Nejsi politicky spolehlivý? Do basy s tebou!

Josef Urválek - zakladatel tradic ,,moderní" tuzemské justice

Josef Urválek - zakladatel tradic ,,moderní" tuzemské justice

Je Váš rodinný příslušník známá ( veřejně viditelná ) osobnost, jste na dovolené a ve známém letovisku dojde k otravě, Váš nadřízený způsobí škodu, zjistili jste něco citlivého o fungování polistopadové mafie nebo jen občas napíšete nekorektní ( tzv. ,,předsudečná nenávist" ) komentář? Tak buďte na pozoru, protože se dostanete do hledáčku tzv. ,,orgánů činných v trestním řízení". Ještě, než si povíme, co vlastně zahrnují a podle čeho fungují, tak Vám rovnou prozradím, že jste jednou nohou v koncentráku a ani o tom nevíte.

Nejprve se ujasněme pojmy. Co tedy zahrnuje pojem ,,orgány činné v trestním řízení" a jaké jsou důsledky jeho aplikace? Tento pojem zahrnuje jak orgány moci výkonné ( policie, státní zastupitelství ) , tak orgány moci soudní ( trestní soudy ), což je v rozporu s požadavkem nezávislosti soudní moci a v důsledku toho i s celým principem dělby moci, jež je základem demokratických států. Ustanovení §2 odst.5 trestního řádu nerozlišuje ,,soud“ a ,,procesní strany“, ale mluví o ,,orgánech činných v trestním řízení“. Z toho plyne, že neexistuje žádné ,,řízení před soudem“, když soud má ,,povinnost dokazovat“. V právním státě je však nepřípustné jakékoli zasahování soudu do povinností procesních stran. V opačném případě soudům nic nebrání a nezakazuje použití ,,nezákonného způsobu prokázání viny“ skrze modifikaci důkazů a jejich selektivní odstraňování, neboť ústavní ochrana presumpce neviny neobsahuje garanci, že vina musí být ,,prokázána zákonným způsobem“ ( tak jako Úmluva o ochraně základních práv ), ale pouze ,,vyslovení viny pravomocným rozsudkem soudu“. V trestním řádu ( zákon č. 141/1961Sb. ) neexistuje kvalitní ochrana presumpce neviny. V trestním řádu dále neexistuje absolutní důkazní povinnost státního zástupce. České trestní řízení není o konfrontaci stran z důvodu existence souhrnného pojmu orgány činné v trestním řízení a podle trestního řádu za důkaz ,,může sloužit cokoli", tedy třeba ,,jedna paní povídala".

To znamená, že o existenci občanů u nás rozhoduje naprosto totalitní premise- tzv. ,,přesvědčení" soudu, tedy osobní zaujatost nebo antipatie, chuť trestat a ponižovat občany kdejakého soudce s doživotní definitivou. Jakkoli je třeba nesmyslné, nezákonné, tak za své rozhodnutí soudce nenese odpovědnost a nepočítejte, že dostanete nějaké odškodnění za zničený život i kdybyste se domohli zrušení celého rozhodnutí ( suď se 10 let se státem podle přeformalizovaného občanského soudního řádu z roku 1963, který nezná moderní právní standardy ). To samé, pokud jste poškození - například v nějaké velké podvodné kauze -, tak šance se něčeho domoci, podle zákonů z roku 1963 a u senátu různých ,,přesvědčených", je mizivá. Zajímavé mimochodem je, že proti tomuto ,,Chvilkaři" neprotestují. Jsou to tudíž řízené ovce právě těmi zájmy, které mj. chtějí aby tato ,,nezávislá justice" ( nezávislá na realitě a právu jednající podle jakýchsi nikým nedefinovaných pohnutek a přesvědčení ) pokračovala ve svém teroru i nadále. Každý, i slaboduchý absolvent 1. semestru práva v Plzni, musí vědět, že zákony z 60. let jsou v současnosti zcela právně out off. Oslavují 30. let od ,,pádu komunismu", ale je to taková fraška, jakoby v roce 1975 oslavovali v Německu porážku nacismu a současně platily Hitlerovy zákony a jezdily transporty do koncentráků. Je to dáno tím, že v ČR Zuří válka o koryta a o tepláky. Dravci se rvou o kost, tedy naše peníze. Ale nemohou sami sebe pozavírat, proto na sebe posílají kohorty věrných policejních nohsledů a kryjí se nasazenými státními zástupci navzájem proti sobě. K tomu potřebují vhodné nástroje pro likvidaci nepohodlných. Jeden příklad za všechny: Andrej Babiš a Miloš Zeman nasadili do boje Marii Benešovou na ministerstvo spravedlnosti, a hned začal ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) vřískat, že se nesmí odvolat Pavel Zeman.

Pokud řeknete u soudu tuto pravdu, tak vám ještě napaří tzv.. ,,pohrdání soudem" s několikaletou trestní sazbou. Občane žer! Klienti H-systému šup pod mosty a církvi vrátit bez zdanění vše, tedy i to co historicky ukradla, nebo bylo předáno státu již za Rakousko-Uherska!

