Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 12.10.2019

tureckiy_voennyy_01; Turecká armáda komentovala úder na základnu amerického specnazu v Sýrii. Vojáci pálili z minometů proti místu, odkud přicházelo ostřelování jejich hraničního přechodu. Americkou základnu turecká armáda neostřelovala.

2; Zlámal mi nos a škrtil mě. Ukrajinského herce Jurije Marka v Polsku surově zbil jeho zaměstnavatel. Muž poznamenává, že nechápe, jak se něco podobného mohlo stát v „evropském“ Polsku.

3; Děsivé požáry v USA: V Kalifornii evakuovali už více než 100 tisíc lidí. S živlem zápasí kolem tisícovky hasičů.

4; Ukrajinec udeřil v jednom kyjevském supermarketu černého Afričana a donutil ho sníst banán. Cizince se zastali svědci události.

5; Je zatčení zločinného poslance Pašinského počátkem represí. Byly zveřejněny podrobnosti z případu bývalého poslance Sergeje Pašinského.

6; Nebezpečný vzorec. Okamžik pravdy pro Zelenského. Urovnání vnitroukrajinského konfliktu závisí na vnějších silách a komplikuje se bojem mezi významnými oligarchy.

7; Bude nutné znovu zavést v Rusku trest smrti? Známí lidé vyjádřili svůj názor k vrácení nejvyššího trestu během diskuse po vraždě devítileté holčičky v Saratově.

8; Proniknutí nacistů na Donbas a ultimátum pro Zelenského. O co vlastně banderovci usilují? Tvůrce a vůdce pluku Azov, neonacista Bileckij přijel do zóny bojů.

9; Planeta vyžaduje změny. Proč celý svět najednou ovládl duch Majdanu? Dvě „revoluce“ a jedno prozření. A také protlačování dalších dvou „tomosů“ (autokefalií) v pravoslavném světě. To je dost událostí na pouhých sedm dnů...

10; Utlačujte Rusy a nic se vám nestane. Europoslankyně rozčileně informovala o nezákonnostech v Evropské unii. Estonská poslankyně Jana Toom vystoupila před kolegy s rozčileným projevem o tom, že v EU se porušují lidská práva.

11; Zelenskij má problémy. Naléhavě potřebuje Putina a Normandský formát. Zelenskij se přiznal, že nyní nedokáže stáhnout vojska z obce Zolotoje a Petrovskoje.

12; Životu nebezpečné. V Luganské republice informovali o novém ukrajinském mostě přes Severský Doněc. Ukrajinská strana provedla montážní a stavební práce nezodpovědně, myslí si v Luganské republice.

13; Smutná podívaná. Porošenko vyprávěl anekdotu a pokoušel se vysmívat Zelenskému v souvislosti se včerejším čtrnáctihodinovým maratonem na tiskové konferenci.

14; Pole odplaty. Už jsou známy rozsáhlé ztráty na živé síle a technice ukrajinské armády. Byla zveřejněna podrobná zpráva o vojenské situaci v Luganské republice za uplynulý týden.

15; Lukašenko varoval Porošenka a ironicky odpověděl Zelenskému ohledně Putina. Alexandr Lukašenko prohlásil, že by prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskij měl přijet na setkání hlav států SNS.

16; Fašistický vrah. Za co chtějí v USA popravit ozbrojence Pravého sektoru Craiga Langa? Asi ne za to, že rok a půl vraždil civilní obyvatelstvo v Donbasu...

17; Bývalý ukrajinský ministr infrastruktury se vysmíval špatné angličtině Vladimira Zelenského a srovnal ho s africkým náčelníkem.

18; Švýcarsko na parlamentním zasedání OBSE drsně vyčinilo Ukrajině za Donbas. Jednou to nastat muselo...

19; Islámský stát učinil prohlášení o odpálení podomácku vyrobené bomby před ruským vojenským konvojem v Sýrii. Armádní zdroj informoval, že první bomba explodovala zhruba 150 metrů před čelem ruského konvoje.

20; Evropa je v šoku z Porošenkova chování, říká Zelenskij. Podle slov ukrajinského prezidenta se bývalý prezident chce postavit do čela „Nového Majdanu“, ale právě v tom spočívá jeho chyba.

21; Lvovský starosta navrhl poslancům, aby generovali své myšlenky v blázinci. V oblastní radě nápad zatím ještě nekomentovali.

