PODZIMNÍ A ZIMNÍ DONBAS 7. – TALENTY DĚTSKÉ UMĚLECKÉ ŠKOLY

KODAK Digital Still CameraTři dny po úspěšné výstavě a tvůrčí dílně dětí z Alčevské dětské umělecké školy v Centru dětské a mládežnické tvořivosti v Alčevsku (LLR) jsem se po více než roce 25.11.2019 opět přišel do Dětské umělecké školy podívat. Po škole mě provedla zástupkyně ředitelky školy Valentina Petrovna Děgťjarjova. Poté se již musela věnovat svým žákům a já jsem postupně obcházel jednotlivá oddělení a sledoval, jak se rodí kresba.

Setkal jsem se zde nejen s některými dětmi, které se zúčastnily tvůrčí dílny (Mila Sauljak, Sofia Zezjulina aj.), ale i s dětmi z naší družební 13.ZŠ (Veronika a Alisa Malinovské, Sofia Zezjulina). A mnohé další děti si mě pamatovaly z mé předchozí návštěvy. V jednom oddělení se děti zabývaly modelováním, ve všech ostatních kresbou. Znovu jsem se přesvědčil, jak nadané děti do této školy chodí. Během dvou vyučovacích hodin jejich rukama vznikala opět krásná díla, z nichž mnohá bych si rád pověsil na zeď.

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR

 

 
3 Komentářů k PODZIMNÍ A ZIMNÍ DONBAS 7. – TALENTY DĚTSKÉ UMĚLECKÉ ŠKOLY

  1. Karel K. napsal:

    První polský “kosmonaut“ Mirosław Hermaszewski otevřeně přiznává, že naše Země je placatá. Soudruhu Vladimíre Remku, a kdy to přiznáš i Ty ? Chceš si vzít pravdu do hrobu ? . .

    https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

    • proud napsal:

      Je potreba ale vysvetlit tu "placatost",ono jde spis o jakousi "nesoumernost",neco jako tvar sutru...........takze nikoliv uplne placata placka,spis sutr se stranou trochu do placata! :-).Tedy zadny pravidelny koule a elipsy...........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!