Tři otázky: Sýrie, Trikolóra, Piráti

1) Takže zase jsi vše odhadl s předstihem a na severu Sýrie se odehrává všechno přesně tak, jak jsi popsal už před nějakými 14 dny a to tradičně všem navzdory, teda úplně jinak, než jak odhadoval kdokoliv jiný. Jak jsi to věděl?...do knih KSB jsem se ponořil, Pjakina sleduji, ale Erdoganovo angažmá jsem stejně nepochopil ani neodhadl, takže v čem je ten fígl?....Trump teď navíc zrušil sankce proti Turecku, který vlastně ani nezačaly, takže se všecko odehrává přesně tak, jak jsi popsal už kdo ví kdy....jak to, že o tobě ještě nikdo neví (kromě několika stovek příznivců)? 

Nestačí sledovat jen to, co se dle médií děje, ale také pochopit, proč některé informace zaznívají právě teď a proč je jim věnována pozornost, když jindy podobné "detaily" nedostáváme a pak samozřejmě správně vytyčit vektory cílů jednotlivých aktérů a chápat jak je svět vůbec řízen (kdo je subjekt, který řídí a kdo je objekt řízení). Pokud jsou pro někoho Globální elity (GE) scifi (jen proto, že nezná jejich metodiku řízení a byl naučen věřit, že řídit svět jako jediný sociální supersystém nelze a basta, no protože to prostě nelze a hotovo a kdokoliv tvrdí něco jiného je "konspirátor", "šílenec" a potřebuje "čepici z alobalu"), tak se nikdy nemůže ani náznakem dobrat k nějaké smysluplné analýze. Všichni politologové a "analytici" se učili, že svět je řízen na úrovni států a pomocí nadnárodních organizací (NATO, OSN, EU apod.), ale svět je řízen Globálně a tak nikdy neuvidí celou mozaiku, ale jen kaleidoskop střípků, které se jim neustále mění a nedávají jim tudíž smysl. Nikdo už se dnes nemůže vymlouvat - informace a metodika je sepsána v Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a informace jsou po ruce každým okamžikem díky netu.

2) Co říkáš na Trikolóru? Myslíš, že to bude dobrá strana? Nebo jak si myslíš, že si bude stát v budoucnu?

Lídr, který je schopen předvídat co se bude dít a tím vést národ bezkrizově všemi úskalími, musí mít konceptuální znalosti. Tečka. Rozhodně to nemůže být tedy loutka US státních elit jako jsou TOP09, užiteční idioti EU, tedy Piráti neboli Trockij Jugend a určitě ani vlastizrádci prolezlá ČSSD, ODS a pátá kolona Landsmančaftu KDU. A co třeba SPD? To je ta strana, která je proti islamizaci Evropy, ale jejíž lídr odsoudil počínání Erdogana, který se až dětsky jasně domluvenou akcí (psal jsem o tom 15.10) snaží zbavit několika miliónů uprchlíků tím, že je chce vrátit zpět do Sýrie, místo aby je vypustil do EU, což byl záměr právě US státních elit? To má být lídr, který má někoho vést? A kam? Vždyť je schopen podporovat naprosto proti sobě jdoucí procesy!!! Ano, čte mne mnoho příznivců této strany, ale tudy cesta bohužel zatím stále nevede.

Babišovo hnutí ANO bylo vytvořeno jako firma jednoho oligarchy, aby se dostal k moci a pojistil si tak zdroje pro svou klanově-korporativní bandu, JENŽE se stal premiérem a byl uveden Zemanem do tajů Globálního řízení (i jinak nepodnětná média si v kauze "ministr kultury" všimla, že se Babiš chová k Zemanovi jako žák k učiteli) a jak jsme si již psali, tak i skrze něj již začaly zaznívat hlasy GE. Je to výhra? Ano samozřejmě, ale jen do té doby, dokud bude nutné likvidovat US státní elity, což Trump zatím dělá zcela bravurně. Ale potom? GE jsou paraziti a Babiš byl vždy také, takže pro naši zemi to žádnou výhru mít nemusí. Snad jen tu, že zde nebude právo šaría, ale čínský fašismus.

