Víte, kdo v EU přepisuje dějiny ve prospěch Hitlera? Češka Jourová!

marca-990x556Na internetových stránkách Aliance národních sil (ANS), jsem se o tom dověděl až dnes, ale protože možná jde o věc, která není novinkou jen pro mě, rozhodl jsem se o ní s vámi podělit. Oč jde? Onoho 18.9. t.r. schválil Evropský parlament usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy. Dokument má číslo 2019/2819, jeho autorkou je česká komisařka EU Věra Jourová, a předsedkyně Aliance národních sil PhDr.Vladimíra Vítová k tomuto dokumentu na stránkách ANS sepsala komentář nesoucí titul: TRESTUHODNÉ USNESNÍ EP PŘEPISUJE HISTORICKOU SKUTEČNOST. Trestuhodné v čem?

Podle Vladimíry Vítové v tom, že dává na stejnou rovinu vinu Německa a Sovětského svazu při zahájení 2. světové války.

V tom, že zcela pomíjí význam sovětského svazu na poražení nacistického Německa a v některých bodech z něj dělá dokonce hlavního viníka.

Ke kterýmžto těmto dvěma bodům Vladimíra Vítová dodává:  „“Různí „politologové“ začínají již zcela oficiálně hovořit v tom smyslu, že Adolf Hitler zaútočil v červnu roku 1941 na SSSR preventivně, aby Evropu zbavil bolševismu  – viz letošní diskuse v Knihovně Václava Havla. Za hlavního agresora 2. světové války začínají tito takzvaní „historici“ označovat Sovětský svaz a o Německu pomalu – ale jistě – začínají hovořit v tom smyslu, že de facto bránilo Evropu před bolševismem z Ruska.

V tom, že v dokumentu je například zcela vynechána Mnichovská dohoda a nikde není uvedeno ani datum 1.9.1939, kdy skutečně vypukla 2. světová válka napadením Polska nacistickým Německem. V tom, že naopak ostatní data a smlouvy ale uvedeny jsou – například data obsazení pobaltských republik Sovětským svazem a napadení Finska Sovětským svazem a další.

V tom, že dokument zdůrazňuje, že druhá světová válka byla zahájena v bezprostředním důsledku smlouvy mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem o neútočení ze dne 23. srpna 1939, (pakt Molotov-Ribbentrop) a jejím prostřednictvím si tyto dva totalitní režimy s celosvětovými dobyvatelskými ambicemi prý rozdělily Evropu na dvě zóny vlivu (bod 2).

V tom, že tento dokument žádá všechny členské státy EU, aby si tento den podepsání paktu Molotov – Ribbentrop  (23. srpna) připomínaly jako Evropský den památky obětí totalitních režimů a aby to v zájmu posílení povědomí mladé generace o těchto záležitostech zařadily do osnov a učebnic pro všechny školy (bod 8).

V tom, že Evropský parlament (EP) také žádá Komisi (v bodě 12), aby účinně podporovala projekty (této nové) historické paměti v členských státech a činnost Platformy evropské paměti a svědomí a aby přidělovala náležité finanční zdroje v rámci programu Evropa pro občany na podporu vzpomínkových a pamětních akcí k uctění obětí totality. Jinými slovy EU nyní bude štědře finančně podporovat přepisování dějin. Dokument dále sděluje, že nacistické a komunistické režimy prováděly masové vraždění, genocidu a deportace a zapříčinily ve 20. století ztráty na životech a omezení svobod rozsahem nevídané v celé lidské historii. Odsuzuje akty agrese, zločiny proti lidskosti a masové porušování lidských práv, jež páchaly nacistické a komunistické režimy.

A tedy v tom, že staví na roveň nacismus a komunismus (bod č. 3).

V tom, že dokument konstatuje, že po 2. světové válce jsme ve střední a východní Evropě žili ve zločinném režimu, který byl stejný jako nacismus a že se země střední a východní Evropy svým vstupem do EU a NATO vrátily do evropské rodiny svobodných demokratických zemí a s pomocí EU jsme prý údajně úspěšně provedli reformy a dosáhli pokroku v sociálně-ekonomické oblasti.

