Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Že je ředitel české Bezpečnostní informační služby (BIS) Koudelka Čech jako poleno, je neoddiskutovatelnou věcí. Vždyť celý jak je, a to od paty až k hlavě, není složen z ničeho jiného než ze dvou tak typicky českých figurek, jakými jsou četnický strážmistr Flanderka a tajný policista Bretscheider ze světoznámého Haškova románu o dobrém vojákovi ze světové války Švejkovi. Nu a podle toho též samozřejmě jedná i mluví. Tak např. v pondělí 21. října vystoupil tento dobrý muž na půdě české poslanecké sněmovny, aby se všem jejím shromážděným členům pochlubil tím, že jeho organizace – a tedy BIS – společně s českou policií rozprášila síť ruských agentů, kterou na území České republiky vytvářela ruská Federální služba bezpečnosti (FSB).

Poslanci za tento výkon řediteli BISu zatleskali a vzápětí se ozvala i strana ruská. A to s tímto drobným upozorněním: Ruská Federální služba bezpečnosti (FSB), s jejíž sítí na území ČR ředitel Koudelka se svou BIS údajně tak rázně a úspěšně zatočili, plní funkce kontrarozvědky výhradně jen na území Ruské federace. Takže aby tato ruská kontrarozvědka FSB mohla vytvářet na území České republiky svoji agenturní síť, musela by Česká republika být součástí Ruska. Jinak to není možné.

K čemuž ruská strana ještě spíš už je jako mezi řádky dodává: Pan Koudelka si prostě ve svých výmyslech spletl ruskou Federální službu bezpečnosti (FSB) se Službou vnější rozvědky (SVR), která jedině by mohla, kdyby o to měla zájem, špionážní síť v ČR budovat.

Takže shrnuto: Všichni čtenáři republiky! Je to dobré – a je to dobré hlavně pro českou literaturu. Protože pro příštího Jaroslava Haška lze po Flanderkovi a Bretschneiderovi spatřit v postavě ředitele BISu Koudelky jedinečný zdroj inspirace pro vytvoření další nezapomenutelné postavy českého policajta.

Představte si třeba i scénu (bohužel nikoli vymyšlenou, ale takovou, která skutečně nedávno proběhla), jak ředitel Koudelka kárá českého ministra školství Blagu za to, že se v českých školách ještě málo a nedostatečně vymazává vliv Ruska ze všech oblasti života a hlavně pak z popisovaného průběhu Druhé světové války (Koudelkovi jde zřejmě o to, aby se žáci ve škole nedověděli nic o bitvě pod Moskvou, ve Stalingradu či u Kurska, či o 12 milionech padlých rudoarmějců), že se zde uprostřed školních lavic až do kořene nevyrvala ještě myšlenka slovanská, a že Rusko nezískalo ještě v učebnicích a školních osnovách onu podobu ďábla, která je tak potřebná pro celé euroatlantické společenství, jehož hrdými členy dnes přece jsme a musíme se podle toho chovat.

Fanatizmus tohoto muže překračuje všechny až dosud myslitelné meze, říkáte si, a když pátráte po pramenech tohoto fanatizmu, zavede vás to i k letošnímu březnovému setkání Koudelky s ředitelkou CIA Ginou Haspelovou (ano, to je ta paní, která získala svůj úřad i za to, že přesto že žena, se ani v nejmenším nerozpakovala na svém předchozím pracovišti svýma vlastníma rukama praktikovat dnes daleko nejúčinnější formu mučení – tzv. waterboarding). K tomuto setkání došlo přímo v sídle CIA v USA a Koudelka zde z rukou paní Haspelové převzal vysoce ceněnou Tenetovu cenu za zahraniční spolupráci.

A tady se na okamžik zastavme. Protože prastaré pravidlo zahraniční špionáže praví, že jestliže představitel rozvědky jednoho státu dostane vyznamenání od představitele rozvědky jiného státu, vzniká otázka, pro který z těch dvou států onen vyznamenaný vlastně pracuje.

Zdá se mi, že právě v případě pana Koudelky by se hodilo právě tuhle otázku přepečlivě propátrat. Jestliže ovšem se stále ještě považujeme za samostatný stát a nikoli za jeden ze států Americké unie.

Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěny.
74 Komentářů k Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

 1. HVzV? napsal:

  Prý si budeme muset brzx pltit i vlstni mučeni!

  • .lak napsal:

   To u novodobých klerikánálníků není žádná hitparáda, mohou obšlehnout středověký absolutismus feudalizujících mocipánů nevolníci a s neznalostními vítači a sluníčkářkami to zadarmo nedělají protřelým.
   https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

   https://uloz.to/file/JWf3HLXLuAWC/ultraviolet-2006-czedab-avi

  • KRTECEK napsal:

   Bylo zahájeno otevřené tažení proti občanům voličům a jejich HVzV,vice písmen je mazání.

  • KRTECEK napsal:

   Trnem v oku je hlavně Návrh programu občanu voličů a jeho články,
   ŇZP bude jeho zkratka..

   • HVzV? napsal:

    NPV bude jeho tajna zkratka!

    Zadame vsechny polit subjekty ,aby si ho daly do svych programů,jinak nemohou voliče vůbec zastupovat a zadajme toho GŘ TV a jeho radu podpindostnik,aby ho konečně začali vysilat VE DNE V NOCI jinak jim nbude pomoci!

  • HVzV? napsal:

   Dostala BIS smrtelný strach z HVzV,že terorizuje,

  • HVzV? napsal:

   Jsou članky NPV tak nebezpečné,že poráwžeji i neomarxismus?

