EU přepsala evropské dějiny. Co nesou nám Čechům?

jourovaA přepsala je zgruntu. Čili tak, že z dějin předešlých nezůstal kámen na kameni. A víte, co ten výbuch, který staré dějiny rozmetal a vystavěl dějiny nové, moderní a pro současnou EU jedině upotřebitelné, způsobil? Pouhých 85 řádků tzv. Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, které na podnět nejvyšších hlav EU (a možná ještě kohosi ještě vyššího), sepsala česká komisařka Věra Jourová, a Evropský parlament toto Usnesení dne 18. 9. t.r. schválil. Čímž se Usnesení stalo právně závazným pro všechny země EU od Španělska až po Estonsko, podle něj budou vypracovány nové evropské učební školní osnovy a sepsány nové evropské učebnice dějepisu a všechny historické názory, které nebudou s názory v Usnesení uvedenými budou pozuzovány jako neevropské a sjednocené Evropě tudíž nepřátelské.

Přičemž pozor! Závazné pro výklad nových dějin nebude pouze to, co je v Usnesení výslovně uvedeno, ale i to, co z uvedeného logicky vyplývá.

Příklad: Usnesení ruší starý názor, že Druhá světová válka vznikla jako důsledek rozpínavosti a dobyvačných choutek nacistického Německa a konkrétně tedy napadením Polska německým wehrmachtem, a stanoví názor zcela nový, podle něhož byl příčinou války a vůbec původcem všeho pozdějšího zla pakt Molotov-Ribbentrop z 23. srpna 1939.

Viníkem všech pozdějších hrůz války nebyl podle tohoto nového výkladu dějin tedy jen jeden stát (Německo), ale viníci byli dva (Německo a SSSR). Viník první, tedy Německo, už bylo potrestáno porážkou ve válce, ale viník druhý, to je Rusko jako nástupnický stát bývalého SSSR, za svou vinu dosud ještě nezaplatilo, takže (třebaže to není v Usnesení výslovně uvedeno, ale logicky to z něj vyplývá), musí svoji vinu za vznik Druhé světové války ještě dodatečně zaplatit. A to tím, že bude od dalších evropských států přísně izolováno, budou na něj uvalovány sankce a pak další a ještě tvrdší sankce, bude vyřazeno z účasti na nejrůznějších mezinárodních akcích včetně olypijských her i mistrovstvích světa, a povšechně bude označováno za skvrnu i kazomíra lidstva, s kterým další evropští kluci prostě nemluví.

Kterýžto trest v současnosti probíhá a podle všeho se zdá, že půjde o trest věčný. Dotýkající se ovšem i nás Čechů. Jestliže totiž příčinou poslední války a počátkem všeho zla byl podle Usnesení až pakt Molototov-Ribbentrop ze srpna 1939, pak vše co tomuto paktu předcházelo, to je Anschluss Rakouska hitlerovským Německem v březnu 1938, Mnichovská dohoda na úkor Československa ze září téhož roku a hitlerovská okupace zbytku Československa 15. března 1939 bylo (třebaže to není v Usnesení výslovně uvedeno, ale z mlčení o těchto událostech to vyplývá), v naprostém pořádku.

A co to znamená pro nás Čechy? Nic jiného než to, že současná EU zcela zřejmě považuje Mnichovskou dohodu (termín Mnichovský diktát se už napříště nebude smět ve státech EU používat), kterou jsme ztratili téměř třetinu území a pět milionu lidí, za řešení spravedlivé - a nic povážlivého se podle EU zřejmě nestalo (jinak by přece, propánakrále, o tom musela být v Usnesení řeč), ani když za sněhové chumelenice vpochodoval do Prahy wehrmacht a jedno křídlo Pražského hradu okupoval Hitler.

Jaké naděje se s takovýmto novým výkladem dějin otevírají sudetským Němcům a jaké problémy se otevírají nám Čechům, není asi třeba ani hloupému dvakrát vysvětlovat.

Ale Jourová je v klidu. Stejně jako Kalousek, Schwarzenberg a vůbec celý náš slavný a normálním Čechům nepochopitelný demoblok.

Ale Češi se svědomím jsou zděšeni. A právem. A ptají se: Co a jak za této situace dělat dál?

Jsou tohle i naše dějiny?
51 Komentářů k EU přepsala evropské dějiny. Co nesou nám Čechům?