22; Mimořádná událost v Avdějevské koksovně. Pracovníci se otrávili jedovatými látkami. O události informují ukrajinská okupační moc.

23; Erdogan: My se nezastavíme. Připomeňme, že v noci z 9. na 10. října turecká armáda zahájila pozemní operaci na území Sýrie.

24; Je třeba na ně tlačit. V Kyjevě informovali, jak je možné Ukrajince na Krymu ochránit před FSB. Kyjev má hodně omezené možnosti ochrany Ukrajinců na Krymu před FSB, přiznal Vadim Pristajko.

25; Do Estonska připlula plavidla NATO. Plavidla První stálé protiminové skupiny NATO dorazila do Tallinu.

26; Jaká bude odpověď Ruska a Běloruska na bezprecedentní útočné manévry NATO u jejich západních hranic? Jde o Defender 2020, největší americká cvičení v regionu za posledních 25 let.

27; Putin: Rusko vytvoří úderné komplexy, které překonají jakýkoli systém protiraketové obrany. Už jsme vytvořili zbraně, které dosud nikdo ve světě nemá, zdůraznil prezident Ruska.

28; Bude nejsilnější za posledních 60 let. Strašlivý tajfun se řítí na Japonsko. Už jsou hlášeny první oběti. Byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení. V obchodech jsou vykoupeny veškeré potraviny, více než milion a půl obyvatel musí být evakuováno.

29; Ohrožení bezpečnosti Ukrajiny. Byla zveřejněna jména čtyř herců, kteří se posíleli na natáčení snímku „Opolčenočka“ (Děvče z domobrany). Na Ukrajině jsou vystrašeni tím, že herci ohrožují bezpečnost celé země.

30; Na Ukrajině se šíří senzační zprávy o zatčení Pušilina v Moskvě. „Tajný ukrajinský patriot způsobil nepříteli ekonomickou škodu takového rozsahu, že i Vyšetřovací výbor Ruska, který toho už opravdu hodně viděl, je nadšený“. Nejspíš jde o peníze (asi jedna miliarda dolarů), které Doněcká republika dluží Gazpromu za plyn

31; Ukrajinci připravili pro OBSE „silnice smrti“. Jak využívá ukrajinská armáda režim přerušení palby?

32; Ozbrojenci a mrtvoly v ulicích. Turecko se zmocnilo strategicky důležitého města Rás al-Ajn (Sari Kani) v Sýrii. Turecko zahájilo 9. října rozsáhlou protiteroristickou operaci v Sýrii na východ od řeky Eufrat.

33; Řekové uznali rozkolníky z Pravoslavné církve Ukrajiny, ale ne tak úplně. Rozkol ve světovém pravoslaví se prohlubuje.

34; Střelba v nočním klubu v New Yorku: Zabiti byli čtyři lidé, tři byli zraněni. V případu vypovídají dva zadržení.

35; Skandál: Syn iniciátorky Trumpova impeachmentu byl ředitelem plynové společnosti,která podnikala na Ukrajině. Paul Pelosi mladší byl v Kyjevě v červenci 2017 jako výkonný ředitel Iniciativy korporativního řízení.

36; V Ruské pravoslavné církvi komentovali rozhodnutí Řecké církve ohledně ukrajinských rozkolníků. Jedinou kanonickou církví na Ukrajině zůstane Ukrajinská pravoslavná církev Moskevského patriarchátu.

37; Ve Městě Poltava zaútočila smečka psů na ženu a policisty. Sedm psů kousalo ženu, policie se bránila slzným plynem. Na místo události byli přivolání lékaři a vyšetřovatelé.

38; Britské ministerstvo zahraničí vyzvalo NATO, aby se adaptovalo na „ruskou agresi“. Britský ministr zahraničí Dominic Raab znovu obvinil Rusko z agresivního chování.

39; V Kremlu odpověděli na otázku o vrácení trestu smrti v Rusku. Nedávno se na stránkách Státní dumy VKontaktě objevila anketa o možnosti znovuzavedení nejvyšší míry trestu.

40; Čtvrtá ztráta ukrajinské armády za poslední týden. Pluk Ajdar vypálil svůj sklad před přesunem na Donbas.

