BABIŠ a UČITELÉ, PUTIN a NEZISKOVKA

Toto napsal před chvílí premiér Babiš na svou zeď na fb:
"Nechápu výhrůžky stávkou. Vůbec. A jsem zvědav, jak budou odboráři vysvětlovat rodičům dětí, proč chtějí právě teď zavřít na den školu. V době, kdy se o učitele tak staráme. Po důchodcích jsou nejvíc preferovaní, plníme slib, že v roce 2021 budou mít pedagogové přes 45 tisíc." A dále napsal: "Navíc, příští rok jdou k těm 11 miliardám ještě další peníze. 2,2 miliardy navíc na platy nepedagogů." Konceptuálně znalejší lidé si jistě všimli těch dvou číslovek, které použil.

O tom, že do 17. listopadu budou podobné pokusy houstnout jsem psal 27. září (IMPÍČMENT PO ČESKU), kdy jsem jasně napsal, že jedním z aktérů budou odbory a pak 3. září (KONĚV??? POUZE PROVOKACE).

Pod výše uvedenou část Babišova postu jsem dnes napsal toto: Jde o to vytvořit sociální napětí ve společnosti, protože to, že jeden den děti nepůjdou do školy zaznamená každý rodič a bude si říkat "to už je to asi opravdu zlé, když učitelé přistoupili k takto radikálnímu řešení". Blíží se totiž 17. listopad a do ulic se "musí" dostavit lidé řádně zmasírovaní a naštvaní na vládu. Tlak se bude v následujících dnech ještě stupňovat - uměle vytvořený majdan se nedá udělat se spokojenými občany.
Proč si vybrali zrovna školství? Kromě toho, že učitelé jsou vždy nespokojení se svým platem a tak na stávku určitě "uslyší", tak také proto, že školství je nejdůležitější součástí státu a národa. Dobří učitelé (musí mít ovšem oporu v systému a řízení státu) mohou totiž vytvořit silný a sebevědomý národ a ti špatní např. neomarxismem a liberalismem debilizovanou společnost. Saúdské Arábii (US státním elitám) stačilo jen několik let na vyškolení dostatečného množství imámů (učitelů "Koránu" v mešitách) a pomocí wáhábbismu vytvořit radikální organizace typu Taliban, Muslimské bratrstvo, Al Kajdu i IS/Daeš, až tak je možné pomocí učitelů zničit celé národy.

V Ruské federaci dnes soudně (!!!) zakázali neziskovou organizaci "Za lidská práva". Loni ji odstřihli od státních penězovodů a dnes ji oficiálně prohlásili za "zahraniční agenty" a zakázali. Celá "neziskovka" byla totiž řízena a financována od roku 1997 (samozřejmě vznikla v době p-rezidenta trockisty Jelcina) z USA. Co tento počin znamená? RF se zbavuje další organizace, která se cíleně snažila vytvořit v RF majdan a která pracovala pro US státní elity alias neokony. Tím, že si klidně "dovolí" ve vlastní zemi nefinancovat a pak dokonce zakázat organizaci, která měla tuto zemi rozvrátit pomocí liberalismu (sociálního chaosu typu "vše je dobře, vše je pokrok", tedy ideologie bezbřehé různorodosti, kdy má každý právo na vše dle zákonů, které opět bez morálních hodnot chrání tutéž bezbřehou různorodost) jen prokázali, že jsou zase o něco blíže skutečné státní suverenitě a že jsou opravdovým subjektem, který řídí a nikoliv objektem, který je řízen.

Tak co? Necháme se řídit? Nebo přímo vy-řídit?
9 Komentářů k BABIŠ a UČITELÉ, PUTIN a NEZISKOVKA

 1. proud napsal:

  "Po důchodcích jsou nejvíc preferovaní, plníme slib, že v roce 2021 budou mít pedagogové přes 45 tisíc.“ "..............dela si curak prdel ani se tim netaji,proc ne 45 tisic,kdyz mezitim chleba zdrazi na 300 korun,ze?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Marco napsal:

  A za co 45 tis? Za ty levarny, které cpou dětem do hlavy? Se 45 tis by se dalo souhlasit pokud budou prázdniny neplacené. Kdokoliv z nás je doma, nedostává nic. Tak nevím, proč by to mělo být u soudruhů učitelů jinak. Má neteř má IQ 90 a dělá učitelku. O dnešním školství to vypovídá dost, jelikož průměrnost je požadována.

  • Eschatolog napsal:

   učitelstvo a fízli - opory "státu" ( jejich státu ) , držte huby a plaťte, už aby si stát zvedl DPH na 35% , bude líp

 3. píp napsal:

  Výsledkem školastiky je podle nepřejícné studie inkvizici trhu zmanipulovaných formantů idiotských workoholiků či fachidiotů odpady je že i vysokoškoláci mají 4.% informací pro život a v odbornosti ji po půl roce ztrácí bez sebevzdělávání ale mnohým se vykouří z palic i téma zkoušek před 2. týdny.
  Bravurní institut pro funkční nevzdělanost. :lol:

 4. Lukáš napsal:

  Teď se projížděl krajem Jánošíka,tak mám jinou hlášku.
  Jánošíka pověsili,že bral bohatým a dával chudým.
  Babiše pri pověsí také,že bere chudým a dává bohatým.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!