   • HVzV? napsal:

    Teď se tzv inteligence děla hloupá a všude piše,že nevi co to je neomarxismus

    a proč jsou opravdová vysvětleni vysvětleni bez milosti mazána.
    Jak to svinstvo ma působit na neinformované občany voliče,když to umyslně překrucuji a motaji?

    Budeme to tedy tady davat co pět minut a vyhledáme i to co ti zmetci mažou,aby ohlupovali masy a to bez potrestáni své zpupnosti.
    Upozornujeme,že je to nova ideologie tzv „pochodu institucemi“,kde nynějši polovzdělani absolventi,skoro primitivove hledaji zaměstnáni a nyni se vi,že i naše „MILOVANá“ Amerika,je proti této svinské matouci ideologii slabá!

    https://youtu.be/k1RasXw7iko

  • HVzV? napsal:

   Je ideologiái prosazovaná ČSV,která je nepolitická nutno mazat?

   • Jan Kowak napsal:

    Nem tu-dom TO kam drát.. ww wrazim to ssem ROBOTI..
    .. wši-mly / Ženy & roboti / *

    Ste si , že Karlos Wejmo-le zz ztrácí popularitos ??
    Sázim 5 forintů na Zelináře a Mrože !

    Jinag nyc nowy-ho KRTe ..jen john Pitralon přiz –
    Nal že ma iq 44 – ne-ni tu-diš .laku – a teď POZOR
    REPTILIAN : p

    • Jan Kowak napsal:

     * Jungman byl kkt..

     R

    • HVzV? napsal:

     ANO,EL COMANDANTE do boje se zapoji hlavně reptiliani, nebot naše inteligrence zdegenerovala!

     Ti,kteři absolvovali „školy“ neumi ani malou a velkou násobilku a domnivaji se,že najdou zaměstnani v tzv „institucich“,přes který zahaji ti bačkoraci pochod a budou přitom dělat demonštrace,aby jsme jim za ty jejich cagloviny zaplatili doživotni apanáž.
     Chtěji tam pro sebe, aby jim tam bylo teplo spolu se svymi dalšimi thermo boys!
     Nic proti tomu,ale at podaji vyko!

     Hleďte vy pitomci přejit na naši stranu a zahajit tvorbu NOVE IDEOLOGIE pro doposud v ČR nevidaný

     SOLIDÁRNI STAT než ten stary pukne,jak zzzzalud!
     Dyt nemä ani penize na dûchodce nebot jim ukradl 270 miliard pod lzzzzzzi,ze si je püjcil.

     Zas mi tu kradeś ty zmrde vniträcky pismena,nech tè smrt pojebe!

     • HVzV? napsal:

      NAMĚTEM PRO ČLANEK Č.3 NPV,BY MOHLO BYT JAK OBEJIT EMBARGO

      které uvalili naši „zastupci“ na ZAKON O REFERENDU a učinit je tak nepotřebnými!
      I kdyby totiž došlo na zazrak a oni by něco v tomto směru „sesmolili“,je jisté,že by to byl jen zdupany paskvil k ničemu v praxi nevhodny!

      V tomto směru je každa dobra rada draha,ovšem potěšte se prvni navrhy jak ty všehoschoné zlodějské kreatury obejit už existuji!

      Kdo ma dodatečny nápad nebo nápady,sem s nimi.
      Jeden z nich je na př.vytvořit našimi silamu nepolitické ČSV VĚTŠINU v Parlamentu což by mohlo jit i s použitim NPV a Tři svatých hwězd,které už prý začinaji energeticky působit na nervy majtelů moci,když oni odmitnou převlečniky a nové slušivé kabátečky.

      No ni?.

     • HVzV? napsal:

      NO A ČLANEK Č.4.BY ZAUJMUL TIM,ŽE BY ODHALIL KDE MIZI

      dalši DVĚ TŘETINY z minimalni mzdy 13 350 korun,která stoji tak jedině za hovno!
      V tomto směru existuje už i odhaleni,kam ty penize jdou.
      Pravě to bylo přičinou proč bylo nepolitické ČSV tady brutalně zablokovano a byla mu zalepena pusa!

      Novou ideologii nepolitické ČSV neni možne zablokovat!

      JE VŠAK MOŽNE ROZDRTIT JI NA SRAČKU ARGUMENTY V DISKUSI!

      Tak do toho vy všichni polovzdělanci „kavarnici“ neomarxisti destruktoři,taranisté a ti co neumi po absolvovani „vysoké“ školy ani malou a velkou nasobilku!

     • HVzV? napsal:

      ČLANEK Č.5.NPV DAVA NAMĚT JAK VYTVOŘT STŘEDNI TŘIDU

      která ve skutečcnosti v ČR do doby realizace članku č.1.nejen,že nevznikne,ale jeji zubožené zbytky budou pohlceny korporatni oligarchickou tyranii tak,že z nich zbude jenom hustá sračka a nikdy se nedozvi PROČ.
      I když jsou nyni v očich občanů zprofanovani,je to dilo majitelů velkych peněz,kteři nenažraně sleduji jejich smrt!

      DOBRE MANAGERY NEPOLITICKA ČSV PODPORUJE A TAK SE RADŠI PŘiDEJTE

      nebo si dale dělejte co chcete a budete jen zubožované siroty!