 1. martin bareš napsal:

  "Češi jsou tímto zděšeni...". Prdlačku, nejsou. Je jim to jedno.
  Tak jako všem lidem v Evropě. Pro který navíc platí, že "z cizího krev neteče" a o historii vědí třikrát větší hovno než my. Smutná realita. Ale realita.
  Bližší vize cestování, dotací, neprůhledného blahobytu a žití na dluh. Hlavně, že "my", "já" se mám dobře.

  • proud napsal:

   Coz je stav umele navozenej a udrzovanej! To je potreba si uvedomit a podle toho se zarizovat.

  • benmil napsal:

   Martin Bareš

   Máš pravdu! Frfle jen pár disidentů na alternativách. Absolutní většině těch ostatních je to u prdele. Hlavně, že mají chléb (zatím) a hry (např. ČT)

  • Jan napsal:

   Dali vam nazrat, kazda drive hola prdel jezdi v aute. Za to jsme v EU, kde nas vykradaji a rikaji, ze je to vyhodne pro nas. Bojujeme vrazedne valky jako spojenci fasounskeho statu, ktery legalne vrazdi na cizim uzemi sve odpurce dronem. Bojujeme v NATO za zajmy US zidaku ve vselikych tramtariich za nase penize. Od sametu nam v medialni zumpe lzou a stvou proti Rusku. Kaci pomniky nasich osvoboditelu a zneuctivaji jejich pamatku. Neustale stvou Rusko a Cinu uredniky, kteri delaji zahranicni politiku namisto neschopneho ritolezce Petricka.Chteji odstranit nejuspesnejsiho premiera od sametu a prezidenta, protoze stoji v ceste americkym zajmum udelat v Cesku zakladnu a nainstalovat rakety. K tomu financuji a organizuji demonstrace s paterem vyklouzem zrzkem Minarem, ktereho zidovske platky na zapade oznacuji na vychazejici politickou hvezdu. Diky dutolebim a uplacenym Cechackum, kteri chteji vyvlastnit zlodeje co si po sametu nakradli.
   Cesko zahyne diky blbosti jako o unoru 1948.

   • proud napsal:

    Tak nejak to je,bez nejakejch kecu kolem co to rozredej. Navic mam divnej pocit ze si USA s Iranem pekne nasrala do vlastnich kalhot,ale tentokrat hodne poradne,bude toho hodne litovat a NATO s ni,jak to dopadne bude zalezet nejspis prave na tom koho zrazujeme,az takovy jsme totiz "kravy"!!!

   • geronimo napsal:

    Babiš a Zeman jsou loutky globalistů. I kdyby ty loutky stály proti americkým zájmům, tak by to bylo v zájmu globalistů, ne Českého státu, jestli něco takového ještě existuje

    • Robo napsal:

     politika ako taká je proti našim záujmom.
     Lenže to ty nikdy nemôžeš pochopiť, to pjaťkin zabudol spomenúť.

     • geronimo napsal:

      Pjakin mluví o Božím záměru a lidských záměrech, což není to samé ....

      No a já jsem já, nejsem otrok Pjakinových myšlenek ...
      Skládám si vlastní mozaiku, a jdu po vlastní cestě, v rámci možností

      Co vlastně znamená slovo "politika" ? údajně z řečtiny "správa města" ale dnes už to slovo má širší význam - https://cs.wikipedia.org/wiki/Politika

      • Robo napsal:

       Wiki? Gréčtina?
       Nie si otrok?

       Politika?

       Samé bludy.

       • geronimo napsal:

        No Robo, napřed se nauč číst, přestaň vytrhovat z kontextu ( otrok / otrok Pjakinových myšlenek ), naber trochu moudrosti a v příštím životě si přijď pokecat

        čus

 2. Vaska napsal:

  vítejme ve 4. říši a nás jako jeho nedílnou součást coby protektorát B a M a připravujme se na pochod eurosojuzu na 3. pochod na východ - 1. byl napoleon, 2. adolf
  Co z toho pro nás plyne - zánik národa a v lepším případě jeho germanizace - v tom horším konec pro lidstvo v jaderné válce - doufám že placený trollíci a hlavně politici jsou spokojený - chcípnou společně s náma.

  • proud napsal:

   To rozhodne,protoze prezit to,je bych prezit rozhodne nenechal!

