Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 3.11.2019

kiva_91; Poslanec Nejvyšší rady Ilja Kiva pohrozil novináři, že mu utrhne hlavu, když se ho dotyčný ptal na jeho „sexuální skandál“. K tomuto rozhovoru došlo 1. listopadu deset minut před čtvrtou hodinou odpoledne.

2; Za jiný sexuální skandál (korespondence poslance Jarjomenka s prostitutkou) dokonce požadují omluvu od Zelenského a vyloučení poslance ze strany a frakce Sluhy národa.

3; Skutečně ustupuje ukrajinská moc nacistům? Fakta vypovídají o něčem jiném, říká Jurij Podoljaka (Yuarsumy).

4; Bitva národů. Jak Rusové se spojenci připravili Napoleona o všechnu válečnou kořist v Evropě. Připomínáme si bitvu u Lipska (říjen 1813), která připravila Napoleonovu armádu o všechny územní zisky v Evropě.

5; Ukrajina se v Donbasu fakticky vysmívá západním politikům. Ve štábu Okupační operace poznamenali, že cílem návštěvy delegace z Finska byla demonstrace podpory Ukrajině.

6; Tohle už není k smíchu. Nyní už je jasné, kdo vládně na Ukrajině. Státu s názvem „Ukrajina“ vládne partička impotentů, myslí si blogger Anatolij Šaríj.

7; NATO opouští Ukrajinu ve prospěch Ruska. V poslední době NATO systematicky odmítá veřejné projevy podpory a jednotlivé členské země NATO aktivně obchodují a spolupracují s Ruskem, navzdory tomu, že vedení Aliance označuje Rusko za hlavního nepřítele a za zemi, se kterou nelze spolupracovat.

8; Klidně budu žít s opicemi, abych nemusel žít se západními Ukrajinci, říká kyjevský novinář Alexandr Čalenko. Ostap Drozdov je označován za nacistu a „západoukrajinského separatistu“, který rozděluje zemi přesně naopak – odtrhává západ země od Východu. Obyvatelům východní a jižní části Ukrajiny by sebral pasy a vracel by je pouze po proceduře „filtrace“ přes koncentrační tábory.

9; Armáda Luganské republiky získala zajímavé informace o činnosti nacistů. Byla zveřejněna zpráva o vojenské situaci v Luganské republice za posledních 24 hodin.

10; Porošenkovi podporovatelé zaspali. Šedá eminence vyšla ze stínu. Strana války se probudila a pro Porošenkovu bandu se uskutečnění odpoutání vojsk stalo obrovským překvapením. Do poslední chvále tomu nevěřili.

11; Společná hlídka s ruskou armádou. Na turecké vojáky házeli kamení. Je zajímavé, že ruské obrněné vozy nechali lidé projet v klidu a neprojevovali žádnou nenávist.

12; Vojenský dopisovatel Alexandr Sladkov komentoval situaci, která vznikla na linii fronty v Donbasu po zahájení odpoutání sil. Lidé v zákopech jsou naštvaní, Ukrajinské dělostřelectvo v klidu a beztrestně likviduje pozice Národní policie Doněcké republiky. Odvetnou palbu zahájit nesmějí.

13; Vadim Rabinovič (poslanec za opoziční platformu Za život) se v interview pro ukrajinské novináře označil za ukrajinskou „babu Vangu“ (jasnovidku) a prohlásil, že prodej ukrajinské půdy může pro vládnoucí stranu Sluhů národa skončit špatně.

14; „Klíčový svědek“ informoval o případu Boeingu MH17 a roli SBU v úniku dokumentů, na základě kterých mohl být unesen. Bývalý velitel jedné z jednotek protivzdušné obrany Doněcké republiky Vladimir Cemach poskytl své první exkluzivní interview Kirillu Vyšinskému. Velmi přesně a přesvědčivě popsal, jakými metodami ho ukrajinská strana unesla z jeho vlastního domu. V interview také upozornil, že agentura Bellingcat je sponzorována britským ministerstvem obrany, tudíž její informace nelze považovat za objektivní a vyvážené.

15; Trumpova nenávist k Ukrajině je „nezkrotná“, píše Washington Post. Trump nenávidí Ukrajinu od prvních okamžiků svého pobytu v Bílém domě.

16; My Rusy známe, je načase zrušit sankce, říká norský politik. Během oslav 75. výročí osvobození východních Finnmarku v Norsku se konala dvoudenní konference s Ruskem.

