V MILIONU CHVILEK PRO DEMENCI konečně zazpívali!

basikovaMožná jste zaznamenali protestsong nazpívaný Basikovou a odmluvený jakýmsi Galenem, který zde nebudu sdílet, protože reklamu si nezaslouží. Ten text je ovšem z hlediska řízení zajímavý: „My se nevzdáme, hlasy nemáme, jen když jsou volby. Chceme nezávislý státní zástupce a soudy. Už žádný kompromisy, natož abolici, říkám ne právní demolici! Chcem, aby Zeman odstoupil a Babiš podal demisi, běžte pryč a buďte rádi, že to neřešíme jako kdysi,“ Galen pak pohrozí do kamery, ukazujíc na okno, tedy zmiňující defenestraci!

Takže jinými slovy: Hlasy žádné nemáme (Pecková s cedulí "Mandát není vše"), demokratické volby neuznáváme, buďte rádi, že to neřešíme násilím a stojí za námi "kulturní fronta", která vás baví v systému "člověk člověku vlkem" a protestovat budeme den před 17. listopadem, aby se náš protest přelil do oslav "Sametu".

Co na to říci? Snad jen citát Bruce Leeho: "Pokud po vás všichni jdou, tak to znamená, že máte míč". A tak se začíná vyjednávat o předvolební koalici, která má jediný cíl - porazit Babiše. Zvažuje se i velká koalice - citace z textu: "V kuloárech se totiž vyjednává spojení ODS s lidovci a starostů s TOP 09, případně všech stran dohromady." Co na to voliči "pravicové" ODS? Nevadí, že se jejich vedení paktuje s loutkami US státních elit alias neokonů, tedy TOP09?

A jako na objednávku (což je samozřejmě naprostá "náhoda"), vykresluje New York Times (3.11.) (který běžně netuší kde je ČR) Babiše, ale i Orbána či Slováky jako osoby, které se dostávají k dotacím a půdě "mafiánským stylem" (viz. odkaz v komentářích).

Tak co? Půjdeme podpořit majdan? Určitě nám firma G. Sorose vybere také nějakou hezkou p-rezidentku, jako mají na Slovensku a o které se tento "filantrop" nechal slyšet, že je jejím "sponzorem"? Co říkáte?
52 Komentářů k V MILIONU CHVILEK PRO DEMENCI konečně zazpívali!

 1. weissbach napsal:

  Válka s Turkem musí bejt, vašnosti

 2. petr366 napsal:

  Jen ať vyhrožují. Ono se jim to vrátí.

 3. bzdící spící napsal:

  Jestli tihleti budoucí defenestrátoři budou takto odhodlaně bránit svoji rodnou hroudu i v budoucnu proti případné invazi,tak v podstatě proti nim nic nemám.MLáDí VPřED.Dneska to je v podstatě boj několika kohoutů na hromadě něčeho ,co bývala normálně fungující republika.A budoucí p-rezident této bývalé republiky?Bude to dvojfunkce,budou se střídat po měsíci a jelikož se pšihlásí jen bradáčová+petrpavel,tak není co řešit.Nashledanou v lepších časech.

 4. proud napsal:

  Ja mu klidne reklamu udelam: https://ulozto.cz/file/ifsJzrZYHe14/galen-ft-bara-basikova-pycha-predchazi-pad-koko-ina-jak-vsetci-ucinkujici-mp4 , ja zajimavy co vsude beha ruznejch del a praci co maji castecnou pravdu v necem a lzou v necem jinym a u ty lzi nikdy neni slovicko "asi",nebo "mozna","snad".A tim se menej v "dilo satanovo",protoze ti z ovcanu co odvykli myslet je komplet preberou aniz je cokoliv varuje.

 5. Havlova žebrácká opera napsal:

  Dvě chazarské zločinecké mafiánské tlupy se rvou, kdo bude krást z kapes českého obyvatelstva.

  Macheath Babiš nebo Peachum Kalousek?

