Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Že je ředitel české Bezpečnostní informační služby (BIS) Koudelka Čech jako poleno, je neoddiskutovatelnou věcí. Vždyť celý jak je, a to od paty až k hlavě, není složen z ničeho jiného než ze dvou tak typicky českých figurek, jakými jsou četnický strážmistr Flanderka a tajný policista Bretscheider ze světoznámého Haškova románu o dobrém vojákovi ze světové války Švejkovi. Nu a podle toho též samozřejmě jedná i mluví. Tak např. v pondělí 21. října vystoupil tento dobrý muž na půdě české poslanecké sněmovny, aby se všem jejím shromážděným členům pochlubil tím, že jeho organizace – a tedy BIS – společně s českou policií rozprášila síť ruských agentů, kterou na území České republiky vytvářela ruská Federální služba bezpečnosti (FSB).

Poslanci za tento výkon řediteli BISu zatleskali a vzápětí se ozvala i strana ruská. A to s tímto drobným upozorněním: Ruská Federální služba bezpečnosti (FSB), s jejíž sítí na území ČR ředitel Koudelka se svou BIS údajně tak rázně a úspěšně zatočili, plní funkce kontrarozvědky výhradně jen na území Ruské federace. Takže aby tato ruská kontrarozvědka FSB mohla vytvářet na území České republiky svoji agenturní síť, musela by Česká republika být součástí Ruska. Jinak to není možné.

K čemuž ruská strana ještě spíš už je jako mezi řádky dodává: Pan Koudelka si prostě ve svých výmyslech spletl ruskou Federální službu bezpečnosti (FSB) se Službou vnější rozvědky (SVR), která jedině by mohla, kdyby o to měla zájem, špionážní síť v ČR budovat.

Takže shrnuto: Všichni čtenáři republiky! Je to dobré – a je to dobré hlavně pro českou literaturu. Protože pro příštího Jaroslava Haška lze po Flanderkovi a Bretschneiderovi spatřit v postavě ředitele BISu Koudelky jedinečný zdroj inspirace pro vytvoření další nezapomenutelné postavy českého policajta.

Představte si třeba i scénu (bohužel nikoli vymyšlenou, ale takovou, která skutečně nedávno proběhla), jak ředitel Koudelka kárá českého ministra školství Blagu za to, že se v českých školách ještě málo a nedostatečně vymazává vliv Ruska ze všech oblasti života a hlavně pak z popisovaného průběhu Druhé světové války (Koudelkovi jde zřejmě o to, aby se žáci ve škole nedověděli nic o bitvě pod Moskvou, ve Stalingradu či u Kurska, či o 12 milionech padlých rudoarmějců), že se zde uprostřed školních lavic až do kořene nevyrvala ještě myšlenka slovanská, a že Rusko nezískalo ještě v učebnicích a školních osnovách onu podobu ďábla, která je tak potřebná pro celé euroatlantické společenství, jehož hrdými členy dnes přece jsme a musíme se podle toho chovat.

Fanatizmus tohoto muže překračuje všechny až dosud myslitelné meze, říkáte si, a když pátráte po pramenech tohoto fanatizmu, zavede vás to i k letošnímu březnovému setkání Koudelky s ředitelkou CIA Ginou Haspelovou (ano, to je ta paní, která získala svůj úřad i za to, že přesto že žena, se ani v nejmenším nerozpakovala na svém předchozím pracovišti svýma vlastníma rukama praktikovat dnes daleko nejúčinnější formu mučení – tzv. waterboarding). K tomuto setkání došlo přímo v sídle CIA v USA a Koudelka zde z rukou paní Haspelové převzal vysoce ceněnou Tenetovu cenu za zahraniční spolupráci.

A tady se na okamžik zastavme. Protože prastaré pravidlo zahraniční špionáže praví, že jestliže představitel rozvědky jednoho státu dostane vyznamenání od představitele rozvědky jiného státu, vzniká otázka, pro který z těch dvou států onen vyznamenaný vlastně pracuje.

Zdá se mi, že právě v případě pana Koudelky by se hodilo právě tuhle otázku přepečlivě propátrat. Jestliže ovšem se stále ještě považujeme za samostatný stát a nikoli za jeden ze států Americké unie.

Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěny.
19 Komentářů k Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

 1. argentaurum napsal:

  Pre koho čučkar Koudelka pracuje?Pre americké hyeny.Koudelka sníva o „medail of honor“ a samozrejme patričnej finančnej odmene,tak loví a odhaľujem imaginárnych agentov FSB,čo je len dôkaz diletantstva čučkárov.GRU nepracuje štandardným spôsobom ako agenti západu,Rusko vždy malo a bude mať najlepšiu výzvednú službu.Rusko sa naozaj nemusí vôbec snažiť likvidovať západ,on to pohodlne zvláda aj sám a navyše sa stal doslova paródiou na seba samého.Koudelka je len dôkazom zahnívajúceho systému žijúceho z nenávisti a intíg,ktoré nakoniec dohnali toho,kto ich usilovne sám spriadal.Nič nové pod slnkom,bumerang sa vracia a s poriadnym spätným rázom..

  • proud napsal:

   Kdyby jenom zapad,jak vidis,vlastni honej vlastni,aby se zavdecili ruce rozhazujici pozlatko……….

 2. Rocco napsal:

  Odkud ten Koudelka je? Znáte ho někdo?

 3. Rocco napsal:

  Pro koho pracují?

  KOUDELKA a BABIŠ dostali od CIA v březnu 2019 v centrále CIA v Langley GEORGE TENET AWARD, nejvyšší ocenění CIA, Koudelka ukazuje nejvyšší ocenění CIA:
  https://www.agefotostock.com/age/en/Stock-Images/Rights-Managed/CKP-P201907260216801

  „BIS dostala od CIA cenu George Teneta, nejvyšší ocenění za zahraniční spolupráci udělované jednou za rok,“ citují Lidové noviny Babiše. „Toto nejvýznamnější ocenění, které CIA dává, beru nejen jako ocenění své práce, ale především jako ocenění práce BIS,“ doplnil Koudelka.

  Je strašně smutné, jak jsou Češi hloupí, nachají se okrádat a vysmívat takovou hnusnou zločineckou verbeží…

 4. Rocco napsal:

  Babiš jako první český premiér navštívil sídlo CIA.

  Fujtajskl.

  TEREZA: Jaký význam měla návštěva českého premiéra v ústředí CIA?

  „Pracovníci sdělovacích prostředků hovoří a píší pouze o pozitivech návštěvy Andreje Babiše v ústředí CIA v Langley. Snad nikoho z novinářů nenapadlo, že by to mohlo mít také své záporné stránky. Jednou z několika záporných stránek je, že to vypadá, jako by byl český nejvyšší výkonný politik zverbován CIA v přímém přenosu. Může se to zdát zveličené, ale verbování zahraničních politiků je už dlouho běžnou věcí nehledě na to, zda se jedná o spřátelenou či nepřátelskou zemi. To pouze česká BIS si podle své výroční zprávy myslí, že české občany a politiky mohou ke spolupráci naverbovat jen Rusové nebo Číňané. Navíc CIA už některé aktivity ani netají. Agenti z řad politiků jsou ve zpravodajském žargonu označováni jako agenti s vlivem (agents of influence).

  Novináře by mělo zajímat, proč se předseda vlády Babiš ani na chvíli nepozastavil nad bodem programu spojený s návštěvou CIA a okamžitě s tímto bodem souhlasil. Nelze to ani hájit vysvětlením Babiše, který se chtěl podle Lidových novin v ústředí CIA dozvědět co nejvíce o situaci na Blízkém východě, protože Spojené státy tam podle něj hrají významnou roli. Tato jeho odpověď je velmi zarážející a zároveň komická. Pana Babiše zřejmě nikdo nepoučil, že Američané mu řeknou jenom to, co sami budou chtít, a že to nemusí být zcela pravdivé (ono to pravdivé nebude nikdy), jelikož mu určitě nebudou vykládat, jakou roli v tom všem sehrávají oni a proč.

  Otázek, na které by se měli novináři ptát, je mnoho. Stejně tak by se měli ptát čeští poslanci a senátoři. Jenže česká politická opozice existuje jenom v boji o domácí záležitosti, neboť ve vztahu k Západu v čele s USA jsou až na malé odlišnosti všichni vroucně nakloněni těmto subjektům, a to i přes jejich značná mezinárodní provinění. Z poslanců KSČM, od kterých by někteří očekávali tu největší rezistenci, se stali největší podporovatelé současné vlády a pouze před veřejností pokrytecky hrají, že jim něco na té vládě neustále vadí.“

  https://tadesco.cz/jaky-vyznam-mela-navsteva-ceskeho-premiera-v-ustredi-cia/

  • proud napsal:

   Dalsi „tadesco“,to je jak cervenej hadr,ta sajta toho brnenskyho siozlodeje!

