Velká ,,docentská“ loupež“ a napálená společnost

vykazPo roce 1989 nejenže zmizely desetitisíce svazků STB, ale především byly rázem staženy desítky ( stovky? ) milionů knih a prací z veřejných knihoven, univerzit, škol a dalších institucí po celém Československu. Byly odvezeny do sběru surovin a šly hned do stoupy. Autorům těchto publikací, často vydávaných státními nakladatelstvími ve statisícových i miliónových nákladech, se tím velmi ulevilo. Valná jejich část získala diplomy, tituly a vědecké hodnosti i společenské postavení pracemi v ,,oborech": ,,vědecký komunismus", ,,marxistická filosofie", ,,marxistická sociologie" , ,,marxistická biologie" a ,,politická ekonomie". Tyto tituly a hodnosti jim zůstaly, vzdělání jim zaplatil režim a nyní mohli v klidu převléknout kabáty do modra nového režimu a kázat přitom mladým generacím o odpovědnosti a mnohdy o tom, jak mají investovat do svého vzdělání. Takové neskutečné chucpe!

Oni pod záštitou marxistické pavědy ( ano, je to zdeformované chápání a obraz světa, nebudu se znovu s marxisty dohadovat, viz mé práce https://www.euserver.cz/Articles/12957-kscm-uz-maji-dost-i-jeji-clenove-aneb-jak-se-nici-strany-a-talenty-to-ze-kscm-neni-nic-jineho-nez-politicka-firma-a-trafika-zacina-dochazet-i-jejim-nejzarytejsim-volicum.aspx , http://www.slovanskakosile.cz/2019/04/21/vzestup-a-pad-sovetskeho-svazu-2-dil-stalinsky-sssr-beh-o-zivot/ , http://www.slovanskakosile.cz/2019/05/24/vzestup-a-pad-sovetskeho-svazu-3-dil-destalinizace-demontaz-sssr-zmena-priorit-rizeni-a-podvod-studene-valky/ ) deformovali společnost, ne jakýsi režim nebo Moskva, ale oni tuto pavědu dále ,,rozvíjeli" ( deformovali ) a vkládali do života společnosti. A nyní tvrdí mladým generacím, že vzdělání je jen osobní investice, jakoby nepřinášelo výhody celé společnosti ( v tom je podporují nadnárodní zájmy usilující o porobené a nekonkurenceschopné národy a státy ). Asi soudí podle sebe, protože jimi propagované ,,filosofické" a ,,vědecké" teorie jako celek opravdu škodily a přivedly celou zemi do krize ,,postkomunismu". Za toto škůdcovství dostali zdarma výhody a společenské postavení. S miliony knih tak po roce 1989 zmizely i konkrétní důkazy jejich vzestupu do profesorských a jiných významných pozic.

Neomylně je charakterizuje absence vlastních původních prací a pochybné tituly před i za jménem. Tito pavědci tehdy dobře věděli, že ,,nedělají vědu", ale že se tím jen jakoby živí a tuto morálku předali potomkům, kteří vše buď opisují ( po vzoru svých rodičů, kteří kopírovali celé stránky marxistických pouček a soudruzi jim potom ve stoje tleskali ), anebo kupčí s tituly ,,za víkend". Za normalizace ryzí marxistickou pavědu nalévali proudem do hlav tehdejších studentů a nyní stále ovlivňují výchovu nových lidí. V poměrně uzavřených profesně-klanových kruzích, kde je značný podíl osob židovského původu, se tomu smějí a říkají si ,,Co je to za pitomce" ( o svých souputnících ). Odtud vane hniloba chorobné nenávisti a záhadné stálé preference antinárodních, asociálních a kriminálních doupat, zejm. typů ODS a TOP09. I když prosáklé jsou všechny politické strany.

Pracujícím českým rodinám, kde se občas vyskytne nějaký ten vydřený titul, říkají ať si připlatí ( rozuměj ať JIM PLATÍ za to, že dál ovládají nefunkční školství ). Za těchto okolností je prakticky vyloučeno, aby české talenty získaly v této společnosti uplatnění, které si zaslouží ( nejen ve vědě, ale i v politice, ve školství, ekonomice a v kultuře obecně ). Tyto pozice byly a jsou stále hlídány a obsazeny lidmi odchovanými pseudovědeckou minulostí a jejich potomky - různými ,,kavárnami" , apod. Pojem ,,protekční spratek" získává nový rozměr.
70 Komentářů k Velká ,,docentská“ loupež“ a napálená společnost

 1. Tykva Bukvatyr napsal:

  A čo dnešní profesori a docenti politológie, marketingu, masmediálnej komunikácie, žurnalistiky, ... ?

  • vilon napsal:

   Tak namátkou na Slovensku to bol aj veľký súdruh Miroslav Kusý, marxistický docent, signatár Charty, jeho dcérka Alexandra je dnes riaditeľkou SNG, a dcéra Dagmar, rovnako ako otecko, píše články do Dinníka N, stále sa množia postkomunisti, ako myši na povale. Bývalých súdruhov na dobre platených funkciách je ešte aj dnes plno.Stali sa z nich liberáli, prispôsobili sa dobe. Pamätám si aj na môjho bývalého učiteľa slovenčiny, čo ma v ZDŠ fackoval, po prevrate bol dlhé roky riaditeľom ZDŠ !
   Privyrábal si aj na OVKSS, kde robil prednášky. Diplomy zrejme odhodil.

