Slovensko – „Byť, či nebyť?“ Časť III. – Biely Tiger. Preživší Hitler. Europarlament. FUROR RUSSICUM.

victory red square„Ich werde Dich zerstoeren. Ich werde Dich vernichten!
Du wirst NIE MEHR DEIN URTEIL OB DER ERDE RICHTEN!!!“
Roman Viktorov, „MEIN Faust“
Jeden mozog dokáže viac, než miliarda dolárov!
Fantomas alias GP
 
„Idu na Vy...“

Venujem svojmu starému otcovi, frontoviku, a taktiež všetkým, ktorí položili svoje životy, ale nedovolili fašizmu prejsť a nestratili svoju ľudskú dôstojnosť. Ktorí čelili Smrti (lebo fašizmus znamená SMRŤ pre krajiny a národy – pozn.) nie ako otroci, ale ako ľudia, so zbraňou v ruke a s nádejou vo Víťazstvo. Venujem to všetkým, ktorí v minulosti aj teraz „položili hranice, aby neprešli, aby sa nevrátili pokryť Zem...“ (Žalm 104:9).

mogila neizvestnogo soldata

Riaditeľ korporácie Mosfiľm Karen Šachnazarov natočil svojho času mimoriadne zaujímavý film „Belyj Tigr“. Je to na pohľad vojnový, ale v skutočnosti mystický, matričný film, na ktorom sa bezpochyby prvorado podieľali ruské tajné služby. Niečo ako „Spjaščie“, ale možno dokonca v niektorých parametroch lepšie. „Spjaščie“ rozprávajú o boji s americkou krajinskou elitou, zatiaľ čo „Biely Tiger“ – o nekončiacej, večnej vojne GP s Tretím Rímom/Ruskom. S priam hamletovským ostrovtipom sú v tomto filme na úrovni druhej významovej rady delegované isté mimoriadne dôležité globálno-historické posolstvá. Tie sa dajú zhnúť do niekoľkých bodov:

-        fašizmus bol porazený vojensky, ale nie ideologicky.

-        Hitler, ako sa ukazuje, prežil a dožil na nejakom juhoamerickom ranči.

„Na tento tank ste krátki! Pretože predstavuje TRIUMF NEMECKéHO (čítaj – GP) DUCHA!“ (jasné, o akej priorite riadenia je reč! – pozn.)

biely tiger

Film rozpráva o osudoch jedného tankistu menom Najďonov (Najdúch – prekl.), ktorý prežil zničenie vlastnej T-34 „Bielym Tigrom“, doslova uhorel zaživa, mal popáleniny na 90 pc tela (alúzia na údel Ruska v deväťdesiatych – pozn.), ale akýmsi zázrakom prežil, a odvtedy si vypracoval zvláštny bojový inštinkt, ktorý mu pomohol v budúcich skúškach. Postup frontu na jeho úseku zadržiava osamelý, na bielo natretý nemecký tank „Tiger“, ktorý sa po každej svojej smrtonosnej akcii utiahne späť do lesa, súc ako prízrak, ako nepolapiteľný fantóm(-as), s ktorým si sovietske velenie nevie dať rady. Vyhľadajú toho zázrakom preživšieho tankistu a dajú mu úlohu, aby „Tigra“ zneškodnil. Tankista pôsobí na svoje okolie mierne „šialeným“ dojmom, je tým Tigrom posadnutý. Má akéhosi svojho tankového Boha. Verí, že „Biely Tiger“ v skutočnosti nemá posádku, že je mŕtvy. Že je to diabol. A práve preto nikdy nepochybí, ako normálny človek. Ten totiž obyčajne býva alebo priveľmi opatrný, alebo priveľmi sebavedomý. Obidvoje ho častokrát stojí život. „Biely Tiger“ (čítaj – GP) je, v poňatí tankistu Najďonova, pozbavený týchto vlastností, nie je človekom, ale akýmsi zombie. Nakoniec dôjde k súboju, v ktorom „tridsaťštvorka“ vďaka príslovečnému inštinktu jej veliteľa Tigra pokorí, poškodí mu otáčací mechanizmus veže a chystá sa ho definítívne rozstrieľať. Pred posledným výstrelom sa však do hlavne tridsaťštvorky dostane lepkavé blato, a smrtonosný výstrel, mierený na „Tigra“, roztrhne ruskému tanku hlaveň. „Tiger“ tak dostal čas a stiahol sa do neznáma. Bol ťažko zranený, ale nie zničený. Zbytočné dodávať, že v danom prípade „Tiger“ predstavuje nacizmus a GP ako taký.

Mnohorakosť a bohatstvo zmyslového posolstva predmetného filmu na úrovni druhej významovej rady je zarážajúca. Ten film musí vidieť každý, kto chce bojovať so súčasným fašizmom. Súčasný fašizmus, ako aj „migračná kríza“ - to nie sú len tak náhodne sa zrodivšie fenomény. Majú svoju bohatú pred-históriu. Film „Biely Tiger“, a konkrétne poručík Najďonov je akýmsi Hamletom novodobého kinematografu. V jednej z epizód, po bezvýslednom boji s „Tigrom“, ktorý stál Najďonovov bojový útvar ďalšiu T-34, to vyzerá, že sa Tiger utopil v bažine. Dostal viacero zásahov a potom zmizol. Za poľom boja boli les a bažina, a keďže vojenská rozviedka nenašla v širokom okolí žiadne jeho stopy, všetci sú presvedčení, že Tiger, ustupujúci z poľa boja, sa v tej bažine utopil. Okrem Najďonova. Jeho slová radšej uvediem nižšie v pôvodnom znení. Major Alexej Fedotov vyhľadá Najďonova po bezvýslednom boji a vidí, ako ten kľačí a modlí sa pred vrakmi ruských tankov, zničených ešte v 1941 (dej filmu sa odohráva v 1944, za „Bagrationa“, najväčšej sovietskej ofenzívy, ktorá dočista zničila nemeckú armádnu skupinu „Stred“ – pozn.). Čas 52:00 (https://www.youtube.com/watch?v=G-z1-uHyaus)

Major: „Najďonov?“

Najďonov: „Biely Tiger... Neutopil sa.“

Kapitán rozviedky: „A čo snáď preletel vzduchom cez bažinu, pche?“

Major: „Počkaj, Šaripov! A prečo predpokladáte, poručík, že sa neutopil?“

Najďonov: „Odišiel. Pripravuje sa. Čaká...

Major: „Na čo? Na čo čaká?“

Najďonov: „Čaká na náš útok...“

Major (po kratšej pauze, kedy jeho oči hovorili, že chápe šialenosť, ale aj osudovosť danej situácie – pozn.): „To ti povedal Tvoj tankový Boh?“

Najďonov: „Áno...“

Major (znova pauza, priduseným hlasom – pozn.): „A ten tvoj Boh, kde je?“

Najďonov: „Na nebi. V oblakoch. Má svoj trón, na ktorom sedí. Okolo neho sú všetky tanky, čo zahynuli v bojoch.“

Major: „A ako vyzerá ten Boh?“

Najďonov: „Je v kombinéze, v helme. Má zlatistú tridsaťštvorku. Keď do nej sadá, začína sa blýskať a hrmieť...“ Naokolo začína búrka, hrom. „Hľa, vidíte?“

Major: „A On (Boh – pozn.) Ti pomáha v boji?“

Najďonov: „Pomáha... Počujem tanky. Všetky tanky rozprávajú, len ich nik nepočúva. Ja ich počujem. Keď do nich letia strely, varujú ma a ja sa strelám vyhýbam. Tak mi pomáhajú. Chcú, aby som žil. Chcú, aby som spálil toho Tigra bieleho... A pomstil sa!

Poznámka: Nuž... Páni zo SIS-ky a Penty, ktorí ste „údržbarskou čatou“ Bieleho Tigra súčasnosti - už Vám asi došlo, čo sa deje a s kým máte do činenia. Včerajší Gorilí leak Vám naservírovali Anonymous, zaujímavá to štruktúra. Veľmi dobre viem, čo znamenajú publikácie o tankistoch Zinovijovi Kolobanovovi (22 zničených nemeckých tankov – pozn.) a Semjonovi Konovalovovi z minulého roka na Hlavných správach. Za tridsať rokov, čo žijem v bývalej ČSR, som nikde nečítal žiadne správy o hrdinských skutkoch jednotlivých sovietskych vojakov. To nebolo nič pre „novú dobu“. A tu zrazu hneď dve, jedna za druhou. A btw, ja som Roman Viktorov a veľmi dobre viem, kto je Faustov Mephitoteles, ako aj to, prečo bol z pohľadu globálnej mocenskej hierarchie Napoleon nižšie, než Goethe. A ja mám oveľa radšej Goetheho, než Napoleona, naučil som sa od neho veľa.

Záver filmu je tiež pozoruhodný. Jednotka, v ktorej bojuje ruský tankista, sa dostala do Berlína, Nemci skladajú zbrane a nekonečným zástupom defilujú pred ruskými vojakmi-víťazmi, v akomsi mrazivom a ťaživom tichu. Nikde nie sú žiadne bujaré oslavy (...! – pozn.), sovietski vojaci len s akýmisi unavenými, odosobnenými pohľadmi v duchu – „Bolo Vám to, sviniarom, treba??“ - sledujú nekonečný zástup Fricov, pochodujúcich do zajatia. Major Fedotov sa tiež na to pozerá. Svojho času vyhľadal tankistu Najďonova, aby ho poveril úlohou zničiť „Bieleho Tigra“. Teraz za ním príde, aby mu povedal, že sa vojna skončila a že nech už si trošku aj on oddýchne, že sa treba radovať a tešiť. Nájde tankistu pohlteného drobnými opravami a údržbou svojho bojového stroja. Naládoval štrnásťnásobok bežnej normy munície. Najďonov akoby majorovi vôbec nerozumel, nechystá sa oslavovať ani nie je presvedčený, že prišlo Víťazstvo. Je stále posadnutý tým „Tigrom“. „Akože sme vyhrali, keď ešte nie je zničený „Biely Tiger“? Keď sa môže kedykoľvek vrátiť, aby naďalej rozsieval smrť? Kým žije a kým nie je zničený, nemôžeme hovoriť o Víťazstve... Treba ho zničiť, spáliť do tla. Lebo sa len stiahol a čaká. Bude čakať 20, 50, 100 rokov a potom vylezie.“   (spomínate na Pjakinovu definíciu vojny a skutočnosť, že vojna proti Rusku nikdy neskončila? – pozn.) Major Fedotov nemávne rezignovane rukou nad týmito slovami svojho nalepšieho tankistu, ani neusúdi, že vojna mu už definitívne pomiatla mozog. Naopak, v hĺbke duše cíti, že Najďonov má pravdu. Isteže, na pohľad je Najďonov pomätený. Ale práve v tom je ten hamletovský ostrovtip, že tankista, aj keď pripadá svojim druhom ako vyšinutý, vlastne artikuluje vyššiu pravdu. A sovietska rozviedka to tiež chápe. Pretože, z nášho pohľadu, reč nie je o ojedinelom „Tigrovi“, ale o nacizme ako takom. Som presvedčený, že keby Putin nevyhral osudové voľby r. 2012 (a práve ich analóg čaká Slovensko v roku 2020 – pozn.), ten film by nebol premietaný, nanajvýš by koloval po youtube v nízkej kvalite ako samizdat. Ak vôbec...

Ešte pár momentov... Zajatý nemecký dôstojník, pracujúci pre Ministerstvo zbrojenia, na výsluchu tvrdí, že aj medzi Nemcami je „Biely Tiger“ opradený legendami. Vraj inšpiruje viac strachu, než nádeje. Nemec si ani nie je poriadne istý, či tento neplapiteľný Tiger vôbec existuje... A tu sa ho ruský major pýta – „Čo ak bol „Biely Tiger“ predsa len stvorený a je podriadený osobne Hitlerovi?“ (čítaj –ak je Hitler osobne podriadený GP; pozn.) Hoci Nemec existenciu Tigra popiera, Major o svojich domnienkach hovorí na rovinu – „To, čo si myslím, NEMôŽE BYŤ...“

Vtedy, v eufórii 45-ho, unavené a krvácajúce ľudstvo jednoducho neverilo v to, že nacizmus sa niekedy môže zrodiť do novej podoby. Že by Hitler mohol prežiť... A nebyť krachu ZSSR, nikdy by sa nevytvorila EÚ v súčasnej podobe a už vonkoncom by nikto netoleroval plošnú fašizáciu a nacifikáciu európskych štátov. O rusofóbii nehovoriac. Toto je presne to, čo je v poňatí majora nepredstaviteľné, čo „...nemôže byť.

