Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 23.10.2019

lukashenko_zloy_01; Lukašenko přikázal, aby byla vypracována odpověď na rozmístění amerických tanků v Litvě. Do Litvy přijíždějí jednotky americké tankové divize.

2; Majitelka podniku vyrábějícího rakve v Polsku vyhodila svého ukrajinského zaměstnance, aby zemřel na ulici. Zaměstnanci se udělalo špatně. Majitelka zakázala volat lékaře a zaměstnanci přikázala, aby šel domů. Ten byl pak nalezen mrtev.

3; Ukrajinská vláda uložila Naftogazu, aby dodával plyn do Luganské a Doněcké republiky bez ohledu na dluhy.

4; Rusko může velmi brzy zaútočit. Ukrajinci jsou strašeni akcí v Lugansku. Miroslav Gaj mluvil o hrozbě rozšíření vojenské agrese Ruské federace vůči Ukrajině.

5; Je to prostě k smíchu. Na Západní Ukrajině si vojenské komisariáty stěžují na zhroucení systému povolávání branců do ukrajinské armády. Tato situace je ve Lvovské, Volyňské a dalších oblastech.

6; Roztrhalo ho to na kusy. V Kyjevě byl zabit „legendární“ karatel. V rámci trestního batalionu „Donbass“ Děgťarjov vytvořil samostatnou skupinu pro zvláštní určení a postavil se do jejího čela.

7; Ukrajina je vražedná americká kořist. Hlavním světovým rekordem nešťastné Ukrajiny se stalo hybridní šílenství. Čím více krve, tím vyšší sebevražednost.

8; Karibská krize 2.0? USA vybudují raketovou základnu poblíž Kuril. Japonci se přestali klanět Spojeným státům. Poslední případ, kdy se Japonsko sehnulo před Spojenými státy, byl tak intenzivní, že Japonsku silně zakřupalo v zádech...

9; Nacista a úchyl. Premiér Ukrajiny byl obviněn z obtěžování chlapce. Gončaruka se budou snažit zničit, protože na Ukrajině probíhá válko o moc. Ale i sám premiér přilévá oleje do ohně.

10; Ukrajina se vyprodala i s vnitřnostmi. Největší nákladní letoun Mrija odlétá do Číny.

11; Banderovci jsou přesvědčeni o vítězství v sedmisetleté válce s Ruskem. Šílených prohlášení bylo už opravdu hodně, ale pořád se najdou individua, která dokáží překvapit.

12; Ukrajina byla zahnáno do zákeřné finanční pasti. Namísto toho, aby se s velkými podnikateli domlouvali, dělají ukrajinští politici všechno pro to, aby je vyhnali ze země.

13; Hromadná rvačka na frontě. Velké množství ukrajinských vojáků je ve vážném stavu. Vyplývá to ze zprávy o vojenské situaci v Luganské republice za uplynulých 24 hodin.

14; Evropa odevzdala Balkán Putinovi. Kyjev se bojí, že je na řadě. Po řadě nepromyšlených činů Ukrajina nadále ztrácí důvěru svých evropských partnerů a riskuje, že nadále zůstane sama.

15; Na dně Volhy u Samary bylo nalezeno plavidlo z doby před Ivanem Hrozným.

16; Bylo to jako druhé referendum. Byly zveřejněny první výsledky sčítání lidu v Donbasu.

17; Ruská armáda obsazuje okupační zónu USA v Sýrii. Ruská vojenská policie už hlídkuje na předsunutých pozicích syrské armády v okolí města Manbidž.

18; Ukrajině hrozí kolaps energetického systému. Bylo by načase se vážně zamyslet, odkud brát elektřinu, až dojde elektřina ze zásuvek.

19; Zelenského žena se ztrapnila v Japonsku. Na inauguraci císaře si vzala žluté šaty. Žlutou barvu ale v Japonsku smí nosit pouze členové císařské rodiny.

20; Všichni to ignorují. Nikdo nechce jít do armády. V Ivano-Frankovské oblasti je 25 tisíc mužů vojenského věku, ale vojenské komisariáty nedokážou naplnit odvodový plán.

21; Soud přikázal Kyjevu, aby zaplatil 144 milionů dolarů ruské společnosti Tatněfť. Spor Tatněfti a Kyjeva je spojen se společností Uktatnafta.

