Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 22.10.2019

tramp_zelenskiy_11; Velmi znepokojivý signál. V Evropě jsou šokováni Zelenského slovy v rozhovoru s Trumpem. Poslankyně Evropského parlamentu Viola von Cramon-Taubadel prohlásila, že byla šokována slovy Vladimira Zelenského, že mu není známa suma, kterou EU posílá každoročně na Ukrajinu.

2; Nemocná na hlavu. Ukrajinci jsou rozhořčeni chováním rusofobky Farion. Ta má ještě jednu kamarádku jménem Nicoj. Po obou touží psychiatrické kliniky. Bývalý poslanec Nejvyšší rady Igor Mosijčuk tvrdě komentoval video s Irinou Farion, jak vyučuje ukrajinštinu mladého černocha ve vyšívance. Poselstvím videa má být myšlenka, že černoši jsou pro Ukrajinu přednější než Rusové.

3; Hloupý konec: Zabijáci si v Číně postupně předávali zakázky na vraždu, až skončili všichni ve vězení. Vyhlédnutá oběť nakonec zůstala naživu a pět zabijáků skončilo ve vězení.

4; Pluk Azov tvrdě odpověděl na plány kongresmanů v USA postavit je na roveň teroristům. Vedení nacistů mluví o informačním útoku na Ukrajinu.

5; Země je v koncích, říká bývalý premiér Lotyšska Vilis Krištopans. Třicet let po obnově nezávislosti zůstává chudou zemí.

6; Nacisté zmlátili cizince a požadovali po něm, aby opustil Ukrajinu. Členové neonacistické organizace „Karpatská Sič“ rozšířila video z napadení arabského studenta v Užgorodu.

7; Porošenkovi psi v ukrajinské armádě začínají střílet na své soukmenovce,kteří sympatizují se Zelenským.

8; Školáci v Oděské oblasti na Ukrajině znásilnili dvanáctiletého chlapce. Na pravděpodobném místě činu policie zabavila použité prezervativy. Pět měsíců se matka snaží o potrestání pachatelů. Zatím bez výsledku.

9; Americký svět na Blízkém Východě se začíná rozpadat. Známý blogger Jurij Podolaka (Yurasumy) komentuje události odehrávající se v Libanonu.

10; Ukrajinu čekají otřesy. Byl znovuotevřen případ vměšování Kyjeva do amerických voleb.

11; Střetnutí je prohrané ještě před jeho začátkem. Ukrajina buduje flotilu proti Rusku. Ukrajina se nadále opájí sebeklamem a ujišťuje sebe sama, že může postavit proti Rusku efektivní zbraně.

12; Na Ukrajině předpovídají bouře, pokud se Donbas nevrátí. Ukrajina nemůže přijmout Steinmeierův vzorec a Minské dohody, ale musí získat Donbas zpět podle svých vlastních podmínek.

13; V Kyjevě bijí na poplach. Ukrajina přichází o Zakarpatsko. Ukrajina může ztratit svou nejzápadnější oblast. A nejde o žádný žert. Zakarpatská oblastní rada schválila usnesení na podporu někdejšího referenda z roku 1991, kdy se lid vyslovil pro autonomii oblasti.

14; V Rusku se rekordně propadla poptávka po benzinu. Pokles činí celé jedno procento oproti stejnému období loňského roku.

15; Vrtulníky ruského vojenského letectva přistály na někdejší americké základně Tabka v provincii Rakká na severu Sýrie.

16; Gorbačov jmenoval vítěze studené války. Byli jsme jím všichni. Konstatoval ale, že země Západu neprošly zkouškou, kterou jim nová epocha připravila.

17; Homosexuální lobby. Odkud se vzal Gončaruk? Připomeňme, že z homosexuálního obtěžování nepřímo obvinil Gončaruka skandálně známý spolustraník Olega Ljaška.

18; Vagóny ukrajinské železnice, ve kterých jezdí cestující, se nacházejí v tragickém stavu. Ukrajince vozí elektrická lokomotiva, kterou přestali vyrábět v roce 1970 a která dosud hrdě nese na přídi písmena V.L. – Vladimir Lenin. V provozu je na trati Chmelnickij – Voločisk.

19; Systém bude zničen. Bývalý šéf Bank of England předpověděl světu finanční Armageddon. Podle jeho slov si svět vůbec nevšímá toho, jak se řítí do ekonomické krize, která skončí krachem současného tržního systému.

