Video „Pýcha předchází pád“ je taková dnešní Anticharta

76178142_10219959855767552_7523414287356788736_nVideo „Pýcha předchází pád“ je taková dnešní Anticharta. Stejně jako v létě Letná. Povinné vyjádření souhlasu/ nesouhlasu. Pokud v umělecké branži v termínu kolem Listopadu nezabékáte směrem k Zemanovi a Babišovi, nejspíše ztratíte kredit. A pokud nedejbože střízlivě řeknete, že vláda Andreje Babiše představuje potřebnou konkurenci polistopadovým stranám a daří se jí prosazovat i potřebné věci, můžete mít mezi umělci vážné problémy.  Dneska nejspíše nepůjdete do kotelny, jen vám přestanou volat, přestanete mít zakázky a po čase nejspíše skončíte v Amazonu.
Dá se to přežít, ale je to stejné, jako za komunistů.
Co se změnilo? Nic.
Jen polarizační znaménka.

Já chápu, že je potřeba každoročně kolem 17. listopadu vymáčknout z dohasínajícího kultu listopadového převratu 89 poslední upocené krůpěje emocí. A pokusit se lidem, kteří řeší úplně jiné věci, vnutit trošku toho dojetí nad získanou svobodou.
Ale možná je namístě otázka:
Jaká je to vlastně svoboda?

Jaká je to svoboda, když milion lidí žije na hraně existenčního minima? Jakou svobodu cítí lidé, když 840 tisíc z našich sousedů a přátel, kteří jsou v exekuci, živoří v šedé zóně bez naděje na změnu? O čem tady mluvíme, když zmršený zákon o exekucích má přímý podíl na vzniku šedé zóny v rozsahu 430 miliard? Když stovka soukromých firem těží z metastáz exekučního byznysu a byznysu s chudobou a stát přichází měsíčně o miliardy z jejich práce, daní a odvodů?
Kdy zároveň nastavení zákona v praxi popírá právo na nedotknutelnost majetku, což je základní pilíř svobodné společnosti? A kdy tohle zlo nevytvořila tato vláda?

Jaká je to svoboda, například v podnikání, když stát je zahlcen 2 miliony právních norem, které omezují jak životy lidí, tak svobodné a snadné podnikání, což je dědictvím polistopadových vlád a nikoho jiného?
Jaká je to svoboda, ve velkém byznysu, když ekonomika je z 80% závislá na exportu na západní trhy, je stále v postavení levné montovny a diverzita možných vstupů a trhů (Čína, Rusko) je napadána z politických a geopolitických hledisek?

Zatímco my se krčíme před sankcemi, Němci v Rusku klidně otevřou zastoupení Mercedesu. Zatímco my peskujeme Jágra a Zemana, kancléřka Merkelová navštívila Čínu 12x, aby udržela obchodní výměnu ve výši 5,2 bilionů korun. Zatímco u nás se ještě strašíme Ruskem, prezident Macron řekl jasně, že „vytlačení Ruska z Evropy bylo hlubokou strategickou chybou, protože izolovalo Rusko a zvýšilo napětí v mezinárodních vztazích“. A později se jednoznačně vyjádřil pro spolupráci Evropy a Ruska.

A pojďme dál. Jaká je to svoboda, když pracujeme za 1/3 západních platů, zatímco každoroční výpalné pro koncerny „svobodné“ a „otevřené ekonomiky“ se realizuje ve výši stovek miliard na dividendách? Každý rok. Čí je to svoboda? Kdo z ní má skutečný prospěch?
Lidé? Koncerny?
Jaká je to svoboda, když až 50% zákonů pochází ze zahraničí, z Evropské unie? K čemu tedy volíme, když zákony píší jiní?
Jaká je to svoboda, když jsme jen malou ekonomikou, o které platí, že když se německá ekonomika nachladí, my dostaneme zápal plic. Co budeme dělat, až začne příští rok krize? Radovat se, že Babišovi, automotive a ekonomice se nedaří?

