Nová kniha: Mohamedův Korán od Tommy Robinsona a Petera McLoughlina

Islám obal(1)Peter McLoughlin píše:

Amazon (spolu s ostatními platformami patří do toho to kolosu – paypal, abebooks, ebay atd) smazal z nabídky tento knižní titul. Dokonce to zašlo tak daleko, že i antikvariátní kopie je zakázané na Amazonu prodávat. Toto je ekvivalent diktatury nacistů nebo komunistů 21. století. Mnozí jistě pamatují pálení či zabavování knih z těchto diktaturách dob. Přemýšlíte, jaká jiná kniha o Islámu byla Amazonem zakázána? Mein Kampf si můžete na Amazonu koupit. Stejně jako teroristický manuál The Anarchist Cookbook.

Můj nedávný výzkum ukazuje, že obsah Mohammedova Koránu je vyučován na univerzitách po celém Západě. Tj. vyučuje se chronologický řád Koránu. Akademici používají knihu z roku 1953, která je každé dva roky dostiskována. Je tedy zřejmé, že je toto téma důležité. Proč by jinak byla kniha z roku 1953 tištěna v nových nákladech každé dva roky.

Poté, co jsem strávil příliš mnoho času na univerzitách, vím, jak jsou mnozí zoufalí z toho, o čem lze či nelze psát. Taktéž vím, že kdyby existoval nějaký předmět, který by osvětloval všudypřítomný a trvalý problém islámského terorismu, vydalo by to časem na několik tuctů knih. Domnívám se však, že žádný z akademiků se neodváží napsat aktuální popis tohoto tématu ze strachu a) že jej muslimové zabijí b) že by u veřejnosti získal na důležitosti tento problém.

Amazon odmítá opětovný prodej této knihy a zároveň odmítá uvést, proč byla kniha stažena z prodeje. Zakázali nejprodávanější exegezi Koránu. Nemůžu si pomoct. Za posledních 18 měsíců mei z Amazonu posílali zprávy se žádostmi, abych nabízel tuto knihu ve speciálních prodejních programech. Snažil ise prostě co nejvíce profitovat z prodeje knihy. Za těch 18 měsíců kniha získala více než 1000 recenzí.

Měl bych být asi pyšný na to, že jsem se podílel na sepsání knihy s 600 poznámkami pod čarou. Mám pocit, že jsem se ocitl ve společnosti Williama Tyndalla. William Tyndale byl popraven a spálen za zveřejnění překladu Bible. Myslel jsem si, že jsme daleko od takových praktik, kdy je někdo štván pro sepsání knihy. Jedna z věcí, která mě motivovala na sepsání této knihy, byla myšlenka, že prakticky každá kniha o Islámu se zdržuje kritického přístupu k této ideologii.

Pane abbé, nenávidím to, co píšete, avšak položím život za to, abyste to mohl dál psát. Voltaire

Nebylo dáno proroku žádnému, aby měl zajatce, pokud dokonale neporazil nepřátele na zemi- Korán 8:67

"Islám nebyl nikdy náboženstvím míru." Islám je náboženství boje. Nikdo by neměl uvěřit, že válka, kterou vedeme, je válkou islámského státu. Je to válka všech muslimů, ale islámský stát ji vede. Je to válka muslimů proti nevěřícím “. - Abu Bakr al-Baghdadi, vůdce islámského státu, Newsweek, květen 2015

"Papež říká, že Koran je kniha míru a islám je mírové náboženství" -
Daily Mail, srpen 2016

"ISIS džihádisté strhali papeže Františka a tvrdí, že jejich válka je podporována Alláhem v Koránu" - Daily Express, srpen 2016

„Vedení džihádu - šíření vlády Alláha mečem - je povinností nalezenou v Koránu, slově našeho Pána.“ - „Proč vás nenávidíme“, Dabiq (oficiální prohlášení islámského státu), 15. srpna 2016

"Na IRA jsme řekli pravdu, v islámském problému lžeme." George Walden, britský ministr vlády pro vysoké školství (1985–1987)

Koupí knihy podpoříte Tommyho Robinsona

Objednávejte na http://www.bodyartbook.cz/product/politika/tommy-robinson---mohameduv-koran-/146
108 Komentářů k Nová kniha: Mohamedův Korán od Tommy Robinsona a Petera McLoughlina

 1. Tommy Robinson zapadl do bažiny napsal:

  Příští čtvrtek 12. 12. 2019 budou v Británii parlamentní volby a Tommy Robinson - velmi překvapivě - podporuje Borise Johnsona.

  Jeremy Corbyn se vyjádřil, že Boris Johnson nechce brexit stejně jako Mayová, Johnson se jen snaží vše zaobalit tak, aby vina za setrvání v EU padla na parlament.