  Naštěstí opilec - agent CIA Havel vždy všechno dopředu vykecal, od „Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu od něhož přijímám tučné výslužky“ (prosinec 1989) po mafiánskou grotesku "Žebrácká opera" (1991).

  Žebrácká opera | celý film
  https://www.youtube.com/watch?v=Lk39sIAsRPM

  • Maroš napsal:

   Vidím to takto!
   1/ Prevrat /hodnôt a moci/ nastal v roku 1917 na podnet Wall Street /rádom Lebka a kosti – Bratstvo smrti 322/ a nedostatočnou obranou Zimného paláca.
   2/ Dôsledkom prevratu bolo u nás 40-ročné „dobrovoľné“ otroctvo /ideové, aj mocenské/, pri ktorom sa v mene komunizmu budovali hodnoty, aby ich kvázi prevratom sion „Charty 77“ v roku 1989 – tie znárodnené aj tie vybudované /za byt a stravu/ – mohli prevexlovať do prechodného vlastníctva oligarchie /“Babiš“/ a cez oligarchiu a zradcov krajiny a národa- do rúk nadnárodného vlastníctva elity, ktoré plánuje NWO!
   3/ Milión chvilek je mokrý sen o neomarxistickej monarchistickej liberast – bezuzdnej svetovláde, takže privlastňovanie si prevratu v roku 1989 je LEN JEHO SION-SCIENTO POKRAČOVANÍM – K NWO!
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf

 6. Daňové podvody Schillerové a Rusňáka DRFG napsal:

  Lubomír Zaorálek, 21. května 2017

  Už vím, co myslí Andrej Babiš tím svým "řídit stát jako rodinnou firmu" - David Rusňák Family Group = DRFG. Jeho žena v radě Brna za ANO, už Andrejem Babišem stažená z původní parlamentní kandidátky ANO, předsedkyně dozorčí rady brněnských tepláren, kde sedí se synem Jaroslava Faltýnka. Její matka Alena Schillerová nejdříve na Finančním úřadu Brno-venkov, kde jsou registrovány Rusňákovy firmy. A poté měl obviněný Rusňák tchýni dokonce jako náměstkyni na Ministerstvu financí ČR.

 7. Pobijte se navzájem, zloději napsal:

  Dotaz 05.11.2019 10:20:45 - Kozmo
  Můžete prosím, vyjádřit svůj názor na současnou tzv. "šuškandu" mezi spoluobčany?
  Vážený pane doktore, mezi spoluobčany ( v hospodě, na veřejnosti, ale i na fotbale atd.) se vede tzv. "šuškanda". (Je to pomalu jak před rokem 1989.) Mezi lidmi zaznívá názor, že tzv. oslavy 17, se využijí pro změnu současných poměrů (Milion chvilek na Letné nebo jinde) a pak na Hrad. Jak si myslíte, že se zachovají orgány, které mají dbát na pořádek a bezpečnost? Domnívám se, že zase zklamou, jako mnohokrát - viz dohled policie a soudnictví nad rozkradením republiky v minulých letech. Starají se o výuku dějepisu, místo toho aby zabránily rozkradení např. OKD, přičemž nikdy a nikdo z těchto složek nebyl vzat k odpovědnosti za činnost proti zásadním zájmům našeho státu! Děkuji.
  Odpověď 07.11.2019 1:04:08 - PhDr. Josef Skála, CSc.
  Nejste sám, kdo se domnívá, že "neziskové" gerily sní o tom, jak 17. 11. nastartovat státní převrat. Zároveň ale mohou jen sotva přehlédnout, že jich lidé začínají mít plné zuby, přinejmenším velká většina venkova a dospělejších generací. Ty "bezmozky", jak kaprály pouličních randálů nazval docent Petr Hampl, z toho budou muset vyvodit důsledky, nechtějí-li se zesměšnit. Chci proto věřit, že na silový střet, který by otestoval mocenské složky, nedojde. Tím víc nás čeká prolhané hysterie, a to i z televizních obrazovek. A samozřejmě i dějin, zmrzačených úplně k nepoznání.
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Josef-Skala-CSc-46766/otazka/Muzete-prosim-vyjadrit-svuj-nazor-na-soucasnou-tzv-suskandu-mezi-spoluobcany-139610