17; ISB zveřejnila oficiální odhady počtu zabitích civilistů v Donbasu za více než pět let konfliktu: 3.330 osob. To v průměru více než 50 lidí měsíčně. Zraněno bylo zhruba 9 tisíc osob. 1,3 milionu osob se stalo vnitřními migranty a 3,5 milionu lidí potřebuje akutní pomoc.

18; Matka dívenky z USA, které v Rusku operovali obrovské mateřské znaménko přes celý obličej, poděkovala Rusům. Ruští lékaři se ujali operace, na kterou si Američané netroufli.

19; Na Ukrajině informovali o následcích přerušení leteckého spojení s Ruskem. Letecké spojení bylo přerušeno z iniciativy Kyjeva. K největším ztrátám dochází kvůli nutnosti vyhýbat se ruskému vzdušnému prostoru při mezinárodních letech.

20; Ta je hyperzvuková, tu nikdo nesestřelí. Na Ukrajině ukázali raketu proti ruské flotile. Podle slov ukrjainských expertů může být nová raketa použita proti ruské flotile v Azovském a Černém moři.

21; Trump nadále ponižuje Zelenského. Prezident Trump prohlásil, že by si přál setkat se s Vladimirem Zelenským v Bílém domě. Kdybych ho pozval, on by určitě velmi rychle přijel.

22; V NATO se odmítli setkat s vyměněnými ukrajinskými námořníky. Ukrajinští námořníci byli propuštěni počátkem září.

23; My na vás nezapomínáme. Poláci zapálili tisíce svíček u pomníků rudoarmějců. Polští občané 2. listopadu hromadně umisťovali na sociálních sítích snímky zapálených svíček u pomníků sovětských osvoboditelů.

24; Chci, abyste udržovali střelný prach suchý, prohlásil před ukrajinskými vojáky v Donbasu Zelenskij. Prezident, který byl zvolen v důsledku únavy Ukrajinců z vleklé války a militaristické politiky Petra Porošenka, podle všeho vůbec nic nepochopil.

25; Vyšetřovací výbor informuje o pokroku v případu vraždy šéfa ingušského protiextremistického centra. Eldžarkijev i se svým bratrem byli zastřeleni v Moskvě 2. listopadu.

26; Trump pomohl Rusku, aby se usadilo na Blízkém Východě, říká Biden. Dále připomněl bezzubost Trumpových rozhodnutí vůči ropným nalezištím v Íránu.

27; Arkadij Babčenko přiznal, že uprchl z Ukrajiny. Nyní přebývá v některé ze skandinávských zemí.

28; V letadle japonského premiéra Abeho došlo za letu k požáru při přípravě pokrmů. Požár se podařilo rychle uhasit a událost neměla žádný vliv na premiérův program.

29; Živly běsní. Jihozápad Francie je bez elektřiny a Gruzie trpí záplavami. Ve Francii nejvíce trpí Atlantská část Pyrenejí, Landes, Gironde a Dordogne.

30; Zlatou medaili ruské krasobruslařky Aljony Kostorné v omylem odevzdali Američance, která byla až třetí. Ta si chyby všimla a medaili pověsila na krk skutečné vítězce.

31; Ukrajinská armáda zaútočila na obytný dům v Zajcevu. Každodenní ostřelování Donbasu je už rutinní zpráva, ale každá taková událost je něčí dům, byt, dvůr či zahrada.

32; Ve Státní dumě komentovali počty zabitých a zraněných zveřejněné v OSN. Připomněli, že současná moc se bojí dělat kroky bez konzultace s nacistickými uskupeními.

33; Většina Ukrajinců si přeje návrat do toho „zasraného ruského světa“, drtí mezi zuby skandální rusofob Ostap Drozdov. Většina Ukrajinců nejsou vlastenci a přejí si obnovení vztahů s Ruskem.

34; Neonacisté přecházejí do aktivní fáze. Nacionalisté aktivizovali vzdušnou rozvědku pomocí dronů. Jen za uplynulý týden byly sestřeleny dva jejich drony.

35; Washington znovu obviňuje Ukrajince. Teorii o podílu Kyjeva na zasahování do prezidentských voleb v USA podpořil i Manafortův ukrajinský obchodní partner Konstantin Kilimnik.

36; Ve Lvově se splašily koně kvůli explozi dělbuchu a kočár způsobil těžké zranění (otevřenou zlomeninu nohy) náhodné chodkyni.