41; Ve Státní dumě tvrdě komentovali úmysl ukrajinského ministerstva zahraničí pomocí EU „skřípnout“ Rusko. Místopředseda výboru Státní dumy pro záležitosti SNS komentoval úmysl ukrajinského ministra zahraničí vyzvat evropské partnery k tlaku na Rusko.

42; Rusko vystoupilo proti americkému prohlášení v Radě bezpečnosti OSN ohledně operace Turecka v Sýrii. Včera členové Rady bezpečnosti projednali postup Ankary v sousedním státu, ale výsledný (závěrečný) dokument schválen nebyl.

43; Opilý policista způsobil u města Vinnica krvavou dopravní nehodu. Policista svým autem vjel do protisměru.

44; Zelenského tisková mluvčí opět strčila do novináře. Julija Mendel na sebe přitáhla nový skandál.

45; Německo pozastavuje dodávky zbraní do Turecka v souvislosti s operací v Sýrii. Za první čtyři měsíce tohoto roku Ankara dostala od Německa válečné zbraně za 184,1 milionu euro.

46; Hlavní úderná síla Koalice v Sýrii (Kurdská milice) obvinila USA a prosí, aby ji zachránili Rusové. Informuje o tom vnitroresortní dokument vlády Spojených států.

47; V EU učinili prohlášení o hranicích v Donbasu. Poznamenává se, že v EU budou bedlivě sledovat vývoj situace, a vyzývají Rusko ke konstruktivnímu přístupu.

48; Ukrajina předala Itálii informace o 25 Italech,kteří bojovali v Donbasu. Ukrajinská strana předala jména nejméně 25 Italů, kteří bojovali na straně Republik Donbasu.

49; V USA se zřítil rozestavěný hotel. Jsou hlášeni zranění. Je známo jen to, že v den zřícení byl instalován bazén na střechu téměř dostavěného hotelu.

50; Nejsou peníze. U Zelenského oznámili, že nejsou peníze na obnovu Donbasu. Informaci poskytl šéf prezidentské frakce v Nejvyšší radě David Arachamija.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
61 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 12.10.2019

 1. proud napsal:

  "4; Ukrajinec udeřil v jednom kyjevském supermarketu černého Afričana a donutil ho sníst banán. Cizince se zastali svědci události.".............hmm,tak uz je trestny i davat opicim banany........;-)

  • .lak napsal:

   Nesmějte se, jiný kraj, jiný mrav. Příště bude genderová výchova s přešitím na místě? A mobilní klecí. :lol:
   4; Ukrajinec udeřil v jednom kyjevském supermarketu černého Afričana a donutil ho sníst banán. Cizince se zastali svědci události. ... dali mu banán také že jo.
   https://www.youtube.com/watch?v=P5DKCC9VQ1o

 2. proud napsal:

  Mam na vas na vsechny takovou otazku,abych si zjistil,jak moc jsem mimo,a jestli opravdu ja:-)))). Rec je o verejne pristupnejch toaletach,tim se minej toalety ve verejne pristupnejch prostorach jako treba cekarny,jakykoliv,u doktora,na nadrazi a podobne,obchody kde jsou toalety pro verejnost,benzinky atd. Casto narazim na tvrzeni: kdyz si nic nekoupis,nesmis na toaletu a na zamcene toalety kde si musis pro klic,aby kazdej vedel,ze zrovna "potrebujes" a zdrzoval te.Podobne je to s placenejma toaletama,pak se divme ze je voda vejdelecnou cinnosti a otazka je kdy se to bude tejkat vzduchu,kdyz se musi platit to bez ceho se neobejdeme,nejde to ovlivnit,ani si vybirat.Jakej mate nazor na takovy omezovani???!

 3. proud napsal:

  Joooo.......a certu se uz prej dneska nikdo neboji,takze s mikulasem bude chodit exekutor...............

 4. PetrC napsal:

  Proude s tema hajzliky to neni tak jednoduche. Vlastnili jsme benzinku, restauraci,obchod, RV a motel. Vse stalo penize i ty hazliky. Ze zacatku byly samozdrejme hajzliky verejne. Jenze po urcite dobe, kdy hl. neplatici hoste vam nadelali ten nejvetsi bordel. Casem se tam chodilo i drogovat jsme museli hajzliky zamknout a klic davat vydavat jen na pozadani. Problem s drug adict je vetsinou to proc jsou hajzliky zavrene.

