Potomci kolaborantů z řad pronacistické šlechty podplatili českou justici a čekají je další pohádkové restituce: kraj i s nevolníky!

ussoud,,Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí" - Karel Schwarzenberg, 1990

Po 30 letech od sametového podvodu je vymalováno. Německá šlechta, se sudetoněmeckým landsmanšaftem za zády, se chystá k finálnímu tažení proti zbytkům z posledního poválečného dekretu prezidenta Edvarda Beneše č. 108/1945Sb., o konfiskaci nepřátelského majetku. Nutno dodat, že tento dekret nebyl žádnou ,,zvůlí" našeho prezidenta, ale v podstatě povinností uloženou vítěznými mocnostmi 2. světové války a byl plně v souladu s Postupimskou konferencí. Jen připomenu, že zatím již byly prolomeny Benešovy znárodňovací dekrety, které dr. Beneš slavnostně podepsal 24. října 1945 na Pražském hradě:

dekret č. 50/1945Sb., o opatřeních v oblasti filmu ( viz. havlovský Barrandov )

dekret č. 100/1945Sb., o znárodnění dolů a některých průmyslových podniků

dekret č. 101/1945Sb., o znárodnění některých podniků průmyslu potravinářského

dekret č. 102/1945Sb., o znárodnění akciových bank

dekret č. 103/1945Sb., o znárodnění soukromých pojišťoven

dekret č. 104/1945Sb., o závodních a podnikových radách

Prezident Beneš těmito dekrety zestátnil doly, hutě, banky, pojišťovny, lázně, průmyslové podniky s více než 500 zaměstnanci a jiné podniky s více než 150 zaměstnanci. Celkem Beneš zestátnil v roce 1945 přes 3000 podniků, které představovaly 2/3 tehdejšího průmyslu.

Nyní je na řadě definitivní prolomení dekretu č. 108/ 1945Sb., o konfiskaci nepřátelského majetku a fondech národní obnovy. Tímto dekretem byl bez náhrady konfiskován veškerý majetek ve vlastnictví němců, maďarů, zrádců a kolaborantů. I tento dekret byl skrze českou justiční mafii již částečně prolomen kolaborantskou šlechtou - Schwarzenbergové ( kteří na svých panstvích zneužívali otrocké práce vězňů z koncentračního tábora Lety ), Colloredo-Mansfeldové, Salmové, Harachové již dostali zámky i tisíce hektarů půdy. Současná situace ukazuje, že toto byla pouze ,,ochutnávka". V sázce je majetek za stovky miliard. Mediální krytí pro operaci v ČR tvoří Česká televize a bakalova média, politickou podporu tzv. demoblok napojený na německé zájmy a neziskové organizace (např. Konrad Adenauer stiftung - Praha sobě, Ackerman gemeinde - KDU/ČSL, sudetští němci - TOP09, antifa a němečtí zelení - Piráti, apod. ). A rozhodčím v této věci je nechvalně proslulá ,,česká" justice, pro jejíž ,,správnou" činnost, jak se proslýchá, vyčlenily německé šlechtické rody zhruba čtvrt miliardy korun na úplatky skrze spřátelené advokáty ( tak se to v ČR dělá ). A výsledek:

,,Z důkazů však nelze dovodit, že by se pan Walderode za druhé světové války provinil proti tehdejší ČSR. Proto neexistuje překážka pro nesplnění restituční podmínky"

míní hradecký soudce ( hradecká justice viz. kauza Nečesaný ) v pravomocném rozsudku ( lze ještě podat mimořádné opravné prostředky jako dovolání k Nejvyššímu soudu či ústavní stížnost k Ústavnímu soudu ) ze dne 18.6.2019. Aha, takže Walderode se ničím neprovinil proti republice. K Henleinovcům a do nacistické tajné služby vstoupil zřejmě v zájmu národa a vlasti, na vraždění českých občanů se podílel ( jako příslušník nacistické tajné služby za Heydrichiády se nemohl neušpinit ) také zřejmě z humanitárních důvodů. Tuzemská justice sestoupila na nové dno: za úplatek prohlásí i Hitlera za světce, přičemž ,,neexistují důkazy", že by se on osobně něčím provinil proti republice, když se mu přeci tolik líbila Praha. Je to jasný vzkaz: však vy se ty fašouny naučíte milovat ( jinak budete tou samou justicí odsouzení ze předsudečnou nenávist, podněcování k nenávisti, šíření extremismu, apod. )!

