Slovensko – „Byť, či nebyť?“. Časť V. – Žilina – zúčtovanie.

judith holofernes IČo sa teda dialo v Žiline v čase od 13. do 21. mája tohto roku? Od začiatku týždňa jedna Jóbova zvesť striedala druhú. Ešte skôr, než sa dostaneme k jadru veci, poznamenám, že moji Žilinčania majú relatívne vysoký prah tolerancie k mafiánskym výstrelkom (podpaľovanie aút, rómskych bytoviek, prepichovanie pneumatík, verejné bitky ako keď napr. akísi náckovia dobehli do kebabovne v centre a zversky zmlátili všetkých hlava-nehlava). Počet vymakaných svalovcov v uliciach už ani nepočítam. Podporujú sa vo veľkom bojové športy typu thajský box, zatiaľ čo chalanom sa na podvedomej úrovni vštepuje, že ak nechceš byť looser, mať parádne auto, lóve a baby, musíš byť vymakaný a tak trochu mafián. Heslo „v zdravom tele zdravý duch“ rulez. Hoci správne by to malo byť – „zdravý DUCH robí zdravé TELO“. Mňa osobne to stálo veľa príkorí, neúspechov a strát, kým som sa presvedčil, že je to práve tak, a nie inak... Tiež som bol mladší, vymakanejší, ale proste pokiaľ nemáte pokoj a harmóniu v duši, skôr či neskôr telo duši podľahne. Treba vyliečiť dušu môjho mesta, vrátiť Žilinčanom vieru mieru, a potom sa uzdraví aj všetko ostatné.

V marci-apríli sa v meste a jeho okolí periodicky diali akési hrozné, doteraz nevídané vraždy, havárie a tragédie. Napríklad, akýsi mimo všetky hranice sfetovaný mladík v dedinke Kotešová behal po ulici a zabíjal ľudí sekerou. Všelijakí magori v neadekvátnom stave, čo robili naháňačky o preteky s policajtmi, zrejme fanúšikovia „Rýchlo a zbesilo“. A potom vchádzajú do diaľničných tunelov v protismere alebo narážajú priamo do rámp OC „Mirage“ priamo v centre mesta. Onanujúci exhibicionista, ktorý na troch rôznych miestach sídliska Vlčince pred zrakmi ľudí praktizoval svoj perverzný koníček. Predtým, na jar 2018, prepustili z väzenia tunajšieho zabijaka Salingera a ja viem presne, pán Trabelssie, prečo ho prepustili. M&M Reality. Ale to viete, dnes je to na Slovensku módne, prepúšťať zločincov a hrdlorezov, viď prípad Vareha na Zemplíne. Ale hlavne sa tvárme všetci slušne a farizejsky budeme trestno-právne postihovať komentáre o Cigánoch, namiesto aby sa postihovalo skutočné ZLO.

Zatiaľ čo predtým sme o podobných mafiánskych výčinoch počuli epizodicky (cca 2-3 rezonujúce trestné činy mesačne), tak počas predmetného májového týždňa sa všetko dialo bez zastavenia.

Medzi pondelkom a stredou došlo k dvom závažným trestným činom – najprv akísi dvaja Cigáni brutálne, surovo zmlátili na zastávke MHD pred zrakmi ľudí jedno trinásť-štrnásťročné dievča. Bili ju, zhodili na zem a kopali do nej, lebo im odmietla dať peniaze. Deň nato zas v areáli žilinského Lesoparku akýsi degeš zastavil okoloidúceho, a vyhrážajúc sa mu nožom si žiadal peniaze a mobil. Keď sa mu neskôr poškodený vytrhol, naháňal ho s nožom v ruke a desivo vrieskajúc mu hrozil smrťou. No a hneď potom, vo štvrtok 16.5.2019 (zaujímavý ciferný súčet – pozn.) došlo k najdesivejšej a najšokujúcejšej ľudskej tragédii, akú si pamätám.
Začneme tým, že v ten deň navštívil naše mesto odchádzajúci P-rezident Kiska. Všade, kde sa objaví ten chlap, čakaj veľké nešťastie. Kiska prišiel do mesta okolo obeda a mal rokovanie s novozvoleným primátorom Fiabáne. Potom sa krátko po štrnástej pousmieval na kamery, porozprával nám, že so Žilinou ho spája veľa, že tu mal jeden zo svojich prvých obchodíkov. Avizoval, že o 15-j hodine popoludní sa presunie na „diskusiu s občianskou spoločnosťou“ do Mestského divadla, kde bude našim progresívcom radiť, čo majú robiť a ako žiť. A že je nutné do niektorých procesov vpriahať aj „nových mladých ľudí“ s iným názorom, obzvlášť tých, ktorí sú obeťami dezinformácií (https://zilina.dnes24.sk/prezident-kiska-v-ziline-ake-temy-sa-otvorili-na-radnici-foto-330714; https://www.zilinak.sk/prispevky/12029/prezident-kiska-som-rad-ze-do-timu-primatora-sa-pridali-profesionali-ktori-chcu-krajine-pomoct). O tom našom Mestskom divadle poviem len toľko, že zatiaľ čo takmer celých 20 porevolučných rokov ak nie chátralo, tak bolo vo veľmi úbohom stave (čo tam malo Slotu čo zaujímať nejaké divadlo či kultúra, prosím vás...?), za posledných 5-10 rokov sa doň zrejme začali vlievať nemalé financie a rozmohlo sa nám tu herectvo v tom jeho „modernom“, pauhofovsko-stankeovskom prevedení. Hrá sa veľa, ale popri akože „klasike“ je ich ponuka vlastne jednou nekonečnou demonštráciou perverzít, úchyliek, vulgarizmov, psycho-sociálneho inžinieringu a marginality. Slovom, „moderné umenie“, resp. anti-kultúra. Také tie progresívne, slniečkárske hodnoty. Btw, zo žilinského divadla vyšiel Šoko Tabaček aj ten herec-trasorítka, čo stvárnil „Daniela“ v stupídnom jojkárskom seriáli „Ministri“.

soko tabacek

ministri

Fakt pravdivý je výrok – že každý film je ukážkou úrovne jeho stvoriteľov. Diskusia s našim slušným P-rezidentom americkej rozviedky, dokonale zapadajúca do tohto trendu, teda prebiehala v tomto našom divadle, ako inak – v režime „nepovolaným vstup zakázaný“. Kým bol Kiska na predmetnom stretnutí, vybuchla medzi 16. a 17. hodinou informačná bomba.

Na linku Záchrannej služby zavolala 16-ročná žiačka kvinty Varšavského gymnázia menom Judita, ktorá tvrdila, že sa stala spolu so svojim spolužiakom a kamarátom Tomášom obeťou prepadnutia. Toto prepadnutie, ak sa skutočne stalo (čo je viac než pravdepodobné, hoci Polícia tvrdí opak), nemalo lúpežný charakter. Keď sa na miesto činu, k bytovke vyššieho štandardu medzi žilinským Carrefourom a Lesoparkom dostavila záchranka a policajné hliadky, Tomášovi sa už nedalo pomôcť. Utrpel mnohopočetné bodné rany, následkom ktorých skonal na mieste. Judita mala rezné rany na rukách a bola mimo ohrozenia života, prebývajúc síce v šoku, ale napriek tomu mala dostatok duchaprítomnosti, aby policajtom porozprávala, čo sa stalo. Tieto jej tvrdenia boli nezávisle podporené svedeckými výpoveďami iných ľudí a susedov z predmetného kondomínia.

Judita tvrdila, že im zazvonil nejaký chlap v červených montérkach, ktorý sa prezentoval ako odpočtár elektriny. Keď mu následne otvorila, vrhol sa na ňu s nožom. Jej kamarát a spolužiak Tomáš, s ktorým sa akurát natešene chystali na zájazd do Londýna (! – pozn. pre „konceptuálov“), jej pribehol na pomoc. Vrah nechal (a možno omráčil) Juditu a vrhol sa na Tomáša, ktorého brutálne dobodal. Potom opustil byt aj kondomínium. Judita, šokovaná a zakrvavená, zavolala matke a potom na záchrannú službu. Tak ju aj našli záchranári a policajti. Práve táto prvá verzia, ktorá bola, ako som spomínal, ozvučená aj potvrdená svedeckými výpoveďami susedov, čo toho „montéra“ videli, neskôr zaznela vo večerných správach TV Markíza a kolovala v Žiline celé tri dni (od štvrtka do nedele), držiac mesto v strachu. Ľudia boli konsternovaní a vyplašení „vrahom v červených montérkach“. Je príznačné, že Kiskovi táto udalosť vôbec nestála za námahu navštíviť miesto činu a dať nejaké vyhlásenie, či aspoň vysloviť sústrasť príbuzným zomrelého Tomáša. Veď kým o piatej skončila jeho diskusia v divadle, boli už prvé správy o tragickej udalosti zverejnené.

Ešte skôr, než budem pokračovať, chcem povedať pár slov o Judite, keďže mám svoje spoľahlivé zdroje. Bola známa a obľúbená v škole a medzi spolužiakmi. Veselá, mladá, vitálna, dievča, ktoré má pred sebou celý život a ktoré sa z neho teší tak, ako to len dokážu mladiství v jej krásnom a požehnanom veku. Nikdy o nej nik nepočul, že by drogovala, že by bola psychicky labilná alebo trpela na prístupy zúrivosti či nekontrolovanej agresie. S Tomášom, ktorý bol umelecky nadaný a taktiež obľúbený, boli veľmi dobrí kamaráti, a preto táto udalosť do morky kostí šokovala ich spolužiakov, celé Varšavské gymnázium, ako aj kolegov Juditinej matky z Obchodnej akadémie. Jediné, čo ich po tej hroznej udalosti šokovalo viac, než vražda, bolo neskoršie „vyšetrovanie“ Polície a zahájenie trestného konania proti samotnej Judite. Ľudia jednoducho odmietajú uveriť oficiálnej vyšetrovacej verzii. Ale poďme po poriadku.

judita tomas

V piatok 17-ho, deň po vražde 16-ročného Tomáša, sa v Žiline pretrhlo vrece. Vo večerných hodinách niekto zvonku podpálil molotovovým koktejlom improvizovanú divácku arénu na Stanici Žilina-Záriečie. Ide o voľnočasové centrum, ktoré sa z iniciatívy tak trošku hipisácky pôsobiacich entuziastov zrodilo na mieste stanice regionálnej jednokoľajovej železnice Žilina-Rajec. V dobe, keď sa rušili regionálne linky, postihlo to sprvu aj „Rajeckú Anču“, hoci neskôr Choma a Blanár túto tepnu oživili s tým, že na predmetnej stanici ponechali našim mladým možnosť sebarealizovať sa. Tí v staničnej budove zriadili bar, čítareň, premietaciu miestnosť, a taktiež postavili hneď vedľa improvizovanú divácku arénu z prepraviek, napchatých slamou. Časom sa kreativita a obsah činnosti stanice „Žilina-Záriečie“ začali profilovať rovnako slniečkársky, ako to vidíme na príklade Mestského divadla či Novej Synagógy. Areál stanice sa nachádza rovno pod tzv. Rondelom, čo je viacúrovňový kruhový dopravný uzol, jeden z najvyťaženejších v meste.

rondel II

Akože kvitujem, že trebárs mladí „umelci“ vymaľovali vcelku prijateľnými graffiti peší podchod pod Rondelom, ale ako im preboha mohla prejsť tá divácka aréna, postavená bez akýchkoľvek ohľadov na legálnosť či bezpečnosť, a ktorá zákonite krátko po podpálení vzbĺkla obrovským požiarom tak, že plamene šľahali do vyše desaťmetrovej výšky a zachvátili samotnú križovatku Rondel? Doprava bola vtedy paralyzovaná na minimálne desať dní, Rondel uzatvorili a premávku odklonili, aby mohli na požiarom zasiahnutom úseku vykonať statický posudok a iné potrebné veci. Každopádne, v piatok 17-ho mája nehorel len Rondel, ale osud celého môjho mesta, jeho hlavnej dopravnej tepny, t.j RIADENIA (!). (https://slovensko.hnonline.sk/1943663-poziar-v-noci-znicil-kulturne-centrum-na-zeleznicnej-zastavke-zilina-zariecie)

V nedeľu 19-ho mája došlo k neočakávane rýchlemu a prekvapivému zvratu vo vyšetrovaní prípadu „Judita“. Polícia totiž obvinila samotnú Juditu z toho, že mimoriadne krutým spôsobom zabila svojho spolužiaka Tomáša. Hlavnou usvedčujúcou skutočnosťou sa stal nôž, ktorým bola spáchaná vražda, a ktorý Polícia našla schovaný v komode Juditinej izby pod šálom a tenisovou raketou (...???!!!, „If something looks TOO GOOD to be true, then it’s NOT TRUE“, M. Crichton, „Rising Sun“ – pozn.). „Znenie obvinenia“ odvtedy viackrát meándrovalo, a preto si uvedieme „posledné zaručene pravdivé“, ale predsa len informácie o tomto incidente z dielne penťáckeho Nového Času. Je pritom nanajvýš otázne, odkiaľ mohol „Nový Čas“ mať tieto „insiderské“ informácie, keď je vlastne na vyšetrovanie prípadu uvalené žilinskou Políciou INFORMAČNÉ EMBARGO??!! Zistenie pôvodu informácie je pri jej vyhodnocovaní nemenej dôležité, ako samotný obsah predmetnej informácie. A ak predpokladám, že majú info zo žilinskej polície, potom who is to blame as contradicting its own principles? Citujem poslednú, a ako nižšie pochopíme, manipulatívnu správu o tomto incidente z dielne cas.sk z 19. októbra 2019 (manipulatívne pasáže som zvýraznil kurzívou a podčiarknutím, no a dátum publikácie je v kontexte danej štúdie rovnako smerodajný – pozn.)

„...Tento nôž označili ako vražednú zbraň. Na noži dlhom 31 cm s čepeľou dlhou 18,5 cm bola krv. Tá podľa výsledkov DNA patrila Tomášovi a Judite. Aby s argumentami nezaháľali, priložili aj DNA krvi, ktorú zaistili na zásuvke, kde našli spomínaný nôž. Táto DNA podľa výsledkov skúmania expertov tiež patrila obvinenej tínedžerke. Na mieste činu bol však schovaný aj druhý nôž! O jeho existencii sa mal ako prvý dozvedieť lekár, ktorý skúmal Juditin zdravotný stav. Nôž mal ležať v tej istej bielej komode a v tej istej zásuvke, v ktorej našli policajti vražednú zbraň. Našiel ho potom otec obvinenej pod ďalšími vecami, ktoré už policajti počas obhliadky miesta činu neprezreli (??!!). Aj na druhom nájdenom noži sa našla DNA Judity aj Tomáša. Aj druhý nôž bol podľa informácií z nášho zdroja umytý. Oba nože mali byť umývané v kuchynskom drese, kde policajti tiež našli krvavé stopy. Judita podľa nášho zdroja vysvetlila, ako sa nože do zásuvky dostali. (to čo je za veta???!!!)

 

Vyšetrenia u odborníkov

Pitva a úplne najnovšie výsledky z vyšetrovania počet rán na tele zavraždeného ešte upresnili. Tomáš mal na tele až 51 bodných a rezných rán. Príčinu smrti určili ako hemoragický a traumatický šok z vykrvácania po bodných ranách zasadených hlavne do chrbta, hrudníka a brucha poškodeného. Expertízne toxikologické skúmania vylúčili požitie akýchkoľvek látok ovplyvňujúcich myslenie človeka, a to tak u Tomáša, ako aj u Judity. Experti tiež veľmi detailne skúmali Juditin psychický stav v čase skutku, ale aj jej celkový duševný stav. Judita totiž stále tvrdí, že jej to je ľúto a že si vôbec na nič nespomína.

Výsledok? Nepríčetnosť v čase spáchania skutku u obvinenej Judity znalec úplne vylúčil. Podľa znalcov netrpí ani žiadnou psychickou poruchou. Naopak, znalec poukázal na racionalitu Juditinho konania hlavne počas telefonátu na tiesňovú linku. Z expertíz tiež vyplynulo, že rezné zranenia na rukách si mohla spôsobiť úmyselne. Vyšetrovanie prípadu bude ukončené zrejme ešte do konca tohto roku. Judita je od zadržania hospitalizovaná vo väzenskej nemocnici v Trenčíne a tam si s najväčšou pravdepodobnosťou počká aj na súdny proces...“

Späť k našej analýze. Paralelne so zvratom vo vyšetrovaní (19.5.2019) sa začali šíriť neskôr vyvrátené (viď vyššie) chýry o tom, že dvojica vraj mohla byť nadrogovaná, a taktiež o tom, že to vraj Juditina matka krátko po incidente telefonicky radila dcére, čo má robiť a čo hovoriť. Zlé jazyky tvrdili, že vraj Juditina matka dokonca komunikovala (v rekordne krátkej dobe pred príchodom polície a TV, údajne) so susedmi v kondomíniu, vymyslela si báchorku o chlapovi v červených montérkach a presvedčila susedov, aby to neskôr tvrdili Polícii a na kamery. Priam obdivuhodná vynaliezavosť a presvedčivosť od osoby, ktorá sa po dozvedení o tom, čo postihlo jej dcéru a jej priateľa, psychicky zrútila. V tomto prípade však tieto chýry a „informačný šum“ mali akoby podporiť tvrdenie polície, že Judita vraj sama zavraždila Tomáša. Oficiálna verzia Polície totiž bola v príkrom rozpore s tým, čo tvrdili susedia a svedkovia (pred televíznymi kamerami – pozn.) z okolia bytovky vo štvrtok 16-ho, a totiž, že skutočne videli chlapa v červených montérkach. Preto nedeľňajšie správy o „závratnom“ zlome vo vyšetrovaní zároveň obsahovali informáciu, ktorá mala akože dementovať verziu s vrahom. Písalo sa, že „...Polícia sa dôkladne porozprávala so susedmi a svedkami udalosti, ktorým vysvetlila, že sa nemajú čoho obávať...“, po čom vraj dotyční svedkovia zázračne zmenili svoje výpovede a už si na žiadneho chlapa v montérkach nespomínali. Asi mali halucinácie, čo už. Polícia prestala hľadať vraha a sústredila sa splna na Judite. Obvinili ju z obzvlášť závažného trestného činu, dôvodiac, že Tomáš bol dobodaný akoby v afekte (ako sa to snúbi s neskoršími zisteniami psychiatrov, citovaných v cas.sk??) a vraj si dievčina celú historku o vrahovi vymyslela. Krátko po tom, ako v pondelok 20. mája príslušný prokurátor vzniesol obvinenie a žiadal maximálny možný trest 15 rokov s ohľadom na neplnoletosť Judity, uvalila Polícia na vyšetrovanie prípadu informačné embargo. Judita doteraz sedí vo vyšetrovacej väzbe, vinu nepriznala, a dokonca bola údajne zamietnutá kaucia na jej osobu vo výške 30 tisíc EUR z dôvodu obáv o jej možný únik pred trestným stíhaním.

