Absolutně nezbytná úloha slovníku v boji ČT proti Rusku

 

sponarVčera ve 21.30 hod jsem na ČT 24 sledoval pořad Horizont, moderovaný Tomášem Šponarem. Samozřejmě, ta nejhrubší protiruská propaganda jako vždy, takže v tomto směru nic nového – až na jedinou věc. A to totálně naddimenzovanou přemíru následujících dvou výrazů: ruská hrozba a nelegální anexe Krymu Ruskem. Jako kdyby si moderátor dal pro tentokrát za úkol narvat obojí, ať to stojí, co stojí, pokud možno do každé věty svého referátu. A bylo to opakování téhož a stále dokola a dokola tak nápadné a nepřirozené, že nemohlo být náhodné.

Takže co? Dostali redaktoři zpravodajství ČT od svého vedení nový úkol, anebo jim byl starý úkol jen důrazně zopakován.? A to nejspíše v tomto znění „Opakujte tytéž dva výrazy svým posluchačům tak často a po tak dlouhou dobu, až se v jejích mozcích usadí jako zcela přirozené a nevyvratitelné skutečnosti. A kdo z vás jich dokáže načvaňhat do svých pořadů vůbec nejvíc, bude odměněn zvláštní vánoční prémií. Malou slavnost při jejím předávání obohatí svým duetem herci Mádl s M. Issovou“.

Že jsou ovšem skutečnosti, ať už týkající se ruské hrozby či nelegální anexe Krymu někde zcela jinde, to nesmí redaktory ČT – včetně Tomáše Šponara – samozřejmě zajímat. On dostal úkol a musí jej plnit. Jinak může jít, odkud přišel.

Je to volba nelidská, a jde pro všechny redaktory, nejen tedy pro p. Šponara, o volbu o to nelidštější, že se stále z různých alternativních webů mohou ještě i dnes dovídat i pravdy jiné, než jsou ty, které sami hlásají. Což je např. v případě nelegální anexe Krymu Ruskem toto Prohlášení šéfa AALEP ( Asociace akreditovaných právníků pro styk s orgány veřejné moci EU) Christiana Fouloye, které bylo vydáno už před půldruhým rokem a na našich alternativních webech se shodou okolností objevilo před několika málo dny.

Zde je z něj to nejpodstatnější:

„Ještě i po 3,5 letech po vstupu Krymu do Ruské federace se i nadále na Západě zpochybňuje právo vůle krymského obyvatelstva a hovoří se o „ anexi“ poloostrova Ruskem.

V tomto případě právní analýza ukazuje, že připojení republiky k Rusku bylo v souladu s ustanoveními ústavy Ukrajiny - a to zejména v části 10, věnované Krymu, a vztahují se na samostatný právní status tohoto regionu, který se „ právně opírá o právo národa“. Existovala v ní také možnost uspořádat referenda na místní úrovni. Ústava Krymu z března 2014 rovněž předpokládala referenda „ o jakékoliv věcné problematice občanů“ (článek 48). S ohledem na tuto skutečnost AALEP uznala zákonnost postupu dobrovolného vystoupení Krymu z Ukrajiny i prohlášení o nezávislosti a následné žádosti o vstup do Ruska“.

A tak přemítám: Když si tohle člověk přečte, není mu asi dvakrát příjemné dvacetkrát či padesátkrát opakovat nelegální anexe Krymu Ruskem v průběhu půlhodinového programu Horizontu.

Ale klid, pane Šponare. Stále častěji se z různých stran – a teď už dokonce i ze strany policie – ozývají hlasy, že je třeba všem webům, které takováto prohlášení, jako je např. i ono prohlášení šéfa AALEP, zveřejňují, zakroutit krkem.

Dobrá zpráva pro vás: Až k tomu dojde, bude na tom vaše svědomí ještě líp, než je teď, protože pak se už o žádném prohlášení šéfa AALEP za žádných okolností a též nikdy nedovíte. A s ještě větším klidem než dnes a též už bez sebenepatrnějších rozpaků budete padesátkrát během půlhodiny opakovat výraz nelegální anexe Krymu Ruskem.

Ale jaksi se mi nechce vám k takovémuto budoucímu triumfu gratulovat.
100 Komentářů k Absolutně nezbytná úloha slovníku v boji ČT proti Rusku

 1. Marco napsal:

  Anglosasové jsou sračky a tak si myslí, žeopět sníží stav Slovanů ale až nadejde ten čas, nasadíme do zákopuv první línii právě tyhle rusofóby. Ať si to s nimi naši bratři vyřídí pěkně z očí do očí. Vemte si jen ty žvásty. Když se zamaslíte, z jakých důvodů se vedou války, tak to vychází přesně naopak. To oni chtějí další válku o ruské bohatství a tak masírují budoucí pěchotu směr Moskva.

 2. Jarin napsal:

  Včera ve zprávách na ČT09, ale i jinde, jsme se dověděli, že teroristické organizace NATO se dohodla, že největším nebezpečím je Rusko a terorizmus. K tomu, když si přidám podobné výroky starosty Prahy Říčan a stále stupňující protiruskou kampaň v mainstreamu, tak mi z toho vychází jediné: příprava národa na válku s Ruskem. Ta probíhá skrytě již několik let zpevňováním všech mostů i malých mostků na vedlejších silnicích tak, aby po nich mohly jezdit americké Abramsy. Takže my se aktivně chystáme na válku s RF, tedy na 3. světovou a vůbec nikomu to nevadí! Jen ať mi dají kvér, vím moc dobře, proti komu ho mám použít! Proti Rusům to určitě nebude!

