Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.12.2019

dva_pistoleta_strelba1; Potyčka se střelbou v kavárně v Saratově. Dva muži ve věku 25 a 26 let byli hospitalizováni. Útočníky původem z Kavkazu hledá policie.

2; Obklíčený Tripolis požádal Turecko o vzdušnou, pozemní i námořní pomoc. V Tripolisu kromě dalšího chtějí získat od Turecka komplexy protivzdušné obrany.

3; Velvyslanec USA v Rusku oznámil, kdy a jak může Rusko odejít z Donbasu. Podle Taylorových slov zůstává pro Ukrajinu i Rusko hlavním problémem otázka kontroly hranice.

4; Otoky plic a mozku. Ukrajinské vojáky pronásleduje těžká nemoc. Vyplývá to z pravidelné zprávy z Luganské republiky.

5; Nejnovější reportáž ze Sýrie vypráví o nabitém programu ruské armády v Syrské arabské republice.

6; Ukrajinská noční můra. Země začíná sklízet, co zasela. Byla zveřejněna analýza bloggera Jurija Podoljaky o situaci v rozpadajícím se ukrajinském průmyslu.

7; Hraniční přechod Gorlovka pozastavuje svou činnost, hlásí doněcké ministerstvo státní bezpečnosti. Na příslušnou dobu se doporučuje používat jiné hraniční přechody.

8; Představoval si to jako Hurvínek válku... Zelenskij začíná zjišťovat, jak těžké je splnit předvolební sliby. Zvláště v otázce ukončení války v Donbasu platí ruské přísloví „Přiložit ruku k dílu je něco jiného než vyprávět pohádky“.

9; Rusové v průzkumu prozradili, jak se jejich život změnil za posledních 20 let. Míra spokojenosti se životem je u obyvatel Ruska nyní na rekordní úrovni.

10; Nálet ruského letectva na „torpédoborec USA“: Velení ukrajinského letectva sil se dopustilo neskutečně hrubé chyby, když tvrdilo, že ruské SU-24M podnikly raketový úder na cvičný cíl ve vodách Černého moře. Zpráva byla doprovázena koláží, kde „Su-24M útočí okřídlenými raketami na americký torpédoborec“. Jevgenij Popov, novinář: I malé dítě ví, že Su-24 nemůže nést rakety s plochou dráhou letu...

11; V Alma-Atě se krátce po startu zřítilo letadlo s cestujícími. Na palubě bylo sto osob. Zahynulo nejméně sedm lidí.

12; Díky za ten most. Kubaň je najednou tak blízko, říká poslanec Nejvyšší rady Alexej Gončarenko. Poslanec prohlásil, že Kubaň teď po zahájení provozu na Krymském mostu bude blíž k Ukrajině. Ruskou Kubaň považují radikálnější ukrajinští aktivisté za potenciálně ukrajinské území.

13; Ukrajina prohlásila, že vymohla první pokutu za let nad Krymem. Letadlo zmíněné společnosti 8. srpna 2019 letělo přes zakázanou zónu nad „anektovaným poloostrovem“.

14; Zelenskij podepsal zákon o dokumentech pro obyvatele Donbasu. Příslušný zákonn schválila Nejvyšší rada 12. prosince 2019.

15; Shrnutí přímé linky s Pušilinem. Studium ukrajinského jazyka, zvýšení cen jízdného. Přímá linka trvala dvě hodiny a 41 minut.

16; Rusko ukončilo využívání lehkých konverzních (upravených) raket Rokot s ukrajinskými komponenty. Poslední odpálení těchto raket se konalo v pátek na kosmodromu Pleseck.

17; Bylo zvoleno slovo roku 2019 na Ukrajině. Stala se jím digitalizace. V předchozích letech to byla slova „Tomos“ (2018), „bezvízový styk“ (2017), „korupce“ (2016), „blokáda“ (2015). „kyborgové“ (2014), „Euromajdan“ (2014). Podle verze Washington Post bylo slovem roku 2014 „Novorusko“.

18; Byl to velmi tvrdý rozhovor. Putin čeká zprávu o příčinách zmaření prací na vojenských družicích. Svou práci zahájila speciální komise, která má vyjasnit příčiny váznutí rozvoje ruské družicové skupiny.

19; V Černé Hoře začaly náboženské protesty. V srbské pravoslavné církvi jsou přesvědčeni, že nový zákon o náboženství umožní státu konfiskovat její majetek.

20; Na Ukrajině začali dělat papír z opadaného listí. Ze získaného papíru se budou vyrábět obaly potravin včetně brček na pití a plat (proložek) na vajíčka.