  • daniel napsal:

   to je prave to neslavne pokracovani, tj. obory parazitujici na narustajici obecne nevedomosti a hadej, kdo je jejich velky zastance? ano marxiste ci neomarxiste, jen se podivej kolik je napr v KSCM PR analytiku a dalsich. Potom jim ver nos mezi ocima!

   • daniel napsal:

    psal jsem o tom na leva-net.webnode.cz "Nevedomostni koncepty-jak se vyrabi ovcan"...

   • proud napsal:

    Jen tak mezi nami,kolik ti je tak cirka let?........klidne zaokrouhluj.

    • daniel napsal:

     hodne zaokrouhleno...30 let

     • proud napsal:

      Ok,dikec,proto nemas rad komance,nemas totiz ani poneti co to bylo a cim se to ridilo :-). Nic ve zlym,mas narok nevedet.Ja jen ze ta doba byla mnohem a v mnohem lepsi nez tahle a chte nechte se nam stejne aspon castecne museli zpovidat a nemohli az takhle krast jako dnes atd,atd,tim samozrejme netvrdim ze to bylo v poradku,nebylo a bejt ani nemohlo,protoze si porad lidi uplne nevladli a bez toho to nemuze bejt v poradku nikdy.Taky milovali penize a neodhadli co jim vlastne lame vazy.......bylo by to nadlouho,sam jsem kdysi kdyz jsem jim zdrhnul potreboval par let abych si to v hlave srovnal a jako na potvoru,vyhrali oni,ale uz se mi v hlave rodilo neco lepsiho.:-)

     • proud napsal:

      Presto jsi me v mnohym prijemne prekvapil,i kdyz jsi tak mladej,priznam se ze jsem dnesni mlady zatracoval mnohem vic......

      • daniel napsal:

       zalezi jaky "komance" mas na mysli. Stalinsky bolseviky uznavam, vcetne jejich historickych zasluh, a dost jsem toho i o SSSR napsal tady na NWOO. Mezi statnickym bolsevismem a marxismem je ale propastny rozdil. Marxismus je paveda, metodologicka hrozba.

       • proud napsal:

        Mam na mysli prave bolseviky=vlastence(v presnym prekladu,tedy nikoliv nacky),v prekladu.Nad nima ovsem bdeli siobestie,takzvany trockisti,ti byli na "udernejch" pozicich,ovsem po Stalinovejch zasazich hodne zeslabli,tim se mohl komunismus stat lidstejsim a proto doslo k jeho zruseni,nesplnil svuj ucel,vlastne se mu svym zpusobem postavil a hrozilo,ze se zacne zapadu "libit",coz by byla pro GP a elity katastrofa.

  • HVzV? napsal:

   Pane Danieli,pokud najdete tento vzkaz zkuste zapřemýšlet

   Vaše članky maji hlavu a patu.
   Naši z vedeni ČSV mysleli na začatku,že alternativa vygeneruje sama nové aktivisty,nebo se podaři staré přimět k podpoře svých voličů.

   PODPORA VOLIČŮ VSAK BYLA STARÝMI BRUTÁLNĚ ODMITNUTA NIKDO Z INTELEKTUÁLŮ NEVI 30 LET JAK TO ZMÉNIT A VĚDĚT TO NECHCE!

   Proto avangarda nepolitické ČSV přišla s vlastnim řešenim v podobě NPV zkratky pro návrh Programu samých občanů voličů.

   Pokud by jste chtěl psát v jejich prospěch je tu volné misto v tvorbě pro KSDH tj Třeti hvézdě,která by mohla být zaměřena na misto KDU.
   Ta jak vite naprosto selhává a za ni se řadi ČSSD,bohužel i úplně dezorientovaná KSČM,které zmizeli "dělnici a rolnici"a o ODS už nemluvě
   Nechutné je,že i Trikkona dostala pohrdavý název, protože jeji Program neumi přebrat ani jeden článek z NPV.
   Voliče de fakto bude odmitat a dojde možná znovu k jejich podvodu a oni "naletinovému podvodu" jen proto,že neni koho volit.

   Proto si tady mnoho aktivistů mysli,že by se KSDH,která teprve musi vzniknout,mohla zkusit zabývat tim,jak tyto prakticky diversanty "domorodců"zkusit poslat do kytek!

   Pokud pane Danieli máte tip na připadného absolventa Karlovy university kazatele husitského směru nebo by jste dokázal psát sám članky ve prospěch KSDH tj Křesťansko sociálně Demokratického budouciho Hnuti,mohlo by to být zajimavé, zejména proto,že se prozatim nenašel v ČR nikdo,kdo by dokázal v tom směru vytvořit jakoby čočku paprsků a to by mohl byl oheň jak swiňa,když začne součsný systèm kolabovat,kdy prvni náznaky už tu jsou ,no ni?

