Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 1.11.2019

tramp_1301; Všechno je vykonstruované. Bílý dům odpověděl na rozhodnutí Sněmovny reprezentantů o impeachmentu. Demokraty plýtvají časem na vykonstruovaný impeachment a nikoli na zlepšení života Američanů.

2; Nejsi člověk na svém místě. Skandální „patriotka“ se znovu obrátila na Zelenského. „Dobrovolnice“ Marusja Zveroboj prohlásila, že byla naprosto střízlivá, když ve společnosti poslankyně Sofie Fedinové sprostými slovy slibovala likvidaci prezidenta Ukrajiny. Generální prokurátor Ukrajiny prohlásil, že ve výrocích lze spatřovat trestný čin. Bylo zahájeno trestní stíhání.

3; Rozvědčík vyzradil souřadnice bojových pozic ukrajinské armády v Donbasu a byl potrestán pokutou. Voják přiznal svou vinu při spáchání nepromyšleného činu, kdy si udělal selfie fotografii s uvedením souřadnic a umístil ji na sociální síti.

4; Z čeho bude Ukrajina platit své dluhy? Odpouštět dluhy jim nikdo nebude. Ukrajina není Afrika...

5; V Rusku vstoupil v platnost zákon o ochraně Ruského internetu. Prezident Ruska Vladimir Putin podepsal příslušný zákon už v květnu tohoto roku.

6; Zelenskij ignoruje dobrou radu ohledně Krymu kvůli své slabosti. Zelenskému dali velmi praktickou radu, avšak ukrajinský prezident se jí nebude řídit, protože je slabým vůdcem. Rada zněla, aby přestal plýtvat časem na pokusy o reintegraci Krymu do Ukrajiny a začal se soustředit na reintegraci Ukrajiny do Ruské federace.

7; Americký sen o smrti. V USA byly objeveny ohavné následky GMO. Už několik desetiletí vnucují USA světu geneticky upravené organismy.

8; Ze Sýrie na Ukrajinu? Proč USA najednou našli na Ukrajině teroristy? Vláda Ukrajiny by měla pozorněji vnímat rétoriku USA vůči Bileckého nacistům. Jejich prohlášení za teroristy může významně změnit politiku USA vůči Ukrajině.

9; USA jsou popletené. Proč Spojené státy zvažují možnost útoku na Krym a Kaliningrad? Američtí vojáci nejsou spokojeni s tím, že se velmi rychle zhoršují možnosti USA na silové ovládání světa.

10; „Žlutý“ režim v Donbasu. Luganská protivzdušná obrana sestřelila „Krylo“ (ukrajinský dron). Nacisté jsou připraveni bojovat proti ukrajinské armádě a obsadit linii fronty.

11; Severní proud – 2 bude postaven do roku 2020. A co dál? Moskva získala od Dánska důležitý trumf a vůbec se nechystá tuhle partii prohrát.

12; Přejí si v Kyjevě válku? Byly odhaleny plány Ukrajiny ohledně Donbasu. Podle názoru obyvatel Doněcké a Luganské republiky je to nejen pitomá, ale přímo idiotská otázka.

13; Státní department USA byl přinucen zveřejnit dokumenty o Ukrajině. Státní department tuto informaci prozatím nekomentuje.

14; Expert ponížil Zelenského kvůli jeho dohadování s Avakovovými ozbrojenci. Zelenskij, který se pokouší „tvrdě“ hovořit s radikály, se jen o to déle vystavuje posměchu.

15; Ruský hokejista šokoval Anglii. Tři góly v masce Putina. Nikolaj Lemťugov hrající za Sheffield neudělal té masce žádnou ostudu.

16; Ukrajinská národní banka odhadla ztráty v důsledku omezení tranzitu ruského plynu. Přímé ztráty ukrajinské ekonomiky budou činit 0,6 až 0,9% HDP za roky 2020 a 2021.