 8. Brousek napsal:

  Tak jsem si po třiceti letech myslel že tu máme demokracii. Prezidenta a premiéra jsme si zvolili, můžu jet kam chci a obchody plné. A najednou se objeví kašpárek co se obléká jak Henlainovec a chce nám tu demokracii za pomoci ulice zničit.Teď fakt nevím co tím sleduje. Vzhledem k tomu že ho ale financuje ambasáda USA, jde to vše hlavně proti panu prezidentovi. Myslím že už je na čase tu pakáž zastavit a demokracii začít bránit.

  • proud napsal:

   Chces branit zrizeni kde panska mensina diktuje svejm otrokum? Protoze to je prava demokracie!

  • Maroš napsal:

   My tu máme demenciokracii - a vy?

  • Maroš napsal:

   Otakare Brousku "jde to vše hlavně proti panu prezidentovi" - už si kurva konečne prečítaj Dolejšího Analýzu 17.listopadu a dozvieš sa o krypto sion-boľševickej záložke Charty 77 - Zemanovi!

   • proud napsal:

    Do pici s tvym prekroucenym bolsevizmem,sraci,hajzle tupej!

   • proud napsal:

    Jestli opravdu neco nenavidim,pak nevzdelany zmrdy co mystifikujou ostatni a serou se nekam na co nemaji!!! Do bolseviku umyslne zacli nadavat a bolsevismus,tedy vlastenectvi prekrucovat prave nepratele vlastencu a Slovanstva,ses jednim z nich, ty zasranej kretene??????!!!!

   • proud napsal:

    Zadnej "siovlastenec" neexistuje,blbe,ani nemuze,protoze jde o globalni zalezitost.Aspon vidis jakej jsi debil!!!

    • proud napsal:

     By me zajimalo jakej je vlastenec GP ,kdyz diktuje celymu svetu:-)))))))))))))))))))))))),ale vypravej to debilovi,co ani neni shopnej to pochopit,bav se s volem o nedeli,kdyz jde v sobotu na porazku :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • B. napsal:

      Tohle máš na mysli?

      http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-22-8-2016/

      "Bolševici jsou vyjádřením konceptuální podstaty ruského národa!"

      • proud napsal:

       No,nemam,protoze ja mam rad srozumitelny veci :-). Bolsevik=vlastenec,a vlastenec neni nacionalista,to mi bohate staci k tomu abych vedel vsechno co je potreba a co vystihuje onoho "bolsevika" bez tech vsech hanlivosti,i oficialnich ,ktery mu jsou pripisovany,aby se poskodil a lidem znel jako spatnost a blbci je prejimaji.

       • B. napsal:

        Jo, ale je to celkem v souladu s tím co říkáš.

        "Stalin pozvednul otázku nejen o vlastenectví, ale také o industrializaci. Tehdy řekl: „My, Rusko, jsme za vyspělými zeměmi pozadu o sto let. A buď se nám povede to do deseti let dohnat, nebo nás rozdrtí!” A kolik je deset let od roku 1931? Rok 1941! Dohnali jsme je, náš stát nerozdrtili, porazili jsme fašistickou nákazu v jejím pelechu. Vojenskou cestou, ideologicky se to nepovedlo. To Stalin nestihnul. Všechno se to povedlo, a dokázali to přece BOLŠEVICI! A dále. Bolševici se dostali až do kosmu, pozvedli náš stát. To z čeho dodnes žijeme, to všechno nám zajistili svou prací bolševici."