    • HVzV? napsal:

     ABYCHOM OBEŠLI OHLUPOVANI TISKEM A GŘ TV KTERY PRY KRADE info

     je třeba vytvořit vlastni informačni pole.
     Zde nestači jen stěžovat si na TZV FB, kde se přemistili „dělnici a rolnici“hnani tam svými jimi zvolenymi polit.subjekty,aby neuvěřitelně flexibilnim kapitalistům pracovali ZADARMO,vydělavali panu majiteli vycucbergovi miliardy,nebot napsanim třeba jen jediného pismene mu už pry vydělali 30 miliard dolarů a za to jejich data vycucberg prodal a nasadil tam cenzuru.
     Ten člověk se dostal z garaže mezi miliardaře a domniva se,že když jim svou cenzurou bude lezt do zadku,že ho nezpokutuji zpět.
     Namisto aby se opřel o sve „dělniky a rolniky“ve zpracovani dat leze dal kapitalistům do jejich nenažraných prdeli!
     Lide se mu tam mezi sebou hadaji,aniž by udeřili tam,kde jsou jejich stižnosti zapotřebi ventilovat tj

     U JEJICH ZASTUPCŮ PŘIMO,NENI LIŻ PRAVDA?

     Informace a jejich zpracovani občany na vebech,které si už platime u stran a hnuti přimo,ale zaměrně jsou tam blokovany rubriky diskuse,aby to nevypadalo jako tady na alternativnich webech,plně navštěvovanych se týká članek č.2.NPV.aby stranam a hnutim pomohl.

     Ma li někdo jiny napad at to tu napiše a naše skwělé kadry a snad budouci funkcionaři nepolitické ČSV ,to tam zabuduji!

  • HVzV? napsal:

   Režim založený na lži a podvodech vnitráků ČSSD a BIS dřive nebo později padne

   Salam alejkum neoliberalisti

  • HVzV? napsal:

   Prvni članek NPV chce SOLIDARNI stát,

   režim nevi,že zloději to nikdy nemohou vyhrát brzy jim ty penize budou chybět a začnou rabovat naše kapsy a to bude malér!

  • HVzV? napsal:

   Hej majitelé velkých peněz,do ustavy chceme toto

   MAJETEK ZAVAZUJE!

   Jeho uživáni má sloužit k prospěchu celé společnosti a jejimu blahobytu neomatxističti zloději!!

  • HVzV? napsal:

   At žiji presidenti USA, zejmena pan ROOSVELT a Trump!
   Hluboký státe zemři!

  • HVzV? napsal:

   Čučkaři koudelko uveřejněte Navrh Programu Voličů a dame vám roli kozla,který bude zahradnik!

   Vaše ARGUMENTY PRO radi uvitáme nebo taky NE!!

   Nehoři vám nahodou ještě ta koudel u zadku?

  • HVzV? napsal:

   Nenávistný teror hlasi i PROTIPROUD.

   Našim spikerům začali lidé posilat sve starši počitače,které nepotebuji a navrhuji,abychom je použili proti teroristům z oblasti vnitráků ČSSD a toho Koudelky.
   Testovali jsme je a zkoušime pomoci nich obejit nasipodlou a hnusnou blokaci,kdy se nám podařilo napsat jen pár pismen a zbytek okamžitě ZMIZEL.

   Ted zkoušime zda diversanti pracujici proti všem občanům voličům už pochopili,že už beztak nechutnou situaci mohou klidně den ode dne ještě zhoršovat,ale v důsledku jejich absolutně hloupé taktiky se jim i zde podaři jen poštvat lidi ještě vice proti sobě!

  • HVzV? napsal:

   TEĎ KDYŽ KDOSI POZASTAVIL NAŠE TYRANI, TJ TYRANI LIDU ČESKEHO

   se můeme pana Koudelky zeptat,zda doporučuje naš

   NAVRH PROGRAMU VOLIČŮ a když ne tak at napiše proč!

   1.

   DOORUČUJEME NAŠI INTELIGENCI,ABY ZPRACOVALA NAVRH NA SOLIDARNI STAT
   a jak ho instalovat misto zlodéjsko,gangsterského nynějšiho ČR kapitalismu bez přivlastků.

   Koudelka vylez zbabělče, nebo tu pošli aspon svého podpindostnika,když jsi tak blbý,že všecko chceš řešit cenzurou.
   To neviš,či jsi zapomněl jak ideologie porazila to CCCP?
   Co jsi tam na tom školeni dělal,chrapal jsi zas?

   VYLEZEŠ NEBO NE?

   • HVzV? napsal:

    Vime tu,že ta BIS chce povýšit na generala.Navrhne dopis presidentovi

    ZPRAVA BIS PRESIDENTOVI O ODHALENI MEGA ČŘ SPIKNUTI

    VEC:povýšeni na generala

    Váženy pane presidente(NAVRCH)

    dovoluji si oznamit,že na tzv alternativnim webu nwoo působi mezinarodni vyzvědačstvo!
    Maji tam dokonce el comandanta jmenem KOWAK,kterého doporučuji zavřit a to hned do lochu!

    Jeho pobočnik el combatante jmenem KRTECEK,považujici se za pohadkoveho Národniho hrdinu, vede podzemni ČR ARMY a zna toho pana zradce doktora Obrtela z domobrany!

    Doporučuji toho podplukovnika mučit,aby se přiznal kdo to je a uložit mu pokutu podle navrhu zakona Al HAMAJDA ČSSD a spol,zde nikoli posměšne ,vyroba šišatých kol,ve vyši 200 000 korun a na dopis te domobrany NEODPOVĚDĚT NIKDY!

    To je však jen špička ledovce.

    Mam v merku američana Prouda,kterého jsem viďěl jak salutuje spolu s panem Honolulu ve prospěch jeho presidenta Trumpa,přičemž se na Floridu extra minuly tyden ten president přistěhoval,aby se s panem LULU a jeho společnikem mohl radit.
    Ke spiknuti patři Kanaďan Petero C dale ekoterorista španělskeho původu s podivnym jmenem,banda Slovačisek kryjici se pod jednou dekou,pry jako tamni nwoo zahranični dopisovatelé.

