Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 23.11.2019

kolomoyskiy_zelenskiy_21; Kolomojskij přešel do útoku a prohlásil, že brzy získá zpět Privatbanku.

2; Dobýt zpět záchodové mísy a Krym! Ve státní dumě se vysmáli plánům Ukrajiny. Poslanec Státní dumy Andrej Kozenko komentoval prohlášení týmu prezidenta Ukrajiny Vladimira Zelenského o vykradení vrácených lodí.

3; Záběry s Porošenkem u soudu za sklem přijdou Ukrajinu draho. Podaří se nové moci překvalifikovat zástupce předchozí moci ze svědků na podezřelé? To je zásadní otázka...

4; Ukrajinci panikaří. Putin udělal velmi mazaný tah. Pokud Rusko dělá něco pozitivního, například vrací lodě, znamená to, že chystá něco velmi špatného, prohlásil kyjevský expert Dmitrij Samus.

5; Zelenskij – napjaté mlčení, Půl roku Zelenského vlády je půlrokem mlčení, prohlásila bývalá ukrajinská ministryně spravedlnosti Jelena Lukaš.

6; Američtí špinavci. Proč USA milují Izrael a nenávidí Rusko: Po Pompeově prohlášení o oprávněnosti anexe Golanských výšin Izraelem učinil poslanec Státní dumy Ruské federace Leonid Kalašnikov závěr: Počínají si jako lupiči.

7; „Severní proud – 2“ těžce dopadá na USA. Američtí plynaři rychle opouštějí Evropu. Jedna z největších ropných a plynových společností ExxonMobil začala rozprodávat svá evropská aktiva.

8; Svět se musí dovědět pravdu. Malajsie požaduje zveřejnění utajovaných důkazů v případu Boeingu MH17. Tamní vláda je přesvědčena, že je zapotřebí přestat obelhávat lidi.

9; Proč je 27. listopad klíčovým datem pro Ukrajinu, Rusko i Evropu? Datum je důležité pro uzavření plynové dohody mezi Ruskem a Ukrajinou. Poté už bude pozdě. „Severní proud – 2“ Může Ukrajinu připravit o veškeré zisky z tranzitu.

10; Ruský prezident nedá Američanům spát. Nyní se ve Spojených státech řeší „problém“, proč je Putin v poslední době posmutnělý...

11; V Donbasu zmizelo 45 tanků a 22 samohybných houfnic. Nacisté přinutili velení OOS (ATO), aby přikročilo ke krajním opatřením.

12; Spojené státy čekají obrovské problémy kvůli boje se „Severním proudem – 2“. Amerika pokračuje v pokusech zadusit evropské společnosti sankcemi za jejich účast na „Severním proudu – 2“.

13; Syřan, který utekl z nefalšovaného pekla u základny USA Et-Tanf, řekl pravdu o událostech probíhajících v této zóně a v táboře Rukban.

14; Nesmysly stejné jako ten o Bermudském trojúhelníku. Premiér Velké Británe se vyjádřil k „vměšování ze strany Ruska“ do procesu Brexitu. Boris Johnson odmítá publikovat zprávu o „ruské hrozbě“ před prosincovými volbami.

15; Čínský list informoval, proč Rusky rychle stárnou. Ve srovnání s Číňankami stárnou ruské ženy evidentně rychleji, píše portál Sohu.

16; V Rusku se objeví celá uskupení bojových robotů. V budoucnu tyto stroje narazí na sobě podobné, budou bojovat také s roboty, říkají ve vojensko.průmyslovém komplexu.

17; „Polonézu“ doplní „Flétna“ – koncert běloruských raketometů. V Bělorusku nastal skutečný boom obrněných vozidel. Vyvíjí se celá rodina obrněných vozidel pod názvem Asilak (Silák).