21; Bylo zveřejněno datum (1.1.2020) anulování vzájemných národků Ruska a Ukrajiny ohledně plynu. Ruský ministr energetiky Alexandr Novak zdůraznil, že komerční podmínky nové smlouvy jsou vzájemně výhodné.

22; Rosstat zveřejnil demografické prognózy na 16 let dopředu. Experti představili tři varianty vývoje situace od nejoptimističtějších po krajně pesimistickou. Podle optimistické prognózy se počet obyvatel Ruska do roku 2036 zvýší na 150,126 milionu. Podle pesimistické prognózy poklesne na 134,277 milionu. Střední prognóza počítá s poklesem na 142,993 milionu lidí. Hlavními proměnnými jsou míra porodnosti a úmrtnosti (přirozený úbytek nebo přírůstek obyvatelstva), prodlužování života a migrace (rozdíl mezi přistěhovalými a odstěhovanými). Současný stav se odhaduje na 146,8 milionu.

23; Vědec informoval o zranitelných místech ve skafandrech kosmonautů. Specialisté z Institutu lékařsko-biologických problémů Ruské akademie věd provedli unikátní experiment ohledně posouzení míry ochrany orgánů kosmonauta.

24; Ukrajina dnešních dnů: Po Kreščatiku honili policisté skupinu nahých běžců.

25; V USA našli na golfovém hřišti hromadný hrob otroků. Specialisté říkají, že ostatky nebyly dlouho objeveny právě kvůli tomu, že zde bylo vybudováno golfové hřiště.

26; Nejnovější raketový komplex s nadzvukovým Avangardem byl předán do výzbroje. Prezidenta o tom informoval ministr obrany Sergej Šojgu

27; V Kremlu odpověděli na fámy ohledně teroristického činu při výbuchu obytného domu v Magnitogorsku. V důsledku velmi silného výbuchu 31. prosince 2018 v desetipodlažním domě se zřítila část průčelí nad vchodem.

28; Z Mariupolu do Širokina. Ukrajinští vojáci si uspořádali desetikilometrový běžecký závod na okupovaném Donbasu. Na internetu už se objevily komentáře, že ukrajinští vojáci trénují útěk z Donbasu.

29; Lavrov navrhl lídrům G7, aby se sešli na Krymu. Pokud budou chtít přijet, budeme jen rádi. Můžeme je přijmout v Moskvě, Petrohradě, v Soči nebo třeba v Jaltě. Iniciativa ale musí být na jejich straně. Nebylo to Rusko, kdo z G8 vystoupil. Kromě toho formát značně zastaral, protože jeho součástí nejsou další světově významná ekonomická centra typu Číny nebo Indie, což vede k bizarnímu stavu, kde členem uskupení je například Kanada, kdežto Čína s třináctkrát větší ekonomikou nikoli.

30; Příště už mě rovnou zabijí. U Oděsy vytloukli zuby ukrajinské vojačce, která obvinila velení z krádeží. Přitom oběť je aktivistkou dvou majdanů. Její aktivita v ukrajinské armádě ale nové moci nevoní.

31; V Doněcké republice zareagovali na prohlášení nového amerického kurátora Ukrajiny. Dnes William Taylor prohlásil, že považuje za smysluplné vyslání mírových sil na Donbas pod záštitou OSN. V Doněcké republice mu doporučili, aby se nejprve seznámil s obsahem minských dohod, ne začne navrhovat nějaká svá „řešení“.

32; Muž s nožem vtrhl v centru Moskvy do chrámu. Došlo ke konfliktu mezi ním a ochrankou. Při pokusu odzbrojit nevítaného návštěvníka byl muž zraněn vlastním nožem.

33; Nemáme tě poslat zpátky do Moskvy? Neonacisté pronásledují lvovskou krasavici. Miss Lvov 2018 prohlásila, že nevidí nic špatného ve svých cestách do Ruska a ve stycích s ruskými občany. Přiletěla jsem na letiště a najednou ke mně přistoupí muži. Berou mě za ruku a říkají, že bych se měla raději vrátit do Moskvy.

34; Výměna zajatců s Ukrajinou. Jak to probíhá? Člen doněcké domobrany Alexej Sedikov, který se dříve vrátil domů, informoval o podrobnostech nadcházející výměny zajatců a o podlosti ukrajinské strany. Nejdřív udělí formálně milost a vzápětí na dotyčného opět vydají zatykač.

35; Armáda Doněcké republiky dostává nové zbraně. Z ukrajinské armády utíkají dokonce už i důstojníci. Armáda Doněcké republiky zveřejnila čerstvou zprávu a shrnula výsledky končícího roku.