    Je toho vice, nebot kdosi falšuje vůli 8 395 132 tzv voličů,kteři tvoři

    NAVRH PROGRAMU VOLIČŮ a tvrdi,že vůle lidu je vůle boži!

    Přitom rozvraceji stavajici kapitalistické zřizeni a odmitaji jeho dalši budovani s tvzenim,že GŘ TV je v tv ohlupuje a proto volby nemusi platit, což je samozřejmě lež .
    Chtěji prý jakysi SOLIDATIVNI ŠTAT,což pane presidente musim oznamit!
    Ma je podporovat prý i jakyši Sereś,který jim má dat 3,9 milionu eur na jakesi HVzV,HzNR a KSDH,které dostanou po milionu a 900 000 chtěji rozfofrovat na cigara,źenske a kořalku a pivo.

    S obdivným pozdravem,pane presidente, ponižený služebniček !

    • HVzV? napsal:

     BIS BYLA ZAKONEM POSTAVENA NA ÚROVEN StB,BYVALE STATNI BEZPEČNOSTI

     a to z dilny vnitraků ČSSD koalice.
     Novela zakona v tomto smyslu pry schvalili za naproste ignorance SPD a KSČM zase naši pry „zastupci“ v Parlamentu.
     Informace o občanech se tedy mohou nyni schromaždòvat znovu v rozporu se zakony metodami vnitraků,kteři se nyni mohou spojit v tomto úsili s policii na př narušovanim soukromi,anonymnimi udavači a kdovi co ještě.
     Pokud se občane na to budou pasivně jen divat, lze doporučit jit brzy znovu na Letnou,aby navrat před rok 1989 mohl ve schvalovani vadnych zakonů dal pokračcovat!

     • HVzV? napsal:

      MAME TU PEKELNE PODEZŘENI:BUDOUCI GENERAL BIS ZKOUŠEL NA ČSV

      jeho novy zákon,když panu zvrřeti KRTECKOVI demoloval jeho a HVzV komenty tak,že nemohli nabrat dech jak astmatici a museli psat na svych jim zdemolovaných, polopočitačich jen par pismen!.

      Naprostý amaterismus,ktery projevil je skutečně pozoruhodny.

      Cela republika nyni vi,že v ČSV Společnosti voličů pry ovčanů narazil na 8 395 132 AGENTŮ RUSKA (S VLIVEM )a zahajil s nimi valku s pomoci svých aparatčiků,kteři mu snad zbyli ještě z doby StB Brežněvskych komunistů a ti ho zavedli do pěkne bryndy smichu!

      Hej řediteli ,tak budete ten kozel zahradnikem,abychom vám mohli dat do pracky to sestaveni nove ideologie pro střed cele EU nebo ne?
      Musime to všecko dělat sami, nebo co?
      Vite vůbec co je to za kopec roboty,nemohl by jste nám vice pomoct,co?
      Ach jo čeho jsme se tu dočkali za těch 30 let,oj,oj oj!

     • HVzV? napsal:

      VYCHAZI NAJEVO STALE VICE ŠPINY.JAK Z POUŽITI BLOKACE

      komentů ČSV jasně vyplýva ,má režim očividně vliv na GOOGLE a stači tam poslat vaše adresy,pokud se stanete nepohodlnými a můžete se dusit stejně jako my tady s par slovy,ktere vam povoli proto,že tato blokaxce spotebuje pár sekund či minutu na to,aby udeřila.
      Dokud si nevytvořime opravdu svůj Solidárni stát a tim i nad nim převezmeme kontrolu,budou „zmrdi“připraveni VŠEM občanům internet zakazat pravě touto připravenou formou,pro kterou už nyni připravuji křivácké zakony.

      Ve sve chamtivosti maji jen jeden cil vykradat nas a pokud se ozveme pak budeme jako otroci umlčeni bičem programů,které nahradi bič devitiocase kočky ze stedověku.
      To je pro vaši informaci jaky druh „svobody“ to bude,pokud se mezi nami nenajdou ti,kteři se už dnes budou bránit..

    • KRTECEK napsal:

     Požadujeme po našich zastupcichh realizaci NPV programu voličů

     a to včas.
     Vzpomente si k čemu vedla ignorance diktátorské moci jak za fašistického hitlerismu ,tak za komunismu.
     Nemá ceny si namlouvat,že se máme dobře a bude lip.
     To se samospádem nikdy/nestane.
     NAOPAK!

     Propagujte včas demokracii a ne vznik nové diktatury!
     Kazda demokracie s dodatkem na PR liberalni či lidova se ukázala jako podvod kryjící ines zloděje a podvodníky!

 2. KRTECEK napsal:

  Nemyslete si’že to budeme jen my ,kterým tu nedovolí publikovat,brzy to bude každý’kdo se režimu líbit nebude!

 3. HVzV? napsal:

  Prý si budeme muset brzy platit i vlastni mučeni!

  Al hamajda ČSSD to dostal z Aspen institutu přikazem a chce mazat všechny weby!

 4. HVzV? napsal:

  …má skončit zakazem voleb!

 5. argentaurum napsal:

  Pre koho čučkar Koudelka pracuje?Pre americké hyeny.Koudelka sníva o „medail of honor“ a samozrejme patričnej finančnej odmene,tak loví a odhaľujem imaginárnych agentov FSB,čo je len dôkaz diletantstva čučkárov.GRU nepracuje štandardným spôsobom ako agenti západu,Rusko vždy malo a bude mať najlepšiu výzvednú službu.Rusko sa naozaj nemusí vôbec snažiť likvidovať západ,on to pohodlne zvláda aj sám a navyše sa stal doslova paródiou na seba samého.Koudelka je len dôkazom zahnívajúceho systému žijúceho z nenávisti a intíg,ktoré nakoniec dohnali toho,kto ich usilovne sám spriadal.Nič nové pod slnkom,bumerang sa vracia a s poriadnym spätným rázom..