  • proud napsal:

   To je ten problem,misto vychovy zamykat,takze jste za kazdym kdo vam vratil klic chodili hajzliky kontrolovat,pravda?Navic az pote,tedy uz stejne pozde. Protoze jestli ne,pak zamykani ztratilo smysl,fetak na cele nema napsano"jsem fetak".....

   • proud napsal:

    Ja tvrdim,ze hajzl ma bejt za free,nebo za opravdu drobnej poplatek co zaplati tu jeho vodu kterou splachnul,ale to uz je dalsi vec,v prvni rade ma bejt dostupnej!!! Jak neni,pak je lepsi kdyz neni zadnej! Podivej se na to z hlediska moralniho a ne ocima nekoho kdo nerad uklizi hajzl po lidech co na nich vetsinou vydelava ;-)

    • proud napsal:

     Povim ti ze kdyz vim ze hajzl neni v dosahu,usetrim si spodni pradlo treba v parku za kerikem,nez kdyz o zachode vim a nepustej me na nej a pak uz je pozde,to bych tam kretenum hodil molotova!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • proud napsal:

      Nemluve o tech kdo budou prochazet nekde v parku kolem onoho nasrano jen proto,ze te nekde na hajzl nepustej!!!!!!!!!!

     • proud napsal:

      Ale je videt jak jsme rozdilni,ja,protoze to chapu,bych pustil i doma kohokoliv na zachod kdo by zazvonil ze to uz nemuze vydrzet,na otazky by byl cas "az potom" :-)))))))))))))

    • PetrC napsal:

     Proude asi jste nebyl v situaci kdo je za hajzliky zodpovedny. Zrovna ted resim podobny problem, kdy do se do vekeho zdravotniho strediska se zacinaji stahovat fetaci a uz ani nepomahaji zamcene zachodky. Kdysi pomahalo ultrafialove svetlo, kdy fetaci nemuzou najit zilu pro vpich, ovsem vetsina z nich je najde po hmatu.
     Vetsina platicich zakazniku udrzovala hajzliky ciste a pohozene jehly se stratily.
     Navic jsem presvedceny ze po zhlednuti vasich vypoulenych oci a prekladacich nohou vam prodavac klice vyda.

   • PetrC napsal:

    Proude takze bych podle vas mel vychovavat kazdeho kdo se prijde ke mne vysrat? Copak jste se nekdy posral jen pro to ze vam odmitl nekdo dat klice od prislusne mistnosti?

    • proud napsal:

     Ne,malem pochcal...........vyresil jsem to tak,ze jsem mu nachcal verejne na podlahu v obchode mezi lidma..........na jeho rev ze by mi ty klice bejval dal jsem mu jenom povedel ze pozde,nejsem zvyklej si odemykat hajzl..............

    • proud napsal:

     Mas samy mekky zakazniky,ja bych ti utrh hlavu za to ze me srovnavas s nejakym fetakem a nechal bys me kvuli nemu se pochcat presto ze mas pro lidi zachod,ale seres se o nej..........

     • PetrC napsal:

      Ja jsem nikde nenapsal ze jsme klice nevydavali. No a jestli vam podavac odmitl dat klice tak je osel. Asi jste nebyl jeho typ. Proude o zachod se neseru, ale seru do neho.
      Aco co se tyce fetaku, asi by vam nebylo prijemne, kdyby vam do prdele vlezla in. jehla. To by bylo kriku na majitele. S fetakama tu neudelaji nic ani policajti. Anekde to je tak spatne ze vas po desiti minutach prijdou kontrolovat jestli serete a nebo fetujete.

      • proud napsal:

       Tomu sice rozumim,ale porad neberu ty klice.Prijdu do prace,odemknu hajzl,vecer ho zamkne uklizecka.Nemusi kazdej debil znat muj denni rozvrh srani a chcani,jedna vec,druha,jsme lidi,meli bysme vzdycky mit zachody na dosah,jinak si v tom budeme venku slapat kvuli klicum a obstrukcim,ti silnejsi z nas nam to udelaji rovnou vprostred kramu a podobne a jeste nam vynadaj,kdyz nam nerozbijou hubu a budou mit pravdu.Neutikej Peto od merita veci kterou je lidska dustojnost 21 stoleti! To ze neumime zatocit s fetkama je vec dalsi,rikam tomu nutny zlo a nevztahuju to v zadnym pripade na normalni lidi ,proc by meli trpet kvuli fetkam nejaky ujmy????

