NAŠE PROVOKACE PROTI RUSKU A INICIATIVA TROJMOŘÍ

trojmoriNastal čas si něco říci o Iniciativě Trojmoří (IT). Pokud totiž tato dvě slova nebudou lidé znát a chápat, tak jim nikdy nebude moci zapadnout do mozaiky to, co se právě děje. IT je polská (!!!) myšlenka, se kterou (pod názvem Mezimoří) přišel již někdy ve 20-tých letech legendární polský státník a vojevůdce nenávidějící vše ruské, Jozef Pilsudski a z "mrtvých" opět vytáhl nynější prezident Polska Andrzej Duda. Jedná se zatím o neformální iniciativu 12 zemí, které jakoby z oka vypadly původnímu Rakousko-Uhersku. Naprostým jádrem jsou samozřejmě země V4. Co si stále tvrdíme? Pokud je globální řízení v krizi, tak se přistoupí k modelu, který již dříve fungoval a Rakousko-Uhersko je přesně ten případ.

Velmi důležité na této Iniciativě je ten fakt, že jejím tvůrcem je Polsko. A Polsko je z hlediska řízení (stejně jako naše země či Slovensko) zcela vyprojektovaným státem a nikoliv státem historicky zformovaným. A proč bylo Polsko vyprojektováno? Jako základna nenávisti vůči Rusku - proto měl Stalin vždy potřebu začlenit tuto zemi pod sebe a tím "zrušit program", který v něm byl uměle zakódován. Proto i v době vrcholu socialismu bylo Polsko stále fanaticky katolickou zemí, byť její vedení bylo zrovna marxistické. Není tedy divu, že to co se odehrálo v roce 89 ve všech zemích Východního bloku, bylo již dávno nastartováno v Polsku v roce 1980. Tento proti-ruský program je samozřejmě z dílny Globálních elit (GE), které poslední století řídí svět přes státní struktury dvou středisek koncentrace řízení a to USA a UK, kdy vidíme, že jsou z hlediska řízení obě tyto země vnitro-politicky i nadnárodně likvidovány, což je cílem a nikoliv chybou GE. Ve skutečnosti tedy není IT projektem Polska, ale jejich loutkovodičů, tedy USA. A k čemu tento projekt má vést? Zcela evidentně má/měl oddělit Východní část Evropy od té Západní, která je cíleně odepisována těmito nástroji - liberalismem, neomarxismem, islamizací (v tomto pořadí) a časem i pomocí uměle vytvořené energetické a ekonomické krize. Je celkem jasné, že IT má být projekt nenávisti vůči Ruské federaci na straně jedné (proto bylo použito jako tvůrce Polsko) a jako zdroj určité stability pro další řízení v Evropě, kdy zbytek bude rozvrácený.

Jenže plány jsou věc jedna a realita řízení věc druhá. Procesy islamizace Západní Evropy jsou pozastaveny, protože díky Putinově politice byl na Blízkém východě poražen IS/Daeš a tudíž nelze dostatečně odůvodnit milióny muslimských "uprchlíků" z těchto zemí. Musí být nalezen jiný důvod k migraci a je tudíž zřejmé, proč se do našich médií i dětí začíná tlačit eko-ideologie o globálním oteplování, proč je dáván prostor v médiích kdejakému duševně chorému dítěti a nesmyslným organizacím na ochranu čehosi. Cílem je opět vytvořit mezi lidmi informační základnu pro důvody nově příchozích (sucho, hlad, nemoci, apod.).

První summit IT se uskutečnil v roce 2016, kdy byl mezi hosty i představitel Číny Liu Haixing, který přednesl plán, že by se mohl celý projekt napojit na Novou hedvábnou stezku (NHS), což je zcela evidentní snaha, jak nás začlenit pod Čínu, tedy nově vznikající středisko koncentrace řízení, nového Hegemona místo USA. Vzpomínáte, jak prezident Zeman odevzdal při ceremonii klíče od Prahy čínskému prezidentu Si, jak mu v Číně zahrál na klavír píseň o železnici (a o čem je NHS kromě lodí?), jak se začalo hovořit o výstavbě vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe (které má zčásti platit právě Čína) a jak bylo čínskou stranou sděleno, že jedna větev NHS má začínat právě u nás? To vše je z hlediska globálního řízení světa celkem pochopitelné.