  • proud napsal:

   Kdyby jenom zapad,jak vidis,vlastni honej vlastni,aby se zavdecili ruce rozhazujici pozlatko……….

 6. Rocco napsal:

  Odkud ten Koudelka je? Znáte ho někdo?

 7. Rocco napsal:

  Pro koho pracují?

  KOUDELKA a BABIŠ dostali od CIA v březnu 2019 v centrále CIA v Langley GEORGE TENET AWARD, nejvyšší ocenění CIA, Koudelka ukazuje nejvyšší ocenění CIA:
  https://www.agefotostock.com/age/en/Stock-Images/Rights-Managed/CKP-P201907260216801

  „BIS dostala od CIA cenu George Teneta, nejvyšší ocenění za zahraniční spolupráci udělované jednou za rok,“ citují Lidové noviny Babiše. „Toto nejvýznamnější ocenění, které CIA dává, beru nejen jako ocenění své práce, ale především jako ocenění práce BIS,“ doplnil Koudelka.

  Je strašně smutné, jak jsou Češi hloupí, nachají se okrádat a vysmívat takovou hnusnou zločineckou verbeží…

 8. Rocco napsal:

  Babiš jako první český premiér navštívil sídlo CIA.

  Fujtajskl.

  TEREZA: Jaký význam měla návštěva českého premiéra v ústředí CIA?

  „Pracovníci sdělovacích prostředků hovoří a píší pouze o pozitivech návštěvy Andreje Babiše v ústředí CIA v Langley. Snad nikoho z novinářů nenapadlo, že by to mohlo mít také své záporné stránky. Jednou z několika záporných stránek je, že to vypadá, jako by byl český nejvyšší výkonný politik zverbován CIA v přímém přenosu. Může se to zdát zveličené, ale verbování zahraničních politiků je už dlouho běžnou věcí nehledě na to, zda se jedná o spřátelenou či nepřátelskou zemi. To pouze česká BIS si podle své výroční zprávy myslí, že české občany a politiky mohou ke spolupráci naverbovat jen Rusové nebo Číňané. Navíc CIA už některé aktivity ani netají. Agenti z řad politiků jsou ve zpravodajském žargonu označováni jako agenti s vlivem (agents of influence).

  Novináře by mělo zajímat, proč se předseda vlády Babiš ani na chvíli nepozastavil nad bodem programu spojený s návštěvou CIA a okamžitě s tímto bodem souhlasil. Nelze to ani hájit vysvětlením Babiše, který se chtěl podle Lidových novin v ústředí CIA dozvědět co nejvíce o situaci na Blízkém východě, protože Spojené státy tam podle něj hrají významnou roli. Tato jeho odpověď je velmi zarážející a zároveň komická. Pana Babiše zřejmě nikdo nepoučil, že Američané mu řeknou jenom to, co sami budou chtít, a že to nemusí být zcela pravdivé (ono to pravdivé nebude nikdy), jelikož mu určitě nebudou vykládat, jakou roli v tom všem sehrávají oni a proč.

  Otázek, na které by se měli novináři ptát, je mnoho. Stejně tak by se měli ptát čeští poslanci a senátoři. Jenže česká politická opozice existuje jenom v boji o domácí záležitosti, neboť ve vztahu k Západu v čele s USA jsou až na malé odlišnosti všichni vroucně nakloněni těmto subjektům, a to i přes jejich značná mezinárodní provinění. Z poslanců KSČM, od kterých by někteří očekávali tu největší rezistenci, se stali největší podporovatelé současné vlády a pouze před veřejností pokrytecky hrají, že jim něco na té vládě neustále vadí.“

  https://tadesco.cz/jaky-vyznam-mela-navsteva-ceskeho-premiera-v-ustredi-cia/

  • proud napsal:

   Dalsi „tadesco“,to je jak cervenej hadr,ta sajta toho brnenskyho siozlodeje!

  • martin bareš napsal:

   Rocco, můj názor: Koudelka je agent CIA, berme to jako fakt. Donašeč. Studoval v USA, vojenský výcvik má v USA.
   O Babišovi se neodvažuju nic říct. Zkrátka nevím.
   Na poslance KSČM jsi příliš přísný. To je neobhajuji. Jsou v situaci, kdy musí/či si myslí, že je lepší, výhodnější (dosaď si) držet hubu a krok. Nadávat jim, že se neozvou, znamená pro ně zákaz KSČM, pokud budou mluvit naplno a brutální masáž v mediích a manipulaci. Ono se to od počítače lehko řekne, že nic nezkusí. To, že vedení je revizionistické a reformní a proevropskounijní (což mi vadí), je jiná věc. Můžu ti říct na ně dva postoje. První: „Jděte komunisti na barikády, jste zbabělci.“ Druhý: „Dělejte, co děláte, alespoň tu opravdovou sociáldemokratickou politiku (drobné úpravy kapitalismu) děláte. A vláda to musí protlačit“. A díky tomu např. vláda přidala důchodcům, na které všechny popřevratoví zloději kadili. Podle mne je to s nimi někde uprostřed. Nesoudím. Žijeme ve strašný totalitě, kdy lidé se bojí pípnout, či nemají vůbec názor, myslí za ně televíze a ostatní media. Je to pohodlné. Když si vezmu čemu mnozí ze zoufalství věří – Okamura, křivák číslo jedna. Klaus mladší – blbeček, co chce vládnout, fanatický antikomunista a fašoun, co mu obrgauner tatínek ušlapává cestičku, lidské hovádko. Tohle je průser. Lidi mají to, co chtějí, nebo to, co za ně chtějí a podsouvají jim media.