  Swinson responds to Tommy Robinson backing Boris Johnson
  http://www.scotlibdems.org.uk/swinson_responds_to_tommy_robinson_backing_boris_johnson

  • Jan napsal:

   Johnson reprezentuje elity, ktere Brexit nechteji, protoze ztrati ksefty. Finacni centrum Londyn prestane existovat a Anglani ale dostanou svobodu.

 2. Konjunkce Saturnu a Pluta v lednu 2020 napsal:

  Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu

  Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001.
  Cyklus Pluto–Saturn je také úzce spjat s politikou a politiky. Saturn symbolizuje státní strukturu a její správu, Pluto moc. V napjatých fázích tohoto cyklu se představitelé státní moci a politici ocitají pod mimořádným tlakem, které na ně vyvíjí Pluto. Jsou vystaveni řadě pokušení, tradiční astrologie je nazývá „sex, moc a peníze“. Někteří z nich v této zkoušce neobstojí, uzavřou smlouvu s ďáblem (Pluto), což jim samozřejmě dříve nebo později zlomí vaz. Tato bilance se obvykle projeví v napjatých fázích a na konci celého cyklu.

  • Jano napsal:

   Smutne, ze aj takymtohlupostiam niekto este veri. A cudujeme sa moslimom a islamu!

   • Dědouch napsal:

    Není čemu se divit. Pokud ti od narození tvoji rodiče a všichni v okolí budou cpát do hlavy, že jsi vyvolený, budeš se takovým cítit a jsou-li vás miliony...

 3. pokračování napsal:

  Dá se tedy předpokládat, že nás v roce 2020 čeká radikální proměna politických struktur a politické garnitury, někteří politici odejdou, jiní budou „odejiti“. Postupem doby pravděpodobně vzniknou nové mocenské oblasti, některé státy a velmoci nabydou na významu a vlivu, některé ho ztratí.

 4. pokračování napsal:

  Vzhledem k tomu, že na konci roku 2020 se ke konjunkci Saturn–Pluto připojí ještě planeta Jupiter (filozofie, expanze), dá se očekávat nejen počátek nového světového uspořádání, ale i postupná změna paradigmatu neboli světového názoru.

 5. Zdroj napsal:

  Jiřina Köppelová PRIMA ZOOM

 6. Jan B.D. napsal:

  Video: Šokující příběh z Německa. Islámská svatba z donucení, bití, znásilňování… Úřady to kryjí

  https://www.casopis-sifra.cz/video-sokujici-pribeh-z-nemecka-islamska-svatba-z-donuceni-biti-znasilnovani-a-ponizovani-urady-to-kryji/

 7. Jarek* napsal:

  Mohamedův korán sepsaný Vatikánem.Jaká to veselá junda. Vedle toho Bible sepsaná stejnými autory, vedle toho Das kapitál, Mein Kampf I a II z téže autorské dílničky. To, že pod těmi bláboly jsou podpisy jiných figur nemá žádného významu. Veškerá tzv. náboženství mají "jednoho" autora, to, aby v tom byl pořádek. A tak by se dalo pokračovat dost dlouho. Bulatým toto stejně nedojde a chápaví již dávno ví své.

 8. young napsal:

  Zatimco tento internetovy gigant pokracuje v prodejich knih, jako je ‚Komunisticky manifest‘ Karla Marxe, Doktrina povstani Al-Kaiidy: Abd al-Aziz al-Muqriniho ‚Prakticky pruvodce gerilovou valkou‘, ‚Terorismus a komunismus‘ Lva Trockeho, ‚Main Kampf‘ Adolfa Hitlera, ‚Prirucka anarchisty‘, tak tento nejvetsi knizni obchod sveta zakazal ‚Mohameduv Koran: Proc muslimove zabiji kvuli islamu,‘ jejimz spoluautorem je i britsky aktivista Tommy Robinson a Peter McLoughlin.

 9. .lak napsal:

  Ať si storry nechaj hromadně na "spartakiádu. :lol:

  Z AE

  Valerij
  Lidem (nežidům) chybí vzdělání a informace. Jen málokdo má čas studovat dění ve světě. Jen málokdo přemýšlí o tom, kdo a jak vládne světu. Lidé mají spoustu starostí s vyděláváním na chléb vezdejší. Večer přijdou utahaní domů, pustí si bednu a v bezvědomí usnou. O víkendu a svátcích se jdou ploužit hypermarketem. Nic jiného, nic kvalitního, občan k dispozici nemá. Navíc se už desítky let o židech nesmí mluvit ani psát. Lidem zkrátka nedojde, kdo je příčinou celé jejich bídy a neštěstí.

  Taky má málokdo odvahu, aby vyčníval z davu. Lůza ho smete a znemožní. Takový “uvědomělý” člověk, který jde proti proudu, musí většinou mlčet, aby ho dav neušlapal.

