Iniciativa proti urážkám Ruské federace a překrucování dějin

česko_rusko_ms_kurzy_(1)Také nesouhlasíte s chováním starosty Řeporyjí Pavla Novotného a s dalšími podobnými fenomény, které se u nás objevují? Potom zvažte, jestli byste nedali svůj občanský postoj najevo nějakou "viditelnou formou". Příkladem může být vyjádření svého postoje na facebooku ambasády Ruské federace, jako inspirace může posloužit následující text.

Tímto prohlašuji, že já i spousta mých spoluobčanů nesouhlasíme se stupňujícími se urážkami a jinými útoky na adresu Ruské federace a jejích občanů, které se zejména v poslední době začínají stále intenzivněji z České republiky ozývat.
Plně uznáváme roli maršála Ivana S. Koněva a dalších vojevůdců, jakož i milionů statečných vojáků, kteří bojovali - a mnoho z nich v tomto boji položilo svůj život - za osvobození Evropy, včetně naší vlasti, od fašistické a nacistické poroby. A kteří v tomto boji zvítězili.
Jsme si vědomi smrtelného nebezpečí pro nás, náš stát a národ v případě, že by nacismus zvítězil. To, že jsme před touto zhoubou byli uchráněni považujeme za obrovský dar od národů, jež se na našem osvobození podílely. Tento dar přijímáme s vděkem a pokorou.
Současně nás naplňuje hrdost na statečný boj jednotky generála Ludvíka Svobody, která po boku Rudé armády přispěla svým dílem k porážce fašistického zla.
Bohužel i v našem státu existují lidé, kteří by preferovali, pokud by byl náš národ namísto osvobození postupně vyhlazen dle plánu na Konečné řešení české otázky. Podobně, jako byli v minulosti vyhlazeni lužičtí Srbové a polabští Slované, kteří dříve obývali rozsáhlá území v dnešním Německu.
Je logické, že takoví lidé nenávidí Rusko, ve kterém vidí poslední záštitu Slovanstva v současném světě. Rusko, jenž svojí silou a neochvějností hatí jejich zrůdné plány.
Takoví lidé se v dnešní době, bohužel, v České republice nezřídka dostávají do vysokých funkcí.
Důsledkem jsou nejen stále se stupňující hrubé urážky na adresu Ruské federace, překrucování dějin včetně dehonestace hrdinů z Dukly, útoky proti pomníkům atd.. Také dochází na různá soudní rozhodnutí, ustanovující například, že občany Ruské federace je, na rozdíl od všech ostatních, možné a správné diskriminovat, či Že nacistický a kolaborantský majetek zabavený na základě závěrů konference v Jaltě z roku 1945 musí být vrácen.
Všechny tyto fenomény v poslední době vytryskávají jeden po druhém jako gejzíry bezuzdného hulvátství, lži a nenávisti. Příčinou těchto jevů je však něco ještě mnohem horšího, a sice nepolevující úsilí o naplnění tisíciletých plánů na konečné řešení otázky Slovanů.
Jako součást příprav na realizaci těchto plánů můžeme pozorovat vyvolávání nenávisti a konfliktů mezi slovanskými státy navzájem, nenápadnou přípravu migrantských armád na Západě a nasouvání NATO do východní Evropy a k hranicím Ruska.

Už tomu nehodláme mlčky přihlížet.
7 Komentářů k Iniciativa proti urážkám Ruské federace a překrucování dějin

 1. Pavel Holý napsal:

  Tento krátký článek svým obsahem zcela jasně vystihuje dnešní smutnou a velmi vážně nebezpečnou realitu. Plně s obsahem souhlasím a ztotožňuji se s ním. Pavel Holý

 2. David Stibor napsal:

  V současné době dochází k překrucování dějin.A to by se nemělo stávat.Mneli bychom si vážit hrdinů, kteří nás osvobodili od nacistů. Mnozí dali to nejcennější,svůj život abychom mohli žít v míru.Plne souhlasím s článkem.

  • proud napsal:

   K jejich prekrucovani dochazi prakticky co existujou,jako s kurvama,ty jsou taky od dob kdy chlap zjistil,ze mu smakuje kunda........

 3. Steininger Ladislav napsal:

  Direktiva Allana Dullese, ředitele CIA a šéfa politické rozvědky USA, takzvaná "Doktrína boje proti Rusku a jeho satelitům."
  Vypracovaná už po roce 1945.

  - Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám.

  - Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit.

  Jak?

  - Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitům. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí.

  - V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost.

  - Ve státní správě vyvoláme chaos a zmatek. Nenápadně, ale aktivně a ustavičně budeme podporovat panovačnost a aroganci úředníků, korupci a bezzádasadovost.. Poctivost a smysl pro pořádek budou zesměšňovány a jakoby nikomu nepotřebné, prohlásí se za přežitek minulosti. Hrubost a drzost, lež a podvod, alkoholismus narkomanie, zrada, nacionalismus a vyvražďování národů - to všechno budeme pěstovat v lidském vědomí.

  - Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti.

  - Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. Takto budeme postupovat.

  • proud napsal:

   Jeho direktiva??? To mi prijde nejaky hodne povedomy ve spojitosti se siozidama a mam divny tuseni ze tehdy jeste ani nebyl na svete,pokud vubec aspon jemu podobny jmeno............... ?

 4. Břetislav Morys napsal:

  Zastávám podobný postoj, který je uveden v článku. Musíme být hrdi na boj našich předků, kteří nás osvobodili od fašistické a nacistické poroby. Nesmíme zapomenout na oběti, které přinesli pro naší svobodu.

 5. Břetislav Morys napsal:

  Souhlasím s obsahem článku. Nesmíme zapomenout na naše předky, kteří osvobodili naši vlast od nacistické poroby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!