Rusko bez důkazů vyřazeno z vrcholového sportu

29213869_978092189025565_2133794779773796352_nVe vrcholovém sportu výkonnostního a nikoliv technického typu "sypou" dnes všichni, protože jinak se na ten vrchol nemají při dnešní konkurenci šanci dostat. Dnes zneužívají anabolické steroidy zcela běžně již dorostenci. Sportovec po nich lépe regeneruje, vydrží vyšší fyzickou zátěž, rychleji se mu léčí zranění a díky tomu všemu může mnohem brutálněji trénovat a tím jít za hranice myslitelného. Dělají to všichni a je to dnes už jen boj o to, kdo má za sebou lepší "chemickou laboratoř". Celý rok berete svinstva, těsně před závody a nebo mezi nimi je vysadíte, berete "čističe" a máte pak jistotu, že budete při testech "čistí". Pokud ovšem nemáte VÝJIMKU, což má dnes mnoho vrcholových sportovců - tvrdí, že mají astma a berou léky (např. salbutamol), které mají silně anabolické účinky. Norští běžci na lyžích jsou např. všichni "astmatici".

WADA totiž nesmí vzít sportovci jeho "léky" může maximálně stanovit výšku toho, kolik ho před závody smí v sobě mít, takže dotyčný nemusí doping složitě vysazovat, aby se "vyčistil", ale může na něm být stále. Budete se divit, ale z nějakého důvodu tyto výjimky nikdy nedostal žádný Rus. A tak se možná o svou výkonnost postarali jinak, ale to neznamená, že oni "sypou" a zbytek je "čistý", zapomeňte na to. Proč myslíte, že je náš Jágr stále ještě na ledě? Věřte, že má peníze na ty nejlepší preparáty co existují. Před dvěma lety udělali v USA dopingový test všem týmům první ligy v baseballu a zjistili, že sypou všichni, snad včetně nosiče vody a to je tento sport brán více jako technický, než jako výkonnostní, a zrušili ligu? Ani náhodou - rozdalo se několik pokut a všichni sypou zvesela dál.

Každý kdo se pohybuje ve vrcholovém sportu ví, že se tam sype a tak také ví, že ať se zaměří na jakoukoliv zemi, tak ji mohou pomocí dopingu zlikvidovat a vyřadit a tak se všichni cíleně zaměřili na Rusko, byť to dělají všichni, i když možná více skrytě. Cílem je dehonestovat v očích světa RF, nasadit jí psí hlavu, ponížit ji, aby ovčanstvo zapomnělo na to, kdo ve skutečnosti porazil IS/Daeš a tím zastavil řízenou migraci do EU, kdo se domluvil na Nordstream2, tedy zastavil umělou energetickou krizi v Evropě, která měla EU srazit na kolena, kdo má vliv na Turecko a jeho výboje atd. A samotným Rusům to má ukázat - podívejte se - vaše vláda ani není schopna zajistit vaší reprezentaci, až tak je neschopná, tak co ji takhle sesadit? Takže ano, tato akce má být i součástí toho, jak "majdanizovat" ruskou společnost. Vrcholový sport je dnes jen estráda pro ovce (chléb a hry) a obrovský chemický podvod.




5 Komentářů k Rusko bez důkazů vyřazeno z vrcholového sportu

 1. Ilons napsal:

  Jaké jsou rekvizity „normanských shromáždění“? (Igor Strelkov / V. Kvačkov) . . .

  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 2. Jan napsal:

  Deep State ovlada vazaly USA v politice, mediich, v organizacich. To mu umoznuje neustale pusobit na verejnost dehonestaci a zastrasovanim Ruskem. Je to informacni valka jako predstupen a priprava valky opravdove.
  K zabiti teroristy v Berline. Vrah je Rus, ktery si ponechal pas a zbran. Takhle tajne sluzby nepracuji, ty maji jine moznosti jak likvidovat. A urcite odstrani veskere stopy i identitu! Pas a zbran maji ukazat na Rusko jako objednatele vrazdy. Ackoliv Rusko o vydani vraha pozadalo, Nemci to zapiraji. Zase z lidi delaji idioty. A media to podporuji.
  Je to podobne jako kdyz se po 11.zari objevily v ruinach pasy tech, ktere obvinuji s utoku na WTC. False flag je standardem v operacich zapadnich sluzeb.

 3. martin bareš napsal:

  Konečně panu Novákovi tleskám. Wada hnus, světovej kapitalismus hnus, vrcholovej sport hnus. Peníze, ten největší hnus.
  Má to ještě ale skrytý a velmi nebezpečný cíl. Hon na "Rusáky" jak někteří novinářští zmrdi občany Ruska všeho druhu nazývají a tím ponižují, je jedna z metod jak: Občany Ruska provokovat, štvát, aby se chovali arogantně, vyzývavě, ztráceli nervy a pak na ně ukázat prstem. Někteří to pak samozřejmě dělají, nejsou všichni za charakterovou výkladní skříň, jako všude ve světě.
  Je to obyčejná psychologie vyřazování a izolování lidí ze splečenství. Způsoby jsou různé, tenhle, o kterém mluvím, je velmi účinný.

 4. proud napsal:

  Co to,co to? O cem je rec? Me kdyby dnes vyradili z "vrcholovyho antisportu" tak me vlastne vyznamenaji,vitezstvi bez namahy a kurveni si zdravi!

 5. proud napsal:

  Sportovat se ma pro vlastni zdravi a zabavu.Zajimalo be me kdo,kdy a proc prisel se soutezenim a rozdelovanim,vsema nerestma kolem a z toho plynoucima ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!