  7 OdpovězPro 5, 2019 5:07
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Asi to nebude tak jednoduché jako i život sám není Valeriji.
  https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/597-lilit-a-eva

  Včera teprve jsem zjistil co to bylo za “čupakadabru tehdy v noci na zahradě. Ale lišku jsem viděl na zahradě věnovala mi 4-5. vteřin pohledem. Překvapilo mne jak je malá a má opravdu velký ohon. Možná to bylo štěně nevím. A i trochu jinak vypadala ale tam jsou i kamzíkové kozy, tedy srny se vyhřívají ve stěně. :-)))
  https://ac24.cz/-/kanadan-natocil-ten-desivy-zvuk-v-lese-neznamy-zvuk-zrejme-zvirete?redirect=%2F
  Kňouři prý když se perou tak to jsou prý zvuky jako když se do sebe pustí čerti. Teď už ale vím co jsem slyšel.

  Ps. brečet nebudem, se z nás vokotěj

  0OdpovězUpravPro 5, 2019 8:07

 10. Jan napsal:

  Skrceni internetu i americkych (!) firem pokracuje. Publikace v nejakem smeru informujici o uspesich Ruska, ci pozitiva o Rusku mizi a namisto nich se tam objevuji falzifikaty falsujici dejiny Ruska a Evropy naprosto nestydatym zpusobem. Prikladem jsou publikace Viktora Suvorova ke koupi na Amazonu i v Cesku v Luxoru i jinde. Muze to byt nahoda, ale tenhle zmetek a zradce Ruska ma jmeno nejvetsiho neporazeneho vojevudce Alexandra Vasiljevice Suvorova. Muze to byt nahoda jmenovce, ci spise tak zvoleny pseudonym, aby vyniknul. Vynika jenom prolhanosti a falsovanim dejin podle 'vsechno bylo jinak'. Ne Hitler napadnul Sovetsky svaz, ale predesel obsazeni Evropy Rudou armadou! Idioti to hltaji jako informace, ktere jim byly odepreny a zatajeny. Dezinformacni valka nabira na obratkach. Jejim cilem udelat z Rusu podlidi (Novotny z Reporyji a jeho vystup v ruske TV), zavrazdeni teroristy v Berline pry Rusem z tajne ruske sluzby. Co prijde dal? Vrcholem bude false flag prezentovany jako utok Ruska na jednu ze zemi NATO, ktery bude okamzite bez varovani potrestan atomovym utokem, preventivnim uderem na Rusko. NATO bude vyuzito jako uderna sila, ktera pritom bude vygumovana. USA si slibuji, ze jejich uzemi bude usetreno! Hluboce se myli!!!!!! NATO je pod velenim Pentagonu a USA budou zniceny take. Evropa ovsem take, bude neobyvatelna. To je ta nase bezpecnost skrze NATO, kterou si platime! Nepritelem neni Rusko, tomu nasazuji zidi na zapade uz 1000 let psi hlavu, ale aliance NATO-USA, ktera znamena smrtelne nebezpeci pro nas vsechny.

 11. PetrC napsal:

  Valku nezacnou ani amici. Provokuji a doufaji ze Rusum prasknou nervy a zacnou neco lokalniho neco jak Osetie. A zase budou pokukovat zpoza bucku, jak se u nas rikalo. Ale aby sli primo,toho se nebojim. Vite si predstavit co by se delo v USA jen pokud by prerusena elektrina? A nebo zahynulo vetsi mnozstvi amiku? Vzdyt by se sezrali mezi sebou.

  • proud napsal:

   Prave,a Rusove to moc dobre vedi :-)

  • proud napsal:

   Me se zda ze problem je jinde,Rusko jede podle GP,bych to videl,a v Americe se proti nemu cast elit postavila(pochopitelne ze marne) a to ted bude stat Ameriku hodne,ale na druhy strane ji to pomuze,podobne jako Rusku pomahaj ty ruzny,ani nevim jak se tomu nadava,ekonomicky blokady.Rusko i Amerika jsou sobestacny,ale uvedomuje si to jen Rusko,Amerika ne,neni na to nachystana,dokud rozkrada po svete.Tak to holt je,kdo zacne krast misto aby makal,casem si na to zvykne a prace mu nevoni,pak se to zase tezko uci zpatky.

   • PetrC napsal:

    USA sobestacne moc nejsou. Musi porad dovazet ropu, mam dojem ze i castecne elektrinu bere z Canady. A to jsou pro ne ty zakladni veci. Nevim jak to maji treba s jinymi nerosty. To ze se mocenske biji mezi sebou je na jedno dobre, pokud by vladla jen jedna tak jsme uz davno v prdeli. Ono ne ze by amikum nevonela prace, ale musi za ni dostat zaplaceno. Coz se nelibi akcionarum. To je take jeden duvod expanze. Nezapomente ztraty na valce zaplati obycejny amik, ale zisky z ni maji soukrome firmy.

