TRUMP A STÁTNÍ TERORISMUS

NetanyahuV březnu 2019 jsem napsal analýzu PRO POŘÁDEK MALÉ/VELKÉ SHRNUTÍ!!! a v ní toto: "Proti Íránu vede obrovskou kampaň izraelský premiér Netanjahu a snaží se v boji proti němu získat co nejvíce spojenců. Írán oproti tomu začíná vylézat ze stínu, kde byl celá desetiletí a začíná spolupracovat jak jinak než s Čínou, Indií a samozřejmě i Ruskem. Není den, aby jsme se nedozvěděli o tom, že Írán měl prsty v tom či onom, nebo může za to, že…Kdo ovládá média a tisk? Stále ještě lidé napojeni na US státní elity, tedy na neokony a jejímiž majiteli jsou ve většině židovští sionisté. Proč byl vybrán za středisko koncentrace řízení právě Írán? Protože jeho verze Islámu se dá lépe ovládat, protože má svého vůdce, zatímco sunnitský Islám nikoliv. Protože je to zapřisáhlý nepřítel Izraele." A o něco níže pak toto: " Touto dobou již měli do EU proudit statisíce migrantů týdně. Islámský stát měl již okupovat většinu Blízkého východu a pak padnout rukou „chrabrého“ Íránu. V Rusku měl probíhat majdan v kombinaci s válkou s Ukrajinou a možná i Běloruskem…prostě vše mělo být jinak. Ale když jim do toho jeden konceptuálně silný "rusák" (Putin) hodil vidle, tak i oni teď musí improvizovat."

Kdo myslíte, že měl ten IS/Daeš z Íránu porazit, ale až poté, co těmto, Spojenými státy vytvořenými a podporovanými teroristy (ve skutečnosti vojáky v zastoupení), měl patřit skoro celý Blízký východ? Měla to být legendami opředená osoba - muslimský James Bond v kombinaci Chuckem Norrisem, tedy generál Kásím Sulejmání. Podíváme-li se na jeho životopis, tak uvidíme něco trochu jiného, než na co jsme zvyklí od "našich" uměle vytvořených "hrdinů", kterým byl Západem cíleně zvednutý rating pomocí nominací na Nobelovy ceny a dalšími "cenami" pro sluhy, kterým potřebujete zvednout "sledovanost" a tím je připravit na to, aby je lépe poslouchaly ovce. Většinou se tedy jedná o nýmandy, loutky, které potřebují "pozlátko", aby mohli plnit zadané úkoly. Generálovi dělali na Blízkém východě totéž, ale s jedním rozdílem - on byl skutečně velice schopný řídící kádr, s charizmatem a odvahou. Přidáte-li k tomu propagandu, tak máte idol, který je nedostižný. A tento idol pohřbil D. Trump zosnováním jeho úkladné vraždy.

Sulejmání měl porazit IS, ale až poté, co proběhne islamizace Západní Evropy. Ve stejnou dobu měly proběhnout destabilizační politické procesy v Izraeli, které tohoto "šíbra" Blízkého východu měly uvrhnout do chaosu a zmatku, aby nebyl schopen čelit íránskému vzestupu v regionu. Podívejte se jak je dnes uměle "vykastrovávána" Anglie, kdysi "Velká" Británie.
Jenže se díky Putinovi tato událost nestala tak, jak byla naplánována. Sulejmání sice IS slušně pustil žilou, ale vítězství si připsala RF. Nástroj, který byl i za svého života nazýván "mučedník", se jím nyní i skutečně stal. Osoba byla k něčemu připravována, ale to již nyní nehrozí a tak došlo k tomu, co známe i z našeho regionu (Kuciak) kdy dotyčný "posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako mrtvý". Ale pochopit proč, můžeme jen tehdy, když se podíváme na rozdíly mezi jednotlivými islámskými odnožemi, protože v tom mají mnozí zmatek.

Existovala historicky dvě ohniska islámského radikalismu - první byl vytvořen USA v Afghánistánu (Pákistánu), jako nástroj boje proti jednotkám SSSR. Cílem bylo postavit celý islámský svět proti Sovětům a to pod nějakou "globální" vlajkou (ideologií, myšlenkou, konceptem). A tou byl wahhábismus (salafíja), tedy SUNNITSKÁ (!!!) ideologie hlásaná ze Saudské Arábie.
Druhým ohniskem byl konflikt Izrael versus Palestina, kdy byl tvůrcem islámského radikalismu pro změnu Východní blok pod vedením SSSR. Mimochodem, vzpomínáte si na to, že šéf Org. pro osvobození Palestiny Arafat, byl otráven poloniem a od přístrojů odpojen 11.11. (!!!) 2004? A jakého vyznání jsou tito radikálové? Zcela správně - jsou to opět SUNNITÉ!!!.

