TRUMP A STÁTNÍ TERORISMUS

NetanyahuV březnu 2019 jsem napsal analýzu PRO POŘÁDEK MALÉ/VELKÉ SHRNUTÍ!!! a v ní toto: "Proti Íránu vede obrovskou kampaň izraelský premiér Netanjahu a snaží se v boji proti němu získat co nejvíce spojenců. Írán oproti tomu začíná vylézat ze stínu, kde byl celá desetiletí a začíná spolupracovat jak jinak než s Čínou, Indií a samozřejmě i Ruskem. Není den, aby jsme se nedozvěděli o tom, že Írán měl prsty v tom či onom, nebo může za to, že…Kdo ovládá média a tisk? Stále ještě lidé napojeni na US státní elity, tedy na neokony a jejímiž majiteli jsou ve většině židovští sionisté. Proč byl vybrán za středisko koncentrace řízení právě Írán? Protože jeho verze Islámu se dá lépe ovládat, protože má svého vůdce, zatímco sunnitský Islám nikoliv. Protože je to zapřisáhlý nepřítel Izraele." A o něco níže pak toto: " Touto dobou již měli do EU proudit statisíce migrantů týdně. Islámský stát měl již okupovat většinu Blízkého východu a pak padnout rukou „chrabrého“ Íránu. V Rusku měl probíhat majdan v kombinaci s válkou s Ukrajinou a možná i Běloruskem…prostě vše mělo být jinak. Ale když jim do toho jeden konceptuálně silný "rusák" (Putin) hodil vidle, tak i oni teď musí improvizovat."

Kdo myslíte, že měl ten IS/Daeš z Íránu porazit, ale až poté, co těmto, Spojenými státy vytvořenými a podporovanými teroristy (ve skutečnosti vojáky v zastoupení), měl patřit skoro celý Blízký východ? Měla to být legendami opředená osoba - muslimský James Bond v kombinaci Chuckem Norrisem, tedy generál Kásím Sulejmání. Podíváme-li se na jeho životopis, tak uvidíme něco trochu jiného, než na co jsme zvyklí od "našich" uměle vytvořených "hrdinů", kterým byl Západem cíleně zvednutý rating pomocí nominací na Nobelovy ceny a dalšími "cenami" pro sluhy, kterým potřebujete zvednout "sledovanost" a tím je připravit na to, aby je lépe poslouchaly ovce. Většinou se tedy jedná o nýmandy, loutky, které potřebují "pozlátko", aby mohli plnit zadané úkoly. Generálovi dělali na Blízkém východě totéž, ale s jedním rozdílem - on byl skutečně velice schopný řídící kádr, s charizmatem a odvahou. Přidáte-li k tomu propagandu, tak máte idol, který je nedostižný. A tento idol pohřbil D. Trump zosnováním jeho úkladné vraždy.

Sulejmání měl porazit IS, ale až poté, co proběhne islamizace Západní Evropy. Ve stejnou dobu měly proběhnout destabilizační politické procesy v Izraeli, které tohoto "šíbra" Blízkého východu měly uvrhnout do chaosu a zmatku, aby nebyl schopen čelit íránskému vzestupu v regionu. Podívejte se jak je dnes uměle "vykastrovávána" Anglie, kdysi "Velká" Británie.
Jenže se díky Putinovi tato událost nestala tak, jak byla naplánována. Sulejmání sice IS slušně pustil žilou, ale vítězství si připsala RF. Nástroj, který byl i za svého života nazýván "mučedník", se jím nyní i skutečně stal. Osoba byla k něčemu připravována, ale to již nyní nehrozí a tak došlo k tomu, co známe i z našeho regionu (Kuciak) kdy dotyčný "posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako mrtvý". Ale pochopit proč, můžeme jen tehdy, když se podíváme na rozdíly mezi jednotlivými islámskými odnožemi, protože v tom mají mnozí zmatek.

