BABIŠ V PLNÉ PALBĚ

babisauditPřed 17. listopadem jsem psal, že dle toho, kdy se nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman rozhodne zveřejnit svou zprávu o případném pokračování trestního stíhání na Babiše, se prokáže za koho a jak kope. Dle datumu kdy tak učiní, NIKOLIV dle toho JAK rozhodne! O to totiž vůbec nejde. Pokud by tak učinil těsně před 17. listopadem, přesněji před 16, kdy se konala další protibabišovská Letná, tak by bylo zcela evidentní, že se stal nástrojem řízení proti premiérovi, ale tak se nestalo. Pavel Zeman zcela očividně čekal až na "pokyn", kterým bylo rozhodnutí auditu EK, která obvinila Babiše ze střetu zájmů a on pak, jako správný mopslík a sluha, rychle přiběhl a to hned nazítří, se znovuotevřením nekonečně trapného "Čapáku", kdy přesně řekl toto: „Nekonstatujeme, jestli se trestný čin stal nebo nestal, obsahem usnesení je objektivní konstatování toho, že usnesení městského státního zastupitelství nesplňuje zákonné požadavky na rozhodnutí. V současné chvíli není důkazní situace na to, aby věc mohla být obžalována nebo zastavena.“ Jinými slovy tedy říká, že ani po několika letech neví a nemá vůbec, ale vůbec nic. Zajímavé. Každopádně na to má právo. Ovšem načasování je natolik do očí bijící, že i lidé, kteří se o politiku nezajímají, nezaujímají žádné stanovisko pro nebo proti, si začínají uvědomovat, že v celém tom boji proti Babišovi něco setsakramentsky zapáchá.

Kdo s těmi obviněními vlastně přišel? Kdo zařídil, aby se někdo nějakým Babišem vlastně takto zaobíral? Byla to nezisková (ale jinak převelice zisková) organizace Transparency International a potom hlavně jistý pan senátor Wagenknecht, který nyní kope za Piráty. Tedy o tom, že údajně došlo k nějakým nekalostem s ohledem na Čapí hnízdo a Agrofert víme díky TI, což je organizace, kterou zcela otevřeně finančně podporuje nám dobře známý strůjce "majdanů" po celém světě George Soros. Wagenknecht navíc udal premiéra České republiky Evropské radě a OBSE, aby prošetřili jeho možný střet zájmů. Senátor ČR udá řádně zvoleného premiéra ČR nadnárodním organizacím, jejichž členy nikdy nikdo nevolil. Vtip? Realita dneška. Je pan senátor vyšetřovatelem, policistou, či přímo očitým svědkem, aby mohl dát relevantní podnět k něčemu podobnému? Věnuje se po večerech hospodářské kriminalitě, či investigativně získává informace z mnoha zdrojů jako novinář a nebo spíš jako špión? Ne, on měl jen "dojem", že to s tím svěřenským fondem nemusí být v pořádku a audit EK mu dal nyní za pravdu. To je "náhodička", že?

Takže lidé protestují, chodí na náměstí a volají po odvolání premiéra pouze díky tomu, co zařídila na Sorose napojená organizace a jeden zhrzený práskač z Trockij Jugend, tedy Pirátů, protože jinak by nikoho nenapadlo, se podobnými kauzami po schválení zákona lex Babiš, zabývat. A když k tomu přidáme, že tyto akce pořádá mladík Minář, tedy nedostudovaný černozadelník a politicky to vždy ozvučuje z mnoha korupčních kauz kdysi vyšetřovaný Kalousek (už se např. vyšetřilo kdo skutečně zavraždil a hlavně proč, jeho švagra Lubomíra, který financoval jeho politickou kampaň?), tak se člověk musí přímo zajíkat smíchy.

Měla org. IT a Wgenknecht s Babišem v minulosti něco společného? Aby ne. Ředitelem TI je pan David Ondráčka, který se měl stát v roce 2014 ministrem vnitra za, správně, hnutí ANO a tudíž Babiše. Ale díky zákulisním tahanicím k tomu nedošlo a tak tento post nakonec dostal Chovanec za ČSSD. To již jednoho asi dost naštve, že? Člověk se nechá Babišem umluvit na spolupráci, kývne mu na ní a pak je za hlupáka, který to celé prohrál. A tak do roka a do dne od této potupy se objevilo to udání na Babiše. A ten druhý? Babiš Wagenknechta osobně přivedl na ministerstvo financí (když tam působil) a pak ho po vzájemném sporu sesadil a od té doby po něm pan Wagenknecht jde tak hysterickým způsobem, že je to až legrační. Věděli jste, že tento člověk dal stížnost i k Nejvyššímu správnímu soudu a to proto, že nechtěl aby byli uznáni nově zvolení europoslanci za ANO, protože prý volby ovlivnil Andrej tím, že vlastní média a i když je již formálně vlastně nevlastní, tak jimi nějak manipuluje ve svůj prospěch? Je to idiot, co myslíte? Co o něm řekl samotný Babiš? Že je to obyčejný psychopat a když se podíváte kolik podal a podává udání, trestních oznámení a stížností a k jakým všem instancím, tak mu možná dáte i za pravdu. Vezměte dva zhrzené zmetky, pusťte je (s patřičnými instrukcemi) ze řetězu a pak se již o nic nemusíte starat, oni svou podlostí udělají vše sami.