   • proud napsal:

    Proc bych mel volit nekoho kdo bude volit,kdyz muzu volit referendem primo??!!! :-)

   • HVzV? napsal:

    Zakon o referendu pane Proude NEEXISTUJE, nebot na něho dali "zmrdi"30 let embargo.
    O tom jak ho obejit je članek č.3 NPV...

    Pokud máte návrh jak to embargo rozbit na sračku,sem s nim válečniku!

    • proud napsal:

     Davam ho porad dokola a porad dokola se na nej ptas...............jakou to ma pak cenu?...........

    • HVzV? napsal:

     Zeptat se na to jak na to embargo hodit bobek můźeme,ale co nás tu moc a moc mrzi je,že na tu otazku nedovedete odpovědět,takže co teď!?

   • HVzV? napsal:

    MUSIME SI TEDY ODPOVĚDET OPRAVDU SAMI?

    Občane nechápou,že i kdyby dnes opravdovu praci (viz TRIKKOLONA PANA KLAUSE,že bohatstvi vzniká praci) měnili hlinu na zlato,nedostanou nikdy penize jako na př.v Německu,což leži právě v absenci članku č.1 NPV!.
    Přihlouplé výsmluvy a předáváni viny na domorodce,že to leži na produktivitě je jenom argument pro ovečky,které se vydaly do kapitalismu pro vlnu a nyni jsou ostřihávány ,aniž by mohly vytvàřet rezervy pro brzkou připadnou recesi.
    Je totiž potřeba jim zvšit zakladni plat 13 550 kč nejmin dvakrát ovšem ony jsou tak ohlupovadly zejména GŘ TV a bembeky z tisku ohlueny,že je ani nenapadne se vdobě konjuktury se pohnout a na svou porážku nečcekat i když na prvni pohled maji narvané nákupni košiky. což potebuji, aby podpořili budováni kapitalismu stále.
    Nyni bëhaji radosti bez sebe,že je konjuktura a maji se "dobře".
    V důsledku chybějici realizace članku č.1 NPV neni totiž možné napsat

    POKUD SE TO HÝBE,ZDAŇTE TO.KDYŽ SE TO HÝBE STALE,REGULUJTE TO,KDYŽ SE TO HÝBAT PŘESTANE DOTUJTE TO!

    Proto jsou vinni nikoli občané,ale nynějši politikové,kteři dál podporuji nechutný kapitalismus bez přivlasků tj gangsterismus vycucbergů a podobně.
    Ekonomové neřeši ročni odtah dividend v rozsahu 300-400 miliard a sidla prý 12 400 firen v daňovych rajich jim leži u prdele,no ni?

    • HVzV? napsal:

     Tak co pane Danieli neoněměl jste hrůzou

     jak jednoduchý je lidu stále chybějici článek č.1 NPV?
     No neďělejte si z toho nic, sousedé od reprezentantů SPD oněměli nejen hrůzou,ale bleskově zminky o tom to HzNR

     na fleku VYGUMOVALI!

   • HVzV? napsal:

    Dchodci,dnešni i budouci,je vám jasné,že nynějši stat

    s tim vydřidušským kapitalismem bez pivlastků vas nemůže uživit,když bude podporovat neomarxistické neziskovky,které jsou PROTI instalaci bodu č 1 NPV do prvniho článku naši už tak zdupané Ustavy,již se řidi byvaly komunista předseda ústavniho soudu při demolováni ČR!?
    Tady přátelé a nepřátelé nepomůe zoufale přesypáváni kupek peněz sem a tam,penize na přijmu budou jasně chybět!

    Nové heslo ČSV ve zněni

    MAJETEK ZAVAZUJE!JEHO UŽIVÁNI MÁ SLOUŽIT K PROSPĚCHU CELÉ SPOLEČNOSTI A JEJIHO BLAHOBYTU

    naši tzv "zastupitelé"do ÚSTAVY vztekle odmitaji dát a jakékoli zminky o tom se dokonce dokonce nesmi dostat ke sluchu našich židovských spoluobčanů,kteři se vyznaji v penězich ABY TO NAPRAVILI!

  • BPN napsal:

   ...a co ti dnešní sociologové,hysterici-his-Tórici, gendr specialisti, deviant-pedagogové, stupid/soros-politologové a rothschild-ekonomové a theologové??!! Těmi jednou budeme topit, abychom se zahřáli, tolik jich je a k ničemu jinému se už teď nedají použít, pokud pominu nasunou je do sestavy našich nepřátel, aby jej rozložili zevnitř a zahubili...

   • HVzV? napsal:

    ANO PANE BPN.TI KTEŘI SI MYSLI,ŽE KDYŽ BUDOU DALŠICH 30 LET

    dělat při volbch totéž a očekávat jině výsledky jsou jen režimnim tiskem a TV ohlupeni šilenci,kterým tluče GŘ TV a celá jeji direkce včetně podpindostniků z Rady TV ,která ten maras schvaluje s porušovánim zákona o veřejnoprávni tv a jak se zdá všechen ten "maras" se prý chystá odsouhlasit snad i Parlament, přičemž volby zmanipulované GŘ TV vadnýymi informacemi vůbec platit nemusi, se daji zkritizovat i takto.