Pravda, Hašku, existuje. Len je iná, ako si ju predstavuje väčšina ľudí....

Hovory s TGM (https://www.youtube.com/watch?v=V7mTIpkx24g)

Ak by sa ľudia dozvedeli pravdu o tom, ako funguje tento svet, svet by vybuchol...

Gromyko

Film končí doslova mysticky. Po prvé, poľný maršál Keitel, ktorý bol vrchným veliteľom nemeckých ozbrojených síl dňa 9.5.1945, vo filme samotnom kapituláciu NEPODPÍSAL (pozri čas 1:27). Prečo ten moment nie je vo filme zachytený, veď je to veľmi podstatný moment! No asi preto, aby bolo ukázané, že Reich nekapituloval. A on ani nekapituloval. Kapituloval len Wehrmacht, ozbrojené sily Ríše (t.j. fašizmus porazený len vojensky, nie ideologicky – pozn.) – Keitel za Oberkommando des Heeres, Doenitz za Kriegsmarine + veliteľ Luftwaffe. Ale Goebbels ako Hitlerov nástupca sa pre istotu teatrálne zasamovraždil, Himmler sa otrávil, Hitler zmizol. Nie, vo filme nie je žiadna chyba, bolo jeho účelom NEUKÁZAŤ podpis kapitulácie. Len sa pozrite na tie nacistické ksichty – zúria, NEVEDIA sa zmieriť s prehrou. Nechápu, ako ich neporaziteľnú armádu Uebermenschov mohli poraziť akési ruské barbarské ázijské hordy. Z ich výrazu srší nádej na budúci revanš. Presne tak, ako teraz zúria a nevedia sa zmieriť so zmŕtvychvstaním Tretieho Ríma všelijaké Mogheriniové, Borrelovia („Rusko – starý nepriateľ Európy!“; pozn.), von der Leynové a kopec iných Schulzov naprieč euroinštitúciami. More prekliatych rusofóbov, fašistov a náckov. Ktorí by sedeli zalezení v svojich norách a sakra si dávali pozor na slovník, nebyť perestrojky a krachu ZSSR.

A čo sa týka Hitlera... Posledná scéna filmu (čas cca 1:41) nám ukazuje presne to, čo Major Fedotov považoval za nemožné. Preživší Hitler (nie ten roztrasený sraľo, dekorujúci Hitlerjugend v deň svojich narodenín r. 1945 – pozn.) sa v nejakej fajnovej, pohansky prepychovej usadlosti rozpráva s človekom, ktorého nevidno. Tento človek, stelesňujúci GP, sedí v tieni a akoby počúva „správu o vykonanej práci“ od Hitlera – obyčajného inštrumentu globálneho riadenia, jeho priameho výtvoru. Hľa, čo hovorí Hitler tým, kto stojí vyššie, oveľa vyššie, než on –

Poznáme sa príliš dobre a príliš dlho na to, aby som pred Vami skrýval moje myšlienky. Vojna je prehratá, viem to. Nie je len prehratá, ale celá Európa je zničená. Viete si ale predstaviť, čo bude zajtra? Nešťastné Nemecko... Obvinia ho zo všetkých smrteľných hriechov, nemecký ľud bude vinníkom všetkého. Napíšu sa tisícky kníh, nájdu sa tisícky šialených dokumentov, budú nadiktované stovky memoárov. Ja a Nemecko budeme v očiach svetovej verejnosti zobrazovaní ako bezpríkladní vyvrheľovia ľudského rodu, ako splodenie Pekla. A pritom sme len našli v sebe odvahu vykonať to, po čom Európa sama dlho túžila. Povedali sme – „Keďže na to neustále myslíte, tak to už konečne urobme!“ Podobá sa to na chirurgickú operáciu. Najprv to bolí, ale neskôr sa organizmus uzdraví. Nesplnili sme snáď tajný sen každého európskeho obyvateľa? Nespočívala snáď práve v tom príčina všetkých našich víťazstiev? Všetci predsa dobre vedeli, že to, o čom sa báli povedať svojim vlastným ženám, sme my jasne a otvorene pomenovali, ako sa patrí na statočný a cieľavedomý národ. Veď Európania aj tak nikdy nemali radi Židov.Počas celých svojich dejín sa báli Ruska, tejto pochmúrnej a súmračnej krajiny na Východe, kentaura, ktorý bol pre Európu vždy divý a cudzí („Účelom slovenskej pospolitosti je obraňovať vzdelanosť západnú proti BARBARSKÝM národom Východu.“, A. Danko, 3.9.2017). A ja som len jednoducho povedal – „Poďme vyriešiť tieto dva problémy, vyriešiť ich raz a navždy!“. Prišli sme snáď s niečím novým? Isteže nie. Len sme vniesli jasnosť do otázok, ktoré chcela mať Európa vyjasnené. A to je všetko. Odkedy Zem obieha okolo Slnka, odkedy existuje chlad a teplo, búrky a slnečné svetlo, odvtedy existuje aj boj, vrátane boja medzi ľuďmi a národmi...“

Ak náhodou horeuvedené informácie nemajú, pre svoj „filmový“ charakter, pre Vás dostatočnú výpovednú hodnotu, veľmi Vám odporúčam oboznámiť sa so svedectvami, predkladanými A. Fursovom v tomto videu – (https://www.youtube.com/watch?v=Nqc5FPzrJuQ). Dtto knihu Dunstona a Williamsa – „Šedý vlk. Útek Adolfa Hitlera“, kde vyťahujú na svetlo sveta pre západnú „elitu“ nanajvýš nepríjemnú skutočnosť – útek Hitlera a 50 jeho najbližších spolupracovníkov, vrátane E. Braunovej, do Argentíny, ktorý bol pre tú „elitu“ verejným tajomstvom. V krátkosti zhrniem:

-        Niet jednoznačných dôkazov, že tá sviňa zomrela. DNA-analýza lebky človeka, ktorého obhorené zvyšky boli vydávané za „Hitlera“, ukázala, že ide o lebku ženy vo veku 36 rokov.

-        Neboli nájdené žiadne preukázateľné telesné pozostatky E. Braunovej, ani Bormanna, ani Muellera

-        V Berlíne nebolo so stopercentnou istotou nájdené telo Hitlera. Obhorené telo istého dvojníka, ktoré bolo zaň považované hlavne pre Hitlerove zuby, neskôr neobstálo, pretože predmetný zubár Fritz Echtmann, neskôr v 1947 povedal, že dostal v januári 1945 úlohu vyhotoviť neodlíšiteľnú kópiu/protézu Hitlerovho chrupu (ktorú, zrejme, vsadili do huby toho zabitého a spáleného „Hitlera“, pravdepodobne – kuchára z Hitlerovho bunkra)

-        Vysoký dôstojník SS, člen vnútorného okultného kruhu tejto celoeurópskej armády (12. Rytier Rádu Čierneho Slnka – pozn.)a príslušník légie „Wallonia“ Léon Degrelle, po vojne v Španielsku tvrdil, že videl Hitlera v koncom apríla 1945 v Berlíne a jeho správanie jednoznačne nasvedčovalo tomu, že sa chystá ubziknúť. Teda aspoň Degrelle bol o tom presvedčený.

-        Svedectvá kapitána 1-ho stupňa talianskeho námorníctva, tzv. „Čierneho Princa“ Valeria Borghese, úzko spätého s vojensko-náboženským rádom Maltézskych rytierov, šéfa povojnového politicko-teroristického akčného programu NATO „Gladio“ (1956 – pozn.), blízkeho spolupracovníka Otto Skorzenyho. Kontakty na A. Dullesa a finanančné korporácie. O ideovo-politickom pozadí NATO ani nehovorím. Barbari, viď Srbsko 1999.

Odporúčam pozrieť si aj toto video o „Muellera mládenca príhodách a skúsenostiach po vojne“ - https://www.youtube.com/watch?v=KRU5Xe87HCE

Keď už hovoríme o šéfovi Gestapa H. Muellerovi, spomeniem, že ešte dávno pred „Bielym Tigrom“ boli podobné nôtky sdelené sovietskym kinematografom v epopeji „Sedemnásť zastavení jari“, kde sa priamo poukazuje na zákulisné rokovania medzi SS a Anglo-Američanmi v osobe riaditeľa Special Services Operation Allana Fostera Dullesa. Ako si tu nespomenúť na slávny Dullesov plán, ktorý vlastne priamo a otvorene advokuje pokračovanie všeobsiahlej vojny proti Rusku tak, ako sa to nepodarilo nacistom? Film taktiež poukazuje na to, čo sa stalo s nacistickou „elitou“ a potažmo – zlatom NSDAP, zlatom „partaje“. Spolu s načrtnutím kruciálnej úlohy Martina Bormanna vo veci budovania povojnovej kryptoštruktúry – nacistickej internacionály, je tam zachytený dialóg medzi šéfom Gestapa H. Muellerom a sovietskym rozviedčikom, Standartenfuehrerom SS Stierlitzom, kde mu gestapák hovorí -

Stierlitz

„Fuerher viac nie je schopný prijímať rozhodnutia. Neslobodno zamieňať záujmy Nemecka so záujmami Adolfa Hitlera. (čítaj – to nie Hitler, ale MY, GP, definujeme záujmy Nemecka!) Hitler priviedol Nemecko ku katastrofe. A ja nevidím východisko z terajšej situácie, chápete? Nevidím. Čo si myslíte, má Bormann nejaký vlastný plán na záchranu, odlišný od plánov Reichsfuehrera (Himmlera)? Porozmýšľajte o tom. Himmlerovi ľudia v zahraničí sú sledovaní. Požadoval od svojich agentov činy a skutky, a pritom ich nechránil. Zatiaľ čo ani jeden človek z nemecko-amerických, nemecko-anglických a nemecko-brazílskych inštitútov nebol zatknutý. Himmler nebude môcť zmiznúť, nie v tomto svete. Bormann to dokáže. O tom treba rozmýšľať. Skúste vysvetliť Bormannovi, že bez profesionálov sa v situácii, kedy sa všetko čoskoro skončí krachom, jednoducho nezaobíde. Väčšina Himmlerových vkladov v zahraničných bankách je pod kontrolou Spojencov, zatiaľ čo o stonásobne väčších investíciách Bormanna nevie nik. Pomáhajúc teraz Bormannovi povaliť jeho protivníkov si získavate garancie pre budúcnosť. Zlato a peniaze Himmlera sú taľafatky a detské hry, sú len clonou pre zlato Bormanna. Hitler veľmi dobre chápal, že zlato Himmlera je pod kontrolou, že slúži len krátkodobým, taktickým cieľom. Zatiaľ čo zlato Bormanna, zlato partaje, nie je určené všivavým agentom či zverbovaným ministerským pracovníkom, ktorí rozvážajú milenky svojim nadriadeným rovno pred objektívy Schellenberga. Bormannovo zlato je určené tým stovkám tisícov intelektuálov, ktorí po uplynutí nejakej doby pochopia, že niet vo svete inej, lepšej cesty, než národný socializmus.

