . Neuvědomují si fakt, že řízení života současné společnosti probíhá prostřednictvím dvou učení: jednoho pro všechny a druhého pro vyvolené. Proto vznikají iluze, že převaha jedněch lidí nad druhými při získávání sociálního statusu zdá se podmíněnou výlučně jejich talenty, a ne tím, že jedni jsou nositeli kvalitativně jiných znalostí a jsou organizováni na mafiózně-klanovém principu řízení a druzí jsou nositeli v něčem neadekvátních vědomostí a nejsou organizováni. Dokud tato objektivní danost, stejně jako pravá podstata ,,židovské otázky“ ,nevejde v obecné povědomí, pak bude nevyhnutelně docházet neustále k omylům a prohlubování krize.
80 Komentářů k Mezinárodní židovstvo a globalizace

 1. Kamil napsal:

  Dobrý den
  Reaguji na to "židé jsou zkrátka schopnější a národy gojímů byly stvořeny jako otroci". Myslím si, že vk hovořil obrazně. Myslím si, že tím chtěl sdělit to co vy, jen sestavil pojmy a slova jinak.

  • HVzV? napsal:

   Vime tu ,zdá se co tim autor myslel a naši aktivisté se s tim setkali.

   I když tato osoby "jakoby patřily"k národu Čechů neni tomu tak,budou a jsou to pro ně "gojimové" a o svou "moc" jen ve svůj prospěch budou vždy za všech okolnosti bojovat a v přihodné chvili to gojimové uvidi a poznaji to jen na jejich činech a ty se se zájmy národa domorodců tam kde jsou se nemusi vůbec shodovat!

   • proud napsal:

    Tentokrat souhlas,jen s dodatkem,ze to se tejka siozidu v prvni rade a ruznejch dalsich zidovskejch skupin vcetne "poturcencu",nikoliv vsak vsech zidu bez vyjimky.Podobne jako tomu bylo za valky,kdy nevinni zidi byli obetovany tema vejs zminenejma a dodnes z nich jejich vrahove z vlastnich rad "zijou"!

   • Eschatolog napsal:

    milý hvzvh , popírat rozdíly mezi etniky je chytré, hloupější etnikum se cítí pochváleno a plní plán rádo včas a s chutí, plán na svoje zničení,
    jednoduchá definice diferenciálu: negoj sleduje své zájmy a prospěch, goj sleduje zájmy a prospěch negoje,
    ostatní dotazy směřujte na prouda

    • proud napsal:

     Na me asi ne,nicmene celej ten izraelskej bunkr bych srovnal se zemi!

     • proud napsal:

      Nicim jinym totiz celej Izrael neni!

      • proud napsal:

       Navic bych se nemusel bat ze tam ublizim nejakymu normalnimu zidovi,zadnej tam neni,jen ty vsehoschopny zvirata(omlouvam se zviratum)bylo by to jen vycisteni hnisu ze zidovsky rany!

    • HVzV? napsal:

     PROUD VI,ŹE SE GOJOVE NECHTĚJI BIT O PENIZE A CO VY

     Eschatologu taky se minite k němu přidat a rubat jen dřevo v lese?

     A proto si přimo koleduji, aby jim byly vybrny všechny kapsy,aby potom mohli plakat.
     Proč jak pišete se bojite referovat možnáo o tom,že třete bidu s nouzi a obdivujete jak vás už 30 let obiraji a vy tu nechcete dát návrh Nové ideologie pro 21.stoleti,akorát napišete plichtu a zalezete do ulity,CO?2

  • BPN napsal:

   Jo, jsou schopnější, nebo spíš všehoschopnější a to je jejich pramenem úspěchu...

   • geronimo napsal:

    ale houby, jen spolupracují podle stejných plánů / povelů

    • HVzV? napsal:

     Náčelniku indiánů s tim lze souhlasit,

     To źe plány a povely směřuji k jednomu cili

     JAK SE DOSTAT K NAšIM PENĚZUM UŽ TAKY MOŽNÁ VITE!?

     Ačkoli jsme pana aurora članku DANIELA už mnohokrát o to požadali ,jak je napodobit,nedovede dodnes o tom nic napsat nic ,ani jak gojimům pomoci,jen se tu vychvaluje v článcich.