    • proud napsal:

     Dojit k pruseru,byly by.Jestli ted nejsou,je to jen jejich veci,mozna umyslem,ze co se da berou ze zahranici a svoje si setrej.Sobestacnost je o preziti,nemusi nutne znamenat ze uplne vsechno mas :-).

     • PetrC napsal:

      Pokud by amici meli prezivat, tak by se asi zacli zrat mezi sebou. Tak rozezrane a neprispusobile lidi jak v Canade a USA vidite malo kde. Zavrete jim hamburgrove bufety a uvidite tu revoluci. Lehce se zvyka na blahobyt, ale tezce se zvyka na pouhe prezivani. Tam jdou zabrany do prdele.

      • proud napsal:

       Na tom neco bude,i kdyz jsem tam videl a poznal jinej vztah k prirode nez u nas,rekl bych ze vrelejsi a ochranarskej,ale to mohlo bejt tim ze svy k svymu,jak se rika,kdyz se tim zabejvas,hejbes se mezi podobnejma lidma.Kdo vi......Na druhy strane je faktem ze kdyz byl lov flintou,stavali se z nich ozrali,arogantni hovada,na rozdil od nas co jsme chodivali s lukem.......

    • benmil napsal:

     V Americe je ropy a všeho ostatního dost. Jenže těžba a zpracování, a ostatní výroba je pracná a drahá. Pro chytré, nebo spíš vychytralé Amies je levnější a výhodnější, když špinavou práci odvedou hloupí otroci. Tak je to i s válkou. První, druhou, třetí... i s těmi lokálními.

 12. Rocco napsal:

  Já Tommymu Robinsonovi strašně děkuju, že se zastal tisíců anglických nezletilých dívenek, unesených, znásilněných, zdrogovaných, mlácených i zavražděných znásilňovacími gangy Pákistánců, Afghánců, Somálců, Albánců po celé Británii.

  Ale náboženství bych do toho netahal.

  Je třeba Pákistánce a spol. zbavit britského občanství a repatriovat je, nikoli rozdmychávat středověkou náboženskou válku.

  O to přece celou dobu jde, aby Evropa upadla do války - tentokrát nikoli obligátně s Němci, ale do pouliční proxy války a la Sýrie - a Američani se budou za oceánem chechtat, americká ekonomika a dolar prosperovat.

  Tak jim neskákejte na vějičku, na první signální.

  • benmil napsal:

   Bojím se, že na zbavení občanství kohokoliv je už pozdě. Některé země - a Británie patří mezi nejzranitelnější - jsou v takovém stavu, že muslimové už jsou v parlamentech a všech klíčových organizacích. Demokratickým způsobem se s nimi už nic udělat nedá.

 13. Rocco napsal:

  A myslím si, že v tomhle Tommy Robinson nemá pravdu. Svatá kniha je opravdu mírumilovná, i takový etický návod pro muslimy.

  Například v Sinajské poušti je křesťanský Klášter svaté Kateřiny, který byl založen v roce 565. Proroku Mohammedovi (* 22. 4. 571 - † 8. 6. 632) nikdy klášter nevadil, neřekl ani slovíčko proti klášteru.

  V Koránu je hodně věcí o hodně věcech, tak si to vykladač Tommy R. může vykládat různě, že.

  Stejně jako různí štváči nebo ISIS, vedené bú Bakrem al-Baghdádí, ve skutečnosti agentem MOSSADU jménem Simon Eliott.

 14. .lak napsal:

  Reakce na téma z AE
  .lak
  Religiozníci nátlakovou skupinou a jak pískají tak mameluci tančí a ještě si myslí že jsou vzdělaní či je “lenní páni poddají !!! Dydlace
  Jenom dodám že se středověkými manýry a výstřelky byly i následná dění kteří si asi chtějí někteří zopakovat s choutkami inkvizice konqisty a následnými boji poddaných s klerofašistickým absolutismem. Ovšem s tímhle se kdysi do evropy nedostali a teď to paradoxně vymírající platí těm s populační explozí platí. Absurdistán – genocidy?
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  Když je blbá hlava trpí celý organismus, teď je otázkou není to hlava apokalypsy na ty paradoxně platící svou záhubu?

  Ve skutečnosti už jsou konvertité kterým že nejenže určuje komise otrokům co musí ale i poslední z nich a tady to s lidskými právy natož s důstojností má tak pramálo společného ba až to může být protikladem. Ano, hlupáků pánů. // nebo spíš hlupáků hlupáků
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  https://www.youtube.com/watch?v=1BtEqIEJOAs

  Processing...