Jenže US státní elity alias neokoni, nemají potřebu, aby IT patřilo pod Čínu a tak chtějí vliv uchovat pro sebe, proto na tom prvním summitu byl i zástupce USA a toho dalšího se již zúčastnil i Trump, který je ovšem kádr GE a tyto ambice momentálně nemá, protože má naopak "uzemnit" USA. Starosta Hřib trockistické Pirátské strany, která má sídlo (tzv. Internacionálu) v Bruselu, kde sedí loutky neokonů, se hned dva měsíce po usazení do funkce rozhodl všemi možnými prostředky docílit toho, aby se česko-čínské vztahy silně ochladily a to se mu zdařilo. Peking s Prahou vypověděl všechny smlouvy a Hřib okamžitě navázal partnerství s hlavním městem Tchaj-wanu (stejnou podepíše i s Vídní, pročpak asi zrovna s ní - kde bylo sídlo Rakousko-Uherska?), aby tím Čínu opravdu od Prahy nadobro odtrhl. To, že je cílem neokonů použít IT jako platformu pro válku/konflikty s RF a nebo její členské státy v případě potřeby rozvrátit a také islamizovat, již tomuto užitečnému pánovi neřekli.

Protože IT má být z hlediska řízení "na kordy" jak s Čínou, tak s Ruskem, tak užiteční idioti dál zvesela provádí jednu provokaci proti těmto zemím za druhou a protože i na druhé straně jsou mnohdy silně nekompetentní osoby, tak se vše dokonale daří. Akce Koněv (rozpoutal člen TOP09), pomník Vlasovcům (člen ODS), významný den kvůli obětem roku 1968 - to jsou přesně ta témata o kterých je jasné, že RF vyprovokují k nějakým ostřejším výrazům. A zase spolupráce s Tchaj-wanem (Piráti + Kubera z ODS) zcela bezpečně ochladí vztahy s Čínou. Jsou to pro obě země silná a kontroverzní témata a tak se na ně bezpečně nachytají a neokoni si mohou mnout ruce, jak hezky jim to vychází.

A protože těmto "užitečným idiotům" z řad TOP09, ODS a Pirátů (pamatujme si tyto strany) stojí v cestě prezident a premiér, tak udělají vše proto, aby je odstavili. Že jim jde o to, že tito dva pánové nejsou dostatečně morální? Znáte Krylův text: "Na rohu ulice vrah o morálce káže"? Oni vrazi nejsou, ale ti co díky nim přijdou ano.

A jak je to s tím "významným dnem kvůli obětem z roku 1968"? To, proč s tím přišla naše země právě teď, tedy v době všeobecných provokací vůči RF je zcela evidentní - věděli, že to u Rusů bude mít patřičnou odezvu (a nebo v ní doufali) a to se také stalo. Ruské ministerstvo zahraničí se nechalo slyšet, že toto schválení 21. srpna jako "významného dne" prý "kalí vodu vzájemným vztahům" a že nejsme schopni se přenést přes půl století staré události. Když se přeneseme přes to, že to z naší strany je skutečně jen hrabání se v minulosti, aby bylo proti-ruské střelivo, tak to stále byla událost, při které se zabíjeli naši občané a kterou spáchaly členské státy Varšavské smlouvy se SSSR v čele. Se SSSR (!!!) nikoliv RF. Ale reakce RF zcela jasně ukazuje, že ani v těch nejvyšších kruzích se stále ještě nezbavili ztotožňování se s obdobím, kdy na jejich území vládli lidé silně pokřivení marxistickou a leninskou ideologií. U nás se říká v mnoha kruzích toto: v roce 1968 nás zabral na 21 let Sovětský svaz a nikoliv nynější RF. A co udělají představitelé RF? Svými komentáři se přímo sváží s politikou SSSR. I na ministerstvu zahraničí sedí evidentně zmetci, kteří sice správně pochopili, že se jedná o naši provokaci, ale svou reakcí přesně udělali to, co udělat neměli a tak byla provokace úspěšně dokonána, kdy i lidé, kteří mají zájem vycházet s RF přátelsky se museli (a velice správně) ohradit a zeptat se: Vaši předchůdci zabili naše občany a u nás si to chceme každoročně připomínat, co se vám na to nelíbí? Neměli byste raději tiše sedět v koutě, neupozorňovat na to a hlavně držet hubu?

Putin zrovna včera o Leninovi řekl: „Položil atomovou bombu pod budovu, která se nazývá Rusko, a ta se potom rozpadla“ Leninovo učení podle prezidenta vedlo ke zničení historického Ruska i k rozpadu Sovětského svazu. Ani vývoz „světové revoluce“ Rusové podle Putina nepotřebovali.
Putin se tedy snaží seč může odtrhnout svou zemi od kořenů, kdy byli většinou ovládáni marxistickými a trockistickými hlupáky, kteří byli řízeni ze zahraničí a pak se jeho úředníci přímo ztotožní s politikou těchto hlupců.