36; Drsné vtipy o Putinovi už nenacházejí takovou odezvu. Ukrajinci jsou jako v křeči, říká komik Artur Petrov (Michail Šac), který kvůli změně nálad obyvatelstva musel upravovat obsah svých vystoupení. Žertovat si dovolí už jen na obecná a nikoli na politická témata.

37; „Severní proud – 2“ bude brzy spuštěn. Podle ministrových slov může být dokončen pomocí plavidla Akademik Čerskij. Vyžádá si to několik měsíců.

38; Jde o naše přežití! Německo odmítlo Ukrajině poskytnout vojenskou pomoc. Ukrajinský ministr přece jen nevzdává naději, že Berlín své rozhodnutí přezkoumá. Argumentuje tím, že Ukrajincům jde o přežití jako národa.

39; V USA došlo v leteckém podniku k výbuchu. K události došlo ve městě Wichita ve státě Kansas.

40; Gazprom vyplatil Naftogazu 2,9 miliardy dolarů. Informoval o tom zástupce ruské společnosti. Zelenskij označil výplatu této částky za „velké vítězství“.

41; Nejvyšší představitel Krymu učinil prohlášení ohledně dodávek vody z Ukrajiny. K dnešnímu dni jsou naše přehradní nádrže naplněny ze 40%.

42; Ukrajinští pohraničníci se stali terčem provokace. Neznámí pachatelé uložili do kaluží na cestě, kudy projíždějí služební auta pohraničníků, deset podomácku vyrobených „ježků“, což jsou mříže s ostrými hřebíky obrácenými nahoru, které mají propíchnout pneumatiky projíždějícího vozidla.

43; USA daly subdodavatelům „Severního proudu – 2“ ultimátum. Státní department USA vysvětlil, že dodavatelské společnosti „Severního proudu – 2“ mají možnost se vyhnout sankcím, pokud ukončí do třiceti dnů svou činnost. Vyplývá z toho, že společnost Allseas mohla ještě pět týdnů pokračovat v práci a své úkoly prakticky dokončit, kdyby zbaběle necouvla okamžitě po první výhrůžce ze strany USA.

44; V ukrajinském městě Konotop (zhruba 90 tisíc obyvatel) uspořádali velkou oslavu příležitosti instalace semaforu na rušném úseku místní ulice. Na internetu se objevují komentáře typu, že se jedná o důstojnou odpověď Rusku na spuštění železničního provozu po Krymském mostu. Jiní navrhují, že by se měl na Ukrajině zavést „Den instalace semaforu“. Jiný uživatel sociální sítě píše: „Ukrajina vzkvétá. Možná že za pět či deset let bude v každém stotisícovém městě stát moderní semafor odpovídající všem evropským standardům. Sláva Ukrajině!“

45; Pětaosmdesátiletý ukrajinský vědec Mechti Logunov odsouzený k dvanácti letům za vlastizradu odvezli z věznice do Arťomovska k výměně zajatců. Informoval o tom advokát odsouzeného Dmitrij Tichoněnkov.

46; Podvodníci se snaží vymámit peníze od spolupracovníků ministerstva obrany a generálního štábu ukrajinské armády jménem jejich vedení. O pokusu byly již informovány policejní orgány.

47; Devatenáctiletý chlapec zabil ve Francii jednadevadesátiletého katolického kněze-pedofila. Zarazil mu do krku kříž. Vrahovi zpočátku sdělili obvinění z mučení, vraždy a odporu při zatýkání. Nyní se už policie zabývá motivem činu, kterým může být homosexuální útok. Bylo zjištěno, že kněz měl v minulosti na svědomí už čtyři podobné útoky.

48; Po výplatě peněz od Gazpromu dostane vedení Naftogazu mnohamilionové odměny.

49; Janukovičova spolupracovnice jmenovala nejdůležitější událost očekávanou v roce 2020. Měl by jím být odklad vytvoření trhu s ukrajinskou půdou.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news

Pokud byste někdo chtěli finančně podpořit překládání informačních přehledů BW, můžete tak učinit na účet číslo: 63127359/0800.
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo „Svodka“.Vaše zaslané částky budou zaúčtovány jako honorář za překlad a řádně zdaněny.
Za Vaše finanční příspěvky předem děkuji.
10 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.12.2019

 1. .lak napsal:

  Reakce na komentář z AE
  babajasvaga
  Mimo téma, Zvířata také mají Duši a umí milovat až za hrob.