Hradecký soud vrátil kolaborantovi z nacistické tajné služby a od henleinovců ( jeho potomkům ) zámek Hrubý rohozec, kde se pořádaly nacistické večírky, a další majetek v hodnotě 3 miliard korun. Současně řeší nároky Lichtenštejnů 26 okresních soudů. Krajský soud v Brně jim dne 19. listopadu přiznal nárok na desetihektarový pozemek na Prostějovsku. Celkem žalují Lichtenštejni český stát o 70 tisíc hektarů ( velikost území třetiny Moravy) pozemků a stovky nemovitostí v hodnotě zhruba 20 miliard korun. Rod Lichtenštějnů má velké zastání v sudetoněmeckém landsmanšaftu a Hans Adam Lichtenštejn je nejbohatší evropský šlechtic s majetkem přes 100 miliard korun. Jeho nadace s rozpočtem 25 miliard korun je napojena na české subjekty a politiky, skrze nichž stupňuje tlak na "vrácení" majetku. Dle mých informací mají neformálně slíbenou podporu u všech stupňů soudů až po Rychetského ústavní ( obyčejní občané – např. klienti H – systému takové zastání holt neměli ). Situace je tedy opravdu vážná.

Již jsem oslovil více vlasteneckých a protifašistických sdružení a iniciativ, je zapotřebí okamžitě vytvořit iniciativu k zastavení tohoto velezrádného procesu, tak jako např. v případě ,,zkoušky našich nervů a trpělivosti" americkým radarem v letech 2006-9. Příští rok začne hospodářská krize a tito nenechavci se doslova třesou na situaci, kdy bude ,,obyvatelstvo zaměstnáno jinými starostmi" ( ono Schwarzenbergovo ,,Češi nebudou mít co žrát" ), aby nám doslova a do písmene sebrali půdu pod nohama. Nevěřím, že to necháme projít jen tak.
34 Komentářů k Potomci kolaborantů z řad pronacistické šlechty podplatili českou justici a čekají je další pohádkové restituce: kraj i s nevolníky!

 1. Jan napsal:

  V Cesku je korupci vse provazane - zastupci, soudy, policie, politika. Bez uplaceni neprodate uz ani hrebik. Jak to vyresit? Revoluci!

  • bzdící spící napsal:

   jan jsem pro,je to trochu nebezpečné,ale už nic jiného asi nezbude.Ale jak se říká z hovna bič neupleteš,nejsou lidi.

   • proud napsal:

    A kdyby i byli? Porad zapominate hosi naj malickym dvorecku se hrabete v pisku a cim jste i pro takovy neumetelsky hovno,jakym je nato,tak jen do toho,vzhuru do boje,hura k sebevrazde a vrazde vlastniho naroda,pitomci! Ani jeden z vas necetl co jsem psal a nezamyslel se nad tim jak to vyuzit pro vsechny bez ztrat na zivotech staveni se proti "zakonum" a "prejzastupitelum" a prsto ve vysledku dosahnout svyho takzvane "z domova",ale blbiny typu revoluci a podobnejch siozidovskejch hovadin vam jdou vyborne.Schvalne se zkuste podivat na spicku vlastniho nosu,vsadim se ze ji neuvidite..............