Zlato NSDAP je mostom do budúcnosti. Je určené našim deťom a vnukom, tým, ktorí dnes majú mesiac, rok, nanajvýš tri. Tí, ktorí dnes majú desať rokov, nás ani naše idey nepotrebujú. Neodpustia nám hlad a bombardovanie. Zatiaľ čo tí, ktorí dnes ešte nič nechápu, budú o nás neskôr rozprávať ako o legende. A legendu predsa treba prikrmovať. Treba vytvárať tých rozprávkarov, ktorí budú naše slová predkladať v inom znení a v nových podmienkach. V tých podmienkach, v ktorých bude žiť ľudstvo o dvadsať rokov. Ak kdekoľvek v budúcnosti zaznie na adresu kohokoľvek, namiesto obyčajného „Zdravím“, zvučné „Heil!“, vedzte, že nás tam čakajú, a odtiaľ začneme naše veľké znovuzrodenie (v SUI bol roku 2014 legalizovaný nacistický pozdrav – pozn.). Koľko budete mať rokov v roku 1965, okolo sedemdesiatky? Ste šťastlivec, dožijete a budete hrať svoju partiu. Sedemdesiatka je vekom rozkvetu politikov. Zatiaľ čo ja budem mať takmer osemdesiat. Preto ma aj mimoriadne trápi nadchádzajúcich desať rokov. Ak teda chcete v budúcnosti so mnou spolupracovať, vedzte, že Mueller, resp. Gestapo, je starý unavený človek, ktorý chce v kľude dožiť svoje roky na nejakej farme s modrým bazénom. Pre tento účel som ochotný sa aktivizovať (pomáhať Vám a Bormannovi). A ešte niečo... Netreba to hovoriť Bormannovi, ale sami si to zapamätajte, Stierlitz. Na to, aby ste sa z Berlína dostali na malú farmu v trópoch, sa netreba ponáhľať. Mnohí Fuehrerovi pätolizači čoskoro budú chcieť ubziknúť, a samozrejme ich chytia. Ale až keď v Berlíne bude burácať ruská kanonáda a vojaci sa budú biť o každý dom, bude vhodná príležitosť utiecť bez toho, aby sme za sebou trieskali dverami. Utiecť a odniesť si so sebou tajomstvo zlata partaje, o ktorom vie len Bormann a Fuehrer. A potom, keď Fuehrer odíde do iného sveta, treba byť pre Bormanna veľmi užitočným, pretože ten bude skutočným grófom Monte Christo XX. storočia. Takže teraz sa hrá o to, kto má väčšiu výdrž, zatiaľ čo v pozadí je jedna jediná podstata, jasná a zrozumiteľná. So Schellenbergom sa porozprávame neskôr, a Bormannovi povedzte, že bez mojej pomoci sa mu v Švajčiarsku nič nepodarí vybaviť...“ (https://www.youtube.com/watch?v=Zp-wvgZwy4w)

Toľko o legendárnom sovietskom filme. A nehovorte mi, že to nie je dôveryhodný zdroj. Julian Semjonov, autor scenára a románovej série o rozviedčikovi Isajevovi, strávil polovicu života v sovietskych archívoch. A tie boli veľmi bohaté a dôležité. Aká škoda, že ožran Jeľcin predal za babku svojim „partnerom“ Stalinom získaný „archív Rothschildovcov“... Nuž, nevidíme snáď rehabilitáciu a stelesnenie horeuvedených Muellerových slov v ideologických smerniciach súčasnej EÚ, v praxi a historickej rétorike rôznych jej členských krajín?? Veď význam filmu „Er ist wieder da!“ je presne ten, ako je zachytený v názve. „Nacizmus a fažizmus sú tu znova!“ To preto ho vo forme dramatickej inscenácie hrajú v mnohých divadlách. Nie kvôli umeleckej, ale výlučne obsahovo-matričnej hodnote.

To práve z horeuvedených dôvodov sa členské krajiny EÚ už dlhé roky zdržujú hlasovania v OSN, kedy Valné Zhromaždenie každoročne ratifikuje Ruskom predkladanú deklaráciu o neprípustnosti héroizácie nacizmu a fašizmu. Doteraz sa len zdržiavali, na rozdiel od USA a Ukrajiny, ktorí hlasovali, ako jediní, proti. Vyzerá to, že čoskoro to bude už aj oficiálny európsky postoj. Narážam, samozrejme, na rezolúciu Európskeho Parlamentu „pri príležitosti 80. výročia začiatku vojny a dôležitosti európskej „pamäte“ pre budúcnosť“... (http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2019-0098_EN.html) Táto trestuhodná a vymykajúca sa medzinárodnému právu rezolúcia, pojednávajúca z vrcholne revizionistických, kryptonacistických a totalitárnych myšlienkových pozícií o pakte Molotov-Ribbentropp, predkladá okrem iného aj absolútne škandalózne a pre naše celkové prežitie neprijateľné pahistorické dogmy, konkrétne – „Pakt Molotov-Ribbentropp bol hlavným dôvodom a hlavným spúšťačom Druhej svetovej vojny.“ Priviedol vraj k obrovskej špirále násilia a „okupácii“ Poľska a Pobaltia.

Vraj obidva režimy sú rovnako totalitárne a odsúdeniahodné, avšak väčšina textu aj frekvencia spomínania pojmov „totalitárny komunistický stalinizmus“ jasne poukazujena to, KTO je hlavným nepriateľom súčasnej EÚ. Vraj akési „prispenie ZSSR k víťazstvu“ nad nacizmom NEOSPRAVEDLŇUJE

-        „okupáciu“ Strednej a Východnej Európy

-        desaťročia mizérie, útlaku a údajnej stagnácie socio-ekonomického rozvoja (no čo, ozve sa niekto, Husákove deti??! – pozn.)

-        vojna vlastne skončila až 1989, pretože až vtedy bola Východná Európa „oslobodená“.

T.j., obdobie 1945-89 z pohľadu Európy vôbec nie je legitímne, neboli sme suverénne (neporovnateľne suverénnejšie, než teraz – pozn.) krajiny, plnoprávni členovia OSN. Boli sme vraj pod „okupáciou“. A vraj zatiaľ čo nacizmus bol odsúdený, komunizmus odsúdený nebol. Asi bažia po akomsi ich revanšistickom teatrálnom „Norimbergu“. Existencia sovietskych pamätníkov, oslavujúcich Červenú Armádu/okupanta, je naďalej netolerovateľná. ZSSR nie je víťaz Druhej svetovej, tu sú tí naši spasitelia a víťazi...

medal wwII

Z toho ide strach. Z toho ide fašizmus. Nech sa páči, v plnej kráse a nahote. Ten „reálne existujúci, nie plazivý...“, ako by povedal R. Fico. A preto, keď hovoríme o dnešných „fašistoch“, netreba sa upínať výlučne na ĽSNS – toť len vrch ľadovca. V roku 2016 som písal – „...to práve preto sa dnes pravica tak vytrvalo snaží kriminalizovať a delegitimizovať socializmus, pretože ak bol zločinný režim, potom nebolo zločinom jeho protiprávna demontáž, rozdelenie ČSFR a predovšetkým – privatizácia a zničenie národného hospodárstva. (https://www.hlavnespravy.sk/carnogursky-pre-ct-nepovazujem-za-spravny-vysledok-ze-po-protestoch-po-vrazde-jana-kuciaka-padol-premier/1917507). Ide z toho rovnako mŕtvolný zápach, ako z tých „osláv 80. výročia začiatku Druhej svetovej“ v Poľsku. Už len samotné slovné spojenie „oslavy výročia vojny“ naháňa hrôzu. Začiatok vojny Európania vždy aktívne „oslavujú“, ale na oslavách Víťazstva na Červenom námestí ich už desaťročia nevidieť, hm. Ako si nespomenúť v tejto súvislosti na slová R. Fica z interview u p. Martinákovej, kde vysvetľoval povyk okolo jeho slávneho videa o rozsudku voči Mazurekovi. Doslova povedal, či „...snáď nie je extrémizmom tvrdiť, že Sovietsky Zväz je spoluzodpovedný za rozpútanie Druhej svetovej vojny, stavať na roveň nacizmu krajinu, ktorá utrpelá najväčšie obete, 27 mln ľudí, v boji s ním?“

Nuž, stokrát radšej budem žiť v sovietskej „totalite“, než v britskej Indii či francúzskej Indočíne. Nehovoriac o frankistickom Španielsku, Hitlerovom Nemecku či Mussoliniho Taliansku. V tomto skazonosnom, presýtenom revanšizmom celoeurópskom ideologickom ovzduší sa preto niet čo čudovať, že ex-predseda Európskeho Parlamentu A. Tajani vyzdvihoval Mussoliniho ako príklad „dobrého vodcu, pri ktorom bol v Taliansku poriadok a urobilo sa veľa dobrých vecí“. Len akosi zabúdal dodať, že Duce páchal v Etiópii genocídu s použitím chemických zbraní. Podobne, ako v nedávnej minulosti európske a americké proxy-armády teroristov v Sýrii páchali tie svoje chlórové incidenty. Prečo ma to vôbec neprekvapuje? Nabudúce budete presne tú istú logiku používať na rehabilitáciu Hitlera, veď už teraz podľa Vašich vlastných ideových smerníc Rusi a Slovania neboli obeťami nacizmu. Ak oni nie, potom kto bol? Nemôžete redukovať obete nacistov len na Židov, Rómov, homosexuálov a moslimov... (!!!). Preboha, veď už teraz sa romantizuje a glorifikuje obraz Wehrmachtu a SS, ba lotyšský minister obrany oficiálne rehabilitoval túto, podotýkam, celoeurópsku armádu. Werhmacht bol nemecký, SS – celoeurópske (divízie Nordland, Nederland, Flandern, Wallonia, Frundsberg, Langemark, Polizei, španielska „Modrá divízia“, francúzska divízia Charlemagne, SS Galizien) Maďari, Fíni, Rumuni, Taliani... Nepočítajúc 1,5 mln Poliakov v službách Werhmachtu. Nič prekvapivé, Pšonci ešte Napoleonovi poskytli 200 tisíc mužov v 1812. A btw, Francúzov bojovalo oveľa viac v radoch Wehrmachtu, než v celom hnutí   Résistance. Posledné jednotky, čo zložili zbrane v ruinách pokoreného Berlína a Reichstagu, bol francúzsky a lotyšský batalión SS.

Le drapeau de la victoire

Prečo Európa mlčí a poddáva sa tomuto trendu? Pretože pre náš milovaný Západ je OVEĽA dôležitejší rok 1991, než 1945. Pretože všetci, aj Holanďania, aj Belgičania, aj Francúzi žili v tomto Reichu, veľmi sa neponosovali, ani nevyskakovali. To až potom, keď Rusi porazili poslednú križiacku celoeurópsku výpravu na Východ, začali hádzať všetku vinu na Nemcov a kopať, presne ako to robia slabochovia, do padlej obete – veď je to také komfortné, zhodiť všetko na Nemcov! Ešte raz – nacizmus a Tretia Ríša nie je výlučne nemecký, ale oveľa viac celozápadný projekt. Zatiaľ čo celé hnutie európskeho odporu voči fašizmu a nacizmu sa dá charakterizovať ako „hrdinsky nedokorenený dánsky bujón pre Werhmacht“, asi tak nejak. Bol „nemecký poriadok“, ktorý mnohým vyhovoval. Nemci ich všetkých dobyli akosi podozrivo ľahko a rýchlo. No a holokaust bol cenou, ktorú zaplatili všetci za to, že sa NEPROTIVILI NACIZMU.

Kto teda vyvolal Druhú svetovú? Podľa chorých ideologických smerníc EÚ platí, vraj príčina vojny bol Hitlerov rasizmus a jeho túžba po svetovláde. Nás máte za úplných debilov? Žiadny komplot svetového zákulisia? To ste fakt nečítali Hlavu XXII, to Vám fakt Milo Minderbinder nič nehovorí? Pre nás na strednej táto kniha bola ako Biblia. Chcete nám fakt nahovoriť, že neexistovala spolupráca medzi anglosaským, nacistickým a sionistickým projektom Európy? Že Druhá svetová vojna nebola pokračovaním Prvej, a aj jedna, aj druhá, neboli výsledkom riadenia kolektívneho Západu, GP? Spomeňte si, čo povedal po uzatvorení Versailleského mieru maršál Foche. Spomeňte si na Mníchovský diktát (http://www.nwoo.org/2016/08/18/skryte-dejiny-eu-2-cast-sprisahanie-plukovnika-ostera-mnichov-ako-skutocny-spustac-druhej-svetovej-vojny/; http://www.nwoo.org/2016/08/20/skryte-dejiny-eu-3-cast-tajomstvo-heydrichiady/). Na to, ako roku 1928 šéf Bank of England Montague Norman uzatvára Britskú ríšu (26 % svetového trhu) pred USA, tie zas pumpujú Hitlera a Rusko. Na Trumanove slová o tom, že „...nech sa len zabíjajú, my sa budeme prizerať a podporíme toho, kto bude prehrávať“. To sú, prosím, slová a morálka vice-prezidenta, budúceho prezidenta USA, sila čo? To práve neochota Francúzska a Británie uzatvoriť zmluvu o kolektívnej bezpečnosti so ZSSR viedla k uzatvoreniu zmluvy o neútočení, známej ako pakt Molotov-Ribbentropp. Poslednej z mnohých. Spomeňte si na aféru Rudolfa Hessa (https://www.youtube.com/watch?v=Yt9Y0g7Sw-o). Spomeňte si tiež na Standard Oil, na Forda, na pranie nacistických peňazí v banke Prescotta Busha. Na to, ako ho po vojne obhajoval pred spravodlivým súdom sám A.F. Dulles. Spomeňte si na Španielsko, Švédsko a iných akože „neutrálov“... Ešte raz, na Hitlera pracovala celá Európa a Východná fronta bola totálna, prebiehal tu Vernichtungskrieg. Prekliate svine, zabili 27 miliónov sovietskych ľudí a Rusko budú obviňovať v tom, že je agresor. Rusko vraj nie je obeť, to nie na nich mierila najväčšia genocída všetkých čias, to nie v pokorení Ruska bol celý zmysel jednania kolektívneho Západu. Rusi vlastne nie sú ani víťazi nad najneľudskejšou a nejnemilosrdnejšou vojenskou mašinériou v dejinách. Sú to „ruskí okupanti“... A Druhá svetová sa vraj skončila len v 1989-91, t.j. porážkou Ruska. Možno by dokonca podľa Vašej zvrátenej logiky bolo lepšie, keby Nemci už vtedy vyhrali, čo? Ušetrilo by to „úbohej Východnej Európe“ „desaťročia okupácie“, uhm. No pekne, fakt paráda!Takže delegitimizovať a kriminalizovať socík, postaviť všetkých, kto nesúhlasí s vašim revizionizmom, na roveň nacistom a verejne odsúdiť, to je váš cieľ?! Už teraz s fanatizmom čiernokošeliarov bojujete s názorovou alternatívou, demokrati... Už vidím, ako budete zajtra hovoriť, že veď Hitler vlastne len 22.6.1941 preventívne zabránil sovietskej agresii. Romantizujete tú epochu a obraz Tretej Ríše. Harabin, ĽSNS, ako aj výstrelky v Pobaltí a Poľsku sú podporované z celoeurópskej úrovne, sú to systémové projekty.

