Evropskou unii založili prominentní nacisté a kartely, které vybudovaly Třetí říši

Nacista Walter Hallstein - zakladatel ,,Evropského hospodářského společenství".

Nacista Walter Hallstein - zakladatel ,,Evropského hospodářského společenství".

Opravdu věříte tomu, že 2 světovou válku a smrt 60 milionů lidí ( z toho 30 milionů Slovanů ) způsobil jakýsi psychopat Hitler? Tak to si raději sedněte, než budete číst dále. Na stavbu Osvětimi německá Deutsch bank a švýcarská Banka pro mezinárodní vypořádání poskytly úvěr 1 miliardu říšských marek. 7 kilometrů od hlavního vyhlazovacího tábora ,,Osvětim 2 - Březinka" vznikl průmyslový areál o rozloze 24 km2, na němž se nacházela tehdy největší chemička světa, která patřila pod kartel IG Farben. V tomto areálu umíraly desetitisíce moderních otroků z celé Evropy každý měsíc. V současnosti se občas jen někteří historici a učebnice skromně zmíní, že kousek od Osvětimi měla pobočku ,,firma" IG Farben, jakoby se jednalo o příměstský pivovar. Tato ,,firma" přitom již k roku 1938 zahrnovala 880 mezinárodních korporací ( 500 německo-francouzských a 380 anglo-amerických ) ovládajících trhy s petrochemií a farmacií, plus desítky bank, které měly v chemicko-farmaceutickém kartelu a nacistické mašinerii investice. V USA vznikla oficiální pobočka kartelu s názvem American IG a veškeré fúze společností probíhaly v dolarech ( nikoli markách! ). Doporučuji těm, co se o tuto problematiku zajímají více knihu ,,Hell s cartel" ( Pekelný kartel ) od D. Jeffreyse.

Ti nejvíce zkompromitovaní členové představenstva a dozorčí rady IG Farben byli v poválečných procesech s nacistickými zločinci odsouzeni k mnohaletým trestům. Po odpykání trestů ( často notně zkrácených ) však opět zasedli v představenstvech a dozorčích radách koncernů, které vznikly restrukturalizací původní IG Farben. V trezorech IG se po válce našly pečlivě připravené plány ve složkách ,,Reorganizace Rakouského chemického průmyslu" či ,,Plány hospodářského celku Bordeaux - Baku" nebo ,,Plánování Ruského průmyslu pod německým vedením". Oficiální dokumenty Norimberského tribunálu i Amerického kongresu jednoznačně dokazují, že 2 světová válka byla z logistického a technologického hlediska nejen připravována, ale především umožněna kartely a zejména IG Farben. Obžaloba v Norimberku nakonec prokázala, že bez účasti korporací IG Farben by ke Druhé světové válce ani nemohlo dojít! Jen v roce 1943 například dodal kartel nacistické mašinérii 100% syntetického kaučuku, metanolu, mazacích olejů, 95% niklu a jedovatých plynů, 90% plastů, 84% výbušnin, 70% střelného prachu a 46% leteckého benzínu...

Nábor klíčových aktérů pro vznik Evropského hospodářského společenství ( budoucí EU ) probíhal v líhních technokratů, kteří už měli plány pro poválečné uspořádání Evropy. Nejznámější z nich byl Walter Hallstein, první prezident Evropské komise. Tento bývalý (?) vysoce postavený nacista a člen svazu ,,ochránců ( nacistického ) práva" se podílel na zformování a podpisu tzv. Římské smlouvy, jejímž logickým vyvrcholením je Lisabonská smlouva z roku 2009. Základní kameny, na nichž pochybné a nedemokratické struktury EU dodnes fungují, jsou dílem dalšího nacisty - Fritze Ter Meera, válečného zločince odsouzeného v Norimberku a člena vedení IG Farben, který spolu s Carlem Wursterem ( další nacista a vysoký funkcionář IG ) celá desetiletí, coby vlivní lobbisté a ,,špičkoví odborníci" pracovali v SRN na projektu EHS. Detailnější půdorysy této spolupráce nacistů na ,,nové Evropě" najdete v práci německého doktora Matthiase Ratha ,,Nacistické kořeny bruselské EU" . Klíčovou infrastrukturu EU tvoří 50 000 byrokratů, proti nimž je pár stovek tzv. europoslanců ( ještě fragmentovaných podle zemí a politického spektra ) dětmi na hřišti.