  • proud napsal:

   Presne podobne to taky vidim,ale ty mosty at zpevnej,az jim to Ivan pojede vysvetlit,opet a zase,pokolikaty uz,pojedu s nim,aspon je nebudeme muset spravovat my a zdrzovat se!

   • PetrC napsal:

    Proc by mel jezdit, kdyz muze pouzit rakety?

    • proud napsal:

     Muze,ale pobije pak spousty nevinnejch lidi,coz neni jeho styl,jestlize to pujde jinak.........

     • PetrC napsal:

      Uz davno vas-nas nepovazuje za pratele. A ze to neni jeho styl. Nebudte naivou. Rusove nikdy nedbali na ztraty,ani na svoje, ani nepratelu. Diky tomu vetsinou vitezili. Ale to se bavime o tom nejhorsim scenari. Vse to co,se deje je jen za ucelem zastrasit Rusko izolovat a vyprovokovat nejakou tu revoluci uvnitr. Nemyslim ze NATO by si neco dovolilo. Okopavat, podrazet to jo. Ale na valku s tim materialem co si rikaji vojaci si troufnou tak na nejaky statecek, ktery se nemuze moc branit.

      • proud napsal:

       Nikdy nezapominej na Slovanskyho ducha.Na nepratele se ohledy nebraly,coz je spravne,ale nejak si nevzpominam,ze by Rusove u nas znicili vic nez museli,pri osvobozovani,zato Americani se v Plzni vyznmenali,znicit co se dalo,zlikvidovat konkurencni fabriky ,kdyz se k nim dostali,to je zajimalo.

       • PetrC napsal:

        Az Cesko bude volit Slovanskeho ducha mozna. Ale jak si vsimam hodne Cechu se za to ze jsou Slovane se spis stydi a maji sklony spis tvrdit o zaostalosti Slovanu. Lide mlcenim schvaluji vladni spinu. Doplaci na to. Co se tyce amiku, co by jste ocekaval po potomcich vrahu. Tim myslim ty co tam vladnou.

        • proud napsal:

         Tim jen dokazujou vlastni hloupost a ovcanstvi,proto rikam ze s tim je potreba neco delat driv,nez s cimkoliv jinym,protoze jak se nedostaneme pres to,pak je vsechno dalsi jen plejtvanim energii,casem i snahou.......Co taky od amiku cekat,drzej se toho cim byli kdyz prisli,dobyvatele,odjakziva,a azyl pro kriminalniky ze zbytku sveta,logicky,ti se neptaji a delaji co se po nich chce,aby nemuseli zpatky a za katr.

  • Jan napsal:

   Chlapi ozbrojujte se. Nenakupujte zbran na zbrojni prukaz, budou ji tak evidovat a mohou ji pak kdykoliv zabavit. Kupte ji na cernem trhu a nikomu ani muk. Budeme ty zbrane potrebovat. EU nas chce preventivne odzbrojit.

  • Vaska napsal:

   nejen po těch mostech jezdit - ale i pod nima - proč si myslíte že bourali mosty co jdou nad dálnicema - aby pod nima projeli soudruzi z SS s těma svejma krámama

 3. Jan napsal:

  Skrceni internetu i americkych (!) firem pokracuje. Publikace v nejakem smeru informujici o uspesich Ruska, ci pozitiva o Rusku mizi a namisto nich se tam objevuji falzifikaty falsujici dejiny Ruska a Evropy naprosto nestydatym zpusobem. Prikladem jsou publikace Viktora Suvorova ke koupi na Amazonu i v Cesku v Luxoru i jinde. Muze to byt nahoda, ale tenhle zmetek a zradce Ruska ma jmeno nejvetsiho neporazeneho vojevudce Alexandra Vasiljevice Suvorova. Muze to byt nahoda jmenovce, ci spise tak zvoleny pseudonym, aby vyniknul. Vynika jenom prolhanosti a falsovanim dejin podle ‚vsechno bylo jinak’. Ne Hitler napadnul Sovetsky svaz, ale predesel obsazeni Evropy Rudou armadou! Idioti to hltaji jako informace, ktere jim byly odepreny a zatajeny. Dezinformacni valka nabira na obratkach. Jejim cilem udelat z Rusu podlidi (Novotny z Reporyji a jeho vystup v ruske TV), zavrazdeni teroristy v Berline pry Rusem z tajne ruske sluzby. Co prijde dal? Vrcholem bude false flag prezentovany jako utok Ruska na jednu ze zemi NATO, ktery bude okamzite bez varovani potrestan atomovym utokem, preventivnim uderem na Rusko. NATO bude vyuzito jako uderna sila, ktera pritom bude vygumovana. USA si slibuji, ze jejich uzemi bude usetreno! Hluboce se myli!!!!!! NATO je pod velenim Pentagonu a USA budou zniceny take. Evropa ovsem take, bude neobyvatelna. To je ta nase bezpecnost skrze NATO, kterou si platime! Nepritelem neni Rusko, tomu nasazuji zidi na zapade uz 1000 let psi hlavu, ale aliance NATO-USA, ktera znamena smrtelne nebezpeci pro nas vsechny.

  • proud napsal:

   Nejdriv ze vseho je potreba se stat z ovcanu obcanama a pak se vzdelavat a sjednocovat se kde to jde a bude potreba.Domluvit si spolecnej,co mozna jednotnej, celoplosnej postup.Pak se zacnou dit veci!!! A kdyz se zadari jak ma,bude to neuveritelne rychly a ucinny a takzvane "bez jediny,prolity kapky krve".Coz u ovcanstva vodenyho na popravy za ruznejch valek,kdy si papalasi mastili kapsy, nepada v uvahu.