17; Internet se ohromně baví nad fotografií stojícího Zelenského v přítomnosti sedícího Stoltenberga. Fotografie působí, jako by si Stoltenberg objednával u Zelenského jídlo v restauraci. Jiným uživatelům sociálních sítí to zase připomíná zkoušeného studenta a učitele za katedrou. V každém případě obrázek dobře vystihuje podřízené postavení Zelenského vůči šéfovi NATO.

18; Na hranici katastrofy. Populární ukrajinské letovisko u jezera Sviťaz umírá. Tam, kde ještě před rokem byla voda a stály čluny, se dnes hraje volejbal a voda zmizela. Jezero velmi rychle vysychá.

19; Rubl se vrací. V Německu píší o posilování ruské měny. V minulých letech rubl utrpěl v důsledku diplomatických krizí a pádu světových cen ropy.

20; V USA byla těžce zraněna sedmiletá dívka při sbírání cukrovinek v rámci oslav Halloweenu. Byla náhodně postřelena bandou, která honila nějakého muže.

21; Kdo bude novým starostou Kyjeva? Známý ukrajinský novinář poskytl svou prognózu. Je snazší být prezidentem než starostou. Jako starosta odpovídáš za každou pitomou trubku v kanalizaci. Novým starostou by měl být Jevgenij Koševoj. Toto jméno ale neodpovídá výsledkům průzkumů, kde vede Vitalij Kličko 36,6%) před Alexandrem Tkačenkem (18%) a Andrejem Palčevským (12,6%).

22; Cena patriotismu. Veterán ATO musí zaplatit 120 tisíc za ztrátu amerického přístroje na noční vidění. Byl obstaven jeho majetek a rodina neví, kde takovou sumu vezme.

23; Trump se chystá číst v přímém přenosu stenografický záznam rozhovoru se Zelenským. Lidé by to měli slyšet, myslí si Trump.

24; Od politické schizofrenie do odpoutání sil. Poslední Zelenského šance. Ukrajinská politická schizofrenie se projevuje například tím, že ne plakátu u příležitosti oslav 75. výročí osvobození Ukrajiny od fašistických okupantů byl vyobrazen jak rudoarmějec, tak i banderovec. Politici kladou věnce k hrobu padlých rudoarmějců a oslavují banderovce či se účastní koncertů nacistických rockových skupin.

25; Ukrajinský ministr infrastruktury. Za obnovu Donbasu zaplatí Rusko. Ministr dopravy a infrastruktury prohlásil, že Moskva bude muset Kyjevu zaplatit reparace.

26; Lékař v Žitomiru na Ukrajině zlámal pacientovi při masáži páteř. Z lékařovy pracovny musela muže odvézt sanitka. Sám nebyl schopen pohybu.

27; Luganská armáda dokončila stahování sil od obce Zolotoje. Proces byl zahájen 29. října a má trvat tři dny.

28; Hrůza v očích NATO. Ruské ministerstvo obrany ukázalo unikátní záběry s raketami Yars. Velmi složité technologické operace trvají několik hodin.

29; Macron informoval o nelegálních ukrajinských bandách v zemi. Při vyjmenovávání nejostřejších problémů francouzské společnosti zmínil Macron i Ukrajince, a to ve velmi nelichotivém kontextu. Ukrajina si předvolala francouzského velvyslance kvůli Macronovu hrubému vyjádření.

30; Ukrajinská armáda rovněž oznámila ukončení stahování sil v obci Zolotoje. V nebližším měsíci by měly obě strany provést demontáž svých pozic.

31; Rusko chystá vojenský úder na jihu Ukrajiny, varuje Klimkin. Bývalý ministr zahraničí je „přesvědčen“, že Rusko se připravuje k útoku na jižní regiony Ukrajiny.

32; Zelenskij se připravuje na vzpouru nacistů. V SBU se blíží globální čistka. K linii dotyku přijíždějí autobusy s mladými lidmi v doprovodu ozbrojenců.

33; Minomet, desítky min, granáty a tisíce nábojů. V Luganské republice byla odhalena skrýš diverzantů.