V tom, že EP je prý hluboce znepokojen snahami současného ruského vedení překrucovat historické skutečnosti a maskovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem, což považuje za nebezpečnou součást informační války vedené proti demokratické Evropě s cílem Evropu rozdělit, a žádá proto Komisi, aby proti těmto snahám přijala rozhodná protiopatření (bod 16).

V tom, že v bodu se 18 konstatuje, že skutečnost, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích (v parcích, na náměstích, na ulicích apod.) pomníky a památníky oslavující totalitní režimy, připravuje půdu pro překrucování historických faktů o důsledcích druhé světové války a pro propagaci totalitního politického systému.

A tedy v tom, že pro EP a jeho poslance je žádoucí odstraňování soch našich osvoboditelů – jako například sochy maršála Koněva.

A závěru svého komentáře Vladimíra Vítová uvádí:

 Všichni čeští poslanci EP (kromě jediné europoslankyně za KSČM) schválili tento zákeřný a hanebný dokument, který má za úkol přespat dějiny. Dokument vytvořila a Evropskému parlamentu předložila  eurokomisařka za ČR Věra Jourová. Působení českých politiků v EU je TRESTUHODNÉ!

K čemuž bych já rád dopsal jen toto: Jourová a její přátelé v EU zřejmě osudově vsadili vše na platnost Orwellových slov o tom, že kdo ovládá přítomnost, ovládá i minulost. A že kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost.

A proto tato minulost musí být v zájmu budoucnosti znásilněna!

A jen tak na okraj. Pokud ve své knihovničce jako poklady uchováváte Paměti prezidenta Beneše či Válečné paměti Churchillovy, nebo Válečné paměti de Gaullovy, pak je klidně vyhoďte z okna. Paní Jourová z Třebíče z nich totiž na pouhých 85 řádcích svého „usnesení“ udělala makulaturu, vhodnou nanejvýš tak k podpalu. Nebo do sběru.

USNESENÍ EP JE ZDE:

http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-9-2019-0097_CS.html
42 Komentářů k Víte, kdo v EU přepisuje dějiny ve prospěch Hitlera? Češka Jourová!

 1. .lak napsal:

  z AE, jinde čeká na schválení / od slova schválně nebo chválení? :lol:

  Marcello
  Na fronte nejsou ateisti.

  5OdpovězLis 26, 2019 12:18
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  Hlupáci co neudrží pozornost a stanou se hnojem při “lámání chleba, no ale jistě.
  https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI time 7.00 / 9:25
  A jistě už někde tak kontinentálně fungují. Ale blahoslavení chudí duchem si stále nechávají čvachtat v rypáčcích a zduřeně odulují jak andělé pomoci 30.let tržní školastiky zločinců pro formanty úžerů a přitom jsou socky i intelektem.
  Ne že by ta destrukce 5. kolonou studené války nepokračovala kontinuálně a nepřetržitě i skopčáky a organizátory řekněme “kaustů proti lidským zd(st)rojům dnes s křovím v bruselu globalistů NWO. Pořád je zatím stejná banda šílenců co destruuje lidstvo a nikdy vás nepřestali kasírovat.
  ____________________________________
  Miroslav 25.11.2019 v 21:58
  Ta ženská tam už podruhý neměla být puštěná. I když, i ostatní Čeští politici, co tam jsou, jinak mluví doma, a jinak hlasují v Bruselu. :-(((

  Odpovědět
  .lak
  .lak 26.11.2019 v 02:08
  Odpověď je 3 2 1 teď – tržní svět

  Odpovědět

  https://tadesco.org/vite-kdo-v-eu-prepisuje-dejiny-ve-prospech-hitlera-ceska-jourova/

  0OdpovězUpravLis 26, 2019 15:46

  https://aeronet.cz/news/nova-sefka-top-09-si-v-maroku-nechala-na-levou-pazi-vytetovat-jmena-clenu-sve-rodiny-samozrejme-v-arabstine-tak-daleko-zatim-nezasla-zadna-z-evropskych-neoliberalnich-politicek/

  Odpovědět

 2. daniel napsal:

  proc me to neprekvapuje... Pridej k tomu Blaska s Davidem a vyjde ti, ze bude lepsi do EP nikoho neposilat, protoze analni alpinismus je zde sportem, zadna meta neni dostatecna. To se potom clovek stydi, ze toto pochazi od nas...