Dôležitou otázkou zostáva, prečo sa dlho šírili fámy o tom, že Tomáš a Judita mohli byť nadrogovaní. Cas.sk to síce v horeuvedenom článku uvádza na pravú mieru, ale prečo až polroka po vražde? Prečo sme celé týždne po vražde nevedeli, ako je to s tými drogami?? Ak by som totiž mal pripustiť, že to mala spraviť mladá dievčina plná života, hneď by som sa zameral na stopu drog. A aj v tom prípade by zrejme šlo o zákernú, sprostredkovanú vraždu, kedy díler vedome deťom posunul drogu, z ktorej im zaručene prepne. Lebo príležitostné ba aj zoznamovacie skúsenosti s ľahkými drogami nijako nemohli v dvojici vyvolať podobné halucinácie. Čiže by mohlo ísť o jednu z tých zákerných vrážd, aké nám ukazuje seriál o Poirotovi. A práve preto by boli bývali museli policajti so všetkou vervou hľadať dílera. Oni však žiadneho dílera nehľadali a nik nepreukázal, že Judita mala niečo v krvi. Neskôr sa to len dodatočne potvrdilo. Navyše, Judita už bola v dobe príchodu záchranky síce v šoku, ale duchaprítomná a absolútne príčetná. Musela by byť, ak máme veriť tomu, že si ešte predtým dôkladne s mamkou zosnovali to írečité montérske alibi. Jednoducho, tie báchorky o drogách a o tom, že policajti vraj disponujú prepisom telefonického hovoru s Judity s matkou, boli evidentne falošnou stopou, akou bola v prípade Kuciaka stopa talianska. Keby bola pravdivá, hneď sa jej chytia. Ale tomu proste v Žiline málokto chcel veriť, a preto neskôr uvalili na prípad informačné embargo. Všetky tie chýry, čo sa šírili, mali pošpiniť Juditu a jej matku, a vyznievajú s triezvym odstupom maximálne nepravdepodobne. Už len predpoklad, že psychicky zrútená Juditina matka obvoláva viacerých susedov a presviedča ich klamať v prospech Judity a tváriť sa, že videli nejakého vraha, je absurdná... Veď nik by jej nik nevyhovel, veď by to bolo spolupáchateľstvo! A polícia taktiež chce, aby sme verili, že ich Juditina matka niečim veľmi efektívne zastrašovala, keďže im, policajtom, údajne dalo veľkú námahu vysvetliť (čítaj - naznačiť) susedom, „...že sa nemajú (čítaj - práveže majú) čoho báť“.

Ďalšia vec sú kamerové záznamy. Ide o bytovku vyššej klasy, je tam vlastná rekreačná zóna aj garážové parkoviská. Vstup do areálu len cez závory. Neexistuje, že by tam nemali kamery. A ak mali, MUSÍ sa dať zo záznamov vydedukovať, či tam nejaký montér bol alebo nebol. Pýta sa niekto na tieto nahrávky, čo sa s nimi stalo, resp. ak ich polícia zaistila, prečo ich nezverejní?

bytovka carrefour

Nie, namiesto toho sa policajti najprv „dôverne“ zhovárajú so susedmi, kde im vysvetľujú, že „...sa nemajú čoho/koho báť“, a tí zázračne menia svedecké výpovede. Chcú nás presvedčiť o hodnovernosti akejsi úplne šialenej verzie, podľa ktorej je Judita vlastne netvor v ľudskom rúchu. Podľa policajtov teda Judita nevedno prečo a nevedno v akom stave sama zabila Tomáša, potom zavolala mame, tá jej povedala, aby schovala zbraň do komody (no jasné, ani stopy po svojej krvi nepoutierala, uhm) a vymyslela si báchorku o tom červenom montérovi. Čo ak je však pravda to, čo vravela Judita a susedia v deň vraždy? Čo ak skutočne do bytovky vstúpil vrah v červených montérkach, ktorý Juditu omračil, dobodal Tomáša tak, aby to vyzeralo ako neprofesionálne rany z afektu, a potom elementárne podhodil vražednú zbraň do Juditinej komody? Čo ak si Judita „neporezala ruky úmyselne“, ale spravil to vrah, aby zanechal jej krvné stopy na predmetnej komode? Pre profesionála nič nemožné. Navyše, nik nehovorí, či boli na noži odtlačky Juditiných prstov. Keby boli, riešia to. Prečo by Judita schovávala v komode zbraň (miesto aby sa jej zbavila, keď už je vraj taká zákerná), ktorú predbežne „umyla“, ale svoju krv z tej komody nezotrela??? A čo je to vôbec za hovadina s tým druhým nožom v tej istej komode, ktorý policajti akože „nenašli“ – si robia z nás fakt prdel? Obávam sa, že nie, nerobia, a je to v skutočnosti varovanie pred likvidáciou, minimálne pretoho, kto ten nôž akože našiel (!). Ako poznám našich Kočnerov, Haščákov, Trabelssieov, sú to presne ich spôsoby. O záujmovo-komerčnom prepojení Penty a Trabelssieho taktiež nepochybujem.

Nebola to teda skôr dômyselne naplánovaná, úkladná a zákerná vražda profesionála? A všetko ostatné je len „informačný šum“ a v podstate veľmi zákerné „zahmlievanie stôp“ – vrátane horeuvedeného článku z dielne cas.sk. Napr. pasáž o „druhom noži“ – „Našiel ho potom otec obvinenej pod ďalšími vecami v tej istej komode, ktoré už policajti počas obhliadky miesta činu neprezreli...“ Hneď dve otázky - policajti, čo robili obhliadku, sú idioti?; o „druhom“ noži sa najprv dozvedel ošetrujúci lekár, ale našiel ho potom otec?

PRIX QUE EST ETES SAVOIR VOUS A VOUS PERE SURS DESIREZ TOUT SON QUI..?

A  ak to teda bola úkladná vražda, potom by priebeh vyšetrovania nasvedčoval tomu, že tunajšia polícia elementárne kryje možného vraha a napomáha autorom tohto diabolského činu. Znamenalo by to, že máme kúpenú políciu. Znamenalo by to, že v meste reálne vládne mafia. Všetko to pláva na povrchu a oficiálna verzia činu je nanajvýš nekonzistentná. Dokonca mám dojem, že schválne nekonzistentná, aby každý niečo tušil, ale nevedel si to poskladať dohromady. Typický mafiánsky štýl, zabiť človeka a predhodiť verejnosti akúsi zjavne nekonzistentnú verziu, aby mali všetci strach a bytostne cítili zlyhanie štátu. Strach má veľké oči. Taká vyzývavá frajerina.

Všetky tieto udalosti sa nahromadili na časový interval od 13.-20. mája, pričom o víkende ešte skolabovala doprava pod Strečnom, celková situácia s dopravou bola jedna číra katastrofa. Málokto, a najmenej ja, mal vtedy pocit, že to sú všetko náhody. Btw, tu treba podotknúť, že kolaterálnym psychologickým efektom dopravného kolapsu po požiari na Stanici Žilina-Záriečie bolo to, že nasratí, vystresovaní a do práce meškajúci Žilinčania a obyvatelia širšieho okolia boli v pondelok-utorok príliš zaneprázdnení, aby venovali náležitú pozornosť dôležitosti a osudovosti nasledujúcej správy. Pretože vtedy ZLO vyšlo z tieňa. „Žilinský Večerník“ z 20-21. mája totiž priniesol – popri sporých správach o minulotýždňových udalostiach, hneď na prvej dvojstrane (t.j. na mieste, vyhradenom pre najdôležitejšie správy) informáciu o tom, že došlo k zásadnému obratu vo veci obrieho developerského projektu Trabelssieho v areáli bývalej „Makyty“. Ako som už spomínal, jednalo sa o nelegálnu stavbu, práve tak ju nazvali posledné „Radničné noviny“, vydané Chomom. Nuž, tak po spomínanom strastiplnom týždni sme sa dozvedeli, že celý súdny spor mesta a Trabelssieho konzorcia v tejto veci sa presúva z pôsobnosti príslušného žilinského súdu na Okresný súd v Bytči. Asi preto, že v globalistami štruktúrne ovládanej Bytči, niekdajšom panstve otca slovenskej Reformácie Juraja Thurzu a rodisku Jozefa Tisa, lepšie vedia, ako riešiť problémy nášho mesta, hm... Zároveň sme sa dozvedeli, že Mesto Žilina vstupuje do tohto projektu ako ko-investor. Nebudem Vás zaťažovať podrobnosťami tejto aféry, ktoré si ani sám už poriadne nepamätám, dôležité je, že Fiabáne sa nechal zviklať a zatlačiť do kúta touto ofenzívou Trabelssieho a globalistov, a že presun celej súdnej veci do kompetencie bytčianskeho súdu, ako aj pristúpenie mesta do nelegálneho projektu vlastne spečatilo kapituláciu mesta pred Trabelssiem. Nemôžeme udalosti, ktoréŽilinou prehmeli predchádzajúci týždeň, vyhodnotiť ako nátlak mafiánsko-globalistického žilinského podsvetia na štruktúry mesta? Podobne aj „zvrat“ vo vyšetrovaní kauzy „Judit“ – o čom svedčí? Pred kým kapitulovala žilinská polícia, žilinské súdy a konkrétny prokurátor, ktorý pre Judit navrhol maximálny možný trest? Chcel by som sa ho opýtať, ako sa mu spáva, keď jeho rozhodnutie môže dokaličiť život 16-ročnej dievčine.

Nepochybujem totiž, že Trabelssie veľmi dobre vie, kto zavraždil Tomáša. Tak ako Haščák vie všetko o vražde Kuciaka. Jeho ale, sviňu, nepredvolávajú na výsluch. Lebo vyjebané prachy. Viete, tu nejde o žiadnu konšpiráciu. V istom zmysle sa dá povedať, že Trabelssie (dtto Haščák) by sa nikdy nestal tým, čím je, nikdy by nemohol tak povýšenecky a neomalene robiť svoj nelegálny biznis, keby nemal podchytené miestne orgány činné v trestnom konaní, a v neposlednom rade súdy. Je to o to pravdepodobnejšie, ak platí náš predpoklad o tom, že Trabelssie je politickým operátorom sionistov, a teda za ním stojí celá ich „vyjednávacia“ kapacita. Na pozadí horeuvedených prelomových procesov sa totiž črtá zjavná zaujatosť, ako aj kreatívny podpis aktérov globálneho riadenia.

Dôležitým kľúčom k pochopeniu globalistickej podstaty „kauzy Judit“, je totiž meno a identita samotnej Judit. Ide, ako aj pri vražde Kuciaka, o mnogochodovku, istý brutálny riadiaci manéver, ktorý je zjednotením hneď niekoľkých vektorov cieľov. Preto analýza vraždy zo 16. mája 2019 musí byť zameraná na všetky riadiace aspekty daného incidentu. Viete, mne je ľúto všetkých mladých ľudí, ktorí u nás prídu o život, a všimnite si, že ich tento rok bolo nemálo (napr. dievčina, čo spadla z mosta SNP v Bratislave). „Obetovanie“ detí je podpisom najvyšších osídel globálnej moci (33 – pozn.). A keď sa prizrieme k menu Judit, musíme konštatovať, že globalisti cez túto vraždu delegovali symbolické posolstvo na úrovni druhej významovej rady, a totiž posolstvo o triumfe Izraela/Sionu.

V biblickej aj umeleckej tradícii je totiž postava starozákonnej Judity veľmi dobre známa. Kniha Judit dnes nepatrí do štandardného biblického kanónu, hoci od XVI-XVII storočia existuje a v rôznych obmenách bola prítomná aj v niektorých biblických vydaniach. Súčasní historici ju považujú za nehodnoverný historický prameň, pretože je údajne „anachronická“. Nateraz povieme, že v svetle novochronologických zistení je kniha Judit, a rovnako aj kniha Ester, jedinečným zdrojom poznania o Uhorsku a histórii XVI.stor.n.l. všeobecne.

Judit v knihe vystupuje ako bohatá, krásna a inteligentná vdova, bývajúca v judejskom meste Bethulia v dobe panstva Assýrov na Blízkom Východe. Assýrsky kráľ posiela na pokorenie Židov obrovské vojsko, ktorému velí náčelník Holofernes. Vojsko Assýrov, najväčšej dobyvateľskej ríše Staroveku, tiahne na Judeu, keď predtým bolo prešlo Sýriou a Anjelskými horami, kde pokorilo veľa hradov. Holofernes má za úlohu vykonať pomstu assýrskeho kráľa na zemi Židov, za to, že odmietajú priznať jeho primát nad všetkými národmi sveta a sabotujú jeho vojnu s nepriateľmi. Bethulia je mesto-pevnosť, ktorá uzamyká strategicky významný priesmyk, cez ktorý musí assýrska armáda prejsť, aby sa zmocnila Judey. Assýrčania obliahnu Bethuliu a pripravujú sa k jej dobytiu, zatiaľ čo obyvateľov Bethulie sa zmocní mŕtvolný strach. Vtedy do deja vstupuje Judit, považovaná niektorými biblistami za ďalšiu z plejády biblický žien-prorokov, takých ako napr. Debora. Ukľudňuje obyvateľov Bethulie, pomáha im vzchopiť sa a tvrdí, že dokáže odvrátiť nešťastie na ich hlavu. Vystrojí sa do svojej najlepšej parády, nasadne do koča a s veľkými darmi vykročí z mesta v ústrety assýrskemu táboru. Predstavia ju Holofernovi, ktorého sa Judite podarí presvedčiť o tom, že v Bethulii je núdza, bieda a hlad, že čoskoro padne, a že ona, Judita, mu pomôže dobyť mesto. Vďaka svojmu pôvabu a inteligencii si získa Holofernovu dôveru a zanedlho, jednej noci, keď sa assýrsky vojvodca silno opil, mu Judit odrezala hlavu, zabalila ju do koša a vrátila sa z assýrskeho tábora do obliehanej Bethulie, kam ju pustili samotné assýrske hliadky. Táto správa vyvolala veľké pozdvihnutie na židovskej strane, zatiaľ čo vojsko neporaziteľných Assýrov uvrhla, s Božou pomocou, v nemý úžas. Začali chaoticky ustupovať od mesta. Tematika hrdej Judit, ktorá graciózne ukazuje svojim šokovaným súkmeňovcom zakrvavenú hlavu Holoferna, sa stala emblematickou pre neskoršie umelecké zobrazenia, a je spolu s knihou Esther považovaná za symbolické príklady triumfu Izraela nad jeho nepriateľmi.

judith holofernes II

esther

      *             *             *             *             *             *             *             *             *            

Poznámka: Zároveň sú pre nás relevantné aj tvrdenia „novochronológov“ o tom, že knihy Esther a Judit predstavujú dva akoby rôzne opisy jednej globálno-politickej udalosti – Reformácie (v ruskej tradícii „Židovskej herézy“) v Európe a následnej „Livónskej vojny“ Ivana IV. „Hrozného“ (aka Karol V. Habsburg, aka – čiastočne – Suleiman II. Veľkolepý – pozn.) proti európskym protestantom... Pozri viac na http://zvazrusov.sk/wp-content/uploads/2016/12/Spolu_2015_07_web.pdf; http://zvazrusov.sk/wp-content/uploads/2016/12/Spolu_2015_09_web.pdf

„Staroveká“ Assýria biblickej Judity, ako sme už tvrdili, je vlastne neskorostredoveká Rus. Btw, pre našich historikov by bolo veľmi prínosné zamyslieť sa nad tým, akéže „Anjelské hory“ s údajne mnohými hradmi musela dobýjať assýrska armáda... No a Žilina zohrala pre formovanie protestantizmu ako najväčšmi judaizovanej formy kresťanstva (viď knihu C. Schmitta „Protestantská etika ako osnova formovania kapitalizmu“ alebo môj článok „Ohlásenie fašizmu z okultného centra sionizmu, č.III) v rámci Slovenska matričnú úlohu, keďže práve tu došlo roku 1610, za patronátu pohárnika Rudolfa II – Juraja Thurzu, k zasadaniu Žilinskej synody a ustanoveniu jednotných pravidiel fungovania protestantských komunít v Uhorsku.

*             *             *             *             *             *             *             *

ERGO - Náš predpoklad: Kauza údajne vraždiacej „žilinskej Judity“ predstavuje, na úrovni druhej významovej rady, triumf „biblického projektu“, triumf Trabelssieho, operátora sionistov a neokonov na Slovensku, nad ich nepriateľmi. Nie je uväznenie Judity a súčasná vyšetrovacia verzia, vykresľujúca Judit ako vypočítavú krvavú vrahyňu Tomáša, nástrojom nátlaku predstaviteľa globálnych štruktúr v Žiline voči ich/jeho protivníkom? Iniciátori tejto úkladnej vraždy by veľmi chceli, aby sme mladú Juditu vnímali práve ako vražednú „biblickú“ Judit.

Biblicko-symbologické konotácie mena mladej Judity sú pritom pre objasnenie pozadia vraždy rovnako relevantné, ako jej skutočná identita. Že v jej prípade nejde o obyčajnú vraždu, ale zastrašujúcu akciu s big interests and big money involved, vidíme na tom, že bola krátko po incidente zamietnutá kaucia 30 tis EUR na jej hlavu.

