Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.10.2019

pytki11; Jak to, že ho nemučili? Americký novinář se v Čečně přiznal, že je homosexuál. Novinář televizní stanice ABC News James Longman navštívil Groznyj, kde hovořil s náčelníkem čečenské policie Apty Alaudinovem.

2; Na vietnamské pláži našli mrtvou Rusku. Ve Vietnamu na pláži Ham Tien v provincii Binthuan našli tělo jednasedmdesátileté Rusky.

3; Zvláštní zástupce OBSE Martin Sajdik učinil prohlášení o mírových silách v Donbasu. Vyjádřil předpoklad, že by snad bylo možné vytvořit společnou misi OSN a OBSE.

4; To jste koupili na Ali Express? Ve městě Sumy se rozhořel skandál kvůli nevkusnému pomníku Jaroslava Moudrého. Vypadá na něm, jako kdyby vykonával velkou potřebu a četl si u toho rodokaps. 23. října byl v Sumách v parčíku naproti Iljinskému kostelu odhalen pomník Jaroslava Moudrého.

5; Šílená rusofobie. Mělo by Rusko zablokovat Facebook? Tato sociální síť je pokrytecká propagandistická struktura. Používat facebook znamená nevážit si sám sebe.

6; Putin přehrál v Sýrii USA. Manévry Spojených států hrály do karet Putinovi. Nyní už je dokonce možné mluvit o tom, že USA na Blízkém Východě předaly štafetu Rusku.

7; Na internetu se Zelenskij stal terčem posměchu za to, jak pokorně hovořil s nacisty. Takhle se nechová vrchní velitel ozbrojených sil.

8; Bujný fašista. Konflikt ozbrojence kvůli ruštině ve vlaku skončil neočekávaně. Obyvatel Lvovské oblasti Jaroslav Popovič dosáhl u soudu toho, že průvodčí Oděských železnic budou muset své klienty obsluhovat v ukrajinštině. Nepomohl ani argument, že Oděsa je mnohonárodnostní město, ani připomenutí platného zákona, který dovoluje obsluhovat cestující v ruštině.

9; Ukrajina ztrácí kontrolu nad potrubím. Ohrožena je topná sezóna a jednání s Ruskem a MMF. Tři roky do ukrajinského plynového transportního systému nikdo pořádně neinvestoval. Investiční programy se plnily na 30%.

10; Nejvyšší představitel Doněcké republiky Denis Pušilin informoval o integraci s Ruskem a o pokračující roztržce s Ukrajinou.

11; To je přímo pobuřující. Poslanec Jevgenij Murajev učinil halasné prohlášení ohledně politiky Vladimira Zelenského. Zelenskij se chová jako pejsek na vodítku oligarchů a radikálů.

12; Američané jsou v šoku z neúspěchu v Sýrii, Trump nás prodal Rusům! Američtí politici a byznysmeni jsou šokováni Americkým fiaskem v Sýrii.

13; Propagandista Radia Svoboda Stanislav Asejev byl v Doněcké republice potrestán patnácti lety vězení za vlastizradu. V Doněcku se narodil a nyní proti němu bojuje…

14; Dvojité ponížení. Účastník ATO a Vitalij Kličko udělali ze Zelenského totálního blbce. Vladimir Zelenskij zklamal Ukrajince. Nynější prezident projevuje naprostou neakceschopnost.

15; O změnách v Doněcké republice. Někdy je to opravdu těžké: Provedeme reformní krok – jsme kritizováni. Když vrátíme věci do původního stavu, vyjdeme z toho ještě hůř.

16; Kyjev vytahuje silný trumf pro jednání s Ruskou federací a EU ohledně tranzitu plynu. Bez tranzitu nebudou možné ani reverzní dodávky, a proto Kyjev nebude mít jinou variantu než kupovat zkapalněný plyn. Kyjev tvrdí, že má v zásobnících dostatečné zásoby plynu, aby přežil topnou sezónu a našel nové zdroje pro nákup zemního plynu.

17; Rusko vyšle vojska do Pobaltí! USA si vytvářejí alibi a záminky pro útok na Kalingradskou oblast a vyhnání ruského obyvatelstva. A pro tento účel se chystají obětovat Polsko, které se stane logickým cílem odvetného útoku. „Proč jsi mě praštil? Vždyť jsem ti nic neudělal!“ – „Neudělal, ale chtěl jsi!“ Tak zhruba vypadá americké uvažování.

18; Ruské uhlí poškodí ukrajinskou ekonomiku a rozvrátí uhelný průmysl. B7valý poslanec Nejvyšší rady Jevgenij Murajev tvrdí, že na Ukrajině povolili nákup elektrické energie a uhlí v Rusku.

19; Kalifornii zachvátily lesní požáry. Obyvatelstvo je evakuováno. V souvislosti s požáry bylo schváleno rozhodnutí o odpojení elektřiny.

20; Zelenskij formuje svůj osobní silový blok. Prezident Ukrajiny Zelenskij provedl změny v seznamu funkcí šéfů vojenských formací a policejních orgánů.