  0 OdpovězUpravPro 7, 2019 14:00

  https://aeronet.cz/news/nejvyssi-soud-cr-rozhodl-ze-muslimsti-azylanti-a-strpenci-mohou-v-ceskych-skolach-a-skolkach-nosit-hidzaby-burky-kaftany-fezy-cadory-jarmulky-a-jakekoliv-jine-odevy-jsou-li-soucasti-viry/

 15. commit napsal:

  Tzv. radikální odnože Islámu zaniknou s devaluací dolaru a finančním resetem. Až Sionisté ztratí kontrolu nad centrálním bankovnictvím, islamisté přijdou o zdroje financování.

  • proud napsal:

   Až se bude psát rok dva tisíce šest
   Až se všichni přestěhujem do obrovských měst
   Až dálnicí zeměkouli opředem
   Až budem pyšní na všechno co dovedem
   Pak bude možná pozdě na to chtít se prát
   Co děti? Mají si kde hrát?

   Až suroviny budem vozit z Měsíce
   Až počasí bude řídit družice
   Až budem létat na Venuši na výlet
   Až za nás budou počítače přemýšlet
   Pak bude možná pozdě na to chtít se ptát
   Co děti? Mají si kde hrát?

   Až budeme mít továrny i na stromy
   Až umělá tráva bude před domy
   Až zavládne v celém světě blahobyt
   Až budem umět skoro všechno vyrobit
   Pak bude možná pozdě na to chtít se ptát
   Co děti? Mají si kde hrát?

   Nejak tak,porad se jen keca a hovno se dela a namlouvame si jaky budou vysledky..........nebudou........protoze kde nic neni,ani cert nebere a kde se jen keca a pritom se maka pro druhou stranu,tam muze neco chtit najit jen slunickar,nebo hovado!

   • proud napsal:

    A ted se seber a mazej zpatky do nemecky montovny!CEZ tam doda zadarmo elektrinu,kterou ty doma pomuzes zaplatit!

   • commit napsal:

    Bez brutálního nadhodnocení Dolaru a Eura by problém imigrace neexistoval.

    • proud napsal:

     Nevim co ma do cineni nadhodnoceni umelejch men s tim,ze se lidem rozsekaly domovy aby se jim ukradly suroviny a nemaji kam jit........Do toho se jim jeste naockoval militantni islam,aby cestou rozsekali na co prijdou a zeme si zadelaly na dalsi dluhy na obnovu a podobne............vsechno je to jen o prachach a mamonu,ale zrovna o nadhodnocovani,to nevim,o to se hraje podle me jinde.

     • commit napsal:

      Vše souvisí s finančním systémem.

      bez nadhodnocených měn by si nemohli desítky let trvající imperiální války dovolit, bez imperiálních válek by naopak padly nadhodnocené měny.

      Michael Hudson to popsal už v roce 1972, ihned po vzniku fiat dolaru, v knize "Super Imperialism: The Origin and Fundamentals of U.S. World Dominance"

      • commit napsal:

       * by si nemohli dovolit

       • proud napsal:

        Dobra,a jak dlouho dochazi k onomu nadhodnocovani men? Protoze se valci co je clovek clovekem,teda co to o sobe to blby zvire tvrdi............

        • commit napsal:

         Systém Bretton Woods od druhé světové války, do roku 1972 byl dolar podložen zlatem, dnes je podložen jen schopností USA kontrolovat svět. USA kontrolují svět díky dolaru, až padne jedno, velice rychle padne i druhé.

         Historicky byl imperialismus umožněn monopolem některých států na průmyslovou výrobu. To dnes již dávno neexistuje.

        • proud napsal:

         Vyhnul ses odpovedi,co treba Bonaparte,nebo jeste ti pred nim,Ruska revoluce,I,II.svetova, a podobne? I kdyz pravda,pravda o minulosti je hodne vachrlata.Ale budiz. Me to spis prijde ze ty stejny svine co vlastnej banky,vlastnej i zbrojni prumysl a nadnarodni spolecnosti,nebo jsou si hodne blizci, a tam bych hledal motivaci......planujou generace dopredu a penez maj ze je jednak nepocitaj,podruhy je jejich hodnota ani prilis nezajima,padne,dotisknou......Podeziram je ze je ani penize vlastne nezajimaj,maj je aby ovladali ty pod sebou.

        • proud napsal:

         Spis by me zajimalo jak a cim platej ti nejprachatejsi na svete,ti nejmocnejsi,mozna tak by se dalo zjistit o koho jde,podle toho cim plati.....asi to nebude usrana karticka,ani zlata, z raifaisenbank............

        • proud napsal:

         Podle me nepujde ani o kartu pro prachace co je bezne k mani........nejak se poznavat navzajem prece musej..........

