Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.12.2019

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Jak N. Sarkozy informoval o postupném přenášení centra koncentrace řízení ze západní Evropy do Číny a Íránu a co je potřeba pro funkčnost centra koncentrace řízení, doporučení WADA zakázat Rusku účast na OH v Tokiu a následky zaprodanosti ruských sportovců, proč v současném světě neprobíhá dělba práce, ale naopak spojování řízení práce za účelem dosažení zisků při nízkých mzdách, a další.
5 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.12.2019

 1. .lak napsal:

  Z AE

  MAX
  od te dob v kterych biblicti antikrestane vyvrazdily 3/4 nasich narodu od velke moravy az po kyjevskou rus a sever tak nam neustale slapou na paty skrz jejich otroky z turko chazarske rise ktere nam sem v podobe nemcu nastehovali. Chazari po porazce od Sviatoslava rodu Poljanu ,ktery se dostal z pod jejich jarma , rozutelki se kam mohli. Pozdeji prijali turko chazari islam a vzniklo “turecko” a nase zeme byli uz odedavna inflitrovane touto “germanskou nemou egocentricko krvelacne kanibalistickou zveri.
  nemec znamena hluchy clovek k nasemu jazyku a nemy neume mluvit. Vzdyt Maji jen par padu a rody neznaji skoro vubec …. STOP GERMANIZACI A ANGLICTINE. jsou to exaktni jazyky ktere nemaji vyvyinute obrazove mysleni a puvodni koreny slov a vyznamy se jim vytratili. Proto jsou z nich materialisticke obetni zvirata ,narody co jdou pod nuz sivovi kali a z nich vzniknuvsich Jahvemu , Allahovi , Biblickemu vymyslenemu kristovi v lidskem – zvirecim tele. A na druhe strane jsou to krvelacne selmy ktere ziji pro krev a konzumaci energii a hmoty zivych bytosti.

  German original herman – buh hermes – jizni slovane
  Deutchland – teutchland – buh toth – dasli jmeno pojmenovajici jine kvality jednoty.
  Ukradli jemna , barvu pleti , jazyk a vse se snazi znicit,zahladit stopy jak po nas jako originale tak po sobe samych jako zrduam vsech valek minulych i budoucich.

  Problem je ze materialiste lehce ztraceji pod slibem jmotnych statku sve koreny.
  Hitler rekl ze by nemcum sedel vic islam nez krestanstvi a hle svete je to tu..imigrantska armada se formuje ,anglie bali kram – brexit a pripravy na valku mohou zacit.

  jeste vzpomenme puvodni nemeckou vlajku ktera byla kopiji nasi bilo cervene slovanske akorat si do ni pridaly cerny pruh ( cerna princip hmoty casu stvoreni a zaniku smrti potopy smichani nevedomosti ,napodobovoni snaha zmaterializovani uvezneni boha do hmoty a lidskeho vedomi do hmoty ).

  v knihaz z roku 1920 se doctete vice o o tom jak holokaust polabskych a srbskych slovanu na zapade od nas (arkona ) a dale bezel na plne obratky…1. a 2. valka byly jen zavrsenim a zastrenim jduaistickejho marxisticko hitlerovkseho holokaustu namireneho proti slovanum.
  Zide a Sionisti – oboji smichane rasy odpadle od puvodnich ras bojujici o kontrolu nad svetem v ktere ji stojime my…
  symboly kladiva a srpu puvodne v drapech rakouske orlice- saturn a mars ve stretu v krizi coz je destrukce aplikovana na nas puvodni nositele vedskeho poznani (premysla orace ,stromu poznani krestu ,slvova jako obetiny a spojnici s dokonalym bozkych duchovnim clovekem) krshna,rama,indra, purusha,ahura mazda,perun ,svantovit, chrestos….nazev jednoho troj principu kde se sily nebe a zeme ( hroni a spodni patro ust) neustale srazi a timto vznika jiskra ,onen krest ( treti sila prostor mezi nimi ktery tyto dva elementy odtahuje a tim vznika prostor pro nicotu ,tvoreni,mir ,lasku ,svobodu ,poznani duchovni slovo jako posel bozstvi)

  zatimco chtonici sivaiste obetuji krev podzemnim bohum………

  17OdpovězPro 8, 2019 23:24
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  https://www.youtube.com/watch?v=Tt6_65LDZ60
  Tady žijeme od 89. ve vydluženém čase osmašedesátníků bojujících bitvy minulosti půl století, dobře placení. Jsou to také migranti, časoví. Ti do minulosti lezou jak alkoholici do knajpy a bruseloni sem navážejí ty s časovým 1400. let neměnným úzusem. Je to normální zacházení s plátci tohoto cirkusu kde jste v manéži neuvěřitelných klaunů jejich plátci. Úplná božská komedie, nebo satanská?
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc

  0OdpovězUpravPro 9, 2019 9:33

  • Maroš napsal:

   " a rody neznaji skoro vubec" - práve to doháňajú Gender Agendou.

   • proud napsal:

    Ono,uprimne...........kdovi jak to s tema rodama vlastne bylo,to nemyslim nijak,ani v dobrym,ani ve zlym,myslim to tak,co vlastne vime...........Vime hovno,jenom se dohadujeme,ani nevime jestli nebylo treba mnohozenstvi,nebo naopak spis nebyli pospolu jen chlapi a jen zensky a spolu se nekamaradili a neplodili deti ktery pak spolu vychovavali.At to zni jak to zni,jsou to mozny jiny systemy a mozna minulost,jako cokoliv jinyho co prislo potom,nebo co se nam kdosi snazi natlacit do hlav........a protoze nevime a jen tak se nedozvime,pokud vubec nekdy,sostredil bych se radeji na soucasnost a budoucnost jak bysme ji chteli mit bez ohledu na nam nadiktovanej starej system,co nikdy nebyl nas,ale je nam cpanej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!