   • proud napsal:

    Mame co dopoustime,znama pravda platici pro celej svet.

   • HVzV? napsal:

    Bareš dobre hodnoceni,mluvili jsme s komunisty a navrhli jim,když jsou strachy bez sebe,at se opřou o nas NEPOLITICKE kadry ČSV a všecko složi na nás,ale vedeni obsahuje pouze zbabělé diversanty,kteři ani nevi,že na jejich komunismus a socialismus by bylo zapotřebi ZNARODNĚNI a to cinkalisti vycinkali,takže ten jejich Program je tak jedině potřebny jako toaleták.
    Oni nevi ani tak jednoduchou věc,e lid dávno schvaluje SOLIDÁRNI STáT novou ideologii širokých mas,fungujici pod mirně pozměněným nazvem v mnoha bohatych státech Evropy a protože u nas neni mame jedinečnou možnost ho vytvořit od zakladu jako skvělou Českou školu a basta fidli!

   • HVzV? napsal:

    K tomu ani nepotřebujeme fujera(lidovy nazev pro Führera) nebot u nas valečniků alternativy se může stat fujerem KAžDY,kdo přijde s napadem,pokud možno dobrým,

    NO NI?

 9. proud napsal:

  „http://afinabul.blog.cz/1602/tajne-armady-nato-operace-gladio-a-strategie-napeti“………………..otazka,najde se tu nekdo dost naivni,kdo veri ze gladio uz neexistuje,nebo hur,ze ani neexistovala?………..;-)

  • proud napsal:

   Ma to jen jeden hacek,kdysi ve stredoveku existovalo neco podobnyho co drzelo za tlamu nejen pany,ale i krale v cely Evrope,aby neterorizovali obycejnej delnej lid a fungovalo to.Jenze jak na potvoru(haha nahoda), tuhle osvedcenou vec ukradli nakonec lidem prave ti pani a postavili ji proti nim.To je dalsi argument k tomu ze lenost a valeni se s pivem na gauci u rehtani nad fotbalem v tv,nikam nevede a nepovede!

  • proud napsal:

   A taky moc pekny,o vazbe spadlejch dvojcat a Izraele,kterej to oslavoval……. https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=xIgN_ay32e4

 10. Oznameni ČT napsal:

  Česká televize připravuje nový Večerníček s komiksovými postavičkami Hamáček & Koudelka

  Hamáček & Koudelka nahradí již okoukané postavičky Pat a Mat.

  Cílovou skupinou jsou nejen děti a studenti ale i poslanci Českého parlamentu a Senátu, zaměstnanci zpravodajských komunit, zaměstnanci bezpečnostních složek, zaměstnanci zahraničních ambasád, zaměstnanci zahraničních nevládních organizací, Sorosovy studentské komsomoly a Svaz pražských kaváren.

  Nový pohádkový seriál si hned po prvním dílu oblíbil a všem poslancům velmi doporučuje například poslanec za TOP 0,09% Kája Mařík Schlafenberg. “Ihned po shlédnutí spokojeně usínám”, prohlásil tento dlouholetý poslanecký dědeček. “Je to od České televize krok správným směrem. Není to jako ta štvavá proruská propaganda o Krakonošovi a Trautenberkovi”.

  Vzhledem k širší cílové skupině bude nový pohádkový seriál vysílán v průběhu Hlavního večerního zpravodajství s podtitulem Večerníček pro nedospělé.

  • HVzV? napsal:

   TAKŽE KOUDELKA A HAMAČEK BUDOU VE VEČERNIČKU no tohle.

   malem jsme se tu smichem potrhali,když jsme ten koment viděli.

   Je to dobry typ pro GŘ TV a jeho podpindostniky z RADY TV

   ,teď už se budou naši občané do těch hliněnych figur jen trefovat svými puškami pravdy až ta hlina bude litat v luftě.
   Mohli by se z te TV přemistit do arabie,kde strejda Putin by je mohl take učit litat ve vzduchu i bez tlustych koberců!

 11. HVzV? napsal:

  NEOMARXISTICKA SITUACE ŠPINY A VZAJEMNÉHO UDAVÁNI SE VYLIVA

  dnes na FACEBOOKU.
  To asi jako jedini analysujeme a zjištujeme,že tamni informačni pole a situace je horši než jsme tu mysleli.
  Polit.subjekty,ktere tam posilali svoje „voliče“tam plavou ve smradu a špině a přesto tam „posilaji“ své voliče at si tam navzajem vytlučou z hlavy že má být lip!.
  I slusné lidi tam pojimá hnus z toho co se tam jak je to majiteli velkých peněz fakticky naprogramováno, děje.

  VZAJEMNÉ UDAVÁNI A ZLOMYSLNÉ VZAJEMNÉ NIČENI TAMNICH „KOMENTATORŮ“ a OPRAVDU UŽ ZHNUSENÝCH ÚČASTNIKŮ TAMNICH TZV „DISKUSI“NEMA KONCE!

  Tak je to fakt k posměchu všem občanům voličům,brzy budou lidé blit, jakmile uslyši o nynějšich polit. subjektech,které jsou liné a neschopne otevřit svych nami placenych JEJICH WEBECH zorganizovat podobne opravdove přimé diskusi jako zaživáme tady a tedy jasně i opravdovou PŘIMOU DEMOKRACII a ne tzv na př SPD prosazovanou přimou demokracii ,která je jasná lež!