Kdo má ještě konceptuálně zdatného rádce? Klaus ml., protože i jeho otec pracoval v Prognostickém ústavu jako Zeman a zabýval se "globálními studii". Je to výhra? To, že mu předá určité znalosti (doufejme) jistě ano, ale nesmí mu předat svou mravnost politika, který před koncem mandátu udělal amnestii, kterou zatlačil slabošského Nečase do kouta a ten mu ji podepsal a tak se na svobodu dostala spousta kmotrů, jejichž kauzy se táhly celé roky. Nejde totiž jen o strohé znalosti řízení, ale také o mravnost na jejímž základě se budou aplikovat. A struktura psychiky "démona" (Klaus), navíc chvílemi "padlého" (Zeman) to s národem nemůže myslet nikdy opravdu dobře, protože to jejich "dobře", odpovídá jen míře jejich slabé mravnosti.

Takže záleží jen na Klausovi ml., jak s tím co má naloží. Zatím nemá smysl hodnotit a předjímat, protože jen "po ovoci poznáte je" a on zatím žádné ovoce nevypěstoval.

3) Přijde to jen mě pane Nováku, že se začíná nějak smrákat nad Piráty? V poslední době mají hlavně v Praze celkem potíže, že? A to nikoliv zvenčí, ale zevnitř...

Nemá smysl, abych odpovídal jinak, než jak jsem napsal loni těsně po volbách (7.10. 2018): " Občané dali možnost některým "novým" osobám, stranám a hnutím možnost se předvést a nebo se dehonestovat. Loutky, psycho-trockisté a ani hlupáci nemají možnost dopadnout jinak než špatně. Pokud je nepřítel ve stínu, nelze s ním bojovat, postavíte-li ho ovšem na Slunce, tak se zničí sám, protože jeho nastavení loutky nebo duševního mrzáka mu nedovolí se chovat čestně a mravně." Takže se přátelé dívejme, jak se někteří "lidé" dehonestují zcela sami a to jen díky tomu, že nemají ani základní elementy slušnosti, natož lidskosti. Většinou postačí, když tyto "lidi" necháte, aby se projevili, odepíší se sami a ani si nevšimnou, že se tak děje, jejich vnitřní nastavení jim totiž nedovoluje vidět vlastní chyby, ale co chcete po bytostech, kteří si říkají po námořních vrazích a lupičích a chtějí legalizovat to, co dělá z lidí psychicky "padlé"?

Dnes to někomu může připadat, že jsem byl k některým lidem až příliš "tvrdý", ale to neuškodí - buďte také. Chtějme po politicích skutečně mravné a důstojné jednání, apelujme na ně, aby tací MUSELI BÝT!!! A pro neznalé - mravnost neznamená, že budu papouškovat lež o "pravdě a lásce" a přitom budu dělat loutku cizincům. Liberalismus je pouze ideologický sociální chaos a nikoliv náznak lidskosti.
50 Komentářů k Tři otázky: Sýrie, Trikolóra, Piráti

 1. HVzV? napsal:

  KOHOPAK TU ZASE MÁME? JE PAN AUTOR ČLENEM AVANTGARDY ČSV?

  Kdeže°!,Pořadná kariéra ho teprve čeká v našáaaem náruči,když se mezi námi lidovými komentátory objevi a zapresentuje se osobně a hezky si s nami může tady zadiskáqutovat o tom jak pěkně uvest naši vizi bu1adoucnosti,která se tady klube do života za těžkých porodnich bolesti fqaorm3 budouciho Solidarniho sttuatu,ktery tu prave uvadime do života!

  Ten autor zas nevi co chceme za SOLIDÁRNI STat jinak by to napsal a pochválil se že půjde s námi,on ale nyc a nyc!
  Zas je to stelba panu bohu do oken!

  Ty pismena navic tu demoluje vnitro ČSSD,tak,aby všichni viděli ,že mame pravdu!

  Kdo pana autora dovede rozebrat do šroubku,ať se tu ozve nebo taky ne!

 2. HVzV? napsal:

  Je tu snad jen jeden tygr,pan Pitralescu?

  Kde jsou dalši vlci a vlčačky na př datli, ESCHA,LAK.PROUD,zdejši zahranični dopisovatelé,asar,avatar,brutus,geronimo,Alena,,a jini?

 3. Aymar napsal:

  Zeman byl prognostik, ale v Prognostickem ustavu nepracoval. Když už pracovat s fakty.

 4. HVzV? napsal:

  K1a aBaODU Qačafáqáqqaáaa bodu.č 1 autora kdo zná a dokáže tu dodat odkaz na známých 6 priorit k řizeni celého světa,které by tam neměly chybět?!