goebbels poster

A Vatikán, ktorý tu hromadne zachraňoval najodpornejších vrahov, esesákov, banderovcov a nacistov, evakuoval ich cez Terst do Južnej Ameriky a na Blízky Východ – ten je ten pravý, ten je ten svätý? Akoby nie, veď všetky hriechy esesáckych hrdlorezov sú im odpustené, ak sú to „dobrí katolíci a oddaní antikomunisti“... Tiso je mučeník, fakt? A Československo, najpoprednejšia aj najrozvinutejšia krajina sveta, s treťou najsilnejšou armádou v Európe a prakticky kompletným hospodársko-ekonomickým komlexom, je fuj, ale „malé, hrdé a neODVISLÉ SVK, za ktoré budeme večne bojovať, aby sa zobudilo...“, a pritom sa NIKDY nezobudí, lebo jeho účelom je byť projektovo-konštrukčnou polo-kolóniou globalistov, tak toto hendikepované Slovensko má byť to pravé orechové? S vyľudnenými regiónmi, antagonizovanou spoločnosťou, kde vládnu mafiáni a vo svojich mafiánskych novinách od rána do večera obviňujú SMER, resp. Fica ako jediného pronárodného politika u nás, zo všetkých možných a predovšetkým ich vlastných hriechov? Kde zlodeji kričia „Chyťte zlodeja?“

Takže takto, páni nadľudia... Ste po uši v našom štátnom prevrate, a toto sú splna vaše metódy. Kolegiálne lynčujete v Europarlamente Fica za neviemaké efemérne styky s mafiou, (https://www.tyzden.sk/politika/54247/fico-zaluje-dennik-sme-za-chybnu-titulku-expert-to-povazuje-za-predvolebny-boj/), ale že europoslankyňa Nicholsonová vie o celej vražde Kuciaka porozprávať celú-celučičkú pravdu, to neriešite! Veď ste ju predsa odmenili za jej protislovenské snahy poslaneckým mandátom v tom Vašom nacistickom zbore povereníkov.

Slovensko Vám nie je nič dlžné. Práve naopak. Vyvolali ste u nás štátny prevrat a máte – vy všetci v Bruseli – krv na rukách kvôli Kuciakovi. Z najvyššej úrovne zasahujete do našich vnútorných záležitostí. Taliani obzvlášť excelujú v kontexte Vadalu, veľmi dobre vedia, že ak sa vyšetrí Kuciak a Gorila, Enel má po chlebe. Takže robia lacné teátro okolo Vadalu, ale Kollár, prevážajúci heroín v zaváraninových fľašiach im, farizejom, nevadí. Máme z toho dve cesty von – buď prevládne MAFIA, resp. klanovo-oligarchická periféria neokonov a globalistov, alebo slovenský zákon. Nik nám nič nedaruje a máme do činenia s bohovsky nepredvídateľnými v ich podrazoch protivníkmi. Otázka vyšetrenia Kuciaka je otázka o zvrchovanosti slovenskej štátnosti, o tom, či sme štát alebo banda mafiánska. A definitívne sa vyrieši až po voľbách. Je to ukazovateľ našej suverenity. V tomto období sa už nič prevratné nevyšetrí, a objednávatelia nepotrestajú. Všetko, čo vidíme, vrátane imitačno-provokačnej činnosti v rámci vyšetrovania, je spravodajskou hrou a predvolebnou agitkou. Orgány činné v trestnom konaní cielene rozkladajú našu štátnosť, a Fico im veľmi spravodlivo naložil. Čo chcete, keď ste si vyskákali Ficovu abdikáciu. Ovce, ako vás, len strihajú alebo režú, vždy to tak bolo. Je veľkým sklamaním všetkých normálnych ľudí a predovšetkým kresťanov, že globálna politika Západu bola, je aj zostáva zákonom džunglí. Preto je boj s nimi beh na dlhé trate. Musíme si svoju suverenitu vydobyť sami. A to pritom nehovorím nič, čo by zatiaľ vybočovalo z našej „európskej“ solidarity. My, krucinál, chceme len elementárnu spravodlivosť! Celoeurópsku minimálnu vzdu a rovnakú kvalitu potravín!!! Ale Vy už ste sa nechali počuť, že európska minimálna mzda ani za svet, a dvojaká kvalita potravín Vám vôbec nevadí. Najprv nás s pomocou Penty vyciciate, potom obsadíte, a teraz nám direktívne rozkazujete, vyhrážate sa a vydierate nás (https://www.ta3.com/clanok/1164726/migrantov-si-bude-eu-prerozdelovat-automaticky-tvrdi-macron.html). Tieto Vaše „európske hodnoty“ a predovšetkým metódy my, Slováci a Česi, zastavíme. Jediná legálna a najmenej krvavá cesta je cez presvedčivú výhru SMERU, vyšetrenie Kuciaka, Gorily, spochybnenie privatizačných zmlúv, znovunadobudnutie kontroly nad ekonomikou, držanie a deklarovanie kurzu na znovuzjednotenie Československa. Táto naša výhra na Slovensku v najbližších parl. voľbách bude rozhodujúcim impulzom k urýchleniu suverenizačných procesov v Českej Republike. Obzvlášť, keď zrejme len tento vektor cieľov best fits k neutralizácii projektu globalistov – vytvoreniu západoeurópskeho chalifátu a „Medzimoria“, k budovaniu príslovečného Mosta medzi Východom a Západom, spolupráci Nemecka s Ruskom, k zachovaniu MIERU v Európe a toho, čo Pjakin definuje ako „základnú úlohu štátu“, t.j. zachovanie národnej a kultúrnej identity európskych národov. Pozrite sa, keď oni môžu prelomiť Benešove dekréty, keď si dovolili u nás urobiť Majdan, môžeme MY právoplatne požadovať znovuzjednotenie ČSR. Jediný, kto tu bojoval proti tomuto Majdanu, je Fico, Gašpar, Kaliňák, Blaha a NAKA. To preto voči Gašparovi vystupuje samotná Rada Európy. Všetci ostatní tancovali na Kuciakovom hrobe, vediac, čo je za vecou, a preto sú tiež spoluzodpovední. Spravodlivé vyšetrenie Kuciakovej vraždy sa musí stať našim tromfom vo vyjednávaniach so Západom o tom, aká bude naša suverenita, ako bude prebiehať proces odčinenia penťáckej privatizácie. A mohí pristúpia na naše podmienky, aby si zachovali tvár. Ich slovenských politických operátorov treba spláchnuť všetkých a hneď. A nemyslím tým zase nejaké hrozné čistky, práve naopak – stav, ktorý prinúti našu elitu pracovať v národno-štátnych záujmoch. No bez „očisty“ sa to nezaobíde. Viď Pellegriniho slávne „Padni, komu padni!“ Takže hlavy tiež poletia, nebojte. Ale formou riadenej dekapitácie, nie „revolučným poryvom“, revolučným chaosom, či občianskou vojnou, kde trpia spravodliví i vinníci. Preto treba nie výhru, ale presvedčivú výhru SMER-u odhadom 40-44 percent. Magických, a verte mi – dosiahnuteľných, štyridsaťštyri...

Každopádne, NEMECKÉ, KONTINENTÁLNE AJ NEOKONSKÉ ELITY PÁCHAJÚ ZLOčIN AJ NA VLASTNÝCH NÁRODOCH, keď ich aj EÚ infikujú nacizmom. Posledný experiment vyšiel Nemecko nanajvýš draho. Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky!! Fraška alebo tragédia. NIKDY, NIKDY nepostavíte bezpečnú a stabilnú Európu, ktorá bude žiť a prekvitať v mierovej spolupráci so svojimi susedmi, ak najprv rozbijete Balkán, potom celý Blízky a Stredný východ, potom Ukrajinu, a potom vezmete na výzbroj nacistické revanšistické heslá politiky! NIKDY!!! TO JE SMRŤ PRE EÚ V JEJ SÚČASNEJ PODOBE. Ak to nezarazíme, TOTO bude posledná Eurokomisia. Veď aj pri letmom pohľade je zjavné, že do novej EK spláchli úplných „otmorozkov“. Sami privedú EÚ ku krachu, napomáhajúc tým formovaniu západoeurópskeho chalifátu a siono-habsburgského Medzimoria.

Nedovolím, aby si našu krajinu podrobili grázli v službách tých, ktorí by „najradšej zabíjali desaťtisíce Rusov“ (BBC, „WW 3 playroom“, https://rutube.ru/video/70855cda8b8e8533cdea370a3650a960/). Inak bola obeta našich národov zbytočná. Inak bude vojna. Tá vojna, ktorá na Ukrajine už ide plným prúdom, zatiaľ čo u nás prebieha v informačnej rovine a očividne dosahuje svoje apogeum.

Vy všetci, rusofóbovia, nacisti, VY VŠETCI, skôr či neskôr, ZDOCHNETE, ale Rusko tu bude večne, bude stáť a žiariť z vôle Boha (spomeňte si na Minicha – pozn.) VEČNE!!!

Dodatok:

Macron nedávno strelil, vraj – „Geografia, kultúra a história Ruska sú vo svojej osnove – európske...“ Tak jo... Po-prvé – geografia, kultúra a história Ruska sú vo svojej osnove RUSKÉ, jasné? To isté platí o Európe...(! – pozn.) Čo Remešský evanjeliár? Čo Elisabetta Gonzaga – čo je to za písmo na jej golieri?

elisabetta gonzaga

A vôbec, najprv porozmýšľaj, Monsieur le Président, prečo sú vo Versailles prakticky hneď vedľa seba sochy Ľudovíta XIV (symbol monarchizmu) a Lazara Hoche-a (symbol revolučného teroru a genocídy vo Vendée)?

louis xiv

hoche

A potom sa vyjadruj o histórii Ruska, o ktorej nič nevieš. Veď Macron priamo na tlačovke s Putinom povedal, vraj z „...korešpondencie medzi Puškinom a Dostojevským vyplýva...“. Idiot, Kriste! To sa im pokoríme, to prehráme s takýmito analfabetickými lúzrami? Viem dobre, že neprehráme. Ešte nám aj Madonnu kancelára Rolina vrátia, bohača.

Ešte pripájam nedávny brífing M. Zacharovovej, kde detailne popisuje "hrôzy sovietskej okupácie“, čili priamu pomoc ZSSR Poľsku hneď po vojne. https://www.youtube.com/watch?v=lpZTCx9C1gU

A pieseň Igora Taľkov – „Snívam o tom, ako sa vrátim z vojny“ (https://www.youtube.com/watch?v=DFtOELd5pEI). Pre túto pieseň Taľkova zavraždili. Z rovnakého dôvodu urobili pogrom (keďže zabiť ho nemohli – pozn.) v byte Leva Termena roku 1992. Globalisti sa tiež veľmi posnažili zničiť Vysockého cez nastrčených „priateľov“ z KGB, alkohol a drogy.