     "Jsme gojimové hloupi a lini a ostatni na nás pilně hrabou"
     Proč tu "odhaluje"jen to co všichni vime at i on napiše vzorově jako to dělá naše avantgarda voličů nepolitická ČSV,,co pět minut ,něco o nové ideologii pro 21.stoleti, je nám tu zdá stále zahadou.

     Mohl by to přeci nazvat "Program ČSV pro budoucnost ČR" a dodat tam i sám nějaký ten návrh bodiků NO NI?

     Radujte se vy pitomci ještě dnes,dřive než na vás přijde exekutor z FEDu a zabavi vam celou republiku,která se zadlužuje tempem prý ""200""miliard dolarů ročně?!

     • geronimo napsal:

      peníze dávno ovládají, mohou si jich vyrobit kolik chtějí stiskem klávesy, ale klidně švejkuj dál

      • HVzV? napsal:

       Tady přecházi náčelniku špás a bagatelizovat už umi každý

       ČNB natiskla 2 000 000 000 000 korun a zabunkrovala je,to nevite pane Hašek,že by jste o tom měl něco napsat a ne bla,bla,blá nebo co tu vlasně děláte?

       • geronimo napsal:

        dělám si tu prdel z takových "Švejků", jak jsi ty

        • HVzV? napsal:

         Náčelniku, tak jak pišete pokračujte do doby než se jako pan Švejk staneme světovi jako on.

         Jak to,že vás tu pustili z rezervace,nemáte tam dostatek "ohnivé vody?"

        • geronimo napsal:

         ptáš se pořád na to samý, už ti asi neslouží paměť, no jo, drogy jsou sviňa, tos mohl čekat

        • HVzV? napsal:

         Geronimo,

         Když tu nic nového neumite dát a možná jste z jedné lihně drogove závislých požiračců trav a mrtvých oslů budou odpovědi pořad dookola stejné...

        • geronimo napsal:

         hezky jsi popsal ... sebe :)

        • HVzV? napsal:

         Nejste náhodou hádava stará baba v přechodu "geronimo" co?

        • geronimo napsal:

         už jsi z těch drog úplně mimo

 2. Kamil napsal:

  Myslím, že je nechtěl vychválit. Myslím, že to bylo něco jako "on je lepší zloděj", nebo "on je schopnější mafián..."

 3. geronimo napsal:

  Opět platí, že bez znalosti historie nemůžeme pochopit přítomnost, neboť ta byla utvořena historií.
  Takže za mně dobrý článek, pro neznalé by bylo dobré víc rozebrat, jak byl uměle stvořen židovský národ ( hned by bylo jasné, že se o žádné "schopnější" lidi nejedná )

  • HVzV? napsal:

   Náčelniku,přikročme radší hned k jádru pudla..

   KDE JSOU NAŠE PENIZE A BIFTEK!?

  • PetrC napsal:

   Zidi jsou asi trochu jini nez ostatni narody. http://www.mazornet.com/mazornet/genetics/diseaselist.htm
   The jewish leader and author, Rabbi Joachim Prinz, who headed the American Jewish Congress in the 1930s stated in his book, "We Jews," " We want assimilation to be replaced by a new law: the declaration of belonging to the Jewish nation and the Jewish race. A state built upon the principle of the purity of nation and race can only be honored and respected by a jew who declares his belonging to his kind . . . No subterfuge can save us now. In place of assimilation we desire a new concept: recognition of the jewish nation and jewish.

   • proud napsal:

    S narodama nemaji nic spolecnyho,natoz s rasou :-).Zidi jsou cirkevni spolecenstvi........navic jeste i s rozdilama "uvnitr".

    • PetrC napsal:

     Tak vysvetlete jejich specialni geneticke nemoci. To spis nasvedcuje tomu ze vznikali z maleho zakladu. Ono jako narod se bere spis to kde vas to tahne. Notne pochybuji ze existuje nejaky cisty narod. Vetsinou jsme vsichni mix.
     https://www.latimes.com/science/sciencenow/la-sci-sn-ashkenazi-jews-dna-diseases-20140909-story.html

     • proud napsal:

      Peto,to je uplne jedno :-))))). Jsi Cech a muzes bejt zid,stejne jako bys byl treba Krovak a mohl bejt zid:-). To je nazev zidovskyho vyznani,zid,zidovka....

      • proud napsal:

       bejt zidem je jako bejt katolikem,krestanem,jezuitou a podobne s tim ze tak jako jmenovany,tak se i zidi jeste delej dal na ortodoxni a podobne............