  Ne+uvěřitelný příběh.
  “Tento pes, který je přezdíván Muchtar, už celých devět let čeká na svého zesnulého majitele a zachraňuje při tom lidi. Muž pracoval jako záchranář a po jeho smrti začal pes každý den chodit na nábřeží na krymské Jaltě, kde se s nadějí dívá na moře. Muchtara se snažili ujmout jiní lidé, ale pes se pokaždé vracel na místo, kde naposledy spatřil svého majitele. Jednou Muchtar zahlédl Viktora, který hrál na nábřeží na trubku. Pes začal hudebníkovi přizvukovat a nyní je toto duo oblíbencem publika.”

  https://cz.sputniknews.com/videoklub/2019122811176823-neuveritelny-pribeh-tento-pes-uz-devet-let-ceka-na-sveho-zesnuleho-majitele-a-zachranuje-pri-tom/
  ———-

  Моравия и Крым в России!

  1 OdpovězPro 28, 2019 15:01
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Jsou mnozí zahledění do svých pseudopřehledů rozumování a i ty němé tváře mají kvantové procesory s celou škalou neprimitivních schopností.
  A deformovaní trhem kteří chtíc nechtíc jsou dnes tím lidé okolím pozření a zcela vygumovaní ve smyslu snah získání zlatého telete ale když tam dospějí je tam jen moloch a ham. :-))))))

  Mimoděk teď mi probleskla myšlenka že kdysi v učnáku měla kolbenka “slavici v tělocvičně a pan Werich se šel podívat jaký mají učňové bejvák na internátu a tenkrát to již byl to starší pán při těle mi přišlo že na schodech vypouští duši. Jen tak mám dojem že tu dnes není mezi umělci bytostná náhrada která by pojmula všechny vezdejší v potaz. A zabývají se zpěváčky ze slonovinové věže či se jimi chtějí stát, jistě s dodanými partiturami, jak jinak že jo.

  0OdpovězUpravPro 28, 2019 15:19

 2. .lak napsal:

  A příspěvek daný jinam ctrl i sem

  https://tadesco.org/vsem-dobrym-lidem-brzy-prejdeme-do-zlateho-veku-mame-pro-vas-pokyny-jak-vyhrat-nad-systemem/

  ….Většinou u mnoha lidí vyhraje logika, protože to vyhovuje vládnoucímu systému, který nás podle toho vychovává.

  No, dobře začnu z ostra. Co o je o co jde tkz. požehnaným vyvoleným sebeadorovaným dárečkům v tržním systému skrz naskrz macerovaným a prosáklým mamonem molocha.

  Je to o převracení systému málo zkušenými a zhusta jednostrannými zmrzačenými fachidioty od nejzranitelnějších dětí školastikou kdy v rámci zázraků dělají nemožné věci a natvrdo kryply zpravidla k obrazům svým upřednostňují před nevolníky kteří jsou uvěznění a deformovaní v jejich posedlostech výchov workoholiků poplatných brutální i nemorální společnosti úžerů od místních komunit kmotrů po šmejdy v politickém systému kde jsou zaháčkovaní v zájmech /*hladových/ idiotů kteří jdou přes veškeré keci přes mrtvoly nezranitelnějších a tedy po hodných a slušných lidech. Protože kriminálníci si sobě dělají respekt a nejsou snadnou kořistí nejchamtivějších hovad a společnost je dnes těchto „západních hodnot výsostně postavená na mimikrách těch neuvěřitelných vlastně reoligioznících falší a přetvářek. A samozřejmě že tam náprava u těchto workoholíků podmaňujících si okolí není možná protože to jsou marodi kteří uživají spontánně aroganci a korupci moci a těchto polomoozků chybějích vnímání a chápání z principu jejich postojů /mňam heploidů/ že si každý musí vysoutěžit místo na slunci ani není možná. A aby tam vedle nich byli i ostatní bytostně založením sobců nenávidí a dělají pro jimi ovládané nemožným.
  Mohl bych psát dlouho a o mnohém. Nebudu ovšem naráz ze sebe sypat zlobu na vymařovače, devastátory protože u nich s apelem je to o házení hrachu na zeď a i proto si sem zvou sobě podobné kterých si hodlají vážit jako ideálních nevolníků jenže tam kde je hloupost je i s jejich hloupostí možný pouze debakl hrůza děs. Nicméně současný systém mlaskajících ňamtarů i zodovědnějším neumožňuje nežli jít s proudem řekněme specifického kanibalismu pokud chce zvlášť zde v rozvojovce za mrzké mzdy přežít. No, odplivnul jsem si dost a už jenom dám pár odkazů.
  A ještě dodám že povinné školství bych v €araboafrice pouhé administrativy eu podlokajníků a zaprodanců hydry zmarů zrušil pro psychická zdraví lidí. Tedy pokud mají i vysokoškoláci pouhá 4% znalostí pro život jako takový. Nelezou z toho harmonické bytosti ale jde směle konstatovat že opaky ano.
  https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
  A deep state neviditelné ruky trhu bez přívlastků.
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc&feature=emb_logo
  A něco jiného ale řekl bych že doba se vyvíjí ale hejble zůstavají. */ kolonizovaní blby dodatek co jsem tam nedal :lol:
  https://uloz.to/file/YvVsc0vmDrhC/tarzan-2016-cz-avi