  Jen se sami sebe zeptejte KDE SE VEZMOU ZASE A ZAS NAŠI „NOVI ZASTUPCI“,když oni sami MUSI držet v těch stranach hubu a krok,jinak budou vykopnuti na dlažbu a tam si mohou založit zase nějakou „SRANU“,která bude znovu pohrdat volici a jejich požadavky ÚPLNĚ STEJNĚ,aby se ukazovalo znovu a znovu po čase,že tak ty „polit.subjekty“ jsou zase jedině na hovno!.

 12. HVzV? napsal:

  ZJISTILI JSME,ŽE I KOMUNISTE VČETNĚ ,NEJSOU SCHOPNI OTEVŘIT DISKUSI

  typu otevřeně jako tady na NWOO,kde jsou sami mladi komouši,kteři jim chybi, nebot tam brzy všichni stařici natáhnou bačkory a zbude po vaši straně Lumického typu jen sračka ,prý neomarxismu ,přičemž se ani nedozvite co ten NEOMARXISMUS vlastně je, protože zůstanete všichni nebožtici!

  PŘIJĎE MEZI NAS VY BRZY NEMEHLA Z KSčm A MY VAM UKAŽEME CESTU DO RAJE SOLIDARNIHO STATU,KDE OBYVATELÉ BUDOU BOHATI A „ZMRDI“jim NEBUDOU KRAST CHLEB A HRY!

  • hlas z kotolne napsal:

   kuric proletar song>
   >ja kurim >ty kuris >on kuri >my kurime >vy kurite >oni kuria….
   >a onedlho vam vsetkym usa zaprdencom dobre podkurime….

   • Jan Kowak napsal:

    Halas z kotolně.. halas Boží – pří-mo z kotolně..
    Replay !

    Si si si ww w kotolně na parni-ku TITANIKU a ne-bo ne ??

    R
    ps : Krtečku.. pozdrawu.je tě Mrož & spol. o.i.

   • hlas z kotolne napsal:

    kuric z titanicu>
    kowaku
    >vsetci sme na titanicu a vsetci sa pomaly topime….
    >otazka je? kde v riti je skryty ten osudovy ladovec….

 13. HVzV? napsal:

  MROŽ BY NAM TU MOHL PUSTIT TY SONGY CO HRALA MUZIKA NA TITANIKU

  jak ho topili,nebo hymnu otroků EU hnaných devitiocasnými kočkAMI na FRCBUK,aby se tam mezi sebou posrali vztekem,že jim ani miliardova demonštrace k ničemu nepomůže, pokud nebudou nosit tyčky s napisem

  ZBOŽNUJI NPV od panů ČSV at dělaji z něho to Repete Programu voličů,my na to Sereme a bude krize aj,aj aj.

  Ti kdo ulili naše penize z dani co naše Babušice vybušit nechtěji, do daňovach rajů tak vam sdělujeme,e ty raje za to koupily dluhy SS a oni přijdou o vice než 25% svych nakradenych peněz, HURA,HURA!

  AT SE ZLODĚJ PAK VZTEKEM POČURA!

 14. HVzV? napsal:

  8 395 132 AGENTŮ S VLIVEM MA NÁVRH PRO BEZPEČAKY BIS A KOUDELKU

  pane budouci generale,aby jste opravdu řidil ČR což vy pry chcete,navrhujeme,aby jste bačkorařům co jsou „absolventi“ a neumi ani malou a velkou nasobilku a proto je přijmou do instituci,aby přes ně proovedli ty bačkory pochod kultury neomarxismu, jednu věc.

  Když ted budou pochodovat na tu Letnou nemohli by držet tyčky s napisem

  CHCEME SOLIDÁRNI STAT

  to by je mohlo sjednotit.
  Viděl jste film o špionovi LAWRENCOvi,no tam se arabi taky mezi sebou pohadali nebot v Damašku jim nešlo spustit ani vodarnu.

  Pokud by jste nevěděl co to za stat je,tak se zeptejte v Americe viz film KAPITALISMUS S LASKOU,kde to začal pan president Ameriky Roswel prosazovat,ale nestačil to dat do richtiku,nebot umřel,na konci filmu o te SVE vizi mluvi a chce JI AMERICE dat,;
  TAk co Koudelka nebyl by to pro vas kšeft,no a bezpečně by mohl ten stat naše podnikatele i chranit před krizi,do které se plnou parou ženou o tom by mohla Bezpečnost. inform.služba i včas informovat ,no ni?!

  DAMY a panove z hnuti agentů s vlivem,jejimž členem je i pan K.

  KDO JE PROTI,AT TO TU NAPIŠE A ZDŮVODNI PROČ!

 15. HVzV? napsal:

  ČLENOVE AVANTGARDY ČESKE SPOLEČNOSTI VOLIČŮ ZAČALI ROZHOVORY

  s odobnostmi,které pracuji v žoldu ČSV v našich zastupitelských institucich a jsou vlastně i když pry o tom nevi jejimi členy s tim,že ještě nikoho v ČR nenapadlo ZEPTAT se voličů co vlastně chtěji ,což vedlo po 30 letech k poznani,źe je nutno sestavit NÁVRH Programových článků co ve skutečnosti může být zakladem pro SOLIDARNI STAT,který jak se zda lidem ČR doposud chybi
  .
  Zkusmo tedy začali sami voliči navrhovat i na alternativě v tom NPV članky,které se davaji všem voličhům ve znamost,aby mohli být přitomni jejich tvorbě a připadně i sami navrhli co by požadovali po svých zastupcich,aby uskutečnili.

  JE VELMI ZAJIMAVÉ,ŽE O TOM NAŠI POSLANCI A ZASTOUPCI NECHTĚJI NIC SLYŠET!!!

  Vidime,že se i inteligence ,která je nepsaným zakonem predestinovana k tomu,aby svymi myšlenkami zajistila lidu blahobyt se stale,stavi k tomu zady a dělá se,že věcem nerozumi.