  • trtin napsal:

   ..mne zas neprekvapi, az tu sfini spolu s dalsimi nekdo povesi...

  • Novapalo napsal:

   Všetci nerozumiete vôbec ničomu.... Tu sa jedná o židov a židovskú nízku genetiku a teda aj duchovnosť..... Židia nesmú vládnuť, pretože sú geneticky zdegenerovaní.... teda podľa knihy Obroda Slovanov od Kysuckého. Tak som to nejak ja túto knihu pochopil.

 3. daniel napsal:

  jinak cesti poslanci ve videnskem parlamentu se chovali za rakousko-uherska zrovna tak. Az je museli krotit, ze kdyz se rekne predstupte, tak nemuseji jit pod kobercem, aby dokazali krys loajalitu. A pak muze vykladat zednar TGM ze nas rakusaci utlacovali

 4. Eschatolog napsal:

  otázka na dlouhé zimní večery: kádryně se vzala tu se vzala byla a je tam kde je díky procesu vyšlechtění nebo vyhnití ? :-)

 5. Martin Rubáš napsal:

  Jourová je zlo. Je to bývalá komunistka, která v Evropě zavádí cenzuru.
  https://www.epshark.cz/clanek/1630/evropska-komise-se-raduje-nenavistna-rec-uspesne-potlacena

  • martin bareš napsal:

   Budu pane Rubáši hrubý a sprostý.
   Jste vůl. Korunovanej.
   Jako celoživotní nestranník jsem si zde přečetl, že jediná poslankyně v EU Kateřina Konečná za KSČM, zde hlasovala proti usnesení Jourové. Bez ohledu na to, jaký mám názor na paní Konečnou, vy zcela manipulativně, sprostě, hnusně a zákeřně hážete vinu, bláto a špínu na komunisty tím, že: "Jourová, bývalá komunistka". Možná je vám dvacet, možná víc, pitomej jste tak jako tak. V KSČ bylo za socialismu až 1,5 milionů členů. většinou měli komunistickou legitimaci, ale komunisté nebyli. To je zásadní věc. Pokud Jourová, ani nepíšu paní, nezaslouží si to, byla mezi nimi, není teď důležité. Důležité je, jak se chová a jak škodí. Karieristická kráva, jako všichni politici, kteří tu 30 let vládnou a rabují stát, bez ohledu na to, co byli za socialismu. Díky hovadům, kokotům jako jste vy, kteří je volí, sníce o jakési demokracii a svobodě.
   Přirovnal bych vás k Okamurovi, nejzákeřnější svini na politické scéně, a to je vyznamenání, považujte si to.
   A proto jsme tam, kde jsme - v prdeli.

   • proud napsal:

    Tentokrat souhlas. Ono jednopytelstvi navic jeste i s neznalosti jednotlivejch pytlu je tomuhle zkazenymu narodu vlastni,a bude,dokud se sam nerozhodne nebejt blbcem.

    • proud napsal:

     Ovsem s tim co prichazi a nikdo to nechce videt,natoz se na to pripravovat,nevim,jestli neco jeste vubec stihne,nez se zacne zabijet a zrat mezi sebou!

     • proud napsal:

      Ovsem sam si zvolil a voli(tim nemyslim jen volby),at uz se vymlouva marne na cokoliv a kohokoliv.At si mysli,ze pokrytecky hodi odpovednost jinam a na jiny,taky samozrejme marne!!!