    • bzdící spící napsal:

     proud beze ztrát ničeho nedosahnete,nekdy je lepší se postavit čelem a ztratit i život než přežívat jako tupé hovado bez práv.Nevím ,co jste psal, ale řešení NErevoluční cestou je sabotovat tento režim.Je to bolestivé pro člověka ,který tady žije,ale asi taková Gandího cesta rezistentníko odporu je možné řešení.Takový malý národně osvobozenecký boj koloniálních národů,kterým jsme se po 30 letech této skvělé liberální demokracie bezesporu stali.Octli jsme se v pozici jejich backyardu,kde potřebují klid a levné otroky,tak nám tu něco hodí na nažrání a abychom drželi pysk.Až to nebudou potčebovat,tak to hodí přes palubu.TAk není východisko než bojovat,tak nebo onak,

     • proud napsal:

      "TAk není východisko než bojovat,tak nebo onak,".......ne tak,nebo onak,ale presne je treba urcit jak,presne to zadefinovat,urcit podminky a smysl a ziskavat proto ostatni za predpokladu ze s tim budou souhlasit a souznet,podporovat se navzajem a pracovat si na tom sami,protoze to je i jejich boj kteryho se ucastnej a kterej za ne nikdo jinej nevybojuje!

      • proud napsal:

       Boj ve kterym se nezabiji,nenici a nemrzaci,ale pomaha,kterej ma smysl uz jen tim ze vznikne a vlastne nikdy neskonci,stane se novym systemem pro vsechny,vsema rizenym.

  • Paw napsal:

   Soudy vlady zakony, vsecko je podvod a nikdo z nich se neodvazi ani zminit o milionovych nakladech na slechticke a cirkevni uloupene narodu majetky v prubehu staleti , o peci o pamatky a ted to zchramstnou cirkve a slechtici , kteri byli pro nacisty a byli potrestani po zasluze.. Necistum neslouzil jen ten kdo nemohl..
   Dneska slouzi i male Hovno z reporyj velkem revem a ceka odmeny..

 2. Jan napsal:

  Cesi nebudou mit co zrat a dovoli nam pak vsechno. Kchaarl Cernohorsky nas lidumil a Cernoprd. Vyraz katolicke lasky k bliznimu.

 3. jopp napsal:

  prosím o upresnenie, čo znamená presne NErevoluční cestou sabotovat tento režim?
  Aké kroky treba robiť, a aké kroky netreba robiť?Napr. chodiť do roboty treba alebo netreba?
  Platiť kartou treba alebo netreba?
  Platiť hotovosťou treba alebo netreba?
  Kupovať západné výrobky treba alebo netreba?
  Kupovať výrobky miestnych výrobcov treba alebo netreba?
  Kúpou miestnych výrobkov sa zruší kapitalizmus alebo to je prd platné?
  Prosím o vyjadrenie

  • jopp napsal:

   pardon, to malo byť pod komentárom Brzdící spící

  • bzdící spící napsal:

   jopp doporučovat někomu,aby nechodil do práce,zvláště když musí živit rodinu je blbost.Máš děcka,tak tady není co řešit jako jedinec,Zatnout zuby,držet hubu a krok a makat.Myslím tím NORMALNíHO občana,který je normální a zodpovědný sám před sebou.o HYPOTÉKÁCH UŽ NEMLUVÍM VŮBEC.Tady je finito a radostná budoucnost na 20 let se podílet na budování zářných zítřků.Jinak jako singl záleží,jak se dívá člověk na svět,tady je svoboda rozhodování.Tady alternativec má široké pole odmítnout režim bez okolků a nemusí se ani moc snažit.Pokud se neživí pránou,tak to bude muset řešit. DEgresní daň se platí z každého plátku chleba,z každého kousku hajzlpapíru.TO je vymyšleno geniálně .Je to možná ujeté ,vycházím z koncepce 100+1 opice při šíření nějaké myšlenky,která se má prakticky rozšířit spojené s umanutostí,s tvrdohlavostí přes kterou nejede vlak.Kartu používám jen na výběr,platím zásadně hotovostně,snažím se podporovat domácí prodejce ,aby měli kšeft.Podpora místních je potřebná v každém případě .Je to až povinnost podle mne.Socialismu jsme se vzdali,co nástoupilo po něm ,nevím jak nazvat a určitě nákupem místních výrobků to nezrušíme.Ale posilíme určitě domácí kapitál,což je stěžejní za dané situace,kdy to tady převálcovávájí cizí nadnárodní firmy.I v tzv.komunistické Číně je vlastně státní kapitalismus.Hlavně se musíme snažit nedat se a v případě nevyhnutelnosti ,když půjdeme opravdu do kolen ,se snažit ten systém položit.