37; Ruští byrokraté chtějí běženku z Oděsy, která pomáhala Donbasu, vydat na Ukrajinu. Bezcitná ruská byrokracie se nic nenaučila a nic se učit nehodlá. Po delší době klidu začala v Rusku znovu fungovat praxe vypovídání ukrajinských politických emigrantů zpět na Ukrajinu.

38; V Charkově šel ukrajinský voják nocovat ke kolegovi a zemřel. Vyšetřování vede místní oddělení policie. Na první ohledání nebyly zjištěny znaky násilné smrti.

39; Nechvalně známý novinář Arkadij Babčenko, uprchl z Ukrajiny kvůli Andreji Portnovovi, který slibuje očistit Ukrajinu právě od takových, jako je Babčenko. Ten už dříve srovnával Ukrajinu s Hondurasem či Afrikou. A Ukrajince nazval tupým stádem dobytka.

40; V Rusku byla zjištěna nebývalá úroveň pocitu štěstí, hlásí šéf agentury VCIOM. Rusové čím dál víc spokojeni se svým životem. Na otázku, co v běžném životě spojuje Rusy jako národ, lidé uváděli (kromě známých filmů) také pokrm „olivje“ (bramborový salát).

41; Ukrajinci odmítají svůj vlastní stát, říká Žirinovskij. Proč by z něj jinak utíkali? Za 28 let samostatnosti přišla Ukrajina o téměř dvacet milionů obyvatel. Oficiální statistiky,které zahrnují i obyvatelstvo Krymu a Donbasu, uvádějí počet obyvatel kolem 42 milionů, což by odpovídalo ztrátě „jen“ deseti milionů obyvatel. Kromě intenzivní emigrace přispívá ke snižování počtu obyvatel i přirozený úbytek: Za dobu samostatnosti (za roky 1992 až 2018) jen přirozenou cestou ubývalo čtvrt milionu obyvatel ročně – za 27 let téměř 7 milionů osob.

42; Trump požaduje odhalení informátora v „ukrajinském případu“. Informátor, jehož informace vedly ke spuštění procedury impeachmentu, by se měl ukázat, prohlásil prezident USA Donald Trump.

43; V Anglii budou už na prvním stupni základní školy učit děti o homosexualismu. Protestující rodiče budou trestáni, píše list The Independent.

44; Hotové peklo u americké základny. Jen 55 kilometrů od americké základny Et-Tanf leží tábor Rukban. Rozvědka pronikla do tábora a natočila ty hrůzy.

45; Muždabajevovi vyhrožují vystavením videa o jeho sexu s Babčenkem na internetu. Babčenko opustil Ukrajinu, ale zapomněl s sebou vzít Muždabajeva.

46; Známý ukrajinský showman Igor Kondraťuk navrhl svou variantu budoucnosti Donbasu. Jeho obyvatelé by se měli stát lidmi druhé kategorie.

47; Turečtí ozbrojenci zaútočili na americkou vojenskou kolonu. Ruští vojáci o tom informovali během dnešní tiskové konference Centra pro usmíření bojujících stran.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
5 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 3.11.2019

 1. píp napsal:

  ejronetr
  je opravdu již žumpou které záleží na pochlebovačích s podivuhodnými dogmaty typu zcela nesmyslného přenesení vědomí do města řízených aut semafory. V případě procesorů elektronů. Dalším jejich exotickým tahem jsou žvásty o projektoru a trdy nedávají prostor jiným něž svým sajrastistickým iluzí. Taková alternativa bez alternativy navíc tedy nejde považovat ani za řízenou opozici, kdo by je platil za svéhlavé dřísty a záleží jim na rozbrečených vzteky a tím u mne potvrdili pokleslost dosud snad nevídanou braku.
  A fakt nevím co se událo mezi SV a AEN ani mne to Již po klima které drží na diskuzich nepřekvapuje. Nicméně mi jasné že podpory pokleslých osobních útoků nemorálními blby je kvalitní našlápnutí do prčic, přeji jim pré a jen houšť. Ale je mi jasné že patrně jejich cílovou skupinou již kdysi podobně rozdaných červených karet ambrsádou mohou provozovat pokleslé šou. S tím akismetem z toho udělali pouťovou výchlebnu svého čechraného peří ubožáci. Kdoví proč ochotným klauny. °!° °!°

 2. .lak napsal:

  Valerij
  Dali
  Už jsem chtěl mnohokrát napsat něco jako vy, ale tak hezky bych to nenapsal. Připojuji se k vám s díky pro pana VK, admina a celý Aeronet.

