P.C.Roberts: Putinova hodina přichází

russia-putin-iran-rouhani-shaking-handsVladimír Putin je nejpůsobivějším vůdcem současné světové scény. Vzešel z Jelcinova Ruska, korumpovaného Washingtonem a Izraelem, a znovu představil světu Rusko jako velmoc. Úspěšně se vypořádal s americko-izraelskou agresí proti Jižní Ossetií i proti Ukrajině a na žádost občanů Krymu včlenil Krym znovu do náruče Matičky Rusi. Čelil nekonečným urážkám a provokacím Washingtonu a zemím jeho impéria, aniž by na ně odpovídal tak, jak by se možná patřilo. Je typickým obráncem míru z pozice síly a stejně typickým mužem kompromisu.

Ví, že americké impérium, založené na aroganci a lžích, každodenně slábne ekonomicky, společensky, politicky i vojensky, a velmi dobře rozumí tomu, že válka není v žádném případě v zájmu Ruska.

Zavraždění Kásima Sulejmana, velkého iránského vůdce a jednoho z mála významných vůdců světové historie, zbavila lesku Trumpa a vrhla světlo na Putina. Světová scéna je tak nyní připravena na to, aby vedoucí roli ve světě převzali Rusko a Putin.

Washingtonská vražda Sulejmáního je kriminálním činem, který by mohl rozžehnout požár třetí světové války, stejně jako zavraždění rakouského arcivévody zažehlo První válku světovou. A je to jen Putin a Rusko společně s Čínou, kteří ještě takřka v posledním okamžiku mohou zastavit válku, kterou už Washington uvedl de facto do pohybu.

Putin porozuměl též tomu, že Washingtonem a Izraelem zamýšlená destabilizace Sýrie mířila na Rusko. A tak Rusko bez varování zasáhlo, porazilo v oblasti Washingtonem financované a vyzbrojené námezdní síly, a stabilitu Sýrie obnovilo. Načež poražený Washington a Izrael se tedy rozhodly Sýrii obejít a zaútočit na Rusko nikoli via Sýrie, ale via Irán. Destabilizace Iránu náramně posluhuje totiž jak Washingtonu, tak Izraeli. Pro Izrael vyřazení Iránu znamená též konec jeho podpory libanonským milicím Hizballáhu, které už podvakrát porazily izraelskou armádu, pokoušející se okupovat jižní Libanon s jeho bohatými vodními zdroji. Nu a Washingtonu by zas iránské vyřazení umožnilo CIA podporovaným džihádistům uvrhnout do nestabilitu Ruskou federaci.

Jestliže se tedy Putin nepodvolí americké a izraelské vůli, nemá jinou možnost, než washingtonsko- izraelský útok na Irán zablokovat.

Pro Putina nejjednodušší a nejčistší cestou, jak toto zařídit, je vyhlásit, že Irán se nachází pod jeho ochranou. Tato ochrana by se pak měla formalizovat vzájemnou bezpečnostní dohodou za účasti Ruska, Číny a Iránu.

Pro Putina je však toto řešení problém, protože ho málo kompetentní historici přesvědčili o tom, že aliance bývají příčinou válek. Avšak aliance jakou je tato, by mohla válce naopak zabránit. Protože ani šílený kriminálník Netanjahu a stejně šílení američtí neokonzervativci, dokonce i kdyby byli zpiti pod obraz, by nevyhlásili válku všem – totiž Iránu, Rusku a Číně, zvlášť kdyby se k této alianci přidaly ještě Indie a Turecko. Takovéto rozhodnutí by totiž znamenalo smrt Ameriky, Izraele i kterékoli evropské země natolik stupidní, aby se na stranu těchto dvou zemí přidala.

Jestliže se však Putin nedokáže osvobodit z vlivu historiků, kteří de facto dnes slouží dnes víc zájmům Washingtonu než Ruska, má ještě jednu možnost. Může uklidnit Irán tím, že mu dodá nejlepší ruské obranné systémy spolu s ruským vojensko-technickým personálem, který bude Iránce v používání těchto systémů školit, a jehož přítomnost na iránské půdě bude současně též sloužit jako varování. A to v tom smyslu, že útok na tento personál bude Rusko brát jako útok na své území a na své občany.

Když toto Putin provede, může pak prostředkování nikoli jen nabízet, ale naléhat na ně. Protože to je jeho pravá role a není v současnosti nikdo s větší schopností, vlivem a objektivitou jednat, než s jakými disponuje právě on.