    Dědečku a babička ,Parlament vám ujidá chlebička!

    Koho vlastně ti prdlamentnici zastupuji,když ani jeden polit.subjekt si nechce dát do svých prý programů žadný članek z Navrhu programu občanů voličů a všichni hraji mrtvé brouky.

    No řeknête proč my ty přiivniky platime z našich peněz rozpočtu?

    Co tak dát do oběhu navrh zákona,že ta přiżiva,pokud nezačne diskusi o návrzich NPV a nevytvoři prostory pro diskuzni rubriky našich mezitim lidových komentátorů

    NEDOSTANE OD NÁS V OBČANŮ ANI KORUNU!

   • HVzV? napsal:

    JAK S NAMI TŘISKAJI O ZEM PIŠE RENOMOVANÝ PROFESOR RAINER M:

    ve svém dlouhém vysvětlujicim vědeckém članku,který je součáwsti tohoto webu dole pe námi

    http://www.nwoo.org/2019/10/15/profesor-rainer-mausfeld-kapitalisticka-demokracie-nemoze-existovat-bez-propagandy-jej-manipulacne-techniky-su-psychologom-zname-uz-viac-jako-sto-rokov/

    • HVzV? napsal:

     Članek najdete dole pokud chcete nakouknout nebo odkaz zkuste opravit,asi jsme ho počeštili a měli jsme napsat po slovensky

     -demokracia
     -ako

     možna to ten poštoměr proto nenašel..

  • Krkowitz fon Milowitz napsal:

   A všichni ti vědátoři Havlizmu-SOROSizmu z NEziskovek jenš stakovou vehemencí hájív ČT a spřízněných medialní projektech a ústavech jako ten NEzávislé žurnalistiky

 2. HVzV? napsal:

  PANE DANIELI ČSV NAVRHUJE ZAČIT SE ZABÝVAT MYŠLENKOU HLEDÁNI

  nejen Nové ideologie,ale přejit hned k praktickému návrhu jak sestavit za občany voliče to co bychom mohli nazvat PROGRAMEM VOLIČŮ a tedy to co je nutné,aby si zařadili tzv "NAŠI" zastupci do svých Programů jako návrh těch,které maji zastupovat.
  To co dnes totiž tam maji sami jsou podle názoru avantgardy voličů je nedostatečnè a je tu i pro to pohrdavý sprostý název

  "30 let bobkových listů v Programech našich prý zastupitelů".

  Je totiž jasnè,že nemůźeme jak občané očekávat jiné vysledky,když budeme dále dělat to samè a ty samé polit. subjekty k tomu volit jako dodnes!

  Navrhuje se tedy začit vysvětlovat a hledat jak uskutečnit zejména tyto okruhy problémů.

  1.Jak odstranit nynějši systém kapitalismu bez přivlastků,přivlečený na hřbetě presidentem ODS

  vycházejici z gangsterismu a čim ho nahradit.
  Co asi znamena to slovo "bez přivlastků",by jsme se ho měli zeptat nebo to sami zkusit zdiskutovat!

  Tento druh kapitalismu totiž nikdy nepřestane se svými zlodějnami a vylupovánim našich kapes vadnými zákony nenažraných korporaci,které při zakladnim platu 13 550 korun,kdesi začantroši dalši dvě třetiny nm chybějici k nákupu toho co potřebujeme,abychom podpořili výrobu a konjukturu!

  2.Jak vytvořit co nejrychleji náš vlastni informačni systém,

  který by vylučoval zejména ohlupováni rabijáta GŘ TV a jeho podpindostnické Rady TV.

  Pokud by jste měl v tomto směru pane Danieli nápady určitě by mohly být pro ostatni lidové komentátory, nejen tady pro ně být slovo do pranice!
  Dávame tu prvni dva okruhy článků Narodniho programu občanů voličů ,kde už navrhy jsou a jsme zvědavi,zda jsou pro vás a naše válečniky alternativy v diskusi řešitelné či se dovime

  JAK TO NEJDE!

  Co vy na to a stoji to za to?
  To by totiž už šlo o penize,které by byly na prvnim mistě,když už jsme v tom kapitalismu,no ni?

  • daniel napsal:

   je to nadnar. system, takze akce proti nemu musi probihat v urcitem kontextu se zahr. udalostmi. Lokalni boj proti glob. systemu znamena, ze z CR prelije kapital a pocka az se CR priplazi a opet danove prazdniny, vse mu postavit, aby odsud vyvadel zisky!

   • daniel napsal:

    pri krizi od r 2008 byla alternativa jeste v plenkach. Pri dalsi nesmime zaspat a neoliberalismus musi byt odmitnut jako dysfunkcni a zlocinny. Jasne, ze si to muzeme dat do programu, ale nemame dostatek kadru a pokud nechceme krvavou obc valku a revo-

    • daniel napsal:

     -luci, tak musime donutit soucasne "kadry", aby pracovali pro nas. Hlidat je a demaskovat rezim a mezitim se zamerit na vychovu novych "kadru", zmenit skolstvi a odpojit vsechny parazity od kultury - vzdyt se ani na nove ceske filmy neda divat!