20; Krvavá jatka v Nové Moskvě. Jsou hlášeny oběti na životech. Podezřelý byl zadržen pracovníky policie.

21; Byl zveřejněn žebříček odvětví s nejvyšším tempem růstu mezd v Rusku. Nejrychleji rostou mzdy pracovníků kultury, sportu a zábavy. Z pět let vzrostly z 25,2 tisíce rublů na 43,9 tisíce rublů.

22; U norských břehů vyslal v bouři nouzový signál ruský ledoborec. Na místo události se vydala záchranná plavidla.

23; Kanadský blogger našel zašifrované poselství z minulosti na vinylové desce. Vzkaz vyslala před 35 lety rocková skupina Prodigal. Jde o úryvek z evangelia svatého Jana a několik výroků Alberta Einsteina.

24; Ukrajinský ministr hospodářství připustil, že je opravdu debil. Skandál se vyčerpal. Vyslovily se obě strany. Ministr použil oblíbenou metodu: Tak jo – máš pravdu a já mám konečně svůj klid...

25; Ruští diplomaté poradili NATO, aby si místo zimních uniforem koupili raději učebnice historie. Příspěvek na sociálních sítích je doprovázen fotografií zmrzlých německých vojáků ve Stalingradu.

26; Erdogan pohrozil obnovením operace v Sýrii a obvinil USA z porušení dohod. Toto prohlášení učinil turecký prezident před odletem do Soči.

27; V Luganské republice byla odhalena skrýš ukrajinských diverzantů. Informuje o tom ministerstvo státní bezpečnosti.

28; Bogdan je velmi nebezpečný. Europoslankyně Viola Cramon-Tabedl se vyjádřila k Zelenského nejbližšímu okolí. Jak Ukrajinci, tak i my, Evropané, můžeme důvěřovat tomu, kdo se připojil k bývalému ministerskému předsedovi Azarovovi v rozhovorech s Ruskou federací?

29; V Ukrajinou okupované části Donbasu se rozhoduje o tom, zdali obec Novgorodskoje dostane nabubřelý anglický název New York. Městečko se skutečně do roku 1951 jmenovalo Ňju Jork (Нью Йорк).

30; Ukrajina nad zdravý rozum? Proč ukrajinský nacionalismus nabyl tak zvrácených podob? Byla zveřejněna úvaha o historicky podmíněných specifikách ukrajinského nacionalismu.

31; Britský specnaz se připravuje na své akce hraním videoher Call of Duty. Tyto videohry pro výcvik používají jednotky SAS a SBS už poslední dva roky, píší média.

32; Zůstanou bastardy, vyjádřil se bývalý ukrajinský ministr Andrej Reva o obyvatelích Donbasu. Nijak se netají svou nenávistí vůči těmto lidem a trvá na tom, že o žádném znovuspojení nemůže být řeč. Nemyslím si, že bychom měli obětovat svou suverenitu, abychom získali zpět tato území za ruských podmínek.

33; Raketové čluny Ruska vstoupily do Azovského moře. Na Ukrajině vznikla panika: Plavidla, která úspěšně plnila bojové úkoly proti teroristům v Sýrií, nyní míří k Mariupolu.

34; Ukrajinci křepčí nadšením nad videem zveřejněným na internetu, na kterém pes vyje za zvuků ukrajinské hymny.

35; Došlo k havárii na dole Tajmyrskij. Jsou hlášeny tři oběti na životech. O mimořádné události informuje společnost Nornikel, které důl patří.

36; NASA vyhrožuje prvnímu letu Sojuzu s výlučně ruskou osádkou. Byly zveřejněny podrobnosti expedice na Mezinárodní kosmickou stanici v říjnu 2020. Let byl avizován jako čistě ruský.

37; Ukrajinská armáda utrpěla ztráty na technice i živé síle. V důsledku promyšlených akcí v předchozích 24 hodinách nepřítel přišel o dva drony.

38; Kolomojskij pohrozil Porošenkovi. Petr Alexejevič by se měl velmi opatrně vyjadřovat na adresu televizní stanice „1+1“ a na mou adresu, prohlásil Oligarcha.

39; V Turecku reagovali na válečné hrozby ze strany USA. V Turecku doufají, že Pompeovo prohlášení o použití vojenské síly je nesprávně přeložili...