Jak to celé dopadne? Na čem záleží? Na šíření informačního pole, které se mezi lidmi bude šířit. Budeme raději součástí NHS a nebo Evropského Chalífátu? Budeme spolupracovat raději s RF a nebo chcípajícími zeměmi Západní EU? Suverénní být nemůžeme, na to musíme zapomenout, tak karty nejsou a nikdy nebyly rozdány. Kdo nám dá více svobody? Fašistická Čína, Euro-chalífát a nebo Ruská federace? Každý si musí odpovědět sám. Jenže lidi zajímají pouze události (a jejich komentáře, viz můj článek o Brexitu), které samostatně vůbec neexistují a zcela ignorují probíhající procesy, jejichž jsou tyto události nedílnou součástí, které nám doslova řvou do obličejů, ale u nás je málokdo slyší.

Přeji všem hezké svátky, které sice nepatří do naší slovanské kultury, ale jsou s ní již natolik spjaty, že si je nesmíme nechat nikým vzít. Užijte si je a během dnů volna, se zkuste třeba vzdělat i v Koncepci společné bezpečnosti. Hodně štěstí.
44 Komentářů k NAŠE PROVOKACE PROTI RUSKU A INICIATIVA TROJMOŘÍ

 1. Vaska napsal:

  kdo za tím stojí: https://www.youtube.com/watch?v=jQw13Pnja-s

  a trocha historie (je to dlouhé): http://leva-net.webnode.cz/products/masakr-v-kozich-horach-katynsky-masakr/

  starej pilsudskej měl vlhký sny o tom že dobude Moskvu a na kremelské zdi osobně napíše "mluvit rusky se zakazuje"

  • .lak napsal:

   Škoda že není usociopat každý. Nepomáhal by druhým realizovat jejich nápady ale svoje.
   Vypůjčeno z PP :lol:

   Chlápek přijde z hospody domů ve tři ráno, úplně na sračky.
   Manželka ho začne ve dveřích zpovídat: “Kdes byl?”
   “No, já sem si trochu užíval…”
   “A kolik jsi utratil?”
   “No, asi tři litry…”
   “Cože, tři tisíce? Ty kreténe, dovedeš si představit, jak dlouho by mi vydržely tři tisíce?”
   “Hmmmm, no, nepiješ, nekouříš, máš vlastní kundu… takže asi až do smrti…”

 2. .lak napsal:

  Ano, kvalitní shrnutí. Nicméně v trhu se za kvalitní informace neplatí protože se nehodí zdravým nemocným. Jenom za zneužití zapřažených mamony molocha zmarů. A socknauti skouslí trhem peníze nemají, včetně. A pravda se fachidiotům nehodí prože jsou špičkoví ale jako harmonicky rozvinuté bytosti nicotní. Holt pravda je chudá nádenice vedle slepé justice systémů korupce a arogance moci posedlých ždímačů co jde a životy pro které mají odborníci pracovat je prostě nezajímají stylem že podkonkurovávající se stylem závodu na dno ají možnost zbohatnout. Ale to se zlotřilostí velkomožných neděje a 1% vlastní 95%reálií a dokonce vlastní virtuálně majetky v hodnotě snad pštadvaceti zemí se vším všudy. Takže skořápkářství dotáhli k dokonalosti. Potom se ale uspokojte rčením že bohatí nemusí krást. Asi ne. :lol:

  Napsal jsem to na inspiraci příspěvků zde za měsíc prosinec. V prodlužené rozvojovce nikdo nechce přiznat že je outsider jako celek tedy všichni kdoví proč, že jo. A hečmá svých pár bůr, já žel také. :-) A ostatní nemají čas a hlavně honí prosperitu s optimalizací, se stresy až sebe vyworkoholizováním z podstaty bytosti člověk ve vyšlochtaný utůrovaný stroj a pouhý strhaný smradlavý hupcuk intelektovým? haha. Projevem, cože? :lol:
  A tady tedy dám odkaz jak se to pěkně cvičí s nevolníky na něco méně a opovržlivější než otroky a oni tedy morální dno splňují a jak se zdá kašpar se směje s podílníky podloudných, kradmých, vrtošivých a řevnivých vymařovačů okolí. Tak už jenom podotknu. Kde že je ta říše zla?