18; V Radě federace prozradili, jak by Rusové měli odpovědět na koncerty Rotaru. Mnoho zahraničních interpretů kritizuje naši zemi. Ale když chtějí vydělat, jedou do Ruska. Zakazovat vstup umělcům – to bychom klesli na úroveň Ukrajiny. Zpěvačka by to měla pocítit spíše na zájmu svá vystoupení. Na druhou stranu – proč spojovat umění a politiku?

19; Pro méně chápavé. Pro poslance Sluhy národa bude zorganizován ještě jeden tréning. První cesta do Truskavce přišel poslance na 11,2 milionu hřiven.

20; Ruští experti připomněli řidičům hlavní a nejčastější chyby při výměně letních pneumatik za zimní. A přitom nemůže být nic jednoduššího. Udělat se dá ale mnoho chyb a některé z nich jsou skutečně velmi nebezpečné.

21; Tanker potopený v Oděse se podílel na pašování ropy. Právě proto námořníci odmítají opustit palubu svého tonoucího plavidla.

22; Co vlastně chtějí USA, když posílají zkapalněný plyn na Ukrajinu? Situaci analyzovali v Radě federace. Začátek dodávek amerického zkapalněného plynu na Ukrajinu byl oznámen 21. listopadu.

23; Zelenského pobočník Bogdan sofistikovaně porušoval protikorupční zákony. Šéf Zelenského administrativy celé roky kombinoval funkce v rozporu se zákonem, informují autoři vyšetřování programu „Schéma“.

24; V Dněpropetrovsku surově zbili místní „patriotické aktivisty“. Došlo ke zranění hlavy, čelisti, nosu, informuje na své stránce na sociální síti jeden ze zraněných.

25; Honička na Moskevském okruhu. Policisté museli zahájit palbu. Nedobrovolnými svědky události byly stovky dalších řidičů.

26; Havárie tankeru u Oděsy. Ekologická situace se zhoršuje. Koncentrace ropných produktů v okolí ztroskotání plavidla 160-krát přesahuje normu.

27; Odvod vojáků zkrachoval. Plán byl splněn na pouhých 30%. Na Ukrajině jsou dnes běžné hromadné hony na mladé lidi ve vojenském věku.

28; Ruské ministerstvo zahraničí informovalo o výsledcích prvního zasedání v Haagu ohledně incidentu v Kerčském průlivu. V nejbližší době se očekává schválení procesních dokumentů soudem.

29; Moře výkalů. Ukrajině hrozí ekologická katastrofa. Berďansk bude zatopen fekáliemi. Město balancuje na hraně ekologické katastrofy. Obrovská trubka s výkaly může kdykoli prasknout.

30; Ukrajinský policista zabil muže za to, že odmítl figurovat jako svědek zabavování munice. Policista muže udeřil pěstí do obličeje. Ten se skácel k zemi a uhodil se hlavou o asfalt. Na následky zranění zemřel. Policistovi hrozí 7 až 10 let vězení.

31; Zatím žádné peníze. Mise MMF opustila Ukrajinu, aniž podepsala smlouvu. V MMF poznamenali, že v přípravě dohody je pokrok, ale v nejbližší době bude potřeba pokračovat v diskusích.

32; Malajsie zadržela plavidlo s ukrajinskou posádkou. Správa námořní policie Malajsie 21. listopadu zadržela u východního pobřeží státu Johor plavidlo New Orion.

33; Írán slibuje „drtivou odpověď“ zemím, které se podílejí na masových nepokojích. Íránský viceprezident Eshák Džahángírí varoval země regionu před drtivou odpovědí.

34; Putin a Medveděv promluvili na sjezdu ruské vládní strany Jednotné Rusko. Padala slova chvály a díků, ale zazněla i kritika a doporučení do budoucna. Strana prošla v posledním období značným omlazením.

35; USA označily hladomor za nejkrutější tragédii 20. století. USA u příležitosti 23.listopadu učinily prohlášení o tom, že si země spolu s celým světem připomíná oběti hladomoru.