       • proud napsal:

        Kazdej ma mit pravo dojit si na verejne dostupnym miste na zachod bez zebrani o klice a tim se vydavani na milost a nemilost komukoliv!

       • proud napsal:

        Nemluve o tom ze si taky nez se docka klice a odemkne hajzl muze pustit do kalhot,a to bych je pak tomu kdo naridil zamknout hajzl omlatil o hubu!!!

       • proud napsal:

        Nemluve o tom ze by tohle mely mesta tem kdo maji pro lidi zachody k dispozici patricne dotovat! Placeni za hajzl povinne, bych postavil mimo zakon,ale u dveri by byla kasicka na dobrovolnej dar s vysvetlenim co stoji 10 litru vody a uklizecka.

      • proud napsal:

       Normalni clovek si na verejnej hajzl bud neseda vubec,nebo si na nej da hajzlpapir,kdyz tam nic jinyho neni a hlavne se podiva!,takze nejaky "vrazeni si jehel" kamsi,je naprosto bezpredmetny:-)

    • proud napsal:

     Co je kurva tezkyho na tom ze normalni clovek se rozhlidne,vidi panacka tak jde na zachod?......az sem nic,normalka a tak to ma bejt,ovsem ona normalka konci ve chvili kdy si rozbije hubu o zamceny dvere,coz si koleduje o rozbiti ty huby tomu kdo je zamknul.......takovej by mel bejt normalni postup.

     • proud napsal:

      Tim ze jsem mu pochcal podlahu a musel zavrit kram jsem docilil dvou veci,jednak jsem se konecne kurva vychcal a podruhy jsem se dozvedel komu rozkopat tlamu za jeho "dobrotu"!

     • proud napsal:

      A potreti,malem bych zapomel...........muzes se tam od ty doby jit vyprazdnit kdy si vzpomenes,uz se nezamyka...........

      • proud napsal:

       ......od ty doby jeste nejakej cas vytruboval po meste ze mu za to ten zamcenej hajzl nestoji,aby ho poldove prijeli sesbirat na chodnik kdyz tomu nedokazou zabranit:-))))))))))))))))))))))))))))).Pak mu to doslo,zamyslel se,a ted uz pohoda pro vsechny.

       • PetrC napsal:

        Mate to tam nejake divne. Tu kde bydlim by vam ho ustrelili i s pytlikem.

        • proud napsal:

         Tomu sam Peto neveris,navic kazdej pouziva povoleny prostredky,vytahnout na me nekdo buchnu,nemel bych dal co resit a o cem premejslet.Je zajimavy,ze to si nikdo ani v Ameru navzajem nedovolil co pamatuju,tahat buchnu,a ze ji mel kdekdo.Dokonce ani vecer v lese ranger si to nedovolil a to jsem byl na lovu pochopitelne ozbrojenej.Prece jen,par facek je na oklepani se,kulka uz zpatky vzit nejde..........

        • PetrC napsal:

         Tady se bere vyhrozovani vazne. Takze pokud nekomu budete vyhrozovat musite pocitat s tim ze vas predejde. Zrovna nedavno si tu kluci zaspasovali s puskama. A baba ktera se pristehovala s mesta na ne zavolala swat team. Ti prijeli, prokopli dvere osudesati lete babce a odjeli. Nikdo kluky neudal, vyridily si to snima manzelky a udavackou opovrhuje cela vesnice. Tu se jeste resi problemy po staru. Ale jedno je to ze na zachod by vas pustil kazdy a k tomu by vas asi pozvali na nejaky ten drink.
         S tema fetakama to u tech zachodu jen zacina pokud zjisti ze jsou hazliky otevrene, oni si muzou fetnout pekne v teple a pokud se podari i zdrimnout tak se k vam zacnou stahovat a zbavit se jich je problem.
         Co se tyce tech jehel, bohuzel nekteri fetaci je nastavi tak aby jste se popichal sice ne prdel, ale prsty urcite.

        • proud napsal:

         Vsak ano,ko vyhrozuje,musi mu bejt jasny ze to bude brany vazne,jinak je to mamlas.Ovsem nejlepsi je kdyz mezi rozumnejma lidma neni vyhrozovani potreba,domluvej se.Asi se te dotknu..........ale rozumny lidi na verejnejch mistech zachody nezamykaj,kontrolujou je,ale nezamykaj.