Takže zde máme dvě ohniska vzniku islámského terorismu, která jsou obě sunnitská a kdy šéfové té druhé skupiny již neexistují (SSSR). Proč je důležité to vědět? Protože Íránci i Iráčané jsou šiíté! Znáte nějakou mezinárodní teroristickou šíitskou organizaci? Určitě ano, protože to tvrdí Západní (židovskými lobby řízená) média - libanonský Hizballáh, povstalci v Jemenu a nově také speciální jednotky Quds, kterým právě velel Sulejmání. Jenže zde cosi nesedí. Členové Hizballáhu nosí uniformy, mají děla, tanky, hodnosti, jasnou strukturu - jsou prostě armádou. Jemenští povstalci jsou spíše partyzány a Quds nemá smysl zmiňovat vůbec, jsou to samozřejmě vojáci, byť operují mimo území Íránu. Kdy se voják dopouští terorismu proti civilistům na území nepřítele? Když nemá zdrojové možnosti nosit tu uniformu, mít ty tanky a...chápete? Terorismus je "jen" formou jiného vedení vojenské operace a vždy je v dikci nějaké tajné služby! Všechny sunnitské teroristické organizace vychází ze saudsko-arabského wahhábismu, jsou tedy NEPŘÍTELEM lidí, jako byl Sulejmání, tedy šiítů!!!

Proti komu ve svém životě tento generál bojoval a bylo mu jedno za pomoci koho? Proti šáhu Pahlavímu, který byl loutkou USA (takový "Jelcin" Íránu). Proti Husajnovi, když tento, ještě jako poslušná loutka USA, zaútočil na Irán, aby jim ukradl na ropu nejbohatší část území (Chúzistán). Proti IS/Daeši v Sýrii, který vytvořily Spojené státy ve svém "vězeňském" (chápej náborovém) táboře Bucca. Podporoval jemenské, šiítské povstalce, kteří bojují za vlast proti Saudské Arábii, která je tvůrcem, podporovatelem a šiřitelem radikalismu pomocí SVÉ ideologie zvané wáhhábismus! A na území Íránu "lovil" úspěšně pašeráky drog, kteří na jejich území "překvapivě" vozili drogy ze sunnitských (!!!) území.

Tak co? Proč pořád mnozí tvrdí, že byl Sulejmání podporovatel terorismu, když ho nikdo nedokáže spojit s jediným teroristickým útokem a sám zabil v životě více teroristů, než kdokoliv jiný? Proč pořád papouškují dez-informace těch, co mají na zadku vytetovanou Davidovu hvězdu? Tvrdí to proto, že je Saudská Arábie brána jako náš "spojenec", i když má prokazatelně na svědomí statisíce mrtvých a to i všechny zabité při teroristických útocích v Evropě. Ona sama, je ovšem roky řízena z USA. Dle KSB je židoexaltace prvním znakem sociální idiocie. Věděli jste, že v Íránu je, kromě Izraele, největší židovská komunita na Středním východě a že tam mají tito i místo v parlamentu? Jenže to se v médiích neříká. Odsouzením této vraždy a nalití si čistého vína se člověk rozhodně nezastává islamizace Evropy, to jsou v tento moment již zcela odlišné procesy!!!

Proč, za jakým účelem a co to (možná) přinese?

Trump vyřešil z globálního hlediska hned několik "problémů":
1) V momentě, kdy "na hulváta" prohlásil, že budou USA krást na území "suverénního" státu Sýrie ropu, udělal ze Států zloděje. Nyní z nich udělal, pro jistotu, ještě i teroristy, úkladné vrahy, kteří klidně občana cizího státu bez soudu (a bez informování Kongresu a spojenců) odsoudí za smyšlené zločiny a "popraví" jej na území cizího státu, kde má navíc své vojáky. A jak kdysi řekl Kissinger - tam kde máme základnu, není jejich, ale NAŠE vláda. Přesto se nyní Irák, tedy vazal/otrok, obrací ke svému otrokáři zády.

2) Díky této akci a následném vyhlášení evakuace pro občany USA z Iráku, docílil toho, co by jinak udělal a prosadil jen těžko: Ztratil zcela vliv v Iráku (teď už tam s nimi nikdo svépravný jednat nebude) a stažení jednotek je otázkou času. Pokud tam zůstanou, tak již jen jako okupanti, protože jejich školení místních složek bylo zastaveno a jejich oficiální důvod setrvávání tak pozbyl důvodu. Na druhou stranu - do Sýrie je nikdo nezval vůbec a přesto tam jsou a kradou ropu.

3) Šiítský Islám (k němuž patří asi 15% muslimů) se spojí v jeden kompaktní celek, který bude zaštítěn jedinou myšlenkou - nenávistí vůči USA. Doteď byli jednotlivé frakce rozděleni na mnoho skupin, stran, frakcí, milicí apod. Samotný šiítský Islám je rozdělen na tři větší odnože (Isná ašaríja, Ismáí'líja, Zajdíja), tato všechna rozdělení nyní padají - v posvátném Kómu nad mešitou zavlála rudá vlajka džihádu a všichni šiíté jsou povolání k POMSTĚ (nikoliv válce).