A to zde nezmiňuji další členy kartelu - Du Pont, Schell, Texaco, Standard Oil,... nebo nacistické mecenáše Bank of England, Chase Manhattan, Bank of New York a mnohé další. Odpověď na otázku, proč jste vlastně ještě mnozí nikdy neslyšeli o těchto skutečnostech, je jednoduchá: po roce 1945 kartely investovaly stovky miliard dolarů do dezinformační kampaně, jejímž prvořadým cílem bylo přepsat Evropské a světové dějiny a tím zahladit stopy své hrůzné minulosti. Tato kampaň zastírající korporační původ obou (!) světových válek byla podmínkou třetího pokusu o dobytí Evropy, kterého jsme nyní svědky. Tentokrát politicko-ekonomickými mechanismy a pod vlajkou bruselské EU, ale těmi samými vlivnými skupinami a záměry.
53 Komentářů k Evropskou unii založili prominentní nacisté a kartely, které vybudovaly Třetí říši

 1. geronimo napsal:

  a kdo chce tu Evropu dobýt ?

 2. Eschatolog napsal:

  právnické osoby maji v obchodních rejstřících světa vlastnické struktury :-)

 3. Justas napsal:

  A to ešte niekde vyliezli videa, že celú Emeriku ovládajú nacisti cez Námornú akadémiu. Goode do faktov zamiešal aj neuveriteľné teorie o cudzom riadení výskumného mimozemskéhokomplexu. Jo hoši, tak pool na pool moožem všemu věřit....

  • proud napsal:

   Spis to muzes vzit jenom v potaz,jako teorii,verit nejde nicemu bez dukazu,a dukazem neni tvrzeni,zadna druha ruka.......

 4. .lak napsal:

  No asi už ji dobijou, spolčení zájmovci.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

 5. Rocco napsal:

  To jsou ale pitomé bláboly, Evropskou unii si vymysleli Francouzi (Robert Schuman) a Němci měli 68 let nepsaný zákaz - až doletoška (Ursula von der Leyen), aby Němci působili v jakékoli vedoucí funkci v EU/EHS/Společenství uhlí a oceli.

  Jen si rozbijte Evropskou unii, euro, a zůstane vám akorát pouliční boj s migranty, pozvanými Merkelovou, a s Ruskem.

  • houbeer napsal:

   dalsi eurohujer... nemci ti na nejaky nepsany zakaz seru a nadnarodni koncerny zrovna tak... nacisti eu vymysleli a naplanovali, dalsi se jen pridali. Ale spi dal hujere. Melesku blesku!

   • houbeer napsal:

    tak uz jsem ti to psal jednou....jsi to ty,obyc.cl.?no admin na to mozna prdi.mno zkusit napsat mu muzu o tve bloknuti.pac on vi.

    • proud napsal:

     Jak to tak sleduju,doporucil bych asi registraci nicku vazanou na heslo! To znamena zadny vyzvidani,jen znemoznit krivakum bez patere,aby kradli!

    • houbeer napsal:

     jsi snad schizofrenik? Mate psat k tematu, cemu nerozumite na textu admina. Pindiky si reste na doktorka.cz. Ok?

    • obycejnilide7 napsal:

     houbeer 14.10.2019 (16.59)

     Nejsu zkus hledat jinde. Ani sem moc nechodím. Od jisté doby se s jistými lidmi holt nebavím.