        • proud napsal:

         S tim zamykanim mate nakrocino primo a rovnou k NWO,to je jejich zpusob jednani,respektive nejednani,kdy kvuli par debilum chteji kontrolovat vsechny,kamerama,chipama,cim se da,bez rozlisovani!

        • proud napsal:

         Jinak Peto mezi nami,ja mit verejnej hajzl a cpat se mi tam fetaci,rychle by na nej zapomeli,je to jen o snaze,zajmu,kontrolovani zachoda a akci,nikoliv o zamykani a vymlouvani se...............kdo chce,hleda moznosti,kdo nechce,hleda duvody.

        • PetrC napsal:

         Proude vy o tom problemu nemate ani poneti a mate jasny nazor. Za celou dobu co jsem tady neslysel jsem ani o jednom pripadu ze by se nekdo posral nebo pochcal kvuli nevydani klicu. Pokud by se neco takoveho stalo jsou toho plne noviny a byznys vde do kopru. Ale dost casto jsem slychaval ze se lide a zvlast uklizeci popichali.

 5. PetrC napsal:

  Za par facek vas muzou soudit. Zvlast kdyz neco vlastnite. A v lesich po par dnech po vas nezbude ani chlup. Staty maji pres trista milionu lidi to je desetkrat vice nez v Canade a Canada je vetsi a do nekterych lesu jeste nevstopila lidska noha. Prvni policejni stanice od npr. meho domu je pres 120 km. Myslite ze se tu dodrzuji stejne zakony jak v meste?

  • proud napsal:

   Vim ze me muzou soudit,dokazu se podle toho zaridit..........chudak ten kdo dostane par facek a da me k soudu,dalsi sanci uz nedostane.A nerikej mi ze je tohle u vas jiny.

   • PetrC napsal:

    No prave ze ne. Jenze tu kde bydlim proste narazite.
    V meste by vas za par facek asi zavreli. Hlavne pokud by se to stalo na verejnosti.
    Ja se vam akorat snazim rict ze tu pokud nekomu vyhrozujete musite pocitat jeste s tvrdsi odvetou. A pokud by jste vytahl curaka na verejnosti skoncil by jste spatne.

  • proud napsal:

   Uprimne Peto,kdyby s tim slo neco delat,uz by neexistovala mafie.Ta existuje prave proto,ze je porad onen krok napred,trest az potom,paklize vubec,s tim se neda nic delat jinak,nez jen vychovou a spravedlnosti,a stema si zamceny hajzly netykaj.

  • proud napsal:

   "Prvni policejni stanice od npr. meho domu je pres 120 km. Myslite ze se tu dodrzuji stejne zakony jak v meste?"..........teoreticky by to tam prave melo bejt mnohem volnejsi a lepsi,tedy srdecnejsi,proto se divim,ze zamykate verejne dostupny hajzly.

   • PetrC napsal:

    Je rozdil kde ziji, kde jsem pracoval a kde jsme meli ten komplex. U nas kde ziji se asi fetuje doma u kamen a nezamykaji se ani dvere domu. Tam kde jsem pracoval coz byly mesta, se fetaci povalovali na kazdem rohu. A nikdo s nima nic neudelal.

    • proud napsal:

     Fetak je prikladem toho jak si neumi poradit se svobodou............mimochodem,zamcenej hajzl taky :-)

     • PetrC napsal:

      Zamceny hajzl je pricina.
      Ze vsim se da neco delat. Jenze to by se od vlady musela dostat pakaz co to bere jako byznys a ne sluzbu lidem. A mirovou cestou to nejde. Pokud chcete dostat prase od koryta musi dostat poradne po hrbetu.

      • proud napsal:

       pravda,ale zamcenej hajzl je porad jenom jednim z nasledku :-)

      • proud napsal:

       Pricin Peto zase neni az tak moc,ani obecne celkove,naprosta vetsina je prave tech nasledku a nejvetsi chybou je prave ono reseni nasledku,misto pricin,protoze nasledky se porad dokola obnovujou,dokud existujou priciny,az s jejich vyresenim zmizej.