 3. .lak napsal:

  Z AE
  MIVAS
  Přátelé drazí,
  Už několikrát jsem uváděl na tomto webu odkazy, kde se lze dozvědět události, které už jednak běží a jednak jsou na spadnutí. Události, které jsou na spadnutí, budou naplněním toho, o čem hovoří sv. Matouš v kapitole 24. Bezvěrci asi přijdou zkrátka, protože ničemu nerozumí. Leč neznamená to, že se jim události vyhnout. Naopak, dopadnou na ně se zběsilou tvrdostí. Matka Boží, Panna Maria, vizionářce Luz de Maria z Argentiny řekla, že z událostí, které přicházejí, obrovské množství lidí zešílí. Až je spatří, ochrnou a budou zmírat hrůzou.
  Ten kdo je v obraze, víc, o čem je řeč. Co se týká skutků, které jsou ohavné a Bohu se hnusí, viz např. gender hnus apod., ba mnoho, mnoho dalších, překonávajících Sodomu a Gomoru, budou trestány ohněm tak, jako zmíněná dvě města. A mohu vám dát jistotu v tom, že všichni !!! Skopčáci, rádoby němečtí nadlidi, si toho řádně ukousnou.
  První na řadu přijde Amerika, resp. USA, kde dojde nejdříve k tzv. kickoff události, mnohonásobně větší události coby obdoby 11.9. Zase v NY, na Manhattanu. Události se bleskurychle rozšíří do světa, který se neustále stává temnějším a temnějším, jak se události konce časů blíží. Přečtěte si k tomu starozákonního Daniela a novozákonní Zjevení sv. Jana. Tato proroctví se totiž naplňují přímo před našima očima, protože je KONEC ČASU. Bylo to Pannou Marií předpověděno ve Fatimě, rovněž v Garanbandalu a v dalších místech jejích zjevení. Nemylte se, vše, co je v Písmu se stane do posledního písmene. Bůh se nedá zesměšňovat a vysmívat. Kdo si něco takového dovolí, špatně dopadne.
  Komu to myslí a není tzv. “vysmátý debilek”, ví, že všechny tyto události budou předcházet, a už se tak děje, druhému příchodu Páně, Ježíše Krista. Přípravu na všechno zahájí tzv. Varování z Garabandalu. Kdo není hloupý, vygoogluje si to, než bude pozdě, dokud ještě jde internet. On totiž už moc dlouho nepůjde, zrovna tak, jako mnoho dalšího (elektřina, plyn, voda, PHM, potraviny všeho druhu). Za scénou totiž už podupává Antikrist – Obama, aby tzv. uklidnil po Varování vypuklou III.sv.v., kterou teď za scénou organizuje a její počátky řídí. Donald bude odstraněn – ve svém mrakodrapu na Manhattanu. Možná to bude ten zmínění kickoff – výkop, neboli startovní událost.
  To vše můžete nalézt v poselstvích vizionářů na https://444prophecynews.com/
  Jen na ukázku přikládám krátký výňatek z poselství Jeffa Byerlyho, jednoho z významných Božích proroků současnosti, z 27.12.2019, tj před třemi dny
  https://444prophecynews.com/the-seeds-that-were-planted-in-2019-shall-be-reaped-in-2020-and-beyond-holy-spirit-wind/:
  Zasetá semena svárů vyrostou do konfliktů a posléze válek, uvnitř i vně národů, které zažívaly pokoj. Nezapomeňte na lodě se jmény dvou zlikvidovaných vůdců, Abrahama Lincolna a Ronalda Reagana. Tyto rozsudky jsou určeny a stanou se. Až se to stane, vypučí válka do plného květu. Obětní beránci jsou na svých místech, jsou to ti, které lze vidět, zatímco zlí pokračují v plánech za scénou.
  Semena sobectví, nadbytku a chamtivosti dlouhou dobu rostla, zvláště v Americe a všech bohatých „západních zemích“, ale v roce 2020 uvidíte výraznou změnu. Finanční systém, který užíváte, už roky balancuje na pokraji zkázy. Až uvidíte, že na Manhattanu byla započata „kickoff“ událost, budete vědět, že už víc nebude, předem ale bude oslabovat.
  Semena nespokojenosti vyrostou v násilné protesty a potom v občanské války a revoluce kvůli tyranii, která přichází na všechny země, dokonce i na vás, na Ameriku. Satanská celosvětová vláda na krátký čas zvítězí na celé zemi, neboť tak je psáno, a čas na to je teď. Vězte, že to nikdo nezastaví, ani nezpomalí, nedejte se zmást. Každý zvolený nebo jmenovaný vládní úřad obsadí ti, co souhlasí s celosvětovou vládou, bez ohledu na fasádu, jakou to budou skrývat. Ti zabijí i své vlastní, budou-li to považovat za nutné a prospěšné. Dělali to i dřív a brzy to udělají zas.
  Já nevolám své lidi k boji za záchranu území nebo země, pouze aby mi pomohli najít a zachránit ztracené ovce. Mé království není z tohoto světa a na zemi nebude pokoj, dokud se nevrátím a nebudu jí vládnout. Bitva, do které vás volám není ve fyzické, ale duchovní říši. Nezápasíte s tělem a krví, ty ztratíte! Žádný člověk nikdy nepřinese trvalý mír. Nezapomínejte, že kdo s mečem zachází, mečem také schází. Meč, který vychází z Mých úst, udeří národy a všechny podvedené, kteří jdou za šelmou a přijmou její znamení, protože Mě neměli zájem poznat.