        • proud napsal:

         A kdovi,mozna je zname dobre vsichni,ale urcite ne z politiky,nebo obchodu ani z niceho co by s nima byt i jen zavanelo,z niceho co by je mohlo banalne ohrozit......ticha uvaha nahlas:-)

        • commit napsal:

         Důležitý je majetek, který fyzicky kontrolujete. Problém kapitalistů v imperiálních státech je, že velká část jejich zisků z reálné ekonomiky plyne ze zámoří (z majetku v neo-koloniích). Jakmile ztratí současné páky, hlavně kontrolu nad finančním systémem, nedokáží si majetek udržet.

         Ve svých domovských státech jen hrají monopoly na trhu s nemovitostmi a bankovními půjčkami. To je konečná hra. Reset je nevyhnutelný. Kdo něco užitečného umí, nemusí se bát.

         Problémy imperiálních států jako ztráta konkurenceschopnosti, imigrace, nárůst podílu parazitujících vrstev, militarizace ekonomiky, popsal Lenin (narozdíl od mnohých zde nevěřím, že pracoval pro bankéře) už před první válkou.

        • commit napsal:

         Ti nejmocnější inkasují peníze od centrálních bank, většinou skrz zbrojní zakázky třetím zemím. Peníze končí převážně v nemovitostech ve formě hypoték, které splácí ti dole.

        • proud napsal:

         Muze bejt,presto se na to divam jinak.Pozice GP je neotresitelna.Kontroluje prachy prave tem prachatejm,nam je kontrolovat nemusi,mame v jeho meritku min nez hovno a i to za mesic utratime a musime shanet dalsi nic.Drzi prachace nejen prachama,nejspis to ani nebude to hlavni,vidim GP jako mafii,spis nez jako prachacen a jeho vladu jako hru,kdy zna dopredu ruzny vysledky a vybira si kterej nastane.Na kazdej pad drzi ty ostatni tak,ze neni uniku a slouzej mu i kdyz mnozi nechtej.Ale sami na to se mu postavit nemaji,bez nas to nejde a nam to rict nesmeji,natoz nas zadat o pomoc,bludnej kruh.

        • proud napsal:

         Proto nas zachrani jen uplne jina nase taktika a vedomosti.Na nikoho jinyho spolehat nelze,na vlady,policii,armady, teprve ne.A prat se s nima je sebevrazda,navic takova co by mu vlastne taky vyhovovala.......protoze jak k ni dojde,je to jasny znameni na vymenu otroku.

        • commit napsal:

         Čína údajně tajně hromadí zlato, prý má rezervy až 20 tisíc tun. Rusko navyšuje rezervy. Asi se chystají nahradit dolar zlatem v mezinárodním obchodu.

        • proud napsal:

         Tomu bych se na jednu stranu nedivil,na druhou je to se zlatem pofiderni.Buhvikolik ho uz davno nakradla treba Amerika...........kolik ho ma schovanyho Anglie a podobne,ukazuje mi to zase jen na to,ze nejbohatsi budou zas jen nejvetsi zlodeji............tomu se da vyhnout jen jedinym zpusobem,hodit jim vsechny tyhle veci na ovladani druhejch na hlavu......

        • proud napsal:

         Vsechny tyhle a jim podobny platidla maj jednu vyhodu,nejdou sezrat a nelze z nich zit,jenom za ne a o tom rozhodujou ti nejvyssi,jak dlouho a jestli........jsou jako drogy,delaj zavislejma a to je jejich hlavni poslani.....

        • commit napsal:

         Však zlato má význam jen jako neutrální platidlo v mezinárodním obchodu. Důležité je, aby nikdo nemohl bezpracně tisknout a kontrolovat světové platidlo a ovládat jím ostatní. Uvnitř států se dál bude používat FIAT.

        • commit napsal:

         UK a USA pravděpodobně mají méně zlata než vykazují. Vysvětlovalo by to vlnu repatriací rezerv (Německo, Polsko), na posledního se nedostane.

        • proud napsal:

         Jak je s cim smelit,vzdycky se smelit bude,je to prosty.Ve chvili kdy si vezmes co potrebujes,a kazdej,nejde smelit,neni s cim,natoz uplacet...........

        • proud napsal:

         Nebo ho maji naopak nejvic,za ty veky kdy vsechny okradaji............

    • .lak napsal:

     Tak to je obchodem kupčíků a penězoměnců s lidmi. Jejich výměny obyvatel kalegri. Má to tragikomický kontext že tahouni toho varietního čísla klaunů se sedebilizují a likvidují na uvolnění místa privilegovaným.

   • commit napsal:

    Pro koho makáte Vy? Poraženecké řeči vždy pomáhají nepříteli, ať už je to kdokoliv.

    • proud napsal:

     Sam pro sebe! Pro nekoho porazenecky,pro jinyho motivacni!!! Zapominas ze takovej druh imigrace muze dat lidi pri obrane naopak dohromady.