      • PetrC napsal:

       Bud jste Cech, nebo zid. Nanejvys pokud uvadite narodnost zidovskou jste statni prislusnik Cech, ale porad zidem. Jedno to neni. Napr. kamoska tvrdila ze je nemka, samozdrejme ze nebyla, je to zidovka. Po zjisteni ze je zidovka po tatovi i kdyz v protestantske vire, jeste na to byla hrda.

       • proud napsal:

        Ale no taaak :-))))))))))))))))). Muzes bejt co chces,ale jak reknes zid,je to o vyznani,ne o narodnosti.....a spadla klec:-).Jinak Stalin byl taky Rus a zid,presto rusko zidovsky vire nezradil,respektive siozidovsky,ono je to se zidama taky slozitejsi,jak mi sami prozradili.Jsou takovy co se drzej talmudu jako kliste a takovy co ho sice berou,ale s rozumem.Ti "celotalmudsti" jsou mimochodem taky zrali na odstreleni.....Nemaj to holt taky jednoduchy:-)

        • PetrC napsal:

         Stalin byl Rus? Ja mel za to ze to byl Gruzinec riznuty zidem. A to ze udelal pro Rusko hodne prace - prevazovala u neho naklonnost k Rusku. Ovsem take jednal jak zid. Nehledel na ztraty. Sel bez jakychkoli ohledu za svym. Chybelo mu svedomi. Presne tak jak u zidu.

        • Joe napsal:

         Takhle davat na odiv svou tupost, to se hned tak nevidi.

        • proud napsal:

         ......prohlasil Joe pica a sel makat na kapitalistu za hubicku do montovny:-)))))))))))))))))))))))))))))))

       • geronimo napsal:

        židovství se dědí po matce ... Čech, Němec je státní příslušnost, případně národnost, není to ani rasa, ani víra ... co říká wiki o židech :
        "Pokud se píše s velkým prvním písmenem, označuje slovo Žid příslušníka židovského národa, tedy Žida v etnickém slova smyslu, zatímco žid (s malým písmenem) je příslušníkem židovského náboženství"
        Žid a žid nemusí být vždy jedno a totéž ... https://cs.wikipedia.org/wiki/Židé

        • proud napsal:

         Ano,tak se to dela,wikipedie tvrdi,tak to tak je a pomaha snaze zidu udelat z nich narod,neni to tak,zid nebo Zid je proste zidovsky vyznani a zacatecni pismeno takovy nebo makovy je pouze gramaticka zalezitost,pravdepodobne se ma spravne psat velky,jde o nazev nabozenskyho vyznani,nevim,az takovej machr pres cestinu nejsem.Vyznani se dedi po matce,paklize o nej stojis,jinak zidem bejt nemusis,je fakt ze kdyz jsi po matce,da se to lehcejc zpetne papirove vratit.

        • proud napsal:

         Jinak gero,uz hodne lidi a instituci na wikipedii upozornuje,protoze si tam fakticky muze psat a opravovat co kdo chce..............Coz nevadi,samozrejme v pripade kdyz vis jak k tomu pristupovat:-)

        • proud napsal:

         Nicmene kdyz ted maji Izrael a kradou kus po kuse Palestinu,Golany a podobne,nedivim se ze chteji ze zidovstvi udelat i narodnost a statni obcanstvi............

        • proud napsal:

         Ale s tim by meli jit do Las Vegas,tam jsou schopni oddat treba i slona s opici :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • geronimo napsal:

         No když celý, nebo téměř celý svět uznává židovskou národnost, i Izrael, viz. tabulka na wiki - 5,3 milionu Židů v USA atd.... u té zdi se fotí s jarmulkou od Havla, přes Zemana po Putina .... tak bych o Vegas nepsal

        • proud napsal:

         Kdo vi jak to s tou jarmulkou v tech pripadech je,treba si zidi myslej ze nasadit nekomu na repu takovou buzerantskou odpornost je nejaky vyznamenani:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         gero,nevim,nezajimal jsem se o to az tak a nepokladama to ani za dulezity,natoz tomu venovat cas,uz tenhle je dalsi plus zidum,ze me okradli.Ale co vim,to vim primo od nich,ze zadny wiki...........