  • .lak napsal:

   Píši z patra s tradiční nedbalostí a dm oravy výrazů s omluvou vážení, bohužel se nepolepšuji a nejsem stroj a puntičkář.
   ...na dno mají
   ...snad pětadvaceti zemí
   No a opomenutý odkaz s tanzmetalem
   https://www.youtube.com/watch?v=2QzzjSeY2bw
   https://www.youtube.com/watch?v=_oi9GtWawQI

  • napětí napsal:

   lakosi, když chlastáš, tak nepiš, nebo obráceně, když píšeš, nechlastej.

   • .lak napsal:

    Nelez k lustru záříš a ještě budeš co? Lustrovat, mimoni a mládě pozérní. °!°

    • .lak napsal:

     Nalevo nebo napravo?
     spánek231.12.2019Redakce10Kategorie: Humor
     JAK SE BAVÍ INTERNET: SILVESTROVSKÁ POMAZÁNKA
     Sdílejte článek:
     Facebook0TwitterWhatsAppEmailRedditSMSVKViberGmail
     EMA

     Ve veliké kuráži vypadnou na Silvestra po půlnoci z hospůdky návštěvníci, měsíček svítí jako rybí oko a tak se začnou dohadovat. „Je stříbrný!” prohlásil první. „Ne, je zlatej!” odporuje druhý. „Stříbrnej – jen se pořádně koukni.” „Koukni se ty – zlatý!” Jede kolem cyklista na kole, a tak ho zastaví. „Pane,” škytne ten první, „řekněte nám, je ten měsíček zlatý, nebo stříbrný?” „Který?” kouká cyklista na oblohu. „Ten vpravo nebo ten vlevo?”

     • .lak napsal:

      :lol: Nevím jak mrožovi ale to se upírovi teslovi v seriálu děje běžně a je v pohodě. Gdyž tak odchytne kolemjdoucí bandasku. I když to tam nebylo a je to na seriál s hvězdičkou po 22. hodině.

   • .lak napsal:

    Kdysi jsme 3. chodili před směnou na odpolední na pivo a vrchní donesl vždy 4.piva, to jedno pro největšího píče.

 3. Vá-noce, světlé, posvátné noci Slovanů napsal:

  Có??? No dovolte, pane Nováku!!! Vždyť Vánoce jsou starý pohanský svátek zimního slunovratu Germánů, Slovanů, Keltů, Římanů!!! Na kterém naopak parazitují křesťanské církve, hanba křesťanům!!!

  "V neděli 22. prosince 2019, přesně v 05:20 hodin nastává zimní slunovrat, Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat, což znamená že po nejkratším dni v roce přijde nejdelší noc. Slunce je nejníže nad obzorem, takže jeho paprsky dopadají do české kotliny nejvíce šikmo. Na své pouti po obloze Slunce dosáhlo obratníku Kozoroha a vrací se zpět k rovníku. Nastává také astronomická zima. Tento astronomický jev sledovali naši předkové odpradávna. Podle starých legend právě v tento den, kdy je síla životodárného Slunce nejslabší, dosahují spojené síly temna vrcholu svého působení na Zemi a hranice mezi naším světem a silami podsvětí mizí. Podle pradávné tradice došlo v tomto období ke zrození boha Slunce, čehož obratně využili křesťané. Oslavy zimního slunovratu byly tak u Slovanů nahrazeny křesťanskými Vánocemi, kdy oslavy zrození slunečního božstva byly nahrazeny svátkem narození Ježíše Krista. I zdobení stromu má své kořeny právě v těchto pohanských oslavách. Rodiny si do domů nosily živý strom, aby uchránily duchy dřeva před chladem drsných zimních měsíců. Drobné pochoutky se věšely na strom jako dary potravin pro duchy. Již od pradávných dob je zvykem zdobit si příbytek jmelím – obzvláště jmelí z posvátného dubu mělo lidem zaručit štěstí po celý rok."
  https://www.kudyznudy.cz/aktuality/nastava-zimni-slunovrat-moc-temnych-sil-vrcholi

  "Jejich název (Vánoce) pochází z pohanských dob, kdy byly svěceny jako nejtajemnější a nejslavnější svátky. Dle víry předků staré slunce v tu dobu dokonávalo a nové se rodilo. Staré jihoslovanské říkadlo to potvrzuje: „Ptali se vlka, kdy je největší zima a on odpověděl: když se slunce rodí.“To, že vánoce byly slaveny ke cti slunce, potvrzuje i další jejich slovanský název „kračun“ nebo „koročun“.
  http://slovane.cz/?p=85

