GRATULACE PANÍ PEKAROVÉ ADAMOVÉ!!!

75388367_2590418817705856_6642131176251195392_n(tentokrát vážně i trochu nevážně)

Velice této političce gratuluji k získání "vůdcovství" ve straně TOP 09. Je to skvělá zpráva pro celou naši politickou scénu, byť by asi bylo dobré ji ještě mírně informačně osvětlit. Pokud jste něčí loutkou (v případě TOP 09 US státních elit, tedy neokonů), tak plníte vždy jen úkoly, které jsou vám buď přímo zadány a nebo pracujete z vlastní iniciativy a to v dikci toho, jak vám káže vaše psychické nastavení, díky kterému jste právě tou loutkou a díky které jste jako nástroj používány těmi, jejichž míra chápání je vyšší. Topka vždy byla elitářskou klanově-korporativní skupinou založenou cizáckým šlechticem a vedena jedním opilcem a jedním gayem/pederastem. A nyní došlo ke změně - momentálně je Topka jediná strana u nás vedena ženou. Vzpomíná si někdo co jsem psal v minulosti o mužské společnosti, které vládne žena? Ve vztahu/konkurenci k těm společenstvím, kde tomu tak není, se jedná o cílenou likvidaci daného subjektu.

Díváme se na celosvětový odpis liberální demokracie - můžete tomu nevěřit, můžete se tomu smát, můžete si ťukat na čelo, ale tento zcela objektivní proces, který je těmi co chápou již delší dobu ohlašován, prostě probíhá. A logicky začne dříve nebo později dopadat i na politické strany, různé neziskovky, lobbistické skupiny atd. Začíná to ovšem od špiček, ale o tom až jindy.

Pokud máte upozadit, umrtvit nějakou stranu (stát, společnost, firmu) tak necháte v jejím čele lidi, které ještě můžete někdy použít, aby se odepsali spolu s ní a ztratili tak poslední zbytky "kreditu"? Ne, stáhnete je mírně do pozadí, do čela zvolíte nýmanda a až bude konec, tak budete moci říci - podívejte se, moje loutky za to nemohou, to vy jste si do čela zvolili tuto osobu a ta to celé zvorala. Své loutky pak můžete použít jinde a jinak. Už je tedy jasnější, proč musela vyhrát tato paní a ne šlechtic z "elitního" klubu? Myslíte si, že o tom ví ona sama? Nikoliv, místo toho, aby si teď okusovala nervózně nehty bouchá šampus, ale to už tak u podobných lidí bývá.

Česká politická scéna, přesněji opozice, již delší dobu ohlašuje, že v rámci boje proti Babišovi udělá jakousi fúzi a všichni se spojí. To co vznikne bude muset mít nějakého lídra, nějakou hlavní tvář, která to zaštítí. S jistotou můžeme říci, že "lídr" Top 09 to nebude, což je také jistě cílem této volby. Koho tedy použijí? Zhuleného Piráta a nebo Posseltova sluhu z ODS? A nebo zkusí přeci jen exhumovat Kalouska?

Na danou paní Adamovou (že by strana musela začít od Adama?) hned vyplaval zajímavý detail: má na ruce arabsky vytetovaná jména svých dětí (dodatečná oprava: jména svých "rodinných příslušníků", protože jako správná kariéristka žádné děti nemá, některé info servery to, ale pochopili jinak - již teď ji lidé nerozumí, takže vybrána byla opravdu dobře). Prý je to staré a nechala si to udělat v Maroku, protože - cituji: "..se mi to písmo vizuálně líbí". Povrchnější odpověď na to jak trvale poznamenat vlastní tělo asi jen tak nenajdete. Možná jí v tom Maroku zapomněli muslimové říci, že Bůh tetování zakazuje, tedy přesněji ten jejich, tedy arabsky Alláh. Co mimochodem řekl o tetování známý sexuolog Radim Uzel? Cituji: "Kdysi jsme se učili v učebnicích kožního lékařství, že tetováž je znakem nižšího intelektu, kriminální anamnézy a nebo obého". Zajímalo by mě co by řekl této paní, jestli to, že je blbá a nebo že ji čeká kriminál? Nebo snad obojí? Těžko říci.

Na netu jsem dnes zaznamenal tuto hlášku: Chtěl jsem něco napsat o sněmu TOP O9, ale pak jsem si vzpomněl na úsloví "o mrtvých jen dobře".

Takže ještě jednou gratuluji straně TOP 09 k volbě nového lídra a celé ČR, že bude zase o něco lépe.
8 Komentářů k GRATULACE PANÍ PEKAROVÉ ADAMOVÉ!!!

 1. bzdící spící napsal:

  Osobně bych je ještě neodpisoval kvůli pozici v Praze a taky ty korespondenční hlasy ještě mohou udělat divy v příštích volbách,když se to dobře ošéfuje a udělá maly blackout při volbách.Tak to necháme prozřetelnosti.

  • proud napsal:

   Muzou si delat o volbach jaky hlasy co chtej,GP si to stejne sebrat nenecha,at si zvolis koho chces,kdy uz to pochopis???! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))............NAIVKO!!!!!!!!

  • proud napsal:

   To neni o volbach a nikdy to o nich ani nebylo,je to jen o nas,o blbech! Mame volby aby nas nenapadlo ROZDEL A PANUJ,prestoze volby o nicem jinym ani nejsou,stejne jako strany,poslanci,padelany zastupitele a podobne,vsecho je treba rozdelovat a vsemu dat svy zastupce co s jinejma budou na krev,tak to chteji,potrebujou,o to se snazeji a to maji,tak se zenou stada!!!

 2. proud napsal:

  Je to holt problem,kdyz se o odboj snazej idioti,pak to podle toho vypada,jak nam nakonec ukazali prikladne napriklad "pirati",jak nam ukazuje sikmookej skautik a tady priposranej krtek,ala ten jeho druhej nick,a buhvi kolik jich jeste ma...........jeden za 18,druhej bez dvou za dvacet,vsechno jedna slizska,prolhana,pretvarujici se banda.

 3. proud napsal:

  Zalez krtino,se svejma prdlejma kecama a navrhama........

 4. proud napsal:

  Bez si volit...........debile,na nic jinyho GP neceka nez az koho zvolis,aby si ho dosel predelat k obrazu svymu,curaku z hliny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!