        • geronimo napsal:

         jeden můj známý měl zas zaručenou informaci od Řeků, že u nich nikdy nebylo otroctví

        • proud napsal:

         Nepisu ze zarucene,ale ze od nich:-)

        • proud napsal:

         Ale tvoje nerazka taky neni od veci,protoze jistej paragraf v talmudu rika,ze lhat gojimovi je povinnost.

         Proč jsou židé pronásledováni pro své náboženství?
         talmud - opravdový základ židovské víry

         Stejně jako vy, jsem kdysi věřil, že základní rozdíl mezi židy a křesťany je v tom, že židé věří ve Starý Zákon a křesťané v Nový zákon. Pravda je to, že jejich " opravdová bible " je Talmud. Židovská kniha Mitzbeach vyhlašuje: Neexistuje nic vyššího, než Svatý Talmud. Přestože židé vyhlašují svou oddanost Starému zákonu, opravdový základ židovské víry není Starý Zákon jako takový, ani Pentateuch, ale talmud. Existuje několik větví židovství - ortodoxní, reformovaní, liberální, konzervativní, sefardité, aškenázy, sionisté, atd., ale ti všichni používají talmud ve svých synagogách, tak jako všechny odlišné větve křesťanů používají tu samou bibli. Talmud se skládá z 63 knih v 524 kapitolách a je často tištěn v 18 velkých svazcích. Byl sepsán rabíny mezi roky 200 n.l. - 500 n.l. Obsahuje hlavně všechny židovské zákony ve vztazích mezi sebou a také ve vztazích židů vůči nežidům. Osm katolických papežů odsoudilo talmud. Martin Luther, zakladatel protestantského vyznání, ho přikazoval spálit. Papež Klement VIII vyhlásil: "Hříšné talmudistické, kabalistické a ostatní čarodějnické knihy židů jsou tímto zcela odsouzeny a musí vždy zůstat odsouzeny a zakázány a tento zákon musí být stále dodržován." Talmud obsahuje, že pouze židé jsou pravé lidské bytosti a nežidé jsou "gojímové" (to znamená dobytek, nebo zvířata). Následují šokující, ale přesné citáty z různých knih talmudu.

         1. Sanhedrin 59a: "Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře."

         2. Abodah Zara 26b: "Nejlepší z nežidů musí být zabiti."

         3. Sanhedrin 59a: "Gój, který strká nos do Zákona (talmud) je vinen smrtí."

         4. Kniha Davidova 37 : "Sdělit gójovi cokoli ohledně našich náboženských vztahů se rovná zabití všech židů, protože kdyby gój věděl co o něm učíme, chtěl by nás otevřeně zabít."

         5. Kniha Davidova 37: "Pokud je žid povolán aby vysvětlil nějakou část rabínských knih, má dát pouze falešné vysvětlení. Kdokoli nedodrží tento příkaz bude zabit.

         6. Yebhamoth 11b: "Pohlavní styk s malou holčičkou je dovolený, pokud jsou jí aspoň 3 roky."

         7. Schabouth Hag. 6d: "Žid může přísahat falešně, pokud při tom použije úskočných formulací."

         8. Hilkkoth Akum X1: "Nezachraňuj gojíma v nebezpečí smrti."

         9. Hilkkoth Akum X1: "S gojímem neměj slitování."

         10. Choschen Hamm 388,15:"Pokud se prokáže, že někdo dal peníze Israelitů gojímům, musí být nalezen po rozvážné úvaze způsob jak ho vymazat z tváře Země."

         11. Choschen Hamm 266,1: "Žid si může ponechat jakoukoli věc, kterou najde a která patří Akumovi (nežidovi). Ten kdo vrací ztracený majetek (nežidům) hřeší proti Zákonu, protože tak roste moc porušovatelů zákona. Je chvályhodné vracet ztracený majetek, pokud je to uděláno ke cti božího jména, protože při takovém jednání křesťané budou chválit židy a hledět na ně jako na ctihodné lidi."

         12. Szaaloth-Uthszabot, kniha Jore Dia 17: "Žid má a musí učinit falešnou přísahu, pokud se ho gojím zeptá, jestli naše knihy obsahují něco proti němu."

         13. Baba Necia 114,6: "Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata."

         14. Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Až přijde Mesiáš každý žid bude mít 2800 otroků."

         15. Nidrasch Talpioth, p. 225-L: "Jehova vytvořil nežidy v lidské podobě, protože židům by neměla sloužit zvířata. Nežid je proto zvíře v lidské podobě a je odsouzený sloužit židovi neustále."