  "Slovo vja-noce, vá-noce zdá se býti skraceninou nesnadno to ale na jistotu povýšiti. Myslilo se, že vá-noce je německé weih-nacht, čemuž ale odporovati sluší. Nižádného velkého svátku jméno nevypůjčili si Slované ode Němců. Štítný juž zná „vá-noce,“ tehdáž (r. 1376) nevyslovováli Němci ješt weih-nacht než wíhen-naht i wí-nechten a z toho nepovstalo hláskoslovně nikdy vá-noce. — Poněvadž Bohemarius má vánoce aequinoctium, rovnodenni, mělo se slovo vánoce za váha-noce, co by ovšem na rovnodenni nikoli ale našim hodům slušelo. Zdá se to býti jen výmyslem Bohemariusa, jako mnoho jiných středověkých jmen. — Snad povstala skrácenina — jestliže vůbec vá je skráceninou — z kořene vie, vě (ku př. vě -hlas), jenž dle zákon hláskoslovných za starodávna slouti musil vai, proměniv se ve via (vja-noce slovenský) vie v v á. Znamenal velký, dobrý ku př. st. české vie-hlas, věhlas (Výhon, Vace-rád) velká moudrosť, vě-hodný tolik co vel-hodný a vjanoce, vánoce byly by stejného významu co ve-likonoce t. slavné noce, hody. Pro příbuznost indoeuropských jazyk uvádím, že rovněž u Němců slůvko wie, wei, wí, wé znamenalo svátý ku př. V-Freyia, svátá Freja. Ve (genit. Vea) je též jeden bůh z trojice skandinávské. Odhinn, Vili, Ve jsou bratři, jako Odhinn, Thorr a Freyr. Sesilněn spatřuje se kořen ví ve slov staroněmeckém víh, svátý, víh-an, weih-en, světiti. Avšak i kořen va ve slov va-tra, oheň t. světlo-noš je pozoru hoden, o čemž nížeji bude řeč."
  https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2019/12/24/vesele-vanoce/

  • proud napsal:

   nebo zvonil miru,odzvonil mir....blablabla. Je to podobny jako Zdenek kdyz napadl "vlastenectvi" s tim ze Slovan nic nevlastni a vlastenectvi je vlastnit,z toho prohlaseni jde napadnout vsechno :-))))Slovan vlastni svoji zemi jako svuj prostor k zivotu a zivotu potomku,prostor kde odpocivaji jeho predkove, a nebo je Slovanovi "vlastni " slovanstvi,zpusob zivota a podobne,pricemz se nesmi zapominat na to, ze 99.9% informaci doplnujou pouhy dohady a spekulace,i prestoze v dobrym :-). Mno, rad bych zase Zdendu(Ponerta) po dlouhy dobe potkal a pokecal s nim :-))))

 4. martin bareš napsal:

  Pan autor se rozpovídal. Kdyby radši napsal proč ČD dráhy rozprodávají provozování tratí v Česku, teď posledně Arrivě (německá dceřinka Deutsche Bundes Bahn). Proč se suneme do prdele, pomalu, nenápadně, nezastavitelně.
  Ale to je prkotina na globální šachovnici, nezajímavá, že jo.

  Tak se místo toho popíše stovky stran, kde se to hemží řízením, neokony, neomarxisty, konspiracemi, úsudky a dalšími hovadinami v čele s hrdinou z Hradu Zemanem, který ví, odolává, bojuje a vůbec je statečnej. Chybí v článku klišé díp stejt a jedenáctý září. Ještě bych přidal černé díry, antihmotu a Denikinovy kresby v Andách.

  Pane autore, když všechno víte a předvídáte (jako Mister Klaus) tak nám napište konkrétní jména, kdo nás prodává západu. Kdy, kde, která strana či strany - lépe která prasata lidská s českým občanstvím. Tak do toho.

 5. napětí napsal:

  Ohledně vá-noc a jiných svátků, je to nebezpečné vymývání mozků z reality. Zákon času mluví o tom, že plyne neuprosně rychle a spolehlivě. Staří vymírají, mladí mají nové školy, když ale i ti jednou zemřou, další mladí mají zas jiné, nové školy. Co platilo před 200 léty, je zapomenuto, nebo obráceno naruby. Jen jeden rod má svoje školy, stále stejné po stáletí, neměnné, pravé a věčné po dobu života jeho nositelů - šedotvarých, studenokrevných a neustále přemýšlivých ke svému prospěchu - židů.
  A tak mne napadlo,
  Co tady v evropě bude, když buldozéry srovnají se zemí veškeré památky, kostely, a my už předtím budeme v Pánu, Zem si nic nepamatuje. Ten kdo přijde na vyholenou , čistou, zdravou zem, si začne žít po svém. Kdo to asi bude? Jen ten, kdo přežil skrytej počas Armagedonu.