21; Ukrajinská armáda chystá strašlivý úder na Donbas. Luganská republika varuje obyvatelstvo před nebezpečím.

22; Ukrajinci prozradili v průzkumu pro agenturu Rating, čeho se nejvíce bojí. Kupodivu to není Putin. Za největší hrozbu pro Ukrajinu považuje 56% obyvatel odchod Ukrajinců do zahraničí. 45% se bojí zhoršení ekonomické situace a chudnutí obyvatelstva, 40% se obává zhoršování zdraví ukrajinské populace, 37% se bojí ekologické katastrofy. 36% má strach z plnohodnotné války s Ruskem. Shodně po 35% se obává růstu kriminality, celkového úpadku (degradace) a vymírání obyvatelstva. V pásmu 20-30% pak byly odpovědi ohledně krachu státnosti, devalvace měny, anarchie. 17% Ukrajinců se bojí zavedení diktatury, 13% hladu, terorismu a mezinárodní izolace Ukrajiny.

23; Specnaz USA našel vůdce Islámského státu al-Bagdádího na neočekávaném místě a „znovu jej zlikvidoval“, prohlásil Trump. Problém je v tom, že svět těmto zprávám už přestává věřit.

24; Kadyrov komentoval informace o likvidaci vůdce Islámského státu slovy Tarase Bulby: „Když jsem tě stvořil, tak si tě také zabiju“. Připomněl, že nejdůležitější je očistit Sýrii od Islámského státu. Smrt al-Bagdádího prakticky nic nemění, pokud budeme nadále dělit teroristy na hodné a zlé, dodal Kadyrov.

25; V Kyjevě neočekávaně odhalili plán B pro Donbas. Aby bylo možné zajistit pro celé území Donbasu mírové síly, bylo by zapotřebí minimálně 40 tisíc vojáků.

26; Drtivá porážka rusofobů. Ukrajina přišla o všechna místa ve výborech PACE. Opět se ukázala nekompetentnost a prázdná nadutost, rozčiluje se ukrajinský nacista Borislav Berjoza. Pravomoci staré delegace byly anulovány a nová je nemá. Nyní zasedání výborů PACE probíhají bez účasti Ukrajiny a veškeré otázky ohledně Ukrajiny se budou nakonec řešit bez nás.

27; Ukrajinská armáda se patrně chystá školit NATO ohledně kotlů, porážek ve „válce s Ruskem“ a metod sebelikvidace. Ukrajinské ministerstvo obrany tvrdí, že ve vztazích s NATO Ukrajina již přešla z fáze přijímání pomoci od Aliance k „vzájemné výměně zkušeností“.

28; Vůdce ukrajinských nacistů vyhrožuje Zelenskému tisíci ozbrojenců. Včera ozbrojenci prohlásili, že Zelenskij přikázal, aby byli vyhozeni z obce Zolotoje, kde nacisté změřili proces odpoutání sil.

29; Stydím se za prezidenta! Terorista Sencov tvrdě komentoval Zelenského spor s nacisty v Donbasu.

30; On si snad myslí, že je nesmrtelný! U Porošenka komentovali Zelenského spor s nacisty. Poslankyně za Porošenkovu stranu se kriticky vyjádřila na adresu ukrajinského prezidenta.

31; Ukrajinská moc zrazuje svou zem, když koná ve prospěch Kolmojského. Dovoz elektrické energie z Ruska, který byl zahájen v důsledku „Gerusovy změny“, ohrožuje energetickou bezpečnost a evropskou integraci země.

32; Ve straně Sluha národa hájí Azov před americkými kongresmany. Poslanec připravil dopis americkým politikům, kteří se chystají zařadit Azov na seznam teroristických organizací.

33; Krev všude kolem. Ukrajinec se pokusil zavraždit známého, ale výbuch granátu zabil jeho samotného. V obci Trebuchov v Brovarském okrese se opilý muž pomocí granáty pokoušel zabít svého známého, ale dopadlo to opačně.

34; Diverze v Doněcku. Byl odpálena retranslační věž. V Proletářském obvodě Doněcka byla odpálena věž operátora republikových komunikací „Fénix“.

35; V Kremlu informovali, jak vznikalo memorandum Ruska a Turecka ohledně Sýrie. Podle slov Dmitrije Peskova připravovali dokument ministři zahraničí Lavrov a Čavušoglu.

36; FSB odvrátila opakování kerčského masakru v Moskevské oblasti. Student zemědělské školy chystal krvavou lázeň pro vyučující i studenty.

37; V Donbasu dezertovali po zuby ozbrojení vojáci. Ukrajinská armáda likviduje sebe sama ve svých zákopech. Počty dezertujících ozbrojenců v řadách ozbrojených sil Ukrajiny setrvale rostou.

38; Obyvatel Krivého Rogu byl odsouzen za tričko se znakem SSSR. V neofašistickém státě Ukrajina je prezentování pěticípé hvězdy, srpu a kladiva trestáno až pěti lety odnětí svobody.