  2 OdpovězPro 30, 2019 18:35
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Dovedu si představit ty kteří to mohou mít poté v učebnicích pro formanty a že to říkali a také to provedou, jak jinak. A kteří vydupou tentokráte se všemi religiózníky inkvizicí konqisty s již prováděnými eskapádami z jejich bohatých análů atrakcí které jim věřící pojištovně na život věčný platí a než se nadějí budou kdo ví kde. Blahoslavení chudí duchem.
  http://extrastory.cz/georgijske-poradni-kameny-znepokojuji-jsou-dilem-satanistu-iluminatu-nebo-rosekrucianu.html

  0OdpovězUpravPro 30, 2019 19:22

 4. .lak napsal:

  Přídavek taky tam odtud, mají °!° °!° akismety?
  Alanis
  2020: Krátké, ale poutavé panorama nové éry

  https://outsidermedia.cz/2020-kratke-ale-poutave-panorama-nove-ery/

  Podzemní zásobníky v Německu jsou plné, zima je zatím teplá, takže se o sebe postarali. Najednou ale zjistili, že tyto zásobníky a nejen v Německu, ale i jinde v severozápadní Evropě, nekontrolují, protože patří finské státní organizaci, která koupila německou komunální společnost, jež mj. ovládala tyto zásobníky. Finové se dnes politicky orientují na USA, které jako zuřiví konkurenti Německa tímto získaly další páku k nátlaku na ně … Podstatné je to, že německý plyn nemusí nutně sloužit Německu. Němci toto zjistili až teď – to je opět k otázce rozkladu úrovně Německa. Nerozumíme tak prudké degradaci řízení za 12 let vlády Merkelové – zapomeňme na naše představy o Německu z 80. let!

  To jsou věci! A tito idioti řídí EU? Czexit!

  1 OdpovězPro 30, 2019 21:22
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Tak za nimi je ještě deep state ale v kostce pro sebenevzdělané z ňamtání třeba v.b. – t.j. 5.bé

  Předpokládám jestli vůbec někdy bude napsaná faktografie a nelehne tu vše popelem s následky bájné atlantidy se budou inteligentní ptát a proč se vlastně nechali zavléci pod nepřátelské převzetí?
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
  I když na kontinentu bez surovin a energií s čtvrtinou pod hranicí bídy a platící to nejpalčivěji nejexploatovanějšími těm co přišli z krajin slunce a blahobytu akorát si doma neudělali pořádek za to tady ho vyžadují s multikulturou a dostanou absolutní komunistické zabezpečení států že jim povolí ještě chvíli bezburkovost z dalšími již marginalizovanými projevy s nevolí platícím.
  youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  Tři fáze džihádu
  youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg
  youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