     • proud napsal:

      Nedonutis,vladnou penize a ty maj nepratele.Proto je potreba se vydat cestou uceni lidi,hlavne mladejch,jejich dobrovolnou "prevychovou",to znamena v tomhle pripade vysvetlovani jim pravdy a ukazovani mozny cesty. Jak o financnim systemu a obchodovani,tak o tom kam nas to dostalo a co tim hrozi dal a zaroven poukazani na jiny moznosti,rikam tomu "lidskou cestu",nikoli tedy cestu penez a majetku.Dalsi moznot je primo zrusit penize a obchodovani a tim okamzite utnout jak GP tak elity,ale riskovat primej stret,ta cesta se mi zda sebevrazedna.

     • HVzV? napsal:

      Naši aktivisté z ČSV se přesvědčili,že současné kadry pohrdadaji občany voliči,

      Chtěji pouze šrot a o voliče a o občany nemaji zájem..
      Pokud to bude tak pokračovat udělaji se naprosto nepotřebnými,takže se sami sebe budou přeměnovat v maras ,dál k nepotebnosti.
      Zas nám tu al hamajda měni pismena,huš mazej pryč nebo t1aě nechšwm1ae beztoho1a,žetě budemqae maza1at tady ukazovat jak to tady cenzuruješ a demoluješ.
      Honolula na tebe zmetku!

   • HVzV? napsal:

    Pane Danieli,minule jste krásně odhalil o čem se poradili

    banksteři 29.3.2019.
    Dnes jsme pekvapeni,že reagujete v takovèm silném množstvi komentů.
    Vzledem k tomu,že kapitalisti nemaji rádi pana Putina,který to pěkně fofruje zkusime to směřovat jako na "zachranu" AMERIKY.
    Dáme tu jako nápovědu film "Kapitalismus s láskou".byl tu už jednou,ale asi je pro zdejši lidové komentátory přiliš dlouhy.
    Dokonce ho tady dal pan pitralon,když jsme se kdesi sekli.
    Na konci tohoto 2 hodinového filmu o kapitalismu bez přivlastků je proslov pana Roosvelta,který měl tehdy vizi.
    Bohužel nestačil ji uskutečnit, umřel a vize se ztratila.
    Zdá se však,že lidé z jeho administrativy se rozjeli do celého světa a v jedné zemi se podařilo vizi nikoli ideálně,ale normállě uskutečnit a stala se tam neuvěřitelně silným vyvoznim artiklem a funguje.
    Přitom je to čistě pravicový produkt.

    My pokud by se to podařilo bychom mohli podle ni vytvořit analog a NAŠE zakony a kdyby se to podařilo mohli bychom to i nazvat konspiračně

    ČESKÁ ŠKOLA to by bylo možná to pravé ořechové,no ni?

   • HVzV? napsal:

    Naopak.kapitál se bude muset ve vlastnim zájmu objevit

    objevit ,ovšem to vše se bude řešit až poté co se občané a jejich zastupci za tento systém jako ověřsně fungujici postavi.
    Ted brzy proběhne pěkná krize a vy jistě musite vědet jak.
    Dnešni systém nemůže fungovat do nekonečna na principu

    UKRADNI CO NENI PŘIBITO A POTOM UVIDIŠ SVOJI POTOPU A SVOJE ZADLUŽENI do ruin!

 3. daniel napsal:

  bohuzel nejen soudci u nas soudi podle jakychsi ,,presvedceni", i poslanci dostali toto do vinku. Vysledky a chod tohoto systemu rozporne ustavy viz svobodnenoviny.eu/totalitni-nadvlada-politickych-stran-uz-stacila-volby-ano-strany-ne/

  • daniel napsal:

   zakladat v tomto dalsi politicke subjekty je noseni drivi do lesa. Hned je obsadi mafie, lobby a Zidi a vsichni jejich poslanci az na vyjimky budu hlasovat proti narodu a pry je to vec jejich ,,presvedceni" a tento rezim je dle ,,nasi" ustavy nemenny!

  • HVzV? napsal:

   Proti tomu prozatim nemůžeme nic dělat,na zm3nu Ústavy potebujeme většinu v tom Parlamentu zoufalců,jen se podivejte ústavni soud ovládl prý byvaly komunista rysecky nebo kdo to je ta brzda.

 4. bzdící spící napsal:

  HVzV čsv je co?spolek včelařů,český svaz vodomilců či větroplošníků? Musíte mít ale opravdu silné teoretické zázemí bývalych absolventů odpoledních kurzů vúml.Zpočátku bych navrhoval čsv přečíst nějakou spirituální literaturu třeba Karafiatovy Broučci či Kája Mařík.Nechal bych to na sebe zapůsobit a v restauraci Na lesní tišince bych to při zazděném prcku bych o tom opravdu přemýšlel.To není skočit na krávu a je kůzle.A to druhé?existovala síť mrtvých schránek , tajné kody na zdech,obrazce graffiti či dopisy s neviditelným inkoustem.To je nutno probrat s kolegy při dalších zazděných.Musíte chvíli počkat až začne orba rypáky ovčanů,až se jim rozbřeskne při hluboké orbě.Tuto dobu už tento národ zažil,takové probuzení již párkrát.A pak je možno pokračovat co dál.