36; Náš život nebude mít absolutně žádnou cenu. Savčenková předpovídá Ukrajina v nejbližší době zánik. Zákon o rozprodeji zemědělské půdy znamená konec ukrajinské státnosti, prohlásila Naděžda Savčenko.

37; Putin projednal proces návratu starověrců (staroobřadníků) do Ruska. Informuje o tom tisková služba Kremlu.

38; Nezapomínáme a pomstíme se! Nacisté a ozbrojenci ATO se rozhodli zastrašit Rusko podivným způsobem. U velvyslanectví Ruské federace v hlavním městě a diplomatických zastoupení v dalších městech proběhla akce ke Dni vzpomínek na oběti hladomoru.

39; Děsivé záběry: Teroristé uskutečnili úder na největší syrské město. Je hlášeno mnoho zabitých a zraněných. Podrobnosti jsou uvedeny v reportáži z Aleppa.

40; Šéf Generálního štábu ukrajinské armády informoval o osudu lodí vrácených Ruskem „s odmontovanými záchodovými mísami“. CHomčak nedokázal říci, v jakém termínu ukrajinské loďstvo své kocábky opraví.

41; Utíkají z „ráje“. Byl zveřejněn počet Ukrajinců, kteří v roce 2019 požádali v EU o azyl. Celkem EU obdržela přes půl milionu žádostí o poskytnutí azylu. Z toho bylo 709 od Ukrajinců.

42; „Srdce Asie“ je slyšet v Doněcku. Jak je spojen Sergej Šojgu se vzbouřeným Donbasem? Co spojuje dalekou exotickou republiku Tuva s průmyslovým Doněckým krajem? Podrobněji o tom píše list Izvestija.

43; Putin na sjezdu strany Jednotné Rusko varoval před lidmi, kteří jsou schopni zradit svou vlast. Rusko má s těmito lidmi bohaté zkušenosti.

44; Ukrajinské ministerstvo financí komentovalo odjezd mise MMF bez uzavřené dohody. Ukrajina postupně spěje ke schválení nového programu s Mezinárodním měnovým fondem.

45; Bránit Ukrajinu před Ruskem? V USA neočekávaně upřímně vyjádřili svůj vztah k Ukrajině. Prohlášení učinil Robert O´Brien na fóru o bezpečnosti v kanadském Halifaxu. NATO nemá v tuto chvíli zájem o vstup Ukrajiny do svých řad.

46; Ponížení. Ljaškovi znemožnili uctění památky obětí hladomoru. Politik spolu se svým týmem přišel k památníku v Den vzpomínek na oběti hladomoru, aby položil květiny a zapálil svíčku. V tu dobu tam ale vystupoval prezident a Ljaško neměl pozvání k účasti na akci.

47; Šéf Naftogazu chce jet do USA, aby poskytl svědectví proti Trumpovu advokátovi, Andrej Kobolev prohlásil, že je připraven vystoupit jako svědek ve vyšetřování proti advokátovi prezidenta Donalda Trumpa Rudymu Giulianimu.

48; Drzé prohlášení: V USA si myslí, že Sýrie není schopna ubránit svá ropná naleziště před Islámským státem. Trumpův poradce vysvětlil prezidentova slova o tom, proč USA nechávají na východě Sýrie vojska pro ochranu ropných nalezišť před Islámským státem.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
2 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 23.11.2019

 1. .lak napsal:

  Pozor i negativní reklama je reklama. :lol:

  Jak to tady čtu je mi jasné že povinné sociopatické školství musí být zrušeno protože takový élent co tu exhibuje hrůznou zrůdností nemůže řešit bezvýchodnost lágrování vespolek a sami jsou zdrojem koncentráku zběsilých nasazovačů okovů okolí až tak že popírají jak svůj smysl životů ale hlavně okolí. Třetina s konstruktivními a kritickými pohledy je tu v podstatě ubíjena pádivými workoholiky imbecilit a přímo tvořičů zákazů předsudečné nenávisti pozérstvím drábů v podstatě zájmových bolševiků pro cílovou skupinu vyvolených a konstruktivní pohled i řešení a je těmito "polomozky či obětmi školastiky pepků vyskoč vyloučen zcela.
  Mění to tu na parkoviště pro vandráky a migranty těchto servisujících podlokahníků zmarů beznadějí a bezbřehého násilí které je cílem oné školastiky v podstatě džihádistů svaté války proti ano - inteligentním a vlastně to tu ovládli mentální muslimové a ze škol demokradtůr to tu leze víceméně víc jak jak čtvrt století navíc se zastydlými retardy, tedy oněmi řešícími osmašedesátníky prohrané bitvy v minulosti a foukají si bebíčka s každým ochotným přitakávačem kdy nic neřeší ale zase by restitučně okradli děti i nenarozené na svá zahojení kdy přežili exploatované zkeťasením majetky které hodlají opět egoisticky nabírat i na dluh nenarozených. Zase je to dlouhé pro ony výštěky hesel a zde tedy kdy nejhodnotnější příspěvky přehledu a orientace má krkovic asi zlámu hůl ale rozhořčen nejsem jelokož se sněji kam s teto dotáhli se vzornými plkali oné sociopatizující školastiky páté kolony globalistů pro €araboafriku a posedlé mamonem kterou berete jako obludný lágr již snad za samozřejmost.
  Co z intelektově postiženými, no netřeba nic. Sami se vymaří, nazdar.
  Akizmetci dvorečka swingers párty pro zvané úrovní a nastavením.
  Budete pozérsky ňahňat či pedagogovat formanty volovin, já vám dám šlaka štěkajíci oprsklíci plytkovin buňatých až vskutku brav urních.

  https://aeronet.cz/news/nova-sefka-top-09-si-v-maroku-nechala-na-levou-pazi-vytetovat-jmena-clenu-sve-rodiny-samozrejme-v-arabstine-tak-daleko-zatim-nezasla-zadna-z-evropskych-neoliberalnich-politicek/

 2. .lak napsal:

  Marcello
  Na fronte nejsou ateisti.

  5OdpovězLis 26, 2019 12:18
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  Hlupáci co neudrží pozornost a stanou se hnojem při “lámání chleba, no ale jistě.
  https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI time 7.00 / 9:25
  A jistě už někde tak kontinentálně fungují. Ale blahoslavení chudí duchem si stále nechávají čvachtat v rypáčcích a zduřeně odulují jak andělé pomoci 30.let tržní školastiky zločinců pro formanty úžerů a přitom jsou socky i intelektem.
  Ne že by ta destrukce 5. kolonou studené války nepokračovala kontinuálně a nepřetržitě i skopčáky a organizátory řekněme “kaustů proti lidským zd(st)rojům dnes s křovím v bruselu globalistů NWO. Pořád je zatím stejná banda šílenců co destruuje lidstvo a nikdy vás nepřestali kasírovat.
  ____________________________________
  Miroslav 25.11.2019 v 21:58
  Ta ženská tam už podruhý neměla být puštěná. I když, i ostatní Čeští politici, co tam jsou, jinak mluví doma, a jinak hlasují v Bruselu. :-(((

  Odpovědět
  .lak
  .lak 26.11.2019 v 02:08
  Odpověď je 3 2 1 teď – tržní svět

  Odpovědět

  https://tadesco.org/vite-kdo-v-eu-prepisuje-dejiny-ve-prospech-hitlera-ceska-jourova/

  0OdpovězUpravLis 26, 2019 15:46

  https://aeronet.cz/news/nova-sefka-top-09-si-v-maroku-nechala-na-levou-pazi-vytetovat-jmena-clenu-sve-rodiny-samozrejme-v-arabstine-tak-daleko-zatim-nezasla-zadna-z-evropskych-neoliberalnich-politicek/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!