 4. zdeněk Bosina napsal:

  wau. Super. souhlas.
  Vymizí potom z těch zvrácených a podporujících nejenom terorizmus i taková propaganda homoušů jako v předvánoční reklamě. Co říkáte na to co mně šokovalo v 10 hodin ráno. Šla vánoční propagandistická reklama, kde si strkají do krku jazyky dva homosexuálové v hlubokém polibku-jeden je hoša je bílý a druhý hnědý. Hraje jim k tomu vánoční odrhovačka ze západu.!!!??? nemůže to být zločin, když se to vysílá v čase, kdy se na tv dívají i nezletilí?

  • proud napsal:

   Umyslnej zlocin,narizenej Bruselem a podporovanej ceskejma uchylama.

   • PetrC napsal:

    Proude za svoje potomky jsme zodpovedni my sami a ne Brusel. Lide se maji starat o vychovu svych potomku a ne ze hodi na nejaky statni system. Lide misto aby se starali o vychovu svych potomku se staraji o mamon. Zrovna ted jsem u chlapika, ktery se honi za prachama, rozbita rodina z deckem stravil minimum casu na nic cas. Ale penize kolem neho jen litaji. V podstate nestasny clovek.

    • proud napsal:

     Obvecne mas samozrejme pravdu a souhlasim,ale ber to jak to je vcelku,nekouskuj to,abys mohl delat a pozdeji tvy decko,aby melo vzdelani,musi do skoly a musi mezi lidi,aby se "vyznalo,naucilo"............a to je pro nej,ac si to neuvedomuje,umyslne vrcholne nepratelsky prostredi,je na tobe jak ho na nej pripravis,ale rozhodne by to slo lip za podminek pratelskejch skutecne a nikoliv opacne co se pratelsky jen tvari.

     • proud napsal:

      Sam dobre vis jak je tezky v tomhle jednat s otevrenou detskou dusi a nenechat se v nejhorsim pripade zavrit a tim sebe,rodinu i decko znicit............protoze decko nezna nastrahy a prizdisracstvi s pretvarovanim se,tak te nechtic napraska,na to prijde a zacne se ucit v tom vyzbavat ale az mnohem pozdeji.Proto je tezky v takovym prostredi skutecne vychovavat.

     • PetrC napsal:

      Samozdrejme ze se musi ucit. Jenze my ho mame vychovavat a ne skola. Je na nas jak ho pripravime. Kluka jsem pustil do skoly jen na posledni ctyri roku (skola tu je 12 roku). Navic jsme kontrolovali jak je skola uci. Pokud se nam to nelibilo vyridili jsme si to z reditelem. Co brani rodicum udelat to same? Na vychovu decka mate pred skolou naskok, takze nejake vymluvy jsou jen ospravedlnosti nasich chyb.

  • proud napsal:

   .....a to i v pripade,ze by se na to "nezletily" nedivali........zdejsi svet si plete kriminalitu a svobodu,zcela evidentne,nepokryte a verejne..........

 5. PetrC napsal:

  Zaden Brusel, zaden system, ale my jsme zodpovedni za vychovu svych potomku. A pokud si neumime vytvorit solidni prostredi v rodine, jak ho mame vytvorit ve state?

  • proud napsal:

   Meli bysme bejt! Ale nejsme az tak jak bysme meli.Uvedom si co vsechno se ti stavi do cesty a jak. Ale pravda je ta ze i presto bysme se meli snazit.Problem je ze spousta mladejch rodicu ma za cil jenom penize aby "se meli dobre" a potomky mohli zkurvit dostatkem...........a to je malo a dilo prave toho Brusele a ostatnich co ti do toho kecaj jen se ti to maly narodi.

   • proud napsal:

    Hned ve spitale ti ho okamzite po narozeni podrazej ockovanim,tak co kurva jeste chces,kdyz se te ani nenamahaji zeptat a chovaj se k nemu jako k vlastnimu majetku!!!

   • PetrC napsal:

    Proude, jestlize daji prednost zisku pred rodinou nezasluhuji si nic dobreho a decko formujete vychovou, pokud decko vidi ze hlavni jsou penize, neckejte od neho neco dobreho.
    Proude take mi chteli kecat do vychovy a ockovani, poslal jsem je do prdele i s jejich deckyma pridavkama. Jenze vetsina rodicu je presvedcena ze stat se ma postarat o jejich decka. Pokud by ho meli hned ve spitale ockovat, tak radsi sezenu neco soukromeho. Decko neni majetek nikoho, ale do urciteho veku za neho musi rozhodovat rodice. Ja nikdy nelitoval toho ze o me budocnosti rozhodli rodice, ale lituji toho ze mi fotr sem tam poradne neprastil.
    Brusel je mesto, nerozhoduje o nicem. Rozhoduji lide,kteri jsou placeni z nasich dani. Kazdy chlap chce mit spokojenou rodinu a uzitecne potomky podle toho by mel konat. Ja zazil spoustu lidi, kteri vzdy rikali -jestli ti ti pujde rekni a my to zkusime take.

    • proud napsal:

     To je sice fakt,ale ja videl a vidim kolem sebe hodne tech co ani nevedi ze se s jejich detma a s nima deje,nebo delo vubec neco spatnyho,dokonce primo naopak,pak je tezky je z neceho vinit,ale nutny,je to jako se zakonem,jeho neznalost neomlouva.A casto vidam extremy ,kdyz se nekde vytasej napriklad s hajzlem na niceni rostlin od Monsanta a klidne si to dejchaji,cakaji mezi lidma po dlazebnich kostkach a kdyz je upozornim co sobe a druhejm pachaj,smejou se tomu a tukaji si na celo,to se pak otocim a rikam si,kdyz chcete teda chcipnout i se svejma detma,branit vam nebudu...........a to jsou lidi co delaji pro mesto,ktery by zatracene melo vedet co dela.