  • proud napsal:

   "Tuto dobu už tento národ zažil,takové probuzení již párkrát."...........proto mi neleze do hlavy ze jsme az takovy imbecilove co si to prochazeji porad dokola............

   • bzdící spící napsal:

    proud víte jako nematerialista,co je nazvěme to třeba eufemisticky boží prozřetelnost?Já ne.Ale třeba od dob husitských válek uběhlo cirka 600let.Co my o tech lidech víme?Za co bojovali,za co byli ochotni položit svůj život?Za něco tak efemerního,jako přijímat pod obojí?Či za lepší spravedlnější svět?Nevím ,co pro ně bylo důležitější.Co je pro nás důležité?Mít se dobře a užívat si výdobytků civilizace za cenu decimace všeho ostatního?Pro mne osobně určitě ne.Milý proude,když se podíváš za sebe,tak uvidíš za sebou za těch 600 let 20 generací předků.Je to určitě srandovní představa,že v dpbě bitvy u Sudoměře muselo obcovat 250 tisíc dvojic,aby jsi teďka existoval,tak se jich můžeš zeptat k čemu to vede na tomto světě.

    • proud napsal:

     Narazils na problem nad kterym si sam lamu hlavu,na nevedomi o tom co bylo,protoze nam to bylo zcela zamerne bud ukradeno,nebo pretoceno za ucelem vybudovani NWO,to ma bejt konecnej produkt,kterej se jim mimochodem zase a opet nepovede a mozna za to zase zaplati dalsi civilizace svou existenci a pojedou znova,s novou civilizaci kterou si budou vychovavat jako nas,v ovcany.Porad dokola,protoze i to se jim vyplati,dokud je to drzi nad nama a zakonama at se hnou kam chteji.

     • proud napsal:

      A rozvinu to jeste dal,protoze si vsimam onoho okridlenyho a lzivyho textu,ze :"Kdo nezna svou minulost,nema zadnou budoucnost", coz je evidentni lez,primo z toho cucham ten sionistickozidovskej hnus!

      • proud napsal:

       Uz i kdyby jen kvuli jinymu pojeti casu kdy jde minulost,soucasnost i budoucnost spolu soucasne. Coz si neumim sam dost dobre predstavit,ale nemusim,nejse az tak studovanej v tom oboru:-))).Me k tomu staci obycejnej selskej rozum co mi rika ze co bylo,to bylo,s tim uz nic udelat nemuzu,ale muzu ovlivnovat ono ted a tim i to co bude....k cemu je mi pak minulost a uceni se ceho,kdyz uz sam zaklad byl spatnej?.....Naopak se mi pak zda mnohem lepsi minulost vykopat a prave se ji nenechavat zdrzovat a oblbovat!

       • Eschatolog napsal:

        fandím ti , skákej do zdi s rozběhem , čím víc vás bude, tím lépe, stačí ti k tomu desetivteřinová paměť, hluboká minulost uplynulé minuty je falešná tak jako tak, tvl. když čtu ty tvoje bláboly, tak vidim Čapkova mloka nebo P.K.Dickova ubika

        • proud napsal:

         Ja kdyz ctu tebe,vidim pindika,curacka,co jeste nedokazal dat za cely ty roky jakejkoliv smer k posouzeni ostatnim,jdi se bodnout,blbe.

        • proud napsal:

         Curaku co se jen umej posmivat druhejm mame 75% bejvalyho naroda,zmrde!

        • proud napsal:

         Ale co,nakonec se to da cekat ze sem vy sionisticky zmrdi nacpete svy ohavny tlamy a budete podrejvat,vzdyt je vam to vlastni,kdyz jste se nestitili ani svy vlastni posilat do hitlerovskejch lagru,svine!

        • píp napsal:

         „Kto nepozná minulosť je odsúdený na jej opakovanie“.

         Zkusím to dát češtiny ale někteří se ztratí po třech větách zvyklí na štěky hesel.
         https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/cierne-myty/592-cierne-myty-o-socializme

        • píp napsal:

         V prohlžečo opera to šlo tam mám blokaci sem ale nahoře jsou ikonky vlajek, tak prosím gramatici. :lol:

        • proud napsal:

         "„Kto nepozná minulosť je odsúdený na jej opakovanie“."...............to je prave podle me pitomost kterou nam porad GP prehrava,aby se stala pravdou(tisickrat opakovana lez....),proto taky nam predelava historii jak potrebuje! Ma to logiku,podle jeho historie a upozorneni ze ji musime znat si s nama vore a vlaci!