Přitom však Putinova role nespočívá ani tak zvlášť v tom ochránit Irán, ale spíš vytrhnout Trumpa z předem prohrané války, která by znamenala jeho konec. Za což by si Putin pak mohl stanovit též svou cenu. Např. obnovení smlouvy o antibalistických raktetách anebo stažení sil NATO od ruských hranic.

Iránské rakety dokáží potopit jakákoli americká plavidla poblíž Iránu. Čínské rakety dokáží potopit jakákoli americká plavidla poblíž Číny a ruské rakety dokáží potopit americká plavidla kdekoli na světě. Schopnost Washingtonu uplatňovat svoji moc na Středním východě teď, kdy každý, ať šiita či sunnita, vášnivě nenávidí Američany, je nulová. Ministerstvo zahraničí USA bylo nuceno nařídit americkým občanům, aby se ze Středního východu stáhli. Jak se tedy za situace, kdy se žádný Američan nemůže v této oblasti cítit bezpečný, může Washington považovat sebe za cosi jako sílu, která zde má ještě vliv?

Samozřejmě, Washington je ve své aroganci dostatečně dostatečně šílený na to, aby zahubil sám sebe a vzal s sebou do hrobu i zbytek světa.

Což je pro Putina samozřejmě riziko. Ale rizikem též bude, když se nechopí vedoucí role. Jestliže Washington a Izrael napadnou Irán, což se Izrael pokusí vyprovokovat nějakou akcí pod falešnou vlajkou, např. potopením americké lodi, z čehož obviní Irán, ocitne se Rusko ve válce stejně. A bude lépe pro svět a život na zemi s iniciativou nikoli v amerických, ale v ruských rukou.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/01/04/putins-hour-is-at-hand/
50 Komentářů k P.C.Roberts: Putinova hodina přichází

 1. Lukáš napsal:

  Také to tak pozoruji,nejen že se Arabský svět obrací na Putina,ale zabitím Sulejmána,se sjednocuji muslimové v boji proti USA.
  Mnozí politici Arabského světa,ale o obyvatelé,si pamatuji,jak se jim žilo,když bylo podporování SSSR.

  • Brousek napsal:

   Vražda Iránského generála odkryla poskoky amíků. Je jich víc než se zdálo, ale dají se už lehce spočítat. Třeba za čas přijde nový Cibulka a kolaboranty zveřejní.

  • proud napsal:

   Volici,jako "VOLICI"??? Tak na ty sere pes!!! :-))))))))))),protoze co s blbcem kterej jeste porad nevi k cemu jsou volby a zastupitele!? Tomu nasrat na hrob! Ma co si zasluhuje!

  • proud napsal:

   "Stali se z nás psi Pavlova, a peníze jsou náš zvoneček u večeře." Stejny plati i o volbach.

  • proud napsal:

   Co dodat,ze,"volici" :-)))))))))))))))))))))))))))))))) co ho dverma vyhodej a oknem leze zpatky pac nema charakter ....... cimz jsou prave "volici" povestny,protoze na volby uz naleti prave jenom absolutni blb!

   • .lak napsal:

    Píše to jistě tak jak to je. :lol:
    Ale kdyby šli volit všichni i ti co na kašlou s předpokladem podvodů tak by jim bylo by ouzko že všímavější si to ověří.

   • .lak napsal:

    https://uloz.to/file/wLEspXTv/ukradli-torzo-jupitera-1980-cz-komedie-avi
    A proč? Protože tržníci jsou již jen o likvidaci konkurence. Za blýzátko zaprodancům zmar a beznaděj. Jen bussines nemá nic společného s kulturou, civilizací a humanitou už naprosto ne převracením systému od tvůrčích k násilným nicnedělákům a navíc s obluzováním naivů užitečnými idioty. Děs běs.

 2. Jan napsal:

  Rusko se nebude angazovat, ale pomuze Iranu, trpicimu sankcemi od USA. Pan Roberts je American, ktereho si hluboce vazim. Sam se boji vycestovat z USA, protoze ma obavu, ze ho nepusti uz zpatky domu. Jako za totality u nas! Jeho pistolnicke predstavy ukazuji, ze je American. Pomstit se, ukazat silu. Rusove radsi ustoupi jako Kutuzov, aby nakonec vyhrali a doprovodili Frantiky az do Parize, Nemce do Berlina. Rika se, ze Rusove dlouho zaprahaji, ale pak rychle jedou. Za to vecne nasirani Ruska Evropskymi vazaly USA by se na Evropu mohli Rusove jedine vykalet. Nevim, jestli se toho doziji, ale Rusko bude opet Evropu zachranovat, aby prezila. USA jsou jako Titanic, kde jeste jakoby nic vyhrava stale orchestr k tanci, i kdyz se tam vse hrouti. Hlavne moralka, pravda a svoboda lidi. 31. ledna musi USA zaplatit a nemaji z ceho.