  • maori napsal:

   To se pletete. V článku to je tak, jak to bylo. A pokusy IG Farben o ovládnutí Evropy/světa jsou již z konce 19. století.

   • proud napsal:

    Je jedno co chtela ovladnout,ale neni jedno komu slouzila a ze tedy jeste existuje a nikde jsem ani necetl,ani neslysel,ze by z ni byl nekdo za jeji svinstva souzenej a trestanej............Navic verim ze hledani zakladatelu a majitelu by ani ji ani valce opet neposlouzilo,protoze se vsadim ze patrila siozidum,nejspis porad patri.

 6. Rocco napsal:

  Prezident T. G. Masaryk: Recenze Hitlerova Mein Kampfu, 30. dubna 1933

  "Hitlerův politický postoj je tu rozhodně až příliš zjednodušen, zná totiž jenom dva nepřátele, úhlavní nepřátele: Francie je mu zevnějším úhlavním nepřítelem a marxismus vnitřním. Ale ježto výslovně zatím nedbá o západ v nár. soc. politice, zůstává jedině jeden nepřítel, marxismus. Poněvadž dále marxismus neznamená pro Hitlera nic jiného než židovství, tož zbývá jako Vlastní politický akční program jenom antisemitismus.

  Důležitou kapitolou Hitlerovy knihy je východní politika. Německo musí prý zase začít se svou starou politikou na východ. To jest, nár. socialisté chtějí zatím zanechat jihu a západu a obrátit se na východ. Meč má Němcům dát novou půdu pro jejich pluh. Rusko bylo státně zorganizováno od Germánů. Ruský národ a vůbec Slované jsou méněcenná rasa, a proto je východ územím pro výboje a práci Němců. Nejprve ovšem by bylo Polsko a Ukrajina nejbližším objektem útoku.

  Hitler je si také toho vědom, že nová říše potřebuje k uskutečnění zahraničních národněsocialistických plánů spojence. Píše tedy pro úzké spojení s Itálií a Anglií. V Mussoliniho Itálii vidí přirozeného spojence, poněvadž je též proti Francii: kdežto Francie je pro Hitlera smrtelným nepřítelem. O Anglii soudí Hitler, že je vlastně také proti Francii.

  Hitler si představuje konečné a definitivní vypořádání s Francií, ačkoliv jsme již slyšeli, že se Němci musí západu zříci. A čteme, že po tomto konečném boji dojde na ,jiném místě" k rozšíření Němců. Toto „jiné místo" jest, jak jsme také již slyšeli, východ. Hitler myslí, že ani ne za sto let bude Němců 250 milionů a že tím bude nejen německý, ale i evropský problém vyřešen."

  Více na
  http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/neznama-masarykova-recenze-hitlerovy-knihy-mein-kampf/

  • .lak napsal:

   S těmi prázdnými, floskulemi a pojmy dnes matlaných vylízaných formantů školastiky lidských zd(st)rojů
   https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc
   kdy generace přes profit - prdlého trhu zisku - neví co zažili dědečci s babičkami se běžte vyfotit.

   Ale ví dědeček a babička jim ujídají chlebíčka, stejně jako kdyby se ty podnikavcům dvakrát rychleji kmitali tak by se dvakrát zbohatli a stejně dovedou normy, bez údivů co to je za hajzly na 3 000% na soustruh 30. let po pozvratu v rozvojové zemi a exekutistanu. :lol:

   • .lak napsal:

    čt byla zakletá, už ji nepouštím, kdykoliv jsem ji v minulých dekádách pustil byl tam soustružník magor co plní normu na 3 000% a jestli to mají bruseláci zažité budou živit kontinenty semitů a afriky TŘI. :LOL:

  • proud napsal:

   Koukam ze ten celej slavnej zid Masaryk taky nebyl zadnej velkej myslitel...........njn........,nebo hral svou predepsanou roli velice dobre......