        • píp napsal:

         Jde o to jestli umíš hrát alespoň mariáš a jsi schopen rozdat svoje karty což tedy u nevolníků je bráněno veškerými hejbly. Holt kolektiv, nežijem ve vakuu ale sousedští karbaníci se vždy bavili a nikdy se nelikvidovali a s kulihrachy vyběhli vždy jak s turky, ubožáci kteří nemohou sledovat vlastní zájmy je záměr a sen politiků ražení svých bolševických zájmů úzkých skupin bez skrupulí v trhu. Dnes jako hadry korporátníků jednoho užití jsou atomizovaní v loutky. Totalita je ale jednodužší ji nevnímají protože jim hlavy neberou a mají je aby jim nenapršelo do krku.
         https://www.youtube.com/watch?v=q3XoZo9Huts :-D

        • proud napsal:

         Povez mi kdo je to "bolsevik",kterejzto vyraz uzivas v urazlivym smyslu,jak to vypada,abych vedel jestli ma vubec smysl se tebou dal zaobirat.Protoze na blbce co mi jen kazej naladu svou pitomosti nejsem zvedavej,jen pred nima varuju ostatni.Doufam ze do ty kategorie nespadas.

        • píp napsal:

         Na kategorie ti kašlu, to je produkt feudalismu.
         Slova jsou snad o významech a chápání.
         ...sen politiků ražení svých bolševických zájmů úzkých skupin bez skrupulí v trhu. Bolševik je fašista vymezující se bezohledně pouze a jenom pro cílové a sebe, nikoliv společnost, kulturu, civilizaci. V praxi to v extrémních případech může fungovat že v poměru 9:desátému se dohodnou že na ně bude pracovat, demokraticky jak jinak.
         Ps. korporát vás má rád.

        • píp napsal:

         Tak mne napadá nebyla železná lejdy také liberální demokratka když kromě jiného prý vyhokynařila británii z podstaty a sekundoval jí práskající kovboj s bičem na dluh reagan. A od té doby se dluhový systém hrne víš kam. No a ta přeci prohlásila svým podnikatelů že půjdou po rudém koberci na své zdroje surovin a energií do ruska a že na nich mohou do počtu 10? mio domorodci pracovat.

        • proud napsal:

         Ok,takze vlastenec je podle tebe fasistou........to mi staci :-))))))))))))))))).Aspon uz lip chapu proc nemuze fungovat nejakej "odboj",nebo "opravovani" politiku z nasi strany,proc porad preslapujeme na miste a jen sem tam kusama se neco deje,natoz aby se podarilo,kaslavej "pipe" :-)))))))))))))))))))).A dik ze uz vim jak te chapat a brat a neztracet cas pitomostma.

        • proud napsal:

         Jak to mela nejaka lady nevim,ale co je zac Britanie vim a na tom se uz hodne dlouho nic nezmenilo a pochybuju ze se zmeni,ac dela vsechno mozny aby to tak na venek vypadalo.Nikoliv Amerika,nebo izrael,ale Britanie je tady ten sef,ten boss,nam znamyho sveta,jestli dela "na sebe",nebo nekoho jeste vejs nad kterym uz nikdo dalsi nestoji, tot otazka,ale Amerika jsou jen vojaci poslouchajici rozkazy,nic vic! Jeste mozna bydliste nejakejch tech elit a podobne. Vic nikdy nebyli,nejsou a nebudou!

        • píp napsal:

         Být vlastencem znamená být ve skupině regionální pokud možno ekonomicky nezávislé skupiny. Tedy ne sluhů a ani uzurpátorů okolí vlastní agrese kdy se tedy globalismus bez hranic kapitálu vymyká i kolonizovaným či exploatovaným drancovaným pařáty mamona a spíš tedy sedí na tvůj pohled.

        • proud napsal:

         Bejt vlastencem v mym pojeti(a myslim ze i v puvodnim) znamena snazit se o blahobyt vlastniho naroda a az skrze nej se mit dobre,ale nikoliv na ukor jeho jedincu,ani jinejch narodu,naopak spis ve snaze vzajemny spoluprace s nima.Coz nacionalisti videj jinak,ti pujdou pres mrtvoly,hlavne ze sami prezijou,coz mi neodbytne pripomina chovani elit a casti GP.Odtud se pak taky bere onen fasismus.

        • píp napsal:

         .-: Budiž, bačení právnickými osobami se zabukáči nekalých a skrytých úmyslů kdoví odkud je až nelidské a z logiky věci je to perverze až paskvil.

  • HVzV? napsal:

   ČSV je Česka společnost voličů jejimž jste pane "bzdici spici" členem tak se vzbuďte a dejte si ruma .
   Něni ruma něni šturma!

  • HVzV? napsal:

   18.20

   Samá voda,samá voda vlečniku!
   Dejte tady jaké máte vzdělani a zda se v tom zmatku dovedete orientovat....
   Souhlas jen s tim,že "Něni ruma něni šturma".

   A co máte dál?

 5. daniel napsal:

  zalezi jaky "komance" mas na mysli. Stalinsky bolseviky uznavam, vcetne jejich historickych zasluh, a dost jsem toho i o SSSR napsal tady na NWOO. Mezi statnickym bolsevismem a marxismem je ale propastny rozdil. Marxismus je paveda, metodologicka hrozba.