39; V Estonsku chtějí čipovat ukrajinské gastarbeitery, přestože otázka migrantů není v pobaltských státech tak vyostřená jako v západní Evropě.

40; Syrské demokratické síly, které de facto fungovaly jako pěchota koalice USA, vydaly prohlášení o souhlasu s Ruskem. Syrské demokratické síly cvičil a vyzbrojoval Pentagon. A Američané zajišťovali plánování a krytí pozemních operací ze vzduchu. Poté, co je americká armáda nechala na pospas Turkům, změnil se jejich postoj. Pochopili, že USA v Sýrii nezajímá nic jiného než ropa.

41; Trump informoval o likvidaci vůdce Islámského stát a poděkoval Rusku. Al-Bagdádí byl podle Trumpových slov zablokován v jednom z tunelů. Vypátral ho služební pes.

42; Není co dýchat, umírám… Byly zveřejněny nové detaily o nákladním autě plném mrtvých těl.

43; Ruské ministerstvo obrany neočekávaně odpovědělo na prohlášení o zavraždění vůdce Islámského státu: Ministerstvo nedisponuje důvěryhodnou informací o další „likvidaci“ bývalého lídra Islámského státu Abú Bakra al-Bagdádího.

44; Hlavní Porošenkův patolízal učinil prognózu ohledně budoucnosti svého páníčka a dokonce vyslovil jméno příštího prezidenta. Arkadij Babčenko zchladil naděje všech, kteří doufali, že by se Porošenko mohl vrátit do prezidentské funkce. Dalším prezidentem bude Apoštol Munťan. (Vladimir Munťan z Dněpropetrovska narozený v roce 1972 je tvůrcem sekty, který se prohlásil za třináctého apoštola).

45; V Kyjevě se konal pochod zombií. Tentokrát ale nešlo o majdan. Kyjev se připojil k pořádání zvrhlých pochodů v rámci západního pojetí oslav svátku všech svatých, tzv. Halloweenu.

46; Natalja Poklonskaja popřála Ukrajině a Zelnekskému mnoho úspěchů. Prezident Ukrajiny se dostal do sporu s jakýmisi nezákonnými ozbrojenými formacemi na linii dotyku v Donbasu.

47; Nelegální miliardář Turčinov vypráví Ukrajincům, že štěstí nelze hledat v penězích. Podle jeho slov štěstí Ukrajinců nezávislí na jejich materiálním blahobytu.

48; Je načase balit kufry. Kam utíkají ozbrojenci Islámského státu ze Sýrie? Indonésie, Malajsie, Singapur, Filipíny, částečně Thajsko. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu prohlásil, že lví podíl ozbrojenců míří do Asijsko-pacifického regionu, který ještě před několika lety nebyl terorismem ohrožen. Situace se ale změnila.

49; Novinářka z Ťumeně Anastasija Mironova navrhla, aby poslali do vězení Solovjova a Prilepina. Podle jejích slov by měla výše trestu záviset na velikosti talentu, který je zneužíván pro propagandu.

50; Doněck a Lugansk jsou vylidněné. Všichni civilní obyvatelé prchli na Ukrajinu. Bývalý poradce šéfa SBU učinil naprosto debilní prohlášení. Podobné výroky ale mohou připravovat půdu pro masivní útok na Donbas, který pak nebude moci být interpretován jako útok na civilisty. „Vždyť tam přece žádní nebyli…“ V podobném duchu výrok komentoval i starosta Gorlovky.

51; Na Zelenského útočí dokonce už i Vakarčuk. Zpěvák výslovně zdůraznil, že tzv. „dobrovolníci“ by měli slyšet jen slova díků.

52; Veteráni domobrany připíjejí Strelkovovi na zdraví. Příslušník domobrany Alexandr Žučkovskij zveřejnil zajímavé video.

53; Chcípnul jako pes! „Nervy drásající“ detaily a veliké podivnosti ohledně „zabití“ vůdce Islámského státu. Armádní činitelé Turecka a USA se v předvečer operace v syrském Idlíbu vyměnili informace a koordinovali své kroky.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
2 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.10.2019

 1. .lak napsal:

  Buďme conspyračňý
  https://www.denik.cz/zdravi/serial-zdrave-srdce-dilatacni-kardiomyopatie-20201021.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  A teď greténka že vyďý co2 a lidé se budou dusyt.

  Kdysi jsem narazil na rozsáhlou studii amrdolů o působení chemtrails v pdf a mimo jiné v mnohastránkovém dokumentu jsem narazil s grafy a % na působení bária na plíce a organismus a prvkem zhavarovaný orgán po dvaceti letech začíná nedostačně zásobovat organismus a u smolařů exponovaných prvkem po 30.ti letech udušení.
  https://tadesco.cz/chemtrailovo-zdravotni-situace-na-slovensku/

  • .lak napsal:

   Jinak prý hranice smrti začíná pro horolezce v sedmi a půl kilometrech, ale je tam prý stokrát méně kyslíku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!