  11OdpovězLis 6, 2019 13:08
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Tupý lízale který nerozumí slovům a vyjadřovacím prostředkům jako hrozící kalamita inkluzistů hrabající se v gramatice jak primadony aniž by ji rozuměli. Zase se rozplakej “oprávněně vzteky, úroveň a podporu to tu má seladony imbecilů. Kteří na něco nového jen nečumí jak telata na nové vrata ale kálí zvysoka jak opice. Co vám nežvaní jak stará blažková vám nejede a natož se v něčem orientujete v představách maloměšťáků jak koňů s klapkami na očích a není snad vaše gusto pane chudáku intelektem a divným naturelem pozérů. Je mi jasné že tři věty ode mne nerozluštíte svým sčotem do smrti. Ale pochlebovat rádoby autoritám s pliváním po tom o čem nemáte šajnu navíc osobními útoky by vám šlo.
  Snižujete si úroveň sami. I tím že si hrajete jako brácha na mne já na bráchu a o to není ani o editaci adminem protože si ten obrat nezaslouží s takovým poklesllým ubohým práskačem hoven, protože z něj bič neuděláte. Vraťte se do hrobu a můžete tam vzajemně plakat vzteky nažehlení puci a adorovat se za plky.

  0OdpovězUpravLis 6, 2019 16:58
  Dali
  Návštěvník
  Dali
  Děkuji za vaši podporu, ale je jasné z uvedených informací, že tyto zloduši mají obrovskou moc a dlouhé pazoury, taky své nohsledy všude a je dnes móda udávat a hanobit slušné lidi a pravdu, která se jim nelíbí. Je to vidět i ze samé podstaty popsané informace, které americká TV ABC zakázala vysílat…. Někdo je osvobozený z vězení za své zločiny a někdo křivě obviněn, ale nikdo si jej nezastane a neosvobodí? Musí se skrývat a s Assangem to vypadá velice zle, to víme asi všichni a nikdo z nás nemůže nic udělat…atd. Je to odvaha psát pravdu a to oceňuji. Ještě že své vyjádření mého názoru můžu svobodně sem, do těchto diskusních řádků napsat je malý zázrak, uvidíme, jak dlouho nám to vydrží?

  2OdpovězLis 6, 2019 14:23
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Ten krasavej jenom cintá co někde obšlehl o ničem. https://pravyprostor.cz/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif https://pravyprostor.cz/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif

  ...No to je ono on by to tak krásně nenapsal. O čem to je na cestě po který nikdy nejel ani nemůže "plochodrážník.

 3. .lak napsal:

  brutopýr
  Že by repete? Nu, asi už má Džou zase plný zuby Jedovatýho dědka, kterej musí furt mu do toho mlet.

  Prskal a dobytek má na mysli radio SV. :lol:

  0OdpovězLis 6, 2019 18:11
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Tady se množíte dementi. Však to zaříznete nažehlení pukaři s povrchními prskaly rozbrečenými vzteky bez selského rozumu svých ujetostí dogmat a chybějících větších rozvinutějších vhledů primitivních lůzrů a výsměchu intelektům rádoby šlechty s prvky velmi pokleslého hulvátství hlupáky a cenzur převyšující mrzkou úroveň vašich oplzlostí hraných a ano lepšolidí. Nejste ani náhodou, akorát vás uráží že nechápete složitější věty a podstaty sdělení. Jste vývojově taková zvěř adorující smečku ale to kapitál dělá také a i proto se americe říká pindostan a kam to dopracoval a ženou svět krachaři. Vy jste již stejně pokleslí a můžete začít smrkat výzvy plateb i obsah amrdolům trubky.
  Singularity s projektory si udělejte festival pinokiové nesmyslných bludů. Že těm ulétlostem “kaprfíldů podléháte je jenom o tom že nemáte sebereflexe či stáváte kejklíři bez invencí halivůdů.
  Damage control z možná dělá oběti s vlastní bláznivou aktivitou ale potom je mi vás líto jak chudáků pod hypnózou, pokud nejste. Školastika to dělá běžně z formantů ale mají zkratky pro ty co nejsou bdělí.

  0OdpovězUpravLis 6, 2019 20:41

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!