 6. weissbach napsal:

  Výborný text

 7. Protekční řemeslníci napsal:

  Obkladači berou 500 Kč za m2.

  „Dobrý instalatér, pokrývač, obkladač nebo sádrokartonář si dnes vydělá i 100 tisíc za měsíc a může si mezi zakázkami vybírat. Řemeslník se měl vždy lépe než nádeník, v řemeslných živnostech je obrovská budoucnost.“ Libor Witassek, Změna v Opavě

  "Já jsem elektrikář je mi 20 a mam zhruba okolo 60-90 tis měsíčně jen umět svoje řemeslo a nabytky se hrnou ;)" Sebastian Koďousek

 8. .lak napsal:

  Falšování dat sběru teplot planety na univerzitě v albionu existuje /greténismus by vyhořel/ ale samozřejmě jsem odkaz nenašel. No a tak vjedci plní zájmy ziskovců, někdo se snad bude divit?

  Martin
  Zkuste všichni tady prosím používat mozek, i oči, pak uvidíte skutečná data… a možná vám dojde jaká je realita:

  [1] Boucher, O. Atmospheric science: Seeing through contrails, Nature Climate Change 1, 24–25 (2011) doi:10.1038/nclimate1078.
  http://www.nature.com/nclimate/journal/v1/n1/full/nclimate1078.html
  [2] Haywood, J. M., R. P. Allan, J. Bornemann, P. Forster, P. N. Francis, S. Milton, G. Rädel, A. Rap, K. P. Shine, and R. Thorpe (2009), A case study of the radiative forcing of persistent contrails evolving into contrail-induced cirrus, J. Geophys. Res., 114, D24201, doi:10.1029/2009JD012650. – http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1029/2009JD012650/abstract
  [3] Ulrike Lohmann, Miriam Kübbeler, Johannes Hendricks and Bernd Kärcher “Dust ice nuclei effects on cirrus clouds in ECHAM5-HAM” AIP Conf. Proc. 1527, 752 (2013); http://dx.doi.org/10.1063/1.4803380
  [4] Svensmark, Henrik, and Eigil Friis-Christensen. “Variation of cosmic ray flux and global cloud coverage—a missing link in solar-climate relationships.” Journal of atmospheric and solar-terrestrial physics 59.11 (1997): 1225-1232.
  http://www.fakeclimate.com/arquivos/Internacional/HenrikSvensmark/svensmark_96_variations%20of.pdf
  http://thecloudmystery.com/The_Cloud_Mystery/Home.html
  [5] Ulrich Schumann, German Aerospace Center, Recent research results on the climate impact of contrail cirrus and mitigation options, ICAO Colloquium on Aviation and Climate Change 2010
  http://www.icao.int/Meetings/EnvironmentalColloquium/Documents/2010-Colloquium/1_Schumann_ContrailMitigation.pdf
  [6] Ulrike Lohmann, Blaž Gasparini. “A cirrus cloud climate dial?” Science 21 Jul 2017: Vol. 357, Issue 6348, pp. 248-249 DOI: 10.1126/science.aan3325
  http://science.sciencemag.org/content/357/6348/248

  http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-proc-se-zeme-otepluje-a-co-je-globalni-stmivani-stalo-se-lidstvo-obeti-nahodneho-geoinzenyringu-dukazy-o-stineni-slunce-pomoci-chemtrails-existuji-aneb-dalsi/

  0 OdpovězZář 30, 2019 22:06

  V ostatních oblastech jakéhokoliv dění je to jak přes kopírák a když říkám aby jste se šli se současnou školastikou nablblých formantů šli vyfotit, myslím to jako hary džon džon muž bez prdele. :lol:

  • proud napsal:

   Neposkytla by kdyby opravdu hrozilo? A co by delala? Prestala by vydelavat,to znamena pujcovat a premejslet jak se prizpusobit a dal vydelavat? Protoze to je jedinej duvod jeji existence,vydelavat za kazdou cenu a za kazdejch okolnosti,tedy i na tom oteplovani!;-)

  • proud napsal:

   Takze me zajima kde se to vzalo,kdyz 1/ Zadnej miliardar by nebyl s hysterkou!,2/kdyby byl,nebyl by rozhodne miliardarem!3/globalni oteplovani je uplne normalni pravda,bezny planetarni obdobi,normalka.,4/ jen neni pravda ze jsme ho zpusobili a jsou podvrzeny cisla nakolik, jak a v cem se na nem podilime.5/se divim ze taky nejsem tim miliardarem kdyz mam lepsi prehled nez oni:-)))))))))))))))))))))))))))))6/ se divim ze je jich vubec tak malo,kdyz muzou bejt az takhle naivnima volama.:-))))))))))))))))

 9. .lak napsal:

  Pokročilí reptilové jétají a comment áž tam čeká na nepochopytel :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=Az4OxbLHcas
  https://www.youtube.com/watch?v=mjF1rmSV1dM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!