PODZIMNÍ A ZIMNÍ DONBAS 28. – MÁŠA VYHRÁLA NOVOROČNÍ BĚH

KODAK Digital Still CameraPřišel jsem 29.12.2019 na velkou zkoušku novoroční pohádky do Centra kultury a lidové tvořivosti v Alčevsku (LLR). Zajdu do vstupní haly a co nevidím! V hale je několik lidí a dětí se startovními čísly na prsou. Co to? V pohádce budou vystupovat běžci? Hned jsem si představil, jak běžci běhají po podiu. Ale brzy se ukázalo, že běžci se připravují k Novoročnímu běhu.

V nedalekém Parku Svobody se totiž konal otevřený městský Novoroční běh. Účastnili se běžci z Alčevska, Lugansku, Stachanova a Brjanky. Ale kohopak to nevidím? Sportovkyni Mášu (bývalou gymnastku)! Ta přece nemůže na běhu chybět! Alčevské centrum dětského a mládežnického turismu a exkurzí reprezentovaly čtyři děti: Máša, Danil, Ariana a Polina.

Máša ve své kategorii zvítězila (běžela 1 km za 5:20), Danil a Polina obsadili druhé místo a Ariana třetí. Blahopřejeme Máše i ostatním!

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!