22; V Novosibirsku zaplatili zaměstnancům drůbežárny kuřaty. Podle pracovní legislativy ale výplata mzdy v naturáliích je možná pouze na žádost zaměstnance.

23; Zelenskij v Japonsku projednal Donbas se Steinmaeierem. Zelenskij tvrdí, že Ukrajina splnila svou část podmínek pro obnovy činnosti normandské čtyřky.

24; Za odvahu a nezlomnost. „Režisér“ Sencov byl vyznamenán v Polsku. Vyznamenání v podobě orlice předal novému ukrajinskému „hrdinovi“ předseda Polské filmové akademie Dariusz Jablonski.

25; Bývalý viceprezident Ruského olympijského výboru byl zadržen v USA. Z databáze ruského ministerstva vnitra vyplývá, že i v Rusku bylo po bývalém funkcionáři vyhlášeno pátrání.

26; Kreml: Kurdům, kteří byli opuštěni Američany, hrozí turecká pomsta. Podle slov zástupce Kremlu Američané Kurdy prakticky zradili a donutili je bojovat s Turky.

27; Krvavé lázně. Jak se Čečenci pozabíjeli vzájemně v Rostovské oblasti. 23. října ráno přišla zpráva o prvním zatčení.

28; V Kremlu zhodnotili slova Vladimira Zelenského o připravenosti na setkání normandské čtyřky. Prezident Ukrajiny prohlásil, že Ukrajina už splnila svou část dohod. Kreml to označil za nepravdu.

29; Odplata: Ukrajinský nacistický poslanec stane před ruským soudem. V roce 2018 byl obviněný zadržen na letišti Vnukovo při překračování hranice Ruské federace.

30; Houstone, máme problém,. Američané na Mezinárodní kosmické stanici zůstali bez vlastní kuchyně. Astronauti si museli požádat o služby v ruském modulu Zvezda.

31; Halasný skandál v Nejvyšší radě. „Mladoreformátoři“ ze strany Sluha národa berou mnohatisícové úplatky. Prezidentská kancelář vyjádřila podezření proti jedenácti poslancům za stranu Sluha národa a požaduje výslech na detektoru lži.

32; Ve Velké Británii byl nalezen bulharský kamion plný mrtvol. Na jihovýchodě Anglie v hrabství Essex nalezli policisté kamion s 39 mrtvými migranty v nákladním prostoru.

33; Děti pod palbou. Ukrajinská armáda ostřelovala fungující školu v obci Zolotoje. Podrobnosti oznámila Generální prokuratura Luganské republiky.

34; Americké letectvo imitovalo jaderné bombardování Krymu a dostali odpověď od ministerstva obrany. Stíhačka Su-27 „přivítala“ americký bombardér „se všemi poctami“ a eskortoval jej do bezpečné vzdálenosti od ruských hranic.

35; Mimořádní prohlášení Armády Luganské republiky o provokaci v obci Zolotoje. Zelenskij ani Kravčenko nejsou schopni udržet na uzdě své nikým nekontrolované ozbrojené bandy a donutit je plnit své závazky.

36; Zelenskij veřejně kritizoval své „Sluhy“. Mnozí se domnívají, že zahraniční návštěva prezidenta do dalekého Japonska je vítaná příležitost pro diskreditaci frakce strany Sluha národa.

37; Ukrajinští vojáci umírají v zákopech a využívají samopaly k jiným účelům. Přišly zprávy o dalších případech sebepoškozování v řadách ukrajinské armády.

38; Kiseljov informoval o Putinově nástupci. Sám Putin říkal, že od rána do večera přemýšlí o svém nástupci,poznamenal známý moderátor na setkání se studenty Moskevské státní univerzity (MGU).

39; Podvodníci si vymysleli nový způsob krádeže peněz pomocí smartphonů. Každý měsíc mohou škody v důsledku těchto podvodů dosahovat 6 až 10 milionů rublů.

40; Vyrval mu telefon z ruky a udeřil ho. Kličko zaútočil na novináře. K incidentu došlo na setkání s obyvateli Solomenského obvodu.

41; Turecko dokončilo dodávku útočných dronů na Ukrajinu. Turecká společnost Baykar Makina dokončila dodávky útočných dronů Braktar TB2 na Ukrajinu.