Existovala historicky dvě ohniska islámského radikalismu - první byl vytvořen USA v Afghánistánu (Pákistánu), jako nástroj boje proti jednotkám SSSR. Cílem bylo postavit celý islámský svět proti Sovětům a to pod nějakou "globální" vlajkou (ideologií, myšlenkou, konceptem). A tou byl wahhábismus (salafíja), tedy SUNNITSKÁ (!!!) ideologie hlásaná ze Saudské Arábie.
Druhým ohniskem byl konflikt Izrael versus Palestina, kdy byl tvůrcem islámského radikalismu pro změnu Východní blok pod vedením SSSR. Mimochodem, vzpomínáte si na to, že šéf Org. pro osvobození Palestiny Arafat, byl otráven poloniem a od přístrojů odpojen 11.11. (!!!) 2004? A jakého vyznání jsou tito radikálové? Zcela správně - jsou to opět SUNNITÉ!!!.

Takže zde máme dvě ohniska vzniku islámského terorismu, která jsou obě sunnitská a kdy šéfové té druhé skupiny již neexistují (SSSR). Proč je důležité to vědět? Protože Íránci i Iráčané jsou šiíté! Znáte nějakou mezinárodní teroristickou šíitskou organizaci? Určitě ano, protože to tvrdí Západní (židovskými lobby řízená) média - libanonský Hizballáh, povstalci v Jemenu a nově také speciální jednotky Quds, kterým právě velel Sulejmání. Jenže zde cosi nesedí. Členové Hizballáhu nosí uniformy, mají děla, tanky, hodnosti, jasnou strukturu - jsou prostě armádou. Jemenští povstalci jsou spíše partyzány a Quds nemá smysl zmiňovat vůbec, jsou to samozřejmě vojáci, byť operují mimo území Íránu. Kdy se voják dopouští terorismu proti civilistům na území nepřítele? Když nemá zdrojové možnosti nosit tu uniformu, mít ty tanky a...chápete? Terorismus je "jen" formou jiného vedení vojenské operace a vždy je v dikci nějaké tajné služby! Všechny sunnitské teroristické organizace vychází ze saudsko-arabského wahhábismu, jsou tedy NEPŘÍTELEM lidí, jako byl Sulejmání, tedy šiítů!!!

Proti komu ve svém životě tento generál bojoval a bylo mu jedno za pomoci koho? Proti šáhu Pahlavímu, který byl loutkou USA (takový "Jelcin" Íránu). Proti Husajnovi, když tento, ještě jako poslušná loutka USA, zaútočil na Irán, aby jim ukradl na ropu nejbohatší část území (Chúzistán). Proti IS/Daeši v Sýrii, který vytvořily Spojené státy ve svém "vězeňském" (chápej náborovém) táboře Bucca. Podporoval jemenské, šiítské povstalce, kteří bojují za vlast proti Saudské Arábii, která je tvůrcem, podporovatelem a šiřitelem radikalismu pomocí SVÉ ideologie zvané wáhhábismus! A na území Íránu "lovil" úspěšně pašeráky drog, kteří na jejich území "překvapivě" vozili drogy ze sunnitských (!!!) území.

Tak co? Proč pořád mnozí tvrdí, že byl Sulejmání podporovatel terorismu, když ho nikdo nedokáže spojit s jediným teroristickým útokem a sám zabil v životě více teroristů, než kdokoliv jiný? Proč pořád papouškují dez-informace těch, co mají na zadku vytetovanou Davidovu hvězdu? Tvrdí to proto, že je Saudská Arábie brána jako náš "spojenec", i když má prokazatelně na svědomí statisíce mrtvých a to i všechny zabité při teroristických útocích v Evropě. Ona sama, je ovšem roky řízena z USA. Dle KSB je židoexaltace prvním znakem sociální idiocie. Věděli jste, že v Íránu je, kromě Izraele, největší židovská komunita na Středním východě a že tam mají tito i místo v parlamentu? Jenže to se v médiích neříká. Odsouzením této vraždy a nalití si čistého vína se člověk rozhodně nezastává islamizace Evropy, to jsou v tento moment již zcela odlišné procesy!!!

Proč, za jakým účelem a co to (možná) přinese?