  • proud napsal:

   To uz tady bylo vickrat,jak vime,vic civilizaci,mas recht.Osobne si myslim,ze to bylo tak ze kdyz ta jista civilizace prokoukla a odhalila GP,tak ji znicil a ze zbytku stavel novou,poslusnou a oblboval ji zas tak dlouho,dokud "neprohlidla" a tak porad dokola...........

 6. Milan napsal:

  Ani som to nedocital. Ti isti, ktori potrebuju silne trojmorie ako baranidlo zapadu proti Rusku, vraj zaroven cielene likviduju zapad, ... dalej to nemalo vyznam citat.

  • Schwarzenberg (TOP09) s českou korunou napsal:

   Poslanec TOP09 Schwarzenberg na hlavě s kopií české koruny slaví 80. narozeniny v prosinci 2017: Fotogalerie Knihovna Václava Havla
   https://www.vaclavhavel.cz/cs/index/fotogalerie/1502/karel-schwarzenberg-80

   Já nevím, jestli jsou Češi idioti, nebo všechno, co se učili ve škole, zapomněli?!

   Schwarzenbergové, Lichtenštejnové. Czerninové, Lobkovitzové jsou přece pobělohorští katoličtí protičeští prohabsbuští zloději, kteří měli největší územní zisky z pobělohorských konfiskací!

   Masaryk s Benešem je vypráskali a uvalili na ně 1. pozemkovou reformu (záborový zákon č. 215/1919 Sb o zabrání velkého majetku pozemkového), podle kterého jim mělo zůstat jen 150 hektarů zemědělské půdy, resp. 250 hektarů celkové půdy.

   Když v listopadu 1989 stáli Havel z kolaborantské rodiny a Schwarzenberg, Havlův kancléř 1989-1992, na balkóně Melantrichu (sic! legendární vlastenecké české vydavatelství), co jste si vy blbečci od toho slibovali? Jak dopadnete?

   Doba temna č. 2!

   • proud napsal:

    Ano,to byla chvile kdy melo dojit k defenestraci,bohuzel nedoslo,lidi byli jeste porad moc vystraseni z bejvalyho rezimu.O cemz se vedelo a s cimz se pocitalo.Nic neni nahoda.

    • proud napsal:

     A neni to lepsi,spis horsi.....o to horsi ze kdo se neboji,prece si rekne,ze jit na blbce je pod jeho uroven a stava se tak spoluvinikem.......

   • Jan napsal:

    Asi nevite, ze nejenom Havel, ale i Schwarzenberg pochazeji z kolaborantske rodiny. To se snazi za kazdou cenu knize zatajit, mela vyjit i kniha, kterou Vaclav dobrotivy, humanitarni bombardak zakazal.
    Schwarzenbergove jakozto ostatni slechtici se dostali ke svemu bohatstvi zejmena diky nevolnictvi, kdy na ne poddani museli zadarmo pracovat. Za Protektoratu otec Kchaaarla vulgaristy s nedokoncenou lesackou skolou podal zadost u nacistu na zalozeni pracovniho tabora v Letech. Tam pracovali nejdrive zide a pak cikani na knizete. Zadarmo jako za nevolnictvi. Cikanske deti pry topili v nedalekem rybniku.
    Je zajimave, ze Lety zajimal politiky jenom jako byvaly prasecinec. Jeho historie za Protektoratu i jeho zakladatel se taji. Jako kolaborant nema knize tudiz narok na Orlik, musi mu byt zabaven a nacisticka minulost jeho rodiny musi na verejnost. Zejmena, kdyz sisla knize neustale nadava a urazi cesky narod!!!! Copak tady neni nikdo, kdo by pravdu vynes ven? Jooo, kdyby na jeho miste byl Babis, kreteni by si mohli usoupt podrazky, jak by se snazili ho znemoznit!!!!

    • proud napsal:

     Je to mimo jine zlodej a proti takovejm mam vzdycky,zkurvysyni se nemenej...............