A ptejme se.
Jaká je to svoboda, když neexistuje skutečně nezávislá a silná kontrola politiky prostřednictvím médií? Když všechna hlavní média jsou jen nástrojem kontroly a atomovým kufříkem miliardářů?
O jaké svobodě mluvíme, když alternativní média, které jakžtakž plní funkci nestranného poskytovatele názorů všech stran, byla označena za konspirační, nepřátelská a proruská?

Jaká je to svoboda, svoboda vyjádřit názor, když veřejnoprávní média jsou v držení soldatesky někdejších pseudo_revolucionářů, kteří se k moci ve veřejnoprávním médiu dostali guerilovou akcí za asistence a podpory politiků, které mezitím semlel čas?
Když veřejnoprávní televizi dodnes řídí a provozují lidé, kteří programově rezignovali na plnění veřejnoprávní služby?
Nepředstírejme, že to tak není. Je to tak.
Jaká je to svoboda, když ani odpovídající orgány, Rada i Parlament nedokáží zjednat pořádek? A tento typ lidí jednoduše z veřejnoprávních médií nevyhází na dlažbu?

Jakou máme skutečně svobodu, mluvíme-li o možnostech, které svoboda nabízí? Například svobodu pohybu. Jak můžeme kvalitně využívat ovoce svobody a například cestovat, pracovat, zlepšovat své životy, celoživotně se vzdělávat, jako příslušníci rozvinutého západního světa, když reálně pracujeme za 1/3 německých mezd?
Jakou tedy máme svobodu? Jednotřetinovou?
Co přesně jsme si tady za 30 let od Listopadu vytvořili?
Jaký je to systém?

A co se po mě chce?
Mám jít protestovat proti vládě.
Přestože vidím a čtu, že vláda se snaží s tristním stavem něco dělat? Že zvyšuje příjmy pro rodiny, důchodce, studenty, matky s dětmi?
Že vzrostly platy? Že vláda osekává státní dluhy? Že ministři jezdí po světě a hledají firmy, které přinesou další práci, zakázky a podporu domácího výzkumu? Že vláda zvyšuje peníze na vědu? Mám si přát konec vlády, když vidím, že ministři i premiér každý týden skládají účty na Facebooku? A vidím, co dělají? Což se před tím rozhodně nedělo?
Nejásám. Snažím se hodnotit střízlivě.

Aby se stalo co přesně?
Aby se do funkcí se vrátili lidé, kteří stav, který popisuji, přímo zapříčinili? Aby se do funkcí vrátily partaje, které se za celou dobu nedokázali dohodnout ani na tom, že postaví společný blok veřejných politik, který halasně ohlašovali? Mám podpořit tenhle ukníkaný blábol, myšleno tím tohle video, nebo akce nějakých těch chvilkařů, aby se nakonec lidé a strany, jejichž preference se pohybují pod hranicí vstupu do parlamentu, dostali zpátky k moci?

Nechápu, proč bych měl uvažoval takto.
A proč by kdokoliv měl uvažovat takto.
Možná jediný, kdo by měl začít uvažovat, jsou umělci sami. Možná by sami umělci měli vylézt ze slonovinové věže pokřivené optiky vlastní kasty a začít být solidární s lidmi. Podmínkou je znát skutečné problémy lidí. Nežít ve vakuu a pokřivené bublině uměleckého světa. Vzepřít se diktátu polistopadové umělecké konformity a ustát tlak, který je spojený s takovou proměnou.

Protože to je cesta.
Nikoliv tyhle ukníkané dojmologie, tohle ptydepe polistopadového establishmentu, tenhle pokrytecký novojazyk falešného protestu.
Svoboda není prapor, kterým lze mávat.
Svoboda je úcta k životu jiných.
Svoboda je solidarita.
Svoboda je spravedlnost a starost o bližní.
Svoboda je nebýt otrokem. A povinnost nedopustit, aby se otroky stali jiní.

Říkáte: Mluvme spolu.
Mluvím s Vámi.
Proberte se z toho postoje.
Pojďte s náma. S normálníma lidma.