Trump vyřešil z globálního hlediska hned několik "problémů":
1) V momentě, kdy "na hulváta" prohlásil, že budou USA krást na území "suverénního" státu Sýrie ropu, udělal ze Států zloděje. Nyní z nich udělal, pro jistotu, ještě i teroristy, úkladné vrahy, kteří klidně občana cizího státu bez soudu (a bez informování Kongresu a spojenců) odsoudí za smyšlené zločiny a "popraví" jej na území cizího státu, kde má navíc své vojáky. A jak kdysi řekl Kissinger - tam kde máme základnu, není jejich, ale NAŠE vláda. Přesto se nyní Irák, tedy vazal/otrok, obrací ke svému otrokáři zády.

2) Díky této akci a následném vyhlášení evakuace pro občany USA z Iráku, docílil toho, co by jinak udělal a prosadil jen těžko: Ztratil zcela vliv v Iráku (teď už tam s nimi nikdo svépravný jednat nebude) a stažení jednotek je otázkou času. Pokud tam zůstanou, tak již jen jako okupanti, protože jejich školení místních složek bylo zastaveno a jejich oficiální důvod setrvávání tak pozbyl důvodu. Na druhou stranu - do Sýrie je nikdo nezval vůbec a přesto tam jsou a kradou ropu.

3) Šiítský Islám (k němuž patří asi 15% muslimů) se spojí v jeden kompaktní celek, který bude zaštítěn jedinou myšlenkou - nenávistí vůči USA. Doteď byli jednotlivé frakce rozděleni na mnoho skupin, stran, frakcí, milicí apod. Samotný šiítský Islám je rozdělen na tři větší odnože (Isná ašaríja, Ismáí'líja, Zajdíja), tato všechna rozdělení nyní padají - v posvátném Kómu nad mešitou zavlála rudá vlajka džihádu a všichni šiíté jsou povolání k POMSTĚ (nikoliv válce).

4) Členské státy NATO si musí položit otázku: Budeme i nadále spojenci prokazatelných zlodějů a úkladných vrahů, tedy USA? To, že tací byli vždy, vědí všichni, ale ovcím se to takto "na tvrdo" neříkalo. Trump odhodil masku a používá stejné metody jako jeho předchůdci, ovšem zcela cíleně, z jasnými úkoly a bez přetvářky. Jde mu o to zbavit Státy hegemonie a naprosto je izolovat od všech a ztratit i vliv na BV. Dánsko již údajně dokonce podniká kroky ke stažení svých jednotek z Iráku.

5) Izraeli "narostou (díky této vraždě) křídla" a začnou zintenzivňovat své útoky na íránské cíle v Sýrii a možná i Iráku. Dojde jim, že až USA zcela vypadne ze hry, tak tam zůstanou sami? Zcela sami? Dojde Netanjahuovi to, že možnost, aby 2x za sebou byly volby v Izraeli jasnou remízou, je statisticky prakticky nemožné a že se tak děje jen tehdy, když potřebují Globální elity (GE) polarizovat společnost na daném území a připravit půdu pro případnou likvidaci objektu řízení?

6) Turecko přislíbilo loutkové vládě v Libyi vojenskou pomoc proti maršálu Haftárovi, který byl mnoho let v emigraci v USA, když chtěl sesadit Káddáfího. Překvapí někoho, že žil v Langley ve Virginii, což je to místo, kde sídlí CIA? A překvapí někoho, že Turecko jedná i s Íránem o určitém spojenectví proti USA? Nemá Turecko na svém území ještě stále mnoho migrantů, které může vpustit do EU? A nemají na svém území atomové zbraně, které jaksi USA nemusí být ochotni vydat?

7) Čína, Rusko a Írán provedli koncem prosince velké námořní cvičení, aby dohromady demonstrovali síly, kterými disponují a hlavně ukázali, kdo se s kým momentálně "kamarádí". Když totiž s někým cvičíte, tak mu logicky ukazujete i své technologie, řídící postupy a strategie a to neděláte (nemůžete dělat) s potencionálními soupeři. I toto jasně ukazuje, že si Donald Trump záměrně ukrojil příliš velký krajíc. Teherán o cvičení řekl toto: "Je to vzkaz o míru". Teď si to asi již nemyslí.