  • Novapalo napsal:

   V podstate súhlasím. Ale hlavné je to, že Rusko toto využije. Rusko bude vystupovať v rámci zákonnosti a nebude brániť nikomu, aby sa zabíjali... Ha, ha. Irán, Sýria, Turecko, Irak..... vôbec nepočúvajú, čo im radí Rusko. No tak nech si to užijú.... Rusko bude vystupovať len v rámci práva... a teda sa na všetkých vysere...Logické! Ak to niekomu nie je logické, tak študujte knihy Kysuckého, hlavne poslednú "Obroda Slovanov".

  • benmil napsal:

   Škoda, že pan Rogers nebyl tak chytrý v 80. letech, když radil blobečkovi Reaganovi. Třeba bychom se nemuseli do takové situace dostat.

   • proud napsal:

    Kdovi,treba i byl,ale to by nedostaval tu vejplatu s vyhodama ktery dostaval,kdyby to dal najevo ;-)

 3. Jan napsal:

  Rusko je proti zniceni Izraele. Izrael ma atomove zbrane a je tam hodne ruskych Zidu, ktere povazuje za sve krajany. Rusko bude reagovat jedine na ochranu svych zajmu a teritoria. Izrael uz vetsina hracu v regionu odepsalo, je odsouzen k zaniku, aby byl klid v regionu.

  • PetrC napsal:

   Rusko je na strane Izrale z jednoho duvodu , v Rusku vladnou zidi. At se podivate na ty oligarchy nebo zazemi politicke tridy , kde muzete jit stolet do zadu vsechno jedna narodnost. Bohuzel vladnou nam paraziti.

   • proud napsal:

    Zprostredkovane.......jsou to ti "lepsi" otroci..........

    • PetrC napsal:

     Ale houby, to je jen ospravidelneni. Zidovska tora je jejich vudce. Vykorenit zidy a jejich posluhy z vedoucich pozic a hned se lidu ulevi.

    • proud napsal:

     Ospravedlneni??? Ceho??? Toho ze je taky otrok, ostatnim horsi pana,tedy poturcenec horsi turka? Pro me je to jeste hnusnejsi hajzl.Co smrdi sionem je rovnou na zabiti.Presto si nemyslim,ze jsou vsichni zidi vinni.....Kus pravdy mas v posledni vete,protoze podobne jako ostatni,ani dobrej zid se nesere do politiky a na vedouci mista mezi svoloc.

     • janeček napsal:

      proude, tvoje příspěvky se nedají číst, tolik neznalostí, a blábolů je vzácnost i u pouliční hávědě. Jsi jasnej sedláckej troll. Kazíš vůbec celé nwoo.org. Proč tě tady vlastně Korál trpí? Nejsi jeho famílie? Kua!

 4. PetrC napsal:

  Proude a kde by se to zabijeni zastavilo? Jsi Cech, Moravak muzes volit a byt voleny. Jsi zid , mas izrael.

 5. PetrC napsal:

  No co smrdi sionem je rovnou na zabiti - dovolil bych si vas citovat. Jenze zabijenim niceho nedosahnete. To ze nas ovladaji nehazejte na ne, je to nas problem. Pokud jsme idioti nic jineho si nezasluhujeme.

  • proud napsal:

   Aha,tady jsme :-))).Mas a nemas pravdu,kazdej zlocinec majici nekoho na svedomi je na zabiti a to at si my prizname vinu,nebo ne. Takze to sedi. Ovsem to ze jsme si vinni i my sami je vec dalsi a je to tak.

  • proud napsal:

   Mozna by se o tom dalo i premejslet :-)))))))))),protoze poslat je k reinkarnaci by vlastne bylo ulehceni,zjednoduseni,lepsi nez je poslat do prace a nechat zit obycejny zivoty,to by asi nedavali :-))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Ale zase na druhou stranu se podivej co udelali fasistu deti z Ameriky,jak rychle se spojily se sionem........ma teda smysl to riskovat a nechat je bezet?........