    • proud napsal:

     A to jsou pak ony duvody proc se svoboda poslapava,je to prosty,ovcan to s ni neumi,je v ni nestastnej,protoze neni obcanem,potrebuje vedeni,sam toho moc nezvlada............

     • proud napsal:

      Naco vychovavat lidi,zamknout hajzly je jednodussi,ale za cenu jeste vic ovcanstvi a ovcanu.

      • PetrC napsal:

       Proude, jak jako majitel neceho co ma zachody, jak chcete vychovat fetaky? A take pochopte jednu vec za ten zachodek je soukromnik zodpovedny. On do neho investoval, on se o neho stara on za neho plati dane a vselijake poplatky. Takze mu nema kdo kecat do toho jestli ho ma zamkly, nebo odemkly. Vy jste se mel jit pochcat dvere radnim. Oni jsou zodpovedni za to ze tam nejsou verejne zachodky.
       Pokud jste ho slusne pozadal o klice a on vas poslal do prdele je to idiot, ale vy nemate zadne pravo mu chcat po dverich a jeste vyhrozovat.

       • proud napsal:

        To je ten problem dnesniho sveta "nemate zadne pravo". A ja ti tvrdim,ze ho mam,naopak,idiot nema pravo provozovat zamcenej hajzl!Pak se nediv ze je nasrano po parcich,malokdo normalni na kreteny naladu a uz vubec ne na to,aby k nemu docvalal s hovnem v posledni zatacce,rozbil si hubu o dvere a pak se dovedele ze nema na klic narok a kdesi cosi,protoze nekde nejaka fetka kterou ani nezna a je mu ukradena.Trochu moc rizik a moznosti se posrat,nez nekde nasrat v krovi hned a bez dohadovani,nemyslis? Ale pak se nediv ze do toho nekde slapnes,zamysli se a vynadej sam sobe za to ze tam je nasrano.

        • PetrC napsal:

         Proude vy nechcete mit pravo na svuj soukromy majetek? Ja si se svojim soukromym majetkem delat co chci. A hajzlik dam k dispozici tomu komu chci ja a nikdo mi nebude nic narizovat. Je to jen vec meho charakteru. Nadavate na soukromnika, proc se nejdete hadat za radnima at postavi vic verejnych zachodku? Rozcilujete se na nespravnem miste.
         Pokud je to trestny tak proc chlapika nezazalujete? Mozna tim zabranite srani po parcich.
         Take jste mi nerekl jak jako majitel zachodku mam vychovavat fetaky?

        • proud napsal:

         Peto,celou dobu mluvim o verejne pristupnejch hajzlech!!! Napriklad hajzl v hospode,cekarne ordinace,rychlym obcerstveni,na benzince.....tedy o verejnejch hajzlech.Soukroma toaleta uz zalezi na jejim vlastnikovi,samozrejme.Ale mel by bejt zakon ze jakmile provozuju hajzl kde je z duvodu provozovani predepsany ho mit a jde o verejne dostupnej prostor,musi bejt tento v kazdym okamziku dostupnej bez zabran!

        • proud napsal:

         Chces provozovat neco u ceho musi bejt hajzl? Pak nediskutuj o zamykani a starej se o nej!!! Nikdo te podnikat prece nenuti,nelibi se ti mit hajzl? Podnikej v necem kde ho mit nemusis!!!

        • proud napsal:

         Jako majitel hajzliku(pro verejnost!!!Na verejne dostupnym miste ma bejt vsechno verejne dostupny,tedy i hajzly,samozrejme)ho kontroluju,udrzuju a fetaky vyhazuju,k tomu bych mel mit plnou podporu prave onech radnich spravujicich misto myho podnikani,kdyz me tam pustili!Ale mit hajzl ze je predepsanej,pak ho zamykat a tvrdit ze je jen pro nekoho a nekontrolovat a neudrzovat ho je hodne trapna vejmluva.

        • proud napsal:

         Ono to zachcani provozovny neni Peto nejakej akt nasili,nebo svrchovanosti ci vandalizmu jak by se mohlo zdat,ale je to vychovna odpoved na poslapavani moji lidsky dustojnosti pri braneni mi se kulturne vychcat,nebo vysrat,jako cloveku!Kdo mi v tom brani je prase a nakopat prase zakazany neni!

