Lubomír Man: ADOLFE VSTAŇ, VŠE ODPUŠTĚNO aneb DUTÉ HLAVY, VZHŮRU NA LETNOU

adolfe obalKnížka  ADOLFE VSTAŇ, VŠE ODPUŠTĚNO  aneb  DUTÉ HLAVY, VZHŮRU NA LETNOU je samostatným pokračováním předchozích Manových svazků Psáno ze vzteku, Braň se, nevzdávej to! Kdyby tak tohle řekl Putin, a Vím jak sjednotit národ, zabírajících děje od roku 2008 až 2018.

Knížka ADOLFE VSTAŇ, VŠE ODPUŠTĚNO aneb DUTÉ HLAVY, VZHŮRU NA LETNOU! zabírá děje domácí i zahraniční od října 2018 do listopadu 2019. V této době zveřejnil autor na internetových serverech 132 vlastních článků a překladů z angličtiny (většinou autora P.C.Robertse), z nichž pro tento výbor vybral 52 článků vlastních, o nichž usoudil, že jsou aktuální i dnes. Ze zahraničních tiskovin a webů převzaly některé z Manových článků, jež jsou v tomto výboru obsaženy, např. the World News, TetriSys.com či Réseau Voltaire.

Cena: 120 kč Hlavní distributor PEMIC BOOKS, a.s, mailová adresa: obchod@pemic.cz
8 Komentářů k Lubomír Man: ADOLFE VSTAŇ, VŠE ODPUŠTĚNO aneb DUTÉ HLAVY, VZHŮRU NA LETNOU

 1. geronimo napsal:

  Podle názvu to je kravina pro kobliháře

 2. .lak napsal:

  Nicméně nějak vadil podle útoků mimo jím nastolený systém, globálnímu prediktorovi? Čechy nazýván českým frajtrem kterých bylo po válce víc než před ní. Česká manželka? Nebudu vám dělat systémové analýzy když čumíte nosiči kartiček na pohyblivé obrázky naplněním životů, ani mne nehne.
  https://www.youtube.com/watch?v=71yCMv1IFRs

  • Jan napsal:

   Ten tvuj Globalni prediktor, co hyba svetem po tisicileti je v riti. Vidime to kazdy den, ze se bez Ruska, Ciny a Iranu ani nemuze uprdnout! Nema uz silu zvratit moc sionskych zidu Deep Statu! Tak dlouho laviroval, ze se mu to vymyka z rukou uz davno!
   Zapadni svet chcipne a GP k tomu prispiva svou slabosti.

 3. Jan napsal:

  Ne, ze bych zboznoval nacky a netvora Adolfa!
  Jenom ne napad a srovnani genocid rezimu.
  Za Ady plynovali zidy i tmave obcany a buzeranty likvidovali. Bila rasa, arijci a Nemci byla vsem nadrazena.
  74 let po valce je vse naopak!
  Tmavi a muslimove k tomu (!) jsou oficialne importovani cestovkou zvanou EU, ktera vse financuje z nasich dani. Staty pred nimi nesmeji zavirat hranice. Jsou uprednostnovani proti domorodcum, jejich zlociny jsou zamlcovany a netrestany. Vrazdi obyvatelstvo, znasilnuji, vse v tichosti.Podporuje se multikulti, smisene manzelstvi je propagovano, buzeranti a lesby se berou, adoptuji deti. LGBT maji prednost, zadne oddelene WC, tata a mam neexistuji, Jezisek ani rodina take! Neoliberalismus je nam vnucovani, deti a studenti jsou jim indoktrinovani. Upadek vzdelani je zamerny inkluzi, neoliberalismem, buzeraci ucitelu vetsi jak za totality. Pravda se nesmi rikat, media a politici jsou proti nam.

  Co chcete jeste, nestaci vam to? Vy blbci tady resite naproste kokotiny a hovadiny a podstata vam unika, nevidite ji!

  • proud napsal:

   Podstata je ze se nedeje nic co vetsina bud nepodporuje,nebo aspon neni jasne proti!!! Nehaz to na nikoho jinyho nez na tech 7 miliard!!!

   • proud napsal:

    1% proti 99%................zaslouzi si tech 99% slitovani kdyz se sebou necha orat a vlacet zasranym procentem???! NEZASLOUZI!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!