 16. Tommy, buď ozbrojen napsal:

  Tommy Robinson by se zaměřit na sunny, sunny jsou v rozporu s britským právem a britskou ústavou (nepsanou). Nikoliv Korán. Název knihy by pak nebyl tak efektní, ale zato pravdivější.

  Takhle si Tommy koleduje, měl by chodit ozbrojený.

  Vidím řeku krve, varoval 20. dubna 1968 - před 51 lety - britský konzervativní poslanec Enoch Powell před imigrací a spustil bouři

  Enoch Powell varoval v projevu před negativními důsledky masové imigrace do Británie a tvrdě kritizoval antidiskriminační zákon. Ve svém projevu vyzýval nejen k zastavení migrace do Velké Británie, ale dokonce požadoval zavedení zpětné emigrace, tedy vracení cizinců zpět do jejich domovských zemí.

  „Jako národ musíme být šílení, doslova šílení, když dovolujeme každoroční příjezd okolo 50 000 imigrantů, z nichž většina bude předpokladem pro budoucí růst populace přistěhovalců. To je totéž jako pozorovat, jak národ horlivě buduje svou pohřební hranici,“ burcoval Powell Brity proti imigrantům.

  Stejně ostře se opíral i do chystaného antidiskriminačního zákona, který měl Brity postihovat za znevýhodňování imigrantů. „Schválení tohoto druhu legislativy připomíná zapálení zápalky poblíž spousty střelného prachu. To nejlepší, co mohu říci o těch, kteří toto navrhují nebo podporují, je, že nevědí, co činí.“

  Powell byl přesvědčený, že antidiskriminační zákon zničí život rodilým Britům. „Britové zjistili, že jejich ženy nemohou dostat lůžka v porodnicích, že jejich děti nemohou dostat místa ve školách, že se jejich okolí změnilo k nepoznání, že zaměstnavatelé váhají požadovat po přistěhovalci stejnou úroveň disciplíny a schopností, jaká je vyžadována u rodilého Brita. Když se zadívám do budoucnosti, naplňuje mě neblahé tušení a stejně jako jeden Říman mám pocit, že vidím řeku Tiberu, jak se pění krví,“ řekl Powell ve svém projevu, díky čemuž jeho řeč vstoupila do dějin pod názvem „The Rivers of Blood speech“.

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/enoch-powell-reka-krve-imigrace-velka-britanie.A180416_133835_zahranicni_ksu
  https://en.wikipedia.org/wiki/Enoch_Powell

 17. Rakousko versus nacisté napsal:

  Rakouský kancléř Engelbert Dollfuss (*1892 Texingtal – +25. července 1934 Vídeň) (Křesťanská sociální strana), přezdívaný Millimetternich, tvrdě bojoval proti nacistům v Rakousku.

  V červnu 1933 byla NSDAP v Rakousku zakázána. Nacisté, SA-mani a SS-mani, t.č. ilegální, prováděli v Rakousku teroristické akce, bombové útoky na železniční tratě, telegrafní, telefonická a elektrická vedení, obchody židovské komunity. Dollfussova vláda na teror NSDAP okamžitě ostře reagovala a ještě v průběhu 12. června 1933 započala s obsazováním stranických domů NSDAP i objektům patřícím SA po celém Rakousku. Zabírání a zapečetění objektů patřících rakouským nacistům pokračovalo, stejně jako masivní zatýkání nacistických funkcionářů. Byli odsouzeni k mnohaletým trestům těžkého žaláře nebo po stovkách zavíráni do internačních táborů.

  V srpnu 1933 rakouská vláda vydala Nařízení o ztrátě rakouského spolkového občanství, které jí umožňovala zbavovat občanství těm svým obyvatelům, jenž v zahraničí podporovali Rakousku nepřátelské činy nebo se na nich podíleli či pokud se za tímto účelem odebrali do zahraničí. Občanství bylo odebíráno i těm občanům, jenž vycestovali do zahraničí bez platného povolení, pro které bylo předepsáno. 23. září 1933 vydala vláda další nařízení, tentokrát o zadržení státu nebezpečných osob, podle nějž mohli být podezřelí internováni v zadržovacích táborech (Anhaltenlager) bez soudního řízení na neurčitou dobu.

  Když se chce, tak to jde. Stejně je třeba zasáhnout proti imigrantům a politickým stranám, které imigraci podporují.

  • proud napsal:

   Jenze zapominas ze se az doted vzdycky vsechno zneuzilo a ja bych se s tebou vsadil,ze bys v tom lagru nakonec skoncil i ty,takze...........nasrat,tudy cesta nevede,je jina,mnohem lepsi a bez rizika.

  • Eschatolog napsal:

   engelbert byl zjevný popleta, nepochopil poznanou nutnost :-) , a proto za rok skončil na márách

 18. proud napsal:

  Je tezky pochopit a jeste tezsi vysvetlit lidem,ze mezi nabozenstvim nejsou rozdily a cil je stejnej,vyroba ovcanu.Jen postupy jsou mirne rozdilny,pochopitelne,aby se mohli jinak jmenovat a jakoby souperit............