Babiš nechce migraci, nechce kvóty a nechce, aby ČR spolu se Západem EU spáchala hromadnou sebevraždu. A tak musí být stůj co stůj odstraněn a je k tomu použit jakýkoliv prostředek a jakákoliv možnost, která se namane. V4, Iniciativa Trojmoří, spolupráce s Trumpem, to vše je trnem v oku US státním elitám, tedy neokonům a jejich evropskm vazalům v Bruselu, kteří stále směřují EU k totálnímu úpadku.

Co je ale úplně nejvíc k "popukání"? Že mnoho našich občanů, kteří mají na svém profilu napsáno Czexit a kteří Brusel a eurohujery přímo nenávidí, pak jdou právě tyto podpořit na náměstí proti jejich největšímu nepříteli Babišovi. Ve své tuposti tedy dělají přesně to, co si ti, které nenávidí, přejí a z čeho mají doslova vlhké sny. Ale vysvětlit se to těmto občanům nedá, na to jsou příliš dobře zmanipulovaní. Ještě jim asi nikdo neřekl, že skutečně znalý člověk podporuje konkrétní procesy a nikoliv lidi, kteří za nimi stojí, protože ti, ve společnosti "člověk člověku vlkem", rozhodně nejsou nositeli cti a morálky. Což je i Babišův případ.

Když jsem 24.11. přál nové předsedkyni TOP 09 ke zvolení, tak jsem napsal toto: "Česká politická scéna, přesněji opozice, již delší dobu ohlašuje, že v rámci boje proti Babišovi udělá jakousi fůzi a všichni se spojí. To co vznikne bude muset mít nějakého lídra, nějakou hlavní tvář, která to zaštítí. S jistotou můžeme říci, že "lídr" Top 09 to nebude, což je také jistě cílem této volby. Koho tedy použijí? Zhuleného Piráta a nebo Posseltova sluhu z ODS? A nebo zkusí přeci jen exhumovat Kalouska?" Všimli jste si toho konfliktu mezi Michálkem (Piráti) a Kalouskem? To se právě smečka hádá o to, kdo bude tou tváří, která ten celý opoziční boj proti Babišovi zaštítí/povede. Piráti si jasně uvědomují, že exhumace Kalouska se nezdařila, již se politicky dávno znemožnil a celou snahu tím tedy poškozuje a že tedy tím lídrem musí být někdo, kdo to ještě dostatečně nestihl.

A čo sa robí na Slovensku? Tam se jistý pan Fico snažil z UK bank získat část Slovenských zlatých rezerv, které tam mají uložené, protože je mu jasné, že je tento bývalý Hegemon již v posledním tažení a tak "musela" přijít do týdne odpověď v podobě trestního stíhání za propagaci rasismu, nebo tak něco. Neokoni (jejich loutky) jsou na Slovensku momentálně ještě silnější než u nás, nezapomínejte, že se jim tam podařilo dostat do prezidentského křesla Sorosovu figurínu. A protože naši lidé neumějí dostatečně aktivně použít zdravý rozum, tak nás to bude nejspíš čekat brzy také. Není totiž nad to, podporovat vlastizrádce a mít přitom plná ústa vlastenectví.

Vzpamatuje se lid český?
6 Komentářů k BABIŠ V PLNÉ PALBĚ

  1. Jan napsal:

    Babis je produktem sametu. Jako jini vyuzil privatizace, kdy se rozkradl stat a jeho podniky. Momentalne je mensim zlem pro nas a je lepsi jak ta banda neschopnych podrazaku, co ho chce stale kauzami odstranit. MAfie ovlada i statni zastupce, soudy, policii. S policii dela CSSD stale rosady, aby se neodhalily jeji zlodejny. Babis nemuze delat to co chceme, dokud jsme v podruci EU a NATO. Nejdrive musime odejit, ziskat svou suverenitu z Bruselu a pak to muzeme s Babisem nebo bez neho rozjet! uz k nasemu a ne k cizimu prospechu!!

  2. Vaska napsal:

    stačí se občas podívat na barrandov na pořad :kauzy Jaromíra Soukupa - tam je názorná ukázka jak ti soudruzi odkláněj peníze "správným" směrem a nejhorší je to že to nevadí (a přitom se jedná v součtu o miliardy) a budou furt řešit to "vosí" hnízdo.

  3. Prodost napsal:

    P. Zeman je samozřejmě "mopslík", stejně jako Babiš, který musí ve své vládě trpět Hamáčky a Petříčky všeho druhu (Maláčová). Jde mi teď o to, abyste si všimli trestního řádu, který toto vše umožňuje a dle něhož, pokud bude politická objednávka na Vaší likvidaci, obdržíte i výjimečný trest za něco, co jste neprovedl, případně i co se vůbec nestalo. Stačí, aby soud "nabyl přesvědčení". Totéž ovšem platí i o občanském soudním řádu. Zkrátka "Ať žije soudruh Josef Urválek, zakladatel tradic české justice".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!