ÍRÁNSKÁ FRAŠKA aneb JAK FUNGUJE GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ

cq5dam.thumbnail.cropped.750.4225.1. Jsem napsal o gen. Sulejmáním toto: Osoba byla k něčemu připravována (k poražení IS/Daeše na Blízkém východě), ale to již nyní nehrozí (Putin byl rychlejší) a tak došlo k tomu, co známe i z našeho regionu (Kuciak) kdy dotyčný "posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako mrtvý". A události, které následovaly to dokonale potvrzují. Nyní již víme více a tak se začíná lépe sestavovat celá mozaika.

Uběhlo několik dní, doslova nabitých událostmi, které ovšem tvoří jeden globální proces a to změny středisek koncentrace řízení. Původní střediska USA a "Velká" Británie se pomalu, ale jistě, mají změnit na Čínu a Írán.Čína se stává novým ekonomickým Hegemonem a Írán má převzít kontrolu nad světovým Islámem, včetně islamizované Západní Evropy.

Kásim Sulejmání byl vzdělán "pouze" k tomu, aby byl vojenským nástrojem Íránu k likvidaci IS. Vybrán byl pro své neobyčejné řídící schopnosti a díky tomu mu také dělali na Blízkém východě obrovské píár. Stal se žijící legendou. Jenže plány jsou jedna věc a realita druhá. IS/Daeš byl zlikvidován Putinem a Sulejmání se pouze na vítězství podílel, ale nestal se tím "Ajatolláhovým mečem", který porazil fanatiky. Představte si, že má váš soused obrovské, nebezpečné psy a tak vám nezbývá, než si na svou ochranu také takového pořídit. Zajistíte mu výcvik a výchovou z něj uděláte nebezpečnou bestii, která je již tak sebe-vědomá, že už polemizuje i o vašich vlastních povelech, ale vy to tolerujete, protože ji potřebujete. Ale pak se stane to, že ty sousedovy psy zlikviduje cizí smečka a vy již nemáte důvod mít doma zabijáka, kterého je těžké krotit. S tím sousedem se totiž potřebujete usmířit, ale váš pes je na něj natolik vysazený, že mu nedovolí se k vám ani přiblížit, hned by ho roztrhal. Prodat ho nelze a utratit také ne, protože vaše rodina ho má v obrovské oblibě, aniž by chápala, že je jeho chování vlastně ohrožuje, protože pan soused je mocný a mohl by se ji pokusit třeba vyhnat z jejich města. A tak zavoláte "starostovi", aby s vaším sousedem probral likvidaci vašeho psa, protože to je v zájmu všech. Ten ho pak skutečně zlikviduje a vy mu pak se svou rodinou přísaháte nekonečnou pomstu, protože jinak by to doma neprošlo.

A tak byl "šílený pes" Sulejmání utracen cizíma rukama. Ani on neměl takové pravomoce, aby si jen tak sedl do letadla a jel jednat jménem Íránu o zmírnění konfliktu s premiérem vedlejší země, byť tento tvrdí, že jej osobně pozval (on sám ho měl pozvat na naléhání Trumpa - "skvělá" past). Generál musel o své cestě informovat prezidenta a možná i Ajatolláha a ti evidentně neměli potřebu jej zastavit, byť jel do země, kde funguje pouze z USA dosazená, loutková vláda. A tak zemřela legenda, která byla "stvořena" pro potřeby války, ale v míru pro ni nebylo místo.

A tak se rozhodnete pomstít a sousedovi zapálíte stoh. Jenže než tak učiníte, tak zavoláte opět "starostovi" a ten jej včas varuje. Stoh je včas uhašen, ale rodině vylíčíte (na té základně jsme jim zabili 80 vojáků!), jak jste mu to nandali a že má obrovské škody a časem můžete jít s tím sousedem klidně na jedno.

Je ten mnou použitý příměr o sousedech pochopitelný?

Díváme se totiž na hru ve hře. Trump i vedení Íránu jsou plně pod kontrolou Globálních elit (GE) a nedělají nic, co by ve skutečnosti šlo proti sobě. Tou "rodinou" jsou v Íránu přívrženci radikálních řešení a Sulejmáního a v USA zase tzv. US státní elity, kterým říkáme neokoni. Díky nim musíte hrát divadlo např. "mstít se". Írán odpálil na jednu US základnu v Iráku 22 (!!!) raket. Ti, co znají symboliku čísel vědí, že je to naprosto jasný podpis GE. Tyto rakety ovšem nezpůsobily žádné velké škody a navíc z Pentagonu zazněl údiv (evidentně těch, co tuto hru nechápou, tedy členů "rodiny", tedy neokonů) nad tím, proč jako "pomstu za jejich legendu" vystřelili hromadu starého šrotu a nikoliv moderní rakety, které mají k dispozici.

Už je asi pochopitelné, proč Putin tuto frašku nijak zvlášť nekomentoval a nebo jen v míře "aby se neřeklo". Orel totiž neloví mouchy. A tak mu nedělalo problém, v době největší eskalace "napětí" mezi USA a Íránem, vyrazit klidně do Damašku (na dostřel všech a všeho) a to dokonce i se Šojgu a jednat tam s Asadem. A určitě i o tom, jak nahradí RF aktivity Íránu v zemi. Kromě toho nabídl Iráku protivzdušnou obranu S400, což říká: "schovejte se pod náš deštník a nic se vám již nestane". A kdo ještě Iráku nabídl vojenskou pomoc? Samozřejmě nastupující Hegemenon - Čína.