***** Po včerajšom prevalení Gorily médiá urýchlene forsírujú občiansku vojnu a všeobecnú hystériu. A la Matovič. Bezpochyby chystajú nejakú provokáciu k Novembru. Ešte si porozprávame najbližšie o tom, kto a čo stelesňuje onen írečitý „mafiánsky štát“, ktorý sa rôzni Haščákovi, eseťácki a vatikánski poskokovia snažia stotožniť s Ficovým vládnutím, vraj to on vytvoril MAFIÁNSKY ŠTÁT NA SVK. Krucinál! Rozmažem Vás, vy trpaslíci, ako maslo po chlebe!
92 Komentářů k Slovensko – „Byť, či nebyť?“ Časť III. – Biely Tiger. Preživší Hitler. Europarlament. FUROR RUSSICUM.

 1. vilon napsal:

  No slabejko, vypotil si tu veličiznú epopeju z historických análov, kde si odvážne spomenul Pentu a SiS, pričom si hlavne sem zamiešal aj LSNS a Harabina, vraj systémové projekty, chacha, Je to iba tvoj pohľad, len chce to celonárodné odobrenie, aby si mal obhájené. Tomu sa hovorí "manipulácia" - zobrať state z archívu, a primiešať novodobé -izmy, názory, zdôvodnenia,postoje. A najlepšie je tvoje dušovanie sa príčinami rozpínania nacizmu dnes. Nejako si pozabudol na financovanie, na tých, čo vlastnili banky. dávaš si veľký pozor aby si nespomenul Jewrejov, a vtedajších sionistov, ktorí aj dnes sa krútia okolo Putina, Trumpa, Macrona atd.. Biely Tiger je dotovaný ich peniazmi. Ale psssst, nich nás nikto nepočuje....

  • Maroš napsal:

   Začínajúce šialenstvo je údajne /podľa Afričanov žijúcich ešte kmeňovým spôsobom života/ začiatkom šamanizmu. Sa potom nediv, že psychopati ako tento kolektívny grafoman-historio-konfabulant a Ficov sion-boľševický vriťolez S.S.Slabej s tými sion-smeťami neskončia, kým ich v tranze neprejde smetiarske auto. Blaha už ho čítal?!

   Takže niečo normálne na čítanie...
   "Krátko sa dotknime zaujímavého fenoménu – práve mainstreamové médiá vyšli s termínom „fake news“ či „postfaktická doba“. Termínom fake news samozrejme označujú všetko, čo nekorešponduje s ich unisono znejúcim a jediným správnym názorom. Je to ohromný paradox, keďže práve médiá hlavného prúdu s nebetyčnou drzosťou prekrúcajú fakty a lusknutím prsta dokážu urobiť z čiernej bielu a z vraha obeť. Čo je toto za psychologický „mediálny“ ťah? Akoby zlodej kričal: chyťte zlodeja!

   Tak, ako bolo povedané: funkciou mainstreamových médií je zabezpečenie nadvlády oficiálnych názorov a udržanie disentu pod kontrolou. K tomu existuje široká škála nástrojov – patrí k nim samozrejme aj vyslovene „neohrabaná lož“. Pretože lož je v každodennom politickom živote samozrejmosťou, týka sa tak politikov, ako aj médií. "
   https://www.luciinedvere.sk/profesor-rainer-mausfeld-kapitalisticka-demokracia-nemoze-existovat-bez-propagandy-jej-manipulacne-techniky-su-psychologom-zname-uz-viac-ako-sto-rokov/

 2. Július napsal:

  "A preto, keď hovoríme o dnešných „fašistoch“, netreba sa upínať výlučne na ĽSNS – toť len vrch ľadovca."

  Nezmysel.

  "Ešte raz – nacizmus a Tretia Ríša nie je výlučne nemecký, ale oveľa viac celozápadný projekt."

  Je to hlavne projekt tých, čo tu vyše 200 rokov vládnu a tých sa ani Pjakin neodváži pomenovať a preto miesto konkrétneho pomenovania používa termín GP.

  "Romantizujete tú epochu a obraz Tretej Ríše. Harabin, ĽSNS, ako aj výstrelky v Pobaltí a Poľsku sú podporované z celoeurópskej úrovne, sú to systémové projekty."

  ĽSNS nepokladám za systémový projekt. Ale práve ako nesystémový.

  "A Vatikán, ktorý tu hromadne zachraňoval najodpornejších vrahov, esesákov, banderovcov a nacistov, evakuoval ich cez Terst do Južnej Ameriky a na Blízky Východ – ten je ten pravý, ten je ten svätý? Akoby nie, veď všetky hriechy esesáckych hrdlorezov sú im odpustené, ak sú to „dobrí katolíci a oddaní antikomunisti“… Tiso je mučeník, fakt? "

  Ako vždy typický Nikita, ktorý pomieša fakty so lžami a nejde do hĺbky.
  Napríklad Vatikán zachránil aj spústu Židov a nie všetci vo Vatikáne podporovali esesákov. Nutný hlbší rozbor by vyžadoval vysvetliť infiltráciu RKC A Vatikánu murármi, ale to by sa potom ťažšie kydalo na kresťanov a katolíkov, však, Nikita ? A Tisa radšej ani nekomentuj, aby to nebolo úplne fiasko.

  "Fica ako jediného pronárodného politika u nás, zo všetkých možných a predovšetkým ich vlastných hriechov? Kde zlodeji kričia „Chyťte zlodeja?“

  Fica pokladám za takého pronárodného politika ako Janukovyč na Ukrajine.

  "Čo chcete, keď ste si vyskákali Ficovu abdikáciu."

  Fico odišiel bez boja z funkcie predsedu vlády, pretože odmietol bojovať so soros nadáciami, ktoré jeho vláda financovala zo štátneho rozpočtu. Aj preto vyzerá Smer taký, aký je v súčasnosti, plný neomarxistov a neoliberálov.

  "Tieto Vaše „európske hodnoty“ a predovšetkým metódy my, Slováci a Česi, zastavíme. Jediná legálna a najmenej krvavá cesta je cez presvedčivú výhru SMERU,"

  Fico mal v 2012 vyše 44 % podporu od ľudí a strana Smer vládla sama. Až vtedy nevyčistil stranu od liberálov a neomarxistov, nenakročil výraznejšie na proslovenskú a pronárodnú cestu je iracionálne, že to bude robiť teraz v horšiej situácií s omnoho menšou podporou ľudí a problémoch vo vlastnej strane.

  Len hlupák si može myslieť, že keď urobí tú istú chybu, tak dosiahne iný výsledok.

  "Jediný, kto tu bojoval proti tomuto Majdanu, je Fico, Gašpar, Kaliňák, Blaha a NAKA."

  Fico bez boja opustil funkci a nikto nevie, na čom sa so sionistami dohodol. Kaliňák rovnako odišiel bez boja. Blaha je ako bezzubý pes, ktorý brechá ,ale nehryzie a ľudia potrebujú SKUTKY a nie REČI. Pričom problémy v SMER-e diskrétne ignoruje alebo relativizuje.
  NAKA má úlohu zavrieť hubu národnému voličovi.

  Nikita, pozitívne z tvojho príspevku je len odkaz na ten tankový film, ktorý si znova pozriem...

  • proud napsal:

   "Je to hlavne projekt tých, čo tu vyše 200 rokov vládnu a tých sa ani Pjakin neodváži pomenovať a preto miesto konkrétneho pomenovania používa termín GP."..........hmmm,otazka je jestli se odvazi,nebo ne,nebo jestli nesmi,nebo je proste a jednoduse nezna,kde se sam priklanim k tomu ze je nezna a nesmi.......a tech 200 let je hodne optimisticky kde si myslim ze nic nezkazim kdyz si budu myslet ze jde o nekolik tisic let a jeste muzu bejt troskarem.

   • proud napsal:

    Myslim si ze v tomhle pripade se bavime o tech kdo uz zlikvidovali cely civilizace co tu byly pred nama a co je odhalily,proto musely zmizet.

   • Ludo napsal:

    Tu asi hodne súhlasím s Prudom

   • Július napsal:

    Sú isté mená, isté rodiny, ktoré sa proste nemožu verejne pranierovať bez rizika a keby ich Pjakin konkrétne uvádzal pri konkrétnych politických komentároch, tak dlho nežije. A preto používa pojem GP.
    Je zbytočné sa zamerať na nejakých bývalých hierofantov z Atlantídy, ktorí sú údajne za GP,podľa KSB, pretože existujú konkrétne mená a konrétne osoby zodpovedné za súčasný marazmus a nedotknuteľné svetovou štátnou mocou a ani tých Pjakin nespomenie, pretože aj to je značné riziko. To mýtické hierofantické GP len odvádza pozornosť masy ľudí od konkrétnych osob. Duchov, ktorí nie sú v systéme a ktorých identitu nikto nepozná predsa nemožu brať národy na zodpovednosť a sú skvelým nástrojom na to, aby sa im odložili všetky problémy sveta...

    • proud napsal:

     To je prave ten problem v tom koho si kdo za GP predstavuje,tusim ze je to umyslnej problem kterej GP lidem nabizi,protoze ho chrani! Osobne nehledam GP mezi 13 nejstarsima pokrevnima liniema ac to nevylucuju,jenze nevylucuju ani vyvoj GP,spis bych se divil kdyby nebyl a ten rika ze GP dneska muze bejt kdekdo kdo splnuje zakladni pozadavky,to znamena mainteligenci, moc a majetek v ty mire ktera ho k tomu predurcuje.A prave to ze ho nikdo nezna ho vlastne drzi pri zivote,takzvane,protoze jinak po nem pujde obycejnej clovek stejne jako prachata opozice co chce zaujmout jeho misto a postaveni,stat nad zakonama.Pak je jeste otazka jestli je GP nejvejs postavenej otrok,nebo jestli je tim nejvyssim sefem.

     • proud napsal:

      Kde ho mam za nejvejs postavenyho otroka! Ovsem nemam za to ze nad nim je mimozemstan,nybrz pozemstan,ale nezijici primo tady s nami,nybrz nekde mimo nas,kam nesmime,ovsem porad na planete Zemi,tady uz je to pak hodne variabilni a souvisi to s tim co je nam obecne podvrhovany.To znamena je Zeme kulata,nebo ne,je duta ,nebo ne,zijeme nahore,nebo dole a podobne,zkratka onen "velkej sef" zije na druhy strane nez my,od pocatku veku,nebo temer.

      • proud napsal:

       A mimochodem,je to muj nazor a muj pohled podminenej tim co jsem si dokazal pozjistovat a propremejslet,neni to zadny dogma a mus,je to pouha "teorie".

      • Ludo napsal:

       A ja som azda niekde tvrdil, že neexistujú? :)

       Ide mi len o to, že Július medzi riadkami tvrdí, že akože pozná mená, tak som len zvedavý, bo TO sa mi nezdá.

       Moc publicita sa totiž v reálnej (rozumej: zákulisnej) politike vylučuje.
       Inak sa stávate cieĺom a ohrozujete svoje okolie, kolegov.
       Top platí v každej mafii, včítane tej globálnej, o to viac. Ktokoľvek by na ňu ašpiroval.

       Je to jedno zo základných pravidiel projekcie moci aktuálne globálne prevládajúcej politickej, podstatou otrokárskej koncepcie v jej rôznych ideologicko-folozoficko-náboženských formách.

       Vćitane demokracie samozrejme, hlavne tzv. demokracie západného typu, t.j., tej najdokonalejšej totality, aká kedy bola zatiaľ na inžinierskom prkne vyvinutá.
       ..ona spomínaná tichá režiserska "davokracia démonkratov".

       • proud napsal:

        Jo no,ty jmena by me taky hodne zajimaly:-)))))))))))))))))))))))))))))))),vsadim se ze kdyby se zverejnily,vsichni bysme zustali paf,protoze bysme nejspis ani jedno jediny neznali ;-),zato tech "nizsich" zname hodne,Rothschieldem pocinaje,jak ne vsechny!