Co je to za lidi, kteří v takovém režimu pracují u soudů a na státních zastupitelstvích ? Jsou to úplní hlupáci nebo loajální sebranka polistopadové mafie? Přestože hlupáků tam bude také mnoho, tak platí druhá možnost. Proč myslíte, že režim soudcům a státním zástupcům neustále zvyšuje platy, poskytuje nejrůznější výhody a mediální krytí? Aby byli nezávislí, proto? Nenechte se vysmát. Jednoduše proto, aby nikoho z nich nenapadlo veřejně říci: ,,Co je to za nesmysly na základě jakých máme rozhodovat! Toto uráží mé právní vzdělání a rozum!". A oni to ví a proto mlčí, pohodlně tloustnou ve svých doživotních funkcích a ničí českým občanům životy. Režim ještě o nich sponzoruje fiktivní filmy a seriály, přesně tak jako ten předchozí. Měl bych scénář pro seriál podle skutečné události - ,,3000 zločinců Pavla Zemana" a celovečerní film ,,Rychetský, hoď je pod most!". Jejich sledování, včetně čtení tohoto článku, bude posuzováno jako ,,předsudečná nenávist" a ,,snaha vyvolat nedůvěru v orgány státu". A ,,jejich" deep-state si rozvracet nedají!
15 Komentářů k Nejsi politicky spolehlivý? Do basy s tebou!

 1. .lak napsal:

  Religiózníci dovedou být dost šílení a zdá že se indoktrinovali do politiky jako sluhy dnes oligarchů, ovšem pro tupé masy v hávu demokracie.

  • .lak napsal:

   https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

   + možný motiv motiv "kalergi v odkazu: time 2:37

  • HVzV? napsal:

   PANE DANIELI SVYMI ČLANKY SE ZCELA PŘIROZENĚ ŘADITE MEZI ELITU ČSV

   a to ať chcete nebo ne.
   U sousedů HzNR se uvažuje jak to změnit a dáváji se tam na to prvni použitelné navrhy.
   Naraži se tam na vntráky ČSSD,kteři jsou zuřivosti bez sebe a pukaji zlosti.,
   To znamená,že i tam se probirá jak na to.
   Zavoláme jim,aby je tu zkusili dodat možná ke konzultaci s vámi,pokud budete chtit.
   Vaš članek nyni patři do zlatého fondu "epochálnich odhaleni"a samozřejmě do našeho konspiračniho románu,který se tady živě sám od sebe tvoři.
   Je dobře,že tu poprvé i vidime "OPRAVDOVY"dialog s autorem,což je něco k skoro k neuvěřeni.

   Dovolime si za to poděkovat a zkuste pokud to půjde pokračovat...,
   Vaše mimořádně skvělé članky sledujeme s napětim a obdivem!

  • HVzV? napsal:

   V TOMTO OKAMŽIKU SE ČSV ŠPIČKA DOMNIVÁ,ŽE JE TŘEBA NOVÉ IDEOLOGIE

   sam musite vidět pane Danieli,že neomarxismus brzy zniči i silné U.S.A.

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Po rozbiti

   -STATU
   -RODINY
   -školstvi
   -křestanstvi,nevěřicicich i věřicich

   Pochodu institucemi,kdy si neomarxisti tim chtěji zajistit teple mista v statni správě, nic nedělat a rozbijet odtud všechny hodnoty statnich instituci a státu, pak po vzniku anarchie pry budou davy,kde se ztratili komunistúm jejich "dělnici a rolnici"ještě rádi,že se ma převzit diktatura Marxe zkrouceného do falešného HUMANISMU,kdy se využije teroristů a jejich středověkého náboženstvi k podpoře vlády menšiny nad většinou!
   Maji vzniknout naprosto zhýralé zákony předepsaných domorodym otrokům z nového politbyra v Bruselu!

   TO JE CILEM ZLA,KTERE SE ŠIŘi JAKO MOR A ZDÁ SE NEZASTAVITEKLNÉ!?

 2. Eschatolog napsal:

  9 z 10 sudeťáků říká: ceskcha organ topra organ
  p.s. DNA

 3. Rocco napsal:

  Daniel Novák, neplácejte nesmysly, trestní zákoník máme nový, od Pospíšila (ODS/TOP09) a Eliáše z plzeňských práv, Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.

  Do kterého si zavedli takové chuťovky pro praní špinavých peněz jako "svěřenecký fond".

  • daniel napsal:

   nauc se cist a neukazuj takto verejne svoji neznalost:-)
   Nepisi o trestnim zakoniku, ale o trestnim radu. On je v tom totiz rozdil, TZ muze byt novy, ale to je v zasede k nicemu, protoze soudni rizeni uvadi v zivot TR. Jeste mas nejake dotazy?

 4. Rocco napsal:

  Známý je učitel dějepisu na obchodní akademii a ve škole momentálně mohutně připravují oslavy 17. listopadu.