  Zas tu je na začatku ta al hamajda vnitráků ČSSD fuj,fuj ,fuj!

  • bzdící spící napsal:

   Pane HVzV?přejmenujte se na befelemepeseveze,plníte skvěle funkci roztleskavaček,Za odmšnu dám bez nároku na autorský honorář něvrh na logo coby alternativy čsv vám osobně.Vidím to jako základ husitský praporec v červeném poli. Na něm místo kalichu bíleho ležícího beránka.Né jako malého ovčana,ale jako symbol něčeho vyššího,jako Božího beránka a měl by v tlamě stříbrnou kuličku pro štěstí.To jako symbol atomového věku a zároveň symbol naší energetické nezávislosti./i když dispečer co vypíná naše trafa,co mají blokovat blackout sedí udajně v Mnichovu./A k těm otázkám,to máte těžký.Klaus,ten milovník čilských per, zústane pro mne ekonomem ,který nerozezná špinavé peníze,což je jeho jediný kvalifikační předpoklad ,co ho katapultoval výše.A Zeman,kterého jsem chtě nechtě dvakrát volil coby p-rezidenta?Byl to dobrý prognostik,když v srpnu 89 mu vyšel článek v Tech.magazínu a v listopadu na Letné vyřvával,že jsme v počtu vysokoškoláků za Nepálem.Státem s polovinou obyvatelstva analfabety.Že by to nebyl připravený kádr pro chystaný puč? HVzV? víte. že prý zdrojem veškeré energie Univerza je čas?

   • HVzV? napsal:

    TED TO ODBLOKLI,TAK S TIM KLAUSEM JE TO FAKT ŠVANDA.

    Byl to on co ukradl nejprve OF.Pak se vydal do TV sousedů,kteři tu válku prohráli a byli našimi spojenci vybombováni do komplet do ruin,ale stal se zazrak a oni z toho zbohatli .
    Tam mu udělali rozhovor a ptali se ho,jaký,že to systém dá ČESKU?

    On odpověděl.

    Jsem přiznivcem kapitalismu bez přivlastků a dám to těm (pitomým) ovečkám,kteři se do něho vydali pro vlnu.(Moji kamoši je už ostřihaji a ovečky mi budou za to ještě tleskat!)

    A TAK BYLO.
    VŠE CO SE DALO JEHO GANGSTERI VYKRADLI A ZBYTEK ZAVEZLI DO ŠROTU!

    Samozřejmě,že to nékteři miglanci z profesorů UNI věděli a museli vidět,ale kdyby napsali,co se stane, až bude vše vyloupeno a nebudou pak ani penize na penze, protože i to co na né bylo v rezervě, tedy 200.miliard dá ukrást a když nikdo z penzistů neprotestoval tak, prý ukradl zbytek dalšich 70 miliard.
    Tady bylo nebezpeči,že kdyby to někdo cinkálistům jako opravdovou vizi předložil pod nos,cinkálisti by ho ušlapali na placku a jejich manželky by si je mohli pak dát jako pucak před lužko.

    Zkusime tu dát opět co je to ten kapitalismus bez přivlastků,film.

    https://m.youtube.com/watch?v=uuLYmzscoSM

    kde na konci Ami president dává prvni vizi SOLIDÁRNIHO STÁTU,kterého se však amici nedočkali neboť jejich president umřel a ted se bavi,jak to zařidit aby radči, zkrachli nebo snad ne??..
    .

    • HVzV? napsal:

     OČEKAVAT,ŽE SE VOLBOU NOVEHO PRESIDENTA NĚCO ZMĚNI JE BLUD

     Nikdo z pomazaných hlav prý"nevi co vlastně zubožené ČR chybi" a zbytek se dělá úmyslně hloupy!
     Zkusili jsme přemluvit jednoho známého docenta,aby o tom co chybi, napsal a psal.

     ZMRSKNUL TO K NEPOROZUMĚNI!

     "Diversanty" ve vedeni KSČM jsme rovněž zkusili angažovat.
     Tam to bylo zajimavé.
     Jeden vysoce postavený poslanec drze tvrdil,že Solidárni stat maji v Programu.
     Když jsme mu řekli,že LŽE a řekne kde a jak se mu libi,že je to výmysl pravice,řekl,že to komunistům pravice UKRADLA!
     Tak a to byl konec Japonec!
     Vypadá to tak,že tamni "manageři"ve vedeni se chystaji na totálni krach,aby pak prodali vše co ta strana ještě má a s pytlem penêz utekli,aniž by počkali na dobu,kdy jejich členstvo pomře.