8) Jak myslíte, že dopadne v USA impíčment? Bude moci někdo ještě vyčítat Trumpovi "měkkost", když ponížil USA na úroveň státního terorismu? Kdy ani jeho "spojenci" neví, jestli se jim někdy znelíbí a nepřiletí raketa? Co neokoni? Budou vůbec ještě otravovat politickými útoky proti Donaldovi? A co OSN? Neukáže se, že je to zcela zbytečná a bezzubá organizace, protože tuto úkladnou vraždu nijak neobhájíte, tedy pokud nejste bezmozek typu Zahradil, který chodí spát v pyžamu z americké vlajky?

Vše co jsem výše popsal není chybou v Trumpově řízení, ale zcela jasným cílem. Dojde mu, že když GE takto odepsaly jeho rukama svůj kádr, tedy Sulejmáního, tak že může jednou skončit pdobně třeba i on?

Existuje ještě nějaká další možnost, kromě té co jsem popsal? Tedy, že to USA mezinárodně dehonestuje (což je Trumpovým cílem) a na BV to naopak silně zvýší vliv šíitského Islámu? Ano, existuje, ale raději nedomýšlet. GE se mohly rozhodnout změnit plány a v Íránu nastartované procesy "umrtvit", protože jsou již díky Putinově vítězství nad IS neproveditelné. Pak je ovšem možné, že nám skončí mírové nebe nad hlavou. Touto alternativou se raději nechci zatím zabývat, byť by to nebyla žádná novinka a v minulosti byl již tento manévr podobně uskutečněn. Trockij měl být vůdcem SSSR a z něj exportovat svou "permanentní revoluci" do zbytku světa a tím jej globalizovat, když to nevyšlo a byl Stalinem odstaven, tak přesně v tu dobu dostal podřadný německý politik jménem Adolf obrovský balík peněz a v naprosto chudičkém Německu nastartoval procesy, které ohromily svět. Během šesti let měl ze stotisícové armády 4,2 milióny mužů a arzenál jako menší velmoc. A stále peněz "jako šlupek", i když se dodnes neví kde se vzaly. Úkol dostal jasný - znič SSSR, které již není potřebné (stejně mělo v té permanentní revoluci zcela shořet) a dostaneš vše co potřebuješ, včetně zcela, při jednáních, laxních představitelů velmocí. Jak to dopadlo všichni víme. Adolf se "nepovedl" a rozdal si to nakonec se všemi. Můžeme doufat, že se neodehrává podobný manévr.

Uvidíme, procesy jsou rozběhnuté a zrychlené. Bude co pozorovat a to již brzy.

Trump začal před volbami hrát vabank. Jak si tuto akci vysvětlí jeho voliči je otázkou. Pro některé bude "ranař" pro jiné zase "psychouš", protože pokud vám jde o klid a mír, tak musíte diplomaticky vyjednávat. Jenže když se podíváme koho amíci zavraždili, tak jsou to právě ty osoby, které byste u toho jednacího stolu měli jako své protějšky. A to po míru toužící diplomat nedělá, to dělá dobrodruh, či magor, který mír nechce.
15 Komentářů k TRUMP A STÁTNÍ TERORISMUS

 1. proud napsal:

  Anebo to ma bejt jeste uplne jinak! Odjakziva tu mame neco jako "nepritele" pro vsechny ostatni a kolem toho se tocej penize,protoze kdyz se zastavej,bude zle. Opravdu si nekdo mysli,ze toho vecnyho nepritele kterej drzi nad vodou celou zapadni ekonomiku si zapad zlikviduje? Koukam ze pan Pjakin vi velikou picu jak to cely funguje,ale kdekomu se libej jeho debilni cizi(prozapadni)slovicka jako napriklad "konceptualni" a podobny vyblitky. Mozna ze kdyz sami zacneme uzivat vlastni hlavy,dojde nam toho vic nez kdyz budeme papouskovat veci od kdovikoho,kdo tak ci onak kurvi rustinu.......?............