         16. Aboda Sarah 37a: "Nežidovská dívka, která je 3 roky stará může být znásilněna."

         17. Gad. Shas. 2:2: " Žid může nežidovskou dívku zneuctít, ale nesmí si ji vzít."

         18. Tosefta. Aboda Zara B, 5: "Pokud gój zabije góje, nebo žida, je za to odpovědný, ale pokud žid zabije góje, tak za to NENÍ odpovědný."

         19. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 388: "Je dovoleno zabít udavače židů všude. Je dovoleno ho zabít ještě předtím, než někoho udá."

         20. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: "Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů."

         21. Tosefta, Abda Zara VIII, 5: " Jak vysvětlit slovo krádež. Gójovi je zakázáno krást, loupit, nebo brát ženy za otrokyně, atd., od gójů, nebo od židů. Ale židovi NENÍ zakázano dělat toto všechno gójovi."

         22. Seph. Jp., 92, 1:" Bůh dal židům moc nad majetkem a krví všech národů."

         23. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156:" Když má žid nežida ve svých rukou, další žid může přijít k tomu samému nežidovi, půjčit mu peníze a tak ho podvést, že nežid bude zničen. Majetek nežidů, v souladu s naším zákonem, nepatří nikomu a první žid, který ho spatří má plné právo se ho zmocnit."

         24. Schulchan Aruch, Johre Deah, 122: "Židovi je zakázáno pít ze sklenice vína, které se dotkl nežid, protože tento dotyk učinil víno nečistým."

         25. Nedarim 23b:" Pokud někdo touží po tom, aby žádná jeho přísaha, kterou udělá během roku, nebyla závazná, ať se postaví na začátku roku a prohlásí: Každá přísaha, kterou bych mohl udělat v budoucnosti ať je neplatná. Tím jsou jeho přísahy neplatné."

         Mohli bychom poskytnout ještě mnohem více citátů z této urážlivé knihy, ale věřím, že záležitost je jasná: Židé jsou zapleteni do něčeho co může být nazýváno, a vlastně bylo nazýváno, spiknutím proti celému lidskému rodu a učiní jakékoli kroky, které budou považovat za nutné pro jejich ovládnutí světa. Možná díky této víře a ochotě židů jednat podle ní existuje "antisemitismus" a možná je to důvod proč židé byli nenávidění a nakonec vyhnáni z každého národa, u kterého se aspoň jednou usídlili.

        • geronimo napsal:

         Perly z rabínské literatury
         https://pistis.webnode.cz/news/citaty-z-talmudu/

        • proud napsal:

         Taky dobry,tyhle veci je dobry zalohovat,nez je zlikvidujou.......

       • proud napsal:

        "Bud jste Cech, nebo zid."........at se ti to libi nebo ne,napsals to spatne:-)))) Melo to bejt ze jsi bud Cech a Zid,nebo neco jinyho "a Zid"...... :-).Jestli jako zid zrazujes svuj narod,je to smutny a je to na zabiti............protoze tim pachas vlastizradu a je jedno jakyho jsi vyznani,nebo bez vyznani........

        • PetrC napsal:

         Po vice nez 30 letech bez pravidel cestiny pisi velke pismeno jen u tech kterych si vazim. Ale gramaticky mate pravdu.
         Zid ktery je zidem jen pres nabozenstvi, cili s malym, nikdy nebude na urovni zida, ktery pochazi rodu zidu, cili s vekym. Vzdy bude jen jejich poskok.

        • proud napsal:

         Tak ci onak jde porad jen o rozdelovani se pro moc, vyhody a majetek........

     • Maroš napsal:

      INCEST! Z mesta Ur - Babylonu boli vyhnaní práve kvôli neprístojnostiam a porušovaniam tabu. Detto ich vyhnanstvo v izolácii na púšti - incest! A tak sa upevnila degenerácia s istými extrémne podporenými - vyvinutými "vlohami" najvyšší výskyt duševných porúch je práve medzi nimi /G. Klimov - z otvorených psychiatrických zdrojov - preto je toľko židovských psychiatrov, lebo ich zaujíma skúmať samých seba!/.
      https://ulozto.net/file/KFgj7FQK1/schramm-hellmut-phdr-zidovska-ritualni-vrazda-pdf
      https://ulozto.net/file/WW8XudRU9/proc-jsou-zide-nenavideni-mp4

