Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 21.10.2019

kadyrov_501; Kadyrov: Rusko v Sýrii nastolí pořádek. Dodal, že už několikrát hovořil s příslušníky armády, kteří slouží v Sýrii.

2; Ukrajina si vymyslela další nové příčiny, proč Krymský most určitě spadne. Tentokrát to má být bahenní sopka. Tento názor vyslovil ukrajinský „specialista“ Jurij Medovar.

3; Uprchlý ruský novinář se i na Ukrajině stává terčem posměchu a pohrdání. Tentokrát se do něj pustil nově zvolený poslanec Nejvyšší rady Maxim Bužanskij, kterého rozhodně nelze považovat za hlupáka.

4; Obludná rusofobie., Za sympatie k Rusku na Ukrajině odsoudili obrovské množství lidí. Nenávistný systém semele úplně stejně novináře, kteří nepíší v souladu s oficiální propagandou, jako třeba členů donbaské domobrany,kteří se dostali do rukou ukrajinské armády.

5; Ve Velké Británii označili Putina za nejvlivnější hlavu státu na Blízkém Východě. Sunday Times dodává, že je jen otázkou času, kdy i Rusku na Blízkém Východě někdo vrazí kudlu do zad.

6; Na Ukrajině „zapsali“ celý Donbas do UPA. Nynější studenti na Ukrajině se učí naprosté nesmysly. V Donbasu s UPA nikdy nikdo nesympatizoval.

7; Zelenského čekají v Rostově na mistrovství v rychlosti pojídání šavarmy. Šaurma je Zelenského oblíbené jídlo.

8; Proč prudce klesá obliba Zelenského mezi ukrajinskými nacisty? Zelenskij velmi rychle začal ztrácet podporu – úplně stejně jako Porošenko na podzim roku 2014.

9; Vy zmetci! Sledujeme vás! Plukovník armády Doněcké republiky zveřejnil výzvu ke karatelům. Všichni, do se dopouštějí zločinů proti obyvatelstvu Donbasu, budou nalezeni a potrestáni.

10; Okupanti prchají a ruští vojáci vstupují do okupační zóny NATO na řece Eufrat v Sýrii. Vyplývá to z poslední zprávy o situaci v Sýrii.

11; Abnormální teplo. V mnoha regionech Ruska bude pokračovat májové počasí. Zima pak ale přijde velmi rychle a nebude „evropská“ (mírná), jak dříve věštili meteorologové.

12; Automatické tříštivé granátomety, bojová sekera (čakan) a chemie. Nezvyklé prostředky války ve službách Armády Luganské republiky.

13; Zelenskij mění postoj Ukrajiny ohledně míru v Donbasu. Odmítá plnit své závazky. Kyjev se prakticky vzdává Donbasu.

14; Přišla zpráva o mimořádné situaci na cvičeních za přítomnosti Vladimria Putina. Zastaralá raketa selhala na cvičeních strategických sil „Grom 2019“.

15; Zelenskij přijel do Japonska. Návštěva potrvá od 21. do 24. října. Na návštěvě ho doprovází jeho manželka.

16; Na plavidlo amerického válečného námořnictva bude namontován první bojový laser. USA plánují v nejbližší době namontovat na plavidlo vojenského námořnictva první bojový laser.

17; Američtí vojáci zahynuli během cvičení. Tři američtí vojáci zahynuli a další tři byli zraněni během manévrů ve státě Georgia.

18; Čtvrtina Rusů se považuje za oběti perestrojky. Vyplývá to z průzkumu agentury VCIOM.

19; „Režisér“ a terorista Sencov jede do okupovaného Mariupolu se záměrem mluvit s obyvateli Donbasu. Činitel odsouzený v Rusku za terorismus vystoupí na fóru jednoty za účasti Vladimira Zelenského.

20; Ukrajinská národní banka zveřejnila podmínky MMF pro Kyjev. Připomeňme, že v září ukrajinská vláda nedosáhla dohody o novém programu spolupráce s MMF.

21; Šojgu: Kvůli operaci Turecka v Sýrii zůstalo bez ostrahy dvanáct vězení s teroristy. Situace může vést k vlně „obrácené“ migrace ozbrojenců do historické vlasti.

22; Skandál s písní Kvartalu o požáru domu bývalé šéfky ukrajinské národní banky. Byla zveřejněna reakce Gontarevové a ministra kultury. Není pochyb o cynismu „Kvartalu 95“. Největší ostudou naší země je účast lidového souboru v této šaškárně.

23; Rusové zvolili nejlepší politiky z filmových hrdinů. VCIOM a Centrum politické konjunktury předložil respondentům seznam jedenácti postav ze sovětských a ruských filmů.

24; Evropská unie poskytla Londýnu nový odklad Brexitu, píší The Times. Novou dohodu, na které se dohodl Boris Johnson, označil tisk za ještě horší než ta, které bylo dosaženo za Theresy May.

25; USA zveřejnili největší škodu vzniklou v důsledku toho, jak se Zelenskij plazil před Trumpem. V Berlíně mu něco takového nezapomenou.

26; Na Ukrajině našli vědci vyhozený starý pohanský kultovní sloup. Může být až 5 tisíc let starý.

27; Lupiči se snažili obsadit budovu Nejvyšší rady, říká premiér Gončaruk. Před rokem a půl byla jedna z místností budovy přepsána na jakousi fyzickou osobu.

28; Stačilo 10,6 milionu hřiven a Svinarčuk (přejmenovaný na Gladkovského) je venku z vězení. Rodina Olega Gladkovského (Svinarčuka), který se stal symbolem korupce, složila za něho kauci a dnes už mohl opustit vězeňské zařízení.