      • Ludo napsal:

       Ja len doplním, źe či pozemšťan, alebo "mimo"zemšťan, je úplne jedno, keďže na príslušných etapách vývoja civilizácie (kultúry myslenia) sa v každej spoločnosti riešia +- rovnaké problémy.
       Pozeranie do minulosti, či budúcnosti nie je z tohto pohľadu (technicko-prírodovedné sociálne inžinierstvo) pre prísluśného študenta uvedeného oboru žiadnou veľkou vedou, ale bežným cvičným zadaním. Otázkou je iba zvolenie konkrétnych bodov definovaných časových osí.
       Toľko k cestovaniu v ćase, na ktoré netreba žiadnu kapsulu, ako v sci-fi filmoch.. :)

       A isto, že by neexistoval mimozemský život, včítane inteligentného, je z matematicko-štatistického hľadiska krajne nepravdepodobné.
       Poznáme miliardy hviezd a len naša galaxia má niekoľko miliónov exoplanét z ktorých sú štatisticky nutne tisíce v pásme vhodnom pre život. Zároveň sú pravidlá evolúcie nastavené tak, že smerujú ku stále komplexnejším formám života. Inteligentného života, ktorý dáva logicky evolučné výhody. Po každom prípadnom "reštarte" OS. A človekupodobné stvorenia sú v princípe tvarové optimum, atď..

       Ergo len v našej galaxii (pomimo biliónov iných)
       je nevyhnutne na rôznych pozíciách minimálne niekoľko civilizácii s inteligentným životom i na vyššej etape rozvoja, ako zatiaĺ my.

       Potom zostáva už len otázka moźných foriem komunikácie a ich fyzikálnych princípov, modelov, pri známych vzdialenostiach.

       T.j. fyzikálne modely raketových nosičov, ako ich dnes poznáme, či mentálne obmedzenie rýchlosti na rýchlosť svetla (niektorí Einsteinovi interpréti), je rozhodne nedostatoćné.

       Z toho vyplýva aj otázka správnosti preferovnia smerov primárneho výskumu, resp. jeho chybovosti.
       A tu sme znov pri politike, kde vieme, že jedno z ďalších objektívnych pravidiel projekcie moci je, že cieľový a chybový vektor sú u konceptálneho nepriateľa vzájomne zameniteľné.

       T.j., jednoDucho povedané: čo sa pre niekoho javí ako chyba, je pre jeho nepriateĺa automaticky položkou cieľového vektora na konkrétnej chronologickej priorite, atď apod..

       Ďalšie, hlavne obojstranné intercivilizačné bezpečnostné otázky prípadných komunikačných kritérii, otázky parametrov informaćnej karantény apod., ktorými sa zaoberali naši kolegovi už napr. počas prípravy projektu Mars v rámci RVHP, sme tu tiež už rozoberali, tak to asi nebudem opakovať..

       • proud napsal:

        A jsme u toho cemu rikam bliti,protoze to neni ani slovensky,ani cesky a jen kokot tomu rozumi,protoze jen kokotovi to nevadi."T.j., jednoDucho povedané: čo sa pre niekoho javí ako chyba, je pre jeho nepriateĺa automaticky položkou cieľového vektora na konkrétnej chronologickej priorite, atď apod.."

        Konkretni cilovy vektor chronologicky priority kokota!

        • proud napsal:

         Jenom to bliti co ani neni jazykem ctu a dela se mi blivno. Proto vim ze nejde o ruskou,slovanskou vec,ale ze to bliti ma na triku siozidackej srac!

        • Ludo napsal:

         Pohonil si? :)
         Čo je na tom nezrozumiteľné?
         Alebo si aj ty židofašista,
         keď ostatných podobne častuješ?
         ..bo to hlavne oni tak zvyknú

         Zlo-dej kričí: chyťte zlodeja..
         No možno si zasa len z krčmy vyliezol.
         Keď vytriezveš, opicu dospíš, kľudne sa vráť.

        • proud napsal:

         Na nic jinyho chronologicky nemyslim,kokoti vektore :-))))))))))))))))),me spis zni siozidovsky prave tohle,rozhodne ne ani cesky,ani slovensky,sokoliku!

     • Július napsal:

      Proud, musíš si uvedomiť niektoré základné životné pravdy. Napríklad atomizovaný človek sa neodváži ísť otvorene ani po svojom šéfovi, nieto ešte GP.
      Prachatú opozíciu musíš chápať tým sposobom, že prachatá opozícia je elitárska menšina, ktorá je prachatá preto, že okráda vačšinu a keď je nad ňou ešte silnejšia elitárska menšina, o ktorej vie, tak s ňou nebojuje, ale snaží sa spolupracovať, pretože podstata ich práce je rovnaká a založená na okrádaní a zotročení vačšiny. Ako dokaz máš spústu mafií, ktoré spolupracujú so štátom ,alebo skor tieňovým vedením štátov. Ľahšie je totiž spolupracovať so silnejším zlom na okrádaní vačšiny ako proti nemu bojovať.
      Najvyšším šéfom je Boh. A ten dopustí zlo len v miere, ktorú je on ochotný akceptovať.
      Tí, čo na svete skutočne vládnu pracujú proti Bohu a existujú len preto,že Boh do určitej miery zlo dopustí.

      • proud napsal:

       Podivej se na tu spoustu mafii mezi sebou,to je hodne krvava historie,a pak dalsi vec,zapomen na spolupraci elit!!!!!!!!!!!!!!!!!NIKDY!!!! Jdou si a vzdycky pujdou po krku,jsou k tomu prece predurceny! Co se ti zda spolupraci je ve skutecnosti vladnutim!!! Nemuzes chtit aby miliardar bez svedomi a spoluucasti a vsech tech vlastnosti normalnich lidi(jinak by nebyl miliardarem),najednou mel vsechny ty vlastnosti pro nekoho nad nim! Nema je,co ma je strach a snahu toho nad sebou prekonat,aby se zbavil strachu a nejistoty!

       • proud napsal:

        Proto se kazdej kdo ma moc,nebo majetek stane v urcitym bode svoji existence kriminalnikem,to neni otazka jestli,ale kdy!Je to podmineny pouze a jenom velikosti ony moci a majetku!

        • Ludo napsal:

         Isto.
         A k akémukoľvek väčšiemu majetku je v tomto systéme v podstate nemožné dopracovať sa nekriminálnym spôsobom.
         Hoc by aj šlo o nejakého "fachidiota", či naivného šťastlivca,bo tí si kriminalitu za svojim majetkom neuvedomujú, čo je pre nich v zásade, čo sa dôsledkov týka, len horšie..

         Bo taký CEO je na kurzoch naučený mať plán B a C, keby sa na niečo došlo a hlavne ako delegovať morálnu zodpovednosť za svoje zlo-činy nielen na podriadených, ale hlavne na svoje obete - bo "Veď sú tak sprostí", či "My sme len neodolali, keď oni(miestni "domorodci") stále ustupovali"..

         Najviac zarábajú tí spoločnosti nejneprospešnejśí ľudia a najmenej tí najviac prospešní..ľudia, starajúci sa o nevládnych, chorých, príslušníkov svojej rodiny, matky, rodičia vychovávajúci deti, v tomto voči rodine extrémne neprijateĺskom systéme(napriek neustálym opačným deklaráciám), atď. apod.

         Drvivá väčšina tej najťažšej a pre fungovanie spoločnosti najdôležitejšej práce nie je vôbec platená.
         Pritom peňazí je dosť, vśetky patria ľuďom a otázka je len v programe mechanizmu ich distribúcie.. Viď privátnosť bankového systému..)
         To musia ľudia pochopiť a gramotne žiadať nápravu, vchodiac aktívne do politiky, do mechaniky samoriadenia spoločnosti, zo svojej osobnej pozície.

        • proud napsal:

         Tak nejak podobne,jen k tem penezum,ty jsou lepsi nez mestsky kamerovy systemy,je to bezvadna kontrola lidi azpusob jejich ovladani.Nakonec to je jejich hlavnim ukolem a za tim ucelem spatrily svetlo sveta,platidlo je az vedlejsi produkt navic taky umoznujici kontrolu,proto taky chtej i hotovost likvidovat,aby byla kazda platba "podepsana"(majitel karty kterou se platilo,nebo uctu).

       • proud napsal:

        Ma jen dve moznosti,bud,anebo,bud se stane kriminalnikem,nebo primerene zchudne!

        • proud napsal:

         A ano:-)))))))))))))))))))))))))))0,jeste tu je treti moznost,sebevrazda,zpravidla pred tim jeste zabije svou rodinu............duvod ti prijde nepochopitelnej,duvod je : "aby se netrapili chudobou"!

       • proud napsal:

        Abys to pochopil,musis pochopit ze neni ani jedina silnejsi droga nez je majetek a moc!

      • proud napsal:

       To by teda byl buh jako "stehno" :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Maroš napsal:

       "existujú len preto,že Boh do určitej miery zlo dopustí" - "zlo" je len alternatíva inej reality - "Zlo" ako subjekt vôle neexistuje. Všetko zlo je len následkom nutkania vytvárať práve takúto zlovoľnú alternatívu. Ničenie - deštrukcia - je súčasťou zmeny alternatívy. Ničenie ľudskýc životov vnímame osobne - preto ho nazývame zlom. Platí "Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch!" Žid má príslovie - "Dobré je len to, čo je dobré pre mňa!" Sociálne organizovaný altruista akceptuje časť svojich nevýhod v záujme prosperity celku či iných ľudí. Čiže - ide o tú mieru NAŠEJ ZHOVIEVAVOSTI! Boh nám dáva slobodu konať a rozhodovať sa - pokiaľ konáme proti zákonu univerza a prospechu Jednoty - eliminuje nás to. človek s veľkým Č najprv zváži, či to jemu dobré niekomu inému neškodí. Zviera "človek" sa riadi len nutkaním. Ono je to v ľudskej spoločnosti všetko vec tzv. komplexu moci nad ostatnými. Kto ho nemá - môže škodiť len neúmyselne - z hlúposti. Vesmírny konflikt je založený práve na GEO-centrizme tvorcov hmotnej reality - Odporcoch Stvoriteľa - Satanovych prívržencoch. To oni sa podobajú /chcú podobať/ na svojho Boha. To oni zaviedli pojem jeden boh - myslené Satan /Jahve/. Stvoriteľ ako taký je neuchopiteľný a nedefinovateľný. Naše konanie funguje ako protokolová informácia.

 3. Ludo napsal:

  Tu sa znova dá do istej miery s Julom súhlasiť :)
  ..napriek Nikitovej snahe a niektorej tej použiteľnej úvahe.
  Akurát ten návrh riešenia mi "trochu" chýba..
  A okrem toho ma znova tí "tajomní",
  čo tu akože 200 rokov vládnu a Julovi sú známi(?), zaujíma-jú.
  Bo nikdy ho, ich z nejakého dôvodu prezradiť, popísať nechcel.. :)).. no možno som jeho konečné "vyznanie" i prehliadol..

  • Dušan napsal:

   Ak si myslíš že tí tajomní ktorí sa reálne prejavujú v aktivitách sveta nexistujú. Tak sú tomu naozaj radi.

   „najúspešnejšou ľsťou diabla je presvedčiť ťa, že neexistuje.“ s týmto súhlasím

   • Ludo napsal:

    A ja som azda niekde tvrdil, že neexistujú? :)

    Ide mi len o to, že Július medzi riadkami tvrdí, že akože pozná mená, tak som len zvedavý, bo TO sa mi nezdá.

    Moc publicita sa totiž v reálnej (rozumej: zákulisnej) politike vylučuje.
    Inak sa stávate cieĺom a ohrozujete svoje okolie, kolegov.
    Top platí v každej mafii, včítane tej globálnej, o to viac. Ktokoľvek by na ňu ašpiroval.

    Je to jedno zo základných pravidiel projekcie moci aktuálne globálne prevládajúcej politickej, podstatou otrokárskej koncepcie v jej rôznych ideologicko-folozoficko-náboženských formách.

    Vćitane demokracie samozrejme, hlavne tzv. demokracie západného typu, t.j., tej najdokonalejšej totality, aká kedy bola zatiaľ na inžinierskom prkne vyvinutá.
    ..ona spomínaná tichá režiserska „davokracia démonkratov“.

    (Ctrl+C, Ctrl+V zhora, bo to preskočilo pod iný príspevok a až teraz som si to všimol..)