  • proud napsal:

   Hezkys to podal,vychazi z toho ze bez penez to nejde,bravo :-))))))))))))))). Jeste se zeptam,hadej kde ty mistni berou to co ti draze prodavaji.............

   • bzdící spící napsal:

    proud z čeho žijete? Čím se živíte?Už za možnost vlastní existence platíte.Jestli máte možnost dělejte barter a nepouživejte peníze.Nebo se přestěhujte do Amazonie mezi původní kmeny,tam asi prachy nepronikly,možná.

    • proud napsal:

     Divas se na to a pristupujes k tomu prave z ty spravny strany kterou ti GP podsouva,abys myslel ze bojujes a zustal jen u protestu a tlachani,bravo.Neni dulezity jak a z ceho ziju,dulezity je jak a z ceho zit chci a co a jak pro to delam v realu!Spi dal....

    • proud napsal:

     Hlavne se nezapominej zastavat placeni a obchodu a tim generalne zavislosti a nesamostatnosti,nic jinyho po tobe GP nezada,tak ma tebe i vsechno ostatni pod kontrolou,to mu staci.......... ;-)

 4. benmil napsal:

  70 000 hektarů je 700 km2. To se nám ta Morava ale smrskla.

 5. Vaska napsal:

  náhody jsou sice možné ale jsou tak vzácné že jsou vpodstatě nemožné : říkal jsem že ten spratek novotnejch je herec kterej hraje podle scénáře - http://skrytapravda.cz/domaci/2907-novotny-se-chova-jako-henleinovci-v-pohranici-s-hitlerem-za-zady-a-bis-s-policii-je-necinna

  • proud napsal:

   Presne tak,nahody neexistujou.

  • proud napsal:

   Ostatne hledat,najdeme urcite spojitosti mezi ruznejma "prejpolitikama",jako je novotnej,petricek a podobnejma a podobne,neco je spojuje a narod nebo laska a ucta k nemu,stejne jako laska k vlasti to rozhodne nejsou.............

   • proud napsal:

    Stejne jako onen idiotskej debil co chce odstranit sochu Koneva.Urcite je jich mnohem vic v tom proticeskym a protinarodnim spiknuti vlastizradcu.

    • proud napsal:

     A vime i proc to delaji,vsechny spojuje par spolecnejch znaku: nenazranost,sebestrednost,bezohlednost a sobectvi.Takovy bych nechal skoncit pod mostem bez nadeje na zlepseni situace,na to by celej narod dohlizel a sebral bych jim status lidstvi,chces si kopnout? Beztrestne muzes,po zasluze. A na moje slova jednou dojde.

 6. asar napsal:

  Nemci, Nemci, kto to sú vlastne? Nie sú to tí, čo vyznávali doktrínu Adolfa Hitlera, že prežiť musia len najsilnejší? Pritom prehrali dve svetové vony? Nemali podľa svojej vlastnej viery už dávno spáchať samovraždu?

  • asar napsal:

   No ale všetko ide podľa plánu.

   J.R.R.Tolkien: Silmarillion - Pád Númenoru

   Teď přišla hodina, kterou Sauron připravoval a dlouho očekával. A Sauron promluvil ke králi. Řekl mu, že jeho síla je nyní tak velká, že může pomýšlet na to, aby bylo ve všem po jeho, a nemusí se podřízovat žádnemu příkazu ani zákazu.