Nateraz nemôžem povedať viac, ale pripomeniem, že jediné veľké žilinské aktívum, ktoré zatiaľ Trabelssie a globalisti nepodriadili svojej kontrole a ktoré je zároveň účastné globálnych procesov riadenia, je žilinský futbalový klub. Nuž, čo urobilo zo Žiliny nielen prvotriedny slovenský, ale aj európsky klub? (Merci, Miro Nemec, pour ton amitié – pozn.) Nie sú výlučne závislí na konkrétnom odohratom stredneštatistickom výsledku, pretože majú aj iné dlhodobé zdroje príjmov a aktív. Žilinský MŠK je totiž slávny svojou futbalovou školou. Aktívne a dlhodobo pracujú s miestnym aj cudzím dorastom, nachádzajú, filtrujú a vyškoľujú talenty, desiatky mladých a perspektívnych hráčov, ktorých ďalej posúvajú do slovenskej ligy a európskych pohárov. Svojská liaheň kádrov, odrazový kariérny mostík. A posledné, čo smiem za týchto okolností povedať, je správa z 22. augusta - https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/523322-nezmyselny-zakaz-pre-zilinu-majitel-msk-mozno-v-lige-skoncime/

Majiteľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina nesúhlasí s postojom Slovenského futbalového zväzu (SFZ), ktorý sa týka zákazu používania umelého trávnika v súťažných zápasoch. Podotkol, že nehľadá nepriateľov, no taktiež zdôraznil, že SFZ a Únia ligových klubov (ÚLK) „sú úhlavní nepriatelia živého projektu výchovy slovenských detí v Akadémii MŠK Žilina a projektu ich adaptácie do mužského futbalu“.

Ako je známe, od jesene 2022 fortunaligové mužstvá aj účastníci druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku budú musieť hrať zápasy na prírodných trávnikoch. Táto reforma sa najviac dotýka práve klubu spod Dubňa, keďže „áčko“ aj druholigová rezerva hrávajú domáce stretnutia na umelom povrchu. Predtým ho preferoval aj AS Trenčín, ktorý v aktuálnom ročníku pre výstavbu štadióna hráva domáce zápasy v Žiline.

„My sme sa nerozhodli pre umelý povrch z roztopaše. Na plnenie cieľov našej stratégie výchovy mládeže potrebujeme vytvárať podmienky v tréningovom procese, ktoré počas celého kalendárneho roka umožňujú väčšinu tréningového procesu pracovať s loptami,“ poznamenal jeho majiteľ prostredníctvom oficiálnej klubovej stránky.

Žilinský funkcionár pripomenul, že umelý povrch nie je prioritou klubu, ale kompromisom medzi ekonomickými možnosťami, klimatickými podmienkami a nevyhnutnou potrebou vytvárať konkurencieschopné podmienky na kvalitný tréningový proces počas celého roka.

Zisťujeme teda, že pre SFZ je veľmi dôležité vymáhať akési nezmyselné požiadavky a ruinovať vynikajúco fungujúce kluby namiesto práce s futbalovým dorastom. Žilina, ktorej kapacity sú už teraz preťažené prítomnosťou AS Trenčín, by podľa SFZ mala rozkopať všetky svoje umelé trávniky, zatiaľ čo mladí zrejme budú počas prestavby trénovať na lúkach a pasienkach. Toto opatrenie SFZ zapadá do plejády množstva ďalších nezmyselných výtrtov, s ktorými prichádzajú rôzni predstavitelia štátnej správy či súkromného sektora, a ktorými akurát cieľavedome degradujú situáciu. Viď napríklad tá vyhláška, čo z prihrávky Mostom ovládaného Ministerstva dopravy drakonicky sprísňuje pravidlá absolvovania STK-čky. Vyzerá to, že tisíce ľudí môžu prísť o vodičák. Majdan za každú cenu. V tomto prípade však vidíme, že SFZ, o ktorého šéfovi Kováčikovi sa tiež píše, že má väzby na mafiu, robí priamy nátlak na MŠK Žilina. Zároveň spomenieme v tomto kontexte aj túto správu - https://futbal.pravda.sk/ostatne/clanok/94075-pobureny-antosik-odstupil-z-postu-viceprezidenta-sfz/

 MSK Zilina I

MSK Zilina II

MSK Zilina III Miro Nemec

No a nakoniec povieme, že „kauza Judit“ je súčasťou nátlaku mafiánskeho, globalisticko-sionistického mestského zákulisia, ovládajúceho taktiež SFZ (cez Kováčika – pozn.), na MŠK Žilina, na politicko-administratívne štruktúry mesta, orgány činné v trestnom konaní, prokuratúru a súdy. O tom, že sa ten nátlak (v prípade MŠK – čiastočne) podaril, svedčí obvinenie Judity a pristúpenie mesta k nelegálnemu Trabelssieho projektu v areáli bývalej „Makyty“. Povedal som toho dosť, aby si každý, obzvlášť Žilinčania a orgány činné v trestnom konaní mohli pospájať všetky tieto informácie do jednotnej mozaiky. Nech už by bolo akokoľvek, vražda Tomáša bola podlá, nafingovaná a zákerná akcia, v ktorej je Judita nevinne. Nie nadarmo doteraz nepriznala vinu. A nikomu z tých, kto Trabelssiemu v tomto na polícii či prokuratúre pomáha, nie je mladé dievča ľúto. Im je ľúto len seba. A v tom je sakra ten problém. „But that the dread of something after death“... Boja sa SMRTI viac,než NEPRÁVOSTI!
Záver

Nuž, čo by som napísal na záver? Mám znovu varovať, sťa malé deti, tých, ktorým tieto info budú vadiť a budú chcieť „podhadzovať“ nové, „umyté“ nože do obhliadnutných komód? Viete, niekto si to odsrať bude musieť, a myslím si, že by to v prvom rade nemalo byť 16-ročné nevinné dievča. Ešte menej my ostatní. Podľa Vášho jednania vidno, že ste, na rozdiel od GP, nepochopili, čo znamenalo – https://www.ta3.com/clanok/1149902/som-jezis-krical-opity-slovak-v-rakuskom-kostole-zadrzali-ho.htmlhttps://www.hlavnespravy.sk/v-somodskej-zupe-zaznamenali-slabsie-zemetrasenie/1691565). Ani leak Anonymous aka „opičia pracka“ im, debilom, nestačil, aby im to došlo. O tejto publikácii dobre vie aj generál Tibor Gašpar, aj strana SMER. Víťazstvo ktorej jedine zachráni mňa a mojich kolegov po tom, čo som a sme spolu popísali. Tiež mám MILIÓN dôvodov, aby Fico žil, zostavil silnú vládu a všetkým týmto mafiánom a ich otrokom v VUC a štátnych orgánoch riadne šľapol na päty. Lebo, ako poznám Trabelssieho, Haščáka, Ondrejcsáka, Bárdyho a im podobných po všetkých skúsenostiach posledných rokov, tak taký Bárdy zrejme neľutuje ani svojich, čo už ich po osudoch úhlavného nepriateľa v informačnej vojne. „Bi svojich, aby sa cudzí báli“ – to je ich primitívne heslo, ako som už písal v ďalšej pre nich veľmi nepríjemnej štúdii. Ani len tá pravičiarska ikona, zvestovateľka „liberálnej lásky a ľudských práv“, Radičová si nevedela odpustiť, aby sa nepreriekla o ich cieli – fyzickej neutralizácii „propagandistov a dezinformátorov“. Mám pre Vás len 1 odkaz – Не дождетесь, суки!

Kuciak bol bohuprisám posledný novinár, ktorého ste odbachli.

Čo môžeme urobiť my, normálni novinári, aby sme sa pomstili a obhájili si svoju profesionálnu česť, ak nie to, čo nám káže svedomie? Na záver tejto časti štúdie chcem v mene celej slovenskej novinárskej obce (kde je veľa dobrých a poctivých ľudí, ktorým je však znemožnené profesionálne sa sebarealizovať) vysloviť pamiatke J. Kuciaka, M. Kušnírovej, mladého Tomáša a taktiež v mene oslobodenia nešťastnej Judity veľmi pravdivé a pre naše slovenské pomery výstižné slová z modlitby Ahmeda Ibn Fadlána:

„Za všetko, čo sme v živote povedať mali, a nepovedali,

     Za všetko, čo sme urobiť mali, a neurobili,

       Za všetko, na čo sme myslieť mali, a nemysleli – za to všetko Ťa prosíme, Bože, o odpustenie!“

 

A ešte jednu múdrosť na záver od Omara Chajama:

„Ó človek, radšej hladuj Ty, než bársčo brať zo stolu,   Ты лучше голодай, чем что попало есть

A radšej buď Ty sám, než s nevedno kým spolu!“       И лучше будь один, чем вместе, с кем попало.

P.S: Ešte raz, ja som len normálny človek a čestný „novinár“, ktorému krváca srdce nad tým, čo tieto hnidy stvárajú a ktorý to nemieni ďalej tolerovať. Chceli ste sa „hrať“ na vojnu, budete ju mať. A prehráte. Žijete mečom, zhyniete mojím PEROM, ktoré je silnejšie, než Váš meč! To, čo najviac nenávidím v živote, je poníženie a kapitulácia!A keď grázli zabíjajú mladých ľudí.

Vous ne me tuerez pas par derriere! Ni du front, ni moi, ni qui que ce soit dans mon entourage! Sales infames! N’y pensez meme pas! N’oubliez pas que Dieu me protege.
120 Komentářů k Slovensko – „Byť, či nebyť?“. Časť V. – Žilina – zúčtovanie.

 1. Maroš napsal:

  Slabejko - čo tak ešte citovať Malthusa - a "vy starí už začnite trénovať skoky do hrobu kurva!" Práve si zase odhalil svoju schizofrenickú "liberálnu" riť!

  "P.S: Ešte raz, ja som len normálny človek a čestný „novinár“, ktorému krváca srdce nad tým, čo tieto hnidy stvárajú a ktorý to nemieni ďalej tolerovať. Chceli ste sa „hrať“ na vojnu, budete ju mať. A prehráte. Žijete mečom, zhyniete mojím PEROM, ktoré je silnejšie, než Váš meč! To, čo najviac nenávidím v živote, je poníženie a kapitulácia!A keď grázli zabíjajú mladých ľudí." - zabíjajú mladých - alebo nenarodených . ty boľševický schizo-libero-socan!

  "Čo môžeme urobiť my, normálni novinári, aby sme sa pomstili a obhájili si svoju profesionálnu česť, ak nie to, čo nám káže svedomie? Na záver tejto časti štúdie chcem v mene celej slovenskej novinárskej obce (kde je veľa dobrých a poctivých ľudí, ktorým je však znemožnené profesionálne sa sebarealizovať) vysloviť pamiatke J. Kuciaka, M. Kušnírovej," - pamiatku Kuciaka - na rozdiel od Kušnírovej - donedávna - nebyť Kočnerovej "trémy" - dennodenne masírovali rotschielkdovské Aktuality.sk! Takže retardér - ti chýba? Ty máš profesionálnu česť Slabej?! Ty ani nevieš čo to je! Ty máš len svoj narcizmus a snahu presadiť voju dôležitosť - a to má aj každý mafián - "česť" - rádoby rešpekt! Ty nemáš z tohoto nič! "Kuciak bol bohuprisám posledný novinár, ktorého ste odbachli." - ty "dôležité" 4-metrové hovno v podjazde!

  Dnes by liberasti najradšej zahrabávali starých ľudí za živa do hromadných hrobov /viď Piráti/ - a ty, ledva 30-tnik - si si vybral, že budeš strániť mladým a sprostým ako ty?! Ešte ťa neposlala nejaká 17-ročná slniečkárka do piče? "Vrať se do hobu!" Slintáš o 16-nástkach? A prečo nie rovno 13-stky! si poverčivý?!

  Skrátim... Článok od tvojich "kuciakovcov" - Bárdy Aktuality a spol. Začnem od copy konca /do it!/
  "Voliči však zatiaľ na lacné triky neskočili a veľké rodiny si zväčša nezakladajú.

  Z dlhodobejšieho hľadiska je podľa niektorých environmentalistov rozumný prístup k rodičovstvu nielen vítaný, ale aj nevyhnutný. Planéta je preľudnená a doslova drancovaná jedným živočíšnym druhom.

  Nie je vylúčené, že ľudia spohodlnejú natoľko, že kvôli nízkej pôrodnosti niekedy v budúcnosti vymrú. Pre Zem to však bude určite lepšie, než keď bude pokračovať doterajší živelný rast populácie."

  Ako sa rodili deti, keď ľudia po vojne nemali čo žrať a ako sa prestali rodiť, keď ich boľševici a sionisti presvedčili o prioritách hmotného blahobytu! Výnimkov je boom detí "za Husáka" - komunistický "sociálny štát" potreboval vyprodukovať vojakov na komunistické obsadenie západnej Európy v 80-tych rokoch!

  "Počet úmrtí a pôrodov vo vybraných rokoch:
  rok úmrtia živo narodené deti
  1921 63 507 114 947
  1936 48 547 80 923
  1945 67 505 81 880
  1946 47 589 82 204
  1961 31 403 87 359
  1979 47 837 100 240
  1989 53 902 80 116
  1999 52 402 56 223
  2009 52 913 61 217
  2018 54 293 57 639"

  To podstatné kurva!
  "Na Slovensku žije 5,4 milióna ľudí. V roku 2100 by to malo byť 3,7 milióna"
  REPLAY - "by to malo byť"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.aktuality.sk/clanok/737015/rok-ked-mala-smrt-na-slovensku-zatvu/

  Takže zatiaľ čo najprv dzurindovci a teraz liberáli a dlhodobo socanská fašistická vláda ficozmrdov vykonáva depopulačné sociálne inžinierstvo na Slovensku - ty s-l-a.b-e-j-k-o sa cítiš byť večne mladý a večne živý GEROJ?! Si len pojebaný NWO narcis NEDOTKNUTÝ POZNANÍM! I-N-F-A-N-T-I-L!

  • Maroš napsal:

   Ad "Planéta je preľudnená a doslova drancovaná jedným živočíšnym druhom." - odkedy sú Vyvolení a gójimské zvieratá jeden živočíšny druh?

   • Maroš napsal:

    "Prieskum: Starší ľudia sú na Slovensku vnímaní negatívne

    Slováci sú menej zhovievaví voči starším ľuďom ako priemerní Európania."
    "V priemere si väčšina občanov Slovenska myslí, že človek prestáva byť mladým po dosiahnutí 39 rokov a starým sa stáva v 58. roku svojho života." - to tvrdí ktorý sion-darwinistický PROGRAMÁTOR?!
    https://domov.sme.sk/c/6215485/prieskum-starsi-ludia-su-na-slovensku-vnimani-negativne.html

    "Thomas Malthus - prvý sociálny darvinista?

    V literatúre sa často dočítame o tom, že pán Thomas Malthus bol jedným z prvých sociálnych darvinistov, ktorí adoptovali Darwinove myšlienky o spoločenskom boji. Pravda je však taká, že títo páni sa navzájom ovplyvňovali, dokonca sa vo svojich úvahách podporovali. Malthus ako prvý prišiel na nápad, ktorý sa podľa neho nazval Maltuzianizmus a spôsobil veľké škody na jeho rodnom anglickom, ale i európskom obyvateľstve. Jeho teória spočívala vo výpočtoch, že zem postupne stráca svoje prírodné zdroje a ľudstvo nepriamoúmerne k tomu rastie. Vypočítal, že pri takomto vývoji to nebude trvať dlho a celé ľudstvo postihne katastrofa v podobe hladu a chudoby. Na to, aby sa takej katastrofe zamedzilo, navrhol aj riešenia - prestať podporovať slabých a chudobných, keďže oni boli tie slabé články spoločnosti, ktoré viac konzumovali ako produkovali."
    https://www.milost.sk/logos/clanok/darvinizmus-a-jeho-nasledky

     • Maroš napsal:

      TOTO JE AJ O TEBE SLABEJKO!

      "Nedávno som recenzoval knižku Liberálny fašizmus amerického autora Jonáša Goldberga. Uvádza v nej, že fašizmus nebol pravicovým (klasicky liberálnym, konzervatívnym), ale ľavicovým hnutím (mladý Mussolini bol socialista a antiklerikál), ale aj ukazuje, ako bola americká ľavica v 20. storočí mnohými fašistickými konceptmi inšpirovaná. Od zväčšenia úlohy štátu v ekonomike cez eugeniku, velebenie generačnej vzbury mládeže až k predstave, že štát má dodať ľudským životom „zmysel“, urobiť ich „šťastnými“.
      Ľavica v celej šírke spektra (teda socialisti, komunisti, fašisti, nacisti a aj ľavicoví liberáli) si myslí, že štát môže ľudí učiniť šťastnými. Pravica nie; klasickí liberáli chcú, aby dal štát ľuďom slobodu a oni sami sa snažili o svoje šťastie; a konzervatívci dodajú, že skutočne šťastným učiní človeka cnosť – uspokojenie z dobrej splnenej povinnosti."

      "ďalší spoločný rys ľavicového liberalizmu s fašizmom (a komunizmom) – nielen ich snaha o silnejší štát, ktorý má ľudí činiť „šťastnými“, ale aj ich hodnotový relativizmus a morálny voluntarizmus: to, čo je správne, nie je objektívne dané, ale človek si to určí vôľou. Vo fašizme to určí Duce, v nacizme Führer, v komunizme Politbyro a v ľavicovom liberalizme človek sám." = FUCK Yorself Slabejko a tú 16-stku nechaj už na pokoji - nebude k tebe vzhliadať - "Duce"!
      https://www.tyzden.sk/casopis/14342/lavicovo-liberalny-fasizmus/

  • proud napsal:

   Uz jsem ti rikal jednou,ze nez kohokoliv vyznamenas pojmem "bolsevik",zjisti si co to skutecne znamena a nebud za idiota! Protoze bejt bosevikem je skutecne vyznamenani,osobne doufam ze jim jsem! Je to podobny jako nadavat do komunistu a nevedet kdo byli a jakou ulohu zastavali trockisti,pak stat a cumet jako tele na novy vrata proc se ti ti znali posmivaji a maj te za vesnickyho blba co ho tam vsichni znaji.Nakonec sam jsem si prosel tou vlastni blbosti kdy jsem o trockistech nemel ani sajn,ale utekl jsem komancum jen proto ze me nepustili ven majic za to ze bejt v bezpeci je zlocinem a nevedouc ze neni,jen je prestupkem to rozhodnout za me.

   • proud napsal:

    A dneska sleduju jak rodice radeji nepoustej deti ven aby jim je nerozebrali zahranicni smejdi na nahradni dily!

