Albánská stopa za Milionem chvilek pro demokracii?

auto_foto2156667530621. srpna 2019 se v Praze konalo protestní shromáždění, které organizoval spolek Milion chvilek pro demokracii. Krátce poté se na webové stránce kosovsko-albánského listu Bota Sot (Svět dnes) objevil pozoruhodný článek od Ardiana Sokoliho s názvem: „Protest v Praze: více než 5 tisíc občanů proti vládě a prezidentovi Zemanovi“. Níže je publikován překlad celého článku, přičemž dvě klíčové pasáže jsou podtržené.

„21. srpna v Praze proběhl další protest proti vládě a prezidentovi Miloši Zemanovi. Velkou demonstraci proti aroganci moci pořádala nevládní organizace „Milion chvilek pro demokracii“. Akce se konala s cílem připomenout výročí sovětské okupace Československa. Na demonstraci dorazili obyvatelé z celé země. Albánci, kteří žijí v Praze, se pravidelně účastní aktivit této organizace.

Občané požadují odstoupení premiéra Andreje Babiše. Podle protestujících je premiér ve střetu zájmů, protože je vlastníkem konglomerátu „Agrofert“, jenž čerpá peníze z českých a evropských fondů. Podle protestujích existuje podezření, že byl v minulosti agentem československé komunistické policie, která byla pod přímou kontrolou Moskvy.

Demonstrace začala na Václavském náměstí a následně se průvod protestujících vydal směrem k Pražskému hradu, který je sídlem českého prezidenta. Občané kritizují prezidenta za to, že je obklopen mnoha lidmi s vazbami na Rusko. Jedním z těchto lidí je jeho poradce Martin Novotný. V 90. letech pracoval v Rusku a v roce 2007 zaločil v České republice jistou energetickou společnost, která byla z 60 procent vlastněna ruským ropným gigantem „Lukoil“. Na konci minulého roku Zeman zpochybnil výroční zprávu BIS (české zpravodajské služby), která uvedla, že Moskva i Peking zintenzivnily své špionážní operace v České republice.

Ačkoli česká vláda uznala nezávislost Kosova již v roce 2008, prezident Zeman odmítá jmenovat českého velvyslance v Prištině. Dokonce považuje za „chybu“ český souhlas s bombardováním Jugoslávie v roce 1999. Pražští Albánci podrobně sledují politickou situaci v České republice a chtějí udělat vše, co je v jejich moci, aby pomohli občanům dosáhnout skutečné demokracie.

Přeložil Tomáš Přikryl.

Zdroj: https://www.botasot.info/evrope-bota/1144707/protesta-ne-prage-mbi-5-mije-qytetare-kunder-qeverise-dhe-presidentit-zeman/
12 Komentářů k Albánská stopa za Milionem chvilek pro demokracii?

 1. martin bareš napsal:

  Zajímavý postřeh. Neviděl bych v tom hned albánskou stopu. Ale pravděpodobně si chvilkaři pod americkým velením pořizují spojence všude mezi potenciálními spojenci. Na to má CIA prachy, lidi, i jiná lákadla, či prostředky.
  Máme co činit s mocným a zákeřným nepřítelem. Není to jen kapitalismus, ale "upgradeovaný" nacismus Made in USA.
  Mlácení lidí a metody SS nejsou moderní. Alespoň teď a tady. Ale co není může být, když zeslábneme. Což se děje.

 2. Létám napsal:

  O demokracii v kosovsko-albánském stylu rozhodně nestojím.

 3. Jan Čáka napsal:

  Hmm tomu se nedivím.Milionový chlívek se proti našemu národu a našemu prezidentu zpřáhne s kýmkoliv.Milionchvilkaři pravděpodobně kosovo neuznají jako historickou součást Srbska.

  Stadím se za to že v naší zemi vybujel ten hnusný vřed Milion chvilek v čele se soudruhem Milkulášem Minářem.

  • proud napsal:

   Kosovsky albanci jsou stejny "stesti",nebo spis jeste horsi,nez nasi cikani!!! To jen aby se vedelo o cem a hlavne o kom se jedna........

  • proud napsal:

   Ale ok,budme uprimni,udelalo se Kosovo,reklo se "A",stejne jako se udelal sionistickej Izrael,protoze slusny zidi do nej nechteli a nechtej,ale uz se nereklo "B",to nejdulezitejsi,kdyz uz je mame a pekne pokupe,jeste obehnat ostnatym dratem a zlikvidovat a udelat tim obrovskou sluzbu celymu svetu!

   • proud napsal:

    A ono chybejici "B" nas stoji ted spoustu prostredku a i nevinnejch zivotu!!!

    • proud napsal:

     Mozna "uf",ale ja si vzpominam ze uz v uprchlickym lagru posilali zlatem oveseny albanci svoje zeny slapat chodnik a korumpovali policajty,jednoduse,mafie.Pak se logicky ptam,co s takovou svoloci,ze?..........A to se neptam co delaji ve skutecnosti tady,poschovavany za ruzny spinavy spelunky s nazvama pizeria a kebab.......Ber to jen v recnicky rovine,protoze spravnou odpoved dobre znam.

     • proud napsal:

      A prenesene.........sionista a siozid,nejsou nic jinyho,jen to maji propracovanejsi,ovladaj finance a jejich toky a tisteni,nadnarodni korporace, a tim to maji legalizovany.

  • .lak napsal:

   Nějak mi nejde klávesnice a v tom okénku se to nezobrazuje celé.

   Dobře, ale je to etalon a výkladní skříň eu a nato.
   https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
   https://tadesco.org/rada-katastrofa-ukrajina/ Už kdy, no.

   Nevím jestli si snad nemyslíte že z nějakých mne neznámých bohulibých důvodů se konqiskadoři či trhlí tržníci zastaví stejnou “industriálku v evropě.
   https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

   A v diktatuře cestovky €araboafriky čeká někdo něco jiného? Snad vidíte nebo si protřete očit na spírálu podobnou argentinské // K nadpisu zde v bleděmodrém a ten nástup po bodu zlomu bych tedy nechtěl zažít ale vězte že je to oblíbená kratochvíle mnohokrát realizovaná řekněme “experty.
   https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

   Stále víc nabývám dojmu že se ududkováváte ve výpadech štěků mimoňů atomizovaných s prominutím plytkých štěků imbecilit svých obouchaných eg a foukáte si bebíčka s morálními vulgaritami se hojíte jak pomatení kádrováci zástupným trousením žluče marodů.

   Občas nabývám dojmu že školastika slouží k likvidaci rozpoznávacích a rozlišovacích schopnosti, zařazených.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!