   A řekl: "Valar se zmocnili země, kde není smrt, a lžou ti o ní, skrývají ji, jak mohou, z nepřejícnosti a ze strachu, aby jim Králové lidí nevyrvali nesmrtelnou říši a místo nich nepanovali světu.

   Tehdy Ar-Pharazon, obluzený a chodící pod stínem smrti, protože se jeho život chýlil ke konci, Saurona vyslechl a začal v srdci dumat o válce s Valar. Plán dlouho připravoval a otevřene o něm nemluvil, ale přede všemi ho nebylo možné utajit. Když si královi záměry uvědomil Amandil, zalekl se a pocítil velký údes, protože věděl, že lidé nemohou porazit Valar ve válce a že na svět musí přijít zkáza, nebude-li tato válka zastavena.

   Osudná hodina přišla, když to lidé nečekali, devětatřicátý den po odplutí lodí. Tu náhle z Meneltarmy vytryskl oheň, přihnal se vichr, země se zazmítala a obloha zavířila, kopce se řítili a Númenor se potopil do moře.

   • bodka napsal:

    ahojte poprosim vas neviete niekto vysvetlit symboly ktore mali na sebe zavesene dnes hostia v studiu ta3 od 1300 do 1400 hod?
    jozef lenc mal na sebe divnu kravatu a na nej sachovnicovy zlto cierny vzor.
    silvia porubanova mala na sebe nahrdelnik plny roznych symbolov. boli na nom cerveny, modry, zlty kamen, dalej tam mala 2 zlate pentagramy a v nich 2 zlate polmesiace, dalej tam mala cerveny saturn v strede zlaty a modry saturn v strede zlaty.
    neviete co to malo znamenat a co to symbolizovalo? videlo to strasne vela ludi?
    a ti dvaja hostia lenc a porubanova co su zac?
    dakujem.

    • asar napsal:

     Šachovnica je slobodomurársky symbol odvodený od podlahy židovského chrámu v Jeruzaleme. Šachovnica má 8x8 políčok označených 1-8, A-H. AH = Adolf Hitler.

     88 dní trvá obeh planéty Merkúr okolo Slnka. Merkúr je bohom obchodníkov, ale aj podvodníkov a zlodejov. Chudáci náckovia sú podvádzaní a ani o tom netušia.

 7. asar napsal:

  Treba vedieť, čo sa deje a ako k tomu došlo.

  Na tému landsmančaftov som objavil tento hlavne pre Čechov dôležitý dokument z 80tych rokov, ktorý dnešné udalosti predvídal a predvída aj ďalšie.

  http://www.ilusion.sk/download/politika/revansizmus.php

  • bodka napsal:

   podobne kravaty, so sachovnicovym vzorom nosi aj boris kolar a zopar vyvolenych tv stars a niektori poslanci nzrady. takze su to vsetci slobodomurari?

   • asar napsal:

    Ťažko povedať. Odvodzovať niečo len podľa kravaty je dosť odvážne. Každopádne malo by to vyvolať alarm v hlave a dať sa do hlbšieho výskumu. Kollár, ako som počul vlastní Fun rádio, ktoré má v logu spomínaný saturn.

    Saturn je rímska varianta gréckeho boha Krona, ktorý pomocou kosáku pripravil svojho otca a mužnosť aj o vládu a potom požieral vlastné deti. U Rimanov nemal taký negatívny podtext. Rimania považovali dobu jeho vlády za zlatý vek ľudstva. Bohom roľníctva, kde sa používal kosák. Kosák spolu s kladivom je znakom komunizmu. Treba sa pozrieť na astrologickú značku Saturnu.

    Planéta Saturn je šiesta v poradí, na póle má šesťuholník. Ten vytvára v 2d zobrazení kocka. Kocku nosia na hlavách rabíni.

    Rimania slávili na počesť Saturna sviatok saturnálie, ktoré sa odohrávali v decembri, čiže ako my dnes slávime Vianoce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!