 6. karel napsal:

  S. Jourová by zjevně potřebovala nějaké pořádné obohacení mutikulti napichovačem......

 7. proud napsal:

  Apropo,prave jsem odepsal VZP,co me tlaci jak skolacka na nejaky nadorovy vysetreni,aby me mohla zabit!:

  Zdravim
  Prave mi prislo vase upozorneni ze jsem neabsolvoval jakousi nadorovou prohlidku,cimz jste me pripravili o cas a pridelali poste praci,zbytecnou,o vyhozeni MEJCH penez o ktery me mesicne obirate ani nemluve,na kravinu pro skolacky,samozrejme,ale budiz. I kdybych nakrasne nador mel,radeji budu zit o x let dyl s nadorem,nez se nechat zabit do pul roku za svoje penize vasim ozarovanim a chemoterapii,obojim k nicemu,dost na tom ze platim nedobrovolne prejpeci jinejm!!! Jedna vec,ta druha,jsem dospelej a sam si rozhoduju co a kdy a pokud vubec hodlam absolvovat,abychom si dobre rozumeli!!! Doted jste nebyli ani schopny za moje povinny penize mi sehnat ani po opakovany zadosti zubare :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))),ale budiz,uz si na tu novodobou evropskou specialitu jakou je zlegalizovany okradani,zvykam a za zubare jsem usetril,co uz.

  Prilis zesiroka,ze,mel jsem proste napsat jednoduse: "Neotravujte za moje penize ktery mi kradete socialistickejma "povinnejma" manyrama!",ale s tim,ze socik za to aspon neco nabizel,Radeji se zamyslete jak hluboko jste klesli a klesate oproti socialistickymu zdravotnictvi co bylo na kazdym rohu a v jeho kvalite dnes nevidany,zatimco ted aby se jeden za vama tahal az kdovikam,jeste za to platil i pres vase kvakani o pojisteni!..........

  PS.: Tenhle cas jsem vam venoval zadarmo a rad,vas cas se krati!

 8. proud napsal:

  Mam pocit ze Hitler byl proti dnesku a tomu co ho ridilo, asi "to nejmensi".

 9. proud napsal:

  A "Jourove" jsme my vsichni,a budeme dokud nedokazeme takovy jako ona chytit za fligr a vyrazit s nima dvere jeste driv nez je pustime do sveta delat ostudu!

 10. DCERA UDAVAČE STB JOUROVÁ napsal:

  Otec Věry Jourové (ANO), eurokomisařky a místopředsedkyně Evropské komise, zodpovědné za kontrolu dodržování hodnot Evropské unie a za transparentnost, je:

  udavač StB Jiří Špak, držitel propůjčeného bytu. Od roku 1974. Krycí jméno „Kontrolor“.

  JIŘÍ ŠPAK datum narození 12. 4. 1938 krycí jméno „Kontrolor“ PB propůjčení bytu Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování 23800-24789 09.12.1974 SEO KS SNB Brno

  O co se jednalo?
  "Za byt nebo místnost proplácela StB majiteli nájem. Držitel propůjčeného bytu se nesměl dozvědět, kdo do jeho bytu dochází, a většinou bydlel jinde. Byt byl používaný jako konspirační byt StB."

  https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/
  http://home.tiscali.cz/rosta.kosta/index.htm

  Věra Jourová: datum narození 18. 8. 1964 Třebíč
  Matka Jourové: Růžena Špaková, rozená Soudková, učitelka (1931 Zlín – 2002 Třebíč)
  Otec Jourové: Jiří Špak (1938 – 1991)

  Otec a matka Věry Jourové působili od 50. let v Třebíči ve folklorním souboru Třebíčan.
  „Vzpomínka na paní učitelku Růženu Špakovou. V letošním roce v dubnu (2016) by se dožila 85 roků. Byla jmenována ředitelkou mateřské školy ve Stříteži, kde učila děti od roku 1968 až do roku 1979. Růžena se v padesátých letech minulého století stala zpěvačkou, tanečnicí a choreografkou třebíčského lidového souboru na jehož kvalitách měla spolu s manželem Jiřím Špakem zásadní podíl. Jejich dcery Lenka a Věra byly také výbornými zpěvačkami. Manželé Špakovi byli duší souboru od jeho začátku a žili s ním až do konce svého života. Sestra Věra provdaná Nerušilova v současné době hraje v divadle ABC na Fidlovačce a koncertuje doma i v zahraničí. Sestra Vlasta profesionální zpěvačka vystupovala v triu sester Soudkových, v současné době je poradkyní folklorního sdružení české republiky a spolupracuje s magazínem Revue 50 plus. Dcera paní učitelky Špakové, bývalá členka souboru pracuje v současné době jako eurokomisařka.“
  strana 4
  https://www.stritez.eu/e_download.php?file=data/editor/68cs_8.pdf&original=Zpravodaj+1-2016.pdf