 4. Maroš napsal:

  Takže poskok SMERU Slabejcius - ficozmrd - za čo hlasovala TÁ VAŠA "sionfľaška" Monča Beńová?!
  "„Neuveriteľné! Návrh nového uznesenia liberálov o zintenzívnenie presídľovania Afričanov do EÚ dnes v Europarlamente NEPREŠIEL!!! Takisto neprešiel ani zámer vytvoriť nové koridory pre imigrantov. Bolo to mimoriadne tesné a rozhodli o tom len 2 hlasy. Medzi inými rozhodol aj hlas Milana Uhríka a Miroslava Radačovského! Keby sme tam neboli, tak to prejde. Liberáli a slniečkari boli v úplnom šoku, lebo toto nikto nečakal. Jasnejší dôkaz o tom, že voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko naozaj má zmysel už snáď ani nemôžeme poskytnúť! ZDIEĽAJTE túto konečne pozitívnu správu!“ napísal Milan Uhrík za ĽSNS na sociálnej sieti." - takže byť nebyť?! - ty zmrd Slabejcius!
  https://www.infovojna.sk/article/video-eu-aj-vdaka-hlasom-uhrika-a-radacovskeho-nepresidli-africkych-migrantov-do-europy

  Takže Slabejcius - ĽSNS - ako vrchol fašistického ľadovca na Slovensku?! TY KOKOT! "od rána do večera obviňujú SMER, resp. Fica ako jediného pronárodného politika u nás, zo všetkých možných a predovšetkým ich vlastných hriechov? Kde zlodeji kričia „Chyťte zlodeja?“ - a za čo ty kokot hlasovali smeráci v europarlamente?! Ty debil! Teba - ten váš neochronologický gang a tvoje-vaše klamstvá a demagógie vás dobehnú do týždňa!
  https://www.cas.sk/diskusia/379239/peklo-v-bruseli-europoslankyna-monika-flasikova-benova-na-pokraji-zrutenia/

  • Maroš napsal:

   "Explózie zazneli najmä na staniciach v blízkosti inštitúcií EÚ. V hlavnom meste Belgicka sa momentálne nachádza aj slovenská europoslankyňa Monika Flašíková Beňová, ktorá len o chlp unikla tragédii. Flašíková Beňová je v šoku a svoje bezprostredné emócie vyjadrila na sociálnej sieti. "
   https://www.cas.sk/clanok/379239/peklo-v-bruseli-europoslankyna-monika-flasikova-benova-na-pokraji-zrutenia/

   Unikla o chpl z piči! Alebo inak drátenky!

   • Maroš napsal:

    Tie explózie sa v Bruseli stali v roku 2016 - odvtedy sa táto etyl-bazedovka oklepala ako správny stranícky matrac a hlasovala ZA migrantov! A o tom je celý smer aj skurvené Ficovo "vlastenectvo"" - ty kokot Slabejcius! Môžeš s tou tvojou bandov lepiť kilometre textov - stačí pár riadkov a zhorí ti to celé v smeráckej piči!

    "SMER podporila Beňovej matka na tu dobu obrovskou sumou 100 000 SK.

    Jej dcéra, podpredsedníčka Smeru Beňová, popiera, že by mohlo ísť o tzv. fiktívne darcovstvo. "To v žiadnom prípade," tvrdí Monika Beňová. "Moja mama darovala peniaze strane, v ktorej je jej dcéra podpredsedníčkou," dodala europoslankyňa, ktorá sa nehanbí ani za pôsobenie svojej matky v ŠtB. Otec Moniky Flašíkovej Beňovej mal vyššie postavenie v ŠTB, pracoval na oddelení boja so zahraničným nepriateľom. Podobne aj manžel Beňovej je jedným zo zakladateľov SMERu. Monika začala paktovať s Flašíkom ešte keď ten spolupracoval a robil kampane HZDS. Mnohí hovoria, že to Beňa psychicky položilo, ten neskôr zomrel.

    Treba pripomenúť, že Beňovci-Flašíkovci majú veľmi blízke vzťahy s Borisom Kollárom. S tým ich spája spoločné židovské vierovyznanie a záujem o Kabalu. "
    http://www.idemvolit.sk/998-kauza/monika-flasikova-benova-liberalka-ktora-je-potomkom-agentov-stb-a-komunistov-perzekujucich-slovakov/

 5. asar napsal:

  Aj ja mám rád Nemcov. Sú tak zlato hlupučkí. Pre mňa po židoch druhý najhlúpučkejší národ na svete. Najviac sa mi páči ako išli riešiť židovskú otázku. Pritom vyznávajú rovnakú ideu nadradenosti, rovnako kradnú územia, klamú, ojebujú a nedodržiavajú zmluvy ako židia. Blonďatí a modrookí židia. No a ako sa má podľa ich vlastných názorov riešiť židovská otázka?

 6. asar napsal:

  So znovuzrodením nacismu súhlasím, viď sériu Harry Potter alebo knihu Nacistické korene eu.

  Ak nebol fašizmus porazený ideologicky, tak s tým môžem hneď začať. K tomu treba zodpovedať pár otázok.

  Prečo vodcovia árijcov vôbec nevyzerali árijsky?
  Prečo sa údajní bojovníci proti židom správajú presne ako židia.
  Odkiaľ mali nacisti peniaze na zbrojenie, teda kto ich podporoval?
  Čo znamená vyhlásenie zakladateľa sionizmu Herzla, že keby to bolo na ňom, zakladal by skupiny antisemitov?
  Čo robila Hitlerova babička vo Viedni u Ročilda?
  Prečo Hitler používal slobodomurársku symboliku?
  Prečo Hitler zaviedol v Nemecku židovský zákon?
  Vznikol by Izrael bez nacistického holokaustu?

  • proud napsal:

   Dobry otazky,obzvlast ta posledni. Lidi by meli vedet a nemeli by nikdy zapomenout, ze Hitler posilal zidy do Izraele i s jejich majetkem,ovsem beda tem kteri tam nechteli!!! Muzou hadat na ci popud a v cim zajmu to delal a v cim zajmu vzniknul hlavne zidovskej holokaust a kdo z nej dodnes rabuje.

   • proud napsal:

    Lehce napovim.................za vsim hledej siozida a jeho sefy.

   • asar napsal:

    Len som zabudol na jednu vec. Toto je len jedna tvár fašizmu. Druhá tvár - liberálny fašizmus je oveľa nebezpečnejšia, lebo sa tvári ako bojovník proti fašizmu a mnoho ľudí je tým zblbnutých.

    • proud napsal:

     Muze bejt,nicmene fasismus zustane fasismem at uz je jakej chce............na to bysme nikcy nemeli zapominat,stejne jako na skodlivost nacionalismu,i kdyz se schovava castecne za vlastenectvi,ovsem jenom jako,stejne jako je jen jako on sam.

 7. PetrC napsal:

  K zodpovezeni techto otazek je dobre precist clanky vselijakych zidovskych programatoru, nejlip predvalecneho obdobi. Ty vam odpovi. Prominte ze citaty rabbiho harryho watona nejsou prelozene.
  All through the past, the anti-Semites perceived intuitively, though vaguely, that the Jews will inherit this earth, and that all other races will either disappear altogether or they will become Jews and they will together with the Jews inherit this earth.
  What is nazism? Nazism is an imitation of Judaism; nazism adopted the principles and ideas of Judaism......
  And so, instead of destroying the Jews, the nations would themselves become Jews and join the Jews.
  Hitler has rendered infinite service to Judaism and the Jews by making it clear that Judaism is a world philosophy.
  Jews; the Jews must be both proud of the fact that Hitler borrowed this idea from the Jews, and also that Hitler endeavors to make of the Germans a regenerated people.
  The Jewish soul gave birth to the Christian soul, which embodied itself in Christendom, and brought out the Christian nations, the Christian religion, Christian philosophy, Christian morality, Christian culture and Christian institutions.....
  The triumph of fascism will be the triumph of the communist soul. But the communist soul is the soul of Judaism.

  • proud napsal:

   Toz to poprekladej(me nemusis) a kazdej kdo ma hlavu na spravnym miste a prebere si to s denim musi mit v cukuletu jasno ;-).

   • PetrC napsal:

    Toz poprekladej - na co nemam do toho se neseru. Zkousel jsem to najit v cestine, nic. Vsechny ty vytvory najdete v
    Rabbi Harry Waton in his book `A Program for the jew and Humanity´
    Bohuzel primy odkaz nejde zkopirovat.

    • asar napsal:

     Vďaka aj za to. O tomto som napríklad nevedel.

    • proud napsal:

     Nevadi,ja jen chtel aby to bylo cely tvoje......

     Po celou minulost antisemité intuitivně, i když nejasně, vnímali, že Židé zdědí tuto zemi, a že všechny ostatní rasy buď úplně zmizí, nebo se stanou Židy, a společně se Židy zdědí tuto Zemi.

     Co je nacismus? Nacismus je napodobením judaismu; nacismus přijal principy a myšlenky judaismu …… A tak místo ničení Židů by se národy samy staly Židy a připojily se k Židům.

     Hitler poskytl nekonečnou službu judaismu a Židům tím, že dal najevo, že judaismus je světová filozofie.
     Židé; Židé musí být hrdí na to, že si Hitler půjčil tuto myšlenku od Židů, a také, že se Hitler snaží udělat z Němců regenerovaný lid.

     Židovská duše porodila křesťanskou duši, která se ztělesnila v křesťanství, a vynesla křesťanské národy, křesťanské náboženství, křesťanskou filozofii, křesťanskou morálku, křesťanskou kulturu a křesťanské instituce… ..

     Triumfem fašismu bude triumf komunistické duše. Komunistická duše je však duší judaismu.

     • proud napsal:

      Ani jsem to nemusel poopravovat ;-)

      • PetrC napsal:

       No tak dobre, jsem proste lenivy jit pres prekladatele on line.
       Ono cist a prekladat nektere namyslenosi te vyvolene rasy(jak oni tvrdi a vzapeti si odporuji) mi neni zrovna po chuti.

       • PetrC napsal:

        Rad se podelim.

       • proud napsal:

        V pohode,priznam se ze v drivejsim prekladateli jsem musel hodne opravovat,nebo jsem se na nej kolikrat vybodnul uplne,protoze vic zdrzoval nez pomahal,tenhle je jinej,novejsi a prijemne prekvapil,docela slusne sklada slova i vety a ma tu vyhodu ze ma i interpunkci,kterou ja v PC nemam.Nakonec je jedno jak,jak se rika,do ty chvile kdy nikomu a nicemu neublizim a nikoho neomezim bez jeho vedomi,hlavne ze to mame a je to pro vsechny :-)

 8. PetrC napsal:

  Zeli uz mam hotove. V cera jsme sadili cesnek.
  Jo jdete na waton program. Je tam odkaz. Je to zajimave ale tady komentar s odkazem nesel zobazit. Knihu jsem cetl uz davno. V celku je to hnus cist.

  • proud napsal:

   Njn,hnus to muze bejt a verim ze je,ale je treba poznat nepritele a hlavne ho ukazat vsem!

  • proud napsal:

   Zaroven taky premejslet jak se k nemu postavit,aby to nevyuzil proti nam a tady se mi jevi chte nechte jako nejrozumnejsi muj navrh bez nasili,pak ho nikdo nemuze otocit proti nam.A to je naucit se striktne dodrzovat koho a co podporovat a koho a co v zadnym pripade nikoliv,jenze to chce a je nutny delat jednotne! Pak nebude mit sanci vubec nikdo,ani siozid,ani elita,ani GP!!!

 9. PetrC napsal:

  Samozdrejme ze je treba poznat protivnika. A to bez nasili je spis taka utopie. Jenze skoro za kazdou revoluci stoji ti spravni chlapci. Takze nema cenu ocekavat nejake zazraky. A to ze ti mocni vychcipaji pred nama bych take moc neveril. Lide uz davno nejsou samostatni. Vetsina jich je zavisla na nejakych marketech. No a pokud vyschnou zdroje, zas prvni na rade bude ta nizsi trida. Vetsina lidi je presvedcena ze svet zachrani nejake ty alternativni zdroje, proto se na ne snazi prechazet. Ja jsem presvedceny ze lepsi je spis se pripravit na zivot bez zdroju. Ono totiz lide nikdy moc jednotni nebudou.

  • proud napsal:

   Neni to utopie,protoze kazdy nasili dokazou otocit proti tobe,ale o co mas zajem a o co ho nemas,to uz ti naridit nemuzou.Muzou te jako ovcana akorat oblbovat a tim te vodit na vareny nudli,jako obcana ale uz ne a pak je svym nezajmem vyridis.

  • proud napsal:

   Zivot bez zdroju neni moznej.Taky zalezi co povazujes za zdroje.Ale kdo se nauci prezit v prirode,vydrzi jeste "par zivotu",tim spis ze uz se v tom pripade nebude kurvit zivotni prostredi z nasi strany,jinak by nebyla potreba prezivat "jen tak".