     O to zaujmout světlou budoucnosti mladé divochy převzetim NPV nemaji ani nejmenši zájem,museli by totiž pohnout zapčkou kostrou a ne se mrcasit u kapitalisty Vycucberga na jeho FRCbooku,kde jim utekli všichni "dělnici a rolnici",aby tam pracovali zdarma pro toho zmetka kapitalistu,který je za to zcenzuruje a jejich data prodá,prachy přidá k 30 miliardám co uz nabunkroval a čeká si,áž jeho novi kámoši z oblasti majitelů velkých peněz ho za to zpokutuji ,zpět do garáže odkud vyjel!.

     DOKUD SE NEVYTVOŘI POLITICKÁ RUKA čsv BUDOU "ZMRDI"V BEZPEČI A JEJICH GŘ TV ZVLADNE OBLBOVÁNIM DOMORODCŮ,HRAVĚ A to LEVOU NOŻKOU NEOMARXISMU!

   • HVzV? napsal:

    POKUD BY NĚKDO CHTĚL DISKUTOVAT O TRIKKOLOŘE A MYSLEL TO VAŽNĚ,

    viz autorův bod č.2 pak at si představi,že synator by musel jit proti svému bývalému presidentovi ODS!
    No ten by mu dal rakoskou na holý zadek,musel by totiž požadovat odstraněni toho jeho kapitalismu bez přivlastků ,přitaženým jeho tatikem na hřbetě,protože pokračováni gangsterismu neni žadný program pro už tak dost nasmolené voliče,kdy si oni musi skládat na GŘ TV ohlupovadla,aby ohlupeni neměli zas koho volit,což by jednoho dne mohlo skončit tim,že takové tzv politickou koreknosti čili lži a ohlupovánim neomarxismu zdemolované volby, nemusi vůbec platit,no ni? !
    ČSV vi,že ten "lidr" četl prvni članky NPV tedy čclanky Navrhu Programu Voličů a přtom se zděsil k smrti!
    Namisto,aby se staral o přisun voličů a jejich opravdové zastoupeni, právě JIM, zuřivosti bez sebe jejich Program a tim i je odkopl!

    ON DOBŘE VI CO JEDNOTLIVÉ ČLANKY NPV ZNAMENAJI!.

    a to nejenom pro jeho trikoloru.
    Asi mu spadlo při té četbě srdce do kalhot a ted si tam může klidně tu třikoloru přivěsit!

    • Lukáš napsal:

     HVzV.
     Musíme počkat,až bude potvrzen prodej NOVY Klausovi,pak teprve začne propaganda pro trikoloru.
     Klaus st.chce být prezidentem,určitě bude kandidovat v příští volbě,nedej Bože aby umřel Zeman,bylo by to dřív,aby nás obšťastnil Klaus.Pak zase Klaus vyznamená Zemana.Docela tomu nahrává i hlasování voličů přes internet.

   • HVzV? napsal:

    ČASU MAME FAKT DOST!30 LET STAČILO,NEBO SNAD NE?

    nepolitická ČSV je samozřejmě věčná.
    Politici a jejich strany to maji blbé havaruji jedna za druhou.
    Kohosi už napadlo,že by tomu pomohla koalice TŘI HWĚZD na korouhvi slávy,kteréžto subekty by si daly do Programu nejen NPV,ale i bod dosaženi většiny ve Sněmovně jako svatý grál.
    Teprve pak by mohlo dojit k tomu,že by naši "zmrdi"usazeni v našich hnizdech ,se pokusili ty volby konečně zakázat!
    Možná pak by došlo na tu Bastilu co je stále v Bruselu.
    Škoda,že tu neni ještě nějaký ten absolbvent husitské univesity Kadlovy a nepřevezme si tady funkci šéfa KSDH tj Křesťansko Sociálni Demokratického Hnuti.
    Možná by mohl zkusit ty VŠECHNY zlodějské hřišniky ze třidy polit.podvodniků přivést svými zde napsanými kázanimi,komenty a dokonce články k myšlence jak podnikat v oblasti velkých společenských události.
    No a mohl by se stát připadným svatým!
    NO NI?