  „Měl nás na starosti pan Špak, na kterého nenechám dopustit (otec dnešní ministryně Věry Jourové), ten tam tehdy chodil na pivo s celým svým souborem „Třebíčan“ a vždy říkal: „Kluci, já vás nejdu kontrolovat, já vám jdu jen představit všechny tanečníky““
  https://www.horacke-noviny.com/zprava-hospoda_u_vaigneru_otevre_uz_za_necely_tyden-3920.htm

 11. DCERA UDAVAČE STB JOUROVÁ napsal:

  Otec Věry Jourové (ANO), eurokomisařky a místopředsedkyně Evropské komise, zodpovědné za kontrolu dodržování hodnot Evropské unie a za transparentnost, je:

  udavač StB Jiří Špak, držitel propůjčeného bytu. Od roku 1974. Krycí jméno „Kontrolor“.

  JIŘÍ ŠPAK datum narození 12. 4. 1938 „Kontrolor“ PB propůjčení bytu Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování 23800-24789 09.12.1974 SEO KS SNB Brno

  O co se jednalo?
  "Za byt nebo místnost proplácela StB majiteli nájem. Držitel propůjčeného bytu se nesměl dozvědět, kdo do jeho bytu dochází, a většinou bydlel jinde. Byt byl používaný jako konspirační byt StB."

  https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/
  http://home.tiscali.cz/rosta.kosta/index.htm

 12. DCERA UDAVAČE STB JOUROVÁ napsal:

  Věra Jourová (ANO): datum narození 18. 8. 1964 Třebíč
  Matka Jourové: Růžena Špaková, rozená Soudková, učitelka (1931 Zlín – 2002 Třebíč)
  Otec Jourové: Jiří Špak (1938 – 1991)

  Otec a matka Věry Jourové působili od 50. let v Třebíči ve folklorním souboru Třebíčan.
  „Vzpomínka na paní učitelku Růženu Špakovou. V letošním roce v dubnu (2016) by se dožila 85 roků. Byla jmenována ředitelkou mateřské školy ve Stříteži, kde učila děti od roku 1968 až do roku 1979. Růžena se v padesátých letech minulého století stala zpěvačkou, tanečnicí a choreografkou třebíčského lidového souboru na jehož kvalitách měla spolu s manželem Jiřím Špakem zásadní podíl. Jejich dcery Lenka a Věra byly také výbornými zpěvačkami. Manželé Špakovi byli duší souboru od jeho začátku a žili s ním až do konce svého života. Sestra Věra provdaná Nerušilova v současné době hraje v divadle ABC na Fidlovačce a koncertuje doma i v zahraničí. Sestra Vlasta profesionální zpěvačka vystupovala v triu sester Soudkových, v současné době je poradkyní folklorního sdružení České republiky a spolupracuje s magazínem Revue 50 plus. Dcera paní učitelky Špakové, bývalá členka souboru pracuje v současné době jako eurokomisařka.“
  strana 4
  https://www.stritez.eu/e_download.php?file=data/editor/68cs_8.pdf&original=Zpravodaj+1-2016.pdf

  „Měl nás na starosti pan Špak, na kterého nenechám dopustit (otec dnešní ministryně Věry Jourové), ten tam tehdy chodil na pivo s celým svým souborem „Třebíčan“ a vždy říkal: „Kluci, já vás nejdu kontrolovat, já vám jdu jen představit všechny tanečníky““
  https://www.horacke-noviny.com/zprava-hospoda_u_vaigneru_otevre_uz_za_necely_tyden-3920.htm

 13. Vraždy v Babicích na Třebíčsku 1951 napsal:

  Otec Věry Jourové - Špakové byl prokazatelně práskač StB. Jak vidno, všichni ho v Třebíči dobře znají.