  • Jan napsal:

   Naposledy nas zachranil pred Skopcaky SSSR. Zabranil nasi deportaci na Sibir, kterou Skopcaci naplanovali, kdyz vyhraji. A ze vyhraji o tom byli presvedceni! Za tu zachranu na ne media i politici plivou, ocernuji Ruskou a neustale ho necim nasiraji.
   Kdyz v Ardenach Hitler obklicil spojence, tak padlo do zajeti 100 000 spojencu vojaku, stovky tanku. Chuchill napsal dopis nejvyssiho utajeni Stalinovi, aby Ruda armada na vychode uderila a odlehcila zapadni frontu. Vycerpana Ruda armada jim pomohla. Rusove se smali. 4 roky nas nechali krvacet nez otevreli zapadni frontu v Normandii a uz volaji o pomoc!
   Nebojte se. Hasicsky sbor buzerantu a fetaku v US Army i cela NATO se rychle poserou, az zautoci na Rusko!
   Fasouni v USA postupuji uplne stejne jako Hitler. Ten mel za spojence 25 zemi jako ma NATO. Pred valkou demonizuji Rusko a strasi Evropany Ruskem, aby mohlu zidaci v USA prodavat novy srot za tezke penize! Nic se nezmenilo. Existuje 80 let stary plan rozparcelovani Ruska a ovladnuti jeho surovin a lidskeho potencialu. Existuji plany na preventivni uder na Rusko. Putin jim vsechno zmaril. Vzkrisil Rusko a zachranil ho.

   • Jan napsal:

    Jeste na doplneni. Hitler by v Ardenach tyral hasicsky sbor spojencu dal, kdyby mu nedosel benzin. Jeho tanky byly na benzin a spojenci mu predtim znicili rafinerii v Polsku, kde vyrabel z uhli benzin.
    Jo, at mi nekdo tady neco vypravi, ze spojenci porazili Hitlera. To mohou vypravet kretenum Havloidum, pravdolaskarum a praseti z Reporyji.

 3. .lak napsal:

  Pečené holuby do hub? :lol:
  Z AE
  https://aeronet.cz/news/cesko-prohralo-dalsi-arbitraz-s-diag-human-rozhodl-belgicky-soud-stat-bude-muset-firme-zaplatit-145-miliardy-korun-za-zmareny-obchod-s-krevni-plazmou-z-pocatku-90-let-v-kauze-je-namocen-i-kalousek/

  To je kauf, lidé stáčeli krev zadarmo a ještě budou platit. Holt systém a jistě to není poslední platba s nářekovým průmyslem jak U religiózníků. Úžasňákovi. Trh ten tržíček nábožných až za hrob.
  Kontrolní otázka? Už víte od čeho jsou spojenci, suverenita a armáda?
  Že není nic z toho, v trhu zájmovců? Jistě že ne.

  Ty prstíky jsou za oponou choreografů a režisérů těch jak se říkají že každý jde koupit či má svou cenu nebo i ne s laufem třeba 9. V pyramidě hiearchie mamona.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

  A přidám na osvětlení masomlýnku sebeadorantů.

  .lak 2.1.2020 01:11:39 Odpovědět
  Pro ně je to prostě trh s pravidly. ? je můj, to má být prosperující humánní společnost jo. Dost hustý na můj vkus.
  Ovšem potom je tu samozřejmě globalizační kapitálový deep state s jinou kadencí a extrém – trh bez přívlastků.
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc&feature=emb_logo
  Tohle se nás přes výhrady k tomu co bylo před 89. za železnou oponou netýkalo a lidé chtěli mít hojnost toho co lidé viděli v západním německu a mysleli si kapitalismus ale byli to silné odbory co nenechali sedřít zaměstnance z kůže. Tak ho teď mají světový.
  https://pravyprostor.cz/perzekuce-obyvatelstva-za-miroveho-stavu/

  0 OdpovězUpravLed 3, 2020 14:04

  • Jan napsal:

   Kdyz volite zlodeje z ODS a jejich prase ze Reporyji, zlodeje z CSSD, udavace a anarchisty Piraty, cernoprdy z KDU a Havloidy z Top09 co usiluji o zruseni Benesovych dekretu a Islamsky stat u nas, tak to zustane jak to je a bude to jeste horsi. Hlasovani v parlamente mohou prachy ovlivnit, jako ovlivnily volbu prezidenta Klause na pisoiru poslanecke snemovny. Vysledky voleb a Referenda uz ne. A tak musime vzdy cekat 4 roky, nez se te pakaze z casti zbavime. Protoze dutolebci zustavaji svym stranam verni. Jako fanousci Slavie.
   Vase teoreticke uvahy jsou i.O., ale nicemu nepomuzou. Ono filozofovani co by bylo kdyby je na hovno.
   Tady a ted. Pouceni dejinami a neustalym vzdelavanim se dostaneme dal. Jinak ztratime i to hovno co nam nechali.