David Martínek
35 Komentářů k Video „Pýcha předchází pád“ je taková dnešní Anticharta

 1. petr366 napsal:

  Krásně napsané!

  • Eschatolog napsal:

   ntvl, ty máš fakt svobodu osla, takoví si toho estébáka z medilaborců zasloužíte ! oslava fízla a zloděje, to je vskutku nwoo :-)

   • Janetschek napsal:

    ntvl, a co jsis myslel, když dnes je možné všechno, tťeba ti upravit emoce, abys udľlal nemožné! Poznals Rauni Kilde?
    tady výňatek z orgonetu:

    Conrad: „Vím, že bývalá švédská ministryně zahraničí byla zabita nebo měla nějakou nehodu … víte něco o tom?

    Kilde: Která? Myslíte Annu Lyndt? Ano, byla zabita mladým Jugoslávcem, který byl podle mého názoru zcela mentálně ovládán, aby to udělal. Protože takhle to dělají: naprogramují lidi na zabíjení, vraždy nebo špionáž, a zaměří je na jistou osobu, a je to hrozné. Mladí lidé, kteří jsou v principu normální, jsou stále ozařování paprskem, po celá léta, a to změní jejich osobnost k nenávisti. Můžete změnit všechno, jakoukoli emoci. Když vás někdo miluje, mohou způsobit, aby vás nenáviděl. Takže nechápu, proč nevysílají vibraci lásky, protože mají i tuhle technologii… Frekvenci lásky, abychom se všichni milovali, a to by byl ráj… Ale ne.

    Conrad: Ne, to oni nechtějí.

    Kilde: Ne, nechtějí. Oni chtějí ovládat, a podle mých pramenů chtějí zlikvidovat střední třídu. Chtějí jenom elitu a třídu otroků. Protože střední třída je nebezpečná, umějí číst a psát, mohou reagovat…

   • KRTECEK napsal:

    Eschatologie znamená Apokalyptické obor

    Tak co řikste konkrétním věcem ‚namísto,aby jste se zabýval konstrukcemi,které ještě lide nezažili a proto se vymykají naši zkušenosti,tedy jsou tak jedné na nic.

    http://www.novarepublika.cz/2019/11/na-stole-zakladni-otazka-socialismu-jak.html

  • HVzV? napsal:

   Hned na začatku toho PROTIPROUDU je nabidka,aby pan Hajek

   zkusil přebrat virtualně třeti hvězdu,která ještě obsazena neni tj KSDH,snad prozatim opravdu opakujeme virtuálně.

   Pokud by měl tu odvahu chtit jako ostatni hvězdy tři hvězdy ten Solidárni stát a ještě k tomu dokázal zdiskutovat a pochopit i dalši članky Navrhu programu občanů voličů-NPV,no to by ta muzika TŘI HWĚZD začala hrat nejen rokenroll,ale i pašije,no ni?

   • HVzV? napsal:

    TIŠE!NAŠE AVANTGARDA NEPOLITICKÉ ČSV PRAVĚ PŘEMÝSLI

    jak dostatečně srozumitelně vysvětlit ctěne veřejnosti mechanizmus podvodu jimž manulátoři cpou 8 395 132 dušiček zpět před rok 1989,aby oslavili své 30 leté vyroči hadráku,kdo konkretně ty masy dokaže prý zmanipulovat a ony té cestě mezi „domorode otroky“ještě freneticky tleskaji,chtěji se schromažďovat jen proto,aby řvali

    ZEMANE lehni a BABIšI TY TEŽ.
    Jak jinak by to vypadalo,kdyby nesli na te Letne tyčky s nápisem

    AT ŽIJE TO ZVIRŘE KRTECEK A JEHO PROKLETÝ PLAN NPV!

    To by mělo šmrc a ne slizt se na Letné a nic pro sebe přitom neudělat a jit tam jako strašaci do zeli!