  Ve škole v Babicích na Třebíčsku 2. července 1951 došlo k vraždám.

  Agent americké tajné služby CIC zastřelil 3 komunistické funkcionáře škole v Babicích na Třebíčsku.

  "Hlavním podezřelým byl Ladislav Malý. Vydával se za agenta americké tajné služby a získal na svou stranu jak zkušené odbojáře 2. světové války, mladé sotva dvacetileté kluky, kteří byli nadšeni pro každé dobrodružství. Podle historika Michala Stehlíka byl ale Ladislav Malý případ spíš pro psychiatra. Pracoval sice v americké CIC ve Vídni, ale jako účetní. Rozhlašoval o sobě, a nejspíš tomu i sám věřil, že má velké poslání. Byl při zatýkání zastřelen a tím i umlčen hlavní podezřelý."

  "Vyšetřovatel Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu Adolf Rázek, který se případem Babice zabýval roku 2002, se přiklání k názoru, že sám Ladislav Malý nemusel být agentem StB, ale mohl mu být podsunut spolupracovník StB, který jeho činnost řídil.

  Ačkoli se vraždy nepodařilo zcela objasnit, staly se pro StB záminkou pro diskreditaci a později likvidaci kněžích a také soukromých zemědělců v kraji, kde byl značný odpor proti kolektivizaci."
  https://www.pametnaroda.cz/cs/magazin/stalo-se/vrazdy-v-babicich

  Bylo by zajímavé nahlédnout do archivů, jestli s tím měl otec Věry Jourové - Špakové, spolupracovník StB Jiří Špak něco společného.

  • proud napsal:

   Zajimavy by to bylo,protoze jak se pozdeji nakonec ukazalo,byli v stb zaznamech vedeni pod ruznejma cislama a prezdivkama jako "spolupracovnici" a "agenti" lidi co o tom nemeli ani tuseni,skoro se mi chce napsat,ze takovejch byla naprosta vetsina:-).

   • proud napsal:

    Nedivil bych se kdyby to bylo ze "zistnejch" duvodu(premie za ziskani agenta),tolik blizkejch mymu kdysi Slovanskymu,ted uz jen nenazranymu narodu..........

    • ? napsal:

     Řada pamětníků považuje Babice za provokační akci StB a popírá smrt Malého.
     "Brzy po zatčení byla fotografie mrtvého Malého předložena Jindřichu Nahodilovi za účelem identifikace a ten ještě dnes tvrdí, že se o Malého nejedná. Fotografie neodpovídá ani pitevnímu protokolu. O jeho smrti pochybuje i sestra bratrů Plichtových, Ludmila: „Jednou v roce 1953 jsem se v Litoměřicích setkala s Ladislavem Malým. Znala jsem ho dobře. Viděla jsem ho mnohokrát. Měl svou typickou chůzi a víckrát jsem mu hleděla do očí. Byl to člověk střední postavy, měl oválný obličej, červené tváře, světlé vlasy a bradku. Věk bylo možno stěží odhadnout, mohl mít tak pětatřicet let. Koutek úst mu trochu cukal obličejem. V Litoměřicích jsem Malého uviděla kolem desáté hodiny dopoledne, bylo jasně a já ho s určitostí poznala. Zůstala jsem překvapením stát a nevěděla jsem, co mám honem dělat. Střetla jsem se s ním, on si mě také všiml, ale hned se obrátil a zmizel mezi lidmi. Nešla jsem za ním, protože jsem z něho dostala strach. Nepozorovala jsem na něm žádnou změnu od té doby, co jsem ho naposledy uviděla u Vorlíčků ve Vacenovicích. Nemohlo jít o náhodnou podobnost, protože i on mě poznal, a právě proto se otočil a rychle se ztratil."
     Historik Martin Tichý připomíná, že ve vesnicích na Třebíčsku dlouho před událostmi v Babicích působila Státní bezpečnost (StB). V následných procesech bylo odsouzeno na 100 lidí, z toho 11 k trestu smrti.