     • proud napsal:

      To patri k "Tadesku a k Marnymu",nevim proc to skocilo sem. Tady k tomu mam jen ze knize nebo Babis,je to jeden sunt,nebo snad znas jedinyho miliardare co je poctivej a presto ma miliardy? Dej do placu at se opravdu od srdce zasmeju:-)))). Pro me darebaci zustanou darebakama,a je jedno ze jeden je darebak tak a druhej zase jinak................Je to stejny jako zlo a mensi zlo,obe jsou v prvni rade zla!

     • Jan napsal:

      Je stejny zlodej jako ostatni, po kterych ale ani pes nestekne v mediich! Pracuje pro nas nejlepe ze vsech zlodeju a korupcniku premieru pred nim. Krast nepotrebuje, ma dost! Jini zlodeji ti nevadeji, ty somare, jenom Babis? Cesky narod je prosycen hovady. Proto Cesi volili komunisty 1948 a cinkali o sametu klicema a mysleli, ze delaji revoluci! Tenkrat si mel davat pozor, kdyz Klaus zhasl a vsechno se rozkradlo! Kde jsi tenkrat byl? Takovych je vas tady habadej a ted chodite na Letnou nadavat a demonstrovat. Ani vam nedoslo, ze tam nejde o to, kvuli cemu tam chodite a nechate se znovu zneuzivat!

 7. Jan napsal:

  Ten clanek ma u mne za jedna. Autor to ma ve vezi srovnane a vidi situaci realisticky.
  Je pravda, ze nas uplatni politici rozestvavaji s Ruskem a Cinou k prospechu USA a neprospechu nasi zeme a naseho naroda! Nechaji to i na lidskem bahnu starosty v Reporyjich a ODS se ho nezrekla. Pirati a vlastne cela opozice mimo KSCM a SPD se zaradily do jednoho siku US pindosu. Zeman starne, jeho kiksy Guaido a vyroci 75 let vitezstvi v Moskve se pry nezucastni. Mekne mu mozek, protoze jeho urazeny narcis je mu dulezitejsi, jak udalost dejinneho vyznamu, ktera zachranila pred likvidaci naseho naroda nekde na Sibiri, kdyby Teutoni vyhrali valku!
  Kdyz tady ctu ty komentare zastydlych pubertaku a nedospelych deti, co zde jenom jako galerka komunikuji ve slangu jako opilci a citi se pritom dulezite a originalne, je mi smutno. Nase zeme stoji pred druhou nejvetsi zkouskou po Protektoratu. Tenkrat sli lidi do toho a neptali se co za to. Ted jsou lidi zblbli mediemi od sametu a jejich neustalym lhanim a prekrucovanim. Vlastenectvi se vytratilo, zadarmo ani cesky 'vlastenec' nehrabne. Nas problem neni Babis, ale clenstvi v Protektoratu USA, EU a NATO. To nas tahne diky liberalismu a rusofobii stale hloubeji do zkazy. Jenom diky moudrosti a zdrzenlivosti Rusu neni v Evrope valka, pri ktere zahynou nejenom fasouni Polaci, ale i Cesko a Slovensko jsou ohrozeny jadernymi zbranemi (zamorenim uzemi) pri odvetnem uderu Ruska na zakladny USA a NATO!
  Uvedomuje si to tady vubec nekdo, vy libovy frajeri?

  • proud napsal:

   Hlavne ma Zeman dceru a v nas zadnou oporu..........bud uprimnej!!! Narod uz neni narodem a nad svejma co na nej aspon trochu daji uz ochrannou ruku nedrzi.............Kdo to uz zjistil tak se na takovej slavnej "narod " zvysoka vysral!!! A rekni sam,je to snad jeho vina,nebo vina tech kdo ho nechaji padnout a nestojej za nim,co? Uprimne !!! Co si myslis ze se stane ted s tebou kdyz se nekde v praxi postavis za narod??? Prohlasej te kriminalnikem a zavrou te,narod se na tebe vysere!!! Protoze uz neni narod,ale stado ovci,hovad,ze kterejch je treba ten narod znova udelat a postavit ho na nohy. Na tom uz se rozsekalo hodne kamaradu co za nej nesli kuzi na trh!!!