   • proud napsal:

    Milej rabbi zapomina,zcela pochopitelne,protoze takovy uz nektery jsou,ze zidovstvi je vlastne kabalisticka sekta hrajici si s magii,zidem je zrovna tak bilej,zlutej,cernej,nebo rudej vocas co tomu propadl....Je to stejny jako u jinejch cirkvi kdy cast je pro verejnost,ovcany a cast je tajna,pro pasaky co se na tech ovcanech pasou tak jako v beznym zivote takzvany elity.......takovej ovcan musi tedy uzivit nejen svou rodinu,ale i svyho sefa a k tomu jeste svyho kneze........

    • PetrC napsal:

     Ja se nemuzu hadat jestli jsou narod. Uz jen vznik slova jew je sporny. Nekdo bude tvrdit ze slovo bylo poprve uvedeno v book of ester, nekdy 400 rokuB.C a dalsi ze nekdy v 18-ctem stoleti. Je to proste umele vytvoreny narod, ktery slouzi k destrukci lidstva.

     • proud napsal:

      No ne:-)))))))))))))).K tomu byl pouzitej jen jeden z jejich kmenu co otrocil v jednom chramu. Rika pochopitelne historie,jak to bylo ve skutecnosti je stejne jako se vsim: mohlo tak bejt,ale nemuselo.

      • PetrC napsal:

       Dejte otrokovi silu a moc a uvidite jak s vama zatoci. A to se deje. Jak to bylo se muzeme jen domnivat. Ale vysledky pocitujeme na vlastni kuzi. Staci se podivat na to kdo hlavne ovlivnuje deni na svete. Ke komu chodi vetsina politiku skladat ucty.

       • proud napsal:

        Jiste,rika se tomu "opilost moci" a netejka se to jeno zidu,ale kazdyho z nas,myslim ze by tomu propadlo v soucasnosti hodne velky procento lidi.

        • proud napsal:

         A o tom jaky skody dokaze napachat blbec ani nemusime mluvit,vsak je taky nejhorsi na nej padnout,jak se rika.A blbem muze klidne bejt i judr.mudr.pudr,to na vzdelani nezalezi.

     • Maroš napsal:

      Podľa Jana Kozáka - názov Hebrej znamená priestupca zákona - židia to interpretujú ako "my sme tí, ktorí prestúpili more". Inak - žiadne more neprestúpili - pekne si to odkráčali popri Čiernom mori - v určitom období malo nižší stav - detto prieplavy v Mezopotámii. Tie ich legendy sú prekrútené skutočné udalosti odohrané za iných okolností a v inom kontexte. Sú to prví falšovatelia dejín a to najmä vlastných dejín. Klasika - podvodník so zmenenou identitou a vymysleným životným príbehom.

 4. Robert napsal:

  Kamil 11.10.2019 (19.55)
  Taky dobrý den.
  Ne tak schopnější, jako všehoschopní. Jinak ve svém povýšenectví, zcela trapní..., asi tak jako nacisti.

 5. Maroš napsal:

  Globalizácia, NWO a cielená genocída - fašizmus vyvolených a eliminácia nepohodlných dostáva čoraz viac sofistikovanejšiu podobu!

  „Petícia občanov SR na podporu Otvoreného listu slovenských osobností proti číslovaniu Slovákov osobným identifikátorom BIFO

  Otvorený list proti číslovaniu Slovákov osobným identifikátorom

  My občania Slovenskej republiky, ktorej ústava sa odvoláva na cyrilo-metodské duchovné dedičstvo a na úsilie o uplatňovanie záruk slobodného života, s nevôľou pozorujeme proces premeny človeka – bytosti obdarenej rozumom a slobodnou vôľou, stvorenej na Boží obraz, rodičmi pomenovanej menom svojho rodu (priezviskom) a krstným menom – na súčasť tzv. ľudského kapitálu, s ktorým sa narába ako s tovarom, ktorý má byť označený číslom a byť rozpoznávaný podľa tohto čísla – osobného identifikátora …

  Celé znenie petíciu si môžete prečítať TU.

  Laserové označovanie na čelo začali používať tento rok v Rusku pri fotografovaní na biometrický pas. Najďalej pokročila Čína. Elektronicky sleduje občanov, boduje ich správanie a podľa počtu bodov im sprístupňuje alebo zakazuje využívanie niektorých služieb.