   • Eschatolog napsal:

    jo jo 1500000 rudejch kurev nemělo ani tušení :-)

 14. "Major CIC Vašek", Vašek Havel napsal:

  Ladislav Malý navštěvoval na Třebíčsku své rodiče, bydleli ve Staříči (Stařeč u Třebíče).

  StBák "major CIC Vašek", jenž byl nasazený v Babicích, řídil Ladislava Malého, lákal sedláky a kněží na Třebíčsku do fiktivních odbojových skupin a dostal na šibenici 11 lidí, 107 lidí do vězení, byl František Mareček, důstojník StB Jihlava. Žil do roku 2001.

  CIC
  Tajná kontrašpionážní služba americké armády Counter Intelligence Corps, která zřídila ve Vídni centrum pro uprchlíky a organizovala též tzv. agenty-chodce. Většinou právě uprchlíky z poúnorové ČSR, kteří se vraceli do republiky, aby získali zpravodajsky hodnotné informace a případně podpořili protikomunistický odboj.

  Byla tedy spousta času StBáckou bestii Františka Marečka a ostatní StBáky odsoudit.

  Ale StBák Mareček nebyl nikdy stíhán, ani po roce 1989, jen v 60. letech svědčil při obnoveném rehabilitačním procesu. Krajský soud v Brně došel na neveřejném zasedání, které se konalo 4. 12. 1990, k překvapivému závěru, že tresty v Babickém případu byly sice nepřiměřeně vysoké, nicméně většina z nich byla vynesena podle práva. V květnu 1997 bylo zahájeno trestní stíhání tehdy dosud žijích soudců JUDr. Jaroslava Demczaka a JUDr. Pavla Vítka. Stíhání bylo zastaveno z důvodu amnestie prezidenta Antonína Novotného z roku 1960.

  Proč se po Sametové revoluci 1989 nekonal soudní proces Babice 2 s organizátory StBáky?

  Protože takový soud by vzbudil veřejnost a vyvolal velký povyk.

  Hodně Čechů by si při něm možná uvědomilo, že "major CIC Vašek 1951" byl falešný, ale "major CIC Vašek Havel", Tigrid-Schönfeld, Schwarzenberg jsou praví a ve službě amerického imperialismu přicházejí ukrást českému národu státní podniky, banky, doly, hutě, zemědělská družstva, vodu a udělat z Česka kolonii Západu.

  Ani Havlovu kancléři Schwarzenbergovi (TOP09) nevadilo, že osobně "major CIC Vašek" František Mareček dostal na tři roky do vězení za protistátní činnost v roce 1953 Schwarzenbergova prastrýce Arnošta Schwarzenberga. Arnošt pro "Vaška" vyhledával vhodnou plochu v lesích pro vybudování menšího letiště.

  • proud napsal:

   "lákal sedláky a kněží na Třebíčsku do fiktivních odbojových skupin a dostal na šibenici 11 lidí,"...........omyl priteli!!! Obecne napisu,ze si na tu sibenici vylezli ty lidi sami! Jsi zarnej priklad toho jak se prehazuje osobni zodpovednost jinam a pak se z lidi stavaj bud zvirata,nebo blbci,krome tech kdo si sami vyberou dobrovolne odboj a padnou s tim,ze vedeli do ceho jdou,to jsou ti zodpovedni,co svou zodpovednost nehazej na zadny "lakace". Nezlob se na me,ale je to jako s drogama,nebo vetsinou se zoldakama,az na vyjimky.Vybrali si to sami,ale budou hazet nasledky na vsechny kolem. V tom je ceskej narod mistrem nad mistry,rikam tomu "hajzlovstvi".Proc se nechali ty lidi zlakat a nepovesili naopak toho "lakace"?Pro jeho modry oci??!

  • proud napsal:

   "Proč se po Sametové revoluci 1989 nekonal soudní proces Babice 2 s organizátory StBáky?