29; Mimořádná situace na cvičeních za účasti Vladimira Putina. Byl zveřejněn komentář ministerstva obrany. C9lem cvičení bylo prověřit systém bojového řízení ruských ozbrojených sil, nikoli odpálení maximálního množství raket.

30; Okupanti prchají. Kurdové házejí po americkém specnazu kamení a nadávají Americe. Obyvatelé syrského Kámišlí se vysmívají svým „dobrodincům“, volají na ně posměšné poznámky a všechno si natáčejí na video.

31; Clintonová se vysmála Trumpovu dopisu Erdoganovi a ukázala podobný dopis adresovaný Chruščovovi. Drahý premiére Chruščove! Nebuď takový hlupák a odvez si svoje rakety z Kuby...

32; Tragédie v Gorlovce. Tři děti zahynuly při požáru. Těžce zkoušeným frontovým městem otřásla ještě další hrozná zpráva.

33; Šojgu pojmenoval skutečný důvod odstoupení USA od Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu. Washington se k tomu chystal už dlouho dopředu. USA prostě mají strach z Ruska a Číny.

34; V Moskevské oblasti byla nalezena těl obětí kruté zločinecké Šškanovy bandy. Aby mohli najít těla poslance Ramenského okresu a členy jeho rodiny, museli policisté překopat dva tisíce čtverečních do hloubky deseti metrů.

35; Mosijčuk obvinil premiéra Gončaruka z homosexuálního obtěžování.

36; Nejvíc bohatých lidí na planetě už nežije v USA. Počet obyvatel Číny, kteří patří k 10% nejbohatších lidí, dosáhl 100 milionů.

37; V NATO mají v úmyslu připravovat vojska k akcím v podmínkách ruské zóny omezení cvičení. Píše se o tom v návrhu Vědecko-technické organizace NATO pro léta 2019 až 2020.

38; Známý komik se stal poradcem šéfa Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny pro otázky Donbasu. Jde o ukrajinského herce Sergeje Sivocho, člena KVN a humoristu. Pochází z Doněcka, kde žil do roku 2014 a poté uprchl do Kyjeva.

39; Ukrajinci už mohou vyhlašovat bankrot. Na Ukrajině ode dneška vstoupil v platnost kodex s procedurami vyhlašování bankrotu fyzických osob.

40; Norsko dosud děkuje sovětským mužům a ženám. Dívali jsme se na ně jako na osvoboditele a byli jsme rádi, že nás zbavili Němců.

41; Ukrajinská armáda otevřeně vystupuje proti Zelenskému. Počty dezertérů narůstají, utíkají dokonce i velitelé. Velení okupačních sil pokračuje v pokusech zmařit proces mírového urovnání konfliktu v Donbasu.

42; České tajné služby oznámily likvidaci „ruské špiónské sítě“. Podrobnosti sdělil šéf české kontrarozvědky Michal Koudelka.

43; U Poltavy havaroval vrtulník s bývalým ukrajinským ministrem Tarasem Kutovým. Vrtulník letěl z Kyjeva do Poltavské oblasti. Pilot i bývalý ministr zahynuli.

44; Když jste se omluvili Kadyrovovi, omluvte se i Ukrajincům. Porošenko odsoudil skandální vystoupení Kvartalu 95. Podle slov pátého prezidenta Ukrajiny příběh s Kadyrovem ukázal, že Kvartal se omlouvat umí, když chce.

45; Jeden debil a bastard vedle druhého. Kolomojskij tvrdě zkritizoval ukrajinské ministry. Je nesmírně smutné, když ukrajinským ministrem hospodářství je debil, nebral si servítky Kolomojskij.

46; Německé ministerstvo zahraničí se vyslovilo proti uznání hladomoru za genocidu. Dnes výbor německého bundestagu zahájil projednávání otázky uznání hladomoru za genocidu ukrajinského národa.

47; Putin projednal s Macronem Donbas a Sýrii. Rozhovor se konal na žádost francouzské strany.

48; Ruské strategické bombardéry se vypraví do Jihoafrické republiky. Do letecké skupiny ruského letectva bude patřit kromě dvou Tu-160 také letadla vojenského dopravního letectva.

49; V Bulharsku se staví plynovod, který se vyhýbá ukrajinskému území. Podle Lavrovových slov budou práce dokončeny včas, tj. v roce 2020.

50; Lukašenko prozradil studentům a posluchačům Akademie řízení, jak vysoká má být „normální žena“. Prý mezi 165 a 175 centimetry. Dodal ale, že nemá nic proti vysokým a dlouhonohým ženám. K tématu se dostali přes slovní přestřelku, kdy Lukašenko vyčetl novinářce, že klade dotazy, na které sama zná odpověď.

51; USA potichu stahují vojáky i z Afghánistánu, píší The New York Times. Potvrdil to na tiskové konferenci velitel operce NATO „Rozhodná podpora“ generál Austin Miller.

52; Tím, že zařadí pluk Azov na seznam teroristických organizací, se USA podle Porošenkova novináře Daniila Čikina chystají zařadit Ukrajinu do „Osy zla“. Když Vladimir Zelenskij bude bojovat proti patriotům a aktivistům, stane se v očích těchto osob analogií Nelsona Mandely.

53; Černošský cizinec s nožem v ruce zaútočil na policejní oddělení v Oděse. Na místo události byli přivoláni lékaři a tlumočník.

54; Trump vyhrožuje, že udeří na Írán tak jako nikdy předtím. Oznámil to před novináři v pondělí ve Washingtonu.

55; Mimořádná událost na letišti Borispol. Padesátka cestujících se obrátila na lékaře. Jedná se o rozvíření škodlivých látek z polí do vzduchu. Jeden pracovník letiště byl převezen do nemocnice. Pole byla ošetřena látkou obsahující amoniak.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!