  Technika môže byť dobrý sluha ale zlý pán. Technický pokrok, áno – ale v ľudských hraniciach a len na pomoc človeku, nie na jeho ovládanie. Po elektronickom koncentračnom tábore naozaj nikto z nás netúži. A predsa nás do neho ženú…

  I to je ďalší dôkaz, že nám našu vlasť, našu domovinu ukradli. Oplocujú ju, naťahujú na ňu ostnatý drôt – hoci zatiaľ len v technickej, elektronicko-identifikačnej rovine, zatiaľ len v štádiu zámeru či pokusu. Ale ak budeme dnes mlčky súhlasiť s týmto ľudsky ponižujúcim plánom, môže sa stať, že sa skutočne staneme len číslami a štát voči nám nebude preukazovať väčšiu úctu ako k nacisti k vtedajším väzňom.“
  https://www.infovojna.sk/article/harabin-o-peticii-proti-cislovaniu-slovakov-nahradime-cloveka-cislom

  • proud napsal:

   Uz davno se k nam chovaji a zachazeji s nama jako s dobytkem a ty se rozcilujes az teprv nad tim,ze si to jeste zjednodusujou?............

 6. proud napsal:

  Ja vedel ze se ozves a ze to bude spravne,abys ukazal,co jste za kreteny :-))))))

 7. HVzV? napsal:

  PROUDE MĚLI BYCHOM RADOST;KDYBY JSTE OBRATIL KABÁT V NÁŠ SPOLEČNÝ PROSPĚCH

  v opačném připadě tu budete potřebný jen jako pytel pilin, do kterého se budeme muset strefovat a to at chceme nebo ne a piliny z vás budou svinit web.
  Nejsme pro naše vykrádáni,které má pokračovat!
  ODS pravě zveřejnilo vylupovaci PROGRAM,
  SPD nemá povoleno přibrat dalši voliče a proto bude záviset na AFROARABECH a hlasy SPD dostane TRIKKOLONA.která je z nich nejhorši a chce pokračovat ve vykrádáni republiky ve stylu pana otce zlodějů, byvaleho presidenta ODS,který nám pověsil na krk kapitalismus bez přivlastků a máme v jeho režii dále pokračovat v závodech ke dnu!

  ČSD je nepolitická, bude tyto praktiky odhalovat a pokud tady web obsadi neomarxisté a budou neustále vše bagatelizovat a cokoli se tu objevi demolovat,pak tato metoda podřezáváni větve na které jeji Společnost sedi bude i vaši metodou a nejen ČSSD,KSČcM a KDU a dalši půjdou včetně vás ovčanů dále do kytek!

  Beztoho,aby se za Společnost postavilo co nejvice domorodců nebudeme za ně tahat kaštany z ohně a mohou jit klidne pod heslem

  POSTAČI MIT HOLE PRDELE A TVAŘIT SE VESELE!

  do té prdele jit jednotlivě i kolektivně sami!

 8. proud napsal:

  Nemam kam obracet zadnej kabat,jsem pro bezfinancni a bezobchodni globalni spolecnost obcanu bez valek,co si sami vladnou pomoci referend pri zachovani uzemi a zvyku jednotlivejch kultur kde globalizaci se rozumi vzajemna spoluprace,a kazdej dosahne na vsechno,tecka.

 9. HVzV? napsal:

  Tisickrát jsme vám tu pane Proude napsali,

  že 30 let existuje na referendum embargo a tudiž prášite!
  Vy nerozumite psanému slovu a chcete týdně sežrat aspon jednu plasikovou kartičku s penězi,aby jste pomohl kretenismu svým vytroubeným mozkem???.

 10. proud napsal:

  Bav se s volem o nedeli,kdyz jde v sobotu na porazku..........

 11. HVzV? napsal:

  Přijďte proude s něčim novým jinak bude standartni odpověd

  Q,Q,Q.!

 12. HVzV? napsal:

  HONOLULU ZAHAJTE
  HUMANITÁRNI BOMBOVÁNI VE PROSPĚCH PRESIDENTŮ

  USA a ČR jinak to tu ovládnou neomarxisti a nikdo nebude vědět,že na konci každého potrubi je pan Putin.
  Ten vyhlásil,že neomarxistúm může prominout jen bůh a v nejhoršim je všechny za nim pošle!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!