42; Rusko a Turecko ponížily Spojené státy, říká CNN. Dohoda mezi prezidentem Ruska a jeho tureckým protějškem na společném hlídkování v Sýrii znamenala fiasko pro USA.

43; U Oděsy došlo k výbuchu. Byli zraněni kadeti. Podle jedné z verzí našli kadeti granát na polygonu. Podle jiných informací stěhovali munici.

44; Předběhli Afriku i Jižní Ameriku. Ukrajina se stala rekordmanem v likvidaci vlastních lesů a vývozu kulatiny. Aby se zabránilo nezákonnému mýcení vzrostlých lesů, musela Nejvyšší rada zavést moratorium, které ovšem nezafungovalo.

45; Starý člen KVN Sivocho má v úmyslu vrátit mentálně obyvatele Donbasu na Ukrajinu. Podle svých vlastních slov se bude zabývat humanitárními problémy a poskytovat rady úředníkům.

46; Americký generál přiznal, že Pentagon se chystá na válku s Ruskem a Běloruskem. Bývalý velitel pozemních vojsk USA v Evropě generál Ben Hodges o tom mluvil v interview pro polskou televizní stanici.

47; Státní tajemník USA oznámil připravenost zahájit vojenskou akci proti Turecku, ale Trump v tu chvíli zrušil sankce. Mike Pompeo o tom mluvil dnes v interview pro televizní stanici CNBC.

48; Ukrajinci byli shledáni nejchudšími v Evropě. Ukrajina v roce 2019 zaujala poslední místo v kupní síle v evropském žebříčku. Průměrný Ukrajinec si může dovolit utratit nebo ušetřit 1.830 euro. Průměrný obyvatel EU 14.739 euro. Slovinsko, Česká republika i Slovensko jsou na tom lépe než jiné země střední a východní Evropy včetně Pobaltí, Polska a Maďarska. Český a slovenský občan je na tom dokonce lépe než průměrný Portugalec či Řek. Velké rozdíly jsou mezi severem a jihem Itálie. Nejbohatšími občany Evropy jsou (kromě malých států Lucemburska a Lichtenštejnska hlavně Švýcaři, Norové, Islanďané a Dánové. K nejbohatším regionům kontinentální Evropy patří jih a jihozápad Německa, podobně je na tom i jih Anglie.

49; Nejsem žádná kurvička, ale po několik volebních období poslanec ukrajinského parlamentu, hájí se Anton Jacenko. V Nejvyšší radě Ukrajiny pokračuje skandál s obviněním poslanců z korupce.

50; Smrtonosné „Bílé labutě“ ruského letectva přiletěly do Jihoafrické republiky. Let těchto letadel proběhl ve vzdušném prostoru nad vodami Kaspického a Arabského moře a také Indického oceánu.

51; V okupovaném Donbasu vypálili kavárnu karatele. V noci neznámí pachatelé polili kiosk naftou a zapálili.

52; Byla zveřejněna suma nevyplacených penzí obyvatelům Donbasu. V důsledku konfliktu v Donbasu přišlo o přistup ke svým penzím 700 tisíc obyvatelů regionu.

53; Zelenského tisková mluvčí šokovala novináře svou neprofesionalitou. Informuje o tom novinářka Olesja Medveděva na své stránce na facebooku.

54; Dali si do držky. Kongresmani se poprali a zmařili tak zasedání k Trumpovu impeachmentu. Republikánští kongresmani vtrhli do Sněmovny reprezentantů USA, vyvolali takové potyčky, že musela být přivolána policie.

55; Zraněná účastnice ATO, která potratila nenarozené dítě, unesla u Kyjeva malého chlapce. Žena se seznámila s rodinou chlapečka pod záminkou pomoci nemajetným. Za únos dítěte jí hrozí pět let odnětí svobody.

56; Vůdce ukrajinských rozkolníků se stěžoval Pompeovi na útlak svého náboženství v Donbasu. Informuje o tom stránka rozkolnické Pravoslavné církve Ukrajiny.

57; Trump promluvil o nesmyslnosti vojenských výdajů USA na Blízkém Východě. Utratili jsme 8 bilionů dolarů na války na Blízkém Východě, ačkoli jsme nikdy nechtěli v těchto válkách zvítězit.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!