 7. Jana napsal:

  Mnoho jim toho tam ještě chybí, napište Šlerkovi o doplnění :)

  https://beta.atlaskonspiraci.cz/New_World_Order_Opposition

  Já Šlerkovi před chvilkou napsala na facebook:

  "Díky za osvětu, ta nám vždy pomáhá. Nedivím se, že se nechcete hádat o to kde je pravda... jen se divím, že to říkáte do TV. Pravda se totiž nedá tutlat navěky.

  Prosím o zařazení další k.t. do vašeho Atlasu.
  11. září 2001: Útoky byla akce naplánovaná a provedená složkami CIA a Mossadu. Viz kniha autora Christopher Bollyn o které jsem publikovala článek na Aeronetu. I další mé články doporučuji, je potřeba tyto informace dostat k co nejvíce lidem. Dík.
  https://aeronet.cz/…/valka-s-terorismem-plan-na-ovladnuti-…/

 8. proud napsal:

  Tak si tak rikam,kdyz to cely ty leta cely sleduju,ze venovat tolik energie pritomnosti a budoucnosti co se ji proprca na minulost,navic prolhanou,tak uz musime bejt poradnej kus dopredu.Proto se asi tvrdi ze bez minulosti neni budoucnost,abysme porad couvali zpatky a nic nedokazali...........kopali do starejch hoven a vyrabeli smrad bez uzitku.

  • proud napsal:

   Kdyz se nad tim zamyslime,ma to i svou logiku,hojne vyuzivanou GP,vsude sama tragedie,to jsou emoce potrebny k nerozvijeni se a zpatecnictvi,proto jsme porad tak k ty minulosti tahany,protoze ta je skutecne hnusna a odporna,ale predstavy neceho novyho a lepsiho narusujou plany GP,proto od nich lidi neustale odvadi malovanim certu po zdech,ruznejch krizi,vyvolavanim hnusu a valek,drbu a vracenim vsech a vseho k minulosti ktera je podle potreb poradne zacernena.....................

   • houbeer napsal:

    proude-pochvala ode me.,,ja bych tu minulost serval na jednu dobu,at uz kurwa da pokoj lidem,kteri se nechteji bat ale rozvijet.ze pouceni je dnes a denne okolo nas a k tomu hitlera netreba(ani konevy).proto uz sem taky malo kouknu.venuji se rodine,detem,lidem v komunite,pratelum,znamym.

    • houbeer napsal:

     ty bys, ty bys... Budlikybudliky, probud se do reality. Minulost bys rusil, aby ses nenarodil... Kytovec hlupy!

  • PetrC napsal:

   Ne aby jste couval, ale aby jste se poucil. Svet v bordelu prave proto ze lide se nechteji poucit. A ze dejiny jsou vylhane? Treba dejiny 20-teho stoleti mame stale v pametia chcete mi rici ze bychom si nemeli vzit pouceni?

   • houbeer napsal:

    zatim se z dejin nikdo moc nepoucil,tak proc by to melo bejt najednou jinak?jako uhlu je dosti.ja se o nich s panem vzdelanym domacim pobavim,ale nahled ma pritomnost a touzenou budoucnosti nevezme,at operuje s minulostí jak je libo....

   • proud napsal:

    Pouceni je dobra vec,ale musi vychazet ze skutecnosti a ne z vylhanejch "mokrejch snu".

   • proud napsal:

    Jestl;i se Peto ucime z minulosti,tak to mi teda nedochazi coze jsme se to vlastne naucili,kdyz nas to tahne ke dnu jako kamen,nebo ze by to bylo chytre naaranzovanou minulosti aby to tak dopadlo? Co je potom lepsi,neni lepsi se na vylhany sracky radeji vykaslat?