  • HVzV? napsal:

   CHCETE SE TEN SVĚT NAUČIT ŘIDIT? U NAS V ČR UŽ TO ZAČaLO

   ministerstvo školstvi dává@aAA@@AA@£@£@@£@a£A£AAAAAaaa@@@@AAaaaAaA@£@@£@@@£££aa@aa£a@a@@@@@£@£a@AaA@@a@@£aa£@£aaaaA@@aa@££A@@@@£AAa@AAaaa@Aaaa£££a@£aa££@@aaaaa@aa@a@A££@a@@AAaaAaA@@a@aaáaa@aAa@@£@aAaaaa@a@A££aa@@£aa££aa£aa£aaAaa@@aaAAaa@aAa@a@£@a@AA££AAa@@aa£££aA@aaA@aaa£a@@@@Aa£@AA@@aa@a@@Aa£@£A@aaA@@P@aA££@@a£a@a@@aa@£@a@@aaaa@@@@a@aa@@@@a@@Aa@@a@£££@aa@£@aaAa@A@A@@a@@a@@a££

 5. Eschatolog napsal:

  autore, jste stále velmi měkký a jemný

 6. Maroš napsal:

  Takto - boľševickí Piráti chcú zlikvidovať príjmy funebráckej mafie či čo. Fakticky - v gulagoch funebrácka mafia nebola- či?

  "„Jelikož si uvědomujeme, že někteří klienti vašich domovů zůstávají sami bez rodinných příslušníků, přemýšlíme nad vybudováním společné hrobky,“ stojí v e-mailu.

  „Myslím si, že je to za hranicí všeho přemýšlení a vyvolává to ve mně negativní emoce. Hromadné hroby zavání něčím, s čím by se člověk po smrti nechtěl setkat,“ řekla ředitelka Domova pro seniory Elišky Purkyňové pro Blesk s tím, že s podobným nápadem se ještě nikdy nesetkala."

  https://ac24.cz/-/pirati-chteji-spolecny-hrob-pro-osamele-seniory-prisla-tvrda-reakce-reditelky-domova-duchodcu-v-praze?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

  "V dnešní době se obvykle jedná o hromadně povražděné lidi, které bylo nutno rychle pohřbít, zpravidla při nějaké formě náboženské, etnické či politické genocidy resp. při hromadných popravách většího množství osob." - ???
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Hromadn%C3%BD_hrob

  • proud napsal:

   Kravka se nesetkala a u nas takovej "hromadnej" hrob je a funguje,stara se o nej mesto a jsou tam vsichni o kterejch hroby uz se nema kdo starat,aby neupadli v zapomeni.Je to podobny jako vsypovy loucky,to snad nejsou hromadny hroby? Koukam ze pica nema za svou vejplatu co delat tak vymejsli kraviny!

   • Maroš napsal:

    No - u mňa bude potom hromadný hrob rozsypový Dunaj! Inak - za hromadením ostatkov sú aj okultné záujmy - väčšinou katolíckej cirkvi - žido-boľševici vymysleli niečo ako Zigurat - násypovú mohylu pod pamätníkom pyramídového tvaru - okultisti veľmi dobre vedia, ako sa energia duší hromadí okolo ostatkov! Tibetská kniha mŕtvych je presne o tomto!

    Na bratislavskom Slavíne sú pochované tisícky vojakov Červenej armády a napriek neznámym - nikto nie je v hromadnom hrobe! Ono je to celé aj o egregore miesta! Takže len ignorantský materialista uvažuje "prakticky" kam koho upratať aby to bolo "pre mesto" efektívne - keď to nemá kto zaplatiť - že?! Si nepleťte rodinné-rodové hrobky blízkych s hromadnými hrobmi doboha! Ono je to aj systémový signál Pirátov - že sa chystajú "riešiť" budúce hromadné obete čohosi - saracénskej islamizácie napr. Iní ich budú zase mlieť do klobás!
    https://aeronet.cz/news/video-musime-zacit-jist-deti-i-kdybyste-vybombardovali-rusko-nedojde-tim-k-dostatecnemu-snizeni-poctu-lidi-a-objemu-co2-na-teto-planete-klimaticka-aktivistka-v-new-yorku-ztropila-pozdvizeni/

    • proud napsal:

     S tim hromadenim kolem ostatku to asi bude docela dost sporny,vzhledem k tomu co jsou ostatky a co je duch :-).Never pohadkam,jakmile se duse oddeli od tela,prestane s nim mit cokoliv spolecnyho,to ma bejt otazka 3 dnu po fyzicky smrti,duchovni neexistuje. Ovsem to jsme u veci ktery nezname a myslim si ze ani nepozname,protoze kdyz,uz je nemuzeme nikomu ze zivejch sdelit :-)))))))))))))))).Nezapomen ze je to se smrti jako s ruznejma panbickama a podobne,vime hovno,tak si vymejslime,skutecnost a lidskej vymysl jsou si na hony vzdaleny :-)

    • proud napsal:

     Zadna aktivistka pozdvizeni neztropi,nikdy,s tim ji musi pomoct celej tym kolem nejaky neziskovky a podobne,je to draha sranda,nenech si mazat med kolem huby o tom jak nekde nejakej jedinec neco dokaze uplne sam,jedine tak zmacknout cerveny tlacitko,a stejne musi bejt halda dalsich kolem aby se k nemu vubec dostal :-))))

 7. HVzV? napsal:

  PIRATI TI MAJI VESMĚS DOBRÉ NAPADY.ZA DOBRY NÁPAD LZE POVaŽOVAT

  i vizi jejich mladé kretenistky a prúkopnice,která doporučuje sežrat všechny malé děti,aby se šetřilo na tom CO2,kterého je stále pry málo!
  Nu což domorodci vi koho maji volit,neomarxista GŘ TV jim to veřejnoprávně řekne v TV no a oni se na něho složi brzy ve zvýšeném poplatku koncese ,no ni?

 8. Maroš napsal:

  jirik
  29.10.2019 (17:13)

  Evropský parlament: Čeští Piráti – jako jediní – jednohlasně schválili legalizaci masového pašování migrantů do Evropy a zavedení povinných migračních kvót.
  http://zvedavec.org/komentare/2019/10/8070-jedini-pirati-hlasovali-pro-dovoz-africkych-kobylek.htm

  Cirkulárka Božej Pravdy! Tak im raz budeme sarančatám aj rezať tie pirátske hlavy s mašľami z trikolóry!
  Giorgia Meloni 19.10.2019 Protest v Ríme
  4 807 zhliadnutí
  •21. 10. 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=xGf1o5iCstU

  • HVzV? napsal:

   Tu cilkulárku Meloni bychom potřebovali i tady v ČR

   at nám tu dávaji na ni odkazy všichni lidovi komentátoři jako je pan Maroš ,Proud a ostatni a to co pět minut,nikdy jich nebude dost!

   Kde je naše prý inteligence,to vas ve škole neučili,že se máte sveho lidu zastat a ne válet si koule a držet hubu a krok se zloději,gangstery a GŘ TV defraudanty našich TV poplatků,kterými si cpou vlastni kapsy měsičnimi platy 250 000 korun a ročnimi premieme ve výši 12 nasobku měsičniho platu a na té zloďejně je podporuji podpindostnici RADY TV a vlada s Prdlamentem jim to odsouhlašuje,aby ukázala svoji zpupnost a nedotknutelnost!
   Tak to je ten hnůj a ne že ne ,ANO!

  • Maroš napsal:

   Black ArSe! - Čierna riť!

   "Západoafrická zločinecká síť Black Axe známá obchodováním s lidmi, drogami, podvody a používáním bizarních okultních rituálů a mučení, nucení žen k prostituci se šíří po celém Švédsku.
   Policie se obává, že Black Axe (Černá sekera) mezinárodní zločinecká organizace se sídlem v Nigérii, začíná získávat prostor v Uppsale poté, co se již etablovala ve městech jako je Stockholm, Gothenburg a Malmö, píše SVT Nyheter.
   Černá sekera zatím zakořenila v Itálii, Kanadě, Švédsku a jinde v Evropě."
   "„Je tu spousta kokainu, ale ne tolik uživatelů, takže trh je docela nasycený. " - hovno! U nás nie je nasýtený!
   https://ac24.cz/-/svedska-policie-nigerijska-okultni-mafie-se-siri-po-cele-zemi?redirect=%2F

   A nejaké "TO" pro-radné čaputovské!