  • proud napsal:

   Omlouvam se,ale jak uz slysim to kurveni toho protiruskyho blba,zacinam na to bejt alergickej,tim spis ze to stoji proti lidsky prirozenosti "prichazet si na veci sam" pozorovanim deni kolem sebe.Navic vidim nebezpeci v tomhle "novym nabozenstvi" odvadejicim lidi prave od samostatnosti a zabejvani se ji.Ano,je to "moderni",proto nenosim znackovy hadry a nepouzaivam "berlicky" pro vsechny a nenechavam se tedy hnat se stadem,at uz ho zene kdokoliv. ;-)

  • .lak napsal:

   No je to odjinud ale se se to taky asi hodí.

   Světoobčané nemají národ za který by se brali, nechají rozsekat a patrně s tím počítají vše. A zřejmě si jsou jistí že se zašijí. Taky to mohou být takoví kteří jedou na baterky a až se jim vybijí počítají že skončí i se všemi. Neznáte ty filmy s mafiány vetchých stařečků na invalidních křeslech a jak pěkně jIm strojek kápo šlapal a zhusta byli scénáře podle realit a v sojuzu taky před gorbačovem tajemníci padali jak přezrálé hrušky ale měli to napořád na povel až do konce. A teď si představte hypoteticky že už to nepředají. Sbohem a šáteček. Neznáte život, kdy to končí happy endem? Je zaděláno na parádní nejenom systémový ale i existenční kolaps a zase asi 7. civilizací a vyspělých exlo. Čekáte že tam s těmi nenažranci jde vyhrát jackpot? Asi nebude ale držte víru proti faktografii a čekejte na zázrak. A navíc nikdo již nepřemýšlí skoro pomalu, to bolí. Ale jede si kolej která bez společné interakce nevede nikam. Egoisté zblblí školstvím, medii, ideologií a trhem který prostě lidi jako virtuál co? No nepotřebuje. A byli o tom dvě WW.

   • proud napsal:

    Pocitam se taky za svetoobcana :-)))).Ovsem pravda,s tim ze mam svou vlast ktera me stvorila a definuje.Ale patri mi celej svet jako kazdy jiny bytosti s tim,ze si svy doma nenecham vzit a nebudu se snazit ho vzit ani nikomu jinymu......

  • Jan napsal:

   Jsi vul.

  • .lak napsal:

   S trouhou přehánění měl přibít na vrátka plátky slaniny a měl být vydán do pingliš kde kafír za to ve vězení vzápětí skonal. Že ta spravedlnost kulhá na obě, že jo. :lol:

 2. .lak napsal:

  Ten deep state může mít hlubší konsekvence než mnohým vůbec přijde na um.
  https://aeronet.cz/news/video-statnicky-projev-vladimira-putina-k-novemu-roku-2020-byl-jako-zjeveni-z-jineho-sveta-v-podobe-prednasky-o-vnitrnim-kruhu-rodiny-a-o-rizeni-statu-na-1-priorite-od-zacatku-az-do-konce/

  minoltista.ca
  Mam radost z takového novorocniho projevu, kterym V.Putin vzdal hold celému svému narodu bez vyjimky, bez rozdilu spolecenského postaveni, pohlavi, ci generacni prislusnosti. Zaroven je mi vsak smutno, nebot jinde v rozvinutych zemich se nenasel ani jeden statnik, ktery by bud jenom pripustil, ze rodina muze byt nadevse. Kazdy preci musi vedet, ze fungujici rodina je zaklad kazdého statu. Proc se o tom nemluvi? Proc se kazdy boji zastat rodiny? Proc nikdo z nich nepripusti, ze rodina plni funkci bunky v zivém organismu? Snad kazdému musi byt jasné, ze kdyz v tele odumiraji bunky, zadné telo to neustoji. Stat také neustoji rozvrat rodinného kruhu.

  Zde se znovu odhalila realita sionistickych procesu rizeni v celé své nahote. V.Putin dal vsem tem “zapadnim” loutkam takovou lekci, na kterou hned jen tak nezapomenou. Kdyby mel nejaké svedomi, i Zeman by se musel stydet, nebot zase “nedokazal” odhadnout situaci. Vypada to ale, ze on se stydet nebude, protoze i on dostal instrukce k blizkému ukonceni ceské statnosti.