    • PetrC napsal:

     Prave ze jsme se jako celek nenaucili nic. Chcete rict ze ekonomicke krize, valky, revoluce jsou vylhane? Ti kteri tvrdi ze treba zapomenout na dejiny lezou na lep tem pro ktere je to vyhodne. Vas fotr neucil jak se vyvarovat chyb, ktere udelal on? Vy jste neucil svoje decka jak se vyvarovat chyb, ktere jste udelal vy? To je prece take uz part dejin. Chcete na ty chyby zapomenout at je potomci delaji porad dookola?

 9. John_Pitralon napsal:

  Mě v pátek bouchla televize při fotbale, v druhým poločase proti Anglii. Je zajímavý jak Rusové porážej Pindose, aniž by byli jejich nepřáteli.

  Greta Thunberg - How Dare you (DEATH METAL VERSİON)

 10. Rocco napsal:

  proude, v podstatě všechny problémy, které nyní v ČR máme, zavinili NEKVALITNÍ UČITELÉ DĚJEPISU, případně OBČANSKÉ VÝCHOVY A ZÁKLADŮ SPOLEČENSKÝCH VĚD.:-P

  Tady zrovna koukám na youtubera Tautarus, mládež v diskuzi správně nadává Švédům, jenže si pak dezorientovaně plete progresivní liberály (pravice) se socialisty a komunisty (levice).

  ČT je Rudá - RegZprávy Epizoda 126 - 13. Října 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=WeF5NGEzAio

  • proud napsal:

   Ucitel dejepisu uci jen to co mu ucit naridej! Kvalita a nekvalita kantora spociva v tom jestli dovede deti zaujmout a zridit si prirozenou autoritu,ne v tom co musi ucit,on to nevybira!

  • proud napsal:

   Nevim jaks to ve skole mel ty,ale ja mel kantory a kantorky co jsem obdivoval,co jsem mel rad,co jsem nemusel a co jsem nenavidel,ne kvuli predmetum,ale kvuli nim samotnejm.

  • Maroš napsal:

   Kokot - a kto produkuje "nekvalitných učiteľov" dejepisu - a všetkých sračiek okolo?! Židácki intelekruáli?! Ups! "Systém!"

 11. proud napsal:

  Netvrdim ze musej bejt rovnou vylhany,i kdyz verim ze nektery jsou,je to podle potreby,nic neni nikdy jistyho,ale rozhodne jsou zmeneny vysledky,moralni stopy a podobne.Vem si treba nase Husity,kdo dneska vi co byli vlastne zac? Kdyz ucili me,byli to hrdinove,tak jsou hrdinove,kdyby me ucili ze to byli banditi,byli by to banditi.Kde je pravda? To nevedi ani historici samotni..............Proc? Protoze se falsuje uz tisice let,spisovatele i historici si na tom delaji kariery,za vejdelek,nebo "bezpeci" a podobne.Presne tak pracuje GP,proc by to tu ci onde,nebo s tim,nebo onim, melo bejt jinak,nebo jiny?

 12. PetrC napsal:

  Reknete mi kdo tenkrat nebyl bandita? Krestanstvi se rozsirovalo nasilim, takze co by jste cekal od jejich privrzencu. Ja to beru tak ze husite se aspon postavili proti presli a dokazali ze Cesi nejsou taci poserove jak se nam nekteri snazi dokazat. Druha svetova jsou uz take dejiny a mame zapomenout na to kdo ji zacal a kdo ji vyhral? Zapadaci by chteli zapomenout na kolonizaci a svihnutim kouzelneho proutku se s nich stali spravedlivi demokrati, kteri chteji hodit vinu na celou Evropu. Na to by se melo zapomenout a klapat podle toho co nam potomci tech nejagresivnejsich kazou. Tak samo ja negrum a indianum prinesli koralky a vzali jim vse, prisli k vam do Cech zaplnili obchody srackama, pobrali co sedalo a s Cechu si udelali lacinou pracovni silu.