  Kdyby odmítl připravovat, tak by ho ředitel asi vyhodil z práce. Což si nemůže z existenčních důvodů dovolit.

  Hej hola, učitelé/školy, kteří/které si troufnete skutečně svobodně a demokraticky mluvit a jednat, když má establishment plnou hubu SVOBODY A DEMOKRACIE?

  Mluvte pravdu k 30. výročí židovské reakcionářské kontrarevoluce a největšího majetkového převratu od dob pobělohorských, okradení českého národa o státní podniky, vládě zlodějů oligarchů, zadlužení státu 1,7 bilionu korun, s Havlem, Schwarzenbergem, Klausem, Zemanem, Babišem!

  Opravdu jsme národ volů a přisluhovačů, otroci ve vlastní zemi?
  (citát Štěpána)

  • daniel napsal:

   Opravdu jsme narod volu? To se ptas ty, po Tvem predchozim prispevku, nas? Nerozumet psanemu slovu - tot zakladni gojska vlastnost...

 5. daniel napsal:

  Vladni mafie si z vas otevrene delaji legraci. To samy obcansky zakonik z r 2012 a muzes se s nim jit vyfotit, protoze jednani bude probihat podle obc. soudniho radu z r 1963. Za komara alespon nemeli senilni soudci definitivu, ted je to jeste horsi...

  • Prodost napsal:

   Bohužel máte pravdu. Moje celoživotní zkušenost to potvrzuje a nemá to nikde výjimku. Velice přesně jste vystihl podstatu českého právního systému, když jste napsal, že "zakladatelem "moderní" justice tohoto státu je Josef Urválek". Je zajímavé, jak se ten systém hodí současné totalitě, jak do něho plynule přešla a jak ho jen totalitně vylepšuje. Demokracie? Spravedlnost? Směšně prázdná slova, která vnikla nejspíš v nějaké zednářské lóži pro nemyslící OVCE.

 6. proud napsal:

  "Nejsi politicky spolehlivý? Do basy s tebou!"........hmmm,a kdyz je pro me politika spinavost,zlodejna a mafianskej hnus a jsem prisne apolitickej,taky jsem nespolehlivej,nebo jeden z mala normalnich a nekriminalnich sracu co parazitujou na tech kdo skutecne pracujou a vytvarej misto dluhu hodnoty? ;-)

  • proud napsal:

   ....a nikoliv kriminalnich sracu co neparazitujou....je to pochopitelne mysleny :-))))))))))))))))))))))))

 7. proud napsal:

  Politiku a politiky bych okamzite postavil mimo zakon,stejne jako kriminalitu a mafii a soudil to vsechno pro prizivnictvi a vlastizrady!!!

  • .lak napsal:

   Tohle by byla kostra obželoby. Z PP

   Krokodýl 24.10.2019 01:27:23 Odpovědět
   Článek nemá chybu.Díky za něj.

   K-NOBL-AUCH 24.10.2019 01:42:09 Odpovědět
   Tak!
   Tomu sa hovorie DISERTACIA.
   Panovia a DAMY! vsimol som si jednej vety:
   “Víme už, že běloši si partnery odlišné rasy hledají s nejmenší pravděpodobností ze všech. ”
   A v tom to vazi ze?
   Za kazdu cenu sa (supom krysam a zmijam) musi podarit najst sposob ako narusit harmoniu bielej rasy Osobne by som mal na mysli dnesnych obyvatelov Europy od Grecka, Srbska a Macedonie az po severske zeme.
   Musim upresnit! obyvatelov tichto zemi povedzme do roku 1990 az 2000 nez prepukla a to naplno invazia zivlov.
   Ak sa podari spolupatricnost bielej rasy rozpoltit a nahuckat ako besnych psov proti sebe mame odzvonene.
   A aby som neotalal a neolizoval okraj taniera sme minutou k polnoci.
   Za minutu dvanast?
   Vidite to vsetci na vlasnte oci.
   Drogy.
   Zavislaci.
   Pirati.
   Vydieraci.
   Paseraci.
   Slunickari.
   Extremisti vsetkych moznych vyznani.
   Zeleni- biele prilby – lekari bez hranic – uchylari bez hanby a studu.
   Cloveku sa nad vsetkym zastavi rozum.
   Ten pan ci organizacia co spisali clanok naozaj nesetrili a maximalne kliknem podpatkami a zasalutujem.
   Bra – voooo!

   Rheinmetall-Borsig 24.10.2019 11:18:26 Odpovědět
   Supom, krysám a zmijám?

   Zničení bílého muže a jeho civilizace je řízeno a financováno chazary a jev, který je velmi profesionálně popsán v článku je jenom špičkou ledovce a malinká část jejich monstrózní, kabalistické, globální a všudypřítomné agendy NWO. Jejich nejznámější globální tváří je mezinárodní zločinec a masový vrah George Soros. Jejich loutky se schází každoročně na konferenci Bilderberg. Jejich cílem je předání našeho světa do rukou satana.
   https://pravyprostor.cz/reklama-a-valka-proti-belochum/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!