        "Putin je gosudar. Nedalo se dobře mluvit o bolševicích, ale cožpak je on někdy falešně nařknul? Cožpak někdy lhal? Každý člověk má možnost volby, zda bude mluvit tak či onak. A když mluvíš o činech bolševiků a poléváš je špínou, když je obviňuješ ze všeho, co se tu stalo špatného, a co udělali trockisté."

        • proud napsal:

         A vis,ze jsi to vystihnul a napsal hezky? :-).Jen jsi k tomu jeste nezminil "komunisty",komunisty jako ty malicky lidi co verili ve zlepseni svoji zeme svoji poctivou praci na ktery taky kazdej nadava a vubec nevi,ze vlastne nadava pravem trockistum,ktery meli komunistu sefy v rukach a kazili jim vsem jmeno a kazili nam vsem onen socialismus a davali mu onen kabat kterej jsme casto ne uplne nepravem nenavideli,netuse jak se veci doopravdy maji.................

        • proud napsal:

         A proto i ten system,jako tenhle,byl neopravitelnej,protoze porad spadal pod ty kdo nas porad rozdelujou, navadej a kontrolujou..........

        • B. napsal:

         To je od Pjakina (z odkazu výše). Taky se mi to líbí. Je vidět že je taky vlastenec a jde mu o dobrou věc, i když někdy těžko říct kam ho zařadit.

        • proud napsal:

         Je to tezko rict,zvlast v tyhle dobe a kdyz clovek sleduje co a jakym zpusobem se deje,zvlast po zkusenostech s jemu podobnejma.Kdyz ti uprimni "nahle" zmizeli a ti nastrceni s jejich "osudama udelanejma pro lidi",byli slyset jeste dlouho,nebo jsou porad........

        • proud napsal:

         Rikam si,je mozny ze se pletu,ze vlastenci vedome prilis neuzivaj cizejch slov a obratu,obzvlast ne rusti vlastenci u ruskejch veci...........kam tim mirim ti je asi uz vic nez jasny ;-)

        • proud napsal:

         Taky bych mohl uzivat a pridavat nemeckej a anglickej slovnik,abych byl "zajimavej" a cejtil se "dulezitej a "IN"",obzvlast kdyz jsem tam i tam dlouhy roky zil,ale musel bych se sam pred sebou stydet,obzvlast jako vlastenec.

        • proud napsal:

         Dost na tom ze neuzivam nasi interpunkci,protoze ji ani nemam v kompu a to co bych nasel by bylo slozity a staryho psa novejm kouskum nenaucis :-).

        • PetrC napsal:

         Proude, obvykla nemoc ceskych emigrantu? Anglicky se jeste nenaucila a cesky zapomnela,se premistila do ceske kotliny?

        • proud napsal:

         I takovy jsem znaval:-)))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Ale spis v Rakousku,tam to bejvalo oblibeny,to komoleni cestiny a cpani do ni nemeckejch slov aby to jako vypadalo,melo to vyhodu,hned jsi poznal kdo je za vola :-))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Vsimni si ze ti i cesko-ruskej slovnik popisuje bolsevika jako patriota,pripada ti ten vyraz byt i jen vzdalene ruskej?:-)))))))))))))))).No ani nahodou,ze ano,to znamena ze nekdo chce neco schovat,zamlzit a podobne,jak je nakonec uz davno pokryteckym zvykem,pritom copak asi znamena onen anglickej vyraz "patriot":-)))))))))))))))?Nic jinyho,nez vlastenec;-)

       • proud napsal:

        A pak prijde idiot Maros a zacne pouzivat vyraz vlastenec(bolsevik) hanlivym a urazlivym zpusobem a divi se kdyz se do nej navezu a spekuluju co dela takovej zivel na sajte NWOO kdyz ne ze sem leze rozvracet cely hnuti a srat prave ony vlastence!!!

 9. большевик napsal:

  Co se tomu kdo prcá ovce ve slovenských kotárech a nezná významy slov nelíbí na bolševicích?

 10. Natalka17 napsal:

  A kamera előtt simogatom a fiatal puncijámat - http://itlove.me ❤️­­❤️­­❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!