     • proud napsal:

      A to jsme jen u zakladnich veci,kde je pak politika a ty jeste horsi zalezitosti?............

      • PetrC napsal:

       No prave. Lide jsou presvedceni ze ten bordel se jich netyka. Znami tak samo pouzivali postriky a ted ma kamos rakovinu a jeho manzelka je na kysliku. A to cely zivot je na cestvym vzduchu. Jenze jim reknete at se chemii vyserou a maji vas za blba. Dalsi znami maji decka a jejich zakon je ze vse se spravi dobrym slovem. Nespravi. Nemuzou je ovladnout. A je zajimave ze pokud jim je hlidame jsou velice hodni a vystacila mi k tomu jedna dobre mirena facka, kterou jsem dal nejstarsimu kdysi davno. Ne ze lide nevedi co se s jejich detma deje, ale vetsinou to nechteji vedet. Kdysi jsem bral decka s problematickych rodin a museli jsme toho nechat. System po me chtel at se k nim chovam jak k chovne zveri. Dam jim nazrat, necham je prespat a zavedu je do skoly. Ja je vzdy bral jak vlastni a zacly problemy. Decka nechtely od nas jit, jejich prospech a chovani ve skole se zlepsil a socialni pracovnce po nas zacly do vseho srat. Tak jsem se vzteknul a rekl jim ze farmar na decka nebudu a prestali jsme je brat. System nechce lidi, ale otroky, roboty, nemyslici stado, ktere nezije pro sebe, ale honi se za vselijakyma kokotinama co jim nabiji do hlavy vsude pritomne reklamy. Bohuzel na to nejvic doplaceji decka.

       • proud napsal:

        Vsak kvuli tem se to dela,logicky,protoze staryho psa novejm kouskum nenaucis a ma rad svuj narod a svou zemi.Ale kdyz zkurvis decko,zplodi zas jen dalsiho zkurvence a ten zas dalsiho,a o to jim jde........

 6. PetrC napsal:

  Jenze to vse je na rodicich. A jedine jak se muzeme postavit systemu je prave vychovou decka. To je jedina vec kterou mame pod svym vlivem. Pro mne decka vzdy byl smysl zivota a to nejlepsi bylo travit cas s potomkama. Ted mi pripada ze lide berou decka jako pritez. Vykopnout do skoly, po skole nejaka ta opatrovatelka neboli babysitting. Za komousu to take nebyl zaden zazrak jesle - materska skolka - skola a rodice do prace. Jenze tenkrat se darilo jeste system eliminovat tim ze prarodice se starali. Ted nic takeho nevidim.

  • proud napsal:

   Bohuzel,a je to cim dal horsi navzdory recem jak se kdeco v dobry obraci.Dochazi na moje slova,samo se neobrati! Apropo,otazecka Peto,mrkni jestli najdes neco materialniho,spisy,fotky,veci i nematerialniho,autenticky vzpominky na predky,starsi od roku 1846.

   • proud napsal:

    To kua neni zdaleka tak davno,jak se rika,vlastne teprv vcera,ze?............

   • PetrC napsal:

    To jste vycetl v noemove arse. Ale asi to je pravda. Z dedkama jsem se bavil tak nanejvys o prvni republice. Ale berte to tak-kdy byl vynalezen fotoaparat? Nekdy v devatenactem stoleti, takze bych se ani tak moc nedivil. Pokud se podivate nekde do musea urcite neco najdete. Etruska kniha treba vysla jeste pred nasim letopoctem. Mam dojem ze nasi predkove mysleli spis na zradlo nez na knihy.

    • PetrC napsal:

     Je spousta veci o kterych nemame ani poneti. A take spousta veci o kterych si myslime ze zname a pri tom se jen domnivame. Ja mam rad dejiny, jenze v celku o nich toho nic nevime.

     • proud napsal:

      Ja je rad mit nemuzu,obzvlast kdyz je to prolhany a pouziva se to k nasemu ohlupovani a drzeni zkratka navic jeste takovejma kecama ze kdo nezna svou mkinulost,nema budoucnost,z toho cisi sionismus na vsechny strany a uplne nahlas jeci.

      • PetrC napsal:

       Neni pravda. Je dobre znat kdo nas vzdy zradi. Kdo kde vrazdil pro bohatsvi, ted vrazdi pro pry demokracii. Je dobre vedet ktery narod je agresivni. Ono geny pretrvaji, je nazvy se meni. Kdysi to bylo v zajmu kolonizace, nyni demokracie. A porad stejne staty, stejne zajmy, jen slovnik se meni. Nebo zidovska revoluce v Rusku, kdy vrahove obvinuji obeti. Ne zapomenout, ale poucit se. Naopak zidi, sioniste a veskera ta pakaz si preje to aby lide zapomeli. Potom je lehke obvinit lidi napriklad Rusy z agresivity a mladi jim to sezerou. Je dobre vedet co nemci provadeli na okupovanem uzemi. Lide si musi uvedomit ze geny se nemeni. Nebo by jste chtel na to vse zapomenout?
       Jiste historie je prolhana, ale je na nas abychom pochopili co bylo dobre, co zle a snazit se eliminovat to spatne.