40; Ukrajinský novinář Stanislav Asejev byl v Doněcké republice odsouzen k 15 letům vězení za špionáž.

41; Ukrajinská armáda u obce Zolotoje postoupila vpřed, říká Dějněgo. Kyjev ve dnech 9., 10. a 11. října zmařil tři pokusy o zahájení odpoutání sil a prostředků na úseku linie dotyku u obce Zolotoje.

42; Pracovník Státního departmentu poslouchal zprávu zástupce Ruska o Libyi s vypoulenýma očima. Diskusi, které se zúčastnil Alexandr Malkevič, moderoval pracovník Státního departmentu USA. Malkevič detailně popsal zločiny tzv. Vlády národního porozumění, kterou označil za teroristickou organizaci. Referoval i o násilném zadržování ruských občanů v libyjských věznicích.

43; Všichni jsme vojáci elitní jednotky. Lukašenko promluvil o hrozbě u západních hranic Běloruska. Začíná se rýsovat oblouk nestability.

44; Rozhovory Putina a Erdogana skončily. Prezidenti Ruska a Turecka spolu mluvili šest hodin. Večer učinili prohlášení pro tisk o výsledcích schůzky.

45; Donbas se odebere pod zem. OBSE varovala před hrozící katastrofou v celém regionu. Propadání povrchu vyřadí z použití budovy a komunikace, říká se ve zprávě OBSE.

46; Rusko a Turecko se dohodly na osudových rozhodnutích ohledně Sýrie. Moskva a Ankara uzavřely řadu dohod ohledně situace na severu Sýrie.

47; Na internetu se široce rozebírá kosmický program Ukrajiny. Vojenská radiolokační stanice už je ukrajinskou armádou využívána na observatoři Národního centra řízení.

48; USA mají hodinu a půl na splnění svých závazků ohledně Sýrie, řekl dnes v podvečer Sergej Šojgu. Pro hlídkování na území Sýrie podle nových dohod Ruské federace a Turecka bude zapotřebí dodatečná technika a síly, prohlásil ruský ministr obrany.

49; Ruští velvyslanci se na Ukrajinu nevrátí, prohlašují na ruském ministerstvu zahraničí. Ruské velvyslanectví nemá v úmyslu v nejbližší době vracet diplomaty na Ukrajinu.

50; Při přestřelce Ukrajinců v Rostovské oblasti bylo zabito pět lidí. Informuje o tom tisková služba Hlavní správy ruského ministerstva vnitra pro Rostovskou oblasti.

51; Lavrov oznámil přerušení turecké vojenské operace v Sýrii. Prohlášení ruský ministr zahraničí učinil na základě výsledků rozhovorů prezidentů obou zemí v Soči.

52; Byly zveřejněny podrobnosti o havárii ruského ledoborce Tor u norských břehů. Došlo k selhání motorů.

53; Nepřítel podniká masivní údery. Bylo zveřejněno mimořádné prohlášení Armády Doněcké republiky.

54; Strašlivé zprávy. Pentagon oznámil válečné zločiny Turecka v Sýrii. Americký ministr obrany Mark Esper poskytl interview televiznímu kanálu CNN.

55; V centru Kyjeva došlo k výbuchu. Jsou hlášeny oběti. Svědkové tvrdí, že na schodech u baru seděli dva muži, z nichž jeden se vrátil z ATO v Donbasu.

56; USA nesplnily své závazky ohledně Sýrie. Turecko je připraveno podniknout odvetná opatření, říká Erdogan. Připomeňme, že Erdogan nedávno prohlásil, že pokud po vypršení 120 hodin nesplní své sliby dané Ankaře, Turecko obnoví vojenskou operaci.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
4 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 22.10.2019

 1. .lak napsal:

  :lol: Tak už se k sakru smiřte s tím že nade vším je tu důsledná pedagogika vyvolených trestného činu nezdebilnění, švejci. Brzy kacíři a rouhači kafíři a nevěřící prašiví psi halal, košer. Pardon gojim, kafir.
  https://www.youtube.com/watch?v=Dq_14NzGgQ8

  • proud napsal:

   Dobry video,prestoze jeden nazor jednoho cloveka,ale alespon nekoho kdo se o to o cem mluvi opravdu zajima a studuje to.ALE!,znate ji nekdo osobne a bliz?...........

  • proud napsal:

   Ale vsimni si ze jak dojde na rasu(y),jsou vsichni v koncich....coz napovida mnohe!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!