 19. proud napsal:

  Taky preju vsem pekny, nase svatky ;-)

 20. Jan napsal:

  Islam mel byt davno zakazan jako nasilnicka a nebezpecna ideologie, jako fasismus. Je jeste horsi. Protoze zakaz u nasich precitlivelych politiku, trestajicich i urazku cikana neprichazi v uvahu, dokazuji tim, ze pracuji na vytvoreni kalifatu v Evrope a genocide bilych Evropanu a vsech nemuslimu!!!!

 21. Maroš napsal:

  HVzV? - bola to ukážka klasickej "takie" - islámskej stratégie lži a falše. Ten človek toho muslima fakticky kompromitoval "čo ty nato?" - muslim pochopil, že jeho rezidentúra falošného muslima a takie je prezradená. Keď šliapneš na hada - tiež zasyčí - je to v piči! A uhryzne.

  Stará indiánska bájka o jedovatom hadovi- Idián raz našiel v zime polozmrznutého malého štrkáča. Bolo mu ho ľúto, tak ho zobral do Wigvamu, že ho zachráni. Zobral si ho na lôžko pod kožušiny. Had sa prebral a indiána uštipol. Umierajúci indián sa ho pýta - "Prečo si ma zabil, keď som ti zachránil život?"
  Štrkáč odvetil - "A ty nevieš, že my jedovaté hady to tak robíme stále?!"

  O tom je slovenské príslovie "Nehrej si hada na prsiach!"

  Nóri sa vyhrievajú v saunách a o jedovatých hadoch asi nemajú pojem. Alebo sú to len skurvení Saracéni!

  "Kjell Ingolf Ropstad, vůdce Norské křesťanské lidové strany, schválil grant ve výši téměř 100 000 EUR, který použije radikální islamistická komunita k přeměně 100 let starého kostela na mešitu.

  Peníze půjdou pro Islámské kulturní centrum – organizaci, která má několik islámských škol ve svých mešitách v městech Drammen, Oslo a Mjøndalen, kde mohou děti zůstat i přes noc, píše deník Aftenposten."
  https://tadesco.org/nejen-nemci-ale-i-norove-se-zcela-zblaznili-norska-vlada-poskytla-islamske-skupine-100-000-euro-k-premene-kostela-na-mesitu/

 22. commit napsal:

  Proč sem pletete Sorose? Soros a jeho neziskovky v koordinaci s CIA a Mossadem pracují na udržení současného systému. Díky silnému dolaru si mohou kupovat desítky tisíc přisluhovačů a ovlivňovat světové dění.

 23. commit napsal:

  Přehnaný strach z Islámu, který tu předvádíte vy, je cílem pro-imigrantských Sorosových neziskovek. Zjistili, že občasný útok pod falešnou vlajkou nefunguje tak dobře jako masová migrace. Podpora imperiálních válek a Izraele před tzv. imigrační krizí nikdy nebyla tak vysoká.

 24. commit napsal:

  dolar není ničím kritý, do roku 1972 byl kritý zlatem.

 25. proud napsal:

  Obavam se ze uz neni zadna mena kryta,ani neni potreba aby byla kryta,kdyz se provalilo k cemu prvorade slouzi,kazda mena,jedno jaka........

 26. commit napsal:

  u národních měn to nevadí, vadí to u měny používané v mezinárodním obchodu.

 27. proud napsal:

  S existenci nadnarodnich spolecnosti a bank je to uz uplne jedno.Kazdej peniz te ma kontrolovat a ovladat,to je jeho ukolem,ostatni jsou jen "pridruzenky". Hodnoty se pocitaj v praci, energiich a podobne,uz davno ne v penezich ktery slouzej jen pro kontrolu populace...........

 28. commit napsal:

  Náboženský fundamentalismus je v dnešní době umělý jev, živený dolary. Migrační krize má materiální kořeny.

 29. commit napsal:

  Chvilkaře podporuje i Americká ambasáda.

 30. commit napsal:

  Arabové jsou od šedesátých let převážně sekulární. Většina teroristů jsou žoldáci nebo mediální fabrikace. Za vším hledej peníze.

 31. commit napsal:

  Hodně emocí, málo informací, tak jako všechny Mooreovy dokumenty.

 32. Rocco napsal:

  HVzV, jak ti to tenkrát dopadlo s tou tetovanou pokladní???? ♥

 33. .lak napsal:

  Mňjie jedenáctého někdo stál na ramenou bohů. Nevzal jsem si triko do postele a tak mne boleli prochladlé klouby až vas is ďas das is běs.

 34. .lak napsal:

  Tebe k nástroji nepustí, nevidíš že na něm sedí, aktivisto. :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!