   • proud napsal:

    Na kazdej pad se podivuju jak lidi kaslou napriklad na levny a cisty vytapeni domu a bytu ktery jim nabizim ZADARMO(americkej patent),hodne mi to rika o tom jak to jednou s blbcema dopadne.A jestli je tolik idiotu u nas,pak to na svete musi bejt jeste mnohem horsi.

   • PetrC napsal:

    Bez zdroju myslim premyslet nad zivotem predku a vzit si z toho pouceni. Naucit se zit bez elektriny, postarat se o svoje vlastni jidlo, uvedomit si ze kone jeste nevymreli. Proste se ucit zit bez tech vymozenosti co nas rozmazlily. Ja osobne tak castecne zil skoro deset roku a byly to ty nejlepsi roky co jsme zazili.

    • proud napsal:

     Mozna,jenze nezapomen ze tak se zije dobre mladejm,cim jsi starsi,tim spis tu elektrinu potrebujes.A na co se ji taky zrikat kdyz je ji vsude tolik ze by ji ani pet Zemi nedokazalo spotrebovat,jen si ji umet vzit a neskakat na spek tem co ji "vyrabej a prodavaj" a nikdy nedopustej,abys o ni premejslel jako napriklad Tesla! A faktem je ze je ji kolem nas tolik,ze by na ni mohlo jet uplne vsechno a porad by neubejvala............vyrabime neco co se vyrabi samo donekonecna.................

     • proud napsal:

      Pravdou a skutecnosti je ze je potreba se naucit si ji brat,vyrabet ji neni vubec potreba!!!

     • PetrC napsal:

      Je ji hodne. Minule jste mi psal o solaru z Australie mel jste na mysli - http://www.clearvuepv.com/investor-centre/latest-news/
      Premyslim z toho udelat sklenik. Ovsem jako soukromnik to z Australie koupit muzu, ale legalne prodavat ne.
      Podivejte se na staty s vysokou zivotni urovni. Lidsvo po dosazeni vysoke urovne ma diky rozezranosti degenerovat. Pokud je nasytite lacinou energii tak po case na tom budou hur nez ti kteri ji nevyuzivaji.

      • proud napsal:

       Solarko mam na mysli,ale jen jako "ostrovni",vsimni si jak se mu papalasi branej! Solarni pole panelu a pripojeni na sit s kseftovanim odsuzuju,tak se totiz nici dobrej napad.Ale to jen pro zacatek,mam na mysli spis neco s Teslovi sbirky a to,jsem si jistej,bezne mezi obycejnejma lidma urcite nebeha.Neco ve smyslu zero point energy,treba.Neni tajemstvim ze kazda castecka vzduchu,nas a vubec vseho je narvana energii.

      • proud napsal:

       Kdyz ti Peto dam free energii a budes si jinak vyrabet vetsinu svejch potreb sam,pochybuju ze jen tak klido pido zlenivis;-).Free energy je prece spojena s novym systemem a jakej si ho udelame,takovej ho budeme mit.Vem si kolik se jen vyrabi zbytecnyho pozlatka v umely zamestnanosti,70%?, nebo jeste vic?..........

    • proud napsal:

     Kdysi byly civilizace co takzvany "zdroje" krome elektriny neznaly a prece byly dal nez my,pokud se da verit nezavislejm vedcum a vyzkumnikum a jejich zaverum........nakonec pyramidy(generatory) a chramy(prevadece) mluvej samy za sebe,ze? ;-)

     • PetrC napsal:

      Najedno neverite historii a na druhe tvrdite ze lide znali elektrinu? Ja v dejiny verim a take jsem presvedcen ze tu byly mnohem vyspelejsi civilizace. A hlavne se jedna o to jak dopadly.
      Potrebuji a nepotrebuji. Misto lednice bude sklep, misto svetla svicky a vice spani. Asi dvacet km. od nas je vesnicka (posledni v lajne) a tam jeste elektriku nemaji. Par lidi tam bydli cely rok. Tady kde bydlim ja jeste pred min jak triceti lety elektrika nebyla. Presto tu zili stari lide. Zili a ne prezivali.

      • proud napsal:

       "Najedno neverite historii a na druhe tvrdite ze lide znali elektrinu?"...............ano,neverim v nami oficialne popisovanou a vyucovanou historii! Jinak v historii jako takovou neverit nelze,nejaka byla urcite :-).Proto jsem napsal ze paklize se da verit tomu na co prisli ti NEZAVISLY vedci.Nectes Peto poradne :-).I oni napsali ze kdyz mame ropu dnes my,vypada to,ze se na ni v minulosti nejelo,jinak by nebyly takovy zasoby..........proto jsem to zminil :-)

       • PetrC napsal:

        Nezavisli vedci. V dnesni dobe nikdo neni nezavisly. Nezapomente ze hodne lidi se honi za senzacema, jen jak zaujmout lidi. I na tu ropu jsou ruzne nazory a ruzne vedecke vyzkumy. Problem neni v rope a elektrine. Problem je ve velkych firmach, ktere nechteji pusti nektere kvalitnejsi produkty. Napriklat to sklo z Australie. Slouzi jako sklo a take ho muzete pouzit jako solarni panel. Nemuzou vam zakazat si ho jako sokromnikovi koupit a dovezt, ale pokud by jste ho tu chtel prodavat, nesmite. Casem by to mohla byt konkurence pro hl. vyrobce elektriny.

        • proud napsal:

         Jestli je dobry,urcite by to konkurence byla,minimalne do doby nez by doslo na to brani si ty elektriny, nez jeji vyroby.

        • proud napsal:

         A k tomu braneni,zase jsme u toho,poslusnej founa bude delat co se mu rekne i kdyz mu to ublizi a ostatni founove na nej jeste budou dohlizet,jinak by to neplatilo a nefungovalo,jen s tim co by bylo proti vsem......

      • proud napsal:

       "Presto tu zili stari lide. Zili a ne prezivali."...........zrejme s pomoci mladejch Peto,nemyslim ze se neda bez elektriny,ale myslel jsem na to ze se starim ubejva sila a zdravi,tak to proste je a bez jistejch "vymozenosti" je zivot tezsi,nerikam ze nemoznej.A kdyz vo jistejch "vymozenostech" vime,navic i takovejch co setrej prostredi,proc je nepouzivat?? Prave proto ze jsem delaval "preziti v divocine",vim ze to je sice dobrodruzstvi,casto i krasny,ale taky vim ze zivotu nebezpecny,obzvlast bez nekteryho vybaveni. Priroda je priroda,je krasna,ale s nikym se nepare a nedela vyjimky.

       • PetrC napsal:

        Elektrina tu neni tak potrebna jak palivo. Traktor jeste na baterky neni. Samozdrejme ze stari jsou zavili na mladych tomu je tak i pokud mate elektrinu. V Canade jeste existuji nabozenske komunity ktere ziji jak ve stredoveku.
        Ja netvrdim ze elektrinu nepotrebujeme, jen rikam ze lide by se meli ucit zit bez ni. Zivot je sice tezsi, ale min zavisly. Navic ja nepisi o preziti, ale zivotu. Nechci posouvat svet zpet jen vidim jak se lide diky vselijake technologii odnaucili zit. Sam prece tvrdite ze kdysi byly lepsi technologie a presto vse padlo.

        • proud napsal:

         Jo,no,prej to tak bylo,tvrdej nektery vykopavky. Ono to zpatecnictvi mozna nebude diky technologiim,ale diky nasim ovcanskejm postojum a z toho plynoucich reakci pak po "probuzeni",psi pusteni z retezu dokazou nadelat v prvnich chvilich poradnou paseku,se domnivam.

        • proud napsal:

         Obzvlast hloupi psi..........

        • PetrC napsal:

         Lide jako celek jsou nepoucitelni. Misto aby vyuzivali technologie pro svuj prospech, tak je zneuzivaji pro svoje zisky.

        • proud napsal:

         .....a proti sobe....

        • proud napsal:

         "Človek sa postupne odďaľuje od prírody, od prírodných podmienok, z vonkajšej do vnútornej atmosféry takmer hermeticky uzavretých domov z kameňa, betónu, železa, skla. Zbavil sa neustálej priamej komunikácie s čistým vonkajším ionizovaným vzduchom, so vzduchom hôr a morí, stepí a lúk.

         Obyvatelia súčasných miest, tráviaci všetok svoj pracovný a voľný čas, to znamená 90 % svojho života v budovách, postupne strácajú svoje imunitné a biologické sily, deformujú si kostru, oslabujú svaly, privádzajú svoje tkanivá a orgány k dystrofickým, nezvratným zmenám a nakoniec privádzajú svoj organizmus do stavu zjavnej fyzickej degradácie. V doslovnom zmysle slova sa človek domestikoval, pripútal k svojmu domu, k svojim veciam. Táto domestikácia človeka bola sprevádzaná chorobami, krehkosťou, predčasným úmrtím.

         Vonkajší vzduch je vždy viac-menej nasýtený ľahkými aeroiónami oboch polarít kvôli neustálemu rádioaktívnemu rozpadu látok v pôde a vode. Čistý vzduch lesov a polí obsahuje 700 – 1500 negatívnych aeroiónov na 1 cm³. Pri vodopádoch, na morskom pobreží počas vlnobitia, sa výrazne zvyšuje počet aeroiónov s negatívnou polaritou, niekedy dosahuje koncentráciu 50 – 100 tisíc na 1 cm³."

        • PetrC napsal:

         Vsude kde lide slapnou (i ja i vy) nadelaji paseku. Je na nas abychom te spiny nadelali cim jak nejmin. Lide z velkych mest jsou uplne jini nez lide z malych mest a vesnic. Bohuzel take nejvic ovlivnuji jak politicy, ekonomicky a ekologicky system. Ziji asi sto km od sedesati tisicoveho mestecka, tam jeste lide nejsou zobie jak treba ve Vancouveru, Montrealu a pod. Je to vzdy sok prijet do velkeho mesta. Stres, netecnost a rychlost zivota tam lidi ubiji.

        • proud napsal:

         Pruser je ze nic jinyho neznaj a neumej si ani predstavit.A kdyz nevedi,ani nemuzou chtit poznat....

        • proud napsal:

         ......mozna nastesti,umis si predstavit co by takovy kvantum idiotu v prirode bez pripravy napachalo?.....

        • PetrC napsal:

         Bohuzel pachaji. Vsechno to zlo jde od byrokratu, kteri sidli v mestech, coz je vetsina. Ziji si v te svoji bubline a rozhoduji o vecech o kterych nemaji poneti. Vymysleji vselijake nesmyslne zakony k ekologii a podstatu problemu vzdy nejak obejdou. Zapomente ze na to ze obyvatele mest neskodi prirode.

        • proud napsal:

         Mesto skodi uz je tim ze existuje...........nejen prirode,i lidem.

     • PetrC napsal:

      Kazdy to muze vysvetlovat jinak, tak proste presne nevim k cemu co slouzilo. Kazdopadne oficialni propagande se verit neda.

 10. PetrC napsal:

  Jiste ze to otoci proti vam. Stejna pakaz bude na obou stranach. Take to nasili nepropaguji. Jen pisi co muze systemem zahybat. Zadna mirova cesta neni. Vzdyt se podivejte kolem, kdo z mladych se uci samostatnemu, nezavislemu zivotu? Velke procento klape jak nadrizeni chteji. Pokud se zeptate co chteji je hodne penez. Ani jedem vam nerekne ze chce byt nezavisly. Jsou presvedceni ze jim to zaridi hromada penez.

 11. PetrC napsal:

  Vsude kde lide slapnou (i ja i vy) nadelaji paseku. Je na nas abychom te spiny nadelali cim jak nejmin. Lide z velkych mest jsou uplne jini nez lide z malych mest a vesnic. Bohuzel take nejvic ovlivnuji jak politicy, ekonomicky a ekologicky system. Ziji asi sto km od sedesati tisicoveho mestecka, tam jeste lide nejsou zobie jak treba ve Vancouveru, Montrealu a pod. Je to vzdy sok prijet do velkeho mesta. Stres, netecnost a rychlost zivota tam lidi ubiji.

 12. Maroš napsal:

  Nejsu muslim...
  https://chlap20.sk/blog/ako-sa-sprchuje-zena-a-muz/

  Г.Климов о В.С. Высоцком
  https://ok.ru/video/1306546671987

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!