Elán – Bulvárne krysy

elan
Bol som príliš dlho dobrý
nemajú ma preto radi
Perom ničia za pár drobných
obyčajní hnusní smradi
Píšu o mne, že sa chvastám
že som drzý, že mi šibe
Pravda o mne je však jasná
som tu kým neodídem

 

 
8 Komentářů k Elán – Bulvárne krysy

 1. Rocco napsal:

  Jožo Ráž for president SR! Slováci, svrhněte Sorosovu babiznu Čaputovou!

  • Kastor napsal:

   Rocco, Čaputová nie je legitímna prezidentka. Nevolilo ju viac ako 70% Slovákov, za čo im vďaka. Ak by to urobili Ukrajinci a nezúčastnili sa rovnako volieb nelegitimizovali by kyjevskú bandu. Slováci NELEGITIMIZOVALI zasahovanie USA do volieb na SLovensku prostredníctvom ich veľvyslanectva, agentov, zapredancov, novinárov... Nič iné im nezostalo, lebo volebné divadlo obsadili neakceptovateľné neosobnosti bez charakteru. Slovákov hodnotím ako vyspelých voličov, ktorí prehliadli a odmietli toto nastrojené divadlo, ktoré bolo nasmerované na city žien, lebo "máme rezidentku", ale na našom postavení otrokov západu, ktorí nác cicá cez privatizované Dzurindové strategické podniky miloiardami každý rok... V Čechách Zemnan jasne prehlásil že 300 miliárd ročne uteká na západ. Veď za 30 rokov po prevrate sa nič nevybudovalo priemyselné na SLovensku, v Čechách ani jedna železnica, keď 10 rokov po vojne sme mali vybudované priehrady, cesty, železnice, elektrifikáciu, nemocnice, školy... Teraz nie sú peniaze nie že na nové stavby, ale ani nedokážeme udržať v prevádzkovom stave to, čo vybudovali naši otcovia a matky. A EÚ má takú drzosť, že tvrdí, že nás dotuje! Keď nám bankári ukradnú miliardové výnosy zo strategických podnikov, vody, energie, i z "montovieň" ktoré postavili a kde zdierajú našich ľudí a vrátia nám naspäť o niečo viac ako sme dali ešte do fondov EÚ - v miliónoch oproti ukradnutým miliardám! Ak by sme mali svoje peniaze zo svojich strategických podnikov a bánk tak sú to miliardy oproti miliónikom akože "podpory" z EÚ... A znovu si môžeme budovať konkurenčné priemyselné a vedecké odvetvia a nie montážne dielne ako banánová republika !!!...

   • proud napsal:

    Jsem rad ze do toho aspon nekdo vidi,jak to v EU skutecne funguje se slavnejma "dotacema",kdy za ne ukradli majitelum jejich majetky a ted jim jeste diktujou co smej a co ne,kdyz si na to vzali EU almuzny!

 2. Jarek* napsal:

  Ty hovada to začnou chápat, až to bude ne vodou, ale olovem.

 3. proud napsal:

  Budiz mi utechou ze podle toho jak manipuluje se zbrani..........to nikdy neumel! :-)))))))))))))))))))))))))

 4. Kastor napsal:

  Podľa reakcíí na pravdivé video sa odokryli neľudia i kvázi "umelci", či "intelektuáli"-zapredanci marginálni umením i charakterom. Ukázali sa zapredanci i tí charekternejší. Veď celá verejnosť jasne chápe, že média nepatria nám, nepíšu pravdu, zneužívajú protiprávne svoj vplyv, pretože ovplyvňujú politickú scénu bez mandátu voličov a to smerom, ktorí vyhovuje okupantom USA, fašistom LGBT lobby-sorošových noshledov a nehája už od roku 1989 žiadne záujmy národných štátov a ich občanov. Veď i šéf Asociácie amerických novinárov sa jasne vyjadril na jednom z ich kongresov - "sme intelektuálne prostitútky, píšeme nie to, čo je pravda, ale len to čo od nás chcú a za čo nás platia". Niekto by povedal, že Jožo Ráž s kolegami vytiahol do boja za PRAVDU ako príklad pre spiacich mladých, lebo omi si vytvárajú budúcnosť, proti bahnu, ľudskej stoke, luze špinavých charakterov, zapredancom, ktorí zapredávajú vlastné matky a deti, ale ja to tak nepoviem, pretože naše slová nemajú také slová, ktoré by v skutočnosti charakterizovali to zlo, ktoré títo zlí ľudia šíria.

  • proud napsal:

   Uz davno je potreba vycistit Audiasuv chliv.................na celym svete.

  • Maroš napsal:

   Rocco -" Niekto by povedal, že Jožo Ráž s kolegami vytiahol do boja za PRAVDU ako príklad pre spiacich mladých" - a zase niekto iný by povedal, že Jožo Ráž, za Husákovej normalizácie protežovaný hudobnícky ventil "rebélie" na papiňáku, si teraz vybavuje účty s novinármi, ktorí posrali jeho synovi post ministra vnútra SR, keď po vražde Kušnírovej a Kuciaka /nie naopak!/ musel odstúpiť Kaliňák, a ktorého - Ráža ml. na to navrhol Drucker, bývalý min. zdravotníctva a krátko minister vnútra SR hneď po Kaliňákovi, a ktorý má blízko k Pente aj JaT - ten Drucker, ktorý "si teraz založil vlastnú" stranu, takže niekto by povedal, že sa zvolebnieva a starý Ráž potrebuje napádať médiá, aby jeho syna "nehodili do olova", teda - aby zviditeľnil meno RÁŽ pred voľbami doboha!!! Lebo sú 40 rokov vo vate a chcú viac! Takže s Rážmi do piče a nie na hrad! Nasrať! Táto hra má viac vrstiev, ale sprostí ľudia vidia len čierno-bielo! Ráž ml. je "nenahraditeľnou" pravou rukou súčasnej ministerky zdravotníctva a dnes prebiehajú procesy smerom ku koncentrácii zdravotných služieb do zariadení Penty - "pacient musí cestovať za lekárom" - takže Ráž ml. s týmto kurvením zdrav. starostlivosti - dostupnosti - "samozrejme nič" kurva "nemá"!
   https://www.cas.sk/clanok/670924/na-slovensku-vznika-nova-vlada-ministrom-vnutra-ma-byt-syn-joza-raza/
   https://domov.sme.sk/c/20785584/ministri-aj-zamestnanci-uradu-vlady-kto-su-mocni-muzi-na-motorkach.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!