  Tady v Kanade si nedelam zadné iluze. K moci byl znovu dosazen syn svého otce …a tim je receno vse. Vetsiho diletanta nez je Justin Trudeau by sionisté asi tezko hledali. Takze si zase nasli toho pravého! Vsechno to zacalo jeho otcem. P.E.Trudeau se zasadil o zavedeni neoliberalnich “hodnot” a vcelku uspel. Degenerace naroda byla odstartovana koncem 70-tych let!

  Jeho syn to ma mnohem jednodussi, nebot on uz nemusi zavadet vubec nic. Vsechny procesy destrukce tradicni rodiny jsou jiz dlouho v plném proudu. Jemu staci, kdyz nebude klast zadné prekazky v importu migrantu z tretiho sveta. Justin Trudeau je totiz takovy nymand, ze mu ani ve snu nedojde, ze na konci vsech tech procesu je genocida jeho vlastni bilé rasy!

  2 OdpovězLed 6, 2020 2:02
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Řekl bych že prostě kapitálový svět se vymknul lidem a prostě primitivové
  https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs
  jsou posedlí mamonem jak to nepřetržitě kupčíci a penězoměnci pindos předvádí se zhoubou celým skupinám i národům v nepřetržité řadě a nás tam zavlekli po 89. řekněme zdejší vexláci ve vidinách světa co jim patří a dodrbali to tu cu grunt. Nicméně proti těm co suší na svůj profit celý svět jsou primitivní žabaři kteří mohou být a i patrně budou pozřeni cyklickou krizí kterou tak rádi nejprivilegovanější úžeři bez skrupulí spouští tak rádi na odstranění konkurence protože spolupráce je jim bytostně cizí.
  A ten jednotný svět se rýsuje v odlidštění a robotizaci jak už užívá unie termín lidských zd(s)rojů s minimalizací nákladů a s optimalizací čipováním následných nosičů rfid čipů nebo jiného xindlu. Patrně je to pro ně cesta nejmenšího odporu z jejich choutkou a vášní být postavení nad nevolníky a ubožáky totality které dějiny neznají, možná v tibetu.
  https://www.lajkit.cz/zpravy/item/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-taji
  A výsledek? Transmutace v ?
  https://tadesco.org/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-5-rozlusteni/

  0OdpovězUpravLed 6, 2020 2:41

 3. .lak napsal:

  https://aeronet.cz/news/jste-volic-spd-tak-to-se-mate-na-co-tesit-dostanete-se-do-nove-policejni-databaze-pro-predchazeni-teroristickych-a-hybridnich-hrozeb-hamackovo-vnitro-predlozilo-do-snemovny-novelu-zakona-o-policii/

  No ale to je agenda aspenské €araboafriky s jejich proxi armádou jejich komunismu s daní v podstatě religíózně (NWO) na ty kontinentální vazaly s čtvrtinou nevolníků pod hranicí bídy. Navíc na území bez surovin a energíí a ještě těm z krajin slunce a blahobytu. Neziskovky tam si je přitáhli sem dcerám stejných kmotrů v pozadí. A s kalegrianty na vysněné mogrely. Vždyť vám vládnou trupelové a metrosexuálové kteří nemají o produkční práci industriálu ani potuchy protože vše piklí s úžery či majiteli zde spíš s příštipkáři kteří mají tvůrčí nevolníky na povel masomlýnku zde hypotéčního exekutistanu, prodluženého a žijícího na dluhové otroctví dětí.
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic

 4. .lak napsal:

  Žel akizmetkum tam asi hráblo.

  tehu
  Netřeba jít až tak daleko, protože ono totiž stačí jenom vyjít ven a ulici a dostat se do dosahu nějaké kamery, a je to.

  A proč asi tolik masakrů v současné době, no je třeba nějak zdůvodnit a pak následně svět zaplnit kamerami (kšeft je kšeft..) velkého bratra a hlídat každý nádech a výdech. (Aby bylo dosti argumentů pro zpoplatnění vzduchu — neboť jak ukazují studie, z původních 30-ti procent v objemové jednotce poklesl na cca 19 procent kyslíku v oběmové jenodtce vzduchu..)