 2. proud napsal:

  ......"Má situace mi připomněla film Johna Carpentera: „Jsou
  mezi námi !“ V něm čirou náhodou najde jeden prosťáček
  brýle, s jejichž pomocí vidí pod povrch věcí. Najednou všude
  čte jen nápisy typu „Buď poslušný !“, „Konzumuj !“, „Spi dál !“
  nebo „Dívej se na televizi !“ a na bankovkách: „Tohle je tvůj
  bůh !“
  Já jsem byl tím mužem v Carpenterově filmu ! Najednou
  jsem dostal příležitost a nahlédl jsem za oponu - co jsem
  viděl, mne ale nepotěšilo. Abych sám tomu lépe porozuměl,
  začal jsem vše sepisovat. Problém však spočíval v tom, že
  v Carpenterově filmu to byli mimozemšťané, kdo si lidstvo,
  aniž by si toho všimlo, držel odedávna jako otroky.
  Kontrolovali myšlenky a vysílali přes antény signál, který
  bránil lidem v tom, aby uviděli pravou tvář věcí. V tomto
  bodě bych chtěl být přece jen serióznější.
  Četl jsem, bádal a setkával se s lidmi, odborníky na různé
  oblasti - hospodářství, bankovnictví, finance a média.
  Pomohli mi vnést světlo do temnot mého osamělého pátrání.
  Každý z nich věděl něco, co mne posunulo dál, ale všichni
  viděli jen svůj malý výřez z celku.
  Věděli více, než si uvědomovali, ale zároveň byli postižení
  profesní slepotou.
  Zjištění, že hospodářství, bankovnictví a politika se hrají
  s falešnými kartami, mi nic nového nepřineslo. Rozdíl byl
  pouze v rozsahu, v jakém se mi vše zjevilo a který jsem
  evidentně podcenil. Řečeno slovy Shakespearova Hamleta:
  „Je něco shnilého ve státě dánském.“ Vše smrdělo až do
  nebes, až se mi dělalo zle.
  Zabýval jsem se do hloubky peněžnictvím a vytušil jsem,
  že klíč ke všemu leží právě tam. Výsledek těchto pátrání byl
  otřesný a zdrcující, neboť jsem zjistil, že peníze nejsou to,
  za co jsem je považoval. Spíše než platidlo byly spíše
  prostředkem k vytváření (ú)tlaku. Zjistil jsem, že banky
  si smějí peníze svobodně vymýšlet. To mne však
  na univerzitě nikdo nenaučil. „Jak to banky dělají ? Komu
  patří ?“ Teď jsem to chtěl vědět přesně !"...........

 3. proud napsal:

  "Opět následovaly týdny sisyfovské práce, táhnul jsem
  to celé noci a četl, dokud se mi nedělaly mžitky před očima.
  Rozmotal jsem komplikovaný spletenec firem, nechal jsem
  se oklamat a poté jsem se znovu vrátil na stezku, vedoucí
  k porozumění a srozumitelnosti. Pak jsem zjistil: Nic není
  takové, jaké se zdá z vnějšku. Vypadalo to na to, že nic
  z toho, co jsem se naučil ve škole nebo na univerzitě
  je pravdivé. Jak to však bylo možné ? Všichni mi vědomě
  lhali ? A pokud ano, proč ?
  Znova a znova jsem se musel vracet na začátek a stále
  dokola si pokládat nejjednodušší otázky, až dokud jsem
  je doopravdy nepochopil a nedokázal na ně odpovědět: „Co
  to jsou peníze ? Co to je banka ? Jak funguje stát ? Komu
  patří ?
  Co vlastně dělá centrální banka ?“ Jednalo se
  o jednoduché otázky, ale odpovědi na ně byly složité -
  a nezapadaly do sebe."

 4. proud napsal:

  "Takzvaní odborníci poskytovali vysvětlení, u kterých jsem buď usínal,nebo propadal záchvatům šílenství. Musely přece existovat
  jednodušší, lepší a logičtější odpovědi ! A já jsem je nalezl
  v okamžiku, kdy jsem si položil rozhodující otázku: „Komu
  to přináší užitek ?“
  Najednou jsem zjistil, že ekonomika, bankovnictví
  a všechny procesy, jež nějak souvisí s penězi, byly v zásadě
  úplně jednoduché. Vysvětlení byla komplikovaná pouze
  proto, aby jim nikdo nerozuměl. Všechno do sebe začalo
  pomalu zapadat.
  Je to mnohem jednodušší, než se zpočátku zdálo: celý
  západní svět patří několika málo rodinám ! Toť vše.
  Doopravdy - všechno spočívá v rukou několika málo jedinců.
  V západním světě téměř každý koncern, skoro všechny
  banky i celé státy, včetně médií, politiky, vědy a vzdělávacího
  systému, spočívají v rukou několika málo rodin. Těmto
  vyvoleným patří dokonce i počasí. Ano, četli jste dobře: Tyto
  rodiny ovlivňují i počasí !"

 5. proud napsal:

  "Zní to bláznivě ? Já vím ! Věřte mi, že to vím. Ale přijde
  ještě něco horšího. Na následujících stránkách podrobně
  rozepíšu výsledky svých výzkumů a vám se nebude dostávat
  slov. Potom možná pocítíte hněv, strach nebo bezmocnost.
  Přinejmenším já jsem to tak prožíval. Každý z nás je však
  pánem svého života, a ten se může každou vteřinu zcela
  změnit - nakonec mne ovládlo přesvědčení, že musím něco
  udělat. Vždyť každý by se měl snažit, aby opustil tento svět
  lepší, než když na něj přišel.
  Vysvětlím vám, jakou budoucnost nalinkoval tento malý
  osvícený kruh superbohatých lidí mně i vám. Jejich plán
  má jednoduché a neokázalé pojmenování: nový světový řád
  (=NWO New World Order). Vyložím
  13vám šokující detaily ďábelských úmyslů, při jejichž čtení vám
  ztuhne krev v žilách. Ano, podtitulek už to prozradil: velká
  část lidstva má být kvůli tomuto záměru obětována; miliardy
  nic netušících lidí, kteří nikomu nic neudělali, musí zmizet !
  Vysvětlím vám jak a proč. Řeknu vám jména těch, jež stojí
  v pozadí. Ukážu vám však také, co můžeme společně udělat,
  abychom tento šílený projekt překazili.
  Jste připraveni pohlédnout do budoucnosti ?
  Jste
  skutečně připravení ?
  Pokud ano, následujte mne
  do budoucnosti, jakou nám naplánovali páni světa.
  Následujte mne do nového světového řádu ! Už dávno začal !
  Pokud si nejste jistí a váháte, potom tuto knihu raději
  rychle odložte a prostě žijte dál, jak jste byli doposud zvyklí."

 6. proud napsal:

  K mani i tady v "literature ke stazeni",nahore.

 7. Maroš napsal:

  "Bola som na hubách - v červených pančuchách!"

  "Wanted" - hľadá sa idiot, ktorý si namiesto bežných mestských maskáčov na seba obliekol červené "záchranárske" handry, aby v nich v pohode spáchal vraždu z pasie, a ktoré vzbudia okamžitú pozornosť, než ich niekto zaregistruje ako elektrikárske - väčšinou "silnoprúdové" monterajzne - nápadné kvôli práci väčšinou pri cestách. Odbočím - za desiatky rokov žiaden elektrárenský chuj-chujica - osoba, ktorá v bytovkách na chodbách!!! odpisovala stav elektromeru - nemala na sebe montérky VÔBEC! To by ešte tak chýbalo, aby mal nejaký elektrárenský roboš výsadu pohodlnej práce kancelársko-technickej referentskej krysy! Ergo - príbeh zodpovedá mládežníckej neskúsenosti! "Lebo elektrárne a odpisy = červené montérky" - a plynári zasa žlté - ale červená "kabbala" je dramatickejšia!

  Ale o toto tu nejde. Ide o to, ako na dramatickom pozadí nejakej vraždy z afektu infantilného ega a BEZ emocionálnej účasti s obeťou tu vzniklo pozadie na obvinenie akéhosi pána Trabellsie /jeho právnici budú mať radosť - možno zase robota!/ - čo sa dá takto na českej tapete - horšie by to mohlo dopadnúť s pisálkom-konfabulátorom v Žiline! Ha§!

  S.S napísal: "Nepochybujem totiž, že Trabelssie veľmi dobre vie, kto zavraždil Tomáša." - na rozdiel od /a to neprezradím - však má svojich právnikov - že/... Ale to nestačilo...

  S.S napísal: "Nepochybujem totiž, že Trabelssie veľmi dobre vie, kto zavraždil Tomáša. Tak ako Haščák vie všetko o vražde Kuciaka. Jeho ale, sviňu, nepredvolávajú na výsluch. Lebo vyjebané prachy. Viete, tu nejde o žiadnu konšpiráciu. V istom zmysle sa dá povedať, že Trabelssie (dtto Haščák) by sa nikdy nestal tým, čím je, nikdy by nemohol tak povýšenecky a neomalene robiť svoj nelegálny biznis, keby nemal podchytené miestne orgány činné v trestnom konaní, a v neposlednom rade súdy. Je to o to pravdepodobnejšie, ak platí náš predpoklad o tom, že Trabelssie je politickým operátorom sionistov, a teda za ním stojí celá ich „vyjednávacia“ kapacita. Na pozadí horeuvedených prelomových procesov sa totiž črtá zjavná zaujatosť, ako aj kreatívny podpis aktérov globálneho riadenia." - a to nie je všetko -
  S.S. napísal: "ERGO – Náš predpoklad: Kauza údajne vraždiacej „žilinskej Judity“ predstavuje, na úrovni druhej významovej rady, triumf „biblického projektu“, triumf Trabelssieho, operátora sionistov a neokonov na Slovensku, nad ich nepriateľmi. Nie je uväznenie Judity a súčasná vyšetrovacia verzia, vykresľujúca Judit ako vypočítavú krvavú vrahyňu Tomáša, nástrojom nátlaku predstaviteľa globálnych štruktúr v Žiline voči ich/jeho protivníkom? Iniciátori tejto úkladnej vraždy by veľmi chceli, aby sme mladú Juditu vnímali práve ako vražednú „biblickú“ Judit.

  Biblicko-symbologické konotácie mena mladej Judity sú pritom pre objasnenie pozadia vraždy rovnako relevantné, ako jej skutočná identita. Že v jej prípade nejde o obyčajnú vraždu, ale zastrašujúcu akciu s big interests and big money involved, vidíme na tom, že bola krátko po incidente zamietnutá kaucia 30 tis EUR na jej hlavu." - LEBO!!! - "Nateraz nemôžem povedať viac, ale pripomeniem, že jediné veľké žilinské aktívum, ktoré zatiaľ Trabelssie a globalisti nepodriadili svojej kontrole a ktoré je zároveň účastné globálnych procesov riadenia, je žilinský futbalový klub."

  S.S. napísal: "ERGO – Náš predpoklad: Kauza údajne vraždiacej „žilinskej Judity“ predstavuje, na úrovni druhej významovej rady, triumf „biblického projektu“, triumf Trabelssieho, operátora sionistov a neokonov na Slovensku, nad ich nepriateľmi. Nie je uväznenie Judity a súčasná vyšetrovacia verzia, vykresľujúca Judit ako vypočítavú krvavú vrahyňu Tomáša, nástrojom nátlaku predstaviteľa globálnych štruktúr v Žiline voči ich/jeho protivníkom? Iniciátori tejto úkladnej vraždy by veľmi chceli, aby sme mladú Juditu vnímali práve ako vražednú „biblickú“ Judit.

  Biblicko-symbologické konotácie mena mladej Judity sú pritom pre objasnenie pozadia vraždy rovnako relevantné, ako jej skutočná identita. Že v jej prípade nejde o obyčajnú vraždu, ale zastrašujúcu akciu s big interests and big money involved, vidíme na tom, že bola krátko po incidente zamietnutá kaucia 30 tis EUR na jej hlavu." - ERGO ja Maroš - Slabejcius - tebe z toho HOXA z Leva Netu načisto jebe! "Osobne si myslím, že "Man in Red" neplánoval zavražďiť neveriaceho Tomáša ale Juditu "Laššákovu" z Infovojny, len si "ho" splietol s jej pohlavím!" - lebo aj surrealizmus je realizmus kurva! Existuje alogický prípad na You Tube - vražda mladého chalaňa jeho prepnutou kamarátkou! Vyhrabem to!

  Právny realizmus:
  "Úvo­dom si do­vo­lím pos­kyt­núť struč­nú ana­lý­zu zá­kon­ných zna­kov pre­či­nu oho­vá­ra­nia v zmys­le § 373 ods. 1 Tr. zák. a nás­led­ne niž­šie v texte po­tom po­zor­nosť upria­mim na prob­le­ma­ti­ku, do akej mie­ry je prí­pus­tná kri­ti­ka naj­mä ve­rej­ne čin­ných osôb.

  Pod­ľa § 373 ods. 1 Tr. zák. kto o inom ozná­mi nep­rav­di­vý údaj, kto­rý je spô­so­bi­lý znač­nou mie­rou oh­ro­ziť je­ho váž­nosť u spolu­ob­ča­nov, poš­ko­diť ho v za­mes­tna­ní, v pod­ni­ka­ní, na­ru­šiť je­ho ro­din­né vzťa­hy ale­bo spô­so­biť mu inú váž­nu uj­mu, pot­res­tá sa od­ňa­tím slo­bo­dy až na dva ro­ky.

  Ob­jek­tom toh­to tres­tné­ho či­nu je ochra­na cti, dob­rej po­ves­ti a váž­nosť člo­ve­ka pred oho­vá­ra­ním, kto­ré mô­že váž­nym spô­so­bom na­ru­šiť ob­čian­ske spolu­ži­tie. Roz­li­šu­je sa česť v zmys­le ob­jek­tív­nom, t.j. váž­nosť, kto­rú člo­vek po­ží­va v pred­sta­ve iných ľu­dí, a v zmys­le sub­jek­tív­nom, t.j. ve­do­mie vlas­tnej hod­no­ty. "
  REPLAY: " Roz­li­šu­je sa česť v zmys­le ob­jek­tív­nom, t.j. váž­nosť, kto­rú člo­vek po­ží­va v pred­sta­ve iných ľu­dí, a v zmys­le sub­jek­tív­nom, t.j. ve­do­mie vlas­tnej hod­no­ty."
  http://www.pravnelisty.sk/clanky/a649-trestny-cin-ohovarania-vs-pripustna-dovolena-kritika

  No a keďže Trabellsie zamestnáva približne 3 tisíc ľudí - neváhaj to Slabejko uverejniť aj inde ano na NWOO.org! Veď si predsa 1/ "normálny" človek a 2/ "čestný" novinár a je TI - ako "profesionálovi" jasné, ako sa pracuje a nakladá so zdrojmi!
  " MÁ PRÍVLASTOK pravá ruka Jána Slotu. Špekuluje sa, že spravuje majetok šéfa SNS. George Trabelssie (36) začínal s predajom topánok, dnes zamestnáva tritisíc ľudí. A desiatky svojich miliónov vráža do áut, lietania a do koní.
  31. máj 2007 15:00
  O svojom úspechu hovorí: „Jednoducho som sa chytil šance, ktorá išla okolo.“ Ten, kto ju nevidí, vraj sedí v krčme a chľastá. A ten, kto ju vidí, zarába. George Trabelssie patrí do druhej skupiny. Príležitosť chytil za pačesy, keď šiel žiadať žilinského primátora Jána Slotu o mestský byt. Prisťahoval sa vtedy zo Sýrie na Slovensko. A okamžite si porozumeli - odvtedy sú kamarátmi. Šéfa SNS totiž dojalo, že sa chce Sýrčan usadiť u nás. On na odplatu dáva v každých voľbách hlas SNS. S exprimátorom Žiliny majú totiž spoločnú aj záľubu v adrenalínových športoch a rýchlych, drahých vozidlách. Obaja vlastnia napríklad Bentley, len Trabelssie ho má drahší. "
  https://www1.pluska.sk/archiv/ludia-slotov-syrsky-kamos

  Takže Slabejkobijca - tu máš kontakty!
  zavodska@7plus.sk,brunovsky@trend.sk,mandakova@7plus.sk,bencic@7plus.sk,capkova@7plus.sk,

  Ešte poprosím vysvetliť tieto neochronologické konšpirácie!

  "Judit v knihe vystupuje ako bohatá, krásna a inteligentná vdova, bývajúca v judejskom meste Bethulia v dobe panstva Assýrov na Blízkom Východe. Assýrsky kráľ posiela na pokorenie Židov obrovské vojsko, ktorému velí náčelník Holofernes. Vojsko Assýrov, najväčšej dobyvateľskej ríše Staroveku, tiahne na Judeu, keď predtým bolo prešlo Sýriou a Anjelskými horami, kde pokorilo veľa hradov. Holofernes má za úlohu vykonať pomstu assýrskeho kráľa na zemi Židov, za to, že odmietajú priznať jeho primát nad všetkými národmi sveta a sabotujú jeho vojnu s nepriateľmi."
  a
  "„Staroveká“ Assýria biblickej Judity, ako sme už tvrdili, je vlastne neskorostredoveká Rus. Btw, pre našich historikov by bolo veľmi prínosné zamyslieť sa nad tým, akéže „Anjelské hory“ s údajne mnohými hradmi musela dobýjať assýrska armáda… No a Žilina zohrala pre formovanie protestantizmu ako najväčšmi judaizovanej formy kresťanstva" - ehm... sen v sne?

  Čiže - "srať teraz na to", kto zavraždil "nejakú" Tomáša, ale neviem pochopiť - "Asýrčan-Rus" Trabellsie nechal akože podľa teba - detektív Bábočka - zavraždiť neveriaceho Tomáša OMYLOM - lebo chcel vlastne "vyvraždiť" "Judeu-Juditku" - aby aby čo? Globalisti, Rusi, žilinskí židia - mohli hrávať futbal ma umelom trávniku?

  Ešte otázočka - tá pekná cigánočka na obrázku s tým chlapcom - to je tvoja Jud-ita?

  • Maroš napsal:

   " ako sme už tvrdili" - a ja tvrdím stále - že tieto pičoviny píše jedna spoločná banda a Slabej sa pod to len podpisuje! A znovu pripomínam kurva! Že si LEN! ambiciózny, narcistický, exhibicionistický neochronologický TROLL!