        • proud napsal:

         Neplet si soukromy podnikani s diktaturou ;-)

        • proud napsal:

         Nicmene jsi narazil na dalsi duvod ke zruseni penez,obchodovani a tim i soukromyho podnikani.Protoze si kazdej podnikatel mysli,ze si muze delat co chce a tak to urcite neni,protoze je to omezeny lidskosti,rozumem a verejnym zajmem,to je ten rozdil mezi svobodou a anarchii...........

        • proud napsal:

         Je zajimavy,kolik je vejmluv a problemu kolem obycejnyho zachoda a ja jsem v Americe za 12 let nepotkal krome jednoho pokusu cernejch v dankin donuts jedinej zamcenej,nerkuli placenej,nebo koupenim cehosi omezenej hajzl nikde kam muze verejnost a vsechny byly cisty a v poradku!!! Kdekdo nadava na Ameriku a pritom oproti ni zije jako dobytek :-)))))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Zkratka a dobre ma bejt v 21. stoleti vsude na varejne dospupnejch mistech k dispozici hajzl bez nejakejch opicaren.Bude se ti chce ten hajzl kontrolovat a vyhazovat z nej ty kdo ho chtej uzivat jinask nez hajzl,nebo ho neprovozuj a tedy ani to co ho podminuje,protoze dostupnej hajzl k tomu patri,zamcenej hajzl uz neni dostupnym hajzlem a hadani se o pravo vychcat se je ponizujici a tedy trestny!A protoze existujou moulove co tak zakladni veci nechapou,existujou na druhy strane ti kdo jim chcijou po dverich tech hajzlu,nebo rovnou v provozovnach,na radniho ti kaslu,kdyz potrebuju srat prave ted!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Pokud je podnik soukromy, je jen na majiteli jake pravidla si nastavi. Jestli ze si urci ze je jen pro zakazniky, tak je pro zakazniky. Nevim proc bych mel platit za toaletni papir, vodu,elektrinu, uklizeni nekdy instalatera jen pro nejakeho pruchoziho.
         Znova se vas ptam - byl jste se rozcilovat u vasich vladnich ze nemate kde srat, ze se musite doprosovat u soukromniku. Jakto ze nemaji verejne zachodky?

        • PetrC napsal:

         Zajedte se do toho Amera ted. Mate ctvrte kde fetaci nejsou, zachody budou nezamcene, horsi ctvrte, kde je plno fetaku maji hajzliky zavrene. U nas to zacal Mc Donald a pokud se nemylim, je to americka firma.

        • proud napsal:

         Neotacej to tam,kde je to hlouposti,paklize mas takovej podnik kam chodi verejnost takova kterou si sam nevybiras,tedy zakaznici,muze do nej prijit kazdej,pak nejaky tvoje manyry s hajzlem jsou naprosto mimo misu!!!!! Rozciluj se jak chces,ale spravne by ti takovj podnik meli bud zavrit,nebo ti rict,ok soukromniku,chces to takhle,prima,neni problem,udelej si prukazky a bez ni k tobe nikdo nesmi,pak je to v pohode,jsme nekde jinde,nerozumis mi,nebo mi nechces rozumet???? Kazdej si sluzby za hajzl samozrejme pripocitava k trzbe a strhava z dani,kdo ne je idiot a nesmi se vymlouvat na zakazniky,co na tom porad nechapes???Zadnej kram si nesmi vybirat kdo v nem nakoupi a kdo ne a muzes bejt soukromnik jakej chces!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         A dokud to lidi nepochopej a zkurvencum co chtej podnikat PROTI nim nenahazou do kseftu molotovy,pokoj nebude.Ty jako podnikatel jsi v prvni rade SLUZEBNIK za penize!!!,jakmile nepodnikas s takovym vedomim,nemelo by ti to bejt umozneny vubec!

        • proud napsal:

         Zil jsem v Ameru mezi slusnejma lidma a podle toho samozrejme soudim,co si dela navzajem dobytek a kdo se k nemu radi uz je vec dalsi a kdyz mekac kterej bych zrusil bez nahrady,pak je to jen svy k svymu a ze slusnejch mist se slusnejma lidma bych ho vyhodil!

        • proud napsal:

         Problem je ze tyhle debilni manyry protlacujou idioti mezi slusnejma lidma ktery to pak nutne a zakonite urazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. proud napsal:

  Bych ji pochcal nohy :-))))))))))))))))))))))))))...........zadarmo! :-))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!