  0OdpovězUpravPro 30, 2019 21:33

 5. .lak napsal:

  https://aeronet.cz/news/video-moje-babicka-je-stare-ekologicke-prase-nemecka-televize-wdr-natocila-s-divcim-peveckym-sborem-malych-skolacek-aktivistickou-pisen-ktera-zesmesnuje-a-urazi-nemecke-seniory-a-indoktrinuje/
  Aldo
  V dohledné budoucnosti – pro lidi nad 55 let zákaz volit, odsun mimo společnost…
  ———————————————————————————–
  Ne, v Evropě dnes nejde o žádné smíření. Nejde o žádné obecné dobro. A nejde vůbec o Evropu. Jde o cílené a systematické budování nenávisti mezi generacemi, z nichž ta mladá si myslí, že snědla všechnu moudrost světa, a starší je odkazována na smetiště dějin. Vytváří se jen jedna pravda, a vše, co je s ní v rozporu, je ihned napadáno, označováno za lež, jsou dehonestováni všichni, kdo si dovolí říct něco jiného. Ano, tak to přesně dělali soudruzi. Jak osvěžující je proto zpráva z těchto dnů, že australský premiér poslal Gretu tam, kam patří – do školy. A odmítl ji brát vážně. To jen my jsme ještě nedostali rozum.

  Ptám se na něco jiného – jak to, že už nemíří do Německa protestní nóty všech velvyslanectví členů EU? Jak to, že nekřičí všechny neziskovky, které mají v programu boj proti diskriminaci? Jak to, že v Německu nepadají ve veřejnoprávní televizi hlavy? Jak to, že vůči starším ženám v pozici babiček už nepadají omluvy?

  Protože se to nehodí do krámu? Nebo právě naopak – protože se to hodí do krámu? Komu? Těm, kteří tentokrát sice ne pod hnědou, ale zelenou vlajkou, chtějí uchvátit Evropu, zavést scestné zákony proti zdravému rozumu, přikázat všem svou jedinou pravdu, i kdyby to byla lež (to už tady opravdu dlouho nebylo), skutečnou pravdu opět zakazovat nebo dokonce trestat (!!!)? Vidíme už dlouho snahu popřít vše, o co Evropa už několik desítek let těžce bojuje – o společnost založenou na rovnosti, úctě k člověku, k právu a k základním evropským hodnotám. Ale nejde to evidentně tak snadno tyto pilíře porazit. Proto ti “(nejen) mladí a neklidní” potřebují odstranit všechny, kteří jim v tom překážejí. Zejména starší a zkušenou generaci, která v řadě zemí včetně naší zažila totalitní režim, a proto ví „o co go“. A v tom zbavit se překážejících jim není nic svaté. Doslova.

  Ale vraťme se k textu té písně – jak probůh mohly ty dívky zpívat o své babičce jako o ekosvini? Vždyť každá nějakou babičku má! To ji tak nenávidí? A to, o čem zpívá, si skutečně myslí? Že jí to dovolí tu otřesnou urážku vypustit z úst? Nebo ji někdo tuto nenávist vnucuje? Takto přesně ale začala druhá světová válka. Cíleným budováním nenávisti k určité skupině lidí a vymýváním mozků těm tzv. vyvoleným s přesvědčením, že oni jsou přece něco lepšího. Dnes to míří na mladé. Snadná to kořist pro kde koho. Ne proto, že jsou hloupí – ale proto, že nemají zkušenosti, a ten piedestal si velmi užívají. Lépe demonstrovat, než se učit a pracovat.

  http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/a-co-tak-koncentracni-domovy-duchodcu-pro-stare.html

  16 OdpovězPro 30, 2019 16:20
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Dívky jsou hitlerjurgent 3. tisíciletí ale soplat místo na frontě budou pod vebloudy ušlechtilých zvířat arabů jako dříve podkoní u šlechty a kdy když hodně mrzlo je pustili do stájí jako bezprizorní. Ironie a nadsázka pro nepochopitele ale těm v tom je akorát rébus jako ve světě v kterém se orientují s mainstreamem a bojují bitvy v minulosti osmašedesátníků a vlastně současníků vládních sebranky €araboafriky co by služebná třída pouhé administrativy eu která stahuje i z bot své nevolníky s čtvrtinou pod hranicí bídy. Sankce rusku a číně i když bez ní by si nekoupili pomalu ani štoudev a hlavně nevyrobili. Mám také řídíci jednotku elektrokola z dojčlandu a přišla made in china. Tak je to se vším. Celý svět vexluje s jejich výrobky. Kdyby nebyla tak možná tady možná vyhrabete vlastní červotočivý kolovrátek ze sladu filmového studia. A ve všem běhá jejich elektronika. Dokonce v žehličkách v rusku které se napojovali na wifiny co by agenti 007. :-)))))

  0OdpovězUpravPro 31, 2019 10:29

  • .lak napsal:

   Na pokračování

   mino
   Lenže Rusko bolo 2x okradnuté o zlato, prvý krát to bolo v roku 1913, keď Mikuláš II. požičal sionistom zlato na založenie FEDu, to je fakt, preto musel on a jeho rodina po tzv. revolúcii zomrieť.