   • PetrC napsal:

    Proude zlo je v nas. At sion nebo slovan. Zalezi na tom jak ho umite potlacit.
    Cose tyce USA, jsou to co vzdy byly. Snad mi nechcete tvrdit o demokracii v rasistickych statech? Navic kdyz ti otocni kohoutci obraci rasizmus proti bilym.

    • proud napsal:

     Jasne ze chci,pokud ovsem vis o demokracii pravdu a ne lez prodavanou lidem,ani ne lez,jako podvod zalozenej na tom ze se jim rika jen ta libiva prvni pulka definice,ta druho o tom kym jsou uz ne :-).Proc se jim nerika je slozitejsi,to uz bysme se dostavali az k zakonum universa ktery nesmi ignorovat bez nasledku nikdo.....Ale jsou duvodem k tomu ze nejlip je vzdycky schovany to co je vsem na ocich.......

 6. Eschatolog napsal:

  hledejte útěchu v Protokolech :-)

  • proud napsal:

   Utechu tezko,pravdu mozna,jak jsem napsal vejs. Vzdycky se nam rika vsechno,ale dela se to chytre,tak abysme vedeli stejne hovno,ale nelhalo se nam a netajilo,kdyz se to prokoukne,da se leccos "dozvedet",a podle toho se zaridit......

 7. Eschatolog napsal:

  a modlete se, aby se ten dron nekoukal na vás :-)

 8. Ivan Hrozný napsal:

  Vím, že můj příspěvek je od věci. Mám však zato, že postavení RF na mezinárodní scéně je stále znovu považováno za paradox: ekonomika v kopějkách a vliv po celém světě. Nedávno jsem našel na blogu The Saker (známý bloger)článek Jona Heleevika, ekonoma finského původu experta zasluhujícího toto označení, hluboce zaintetresovaného na ekonomických procesech ve světě a zvláště v Rusku. Kdo umí anglicky, originál najde na zmíněném blogu "Vineyard of the Saker" pod názvem "Stronger than ever". Otvírá úplně nový pohled na ekonomickou situaci ve světě a postavení Ruska v ní způsobem, který mnohé ohromí. Pro ty, kdo neumí anglicky, mohu poskytnout český překlad, ale jen soukromně a bez souhlasu autora. Upozorňuji, že článek v češtině má na 600 mega a obsahuje řadu grafů, které i lajkům otevřou cestu poznání. Všechny závěry jsou doloženy autentickými zdroji. Shrnu to takto: Rusko NENÍ benzínka s atomovou bombou. Není to překvapení, je to ŠOK.

  • Lukáš napsal:

   Ivan Hrozný.
   Já bych to nechal koňovi,ten má větší hlavu.
   Pokud tomu rozumíte,tak Vám musí být jasné,že nadhodnocený dolar,rujnuje všechny měny ve prospěch USA.Navíc tím,že všechny platby ve světové ekonomice probíhají přes dolar,také Vám dojde proč.Když se některý stát tohoto chomoutu chce zbavit,tak dostane nadílku bomb.

   • Jan napsal:

    Ze se dolar drzi nahore je silene a nepochopitelne. Dolar je podlozen pouze duverou, nicim jinym. Je tezke rikat, nemam duveru, kdyz mam plne ruce dolaru natistenych i na girovych uctech u Banksteru. Cena zlata je manipulovana, kazdy mesic 50 miliard $ se tiskne a dava do obehu, jinak by USA neprezily uz ani den.

   • Ivan Hrozný napsal:

    Ten článok je viac ako o tomto notoricky známom fakte. Ide o to, že existuje plán likvidácie dolaru, zníženie vplyvu FEDu na svetový finančný systém a vysvětluje sa aj cieľ tohoto plánu. Také veci sa koňovi nenechávajů, iba ak sme leniví rozmýšľať a bojíme sa konať.

  • Jan napsal:

   Pro mne to sok neni. Zapad uz po desetileti ignoruje Rusko, neukazuje nic z jeho uspechu. Jenom na ne pliva a ocernuje ho, kazi mu ksefty s plynem. A presto, je otevirana jedna roura s plynem za druhou. Staly prachy ty investice, ale brzy potecou prachy do Ruska. Co ma zapad? Kulovy, zadne suroviny, dekadenci a podle lzi. Co bude, az se financni bublina zhrouti svou velikosti a banksteri v centralnich bankach a FEDU jsou na konci sve latiny? Rusko bude prodavat plyn za zlato , ne za bezcenne papirky zapadnich men. Jenom si pocka, prijde to brzy. Trpelivost prinasi ruze. Je diky raketam chraneno a muze cekat. Zapad nema sanci ho pokorit a premoci. Putin si to jedine musi uhlidat doma.