   REPLAY! "Dokážem rýchlo a prirodzene písať príbehy v súlade s vopred uvedenými pokynmi. V minulosti som pracoval ako..."
   https://sk.linkedin.com/in/stanislav-slabeycius-33189a2b

  • Maroš napsal:

   Takže teraz nesrať na to, kto zavraždil toho Tomáša! No a keďže ty Slabejko - si údajne profesionál a naznačuješ, že máš informácie o tom, ako je Trabellsie údajne do toho zapletený - konaj "mojko"! To je tvoje úskalie pamfletistu!

   "Trestný zákon hrozí väzením za neoznámenie trestného činu, ale len v niektorých prípadoch.

   V mnohých situáciách preto trest nehrozí.
   Neoznamuje sa každý trestný čin

   Nemusíte preto oznamovať každý trestný čin.

   Vôbec nie ste povinný oznámiť taký čin, o ktorom ste sa nedozvedeli hodnoverným spôsobom.

   Trest hrozí iba za neoznámenie týchto trestných činov:

   trestné činy, kde je horná trestná sadzba 10 a viac rokov /= vražda, pozn./,
   trestné činy korupcie.

   Neoznámenie menej závažných trestných činov nie je trestné.

   Ak ste sa o trestnom čine nedozvedeli hodnoverne, tiež nie ste povinný také poznatky oznámiť.

   Praktickým problémom pre právneho laika je, že nemusí vedieť správne posúdiť, čo je trestný čin a čo trestný čin nie je. Rovnako laik obyčajne nevie, za ktorý trestný čin hrozí aký trest, aby posúdil desaťročnú hranicu, keďže väčšina bežných ľudí neovláda trestný zákon, kde sú napísané skutkové podstaty trestných činov a tresty za ne.

   Pochybnosti odstráni prehľadanie textu trestného zákona.
   Kedy je neoznámenie beztrestné?

   Poznatky o akomkoľvek, aj vážnom trestnom čine nemusíte vôbec oznamovať v týchto prípadoch:

   ak by ste seba alebo blízku osobu uviedli do nebezpečenstva
   smrti,
   ublíženia na zdraví,
   inej závažnej ujmy alebo
   ak ide o spovedné tajomstvo alebo
   ak ste viazaný mlčanlivosťou zo zákona.

   Musíte však byť pripravený v budúcnosti v prípade potreby dôveryhodne presvedčiť orgány štátu o dôvodoch neoznámenia, ak by sa aj bez vášho oznámenia príslušné orgány dozvedeli o trestnom čine a bolo by zjavné, že ste o trestnom čine vedeli. "
   http://www.vyvlastnenie.sk/clanok/a/oznamenie-trestneho-cinu-povinnost-oznamit-trestny-cin/

 8. Maroš napsal:

  Keďže aj mladí ľudia vraždia kvôli egu - nielen kvôli drobným - dôvodom môže byť aj deklarovanie rozchodu, lebo iné odmietnutie. Psychopat môže obeť opustiť - obeť psychopata opustiť nesmie! Psychopat môže obeť odrbávať - obeť psychopata odrbať nesmie!

  "Mark bol priviazaný k posteli, mal zapchaté ústa, bol bitý, uhryznutý a prebodnutý tágom na biliard. Muž mal na tele viac ako 80 rôznych zranení, ktorým na mieste podľahol, píše Independent.

  Dôvodom brutálnej vraždy mali byť peniaze, no na obrovské sumy hneď zabudnite. Mark mal zobrať Zoe jej posledných 10 libier, aby si kúpil drogy a Keiranovi mal byť dlžný 5 libier, kvôli čomu sa pohádali."
  "Svoj čin sa snažila zamaskovať nešťastným odkazom na Facebooku. "Milujem ťa. Bol si môj najlepší, priateľ ale v prvom rade spriaznená duša. Chcem sa prebrať z tejto nočnej mory. Nikdy na teba nezabudnem. Milujem ťa Mark," napísala pár hodín po vražde. Jej pokus však na políciu nezabral." - cigánočka? Herečka!
  Svoj čin sa snažila zamaskovať nešťastným odkazom na Facebooku. "Milujem ťa. Bol si môj najlepší, priateľ ale v prvom rade spriaznená duša. Chcem sa prebrať z tejto nočnej mory. Nikdy na teba nezabudnem. Milujem ťa Mark," napísala pár hodín po vražde. Jej pokus však na políciu nezabral.
  https://www.cas.sk/clanok/609450/marka-29-brutalne-zabila-jeho-priatelka-sialeny-odkaz-na-facebooku-len-par-hodin-po-vrazde/

  • Maroš napsal:

   "V Michalovciach sa rozvody nenosia. Lokálna verejnosť nimi často opovrhuje a aktéri tohto pre Zemplín „strašného činu“ nesú rozvod veľmi ťažko. Nech sú už dôvody hocijaké, tlak verejnosti je v tomto prípade silný. Preto sa rozvádzajúci okrem neľahkých osobných problémov musia vyrovnať s pranierovaním okolia."
   "Všetko sa však skončilo v noci z 27. na 28. júla tohto roku, keď za Petrom zašla jeho ešte manželka niečo si vyjasniť. V byte boli sami, synček bol na prázdninách. Čo sa stalo v byte na Sibírskej ulici, doposiaľ nie je známe. Isté je, že za Petrom prišla Zuzana vo večerných hodinách. „Vraj sa uzmierovali, ale čo ja viem...“krčí plecami sused zo Sibírskej ulice. Susedia len opisovali neskutočný krik a zvadu, ktoré sa vraj z bytu ozývali. Podľa dostupných informácií sa prudká hádka zvrtla a Zuzana nožom bodla svojho muža. Ten vraj ostal ležať na posteli. Zuzana rýchlo zamkla dvere izby aj vchodové a ušla. Peter ešte žil, pravdepodobne v šoku z rýchlej straty krvi sa snažil dostať z izby. Rozbil sklenenú výplň dverí a navyše ho sklo dorezalo. Aj preto začal ešte viac krvácať. Snažil sa zachrániť život a cez mobil zalarmoval pomoc."
   "Dcéra renomovanej notárky sedí za mrežami. Údajne zabila svojho manžela, známeho trénera boxu Petra Kosára."
   https://plus7dni.pluska.sk/domov/zatial-co-peter-bojoval-svoj-zivot-jeho-manzelka-zakrvavena-sedela-hrobe-svojho-otca

   K článku hore
   "„Zasadiť 21 rán, ešte najlepšiemu kamarátovi, svedčí o mimoriadnom afekte, ktorý je u takejto mladistvej dievčiny, navyše študentky elitného osemročného gymnázia, neobvyklý,“ uviedol Jozef Vachálek.

   Možnú príčinu podivného správania vidí v užití psychotropných látok, čo sa v súvislosti s vyšetrovaním tiež skloňuje. “ Ak bola pod vplyvom drog a dostali sa do hádky, riešili vážny problém, mohlo to byť viac nakumulovaných problémov,“ hľadal dôvody vraždy kriminalista. Podľa jeho názoru si dievča zranenia na rukách spôsobilo samo. „Je možné, že keď zistila, čo urobila, podrezala si žily, pretože chcela umrieť,“ polemizoval Vachálek pre Čas."
   https://duckduckgo.com/?q=Zabila+kamaráta+nožom&atb=v193-1&ia=web

   Otázka - koľko rán nožom potrebuje elektrikár - "nájomný vrah pána T a globalistov" na zabitie 16-ročného chalaňa pred 16-ročnou cigánočkou - aby ju - určite vrieskajúcu na plné gule/určite!!!/ nemusel ako svedkyňu zabiť tiež?

   Slabejko - páči sa ti Juditka? Tvoja fajta?

   • Maroš napsal:

    Tak toto ozaj naserie! Keď vám kamarát vypije pivo! A čo už neurobíš pre karmické dobro svojho kamaráta - že?
    https://www.tvnoviny.sk/domace/1896113_muz-takmer-s-nozom-zabil-kamarata-pretoze-mu-vypil-pivo

    "pre-frontal cortex je oblasť, ktorá je zodpovedná za konfiguráciu našej postavy. Stará sa o osobnosť, reguláciu emócií, iniciatívu a úsudok jednotlivca. Je dôležitý aj v procese pozornosti. Základnou činnosťou tejto oblasti mozgu sa považuje koordinácia myšlienok a činností v súlade s vnútornými cieľmi.
    Výkonná funkcia odkazuje na schopnosť rozlišovať medzi konfliktnými myšlienkami, robiť úsudok o dobrom a zlom, predpovedať budúce dôsledky súčasných aktivít. Tiež riadi prácu v súlade s vopred určenými cieľmi, predpovedá výsledky, vytvára očakávania a podieľa sa na kontrole impulzov v sociálnom prostredí (zabránenie nevhodnému správaniu)."
    https://sk.psychologyinstructor.com/celny-lalok-velka-osoba-zodpovedna-za-nasu-osobnost/

    • proud napsal:

     Joooo,hochu,nikdy nevis co ma ten kdo ti strka drzku do piva za infekcni nemoci..............urval bych zmrdovi hlavu...........

 9. Maroš napsal:

  "Moja" švédska 15-ročná klimaktericka "cigánočka" Grétka Fakjú - vás - globalisti žilinskí - žiada o pomoc - najlepšie na lietajúcom umelom fotbalovom koberci, po ktorom túži Trabelssie /nežere toľko CO2 kurva/!

  " Švédska environmentálna aktivistka Greta Thunbergová, ktorá je momentálne v Los Angeles, žiada svojich priaznivcov o pomoc s cestou do španielskeho hlavného mesta Madrid, kde sa bude v dňoch 2. - 13. decembra konať výročná svetová klimatická konferencia OSN. Informovala o tom agentúra DPA.

  Hostiteľom 25. Konferencie OSN o zmene klímy (COP 25) malo byť pôvodne v Čile, to však jej organizáciu odrieklo vzhľadom na pretrvávajúce občianske nepokoje. Na to zareagovalo Španielsko, ktorého ponuku na konanie konferencie OSN v piatok prijala.

  „Keďže sa COP25 oficiálne presunula zo Santiaga do Madridu, budem potrebovať pomoc. Ukázalo sa, že som cestovala cez pol sveta nesprávnym smerom :) Teraz teda musím nájsť spôsob, ako sa v novembri dostať cez Atlantik... Ak mi ktokoľvek pomôže nájsť dopravný prostriedok, budem vďačná,“ napísala Thunbergová na Twitteri."
  https://www.aktuality.sk/clanok/737573/thunbergova-ziada-o-pomoc-s-presunom-na-klimaticku-konferenciu-osn-do-madridu/

  Takže kurva žilinčané! Som zmätená! Zem je plochá kurva! Oprava - Zem je plochá - kurva! Tak ma s tým Trabelssie kurva neserte a pošlite ten skurvený koberec! Inak vás nechám fakjú až zmiznete z povrchu zeme - bez uhlíkovej stopy!
  https://tv.idnes.cz/zahranicni/greta-projev-metal-pojeti.V190930_115834_idnestv_salv

  • Maroš napsal:

   Takže - ROZ-ÚČTOVANIE!

   1/ Keďže Rostasa zo Zem a Vek prepadlo SMERÁCKE Ficovo KOMANDO - a TY - SMERÁCKY TROLL - MERDE NIKITA - si sa vďaka jeho-ich iným starosťiam infoltroval s tými tvojimi kvázi oprtunistickými sračko-článkami do Zem a Vek - dobehne ťa toto!

   "Ľudia, ktorí si robia kariéru na udávaní, patria do Ilavy, nie na funkcie, ktoré by sme v prípade ich zvolenia platili z našich daní. Už dnes je nad slnko jasné, že strana Progresívne Slovensko je liahňou toho najhoršieho odpadu na čele s kriminálnikom a prostoduchým politickým analfabetom Kiskom. Sibyla s imidžom pedofila z bývalaj NSR sa skôr ako politike bude musieť pred súdom venovať svojmu trestnému oznámeniu na Rostasa. V prípade, že neuspeje, čaká ho všetko iné, len nie politická kariéra (ktorú však tak či tak v drvivej väčšine robia podobní devianti, mafiáni, drogovo závislí a psychopati)."
   https://zemavek.sk/udavac-sibyla-vstupuje-do-stranickej-politiky/

   REPLAY: Nikita Slabejcius- "čestný" novinár /"Dokážem rýchlo a prirodzene písať príbehy v súlade s vopred uvedenými pokynmi." - na Linkedin/ napísal v 4, časti tejto svojej HOX-tapety:

   1/
   Nikita napsal:
   28.10.2019 (10.42)

   Maroš, keď dokončím štúdiu, podám na teba trestné oznámenie. Za tie roky si si komentmi k mojim článkom riadne zavaril. A keď SMER vyhrá voľby, budeš mať veľké problémy. Veľmi rád sa Ti pozriem do ksichtu, keď Ťa odsúdia za nebezpečné vyhrážanie a urážku dôstojnosti.
   A ver mi, že s takými chujmi ako ty, sa neserem a tobôž neprehrávam."

   2/ Nikita-slabej – podávač trestných oznámení, len na smeráckych kleptomanov nie – napísal v 3. časti svojej sračky:
   „Z toho ide strach. Z toho ide fašizmus. Nech sa páči, v plnej kráse a nahote. Ten „reálne existujúci, nie plazivý…“, ako by povedal R. Fico. A preto, keď hovoríme o dnešných „fašistoch“, netreba sa upínať výlučne na ĽSNS – toť len vrch ľadovca.“

   3/ Nikita-slabej – podávač trestných oznámení, len na údajných organizovaných vrahov nie – napísal v 5. časti svojej sračky:
   „Nepochybujem totiž, že Trabelssie veľmi dobre vie, kto zavraždil Tomáša. Tak ako Haščák vie všetko o vražde Kuciaka. Jeho ale, sviňu, nepredvolávajú na výsluch. Lebo vyjebané prachy."

   Ergo - merde! Tvoja uhlíková STOKA!
   Jacques Dutronc "Merde in France" | Archive INA
   https://www.youtube.com/watch?v=7vX6jTug06k

 10. Július napsal:

  Napadlo ťa niekedy, Nikita, že keď niekoho verejne špiníš a nedávaš žiadne relevantné argumenty a dokazy, že ide o trestný čin ? Udávaš konkrétne priezvisko niekoho, kto ti nevyhovuje a spriadaš obvinenia bez dokazov.
  No, nebude to dlho trvať a možno si práve teba niekto podá na súde.
  Vytvoriť takú to tapetu, kvoli menu Judita a spájať to s tvojimi fantasmagóriami je chorobné.
  Takto robia "novinárčinu" len prestitútky....
  A pritom ty žiadny oficiálny "novinár" nie si.

  Toto ti je známe ?

  „Úlohou žurnalistu je zničiť pravdu, dokonale klamať, prekrúcať, byť prefíkaný, plaziť sa pred mamonom a predať vlastnú krajinu a vlastnú rasu za svoj každodenný chlieb... My sme intelektuálne prostitútky."
  (John Swinton, bývalý šéfredaktor New York Times)

 11. P napsal:

  Vzhľadom na aktuálonsť tejto témy začnem rezonujúcov otázkou.
  „Čo urobila Ficova vláda SmeruSD počas svojho vládnutia, aby sa liberálna kauza „Gorila“ vyšetrila?“

  Priznajme si. Je to pravda. Bolo to už za Ficovej vlády, keď „sa vyšetrovanie zaseklo“. Ale bol to Ústavný súd, ktorý zastavil vyšetrovanie liberálnej Gorily. Preto nieje pravda, že to bola Vláda SR pod vedením Fica.
  Preto je zarážajúce, keď aj napriek tomuto faktu vidíme, ako v súčasnosti jediná parlamentná tzv. vlastenecká strana sa hrdo hlási k tomu, že svojím hlasovaním o zmene voľby ústavných sudcov zabránila SmeruSD obsadiť ÚS. Pri tom sama nedisponuje kádrami na obsadenie daných postov.
  To v realite znamená, že jediná tzv. Slovenská ProNárodná parlamentná strana pomáha privatizérom a rozkrádačom národného hospodárstva, ktorím „Smerácke“ vlády „kradnú zisky“ z rozkrádania a ničenia Slovenska a nášho ľudu.
  Otázny je len motív, ktorím je u mnohých len neznalosť.
  Preto je pravdivé povedať, že aj „vďaka“ tzv. vlastencom zostávajú reformačný zločinci zlatej éry liberalizmu nepotrestaný.
  Ale „Našťastie“ pre nich,
  „môžu“ obviniť a aj obviňujú Slovenskú Vládu. Robia to tak, aby napríklad zodpovednosť za privatizačnú Gorilu padla na Ficovu hlavu čo obom (extrémistickým) stranám vyhovuje.
  Príde mi to, akoby si vlastenci povedali: „Veď čo na tom, že to Slovensku a ľuďom škodí.? Keď to poškodí Fica či Danka a nám to prinesie viac percent vo voľbách, tak je to v poriadku lebo národ nám to „zožerie“ – „trošku“ podivné vlastenectvo.
  Zdása, že aj Danko si buď povedal, že poškodí SmerSD a možno si šplhne, alebo je Pelle naozaj ohyzd.
  „Zvláštny vlasteneci“.
  „Možno aj práve preto vlastenci pomohli liberálom obsadiť prezidentský palác (Kiska, Čaputová).?“ Prezident okrem iného výrazne ovplyvňuje verejnú mienku a pre tzv. vlastencov je preto antiSmerák lepší ako smerák, lebo smerák v paláci by mal záujem na vyšetrení privatizácie čo by Slovensko posilnilo ale na ich úkor, lebo by to posilnilo Vládu SmeruSD.
  Takto im to vyhovuje, pretože liberáli vďaka kontrole Ústavného Súdu beztrestne devastujú Slovensko ale zodpovednosť padá na Fica v ďaka čomu oni rastú.
  Vlastenci tak liberálom pomohli obsadiť aj Ústavný súd a mariť spravodlivosť, lebo im to tak vyhovuje.
  Prezident sa tiež angažuje vo formovaní/výchove budúcich generácii a aj preto je im lepší liberál, lebo potom povedia, že vládne Fico, nepovedia že nie neobmedzene, a preto je to „leboFico“ keď chce nejaký liberál Emil zabiť nejakého vlastenca.