       • proud napsal:

        Geny jsou Peto jenom jedny pro vsechny,bohuzel! Co je Amerika? To jsme my,evropani!!! Co je Nemecko? Zase my!!! Je cas se prestat schovavat pred sebou samejma a hazet vlastni odpovednost na jiny,je cas ji prijmout a dozvedet se jak se veci maji a zaridit jak se ty veci budou mit dal,protoze ty veci co jsme si nechali povyrazet z rukou v minulosti sobe samejma, nas budou jedine srazet dolu,nic vic! Dokud nebudeme ochotni tohle vsechno prijmout a pochopit,predsevzit si jinou budoucnost,budeme porad ve stejny prdeli jako ted a srazeny vlastni minulosti jako doted.Rozhlidni se konecne,k cemu nam kurva je ta minulost?? Zda se ti snad ze nam pomaha a je to lepsi???

        • PetrC napsal:

         Ale ne. Muj syn je naprosto stejny jak ja. Ja zjistuji ze jsem uplne stejny jak muj fotr. A potomci vrahu budou ve velke vetsine stejni jak jejich fotrove. Je rozdil mentalita Rusa, nemce, nebo Asiata. Chcete ric ze Cesi jsou ve vetsine stejni jak zidi?

        • proud napsal:

         Zijes v Canade Peto,ja zil v Americe a v Rakousku,tam jsi nejspis v Traiskirchenu zacinal,jako ja a ajako snad kazdej. Potkaval jsi takzvany "starocechy",rozhodni si tedy sam co odpovis,ja za sebe bych je kdybych mohl nakopal vsechny tenkrat do tlam a do prdele a je jedno jestli v Rakousku,nebo v Americe,vetsi svine nez je a Polaky jsem ve svete nepotkal,snad jedine Turci se jim mohli rovnat............bohuzel.

        • proud napsal:

         Ale napsal jsi to dobre,jdeme ve stopach svejch rodicu,to je overitelna minulost kterou dokonce castecne i pamatujeme! O ty ale nediskutuju,sam ji znam a znam ji pravdivou,me zajima az ta starsi.Ale desim se toho kdyz vidim uz dnes jak se lze v historii o ktery mi vypravel jeste deda co ji sam na sobe zazil,nechapu ze je nekdo az tak blba,hnusna kunda,ze uz tu krouti ac jeste dozivaj pametnici a nefackuje ho hanba.A ty bys chtel abych bral vazne historii? Ani nahodou!

        • PetrC napsal:

         Nezapomente ze narody se hodne misi. Sami nevime jestli nejaka ta nase baka nepodlehla zidovskemu, nebo nemeckemu panovi. Co se tyce Polaku, ten narod je krizeny zidama ve velkem. Jenze na mixu zalezi ktere geny prevladaji. Treba mamcina rodina prisla z Berlina v dobe krize do Cech. Ja nemohl tu rodinu ani citet. Prijeli vzdy namysleni s krabickou fixu jako darky. Stryc mel tovarnu a vzdy rikal ze zamestnava par lidi, ale hodne vychodoevropanu a turku. Ja treba vidim jak se treba Cesi chovaji k domorodcum v Asii. Velice solidne. Ale treba frantici a nebo belgicane je maji za sluhy. Az na male vyjimky jsou velke rozdily v narodnostech.
         Vy pisete srazet dolu, ale mne nic takoveho dolu nesrazi. Prave naopak vim komu nemuzu naletet. Hlavne mne k tomu nazoru donutila praxe,kdy jsem naletel par zidum. Nastesti jak se rika co te nezabije to te posili.

        • PetrC napsal:

         Prave, uz ted se prekrucuji fakta, ktere zname od prapredku. Dokonce se uz prekrucuje to co jsme sami zazili. Prave proto musime o tom vsem informovat nase mlade a ti ty jejich. Zadne zapominani.

        • proud napsal:

         Presto si myslim,ze je lepsi se orientovat na soucasnost a budoucnost,kdyby uz jen proto,ze kazdej vnimame minuly po svym a podle svejch zkusenosti,nemuzeme tedy bejt chte nechte naprosto nestranni!A tak vznika bordel.

        • proud napsal:

         To miseni narodu spolu souvisi,proto tvrdim ze je jen jedna rasa,bila,ostatni jsou pokrouceniny.Coz nepisu ve zlym a neoisu to jako jedinou pravdu,je to to co jsem zjistil a zkusil "overit" a klaplo to,stejne je to vic teorie,nez neco jinyho a pisu to jako napovedu,nemam nic proti "jinejm",paklize oni nemaji nic proti mne,tak moc je to prosty.A proto me genetika zajima asi tak jako minulost,tedy nezajima,jen jako zajimavost kde jde mozna nekdy sem tam chytit neco jeste zajimavejsiho.Vim to i podle sebe,kdyz jsem krapet hledal co jsem zac,prisel jsem na to ze nejspis potomek napoleonskyho vojaka co nekdy u nas nebo za Uherska zustal.znamena to snad ze prestoze se cejtim bejt slovanem a Cechem,tak jim nejsem??! ;-).Picovina,jsem,a jako poleno! :-)))

    • proud napsal:

     Presne v ty,jsou tam zajimavy veci a ja moc rad overuju,nez sednu na lep:-)))).Hodne veci je potreba spravne pochopit,o coz se snazim.Je blbost ze pred tim nebylo nic,natoz nikdo,to chapu ja,ale vsechno predtim je vylhany,bylo neco co dodnes ohrozuje ty nejvyssi zkurveny zlodeje a tak se to nesmime dozvedet.......