  • Jan napsal:

   Tady je ten odkaz na ten clanek. Jenom kliknout a cist anglicky. Pro neznalce tohoto primitivniho jazyka pouzit treba google translator.
   https://thesaker.is/new-world-order-in-meltdown-but-russia-stronger-than-ever/

  • Petr napsal:

   Dobrý večer,

   měl bych zájem o Vámi nabízený překlad,
   jak Vás mohu kontaktovat? Děkuji Petr.

 9. Ivan Hrozný napsal:

  Má-li redakce zájem, pošlu originál i překlad článku na její adresu, a to bezplatně.

 10. Jan napsal:

  Na stesti V. Putin nebude poslouchat rady Robertse. On vi proc nelezt do alianci a prebirat zavazky za nekoho, ktery je podla bestie. On vi jak to dopadlo se smlouvami se staty pred 2. svetovou valkou. Spoleha se na sebe a vi, ze vyhraje. Nemusi uz vubec nic delat.

  • napětí napsal:

   Souhlasím s PetrC. Je to o ovládnutí Putina židama z jeho okolí. Z každé případné války by těžili jen ti najsilnější židé, kteří by to financovali. Ale takto pomalu, potichu, v pozadí řízení Ruska se jim daří lépe. Typickým vzorem ovládnutí je Ukrajina, Kolomojského kůň Zelenskij je žid, a už pracuje na parcelaci ukrajinského bohatství zákonem o privatizaci. Rusko je větší sousto,tam se musí dlouho a pomalu,. na východě už ho papají číňané, na Altaji si stavěji vily a bunkry západní oligarchové, kamarádi Putina. Všechno je o byznisu, a případná válka by vše zkomplikovala. Putin III. jen dohlíží na regulérnost postupu. Proti němu je jen jeden neprítel - ruská Armia!

   • Jan napsal:

    Je to jinak. Ukrajina je po puci vazal USA, Zelenskij se bez ukolovani od USaku ani neuprdne. Ukrajina ma za ukol drazdit a urazet Rusko, strilet na vychod a zabijet lidi. Plan USA, ze se Rusko a Ukrajina budou navzajem nicit a krvacet nevysel. USA nerozumi Rusum, ani nechteji rozumnet. Potrebuji Rusko znicit a zmocnit se jeho surovin, rozdelit ho mezi NATO zeme. NATO jim ma pomoci, stoji na zapadni hranici s nimi. Jako za Hitlera, ten mel 25 spojencu. Putin si skoro uplnou suverenitu vyvzdoroval i za cenu nenavisti, sankci a podrazu zapadu. Rusko exceluje vsude, i kdyz ho zapad poskozuje, kde jenom muze. Prectete si ten clanek a budete vedet vic.
    https://thesaker.is/new-world-order-in-meltdown-but-russia-stronger-than-ever/
    Putin pochopitelne se zidy spolupracuje, nejenom s oligarchy doma, i venku. Zide ridi tento svet, Trump je jenom execute officer. Putin je proti valce a zniceni Israele, i kdyz ostatni v regionu Izrael uz odepsali. Tady v Cesku i vsude na zapade jste pod vlivem medii zidovskych medialnich agentur a novinari jsou vetsinou uplaceni a vyskoleni US instituty a Sorosovymi Open Society. Pravdu se v oficialnich mediich nikde na zapade nedozvite, jenom zamlcovani a plky, ktere maji US doktrinu hajit a Rusko pomlouvat a skodit mu.
    O to vice obdivuji statecnost Rusu, s jakou vzdoruji te zapadni pakazi vazalu USA. Odmenou je pro ne zmena klimatu oteplenim a neustale nove pipelines na zapad.

 11. proud napsal:

  A budes kvakat picoviny a budes,aniz bys rozumel jen zbla tomu kdo ridi a kdo povoluje a zakazuje v tom loutkovym divadylku bejvalyho pidinarudku v srdci evropy,v soucasny kolonii kde si uz nikdo zdejsi nema narok cokoliv dovolit,krome toho co mu dovolej si "zaplatit"........a to se nezmeni dokud vsichni jako jeden muz nevykopou vsechny ty zradce a nezacnou si sami urcovat primo,bez prostredniku!