4) Členské státy NATO si musí položit otázku: Budeme i nadále spojenci prokazatelných zlodějů a úkladných vrahů, tedy USA? To, že tací byli vždy, vědí všichni, ale ovcím se to takto "na tvrdo" neříkalo. Trump odhodil masku a používá stejné metody jako jeho předchůdci, ovšem zcela cíleně, z jasnými úkoly a bez přetvářky. Jde mu o to zbavit Státy hegemonie a naprosto je izolovat od všech a ztratit i vliv na BV. Dánsko již údajně dokonce podniká kroky ke stažení svých jednotek z Iráku.

5) Izraeli "narostou (díky této vraždě) křídla" a začnou zintenzivňovat své útoky na íránské cíle v Sýrii a možná i Iráku. Dojde jim, že až USA zcela vypadne ze hry, tak tam zůstanou sami? Zcela sami? Dojde Netanjahuovi to, že možnost, aby 2x za sebou byly volby v Izraeli jasnou remízou, je statisticky prakticky nemožné a že se tak děje jen tehdy, když potřebují Globální elity (GE) polarizovat společnost na daném území a připravit půdu pro případnou likvidaci objektu řízení?

6) Turecko přislíbilo loutkové vládě v Libyi vojenskou pomoc proti maršálu Haftárovi, který byl mnoho let v emigraci v USA, když chtěl sesadit Káddáfího. Překvapí někoho, že žil v Langley ve Virginii, což je to místo, kde sídlí CIA? A překvapí někoho, že Turecko jedná i s Íránem o určitém spojenectví proti USA? Nemá Turecko na svém území ještě stále mnoho migrantů, které může vpustit do EU? A nemají na svém území atomové zbraně, které jaksi USA nemusí být ochotni vydat?

7) Čína, Rusko a Írán provedli koncem prosince velké námořní cvičení, aby dohromady demonstrovali síly, kterými disponují a hlavně ukázali, kdo se s kým momentálně "kamarádí". Když totiž s někým cvičíte, tak mu logicky ukazujete i své technologie, řídící postupy a strategie a to neděláte (nemůžete dělat) s potencionálními soupeři. I toto jasně ukazuje, že si Donald Trump záměrně ukrojil příliš velký krajíc. Teherán o cvičení řekl toto: "Je to vzkaz o míru". Teď si to asi již nemyslí.

8) Jak myslíte, že dopadne v USA impíčment? Bude moci někdo ještě vyčítat Trumpovi "měkkost", když ponížil USA na úroveň státního terorismu? Kdy ani jeho "spojenci" neví, jestli se jim někdy znelíbí a nepřiletí raketa? Co neokoni? Budou vůbec ještě otravovat politickými útoky proti Donaldovi? A co OSN? Neukáže se, že je to zcela zbytečná a bezzubá organizace, protože tuto úkladnou vraždu nijak neobhájíte, tedy pokud nejste bezmozek typu Zahradil, který chodí spát v pyžamu z americké vlajky?

Vše co jsem výše popsal není chybou v Trumpově řízení, ale zcela jasným cílem. Dojde mu, že když GE takto odepsaly jeho rukama svůj kádr, tedy Sulejmáního, tak že může jednou skončit pdobně třeba i on?

Existuje ještě nějaká další možnost, kromě té co jsem popsal? Tedy, že to USA mezinárodně dehonestuje (což je Trumpovým cílem) a na BV to naopak silně zvýší vliv šíitského Islámu? Ano, existuje, ale raději nedomýšlet. GE se mohly rozhodnout změnit plány a v Íránu nastartované procesy "umrtvit", protože jsou již díky Putinově vítězství nad IS neproveditelné. Pak je ovšem možné, že nám skončí mírové nebe nad hlavou. Touto alternativou se raději nechci zatím zabývat, byť by to nebyla žádná novinka a v minulosti byl již tento manévr podobně uskutečněn. Trockij měl být vůdcem SSSR a z něj exportovat svou "permanentní revoluci" do zbytku světa a tím jej globalizovat, když to nevyšlo a byl Stalinem odstaven, tak přesně v tu dobu dostal podřadný německý politik jménem Adolf obrovský balík peněz a v naprosto chudičkém Německu nastartoval procesy, které ohromily svět. Během šesti let měl ze stotisícové armády 4,2 milióny mužů a arzenál jako menší velmoc. A stále peněz "jako šlupek", i když se dodnes neví kde se vzaly. Úkol dostal jasný - znič SSSR, které již není potřebné (stejně mělo v té permanentní revoluci zcela shořet) a dostaneš vše co potřebuješ, včetně zcela, při jednáních, laxních představitelů velmocí. Jak to dopadlo všichni víme. Adolf se "nepovedl" a rozdal si to nakonec se všemi. Můžeme doufat, že se neodehrává podobný manévr.

Uvidíme, procesy jsou rozběhnuté a zrychlené. Bude co pozorovat a to již brzy.

Trump začal před volbami hrát vabank. Jak si tuto akci vysvětlí jeho voliči je otázkou. Pro některé bude "ranař" pro jiné zase "psychouš", protože pokud vám jde o klid a mír, tak musíte diplomaticky vyjednávat. Jenže když se podíváme koho amíci zavraždili, tak jsou to právě ty osoby, které byste u toho jednacího stolu měli jako své protějšky. A to po míru toužící diplomat nedělá, to dělá dobrodruh, či magor, který mír nechce.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!