 2. HVzV? napsal:

  ANO,POJĎTE S NAMI NORMALNIMI LIDMI SPOLEČNOSTI VOLIČŮ-ČSV a JEJICH NPV

  tj účastněte se tvorby Navrhu PROGRAMU voličů NPV a ne, že ne ANO!
  Klidně vam to tu budeme jako avantgarda ČSV opakovat co pět minut s navrhem članků NPV až prasknou všechny dřevěné kedlubny a vzbudi se spici inteligenti,kteři 3o let ve čtvercové mistnosti přesouvali sve kupky smeti z jednoho rohu do druhého až ta kupa hnoje skončila zase v pseudokomunismu jakoby před rokem 1989 a tak konali prý „PRACI!“.

  KDO JE PROTI AT TO TU NAPIŠE, ZDŮVODNI A NAVRHNE, KDE HLEDAT NÁPRAVU.

 3. HVzV? napsal:

  KDO VLASTNĚ HLIDÁ POLITIKY,KTEŘI IGNORANTSKY SCHVALUJI NAVRAT PŘED R.1989?

  ČSSD policie ma podle noveho zakona,kde dala BIS nevidanou moc sbirat informace o osobách o kterých si mysli,že je nutno je eliminovat-tedy zajištovat sběr informaci proti nim zneužitim tajné služby BIS,ktera ma nyni pravomoc proti nepohodlným osobam ziskavat informace tzv zpravodajskymi metodami,které porušuji soukromi obvykle v rozporu se zakony.
  Na tomto zakonu ,velice podobnem praktikám StB a nebojme se podivat do minulosti,kdy se taková služba jmenovala Geheime Stadspolizei,kdy jeji oběti skončily při neprotestujici veřejnosti nakonec v koncentračnich taborech!

  Ještě neoschl inkoust na razitku „SCHVALUJI ČSSD“ a okamžitě ho bylo použito proti obyčejným občanům tj Společnosti voličů a to bez jakychkoli skrupuli.
  Vlezli nam do počitačů fotili nas a blokovali komenty tak,aby šlo napsat jen nékolik pismen!

  To popisujeme v članku PRO KOHO PRACUJE VLASTNÊ KOUDELKA Z BIS dole a na boku mezi nejčtenějšimi članky!

  JE TOTO OPRAVDU DŮKAZ A POTVRZENI FAKTU NAVRATU PŘED ROK 1989?

  ANI SPD ANI NAČISTO ZDEMOLOVANA KSČM NIC PROTI TOMU NEUDĚLALY

  a vůbec si neuvědomuji jak lehce může být jejich ignorantstvi brzy použito i PROTI NIM!

  Je toto opravdu naše „zastupitelstvo“ nebo jen hadr na podlahu po tom 30 let starem sametu?

  • HVzV? napsal:

   PANI ZLAMALOVÁ NEVI,ŽE JI BUDOU BRZY VYŠETŘOVAT TAJNE SLUŽBY

   ktere se dělaji hloupé,že nevi nic o konci demokracie a převzeti moci menšinou,ktera má vladnout většině k čemuž bude nutna ideologie teroru ,kde zvlaště vhodné se jevi využiti manuálu na vražděni všech obyvatel ČR,ktery si sebou nelegalni migrace přinese.
   Tzv BIS nečte Koran a ani v tom směru neni v této instituci prováděno školeni.

   Jinak by tam bylo znæmo,že súra 4-89 zni.

   A přáli by si,aby jste se stali nevěřicimi jako jsou oni,aby jste byli stejni.
   Neberte si mezi nimi přatele,dokud se nevystěhuji na stezku boži!

   A JESTLIŽE SE OBRATI ZADY PAK JE CHYŤTE A ZABTE KDEKOLIV JE NALEZNETE!
   A neberte si z nich ani přatele ani pomocniky.

   Radi upozornujeme naši tajnou službu,že islamismus je mirove „naboženstvi“,.
   Kdo bude tvrdit opak ten bude muslimy zabit.