     • PetrC napsal:

      Je na cloveku aby rozeznal dobre od spatneho. Jsou vanoce a ja blbec jsem se rozhodl obdarovat syna knihou Tichy Don v anglictine. Na Amazonu jsem jich par nasel. Vse je podfuk. Takze zkusim jeste ruske velvyslanectvi. Ale v dnesni dobe sehnat neco obektivniho je fuska. S klukem dost casto diskutujeme o ruznych historickych udalostech. Jenze najit neco od pametniku a nebo neco co zrovna neni politicky korekt je skoro nemozne. Proste chteji aby lide zapomeli a nebo meli jen ten jejich pohled na udalost.

      • proud napsal:

       A prave proto tvrdim ze je lepsi se tim vubec nezatezovat a koukat jakej jsem ted a jakej chci bejt,zajimat se o moralni kodex,ktereje ne ze opisu,vyctu,ale ktereje si sam vytvorim a tim ze ho budu dodrzovat a naucim to svy deti a kazdyho kdo bude mit zajem ho uvedu do zivota. Je to lepsi nez nekde spatne odbocit v minulosti,sednout na lep nejaky lzi a pak zjistit ze jedu pul zivota na picu........

       • PetrC napsal:

        Takze z decek vychovate ovecky, ktere naleti na anglos-saske ojebavacke reci? Ono totiz nasi mladi jsou vcelku naivni a schopni uverit ze to co se deje je v zajmu lidstva. Ovsem jak s nima sednete a ukazate jim co rodiny tech nejvetsich demokratu vyvadeli jeste pred par lety ovsem pod jinymi hesly jsou ochotni zacit premyslet.

 7. PetrC napsal:

  Moralni kodex. Co to je? Je to podle eskymaku,asiatu, nebo cernych? Kazdy ma jiny pohled co je to moralka.

  • proud napsal:

   A to je problem,prave :-).Je potreba aby uvidel svetlo sveta jeden dobrej a universalni.Ale k necemu bude jen tehdy,kdyz budou vsichni koukat,aby byl dodrzovanej......

   • proud napsal:

    .....a to predesilam a podtrhuju: DOBROVOLNE!

    • PetrC napsal:

     Co je to dobrovolne? Neco jak krestenizace slovanskych narodu? To by jste si pral? Ja jsem nekdy jen rad ze existuje jiny svet, nez ten nas pokrytecky. A abych napsal pravdu, tak nejmoralnejsi lide byli ti kteri nemohli nic urvat. Jak se rika z nouze cnost. Neco ve smyslu - v nedeli sla vyzila uvedomela obcanka rovnou z kostela protestovat pred sex obchod a vyzyvala k moralce a ve stredu tam sla nakupovat.

     • proud napsal:

      To je co rikam o rovnostarstvi a bezfinancni a bezobchodni spolecnosti kdy se sere na jednu hromadu a z ty se rozdeluje podle potreb...........kdyz to napisu nejjednodusejc jak to jde.

      • PetrC napsal:

       Zadne rovnostarstvi. To jsem poznal jak jsem byl v uniich. Kazdy stejny plat,ac byl dobry remeslnik a nebo parazit. Nebo chcete at ma stejne slovo nekdo parazituje na vymozenostech spolecnosti, zatim co ostatni se snazi aby fugovala? Zadna hromadka at ma kazdy to co si zaslouzi. Staci se podivat jak jeden maka aby bylo co jist a dalsi sedi doma a ceka na podporu a jeste si dela z pracujiciho prdel.

       • proud napsal:

        Chybne uvazujes. Jsem pro to rovnostarstvi.Podivej se co nam ta tvoje "starost" o netahla prinasi a co nas stoji!!! Jen at si klidne vezmou,porad to prijde levnejc a hlavne na ne v tom pripade muzu spis,nez kdyby po me nic nechteli,paklize zacnou skodit..........

        • proud napsal:

         Navic ti to sice nemuzu dokazat,ale jsem presvedcenej ze casem je stud prinuti se pridat samy od sebe,kdyz je budu dokopavat,budou se sprajcovat donekonecna a ucit to svy deti......

        • PetrC napsal:

         Ja tady to zazil. Netahla meli stejne jak ti kteri neco produkovali. Zaden stud, ale hrde rikali ze prijeli kolektovat penize a ne delat. Samozdrejme ze ti kteri poctive delali se casem prispusobili tem nemakacenkum. A tak to bylo i na vedoucich pozicich. Ted si predstavte ze si takou skupinu vemete na opravu baraku. Myslim ze by vas to rovnostarsvi peslo.

        • proud napsal:

         Zazil jsi to spatne,protoze netahla nemaji v praci co delat..............kdo je do ni vzal,zaslouzil by aby s nim vedeni vyrazilo dvere jako s nima.....

        • proud napsal:

         On ma kazdej delat jenom tu praci na kterou staci,kterou flaka,znamena to ze na ni nestaci a musi prejit na jinou......

       • proud napsal:

        To je prave ten zakladni ,zrejme umyslne podvrzenej omyl,ze kazdej bude rad sedet na zadku a divat se jak ostatni makaj,pritom opak je pravdou,za stejnejch podminek.

        • PetrC napsal:

         Ale jaky podvrzeny? Vsak se podivejte jak dopadaji staty ktere rozmazluji sve obyvatele. Treba Svedsko, lide proste zacnou casem degenerovat.

        • proud napsal:

         Kdyz rozmazlujes ovcana,zacne ;-)

        • proud napsal:

         I kdyz zrovna Svedsko mi moc neprijde jako zeme na rozmazlovani......uz kvuli svoji poloze.Neprijde mi prilis sobestacny.