   8OdpovězPro 31, 2019 13:29
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   Asi je to tady blbá otázka na naše nátury ale kdo že to organizuje stále nepřátelská převzetí vlastně čehokoliv a napíši schválně s “koalolanty? A čínu tím nemyslím i když uvažovat by se o ní mělo a to by se naší “milí světoběžničtí škůdci konečně asi otřepali na jejich praktiky a z jejich pohledu oprávněné stadionové praktiky, no. A konečně by sešli za své činy v šiku a dosáhli náležitého ocenění pohnutých se slzou v oku. Oni. Ostatní by tleskali. A finále je důležité vždy i příkladem vzoru pro ostatní, reky.

   0OdpovězUpravPro 31, 2019 16:44

 6. .lak napsal:

  Z PP
  Lubomír Bouše 1.1.2020 10:42:49 Odpovědět
  “Nás vrací o 30 let zpět a Západ staví před to, co mi jsme zažili v padesátých létech minulého století. Sice v jiné podobě, ale s mnohem horšími důsledky.”

  Inu Západ a socialismus/komunismus je synonymem jasným všem pravicově či konzervativně se orientujícím lidem.
  Proto pryč z EU a NATO. Podaří se získat zpět naši svobodu již v tomto roce ?

  .lak 1.1.2020 11:09:14 Odpovědět
  U vlastníků ještě se zkumáky intenzivnějí promyslí otroci jak vás optimalizovat v nářekovém průmyslu.
  Známý říkal kdo se blbý narodí blbý umře. V instalované €raboafrice je to jasné. Dokonalá komunistická zajištění privilegovaným těmi podkonkurovávajícími se v trhu na kontinentu bez surovin, energií s čtvrtinou pod hranicí bídy. Když jste nad sebe strčili trojské koně kteří vás mimikrami uspali. Vybrali jste si nato a od nepaměti koloniální brusel. Slibovali hory doly?
  youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc
  youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
  youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

 7. .lak napsal:

  Tady na tom se dá v kostce vystvětlit co to je tkz. eu kterou nazývám €araboafrika. * dole

  Na vaše stezky potom mají nářekový průmysl religiózníků jedno jakých zaměření ale zpravidla s funkcí pojišťovny na život věčný.

  A tady si vypůjčím
  DraDra 31.12.2019 02:44:34 Odpovědět
  :heart: :heart: :heart:
  VŠECHNY VLÁDY SVĚTA
  a mezistátní organizace se po infiltraci Iluminátskou mafií stávají zločineckými. Tzn. jednajícími proti obyvatelstvu. Podpořím každou sílu, která je smete, mimo náboženskou.
  Bůh je dobrý náboženství špatná.

  VLASTIZRÁDCŮM A ZRÁDCŮM EVROPY SMRT

  Nojo 31.12.2019 07:37:07 Odpovědět
  tak, tak. Náboženství jsou nejstarší sítě na kontrolu myšlení…

  Z https://pravyprostor.cz/osn-se-chysta-zridit-nad-internetem-diktatorskou-pravomoc/

  .B.
  Už se nemůžu dočkat, až Putin zveřejní celý “článek”. Je nejvyšší čas na protiofenzivu, vzestup nacismu je dnes dech beroucí.
  A pamětníci odcházejí….
  *
  79 OdpovězLed 1, 2020 1:32
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  To není jen o pamětnících. Prostě jim to ovladače na chápání neberou, protože je nepoužívají jako zakrnělou funkci. Platí čím se zachází, tím se schází a od určitého momentu komunikace s jejich strany je nemožná. Nemají čím pobrat pro ně nesrozumitelné pojmy které jim naprosto nic nesdělí. Tak to je a potvrdí vám to každý programátor. Trzi = mamon = moloch, jedou po vaší koleji a lidé tam už nesmí ani jim ten pojem nic neříká, silueta a jejich dojem je že jsou stejní. Nejsou a dbát na vás nemusí a co je podstatné. Samozřejmě nebudou.

  10OdpovězLed 1, 2020 1:50

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!