   Proto taky bude vznikat odpor proti těm,podpindostnikům ti si mysli,že nelegalni migranti nekoušou do ruky,která jim chce pomoci.
   Ono je s podivem,že policie to bude vyšetřovat hned poté,když BIS o tom nic vědět nedokaže zjistit!

   http://www.nwoo.org/2019/11/02/pro-koho-to-cuckar-koudelka-z-bisu-vlastne-pracuje/

  • HVzV? napsal:

   6 PRIORIT K ŘIZENI SVĚTA,BIS pry už prosazuje prioritu č.1.

   už v r 2015 lidi věděli,že je něco špatně,ale nikdo cestu jak z toho ven ,neznal.

   To my tady jsme jini tygři NO,NI?

   http://www.nwoo.org/2014/12/19/6-priorit-kategorii-zobecnenych-prostredku-rizeni-komunikace-agrese/

 4. HVzV? napsal:

  POTÉ CO TAKOVE VŠEHOSCHOPNE „ZASTUPITELE“ZVOLIME SE NAM SMĚJI

  domnivaji se,že musine trpět, nebot jsme je pry zvolili a předali jim tak svoji moc.
  Na jejich nam voličům ve skuečnosti ohlupovadly tisku a tv ukradenou moc, už pět minut po volbách prý nemáme metr a odkopavaji nas ns FRCBUK,kde se mame navzajem udavat,aby majitel z toho zbohatl posluhou pro vlastniky velkych peněz,kteři mu nařidili cenzuru,jinak ho zpokutuji do garaže odkud vyjel.
  Tamni „ďelnici a rolnici“si neuvědomuji,že jsou polit.stranami hnani do oblasti,kde pomahaji nenažranym boháčům je připravovat na úděl otroků,když uź dnes pro ně pracuji načisto zadarmo a dali vycucbergovi majiteli FB už 30 miliard dolarů!

  Ne nadarmo se zůčastněte tvorby navrhu našeho vlastniho NPV!
  Ty polit. subjekty,které si NPV do svych Programů nezabuduji nemaji ani pravo nas zastupovat a je třeba jim zastavit jakoukoli peněžni podporu z našich peněz-peněz rozpočtu.

  TOŽ TAK!
  Co vy na to valečnici alternativy,kdo je proti at to tu zdůvodni proč!

 5. proud napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=wfCk3W3dZAQ , taky zajimavy informace……..

 6. Natalka17 napsal:

  A kamera előtt simogatom a fiatal puncijámat – http://itlove.me ❤️­­❤️­­❤️

 7. geronimo napsal:

  Další pro nwo blábol

 8. Rocco napsal:

  Mě se líbil příspěvek ze Zvědavce, jestli můžu ocitovat. Implikuje, že zločinci (Babiš, Kellner, Chrenek, Tykač, Rittig, Janoušek atd.) jsou evolučně zdatnější než poctivci a pracanti.

  „Přírodní zákony nelze přečůrat, takže Ti evolučně zdatnější je využívají ve svůj prospěch – manipulují s davem blbců, aby měli značnou výhodu. Je to stejně příroda jako cokoliv jiného, velká lež přijde levněji než malý meč, jako bonus dvojí či trojí zisk. Být blb není žádná přednost ani zásluha, přijde to blba dost draho, a aby si té ceny blb nevšiml, jen mu stačí nakukat, že je to v jeho zájmu a to je u blba velmi snadné. Klasický blb je nakonec pyšný , jak mu jde práce pro ty evolučně chytřejší od ruky, pak 90% komunikace mezi blby tkví v předháněni , kdo výš, dál, hloubēji a déle sledoval zájmy svého majitele. Populaci, kde je % blbů vyšší třetiny lze řídit s prstem v nose, v tuzmrdsku je % již přes 2/3. Marnost nad marnost. Však nezoufejme, blbové už spějí do olympijského finále zacyklením – horizont událostí je za dveřmi a nová koncepce č.73 jakbysmet, ale neplést si to s bájnou kategorií „spravedlností“ z antiantisemitských pohádek pro goje nebo s ještě legračnějším výmyslem tzv.“ božími mlýny“. Ovšem výsledek bude tradiční, blbové obdrží své iluze géniů a vrchnost své majetky.“ (ping789)

  • Rocco napsal:

   Ježiš, mně, mně, mně.