  Proto dame tady, anebo možna někde dopředu ci do nových zdejšich a jiných vhodných možnosti soubor članků NPV v tomto okamžiku je jich tada popsano už 5 pro možnou celonarodni diskusi,což pry chce i pitatstvo a cela Letná a pry i vechny strany a politici!

 16. HVzV? napsal:

  PROTO JAKO VHODNY ZAČTEK NAVRHUJE AVANTGARDA ČSV TUTO DEFINICI

  SOLIDARNI STAT pro ČR bude jednoho dne typ solidarni společnosti,kde vlada přejimá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu.

  Tento stát se bude muset chtě nechtě opirat o toto rčeni což by patřilo i do Ústavy

  MAJETEK ZAVAZUJE:

  Jeho uživani má sloužit k prospěchu cele společnosti a jejimu blahobytu!

  Každy občcan má dnes možnost toto mlčky schvalovat, nebo napsat a zdůvodnit proč proti tomu je a jaké má k tomu důvody, nebot ČSV je NEPOLITICKÁ, ale může dat politikům impuls k monumentálnimu vitězstvi ve volbách,když si dokaži poadavky jejich voličstva dát do svých PROGRAMŮ…

 17. HVzV? napsal:

  ZROVNA TEĎ JEDEN Z NAŠICH NEPOLITICKYCH VÁLEČNIKŮ ZASTIHL SEKRETARIAT

  jedne znamé osobnosti,které jsme dali vzkaz,že na lidovych webech začiná hledani NOVE REPUBLIKY a zaroveň vznika Navrh Programu Voličů.
  Slibili,že se na to podivaji.
  Pokud to opravdu splni posiláme dodatečný vzkaz,e 30 let „práce“s prakticky jen zhoršujicimi se vyšledky je nonsens!

  je to jakoby se v mistnosti 4 stěn posunovala kupka smeti z jednoho rohu do druhého,aby se vratila zpět do rohu odkud vyšla,tedy před rok 1989!

  Takže serem taka robota,nelze z nas občanů dělat dal ohlupované blazny tiskem a tv a kdovi jakymi dalšimi tělesy podobnými StB,které jak jste viděli pouivaji metod nieni našich komentů,lezeni do našeho soukromi a pokud oban protestuje je označen hlupáky,kteři neumi ani malou a velkou násobilku za fašisty přičemż by jim BIS měla brzy vysvětlit co fašismus je pořadnym pendrekem jako za komunistů!

 18. HVzV? napsal:

  JE S PODIVEM,ŽE REŽIM TAJňÁKŮ A VNITRAKŮ ČSSD,NEPOŠLE CISTERNU RUDE VODY

  tzv vodniho děla na Letnou,kde chtěji chvilkaři,kteři si doma zapoměli hnědé košile,zato přijdou pry v hnědych gatich ,si udělat mejdan ,jak se patři,pak by to bylo i s navlhcenim jejich rypáků nebot nevědi co chtěji a neumi to ani napsat na transparenty!

  Tak jim tu dame typy sami nebot šilenstvi je činnost,dělat stejnou věc 30 let a čekat jiné vysledky!

  PRYČ S KAPITALISMEM BEZ PŘIVLASTKŮ NAŠICH KORPORATNICH GANGSTERŮ!

  PROPAGUJEME TU JEN SOLIDARNI STAT!

  KDE JE NAŠE VLASTNI INFORMAČNI POLE,ABYCHOM JIM MOHLI NAHRADIT OHLUPOVANI TISKEM A TV!
  PROČ NEOTEVŘou NA SVYCH MRTVYCH WEBECH PRY NAŠI ZASTUPCI DISKUSNI RUBRIKY?
  NA Facebook,kde jeden druheho udava SEREME ZVYSOKA!

  OBEJDEME 30 LET TRVAJICI EMBARGO NA ZAKON O REFERENDU A BUDE KLID!

  KDE JSOU NAŠE DALŠI DVĚ TŘETINY K ŽEBRACKEMU MINI PLATU 13 350 ŹABEK!

  BEZ SOLIDARNIHO STATU NEVZNIKNE NIKDY STŘEDNI TŘIDA NEBOT JI SEŽEROU KORPORACE.

  PODINDOSTNICI,KROKODÝLI BESTIE KAPITALISMU VAS VITÁ!
  BUDETE JI SEŽRANI JAKO POSLEDNI!

  ROZUMEM PROTI KLIMATICKEMU ALARMISMU!

  DEJTE NAM KAŽDEMU DOTACI 6000 EUR JAKO V NĚMECKU A KOUPIME SI VW ELEKTRICKÉ VOZY ,NEBO TAKY NE!

  MAJETEK ZAVAZUJE,JEHO UŽIVÁNI MA SLOUŽIT K PROSPĚCHU SPOLEČNOSTI A JEJIMU BLAHOBYTU.

  To posledni heslo si dali Němci do jejich provizoria sloużiciho misto Ustavy a všichni ti co prohrali valku zbohatli!

 19. HVzV? napsal:

  Ptejte se ovečky,které jste se vydaly do kapitalismu

  bez přivlastků pro vlnu a nyni vas zli kapitalisti střihaji,čemu nerozumite ,přijde na vás brzy zíma až zmodrate i pan president TRump řikal,že pokud nebude zvolen, zažiji amici a cely svět takový krach o jakém se doposud nikomu ani nesnilo!

  CHTÉJTE A PROPAGUJTE VČAS SOLIDARNI STAT ČR !

  Pusťe si film shora KAPITALISMUS S LASKOU,jinak vam všem mohou byt ukradeny i pimprlata!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!