  14 OdpovězPro 13, 2019 14:34
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Jenom podotknu že hranice smrti výšky za kterou považují horolezci 7,5 km je o stokrát menší koncentraci tlakem vzduchu než u moře. Pro šerpy ovšem neplatí. A když už jsme u toho třeba tuleňové zadrží v krvi prý 20x víc kyslíku. I netrénovaný člověk s takovou krví by se hypoteticky nemusel nadechnout půl hodiny. .Jen pro představu. Ono bylo také až 8% CO2 proti dnešním 0,04% ve vzduchu a bylo o 12°C globálně víc a byla to doba optima kdy antarktida byla zelená ale i sahara a život kypěl i s gigantismem fauny a flóry.
  Kdyby lidé měli základní přehled tak je kejklíři nemohou tahat za nos, vyjma těch pro které jsou to jen čísla a rádi vstřícně kývají, za obvyklý výsměch. Kdy to nerozeznají od toho že se na ně usmívají. Nu což i to je možné když jim tahají jak volové kam potřebují.

  0OdpovězUpravLed 6, 2020 15:40
  https://aeronet.cz/news/jste-volic-spd-tak-to-se-mate-na-co-tesit-dostanete-se-do-nove-policejni-databaze-pro-predchazeni-teroristickych-a-hybridnich-hrozeb-hamackovo-vnitro-predlozilo-do-snemovny-novelu-zakona-o-policii/

 5. Jan napsal:

  Trump je na voditku Deep Statu, ktery ridi sioniste, ochranci Izraele. Kdyz ztrati jejich duveru, tj. nebude delat co na nem chteji, odstrani ho. Nebude podruhe zvolen. Uz ho nekolikrat zachranili pred bankrotem, je to jejich Joker. Proto ted Trump vrazdi v Iranu, hrozi uderem, kdyz se Iran bude mstit. A on se bude. Nechtel bych mit emericky pas. USA jsou spojenci sunnitu, vyznavajicich nejzaostalejsi a radikalni Islam a financujicich vsude teroristy. Protoze jsou bohati, nakupuji zbrane ve velkem. Jsou nepratele Iranu a najednou podporuji Izrael!
  Arabsky trh a jeho metody daji svetu jeste zabrat.

 6. Jozef Glinsky napsal:

  Poklona a vdaka autorovi
  a par poznamok.
  Plne uz doverujem usudku Pjakina,teda aj vimam,
  ze je tu Deep State,vladca medii,ktory tuzi po likvidacii konkurentov dolara,po masakrach obrovskych rozmerov.
  A je tu sila za Trumpom a malym Trumpom /Orbanom/,ktora chce zabranit apokalyptickym dosledkom moci Deep State.
  A aj v Izraeli su sily,ktore konaju vsetko mozne,aby znicili Izrael.

  Kto jasal a kto prijima ambivalentny postoj?
  Nie celkom jednoznacny postoj zaujali stali nepriatelia Trumpa,cast tychto stalych nepriatelov.
  Okamzita reakcia predstavitela politiky Mossadu
  /a CIA...Byvaly agent StB,ktory odisiel do Izraela a vratil sa pomahat Slovensku/,
  Ivo Samsona:
  cielom je odstrasit nepriatela a zachovat pritomnost americkych vojsk v oblasti,ci uz vojna bude,alebo nebude.

  Zabitie tohto genia avizoval aj sef Mossadu,v oktobri.

  Tito Izraelcania zufalo hladaju sposoby zabranenia stabilizacii regionu a zabranenia rastu vplyvu Iranu.
  A chcu zachovat NATO v okoli Izraela.
  Nimi planovana storocna vojna vsetkych proti vsetkym v okoli Izraela sa totiz neudiala...
  Dufaju vo velke masakry nepriatela a je im fuk,ci zomrie milion,alebo 10 milionov ludi hocikde,mimo vyvolene uzemie.

  Neuvedomili si vsak,ze nie kazdemu je to fuk,aj v USA.

  Teda masakrovanie nepriatelov Izraela zrejme nenastane.
  Len urychlia sa doterajsie procesy.
  Procesy spominane aj v texte,hlavne vsak spominane Pjakinom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!