   • proud napsal:

    Jenze ja se domnivam,ze uz nam nenechali zadny,uz zustalo toho hovna jenom zdani,proto biju na poplach,ted jsou na rade lidi a jestli budou otalet a cekat az na nejakej pruser,nebo zaminku dokud jim je jeste relativne dobre,uz muze bejt a obavam se ze bude pozde.Ted je to cim driv,tim lip,necekal bych az to bouchne a Iran ukaze co ma a co s tim dokaze,jako kdyz sundal amikum jejich dron bez rozbiti,proste prevzal kontrolu,nehlede na to ze chte nechte jsme ted brany jako spoluvinici,takova je realita.

    • PetrC napsal:

     Proude Iran neudela vubec nic. Nanejvys par mrtvych civilistu a padla. USA vi co so muze dovolit. At se nnam to libi nebo ne Iran by byl zniceny behem chvile a Cinane a Rusaci by jen kibicivali a Izrael by byl vysmaty. Jediny spusob ja odstranit americke sionisty od zlabu je prestat pouzivat US$. Amici jsou proste spiny, ktere budou porad okopavat kotniky souperu a jsou si jisti ze nikdo nezmackne knoflik k treti svetove.

     • proud napsal:

      Nechame se proste prekvapit.Nevim co bude,ale vim ze Iran neni zadnej spinavej arab co prakticky nic neumi.....uvidime.

      • PetrC napsal:

       Samozdrejme ze Iranci jsou nekde jinde nez Arabi, prave proto to zkousnou. Jenze pokud si vsimate USA jsou cim dal tim vic agresivni, at je to po ekonomicke strance a nebo vojenske. Jedina sance jak je oslabit je rozbit je vnitrne a pomoci jejich dolaru.

       • proud napsal:

        To nevim,ale necekal bych az si vymenej a doplnej vyzbroj.......dokud maj svoje stary plechovky.......za ty dolary si porad jeste muzou material poridit.

        • PetrC napsal:

         Snad si nemyslite ze amici maji zastaralou vyzbroj. Vzdyt to je to jedine co je drzi nad vodou. Co jsem poznal ty jejich hamburgerove vojaky, kteri byli schopni bojovat jen v presile, bych na ne nijak nespolehal.

        • proud napsal:

         Maji Peto,maji ;-)

        • proud napsal:

         Dobre jsi to napsal,ona presila je to,proc si myslis ze porad berou emigranty prestoze kricej ze ne-e-e ? ;-)

        • proud napsal:

         Mam divnej pocit,nechci se hadat,ale Iran jim nejspis ukaze co je to "nova" vyzbroj.....Zapominas ze se Amerika posledni dobou zcasti protivi GP a to nezustane bez odezvy........

        • PetrC napsal:

         Proude nezachazejte do extremu. Pokud se nemylim Iranska banka nespada pod FR a v tom pripade jdou mocenske boje stranou. Hlavni je je znicit a dostat pod kontrolu. S tema emigrantama mate pravdu - chces byt obcan hyje do armady. Jenze na bojisti dokazi hovno. Vzdy jim bude chybet srdce.
         Nectete tak moc Sputnik. Americka armada je skvele vybavena. Daleko vic nez Rusove. Jenze to je v celku jedno. Jak to zacne litat tak je v prdeli cely svet. Ovsem je otazka jestli to vse neni jen hra na nas neiformovane a v pravde si zbrojari masti kapsy a maji prdel z toho jak kombinujeme.

        • proud napsal:

         "Ovsem je otazka jestli to vse neni jen hra na nas neiformovane a v pravde si zbrojari masti kapsy a maji prdel z toho jak kombinujeme.".............a je to tady,trefils :-))))))))))))))))). Jinak s Iranem,jak jsem psal,uvidime.Nikdo z nas nevidi az pod poklicku ani jednem,ani druhejm a Iran neni Rusko.Coz nemusi znamenat ze at si pise kdo co chce,ze se nestane onou "rozbuskou".Kdyby ano,nedam za Ameriku ani zlamanej gros!Mimo jine mam pocit ze Iran je technicky proti Americe uz nekde uplne jinde. Viz a viz. pan Keshe........