  • .lak napsal:

   Pvosákovi to říkat nemusíš ale ten sen zápaďáků vyjádřila tehdy železná lejdy svým podnikatelům že půjdou po rudém koberci na svá ložiska surovin a energií do ruska a že tam mohou zaměstnat do 8. mil. domorodců. Jestli nepočítají s branci a odvedenci odsud tak jsem naivní. S tím ýe do slovanů střílet nebudou. Samozřejmě odpověď již byla že na území ruska cizí armády už nikdy válčit nebude. A tedy rakety poletí s tím jak sdělil sám Putin k čemu je nám svět bez ruska a to je jasná věc. No nebudou se tam strkat s vojáčky s praky se spuchřelou gumou.I když tady podle plánů odsud se s týlovým zabezpečením odvedenců nepočítá takže je to jednosměrná jízdenka tam kde zůstanou. A hrají to na to že je přeci nechají žít. A to už předvedli s ukrajinou. I když mají armádu která kdyby by šla je za 48. na břehu atlantiku nezadržitelně. Ale co již dnes s částečnou €araboafrikou zdevastovaných vymírajících evropanů kteří jsou obětí proxi války s čtvrtinou pod hranicí bídy a jejich nevolníků. Komisky protože strojek s podlokajníky a zaprodanci jim tak prostě chodí. Evropa je a to nechám na vašem posouzení ale vypadá to již nepřátelsky převzatá i poražená s obyvateli a napíši na hlavu. :lol:
   https://www.youtube.com/watch?v=QgOlEqdlvKQ

   • Jan napsal:

    Je to dlouhe tema, ale v kostce. Merkelova a jeji partaj likviduje Nemecko zamerne do Kalifatu. Ekonomicky vypnutim elektraren do energeticke krize. Nord Stream 2 podporuje, je ovsem dokopana k tomu ekonomy. Merkelova je oddany pindos USA, CIA ma na ni noty z DDR a vydira ji, resp. drzi v sachu.
    Ona propasirovala dalsi stenici do EU predsednictvi - von den Leyen.
    Cim neschopnejsi, tim lepe.
    A co my? Babis a Zeman jsou lepsi jak cely ten vyber konkurentu z putyky 3. cenove skupiny neumetelu a ostatnich povalecu v opozici mimo SPD. Opustit EU a NATO co nejrychleji.
    S V4 usilovat o neutralni pasmo v Evrope i treba jako Intermarum. To by neutralizovalo stycny konflikt na hranici Rusko - zapad. A delat politiku v ramci V4 bez NATO, EU, bez nenavisti a rusofobie. Hledat spolupraci se vsemi a hlavne s Cinou a Ruskem, Indii na principu win win a vzajemne spoluprace, resici konflikty diplomacii. Rozpad USA nam v tom pomuze. Musime pak pranyrovat dnesni pindosy USA ve vlade, politice a mediich, aby nemohli zase prevleknout kabaty jako Dienstbier, Rychetsky, atd. Az bude poradek, podivat se na megazlodeje, co rozkradli republiku. Vratit zemi zase moralku, slusnost a poctivost. Ridit se TGM a Capkem, Peroutka a j. Mame se o koho oprit. Uplne v zakladu i o Husa. Umoznit naprosto svobodny tisk bez vlivu americkych zidu, vlastnicich media a centralni banky.

    • .lak napsal:

     S parafrází a věru nedají čas ani znalosti s vědomím boudy ovládaným a na to si natisknou kolik budou potřebovat protože ve finále to urvou z exploatovaných.
     https://www.youtube.com/watch?v=AekwAiN7yIQ
     Jinak souhlasím že je to o vlivech globálního kapitálu
     https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
     a evropani bez energií a surovin předhození na jídelní stůl specifických s choutkami a vášněmi lenních pánů znovu osedlávající poddané nevolníky s klerofeudálním absolutismem kdy proxi armádu jim dělá €araboafrika s cílem kteří to na sebe cálují.

 8. Jan napsal:

  Polsky fasouni hraji dnes tutez roli jako hrali za Hitlera pred Gliwici. Dnes misto Hitlera jsou fasouni z USA, kteri nici vsechny nepratele co jim nechteji zadarmo dat sve suroviny a vydiraji a vykradaji sve spojence.
  Polska inteligence byla postrilena v Katyni. Morawiecki, Duda a Tusk jako US poskoci jsou toho dukazem!

 9. Jan napsal:

  Kdyz 21. srpen je pamatny den, zadam o vyhlaseni pamatnych dnu z konce valky, kdy uplne bez varovani byla znicena plzenska Skoda, nekolikrat bombardovana Praha a znicen klaster Emauzy, zalozeny Karlem IV. Jenom na Plzensku zahynula cela trida deti i s ucitelkou, v Praze 720 civilistu a deti!
  Hrome, kdy uz prestanou americky zidi a jeho poskoci u nas nicit tenhle narod svou prasivou kazdodeni lzi??? Jak dlouho se jeste nechame vodit za nos, okradat, poslouchat sracky z USA a nicit dekadenci zapadu nasi zemi???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!