 12. Kdyby se tu ten Proud zase nevnutil, nevime ani koho tento rok 2020 máme rozvěsit na kandelábrech.
  K věci pane diversante PROUDE,k věci,rozumime si?!

 13. proud napsal:

  Pojdme si navzajem pomahat v budovani naseho novyho systemu a statu.

  Navrhy bodu:

  1/ Vladne cely narod formou referend. Plati jen to, co proslo touto cestou a bylo odsouhlaseno vetsinou naroda. Navrhy podava kazdej v “referendnim”,tedy vladnoucim veku,tedy po dosazeni 25 let. Vysledek referenda plati pouze pri ucasti vetsiny naroda!!!
  2/ Vlady se ucastni kazdej rodilej Cech(Moravane a Slezane se pocitaji jako Cesi,protoze to Cesi jsou :-) ) po dovrseni veku 25 let. To je jedina a pravoplatna vlada.
  3/ Ta zamestnava takzvany “vykonavatele” svoji vule. Zamestnava,nikoliv voli!
  4/ K dispozici narodu je odborny management, opet jako zamestnanec vlady s ukolem vzdelavani lidi a pomoci ve vecech rizeni spolecnosti a statu, ktery si lidi spolecne vybudujou.
  5/ Cely uzemi statu patri kazdymu Cechovi stejne, stejne jako priroda a jeji veskery bohatstvi. Podobne je to s veskerou zakladni cinnosti a zakladnim prumyslem vzdelavacim,vojenskym,strategickym,potravnim,odevnim,stavebnim,a podobne. To znamena ze ma kazdej Cech pravo uzivani,ale I OSOBNI zodpovednost za stav!!!
  6/ Soukromy podnikani se soustredi na pomoc a podporu statniho prumyslu a instituci podle jejich pozadavku a potreb.
  7/ Hlavnim ukolem verejnopravnich medii patricich pochopitelne taktez vsem lidem stejne je pomoc v ziskavani pouze PRAVDIVYCH informaci a vzdelavani kazdyho jedince spolecnosti v rade prvni, zabava v rade druhy.
  8/ Veskera moc a vetsina(jak majetkova,tak rozhodujici) musi vzdycky a za vsech okolnosti zustavat v rukou cesky vlady,rozumej ceskyho naroda!!!
  9/ S garanci vlady kazdyho rodilyho Cecha jako jedince a casti vsech,cely vladnouci spolecnosti,tedy naroda,zaroven souvisi i takzvany majetkovy rovnostarstvi,kdy kazdej dosahne na vsechno,chce-li,ve state kde uz nebudou existovat penize a obchodovani,ale bude se zavadet hospodareni a mysleni s prirodou a se Zemi.Proto rovnostarstvi navrhuju az pro uvedomely obcany kteri vedi co to je a hlavnme co to znamena a pri dosazeni vetsiny skutecnejch obcanu by se melo plosne zavist ku prospechu vsem i s tim co s tim bude souviset na poli ochrany lidi i prirody a celyho naseho statu.Tentokrat uz skutecne statu.Kdy uznani bude brano podle zasluh,pracovitosti,pomoci ostatnim a podobne,a nikoliv podle toho kolik kdo nakradl,jak hluboko a komu vlezl do riti!

  Pro zacatek ode me staci,jde o pouhej navrh jakej muze dat kdokoliv z nas a kdokoliv znas ho muze taky doplnovat. Navrh by se mel stat predlohou k bodum referenda lidem v rozhodovani o novym systemu pro sebe a svoje nastupce.

  PS:............co mas pro vsechny ty,kretene??!

 14. proud napsal:

  Tvuj mokrej sen o nadvlade nad stadem jsem pohrbil uz davno a pohrbim kazdej takovej dalsi,co bude vyzdvihovat penize,volby a volice a podobny systemy,podvrhavany nam siozidovstvem zaukolovanym GP !!! Nejaky sladoucky reciicky okolo uz nikoho mimo stado neoblbnou! Uz neni jina cesta nez ta ze si lidi povladnou sami a primo,bez voleb a "zastupitelskejch vosoustu",vsechno ostatni uz se vystridalo a vsechno je zradilo,nejsi tedy ani novej,ani vyjimkou,s tvym povykem z Bohnic,nebo z trollsky prazsky centraly !!! Uz bohuzel neni ani vyber,bud to co navrhuju,pochopitelne ale podle lidi,jak si to udelaji,nebo konecna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!