   "Ekonom ze slovenské prezidentské kanceláře radí: Je třeba zvýšit DPH, daně z bytů, domů, aut, uhlí, dřeva, plynu a elektřiny" - a ešte OBESIŤ VÁS VY KURVY hermafroditské! Chceme viacej "koksu!"

   "Ani neprekvapí odpoveď ekonóma z prezidentskej kancelárie Libora Meliorisa, ktorý navrhuje zvýšiť dane takmer na všetko. Jediné, čo vynechal, je zdaniť dividendy zahraničných korporácií. Ale to tiež neprekvapuje, keďže z peňazí, ktoré tieto korporácie púšťajú cez rôzne nadácie, sú práve títo mimovládni aktivisti platení."
   "Dnes sa nám títo „advokáti“ nadnárodných korporácií vracajú v podobe „nových“ a slušných politikov. V duchu hesla-všetky zisky korporáciám, všetky straty občanom, idú doprivatizovať ešte to málo, čo nám zostalo. Vodné zdroje, lesy, územia na ťažby nerastov. A samozrejme, za peniaze najväčších znečisťovateľov planéty – nadnárodných korporácií, nás budú zahlcovať heslami o ekológii."
   https://ac24.cz/-/ekonom-ze-slovenske-prezidentske-kancelare-radi-je-treba-zvysit-dph-dane-z-bytu-domu-aut-uhli-dreva-plynu-a-elektriny?redirect=%2F

 9. Maroš napsal:

  Japonsko - krajina bez moslimov /a Izrael náš vzor!/.
  " V Japonsku nikto nepašuje do krajiny moslimov kvôli pár jenom a takmer nikto ich legálne nepodporuje, keď sa snažia získať potrebné povolenia na prechodný alebo trvalý pobyt alebo získanie občianstva.

  Ďalším faktorom, prispievajúcim k udržiavaniu moslimskej imigrácie do Japonska na minime, je japonské chápanie zamestnanca a zamestnania. Na migrujúcich robotníkov sa tu nepozerajú dobre – uberajú prácu ich ľuďom. Japonský zamestnávateľ cíti povinnosť zamestnávať japonských robotníkov, aj keď to je neporovnateľne nákladnejšie. Tradičné puto medzi zamestnávateľom a zamestnancom je tu oveľa pevnejšie ako na Západe – obaja k sebe cítia vzájomný záväzok: zamestnávateľ cíti povinnosť poskytnúť zamestnancovi obživu a ten je zas zaviazaný dať druhej strane plody svojej práce. Táto situácia nie je priaznivo naklonená prijímaniu zahraničných pracovníkov, ktorých oddanosť zamestnávateľom je neveľká.

  Táto zhoda postoja verejnosti a aj tých hore voči moslimom, vytvorila okolo Japonska svojho druhu železnú oponu, ktorú moslimovia nielenže nemajú schoppnosť prekonať, ale ani to nie je dovolené. Táto železná opona zabraňujúca imigrácii moslimov umlčiava kritikov Japonska vo svete, pretože svet chápe, že kritizovať ich nemá zmysel – kritika krajinu nepresvedčí k otvoreniu brán moslimom.

  Japonsko dáva celému svetu veľkú lekciu: je priamy vzťah medzi národným dedičstvom a povolením na prisťahovalectvo – ľudia, ktorí majú veľké a jasné kultúrne dedičstvo resp. identitu, nedovolia nezamestnaným sveta do svojej krajiny vstúpiť; ľudia, ktorých kultúrne dedičstvo a národná identita sú nepevné a krehké, postrádajú obranný mechanizmus k obrane pred prenikaním cudzej kultúry do svojej krajiny a na svoje územie.

  Dr. Mordechai Kedar z Univerzity Bar-Ilan
  Slúžil 25 rokov v IDF (Izraelských obranných silách) vo Vojenskom spravodajstvo špecializujúc sa na politické prejavy v arabských krajinách, arabské masmédiá, islamské skupiny a sýrsku vnútropolitickú scénu. Prednáša v arabčine, je expertom na otázky izraelských Arabov."

  http://medzicas.sk/krajina-bez-moslimov/comment-page-1/#comment-17568

  • proud napsal:

   Nedava zadnou lekci,leda snad ve vycviceni vlastnich ovcanu! V zivote nebudu respektovat svyho otrokare,at je to Cech,nebo kdokoliv jinej,zustane otrokarem. Zblaznil ses???? Co to dristas za picoviny???? Vytloukas klin klinem? Chod do pici! :-)