  • martin bareš napsal:

   Rocco, můj názor: Koudelka je agent CIA, berme to jako fakt. Donašeč. Studoval v USA, vojenský výcvik má v USA.
   O Babišovi se neodvažuju nic říct. Zkrátka nevím.
   Na poslance KSČM jsi příliš přísný. To je neobhajuji. Jsou v situaci, kdy musí/či si myslí, že je lepší, výhodnější (dosaď si) držet hubu a krok. Nadávat jim, že se neozvou, znamená pro ně zákaz KSČM, pokud budou mluvit naplno a brutální masáž v mediích a manipulaci. Ono se to od počítače lehko řekne, že nic nezkusí. To, že vedení je revizionistické a reformní a proevropskounijní (což mi vadí), je jiná věc. Můžu ti říct na ně dva postoje. První: „Jděte komunisti na barikády, jste zbabělci.“ Druhý: „Dělejte, co děláte, alespoň tu opravdovou sociáldemokratickou politiku (drobné úpravy kapitalismu) děláte. A vláda to musí protlačit“. A díky tomu např. vláda přidala důchodcům, na které všechny popřevratoví zloději kadili. Podle mne je to s nimi někde uprostřed. Nesoudím. Žijeme ve strašný totalitě, kdy lidé se bojí pípnout, či nemají vůbec názor, myslí za ně televíze a ostatní media. Je to pohodlné. Když si vezmu čemu mnozí ze zoufalství věří – Okamura, křivák číslo jedna. Klaus mladší – blbeček, co chce vládnout, fanatický antikomunista a fašoun, co mu obrgauner tatínek ušlapává cestičku, lidské hovádko. Tohle je průser. Lidi mají to, co chtějí, nebo to, co za ně chtějí a podsouvají jim media.

 5. proud napsal:

  „http://afinabul.blog.cz/1602/tajne-armady-nato-operace-gladio-a-strategie-napeti“………………..otazka,najde se tu nekdo dost naivni,kdo veri ze gladio uz neexistuje,nebo hur,ze ani neexistovala?………..;-)

  • proud napsal:

   Ma to jen jeden hacek,kdysi ve stredoveku existovalo neco podobnyho co drzelo za tlamu nejen pany,ale i krale v cely Evrope,aby neterorizovali obycejnej delnej lid a fungovalo to.Jenze jak na potvoru(haha nahoda), tuhle osvedcenou vec ukradli nakonec lidem prave ti pani a postavili ji proti nim.To je dalsi argument k tomu ze lenost a valeni se s pivem na gauci u rehtani nad fotbalem v tv,nikam nevede a nepovede!

  • proud napsal:

   A taky moc pekny,o vazbe spadlejch dvojcat a Izraele,kterej to oslavoval……. https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=xIgN_ay32e4

 6. Oznameni ČT napsal:

  Česká televize připravuje nový Večerníček s komiksovými postavičkami Hamáček & Koudelka

  Hamáček & Koudelka nahradí již okoukané postavičky Pat a Mat.

  Cílovou skupinou jsou nejen děti a studenti ale i poslanci Českého parlamentu a Senátu, zaměstnanci zpravodajských komunit, zaměstnanci bezpečnostních složek, zaměstnanci zahraničních ambasád, zaměstnanci zahraničních nevládních organizací, Sorosovy studentské komsomoly a Svaz pražských kaváren.

  Nový pohádkový seriál si hned po prvním dílu oblíbil a všem poslancům velmi doporučuje například poslanec za TOP 0,09% Kája Mařík Schlafenberg. “Ihned po shlédnutí spokojeně usínám”, prohlásil tento dlouholetý poslanecký dědeček. “Je to od České televize krok správným směrem. Není to jako ta štvavá proruská propaganda o Krakonošovi a Trautenberkovi”.

  Vzhledem k širší cílové skupině bude nový pohádkový seriál vysílán v průběhu Hlavního večerního zpravodajství s podtitulem Večerníček pro nedospělé.

 7. .lak napsal:

  VKho taiming soráč :-D

 8. HVzV? napsal:

  Dostala BIS smrtelný strach z HVzV,že terorizuje,

 9. HVzV? napsal:

  Jsou članky NPV tak nebezpečné,že poráwžeji i neomarxismus?

 10. HVzV? napsal:

  Je ideologiái prosazovaná ČSV,která je nepolitická nutno mazat?

 11. hlas z kotolne napsal:

  kuric proletar song>
  >ja kurim >ty kuris >on kuri >my kurime >vy kurite >oni kuria….
  >a onedlho vam vsetkym usa zaprdencom dobre podkurime….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!