   • PetrC napsal:

    Jeden dobrej a univesalni? Vzdyt to je NWO, jak chcete vnucovat nejakou nasi moralku treba africanum? Vzdyt at si ziji jak chteji, ale na svojem. Pokud se pristehuji jinde musi se prizpusobit. A tak by to melo platit i opacne. Nas pohled na moralku je ovlivneny zido-krestansvim. Bylo by zajimave vedet jakou moralku meli nasi praprapredci. Mam dojem ze by jsme byli prekvapeni.

    • proud napsal:

     Mozna,ale nesmis zapominat na x beznejch situaci kdy se bez toho kodexu proste neobejdes,je potrebnej,jinak nemuzes ani k sousedum,abys neriskoval ze te nezavrou,nebo nesezerou............Ono taky jak te tak ctu hodne zalezi co si kdo pod tim pojmem predstavuje :-))))))))))))))))))))))))).Ja v tom vidim jakejsi manual na mezilidsky chovani a vztahy za beznejch situaci....... :-).Jestli doma cernoch cernochovi urizne hlavu a sezere ji je skutecne jejich vec,ale ne kdyz to udelaji turistovi :-))))))))))))))))))))))))))))

     • PetrC napsal:

      Tak tam proste turisti nemaji jezdit. Vy pojedete do zeme, kde neni bezpecno? Ja se neridim nejakym moralnim kodexem, ale svedomim. A take neminim nekomu kazat o moralce. Ovsem muj dum moje zakony.

      • proud napsal:

       Nemas pravdu,protoze ten tvuj "dum" v tomhle pripade patri vsem! Afrika je tvoje,moje,jako jejich,stejne Evropa,jen s tim,ze jsme nekde vic doma,tam kde jsou nam podobni.........coz ovsem neznamena ze nemuzeme jinam jen proto,ze tam zijou kreteni!!! Jsem ochotnej se v cizi zemi chovat podle jejich zakonu,ale s tim ze po me nikdo nesmi chtit abych nekomu ublizoval,nebo abych si ublizovat nechal.Pak se cejtim povinnej zjednat napravu!

       • proud napsal:

        Je totiz rozdil mezi turistou a mezi dobyvatelem,coz nesmi znamenat,ze kdyz zautocis na turistu,ze te nemuze odstrelit jak zaslouzis!

       • PetrC napsal:

        Toz jedte rict negrum ze Afrika je vase. A nebo otevrete dvere negrovi. Citite povinnost sjednat napravu, tak zacnete doma. Ja citim povinost drzet si svuj dum podle mych predstav, ale v cizim neminim prosazovat svoje zakony. Takze bud budu respektovat jejich a nebo nebudu navstevovat. Pokud se podivate na agresivni politiku sionistu delaji presne to co vy pisete. Neumi si udelat poradek doma, ale vsude jinde zavadeji svoje poradky. Tak samo islamisti. Ja prece nemam pravo nekomu cizimu zasahovat do zivota a nutik ho k moralnimu kodexu, ktery uznavam ja. Doma je doma, tam vetsinou je stejny kodex, ale mate narody ktere maji uplne jiny nahled.

        • proud napsal:

         Ale jiste Peto,ale vuci sobe navzajem,ne vuci me jako navsteve ktera jim nic nedela a do jejich zivota jim nezasahuje!!! V tom se od sionu ale hodne lisim,co rikas?:-)

        • proud napsal:

         Nemluve o tom,ze kazdej ma pravo branit svuj zivot vsema dostupnejma prostredkama!

        • proud napsal:

         Osobne bych o pripadnym kriminale premejslel az potom :-))))))))))))))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Ja reaguji na ten vas komentar a ten mi zavani sionismem.Pokud nekde jedete aspon z casti by jste mel znat mistni zakony. A o tom se snad bavime. Ne o par idiotech kteri jsou vsude na svete.

        • proud napsal:

         To ti zavani spatne :-).Jestlize se nekam chces podivat,mas na to stejnej narok jako domaci,nebo kdokoliv jinej,paklize ctis jeho zakony a zvyky,v pripade,ze ti nehrozej ujmou.Paklize by hrozily,je povinnost domacich v tom udelat poradek.Vychazim z toho ze mi patri cela planeta stejne jako komukoliv jinymu,a to taky patri! Pochopitelne ze s tim,ze nekde na ni je moje doma a jinde se chovam jako na navsteve.

        • PetrC napsal:

         Nikdy nemuzete mit stejny narok jak domaci. Proc by domaci meli mit k vam nejakou povinost? Nezapomente ze jsou zeme kde jsou klanove zakony. Vam nepatri vubec nic kromne toho co si vybojujete, neboli zaplatite. Pokud bymi prisel na pozek a tvrdil ze mu patri, tak ho proste odstrelim a hodim medvedum. Nebo ze bych prisel do vaseho a rekl ze mam narok v nem zit?
         Proude jiste vite kdo tvrdi ze mu patri cela planeta +10%. Jiste jako host jste vitany ovsem pokud mi budete trdit ze vam tu neco patri tak to z vas vypraskam, tak jak vy ze mne pokud vam zaberu vas dum. Clovek proste musi mit jistotu ze ma domov a nikdo mu na nej nesahne.
         Samozdrejme prirodni bohatsvi by melo patrit lidem. Tak samo jak puda tem kdo ji opracovavaji.

      • proud napsal:

       Zapominas,ze jsi prisel na tuhle Zemi celou a nikdo nema pravo ti kazat kde chces bejt!!! Stejne tak ale nemas ty pravo kazat jinymu,nebo jinejm.Zaroven taky plati,ze tys jim zivot nedal,abys o nem mohl rozhodovat,natoz jim ho brat,nebo je ohrozovat! A to musi platit uplne vsude bez vyjimky a pro vsechny,pro koho ne,neni clovek a pak se na nej vztahuje loveckej zakon,nebo zakon o skodny.