   • Eschatolog napsal:

    pokud zhodnotíte evoluční kritéria druhu homo v posledních miléniích z hlediska efektivního úspěchu jedince mezi soukmenovci, shledáte možná posun on velkỷch zubů, přes velký klacek, posléze velký meč, pak velký kvér, pak velkou lež a velký podvod k velkým slibům a hrám, dech Brahmy = dech velkého vtipálka :-)

    • .lak napsal:

     :lol: Pořád je to o tom když podvodník potká důvěřivého věřícího. Nakonec dril školastiky ač mnozí nevěří probíhá roky a léta povinně na formantech. To že nic neumí jim nevadí, mají rumpály kompy s fašistickou strukturou „generálů ale homo fabes/pracující a nekacíře s nerouhači víceméně zplácají, jakkoliv.
     A doba kdy jiní než poslušní budou velkým bratrem eliminováni //velkỷch zubů, přes velký klacek, posléze velký meč, pak velký kvér, pak velkou lež// se opakuje s jinou formou inkvizice konqisty.

 9. Novapalo napsal:

  Vypočul som si tú pesničku, aj prečítal článok. Tí aktéri sú samozrejme zaplatení – kto to platí? Nepriatelia Zemana a spol. To je jasné. Ale to nie je hlavné…….. Hlavné je to, žeoni skutočne nechápu, že na akej strane ducha sú, tak aj po smrti dostanú…… Teda podľa Kysuckého. Autor článku píše nejasne a nakoniec bľabotá o nejakej slobode……….?
  Sloboda neexistuje….. ! Jasné. Demokracia je totálna tuposť a taká tuposť neexistuje nikde inde v tomto vesmíre…… A slobodná tržná ekonomika ja katastrofa…. Čítajte poslednú knihu od Kysuckého Obroda Slovanov a už sa nebudete zaoberať takými somármi ako sú títo tzv. umelci. Kysucký píše, že umelci sú vždy najnižšie hovno a duchovný odpad každej ľudskej spoločnosti, rasy a národa…..

  • proud napsal:

   …..a uz zase jdi…………..

   • proud napsal:

    kysuckyho radio :-))))))))))))))))))))))))))))

    • Novapalo napsal:

     Vzdelávajte sa, ako hovoril Lenin, učte sa, učte sa, učte sa…….

     • proud napsal:

      To bys prave mel ty……….a nevymlouvat se porad na druhy!

     • proud napsal:

      To umime vsichni nekde neco oslehavat…………

     • lusiniana napsal:

      novapalo im prisluhovačom je absolútne jedno komu slúžia a za čo inkasujú peniaze. za komančov platilo zlaté komunistické pravidlo -kto nekradne okráda svoju rodinu a tak sa kradlo všade a všetko. teraz po novom platí kto nezradí svoju vlasť a nezapredá svoju dušu západnému systému zotročenia ten okráda svoju rodinu. v našom kočneristane obyčajný človek nemá právo na nič pravda tu už neexistuje zákony tu neplatia. moc majú v rukách gorily sú to novodobí otrokári a sú nepostihnuteľní už 30 rokov. otroci makajú v montovniach za tretinovú mzdu západniara v supermarketoch nakupujú chemické odpadky pre východných otrokov a média im denne vymyvajú mozgy rozprávkami o západnom americkom spôsobe života o americkom sne.

  • HVzV? napsal:

   Ten Kysucky musi byt,ale asi nějaký blbec,

   když tu posila furt tu novoupalu,která mu ani neumi vysvětlit,že by měl radši napsat knižku o slavném našem narodnim hrdinovi KRTECKOVI,který vede mohutnou podzemni ARMY k uskutečněni nového Solidarniho statu Česko-slovensko.?

   To ho ten Lenin nepoučil co to je a proto kysucky hyne pod tihou absence vzděláni?