        • PetrC napsal:

         Samozdrejme ze pod poklicku nevidime. Jenze se s vama vsadim ze Rusaci Iran podrazi. Cinane budou kecat, ale hovno s toho a obycejny iranec na to vse doplati. To vite US army je us$. Jinak Rusove budou posrani az za usima, takze skoncime u placani a Cinane to jsou ti nevetsi parchanti.

        • proud napsal:

         Mozny to je taky,prijde mi posledni dobou ze Rusko je s GP jedna ruka a co ten planuje je tezky zjistit,kdyz jede v casech v radu generaci....To je taky duvod proc se cas od casu dejou veci jakoby vzajemne nesouvisejici,ovsem prave kvuli ty casovy prodleve jenom "jakoby".

      • PROUD LŽE KDO LŽE TEN KRADE !!! napsal:

       jojojo to ty máš hochu jeden ušatej kadeřavej nemytej!!!

       :D
       —–
       proud napsal:
       29.1.2020 (10.07)

       Coz me jen upevnuje v presvedceni ze mame ty svinarny „v krvi“

 4. geronimo napsal:

  Druhá priorita řízení lidstva – chronologická :

  Je známou věcí, že člověk, který zapomenul svojí historii, historii Vlasti, se podobá stromu zbaveného kořenů.
  A co nastane, zapomene-li svojí historii hned celý národ nebo uvěří-li v nějaký historicý mýtus,
  který je mu v zájmu nepřítele vnucen zvně. George Orwell kdysi napsal: “Kdo vládne nad minulostí,
  ten řídí budoucnost; kdo vládne současnosti, ten vládne i minulosti”. Přepisování historie národa
  nevyhnutelně vede k změně jeho budoucnosti. Proto každá změna vlády je vždy doprovázena přepisem
  historie a přitom si ani sami formální vládci neuvědomují, jak jsou zneužiti.
  Proto je třeba vždy pamatovat na to, že historie sama nikdy nic neučí, ona jen trestá za neznalost svých lekcí

  • proud napsal:

   "Je známou věcí, že člověk, který zapomenul svojí historii, historii Vlasti, se podobá stromu zbaveného kořenů."..........naprosta picovina,na nejaky prolhany historie sere kazdej kdo ma v hlave mozek a jak sam muzes videt,zijou vsici!Hur se zije bez vize budoucnosti,nez bez prolhany historie!

  • proud napsal:

   Je to cely nastrcena pitomost gero,kdyby ses nad tim poradne zamyslel a ovladal aspon zaklady intuice,rychle by ses to dozvedel! Zijes ted a tady,pokud je mi znamo!

   • proud napsal:

    Tak ci onak muzes planovat jen ruzne vzdalenou budoucnost,na minulost uz nedosahnes,o cem to logicky vypovida at uz byla minulost jakakoliv??!

    • proud napsal:

     Obzvlast ta celonarodni!!! Snad tvoje uplne nedavna minulost muze ovlivnit tvoje rozhodnuti,zaroven s tisici jinejma vecma ktery ho taky ovlivnej,ale tim to taky vadne.

  • geronimo napsal:

   Přítomnost byla utvořena minulostí. Pokud mi v přítomnosti na stole leží namazaný chleba, tak jen proto, že ho v minulosti někdo upekl, já ho přinesl domů a namazal ... a mohl bych jít dál do minulosti .... no ale komu nebylo shúry dáno ....

   • geronimo napsal:

    a budoucnost bude utvořena z minulosti a přítomnosti, která v budoucnosti bude minulostí

    • proud napsal:

     Budoucnost je pouhou zalezitosti rozhodnuti a cinu soucasnosti,TED A TADY!

     • proud napsal:

      Podobne jako ona skutecna velice nedavna minulost ovlivnila soucasnost,a je na soucasnosti,jestli ovlivni sama budoucnost,nebo to necha bezzube na minulosti a svou soucasnost skrtne........

    • Jarek* napsal:

     Kolego, tady nepomůže nic, než pochválit, odkejvat a nechat letět do sraček.Kdo chce kam, hned mu ukážu směr. Frickové taky pochodovali na Rusko s úsměvem a radostně. Jen mě sere, že se jich tolik vrátilo.