  • PetrC napsal:

   Ted jsem se docetl ze soud zrusil zdaneni cirkvi. To by take chteli at lide zapomenou jak cirkve k majetku prisly. Oni potrebuji lidi, kteri tvrdi ze dejiny se maji zapomenout.

   • proud napsal:

    Rikas to vselijak,v jadru souhlasim s tim jak to nejspis myslis,ale ne s tim jak to podavas,protoze si protirecis.My prece nevime co byli zac Husiti,jen doufame ze to byli ti dobri.Druha svetova je jiny kafe,protoze jsme mohli mluvit primo s pametnikama,tema obycejnejma,ne tema placenejma za vejmysly.A protoze to co se kolem druhy svetovy deje vidime,musi nam bejt jasny co se deje kolem vseho,never tomu,ze husiti byli usetreny,vsadim se ze neco jinyho rikali komancove a neco jinyho rika soucasnost a jestlize si v leccems vymejsleli jedni jak druzi,jak potom vis cemu muzes verit? ;-)

    • proud napsal:

     Chapu sice ze zvedani sebevedomi naroda je dobra vec,ale uz mi nesedi kdyz se k tomu pouzivaj veci co stojej na hlinenejch nohach.

    • PetrC napsal:

     Ja nerikam ze husite byli dobri. O to se vubec nejedna. Jen tvrdim ze se uspesne postavili proti presile. Tenkrat asi lide nemeli moc na vyber. Vubec nema cenu se prit o to kdo byl dobry kdo byl zly. Zde se spis jedna ze lide misto aby se poucili a ty ruzne viry poslali do prdele, jeste horuji pro vselijake restituce.
     A co na husitech stoji na hlinenych nohach? To ze dokazali vzdorovat presile je snad dost overeno. Tim aspon trochu dokazali ze Cesi nejsou takove posery jak se jim to ted snazi vtloukat do hlav.

     • proud napsal:

      Teoreticky je to overeny snad tim,ze by zapad radeji videl viteze Zikmunda,snad.Ale jinak nevim,v pripade Husitu to vypada spis nez na otevrenej boj na partyzanskou valku :-)

 13. PetrC napsal:

  Zato ted si to zapad vynahrazuje. Myslim ze kdyby lide si vzali ponauceni z dejin tak do EU nikdy nevstoupi. Ono obchodovat, cestovat, spolupracovat se da na vzajemne vyhodnosti i bez vselijakych paktu. Ono nic neni zdarma. U nas jsme meli NAFTA ted tomu zmenili pravidla a prejmenovali to v Canade na CUSMA. Vse to je delano v prospech nadnarodnich spolecnosti. Jo, lide se holt nepouci.

  • proud napsal:

   To je fakt,jen mam za to ze paktu at si delaj chytraci kolik chtej,neni to o paktech,ale o lidech v nich........vsechno se vzdycky nejak "zatoci" nakonec k tomu obycejnymu cloveku,protoze bez nej nic nejde,jenze on si nechce uvedomit tu silu jakou ma.

   • proud napsal:

    To je ta nemoc zvana "hierarchie",kdy jeden porad ceka na druhyho a bez nej se boji se i usrat,nebo nevi jak.

   • PetrC napsal:

    Samotny clovek oproti te masinerii moc sily nema. A vladni vedi jak rozbit lidskou soudrznost.

    • proud napsal:

     Ano,tak to bylo,je a bude,dokud na to lidi neprijdou,nevezmou to v potaz a nezaridej se podle toho,pak se sjednotej a s darebaka budou zametat podobne,jako to delaj darebaci ted.Nebo ne a zaplatej za to existenci celyho lidskyho rodu.

 14. John_Pitralon napsal:

  Hej hou hej hou kremloboti už tady jsou, tak nač louskat buráky. Nebo jak to bylo. Na Jožina z Bážín 9-11 platí jen Greta, Grippeny a Abba.

  ABBA - The Winner Takes It All
  https://www.youtube.com/watch?v=iyIOl-s7JTU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!