   Je to pravda, nebo ne?

   • Novapalo napsal:

    Kysucký určite netrpí nedostatkom vzdelania. Ľudia, ktorí píšu na tomto diskusnom fóre sa vyznačujú tým, že sú si absolútne istí, ale nevedia nič. Skrátka títo tu diskutujúci sa vôbec nevzdelávajú, ale melú…. to svoje dokola.. to isté. Ich sebavedomie rádovo presahuje ich vedomosti a vzdelanie. Pretože ak sa ich spýtate na filozofiu a psychológiu…….. tak nič.. Nič z nich nevypadne. Ak sa spýtate či preboha prečítali aspoň 2-3 knihy od C.G.Junga (ikona Západu), či niečomu rozumeli…… tak nič…!! Ak sa ich spýtate, či čítali knihy F. Nietzscheho, alebo A. Shoppenhauera, alebo aspoň Nemca Hans-Herman Hoppeho……. zasa nič. Dobre, možno je to pre týchto jednoduchých ľudí, tu píšucích veľa… Nemajú čas študovať a vzdelávať sa. Ale ak teda nemajú čas sa vzdelávať, tak kde berú ten čas, že tu píšu tie svoje detinské názory?
    Ale dobre pokračujme. Tak sa ich pýtam, že či aspoň trochu majú naštudované dejiny? Čítali ste knihy o tom, ako boli celé dejiny Európy a Slovanov sfalšované? Čítali ste na túto tému kompletného sfalšovania dejín Európy knihy od autorov :
    • Oskár Cvengrosch : „Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek“
    • Oskár Cvengrosch : „Tajné dejiny Slovenov a Uhorska“, „Uhri boli Slovania“
    • Svetozár : „Bystvor“
    • Július Handžárik : Veľkomaďarské blúznenie“
    • Alan Dolog : „Naše dejiny úplne inak“
    • Edita Tarabčáková : „Maďarské fantasmagórie“
    • Cyril A. Hromník : „Sloveni a Slovensko“
    • Jozef Pacher : „Zašlá sláva slávnych Slávov“
    • Blažena Ovsená : „Pátranie po tajných
    slovenských dejinách a slovenskom duchu“
    A určite základné dielo o komplexnom falšovaní dejín Európy autor Marián Kapolka : „Veľké Slovanské dobytie Sveta.“

    Ale tu asi krivdím množstvu iných autorov, ktorých som ja nečítal, teda texty a knihy od napr. : Milan Stanislav Ďurica, Jan Hrobař, Dušan Haruštiak, Nikolaj Levašov, Antonín Horák, Jiří Matějka, Petr Kovář, Valerij A. Čudilov, Ladislav Zrubec, František Alexander Zvrškovec, Pavol Dobšinský, Matúš Kučera, Viktor Timura a určite mnohí iní.

    Tak čo tu tí chujinevzdelaní píšu? Však nič nevedia, sú tupí ako moje bagandže, ale majú maximálne sebavedomie – hovná.

 10. HVzV? napsal:

  NOVAPALO,pochopte,že tu mame starost o naši budoucnost,

  copak nevidite,že nas chtěji šoupnout znova do ditatury,před rok 1989,tentokrat se to bude jmenovat humanitárni diktatura menšiny nad většinou,kterou si budou chtit udržet ukradenou moc nad občany terorem,který bude doposud v naši kultuře nevidaný.

  At tu ten Kysucky přijde mezi nás a my se ho zeptáme zda už studuje Ka ka ram a můźe nám ho tu přednašet a začit súrou 4-89.

  A co vy už jste tam na slovači připraveni být všichni mu-slimaci?
  Na co nam budou vaše knižky,když naše dcery a manželky budou znasilnovany a mužům poté co se na to znasinovani museji divat bude uřezana hlava?

  Zajimate se vůbec o politiku,když tam všichni pišete do novin ANO ZAKLADNAM?
  Ach jo,hleďte tam v zahraniči pojist papriky a poďme společně NATO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!