  Za daného rozloženia síl, si matematicky SmerSD so SNS ústavných sudcov nenavolia. Ide o to, že z dvoch kandidátov, čo vzhľadom na pomer síl bude jeden (viac-menej) smerácky a druhý bude liberálny, tak z nich si vyberie liberálny prezident Kiska resp. už ultralib. Čaputová.
  Preto Kotleba v debate na TA3 s Matovičom mohol „hrdo“ prehlásiť: „pomohli sme zabrániť obsadeniu ÚS SmeromSD“. = „pomohli sme liberálom mariť spravodlivosť aby sme poškodili Fica.“ = „Nie sme spojenci Smeru“. A presne to potrebujú pre svoje publikum.
  (Pozn.: Kiska za vlády Dzurindu pochybným spôsobom prišiel k pozemkom, ktoré boli vrátené skutočnému majiteľovi za vlády Fica. Ak teda Kiska hovorí o Mafii na Slovensku, zjavne je jej členom.
  „Možno na to narážal sudca Radačovský“, „keď mu odporúčil“ „zbaliť kufre“.)

  „čím horšie pre Slovensko, tým lepšie pre nás“.
  Povedal by som, že tak znie program vlasteneckých strán.
  Netvrdím že to tak je. Je to len úvaha, pretože sa mi to tak zdá.
  Zmysel to dáva vzhľadom na zjavnú stratégiu napr. ĽsNS spočívajúcu v odoberaní hlasov iným (hlavne SmeruSD a SNS) využívaním (nielen liberálnej) mediálnej kampane proti vláde.
  V ďaka tomu môžu hodiť SmerSD do jedného vreca s Dzurindovskými Gorilami. Takto mu môžu odoberať hlasy a to aj reálne robia.
  Medzi tým na druhej strane liberáli hádžu smer do jedného vreca s ľsns. (…Dobré, nie?)

  Liberálom vyhovuje tu tam pomôcť Kotlebovcom a preto možno nie z úplnej blbosti robia z Mazureka mučeníka. „Pomohli ste nám pretlačiť sudcu, tak mi vám prihráme pár percent rozsudkom. Vám to zas toľko nepomôže a Ficovi to uškodí.
  Zničíme Fica s vamy si už potom hravo poradíme“ – mysleli si liberáli.?
  Ale Fico mal na to svoj koncepčný pohľad a nenechal sa „nachytať“.
  -“Len ešte treba menšiu výpravu proti trollom tvrdiacim, že Fico sa zastal Mazureka.“

  Ide o to, že Fico sa opiera o Trumpa(Riadenie GP) aj o Putina (Ruskú koncepciu). Je konceptuálne zdatný. Nevedia ho nijak premôcť.
  Taká ĽsNS naviac nemá žiadnu vlastnú zdrojovú stabilitu a ani koncepciu. Nemajú riadiace kádre schopné stabilne riešiť takú krízu akej čelíme. Akú takú, chabú zdrojovú stabilitu im zabespečuje GP. Lenže ten sám nemá dostatočnú zdrojovú stabilitu, pretože nemá kádre, ktoré by toto dokázali stabilne riešiť v záujme ich riadenia. Preto potrebujú Fica či Putina aby vôbec nejaké riadenie bolo.
  HuráVlastenci nedokážu konkurovať Ficovmu vlastenectvu či skúsenostiam a tak je pre nich výhodné držať s liberálmi proti Slovenskej vláde. Nemôžu sa oprieť o USA, ani o EÚ, ani o Rusko. Dokážu sa len potácať v pánom určených ideologických medziach a ich politické obraty sú krkolomné.
  Prichádzajú aj o tú chabú zdrojovú stabilitu čo mali. Informačne to začína byť pre nich tak zlé, že Kotlebovci dnes sedia v EP a možno čoskoro uznajú holokaust či SNP.
  „To už potom dá rozum, že múdrejšie voliť SD, kde to hovorili od začiatku a preto si teraz nelámu väzy pri chabej politickej akrobacii“.
  Naproti Matovič a jeho politické kotrmelce…. Že sa ešte nedolámal. …
  I tak na všetkých prioritách je to pre obe tieto strany zle nedobre. Preto musia držať spolu. Liberáli si tak „asi“ predlžujú agóniu a vlastenci si pripravujú pôdu pre rast preferencií potrebných pre svoj nástup po tom čo s Kiskom, Sulíkom, Trubanom či Matovičom bok po boku zničia SmerSD a potom zničia lib… No
  … Liberáli majú svoje predstavy a vlastenci svoje.
  K tomu ešte vlastenci sa nevedia dohodnúť, kto z nich prvý vstúpy do raja. Akoby to nebolo jedno, ak tam neplánujú vstúpiť bez nás a za sebou zavrieť dvere. Boja sa, že to tak plánujú aj ostatný a preto chcú byť prvý? Aby neboli posledný.

  Nedávno, keď „liberálne vlastenecký“ Ústavný Súd zrušil Smerácky zákon o ziskoch zdrav. poisťovní, tak to bol Európsky súd (GP), na koho sa Fico obrátil, aby dokázal obmedziť zdrojovú stabilitu Penty. To v liberálnej rezervácii spôsobilo rozkol z dôvodu obmedzenia dodávok banánov. Preto teraz nieje dosť žrádla pre všetky liberálne „Gorily v (mediálnej) hmle“. To vedie k sociálnym nepokojom, štiepeniu skupín a vandalizmu medzi súperiacimi Gorilamy.
  …Do toho ešte aj tá hmla sa rozptiľuje…
  Ten efekt pozorujeme denne.

  -Aby som sa však vrátil k podstate.-

  Konšpirácie o zákulisnej dohode SmerSD-ĽsNS v mainstreeme hrajú v prospech „slobodne slušných progresívcov“ a tie alternatívne o SmerSD-Zaľudí hrajú „nezávisle spravodlivím vlastencom“.
  Keď niekto chce hovoriť o nejakej „tajnej dohode“, tak sa treba pozrieť na to, kedy a v čom Kotlebovci hlasujú proti liberálom a kedy proti Smeru.
  Tá „tajná dohoda“ je len ilúzia.
  Oni hlasujú s vládou iba tam, kde im to ideológia nedovoľuje inak. Ako KDH, keď museli podporiť ústavný zákon o manželstve. Bol to SmerSD kto to dal do ústavy.
  Tam kde im to volič dovolí, lebo nechápe ako funguje štát, tam sa ĽsNS postaví proti vláde = na stranu rozkrádačov/kiskovej mafie.
  Presne tak, ako v otázke voľby ústavných sudcov. Je to jednoduché. Vlastenci pomôžu liberálom nevyšetriť Gorilu a profit majú obe strany. Zodpovednosť sa hodí Na Vládu Slovenska = na Fica a je to vyriešené. Že to škodí Slovenskej Vlasti? To im je zdása ukradnuté. Kontrolka vlastenectva im svieti len v tedy, keď si pripisujú Ficove zásluhy za „Istambul“ a iné.
  Liberáli v ďaka tomu držia vládu v šachu a vlastenci jej berú hlasy.
  Lenže Globalistom sa to vymiká z rúk a to čo malo Fica pribrzdiť, ho zrazu začalo drviť. Ale je zjavné, že prospech by to prinieslo liberálom, ktorích (gp) potrebujú odstaviť a preto nemôžu pripustiť aby sa v parlamentných voľbách opakoval scenár z prezidentských, regionálnych alebo z volieb do EP.
  Musia Ficovi pomôcť, inak sa ich riadenie dostane do vážnych problémov.

  Význam ČeskoSlovenska, Slovákov a Čechov v Globálnej politike je po uvážení veľkosti porovnateľný s významom Ruska. Svet by sa bez náz možno nezosypal, ale dostal by sa k tomu výrazne bližšie. Stabilita EÚ visí v mnohom na nás. Kým „poslušné“ „proeú“ ale tiež „proRuské“ Slovensko je akýmsi „tlmičom“ nielen v rámci EÚ, kde napr brzdíme zatiaľ silne Liberálny Brusel v otázke migrácie či sakcií proti „extrémnejšiemu“ Maďarsku ale aj na globálnej úrovni kde tlmíme napetie „západ-Rusko“. Prebieha cez nás vyjednávanie ohľadom riešenia problémov globálnej politiky …Proste za vlády Fica sme sa stali miestom kde dochádza k tlmeniu sporov/napetia ktoré ohrozuje život na zemi. ….
  V prípadné“liberálneho“ alebo „vlasteneckého“ Slovenska a Česka by tu vznikol ďaľší zdroj napetia.
  Toto GP teraz nepotrebuje.
  (Pozn. O tom Fico hovoril keď vravel že strana SmerSD musí viac ako v minulosti zostať stabilizujúcim prvkom.)
  Týmto sa dostávame k dôvodu, prečo sa Mečiar vracia. Ale k tomu sa ešte len dostanem.

  Keď sa pozrieme na regionálne, prezidentské, alebo voľby do EP, tak vidíme, akoby to Fico vypustil. Akoby sa nechal zbiť na smrť a teraz už len dožíva. Ale je to inak. V skutočnosti takto núti Globálneho prediktora, aby sa aktívnejšie zapájal do predvolebného boja na strane SmeruSD. Preto sa teraz znovu vytiahla Gorila. Preto sa vracia Mečiar.
  Globalisti na jednej strane musia poriadne pritlačiť liberálov, ale na strane druhej musia urobiť poriadok s vlastencami a zorganizovať ich. Preto „povolali“ Mečiara. Ale majú svoje záujmy a tak ho oživovali cez „alternatívne“ média na vlne „HuráVlastenectva“ pre prípad že by hrozilo, že to vlastenci liberálom znova vyhrajú. A tiež aby si nejak podchytili Mečiara pri jeho návrate.
  Preto je sporiť sa ohľadom Mečiara zbytočné.
  Či by bol vlastenec alebo by mu išlo o pomstu, rehabilitácia jeho osoby by ho teraz v tomto bordeli určite zdvihla zo stoličky.
  Takto ho GP „povolal.“ Lenže podmienky mu nastavili tak, že ak chce do volieb nabrať poriadny výtlak, musí sa uchádzať o hlasy „huráVlastencov“, pričom mierne poškodí aj SmerSD (čo Ficovi umožní deratizovať stranu.)
  Umožní to využiť voličský potenciál Harabina či Kotlebu v prospech Slovenska, pretože sa Kotlebizmus vybil na prázdno a je mimo hru.
  Harabin to nedal a tzv. vlastenci sa štiepia na mikročasti. „Pronárodná“ scéna vo všeobecnosti rozoštváva a demoralizuje národ čo ľudí odrádza.
  Mečiar preto nemá inú možnosť, ako sa vrátiť a pri tom teraz musí Ficovi „tu tam“ niečo vytknúť, aby oslovil vlasteneckých voličov.
  Aj pre nás je lepšie, keď sa hovorí „lebo Fico pochybil“ ako „lebo Fico kradol“. Je to posun. „Lebo pochybil, nezvládol…“ by nebola taká prekážka na vytvorenie koalície a Mečiarova výhoda je aj v ohľade reálnych vzťahov k Rusku. Nemá len ProRusky znejúce prázde reči.

  Rehabilitácia Fica prebieha už za jeho vlády ale Mečiar si na svoju musel počkať. (Zákon času)
  Keď zhodnotíme rozdielnosť majdanu proti Mečiarovi a proti dnešnej Vláde SD, vidíme ako za Mečiara na východe leží spojenecké Rusko v troskách. A na západe vidíme, ako sa Globalistom vytrhol z reťaze „besný (liberálny) netvor“, ktorí začal nekontrolovane devastovať a vyciciavať svet. Jeho pozornosti neušlo ani Slovensko a Mečiar.
  Fico z toho času tiež nemá najčistejšie svedomie vo vzťahu k Mečiarovi.
  Lenže podmienky v tom čase boli v mnohom tvrdšie, chýbala skúsenosť a nebolo tu Putinove Rusko o ktoré sa opiera stabilné riadenie deliberalizácie spoločnosti.
  Prebieha reparát a Mečiar dnes v záujme politického oživenia musí zohľadniť „leboFicizmus“ aby do volieb stihol nabrať dosť na to, aby uspel. Zároveň je záujmom globalistov aby to nebolo dosť na to, aby si mohol spolu s Ficom „vyskakovať“. Preto mu to nachystali len tak -tak. „LeboFicizmom“ ho Globalisti môžu a budú manévrovať proti Smeru udržiavaním jeho voličov v rovine „radšej vládnuť s nimi ako s Kiskom“ udržiavaním napetia medzi voličmi Fica a Mečiara. („Sa pobijeme kto je číslo 1. „)
  K tomu môže poslúžiť menovite Lichtner permanentným vyťahovaním a nafukovaním „starých hriechov“ vynútených okolnosťami. Harabinzmus ho prejde, spokojí sa s Mečiarom a bude škodiť.

  „Lenže to sa nepodarí, lebo Nikita ich do v tedy zničí/(odstaví od riadenia) a bude dobre. ;)

  • Maroš napsal:

   Zúfalý pokus Nikita Slabej! Sanitka už húka! Toto ťa prezradilo!

   "Keď sa pozrieme na regionálne, prezidentské, alebo voľby do EP, tak vidíme, akoby to Fico vypustil. Akoby sa nechal zbiť na smrť a teraz už len dožíva. Ale je to inak. V skutočnosti takto núti Globálneho prediktora, aby sa aktívnejšie zapájal do predvolebného boja na strane SmeruSD. Preto sa teraz znovu vytiahla Gorila. Preto sa vracia Mečiar."

   FICO NEMÁ ŽIADNU MOCENSKÚ ANI RIADIACU SUBJEKTIVITU VOČI GLOBÁLNEMU PREDIKTOROVI TY CHUJ, PRETOŽE SLOVENSKO NEMÁ ANI PRÍRODNÉ, ANI ĽUDSKÉ, ANI TECHNOLOGICKÉ ZDROJE NA TO, ABY MOHLO OVPLYVŇOVAŤ ROZHODNUTIA GP TAK, AKO TO ROBÍ PUTIN SO ZÁZEMÍM NAJVÄČŠIEHO ŠTÁTU NA TEJTO PLANÉTE TY CHUJ!!! Fico nie je schopný ukočírovať vlastnú stranu ty chuj a už vôbec nemienil niečo - v obavách z nadnárodného riadenia, ktoré by ho už dávno fizicky zlikvidovalo keby veci globalistov nenechal prebiehať poza náš chrbát - o tom je o. i. aj tvoj "konkurentL Blaha - troll Smeru, ktorý - ako sion - maskije Ficove špinavosti tým, že vytvára dojem bojovníka spravodlivosti Smeru "takže Smer nie je až tak zlý" - ty chuj! Liberáli aj smeráci sú jedna a tá istá neomarxistická banda - téza plus antitéza rovná sa syntéza! Liberáli 2 kroky "progresívne" a boščevici 1 krok "konzervatívne" späť - a je z toho polka jeden krok dopredu ty kokot - nikto netancuje dozadu - či? Michael Jackson?!

   Ty idiot proste nechceš pochopiť to, že aby si mohol niečo napísať, musíš sem napísať aj to, o čo ti ide - inak to nemá význam - inak nebude ODMENA! A ozaj len taký riťopchaj dokáže prisudzovať Ficovi mocenskú subjektivitu bábky nielen voči bábkohercovi - americkej ambasáde a pár ďalším zo zeme zasľúbenej - a už vôbec mocenskú subjektivitu voči riaditeľovi či majiteľovi divadla! Ty chuj! Každý, kto v dnešnej dobe chápe procesy, ich riadenie a vôbec - existenciu nejakej svetovlády - vie, že toto tu sú oproti GP ešte menej, ako ja voči starostovi obce! Si blbec, ktorý sa presadzuje tam, kde VŽDY dostane po papuli! Nájdi si iné ihrisko - niekde medzi pastiermi na Kaukaze odkiaľ pochádzaš!

   "V skutočnosti takto núti Globálneho prediktora, aby sa aktívnejšie zapájal do predvolebného boja na strane SmeruSD." - ty kokot! Na to mu nestačí ani bipas po tých tisíc a jednom kliku na Kaliho kokse - ani tých 5 miliónov Slovákov, z ktorých už 4 milióny naňho jebú! Lebo LEGO!

   Slabejcius - choď ojebávať do Katolíckych novín! Tam sú čitatelia založení na viere - nie na vedomostiach a kritickom myslení!

   "Treba vyliečiť dušu môjho mesta, vrátiť Žilinčanom vieru a mieru, a potom sa uzdraví aj všetko ostatné." - ty chrapúň neodbytný vieru nemáš a mieru nepoznáš! Si len jeden nutkavý narcistický opilec - opitý svojou predstavou dôležitosti! Ani nie Nikita - snaživý NIKTOŠ! Podrž tašku!

   "Nikita ich do v tedy zničí/(odstaví od riadenia)"

   Sanitka už húka! Skoč do kanála! A bude dobre!

  • Július napsal:

   Takže, dodokob z vodaSS od Hoxa. Napísal si tu spústu hlúposti a keďže viem, o koho ide, tak sa cítiš patrične hrdý na to, ako sa ty len "konceptuálne" vyznáš...
   Mýliš sa.

   Píšeš také sprostosti, že nemá zmysel ich ani rozoberať.

   • Maroš napsal:

    Július - hovorilo sa, že "Papier znesie všetko!" - teraz znesie všetko web. Rozoberať tieto chlievy význam má - nereagovať = akceptovať. Osobne ma vytáčajú komentáre povrchných hlupákov typu - "Ale v niečom má pravdu!" No iste - to je tá účelová pravda "Slnko svieti, tráva je zelená" a šup tam do toho lži, tvrdenia a pokyny. Ja s tým jeho rozoberaním problém nemám - už poznám jeho štýl, aj keď design - mustra je obšľahnutá od Hoxa z Leva Netu - narazil som na to cez vyhľadávanie Slabeja. Takže - treba vedieť do čoho KOBnúť a ten chliev - celá tá kilometrová digitálna informácia sa mu zrúti na analógovej lži - kontraverzii, nelogickosti. On na svojej koži nezažil sračky politrukov na vojenčine, alebo to komunistické programovanie na vysokej škole. A nič sa v tomto nezmenilo - je to boľševický akčný know how. K1účovou je - INTERPRETÁCIA /dezinterpretácia/!