   Protože takový soud by vzbudil veřejnost a vyvolal velký povyk."............jiste,jeste vetsi parchanti vyuzili nase hajzlovstvi,protoze spravne nemuseli nikoho probouzet,navic si to moc dobre hlidali co vim,a kazdy pokriky o veseni komancu nebo stbaku jejich lidi namichanyv davu okamzite eliminovali! Spravne ale by nemuseli,protoze lidi by si to s parchantama stejne vyridili,ovsem ne nasi "hajzlove",ti se jen vyrvali a nechali si nachcat do drzky,ted makaj v montovnach a nechavaj si platit za praskani na druhy!

  • proud napsal:

   Nicmene je zajimavy sledovat jak se nic nemeni a malokdo ma odvahu priznat veci jaky skutecne byly a jsou,takovy jsme hrdinove a proto mame co si zaslouzime!!!

   • proud napsal:

    A tak to zustane do ty doby,kdy si dame ruku na srdce a srovname si hrbety,vytahneme hlavy z cizejch prdeli!!! Pokud to ovsem stihneme vcas,jeste pred sebeznicenim!

 15. Vlado napsal:

  A co potom znamenal pakt Hitler - Pilsudski z roku 1934 na jehož základu si Pšonci ukousli Těšínsko když v roce 1939 obsadil Wehrmacht zbytek Českomoravska? A část Oravy bratiam Slovákům kteří si fofrem udělali svůj štát a spřátelili se štandopede s Německem. Tak kdy vlastně bylo zaděláno na válku? Třeba když si Němci vzali zpět Porůří a Frantíci nic neudělali.

 16. Jarek* napsal:

  A mistře z čeho to jako že Vám rozum stojí? To je jen šťouchaná mezi oligarchy pro vlastní pobavení. Oni nedělají nic bez not. Mistře, oni jsou plně organizováni od jinud. Ty hovadiny, co předvádí je jen obraz stavu Vaši mysli a těch, kteří jim jakoukoliv volbou k tomuto dáváte mandát a odobřujete to, aby Vám v konečném důsledku nakopali do řiti. A to mi věřte, že oni Vám tu prdel zmalují.

 17. proud napsal:

  :-))))))))))))))))))))))))),porad zapominas dovysvetlit,a to se mi na tobe libi,ze kazdy "zvyseni" mzdy ma za nasledek patricny zdrazeni,zdravotni pojistovnou pocinaje,takze mas ve finale min nez pred "pridanim" a kolonista si ale namasti kapsu vic..........njn,pokracuj ve svym neplodnym oblbovani,jako treba prave novapalo bez vlastniho nazoru ;-)

 18. Jarek* napsal:

  Jakékoliv organizování společnosti shora dolů je cesta do pekel. A je úplně jedno, jestli se tomu říká demokracie, nebo monargie. A to je celé. Pokud to pan nechápe a následně neví jak z toho ven, zbytečné dál komentovat, či vysvětlovat.

 19. proud napsal:

  Ale objevil,jenze umis hovno :-)))))))))))))))))))

 20. proud napsal:

  Meles picoviny se svou vymyslenou CSV jedinyho cloveka :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

 21. proud napsal:

  Co se rozcilujes,ja jsem se svym "ucenim" taky skoro sam,a rikam ze kazdymu podle jeho znalosti a hlouposti,at se klidne kazdej stressuje a honi za prachama,krade a podrazi sousedy a podobne,zene svy deti na smrt v budoucnosti,kdyz se mu to libi a ani nerozezna ze to vlastne dela :-)))))

 22. proud napsal:

  Lepsi jeden prd,nez deset doktoru,dobre si to zapamatuj,umelce:-))))))))

 23. proud napsal:

  Jste curaci oba dva,spis jen ty sam,je vas tu takovejch vic,co vystupujete pod x nickama a myslite si ze je to snad nejak zajimavy,bejt "krivej" :-)))))))))))))))))

 24. proud napsal:

  "PANE PROUDE,ŽE VY ZAVIDITE PANU KRTECKOVI,ON JE TEĎ NÁRODNI HRDINA"...............tak tenhle je po dlouhy dobe nejlepsi :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!