34; Neuvěřitelná ostuda. Vyšly najevo nové podrobnosti ze sexuálního dobrodružství sexuchtivého poslance. Ukrajinci se na sociálních sítích předhánějí ve vtipných komentářích a fotomontážích se „sluhou národa“ v hlavní roli.

35; Co dělá Su-34 na silnici? Americké novináře šokovala stíhačka přepravovaná po dálnici u Voroněže.

36; „Tygři“, Typhoony a Kirpi: Rusko a Turecko zahájily společnou operaci v Sýrii. Turečtí a ruští vojáci zahájili společné operace na zajištění míru v severovýchodních oblastech Sýrie.

37; Tohle skončí tragédií. V Rize pod příkrovem noci zmizel pomník sovětských hrdinů – námořníků z ponorek.

38; Na obyvatele Luganské republiky zaútočili podvodníci rozesláním falešných oznámení ohledně získávání pasů Luganské republiky a Ruska. Na adresy elektronické pošty začalo rozesílání lživých informací o registraci do pořadníku na vyřízení pasů Luganské republiky a Ruska.

39; Letadlu Superjet-100 selhal motor. Podle předběžných informací se na palubě nacházelo 80 cestujících a šest členů posádky.

40;Ukrajina byla varována před možností zemětřesení. Lidé v Zakarpatsku byli varováni před zemětřesením, které může začít v kterémkoli okamžiku.

41; Masivní ostřelování z těžkých zbraní. Lékaři bojují o život zraněného. Byla zveřejněna zpráva z Doněcké republiky za posledních 24 hodin.

42; Letadlo Superjet-100 s nefunkčním motorem bezpečně přistálo v Ťumeni.

43; Režisér Ochlobystin prohlásil, že Prilepin je jedním z možných nástupců Vladimira Putina, pokud se prezident rozhodne opustit svou funkci. Prohlášení vyvolalo bouřlivou reakci mezi stoupenci ukrajinského nacismu jak v Moskvě, tak i v Kyjevě.

44; Zelenskij musel projít „uličkou hanby“ v Těrnopolu. Účastníci akce doprovázeli Zelenského výkřiky „Hanba!“ a „ Ne kapitulaci!“.

45; V Kremlu víceméně pobaveně zareagovali na požadavek reparací Ukrajině kvůli Donbasu. Nebylo to Rusko, kdo napadl Jihovýchod Ukrajiny. Byl to Kyjev, který zahájil bratrovražednou občanskou válku a vyhlásil také ekonomickou blokádu Doněcké a Luganské republiky, prohlásil Sluckij.

46; Rusko je velmi zákeřné, Porošenko pochválil Zelenského za „správnou odpověď“. Výrok pronesl během svého projevu na „Lvovském fóru bezpečnosti 2019“.

47; „Sluha národa“ se rozhodl legalizovat prostituci. Návrh takového zákona už ve skutečnosti existuje. Není sice dokonalý, ale dá se s ním pracovat, prohlásil poslanec.

48; Ruská armáda mění zónu okupace USA v Sýrii. Místní kmeny vyšly do ulic s ruskými vlajkami a portréty Putina.

49; Prý zachraňují zemi před ruskou agresí. Ukrajina rozeslala diplomatickým misím po celém světě naprosto šílený soupis akcí ukrajinského ministerstva zahraničí při ochraně před teroristy.

50; Čtenáři portálu „Russkaja Vesna“ vyslali velkou skupinu dětí z Donbasu na rekreaci na Krym.

51; „Záchrana ukrajinského parlamentarismu“. Poslanec Bogdan Jarjomenko, který se stal středem sexuálního skandálu, složil svou funkci šéfa zahraničně politického výboru. Kopii prohlášení poslanec slibuje předložit o něco později.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
5 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 1.11.2019

  1. proud napsal:

    "4; Z čeho bude Ukrajina platit své dluhy? Odpouštět dluhy jim nikdo nebude. Ukrajina není Afrika…"...............no jiste,kdo to kdy videl aby se cokoliv odpoustelo bilejm,natoz Slovanum,ze ano?..................Krome fasounu,ty bych bez pardonu postrilel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!