    Čiže - čistý opisný štýl s faktami, keď niekto začne interpretovať bez odbočenia- poznámky - tak ti musí byť hneď jasné, že "toto je manipulácia - presviedčanie"! Je to jednodúché - ako zmena kmitočtu - vibrácie - preladenie.

    No a to podstatné - nebezpečenstvo neochronológie a neointerpretácie histórie aj súčasnosti spôsobuje masovú dezorientáciu, potom nasleduje demoralizácia /nemyslené ako prasačinkovanie - aj strata dôvery v seba a v iných je demoralizácia!/ a rozvrat. On tu má potenciál zblbnúť "len" tisíc ľudí - ale ide o každého jednotlivca, keď sa bavíme o ovplyvňovaní vedomia. Takže takéto sračky sanovať treba, inak v tom budeme až po krk! Tu jedno %, inde ďalšie % a ono sa to nakumuluje. To by tu potom nemali mať význam ani tieto stránky. Nech ho bere čert! Amen!

    TÉMA: POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE /"rozborka zborka"/
    https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/antologie/tema5.pdf

 12. asar napsal:

  Judita zadrbala Asýrčana Holofernesa a stala sa hrdinkou. Teraz nejaká Judita zadrbala chlapca a bola obvinená. Ja by som povedal, že je to práve naopak. Revanš a rana biblickému projektu.

  • Maroš napsal:

   Biblický projekt cielene vytvára kriminálne prostredie - oni nám budú robiť zle a my im - beztrestným - budeme stále odpúšťať. Prvoplánovitá egocentrická hysterka Judita rómskeho pôvodu na elitnom gymnáziu zjavne nemá vyvinutý frontex. Sociopatia a inteligencia sa vzájomne nevylučujú. Páchatelia sa delia na tzv organizovaných a neorganizovaných = plánujúcich. No - keď to herečka prizná, nakoniec to možno bolo organizované - v jej predstavách - a nakoniec vznikol nejaký spúšťač. 16-tky sa vedia zamilovať aj odmilovať veľmi rýchlo. Plus tá rómska horkokrvnosť.
   Bohviečím ju ten tiež rómsky kamarát nasral. "Elita"bez kognitívneho frontexu.

   • asar napsal:

    Ja byť feministka a po rokoch vytvárania šialených konštrukcií, že ženy sú týrané chudinky a zlo robia len muži, mi teraz nejaká Judita zabije x bodnými ranami chlapca, to by som bol naštvaný.

 13. Maroš napsal:

  "Německá krajně pravicová strana Alternativa pro Německo (AfD) se obořila na norimberskou radnici, protože nesouhlasí s letošním výběrem Jezulátka. Tím se poprvé v historii města stala dívka tmavé pleti, která zahájí místní vánoční trhy. AfD označilo rozhodnutí za urážku německých tradic, Jezulátko má být podle ní bílé a blonďaté."
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/norimberk-jezulatko-vanoce-afd.A191104_095533_zahranicni_dtt
  - - -
  Sexuální zneužívání dětí v německých mateřských školách, nadace "Original Play" působí i v ČR
  https://www.youtube.com/watch?v=I7aaF4_R6ds

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))))))))))))))))))).do pici s vejmyslem "jezulatko",at takovym,nebo makovym :-))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Co rikas,Maro,neni to perfektni? Zhadat se o barvu jezulatka aby nikdo nepochyboval o jeho existenci,o tu tady jde,barva uz je jen podruzna,poslouzila vytvoreni "natisku" ;-) :-))))))))))))))). Ale maji nas za poradny blbce,inu porad se to musi zkouset,aby se vedelo kdy a jak moc je potreba obnovit ovcanskost.:-)

   • Maroš napsal:

    Jezu-liatko je od slova koz-liatko. Zarezávatko barančekovité. Mimochodom - o Ježišovi sa nevedelo 32 rokov - o Čaputovej 45.

    K tej farbe pleti - že jezuliatko má byť biekej pleti a árijsky blonďavé - Slabej má recht - veď Judeu vlastne napádali Asýrčania Rusi! Ježiš bol nemanželský Rus! A preto žiadna nemecká cigánočka - a už vôbec genderová baba nemá čo hrať malého Rusa kurva! Ono je toho na hlavu oveľa viac!

  • asar napsal:

   Už či biele alebo čierne, ale Jezuliatko by mal byť hlavne chlapec né.

   • proud napsal:

    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • asar napsal:

     Im vadí, že nie je biele, ale že Ježiš, aj keby to bol výmysel v tom výmysle je muž, to im nevadí :)

     • proud napsal:

      Me zas vadi ze podporujou oblbovani lidi,to je nakonec jedinej duvod vzniku cirkvi........

      • asar napsal:

       Ono to zas až také oblbovanie nie je. Aj keby Ježiš neexistoval ako reálna osoba, je to alegorické zobrazenie astronomických javov - viď Zeitgeist.

       • proud napsal:

        At si to zduvodnuje kdo potrebuje berlicky,jak chce :-)

        • asar napsal:

         Presne o to ide proude - o berličky, akurát ty ich chápeš inak ako ja. Berličky - mnemotechnická pomôcka.

        • proud napsal:

         asare,kdo ma znalosti,nepotrebuje berlicky,asi tak,a v dnesni dobe se na netu valej znalosti uplne o vsem a pro vsechny,jen za polatek za pripojeni,jen se je naucit hledat a tridit bez vymlouvani se.

 14. Maroš napsal:

  SK fašisti - ficozmrdi aj liberozmrdi sa dohodli!
  "Na Slovensku by sa mali zaviesť nové skutkové podstaty trestných činov, ako napríklad rasovo a xenofóbne motivované vyhrážanie či urážanie, ktoré bolo spáchané prostredníctvom počítačových systémov.

  Národná rada (NR) SR totiž vyslovila súhlas s Dodatkovým protokolom k Dohovoru o počítačovej kriminalite týkajúceho sa trestnoprávneho postihu činov rasovej a xenofóbnej povahy spáchaných prostredníctvom počítačových systémov. NR SR tiež súhlasí s odvolaním výhrady a zmenou vyhlásení k Dohovoru o počítačovej kriminalite."
  https://www.infovojna.sk/article/slovenski-poslanci-odhlasovali-zakon-ze-rasisticke-a-xenofobne-komentare-by-mali-byt-trestane

  Ha ha! Lenže total-"libero" ženevská deklarácia OSN č.102/2011 nepustí!

  Ono tie neomarxistické "slabejovské" kurvy vychádzajú z toho, že Slovensko je ich sion-pašalikát! Hovno!
  https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

  • asar napsal:

   Keďže neplánujem rasovo vyhrážať ani urážať, je mi to jedno. Keď chcem niekoho znemožniť, ide to aj bez vyhrážania. Lenže to nabúchaní nacistickí poskokovia židov bez mozgu nechápu. A potom sa čudujú, že ich vláčia po súdoch. Mimochodom, treba pochopiť, že nadávať černochovi môžeš. Len nesmieš povedať, ak je černoch zmrd, že je čierny zmrd, len že je zmrd.

   • asar napsal:

    Teoreticky sa dá nadávať aj rasovo, len je treba vedieť, aké slová použiť. Čierna spodina nemôže vadiť vzhľadom na precedens Arpád Šoltés.

    Ďalšia vec, rasovo nadávať bielym tiež nevadí. A vzhľadom na to, koľko je tu bielych vlastizradcov, psychoušov a prestitútov, tak nadávajte rasovo im. To je v poho.

   • asar napsal:

    Tu je hneď príklad, ako sa dá inteligentne niekto dodrbať a ukázať tým skutočný stav vecí.

    http://www.zvedavec.org/vezkratce/16591/

    • proud napsal:

     "A jede se dál močálem černým kolem bílých skal"........naaadherny :-)))))))))))))))))))))))))))

  • hlas z kotolne napsal:

   chlapci vy sa musite v robote strasne nudit.... povedzte tu na rovinu aku mate hodinovu mzdu za napisanie takychto hovadin?.... 1300 euro?....alebo vam pridaju az od januara?....bratia slovaci?....

 15. proud napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=mHAoC6ZIEaM , Pan Stanek.......netreba nic dodavat.

 16. proud napsal:

  Kdoze to tady psal o tom ciganovi co nas udajne reprezentuje v kickboxu a prikryl se nejakym zelenym hadrem?:-))))))))))))))))))).Ja se na nej nezlobim,ja se zlobim na blbce co ho nechal reprezentovat nas.Je to cigan,reprezentuje cigany a reprezentuje je dobre,blahopreju mu,jemu jo,ale blbovi co z nej dela Cecha je potreba zlamat vaz!

  • proud napsal:

   Kdyz jsem ja zil v Americe...............byl jsem snad American?????????????????????

   • Maroš napsal:

    To presne si hovorí Arab - žijem v Európe - som snáď Turek?

    • proud napsal:

     Je jedno co si rika,zalezi na tom,jak se chova,v Americe me nikdy ani nenapadlo se chovat jinak,nez podle jejich zakonu,prisel jsem ja k nim,ne oni ke me!

     • proud napsal:

      Stejny to bylo kdyz jsem emigroval do Rakouska,taky jsem ani nepremejslel,ze bych delal svymu hostiteli nejaky problemy za to,ze me u sebe nechava.

   • PetrC napsal:

    Pokud by jste reprezentoval USA a prezentoval se vlajkou cikanska asi by vam nekdo pres tu vlajku napalil par broku do prdele.

    • proud napsal:

     Nikdy bych nereprezentoval cizi narod tak, ze bych se prezentoval jako jeho prislusnik,coz bych udelal kdybych maval jeho vlajkou............ja ne,ale je spousta takovejch co klidne,hlavne ze to nese.

 17. PetrC napsal:

  American neni narodnost. Pokud je cigan prislusnikem Ceske republiky ma mit Ceskou vlajku. Pokud se mu to nelibi at se vrati do Cikanska. Teda do zeme kterou svoji vlajkou prezentuje.

  • proud napsal:

   Teoreticky mas pravdu,ale prakticky to neplati,protoze jak vidis,tenhle cikan neco umi,ale cechem se rozhodne bejt necejti a jasne to dokazuje,coz je v poradku,v poradku neni ze to nerekl rovnou,ale je to cikan,ze!,ovsem mel to rozhodne poznat a vedet jeho trener a za nas ho nepostavit!Jenze sport uz prestal bejt sportem,ten narodni,kdyz se hraci kupujou a vekslujou,kazdej pes jina ves...........

   • proud napsal:

    Proto me taky zajimaj jen sporty co sam delam,nad vsim ostatnim z takzvany "reprezentace" ohrnuju nos a neoprel bych o ten business,nikoliv sport,ani kolo!!!

   • proud napsal:

    Blbum co porvavaj doma u tv se jen smeju,primitivum:-))))

   • PetrC napsal:

    Samozdrejme cigan je ciganem a ne Cechem. Jenze ma ceske obcanstvi takze ma prezentovat Cesko. Nikdo mu nebrani se prestehovat nekde jinde, treba do Indie a tam po vzoru zidu narokovat si svoje historicke uzemi a vytvorit cigansky stat, ktery bude reprezentovat. Pokud jsou ti parchanti nacapani jak kradou v cizine, vydavaji se Cechy a jsou tak brani.
    O profesionalnim sportu a kupovani hracu se nema cenu bavit. Prof. sportovec je jen figurka.

 18. PetrC napsal:

  Ja se nedivam ani na sport ktery jsem sem tam delal.

  • proud napsal:

   Ani ja ne,pokud se z nej neco neucim.Jakoze se priznam,ze na Systemu se divam tim padem celkem casto a protoze poznej svyho nepritele,pak i na krav magu :-))

   • proud napsal:

    Ovsem pravdou je ze to nejsou ani moc sporty...........

   • PetrC napsal:

    Copak jste zid? Jako Cech by jste mel preferovat fackovani. To si vazne myslite ze pred jakym koliv kolapsem vas sebeobrana zachrani. To je spis jak jiti do atomove valky s nozem abyt presvedceny ze vyhraji. Ale take si jezdim do Asie hlavne zasportovat, ale nikdy se nechodim divat.

   • PetrC napsal:

    Vsak se podivejte napr. jak hokejovi fanousci jsou u vytrzeni z bitek. Preferovani MMA a ruznych nasilnych sportu je zarazejici. Jsem ochotny pochopit sportovce, je to jejich zivobyti, ale nikdy nepochopim ty paka divaky.

    • proud napsal:

     Co se vzajemnyho mlaceni tejka,nechapu ani box,ani jiny takzvany "bojovy" sporty.Ironie osudu,jako sport me tyhle veci neberou,nepocitam je k nemu a moje osobni presvedceni je,ze je to s nima jako se zbranema,nikdy je netahej kdyz je nehodlas skutecne pouzit a kdyz je vytahnes,nenechavej za sebou raneny..........takze za normalnich okolnosti radeji to "fackovani".

    • proud napsal:

     To Peto nejsou fanousci,ale pitomci,mezi tim je tak trochu rozdil:-))

    • Maroš napsal:

     Petr C - tie boje v klietkach a nielen to - je to súčasť agendy, ktorá podporuje u človeka rozvoj zvieracej psychiky - druhá agenda je zombifikácia. Pjakin.

 19. PetrC napsal:

  Jak u kterych. Ja si take prosel svoje. Jenze nas to drzelo jako mlade kluky a navic po verejnem nasili se tenkrat dost slo,pri potyckach jsme vedeli kdy skoncit a jako celek jsme sli na pivo. To tak nejak patrilo k mladi. Jenze jsme u toho nic nerozbijeli. Hodne jsme hravali fotbal proti ciganum o becku piva (nikdy nevydrzela do konce utkani) a nikdy jsem nevidel nejakeho cigana s ciganskou vlajkou na prdeli, ona by stejne skoncila v jeho prdeli. Je to od toho cigana hruba neucta k zemi kde vyrustal a zije.

  • proud napsal:

   Prijde na to jak se na to divas a prijde taky na to o jakyho jde cikana.Treba se nikdy neprosil o to bejt Cech,ale narodil se tady a jinde ho nechtej? Mas mu to za zli? Ja ani ne. Navic ani necekam ze mu to v hlave bude nejak srotovat vic,nez se nazrat,poprat a zasukat si,nejspis na vic ani nema,ale ani to mu nemam za zly,za zly mu mam jen to ze to nerek rovnou,to uz je vychcanost a tu nemusim.

   • proud napsal:

    Navic znam i Cikany(vsimni si ze ty pisu s velkym pismenem) pred kterejma by se mohl leckdo z nas stydet a nejsou z nejchytrejsich,jenze nikdo nejsme dokonalej,ale jsou poctivy,makaj a cejtej se bejt Cechama.A na to nema dost "pravejch" Cechu.

   • PetrC napsal:

    Jiste ze mu to mam za zle. Protoze je nesmysl rici ze ho u vas nechteli. Co vim pokud se clovek choval slusne tak ho od nikud nevyhazovali. Navic pokud mne nikdo nechce je spis neco spatneho se mnou a ne temi vsemi do okola. Take se mohl odstehovat tam kde ho budou mit radi. To co udelal se proste nedela. Tu se nejedna o to jestli je cigan nebo Cech, ale o to ze je obcan Ceska. Je to stejne jako kdybych ja obcan Canady a v podstate Cech lital s ceskou vlajkou. Take by meli pravo mi nakopat do prdele, at si tahnu tam co prezentuji. Co jsem znal cigany, vsichni do jednoho to byli vsivaci. Podrazili cloveka kde mohli.

    • proud napsal:

     Ja nerekl ze ho u nas nechteli,ale ze si nas nevybral a jinde ho nechtej :-)))).Proste se mu nedivim.Tak ci onak neni sranda bejt barevnym v bily zemi a nemyslim to zle,jen nemam rad kdyz se mlzi a kamufluje.Ani v Americe negry zrovna dvakrat moc nemusej,ale zkus to tam verejne prohlasit,pritom je tam obecne svoboda se zbytkem sveta nesrovnatelna,jenze, jak uz to bejva,jak v cem.................

     • PetrC napsal:

      No, ja jsem znamy rasista, ne od narozeni, ale od doby co jsem byl nuceny s nima delat. Do te doby jsem tvrdil ze jsme vsichni stejni. Neni sranda byt barevnym v bily zemi-co mu brani vypadnout mezi stejne barevne jak je on? Ovsem pokud si vsimam tak ti barevni spis k bilym, nez ke svojim. Negry v A merice nemuseji, proto ze delaji bordel kde prijdou a ti kteri zacli zit normalni zivot spis pocituji rasizmus od svojich. Ja poznal par cernych z Ameriky, vsichni tvrdili jaci jsou Amici rasisti. Po deseti minutach prace s nimi se stavali rasisti i kanadane. Pak jsem poznal par cernych kteri zadne kokotiny neplacali a v praci se od bilych nerozlisovali. Kazdy je prijal. Proste ten cigan je parchant. Navic kdyz pisete o tech cernych z amera, videl jste je mavat jinou nez americkou vlajkou?

      • Maroš napsal:

       Message To Nigerians Coming To USA....
       https://www.youtube.com/watch?v=_zxNnlGJCIU

      • proud napsal:

       Peto,co jsem z nich videl mi stacilo na to abych byl rad ze kdyz uz mame neco podobnyho doma,ze jsou to "jenom" cikani.:-))))))))))))). A to se rasistou necejtim bejt vubec. Navic jak to tak pozoruju si rikam,ze co si z nich sami delame,to mame!

       • PetrC napsal:

        Proude co vy s nich delate? To snad delaji oni ze sebe.
        Ja take rasista nejsem, jen vzdy reknu jak to je a bez politicke korektnosti. Tu se to bere jako rasizmus.

        • proud napsal:

         Co z nich delam tim ze se proti tomu neozejvam jak je potreba? Zlodeje na socialnich davkach!

        • proud napsal:

         Bohuzel na svete je slovo jednotlivce i maly,i kdyz relativne velky skupiny lidi,hovnem!

        • proud napsal:

         Prejzastupitele slysej jen co slyset chteji a podle toho taky nejednaji.