 10. proud napsal:

  Blby kecy a placani kokotin vadi,zakopavani o zasrany krtiny :-)))))))))))))))))))))))))))))))

 11. proud napsal:

  Vsak se taky mnohem lip zilo,i svobodnejc,jenze bohuzel v ramci republiky a nesmelo se rejpat do politiky,jinak bylo po svobode,ted se rejpat muze ale je to naprosto hovno platny,ven se taky muze,ale nemate na to prachy,co bylo za komancu dobry jste si nechali sebrat a svinstev pribejva kazdou chvili vic a vic........dobre vam tak,kdyz vam jistoty smrdely!!!

 12. HVzV? napsal:

  Ted se dozvidáme,že na NR gojimům vymazali ten koment HzNR

  JAKE JSOU PŘIČINY,ŹE OBČANÉ CITI,ŹE SE ZA SOCIALISMU ŽILO LÉPE!

  Je tam asi 350 komentů,ale přesně ten,který tu tedy na žadost HzNR zrekonstruujeme tam gojimům mázli!!!!

 13. proud napsal:

  Ted platite i za hajzly jako mourovaty,muhehehe :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 14. HVzV? napsal:

  V tomto okamžiku nás vypli,także zkusime dál po chvili.

 15. HVzV? napsal:

  POKRAČOVÁNIM tohoto komentu je, kde vlastně dnes mizi naše penize,

  konkrétně dalši dvě tetiny ze základni mzdy 13 350 korun.Neni divu,že nás zastavili vědi to.
  Zkusime tu dát mezitim odkaz bojovnice alternativy pani Heldy,který se trochu zpozdil a uděláme malé mezihodnoceni.
  Jen se ozvěte a to ve svém vlastnim zájmu,nebo taky ne.

  http://www.nwoo.org/2019/09/19/agitace-za-stesti-nebo-za-trvale-katastrofy/#coment-1687915

 16. proud napsal:

  At si necha spravit komp a nehaze na nikoho kolem,doveda :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

 17. proud napsal:

  Sam jsi ho ne ztratil,ale nikdy ani nemel,kdyz nevis zakladni veci o svobode na tyhle sajte!

 18. HVzV? napsal:

  PODLE SDĚLENI PANA KRTECKA TENTO WEB ČTOU MANAGEŘI STATU ČR

  hledaji radu jak řidit ten hrozny bordel,kde "všetci kradnú naše penize".
  Jak blbě to vypadá,když i tady nam kradou a komoli pismena a jak piše el combatante KRTRCEK ani ARWIN nevi kdo to děla a nezastavi je,nebot je k tomu zodpovědný::

 19. HVzV? napsal:

  Nic dalšiho psat neni povoleno..

 20. proud napsal:

  Kdyz ti nestaci normalne a cesky napsany vysvetleni, ze jsi na svobodnym webu a tudiz ti nikdo nic nekrade a mas bordel ve svym pocitaci svou neschopnosti,pak se s tim bud smir,nebo vypadni nekam kde si muzes pripadaty svobodnejsi(neni kam),ale skoc si znova do skoly a nauc se cist,pak k psychiatrovi at ti pomuze ctenymu rozumet!A krtinu si vem s sebou! Beztak jste tady akorat tak na picu!

 21. proud napsal:

  Kreteny co znevazujou svobodu webu kvuli svy vlastni neschopnosti a bordelum ve vlastnim PC nepotrebujou nikde!

 22. proud napsal:

  Spravny pobouchany cechackove,umej jenom remcat a hazet viny na vsechny kolem spis,nez by byli radi za takovou sajtu kde si sami urcujou co je a co neni dobry aniz by je nekdo vodil za rucicku a sami nevidej jak jim to ukazuje jaky jsou ovcani a jak se maj sami co ucit! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 23. proud napsal:

  Jeste by chteli nahravat systemu a bejt funkcionarskejma prostitukama :-))))))))))))))))))),hlavne ze to vynasi,co? :-)))))

 24. proud napsal:

  Ty ti muzu akorat tak rozkopat,i s ksichtem,moulo..........

 25. proud napsal:

  ....co dodat,ze?................"soboto" v patek :-))))))))))))))))))))))))))))))

 26. proud napsal:

  A kdyz uz chces spamovat,pak aspon k veci,hnupe...........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!