       • PetrC napsal:

        Ano, kazdy ma pravo se prestehovat tam kde mu to vyhovuje, ale musi se prispusobit mistnim. A nebo se vam libi migrujici islamisti, kteri prosazuji svoje hodnoty? Pokud se nekomu neco nelibi ma se zbalit a jit odkud prisel.

 8. PetrC napsal:

  Co je to dobrovolne? Neco jak krestenizace slovanskych narodu? To by jste si pral? Ja jsem nekdy jen rad ze existuje jiny svet, nez ten nas pokrytecky. A abych napsal pravdu, tak nejmoralnejsi lide byli ti kteri nemohli nic urvat. Jak se rika z nouze cnost. Neco ve smyslu - v nedeli sla vyzila uvedomela obcanka rovnou z kostela protestovat pred sex obchod a vyzyvala k moralce a ve stredu tam sla nakupovat.

  • proud napsal:

   "Co je to dobrovolne? Neco jak krestenizace slovanskych narodu?"...................:-))))))))))))))))))))))),dobrovolne je jenom dobrovolne,tedy zadny dobrovolne povinne a podobne :-)

 9. PetrC napsal:

  Prave, zaden moralni kodex neni dobrovolny. Za mlada jsem ojel kdejakou zenskou a pokud jsem byl nacapan manzelem tak mi ten moralni kodex vnutil vetsinou bombou mezi oci. Navic na moralku jsem se pred ctyriceti rokama dival uplne jinak nez ted.

  • proud napsal:

   No vidis,a ja vyrostl a zil tak, ze co je zadany neni pro me a pres to nejel vlak.Melo to tu vyhodu,ze kdyz mi nekdo chtel dat "bombu",nemusel jsem se drzet zpatky a taky jsem to nedelal:-).Ovsem byla pravda,ze jsem na ni nikdy necekal a po oznameni umyslu jsem startoval prvni,to mi nakonec i zustalo.:-)

   • proud napsal:

    Pochopitelne po vaznym oznameni,jinak bych byl brzo za kretena :-).

   • PetrC napsal:

    Kdyz neco zajebu tak si tu bombu zaslouzim, a ne abych se branil pokud nejsem v pravu. Ja vyrustal kde se rikalo ze jediny bezpecny sex je z vdanou. Zil jsem v meste mladych. Zenati na nocni, svobodni do baru na jejich neukojene manzelky. Jako mladi jsme srali na nejakou moralku. A ja bych ted mel kazat o moralce? Svedomi mne vubec netizilo, spokojenost byla tristranna. Ja si uzil, zena si uzila a manzel se aspon po sichte vyspal a presto mel spkojenou zenu.

    • proud napsal:

     Veru spatna obhajoba :-).Bejt tim manzelem,okamzite bych tu svini ze svyho kutlochu vykopal,at jde k tobe,prcas ji?Tak si ji kurva taky ziv!

     • PetrC napsal:

      No prave. Radsi chytit jen tu ranu. O tom umeni zajebat - vetsinou to trvdili ti co zavideli a nemeli moc uspechu u zen. Proude ty nezadane byly odpoledne.
      Jo, ale byla to krasna uchylka. Tenkrat se jeste soulozilo s zenama. Ted na to maji pocitace.

      • proud napsal:

       To je Peto na pristupu,nezadanejch bylo a je vzdycky dost,ale ty jsou holt "na dobejvani" a na to holt kazdej nema :-). Ale u me slo a jde o ten pocit,lizt tam po nekom jinym,fuj,na pobliti!Ted uz tu starost nemam,naucil jsem si vazit si svobody,ale jak jsem zjistil ze me spina ohrozuje,nejen sebe, tim ze drzi kdekterymu dobytku,tahla z baraku,bez diskuse.

       • proud napsal:

        Ale na co to ted jeste resit ,uz je vyresino:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • PetrC napsal:

        Jak pisu, vecer bar a panicky. Pres den pro lasku. Prave ze jsem tam po nekom nelez. Ty panicky sly do baru proto ze manzele uspesne budovali socialismus a nemeli cas na soulozeni. To jsme zase zmakli my kteri srali na dobre pracovni vysledky. A ja to jejich manzelstvi vlastne utuzoval. Vzdy jsem je presvedcoval o tom jak dobre manzele maji a jen at se jich drzi. Jo tenkrat byly zeny krasne a neodolatelne a soulozili jsme pro pozitek. Ted se mi zda jak by mladi ani z toho nemeli radost.

    • proud napsal:

     Neni umeni neco zajebat,umeni je nezajebat ;-)

    • proud napsal:

     Mimochodem si zjisti kolik chlapu sedelo za takovy magory co jim lezli za zenama,a zbytecne,jen kvuli blbcovi co si nebyl schopnej najit nezadanou babu.....tomu se rika sobecka nezodpovednost.Jednoho podobnyho lovili kdysi soudruzi z reky s tim,ze se ozral a utopil...... ;-)

     • proud napsal:

      A kazdyho blba co si nevi rady se svejma hormonama a rozbiji druhejm manzelstvi bych poslal za nim........

      • proud napsal:

       Mladi neni omluvou...........jenom vymluvou.

      • PetrC napsal:

       Tak, jake rozbiti manzelstvi? Prave naopak. Ovsem je fakt ze bych se tam neozenil ani nahodou. Ono priroda je taka ze male je dobyvatel a female ma byt pevnost. Cim vic dobyjete pevnosti, tim vic jste honocen. No a s pevnosti to je opacne.

    • proud napsal:

     Kazdej jsme holt uchylnej nejak jinak:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!