 20. Maroš napsal:

  "Energetické, nebo psychické vyčerpání si většinou nespojujeme s prostředím, v kterém se pohybujeme. Vědomému vnímání různých energetických polí předchází soustředění, uzemnění, empatické vnímání, duchovní cítění. Empatie je schopnost vcítit se do pocitů a jednání druhé osoby, porozumění emocím a motivům druhého člověka. Stačí na pár chvil potlačit své ego a soustředit se na vlastní vnitřní prostor, řeč vlastních pocitů upozorní na nežádoucí vnější energie, které mohou vstoupit do našeho osobního prostoru a nepozorovaně proniknout do naší aury. To ale neznamená vkládat do okolního prostředí, do lidí, věcí či jevů svůj vlastní odpor, nechuť, nebo vlastní strach. Neklást odpor znamená: zůstat emočně a pocitově v neutralitě. Odpor způsobí, že si ve svém osobním prostoru nepříjemné energie nejen podržíte, ale budete je k sobě ve větší míře opakovaně přitahovat, tak se stanete více zranitelní, psychicky a duševně unavení. Nepříjemné okolní energie, které nechtěně přijmeme do svého energetického pole, uvolňujeme uzemněním, které provádíme vědomě.

  Pravidelným uzemněním a neutrálním přístupem umožníte cizím energiím procházet okolo vás bez škodlivého vlivu. Uvědomujte si vlastní energetický prostor a hranice, které vás oddělují od ostatních osob, uvědomujte si vlastní auru a vše, co sami do svého okolí vyzařujete. Čím bližší je kontakt s nepříjemnou osobou (situací, jevem, místem), tím více negativní energie vstoupí do vašeho osobního prostoru. Vlastní nepříjemné pocity a emoce působí jako magnet, přitahují k nám to, co nechceme. Proto volíme k různým jevům a událostem, pokud to je alespoň v určité míře možné, neutrální, klidný postoj. Dokonalost (téměř nadlidská, ale ne nemožná, současně nikoliv pro život nezbytně nutná) spočívá v umění udržet si neutrální postoj za jakékoliv situace, k jakémukoliv jevu, k jakémukoliv člověku. To znamená – nepolarizovat. Životní energie se zřídkakdy vyskytuje v „čisté“ formě, projevuje se a působí v dualitě jin a jang. Vše je vytvářeno a určováno střídavým působením jin a jang. Pokud si toto uvědomíme, nebudeme označovat věci za dobré nebo špatné, ke všemu budeme přistupovat usazeni ve svém středu – tedy neutrálně. Cokoliv, s čím nesouzníme, záležitosti, které nemůžeme žádným způsobem ovlivnit, můžeme „pozitivně ignorovat“."
  https://www.psychologiechaosu.cz/narusena-psychika-skryte-strachy/

  Tak to bola ukážka "z vnútorného sveta". Pokiaľ nám niečo začne z vonku preliezať plot - neutralita a pozitívna ignorancia a potláčanie ega nestačí. A na farbe pleti nezáleží! Zabi - inak budeš zabitý!

  Ale inak na "woodoo" akciu mimo fyzický kontakt môžem potvrdiť, že okultné "Zastavme sa Bratia - veď sa oni stratia!" - funguje spoľahlivo! Už ich nieto!

  P.S. - len tie kurvy nechali po sebe hnidy!

  • proud napsal:

   "Slova jsou symboly a kódy se skrytým významem. Lidé nejsou bezvýznamní a bezcenní, lidé jsou ve vesmíru jedinečným stvořením. Vlastní hodnotu si člověk, myšleno všeobecně, moc neuvědomuje, je to způsobeno tím, jak se s člověkem celá staletí zacházelo (například „překrouceným“ vlivem různých náboženství). Hranice možností, které může člověk posunout, jsou dokonalou choreografií mocných cíleně přetvářeny a potlačovány. Lidstvo je záměrně uzavíráno v dogmatech, „obyčejný“ člověk je záměrně formován jako nesvobodná „malá“ bytost. Dnešní doba je úžasná v tom, že už si vlastní tvořivou sílu mnoho lidí uvědomuje, a uvědomujeme si také, co se skrývá za oponou politiky, náboženství, za oponou válek a terorismu, za oponou nadnárodních korporací, zdravotnictví apod."

  • proud napsal:

   "Silou myšlenky můžeme na Zemi vytvořit kulturu schopnou skutečně civilizovaného života bez násilí a válek, kulturu, která si bude vážit života ve všech formách. -----------------Jde o kritické množství lidí--------------, kteří odloží svá sebestředná ega, budou schopni se spojit a tvořit společně, jde o propojené psychické energie, o sjednocené myšlenkové vibrace naladěné na stejnou frekvenci.
   Například frekvence myšlenek soustředěná na uzdravení Země, a vysílání tohoto poselství do éteru, může způsobit obrovskou změnu k lepšímu. Málokdo si umí prozatím představit, že svět je vícevrstevný, a že realita tvoří v každém okamžiku nové verze sebe samé.

   Všechny tyto vrstvy procházejí transformačním procesem, vše je vzájemně propojené s Vesmírnou Myslí. Spousta lidí stále nevěří, že myšlenkami je možné tvořit, a někomu to může připadat jako stále kolem dokola opakovaná fráze. Čím jiným můžeme být bezprostředně i dlouhodobě ovlivňováni, než slovem? Čím jiným? Máte odpověď? Slovo, řeč, zvuk, pohyb, to je to, co se nás dotýká od rána do večera."

   • PetrC napsal:

    Jo Proude, jdete silou myslenky presvedcovat radni at vam postavi na namesti hajzlik. Jedno mam ovsem vyskousene. Dobra nalada, pozitivni nepokrytecke jednani jedince ovlivnuje chovani celeho kolektivu. Bohuzel plati to i opacne. Pravdepodobne na tom systemu pracuji i sdelovaci prostredky.

    • proud napsal:

     Tak vidis,a ted si predstav ze takovejch bud vic a vic a tim se to urychli a zkvalitni :-)))))))))))))).Ps: Verejny hajzliky mame kupodivu kvalitni,cisty a zadarmo,i kdyz se hlasy na jejich zpoplatneni a tim zniceni uz ozejvaji.

     • PetrC napsal:

      Ale, ja tak muzu mit vliv nanejvys na zvireci osadku naseho lesa.
      Chces jist zdanujeme te, obcane plat. Chces srat i to hovno ti zdanujeme, obcane plat. Mel by jste byt hrdy na to ze svym sranim podporujete rozvoj nasi vyspele kapitalisticke spolecnosti. Sracka ta by byla uplne idealni, to by jste to stihl otocit vice krat a vas prispevek by byl o to vyssi.

      • proud napsal:

       O danich ani nemluv,ty jsem jeste jakz takz chapal za komancu kdyz bylo vzdelani , zdravi a zajmova cinnost zadarmo,tam mely jeste dane smysl a nemohlo se jim rikat zlodejna,ale ted?

       • PetrC napsal:

        Chcete cesty, zdravotnictvi, skolstvi, musite platit a pokud se podari aspon trosku se na tyto resorty dostane. Vice dulezite je zabezpeceni armady zbytecnych byrokratu, politiku a velkokapitalu. U nas jsem sice jeste zadne placene zachody, dokonce ani zadne verejne zachody nevidel. U nas jsou za ulozeni stolice migrujicich obcanu zodpovedni soukromnici. Zato nam ty hovna zdanuji jiz predem a o to vic.
        To zdanovani musi nekdo odnest. Ti nejvysi vladnouci si prece nejakou dani nezaserou prijem a ti chudaci zase nemaji platit z ceho, takze to poplati poctive pracujici obcan, ktery je pilir statu. Tradicne - za dobrotu na zebrotu.

        • proud napsal:

         Kdyz si necha nasrat na hlavu............dobre mu tak!

        • PetrC napsal:

         Jsem sice tiho nazoru take, jenze co ma delat. Rodina potrebuje byt zivena a ubytovana. A vsichni nemuzou odejit do statu, nebo Canady, potom se vratit a z vydelaneho zit. Nemaji vsichni dano do vinku byt samostatny a takova je vetsina. Volby nic nezmeni, pracovat se musi do umoru a pak neni cas na premysleni. Navic za pakatel co clovek vydela musi nakupovat to nejlacinejsi a to take nepomuze. A ta armada vyzranych ktere ten novodoby otrok zivi nema zajem na nejakou zmenu rezimu. Jejich zajem je to jak vycucat z moderniho otroka cim jak nejvic a udrzovat ho v presvedceni ze dosahl toho nejlepsiho. Je lehke kritizovat nekoho odsuzovat pokud nejsme v jeho kuzi.

 21. PetrC napsal:

  Samozdrejme ze pro zastupitele je clovek bran jen jako volic. Proto je potrebuji blbe. Prave treba sport pouzivaji hromosvod na nasranost. Lide se vybouri, nevenuji tolik pozornosti na veci pro ne dulezite.
  To jak se budete ozejvat vy, vubec nic nezmeni. Dokud za vama nestoji masinerie sdelovacich prostredku dokazete houby. A ta za vama nebude stat pokud nepujdete s tkz.oficialnim proudem. Nedivte se na vas zastupitele serou, kdyz je neotravujete. Kolik krat jste s nima mluvil? Sel si vybit(verbalne a slusne)zlost na urad techto vladcu? Netvrdim ze neco dokazu, ale aspon jim to zneprijemnim. A je fakt ze aspon neco malo jsem zmenil v prospech vesnice. Problem je v tom ze moc zvanime a skoro nic nedelame.

  • proud napsal:

   No,Peto,pokoj jim nedavam ani na chvili,ale nesnazim se jim nic zneprijemnovat,jen se ptam az tak presne,ze nejde klickovat a pak rikam: "Dobre si rozmysli co odpovis,slysi te kdekdo a ja si to pro sebe taky nenecham" :-).Neni jednoduchy kohokoliv jen tak otravovat,z tech co se vyznaji,jinak jsi fofrem za blazna a pak si muzes kvakat co chces,kazdej jen pobavene cumi a tomu se snazim vyhnout abych nemusel vyrukovat s planem B,nebo prinejsmensim predcasne a pritvrdit,nechci je ovladat strachem jak to zkousej oni,dokud vazne nebudu muset,klidne jim to radeji necham jako jenom jejich zasluhy........

   • PetrC napsal:

    Ovladat je strachem. Proude na to nemate ani vy ani ja. Jedine ceho se boji jsou neprijemnosti ktere je muzou stat misto, proto ze se tam tlaci jiny parchant.
    Je fakt ze ti parchanti zvlaste ti mladsi se naucili kecat a obkecavat. Jenze na to srat, zadam prime odpovedi i pokud jsem za blazna. Bohuzel system je zalozen tak ze pracujici muze udelat skoro houby, proto ze musi pracovat a casove to nezvlada. Take sem tam stoji hodne penez, proto ze hodina me stoji u pravnika pres $500,to jeste diky tomu ze je firemni(jako korporace ho musim drzet), ale obycejny pres neho ma vetsi vahu. Totiz oni ti vladni maji totiz nekdy snahu vymyslet neschvalene zakony a prosazovat je. Hlavni je ovsem je nenechat je v klidu a cim vic lidi tim lip. Jenze hodne lidi ma srach se postavit a kdyz neco prosadite na svoje naklady, tak vas jeste zacnou pomlouvat ze jste to neudelal lip a zacnou si klast jeste vyssi naroky. A to je chvile kdy si clovek muze fyzicky zatrenovat.

    • Maroš napsal:

     "i pokud jsem za blazna" - " A to je chvile kdy si clovek muze fyzicky zatrenovat." - mám to doma!
     " Hlavni je ovsem je nenechat je v klidu" - asi tak!

     • hlas z kotolne napsal:

      chlapci vy sa musite v robote strasne nudit.... povedzte tu na rovinu aku mate mzdu za napisanie takychto hovadin?.... cca 1300 - 1500 euro?.... alebo vam pridaju az od januara?.... bratia slovaci?.... naozaj je vas na oddeleni 100 x 0 .....dlzky vasich textov to potrdzuju....

      • Maroš napsal:

       He he - hlas kotolne - hlas boží - "Vytvorte koridor!" - a potom pekne položte červený koberec pre Cabbal až k trónu. Tak ako ty si doma kúriš "satarmo" aby ti nezmrzli gule - aj tu sa - mimo autorského kolektívu - určite prikladá do kotla satarmo - z "pašie" - ty jezulátko nevinné - novembrové - štrngajúce. "Mal si sa lepšie učiť a mohol si robiť s nami!" 1500 ojro mesačne pre 100 trollov - aby sa venovali NWOO.org - je efektívne? Tak potom ty berieš 2 tisíc za tento trollský štek! Peter Janda osobne?

       • hlas z kotolne napsal:

        pre kolektiv 100x0 usa hrdinov> dlhe texty.... kratke vtaky.... velke platy.... nizke pudy....
        ja radsej zostanem v teple v kotolni....

    • proud napsal:

     Jediny co plati je sila v mnozstvi lidi tahnoucich za jeden konec provazu,to mi ver,to je jediny co vsechny ke vsemu dokaze prinutit,to je sila spotreby ,potreby a ignorace,tedy zaniku! Vsechno ostatni je jen okecavani.Na tom jedinym ma smysl pracovat a o to se snazit,jenze sily penez,kamaradickovani a delby prace se doplnujou v rozdelovani a panovani,takze tema je potreba zacit zaroven se sjednocovanim na zaklade znalosti!

     • proud napsal:

      At se to komu libi,nebo nelibi,jinudy cestu jit nevidim! Jen v jednotnym prosazovani zajmu skutecny vetsiny obcanu a konec s politikama,jejich premena na zamestnance vykonavatele vule lidi,spadla klec.Vsechno ostatni je bezzuba baba. Jak se toho dosahne je vec dalsi,mnohem slozitejsi a tezsi,nikoliv ale nemozna!

      • PetrC napsal:

       Vidite to dobre, ale nerealne. Lide a jednotne? Hodte mezi jednotu lidi par stovek a uvidite jak se jednota rosype a jeste vas obohati o udlu, kterou vam zapichnou do zad. Prozatim jedina ucelna cesta je vyuzivat jejich slabosti. Prasata se derou ke korytum bez zabran a udrzet si je stoji nervy. Proto se boji problemu. Reci v jednote je sila jsou sice pekne, ale v soucasne dobe k nicemu. V dnesni dobe jsou lide presvedceni ze jejich problemy vyresi nekdo druhy. Tak to v dnesni dobe nefunguje.

       • proud napsal:

        Vsak proto pisu ze je potreba zaridit,aby to tak fungovalo.......

       • proud napsal:

        Kdyz prestanou existovat "stovaky" na hazeni lidem a vubec cokoliv cim je koupit,situace se rapidne zmeni.

       • proud napsal:

        Protoze s tim ze nebude co hazet zmizej i ti co hazej.

        • Maroš napsal:

         Na Pjakina zo 14.10. som hodil link na Pjakina už zo 4.11. Proudovi do Proudovic - keď už nemá byť tá hotovosť pre hádzanie 100-eurových mincí davu, ale čipy NWO až v prdeli.

 22. Drake napsal:

  Byť, či nebyť. K Istambulskému dohovoru:

  Muži i ženy majú dve mozgové hemisféry.
  Pravá = Emocionálna (ženská) a Ľavá = analytická (mužská).

  Podriadenosť Ženy Mužovi v tomto kontexte znamená, že ak má byť Človek duševne zdravý a emocionálne vyrovnaný, tak je potrebné analyzovať vlastné pocity a emócie = podriadenosť pravej mozgovej hemisféry ľavej mozgovej hemisfére.

  Ak tento "stereotyp" odstránime, vytvoríme "armádu" duševne chorých a ľahko manipulovatelných jedincov, ktorím aktuálne pocity, emócie či túžby ovplyvňujú rozumové schopnosti.
  V praxi to už funguje. Už tomu chýba iba oficiálny štatút a sistematizácia v podobe Istambulského dohovoru.

  Avšak postoj a návrhy Ministerstva zahraničia chápem, schvaľujem a podporujem. Diskusia je potrebná.
  Oficiálne prednesené výhrady Slovenska k Istambulskému dohovoru by mohli napomôcť odmietnutiu Istambulského dohovoru na celoEurópskej úrovni.

  Na jednej strane máme na Slovensku parlamentnú demokraciu. Na druhej strane sú právomoci v oblasti podpisovania zahraničných zmlúv v rukách prezidenta, ktorý ich predal vláde. Parlament nariadil vláde nepokračovať v ratifikácii ID.
  Prezidentka sa však vyjadrila, že za určitých okolností si tieto právomoci prevezme späť. Avšak, ak je Slovensko parlamentná demokracia, parlament môže nariadiť prezidentovi aby Istambulský dohovor nepodpísal. Ak by aj napriek tomu došlo k podpisu tohto "dohovoru" prezidentom, bola by to z hľadiska ústavného práva zložitá situácia, pretože Prezident by sa dostal do konfliktu s Parlamentom. Bolo by potrebné zmeniť ústavu tak, aby bolo jasné, či je Slovensko parlamentná alebo prezidentská demokracia. (Možno preto svojho času Slovenský prezident predal svoje právomoci vláde.)
  Zatiaľ však ministerstvo spravodlivosti pokračovaním v ratifikácii porušuje ústavu Slovenska a preto v parlamente by mal byť podaný návrh na odvolanie ministra spravodlivosti, ktorý koná v rozpore s nariadením parlamentu čím porušuje Slovenskú ústavu a preto by mal byť trestne stíhaný za vlastizradu.

  Ale to je len môj neodborní názor.

  Predpokladám rozdelenie ústavnych právnikov na dva tábory podľa politickej a ideologickej resp. klanovokorporatívnej príslušnosti.
  Ústavný súd však ovladajú liberáli z dôvodu zvolenia liberálnych prezidentov, ktorí si podľa ústavy Slovenska vyberajú z dvoch kandidátov čo vzhľadom na rozloženie síl v parlamente znamená, že jeden z dvoch kandidátov bude liberál.
  Preto majú zástancovia istambulského dohovoru prevahu čo šéfa rezortu diplomacie núti balansovať na hrane medzi dvoma tábormi.

  • Maroš napsal:

   Bratku - divide et impera - primárne neznamená rozvrat národov, ale práve to oddelenie pravej a ľavej mozgovej hemisféry. Ostatné je sociálny následok - teda aj vojny. Stačí, keď ľuďom začne jebať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!