   • proud napsal:

    Ach ano,minule pracovni postupy............skoda ze se nezachovaly,nezrali bysme dnes chemicky sracky z Nemecka..........ovsem s tim jaksi minulost prilis nesouvisi,spis soucasna pitomost,ze? ;-).Ale komu holt neni shury dano.......... :-)))))))))))))

   • proud napsal:

    Gero.nevim jak tobe,ale me prijdou ony hry "minulost,soucasnost,budoucnost"jako nastroj GP,stejne prolhanej a vsivej jako jeho manipulace s minulosti prave proto,aby tu sebou prolhanou minulost dostal mezi lidi,aby je zajimala..........!!!

    • proud napsal:

     Vsak se podivej co s ni vyvadi pomatenej Novotnej a jemu podobni co umej a v zivote dokazali hovno, tak se snazej na sebe trapne strhnout pozornost svoji bezmeznou pitomosti...........A tim bys se chtel ridit? A kdyz ne,jak zjistis co je a co neni dilo podobnejch,predeslejch idiotu??? Popremejslej sam.....

 5. Jarek* napsal:

  Když vidím tu starou svraštělou stařenu Jorovou páchnoucí potem a močí, věru dělá se mi z toho špatně od žaludku. Němci tomu říkají české prase.

  • Jan napsal:

   Za ty prachy co tam dostava zkorumpuji kazdou blbenku. Tu tam propasirovalo ANO, kdyz se ji nepodarilo politicky zlikvidovat. Dneska je vzor poslusnosti Evropske komisi a Cesko ma v riti.
   Budeme se jeste divit, s cim tam svine na lidi usije!

 6. .lak napsal:

  Předpokládám s touto perspektivou že národy v evropě již dějiny psát nebudou a zůstanou pouhým stínem pod kolonialisty.
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic

  https://aeronet.cz/news/donald-trump-rozpoutal-valku-s-iranem-po-konzultacich-s-benjaminem-netanyahuem-z-pocatku-prosince-za-atentatem-na-velitele-elitnich-iranskych-gard-sulejmaniho-tak-znovu-v-pozadi-stoji-izrael/

  I takové jsou pazoury kapitálu. Že implantují závary na válečnou orbu kdy doufají že se zase napakují i povládnou a i kdyby zůstávali na svém tak prostě odstraňují konkurenci což je nepřiznávaným ale dominantním zájmem. Ovšem že je za nimi jen zmar i beznaděj bez jakýchkoliv perspektiv záměry. Za to poté nabídnou půjčky na vyvlastnění co jde, viz ukrajina a jistě to vyhovuje kapitálovým zájmům na naroubování poddaným pod kuratelou kolonie. U nich nelze čekat nic než pouhé pusté proklamace kdy zapřahují jak mlsné psy do své řeznické kárky na smrad z buřta. S rozčarováním a prsty poté namočených na podvodech těch kterým mají jako zaměstnanci sloužit ale prostředky jdou za nenažranými vymařováky. A koukají jako volové kterým nadloubali.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
  A je na čase přemýšlet zda by nebylo lepší být v ruské federaci než u úžerů.
  Ten model je vidět všude přes politické zavádění balasty ohlupovaných kteří jsou víceméně v pořadí na oslíčku otřes se. Soft model je v €araboafrice jejich proxi armádou kolonizované evropy. Kdy brusel je hejl
  https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc
  toho co může evropa čekat od nich všude, tedy vymístění plátců ancáblu a je co by administrativa záměrů o kterých nerozhoduje a tedy je to nižší obslužná třída i když lidem tvrdí co jste si zvolili to máte.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  Prostě tam morálku civilizaci a kulturu nenajdete a je to jen modifikovaně roubované na ohlupování ždímaných s multikulturou kdy nikdo pořádně neví co v mlhavých pojmech má hledat ale je zatím pouhá snaha využít z pozicí hegemona vlastností třeba pasáků koz a velbloudů a u afrických obyvatel snad umu bubeníků, fakt nevím.
  .https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

 7. Inkvizitor napsal:

  Tedka je na case paliti knihy a stare ucebnice dejepisu. Kdo drzeti knihu takovou bude, ceka ho Evropska hranice! Tak pravila pani Courova!

  - Inkvizitor pravdy a lasky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!