A co se děje nyní v Íránu a na celém BV? Šiíté jsou spojeni způsobem, jakým se o tom nikomu ještě před několika dny ani nesnilo. A v USA? Tam dokonce jednají o tom, že Trumpovi zákonem zakáží vyvolat válku s Íránem!! A kdo? No právě ti neokoni, kteří díky své tuposti málem vyprovokovali 3. světovou válku s Ruskem a díky kterým se nyní mění střediska koncentrace řízení, protože přivedli svět na pomezí ekonomické, vojenské, ekologické a politické krize. Byla to celé od Trumpa chyba? Nikoliv, byl to majstrštyk, kdy opět odepisuje Spojené státy jako Hegemona, což je jeho úkol daný mu od GE - vždyť nutí k požadavkům k míru osoby, co chtěli válku!!!. Dnes mají i jeho největší vazalové hrůzu z jeho dalších kroků a tak se oddalování světa od USA bude dál prohlubovat. Nic to nemění ovšem na tom, že zabíjet diplomaty je naprostá zrůdnost, která zde byla naposledy někdy ve středověku.

Sledujete různé "konspirační teorie", které se ovšem nyní stávají již roky praxí? Zaznamenali jste informaci, že zrovna v momentě kdy vše eskalovalo, došlo v Íránu k zemětřesení a to zrovna v blízkosti místa o kterém to celé je (jádro)? V blízkosti jaderné elektrárny Bušéhr? Zkusme na vteřinu připustit, že existují tzv. geo-fyzikální zbraně, ano? Tak to by se mohlo jednat o varování, které jim mělo říci, že to s tou "pomstou" nesmí přehnat. A jinak perlička: 18. ledna 2010 venezuelská vládní televizní stanice ViVe vydala prohlášení, ve kterém obvinila Spojené státy americké z vyvolání série pokusných zemětřesení, v níž spojila zemětřesení v městě Eureka v Kalifornii, zemětřesení v provincii S'-čchuan z roku 2008 a v té době právě proběhlé zemětřesení na Haiti s perspektivou zaútočit v budoucnu touto technologií na Írán....čtete správně - na ÍRÁN! A kdo přijel po zvolení prezidentem Venezuely popřát osobně Madurovi a to jako první? Íránský ministr obrany (!!!) a to poprvé v historii obou zemí. Pamatujete jak jsem o tom psal?

Také jste si možná všimli toho, že v Íránu spadlo ukrajinské letadlo (na koho to ukrajinci hodí, co myslíte?), ovšem americké výroby, na jehož palubě bylo 11 Ukrajinců a k jehož dopadu dle médií přijelo "nejméně" 22 sanitek! Zaznamenali jste komu to letadlo patřilo? Jistému panu oligarchovi Kolomojskému (psal jsem o něm 11.12.), o kterém všichni vědí, že je loutkovodičem nového prezidenta Zelenského. Ta symbolika je skoro neúprosná, že? Ukrajina padá k zemi díky americkému "stroji", který nyní padá k zemi též.

Všimli jste si také komu všemu íránští představitelé před svým "útokem" zavolali? Nejen iráckým představitelům, kteří okamžitě upozornili USA, ale také švýcarské (!!!) ambasádě, která v zemi zastupuje i USA. A v které že to zemí sídlí GE?

Četli jste dnešní zprávu o princi Harrym a jeho snědé Meghan? Oni nemusí být výkladní skříni toho reliktu z dávnověku, tedy královské rodiny, která má být spolu s "Velkou" Británií odepsána a tak se snaží z tohoto potápějícího se Titaniku co nejrychleji zmizet a to pokud možno i s nějakým "všimným", protože oni nechtějí žít jako "obyčejní lidé" jak samozřejmě tvrdí, ale chtějí žít jako "pracháči", ale bez neustálého dozoru a svázáni protokolem. Jinými slovy - krysy již opouští loď. Jsou tak chytří a nebo je varovalo sexuální obvinění prince Andrewa, o kterém všichni celý jeho život věděli, že je dekadentní prase, ale neměli potřebu to ventilovat? To teprve nyní se sáhne do šuplíku a vytáhne se vše, co potřebujete k likvidaci daného objektu řízení.

Proces, který jsem popsal je natolik do očí bijící, že i lidé bez sebemenších konceptuálních znalostí, ale se zájmem sledovat médi vidí, že celá "poprava" i následná "odveta" je dokonale sehraná fraška odehrávající se na poli globální politiky. Naprosto stejná fraška jako jednání Trumpa s Kimem a jejich silácká gesta, kdy si opět mnoho oveček myslelo, že to ti dva myslí vážně a nebo Trumpův "rozhořčený útok" na předem ohlášené cíle, jako odpověď na fejkový "chemický útok" v Dúmě. Jenže ani těmto lidem většinou nedochází jedna velmi důležitá věc. Pokud jsou tito všichni pánové jen herci ve hře, tak kdo je potom ten scénárista? I těm největším naivkům nyní začíná docházet, že je vše řízeno z mnohem vyšších pater, než je nějaký Trump či Rúhání. Globální elity řídí svět pomocí ideologické a konceptuální moci a pomocí bezstrukturního řízení a to jako jediný složitý sociální supersystém, jenže to se v běžných školách neučí, na to si musíte otevřít tlusté knihy Koncepce společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení.

Nebo chceme být všichni těmi ovládanými ovcemi? Všimli jste si kolik těch ovcí se ušlapalo na Sulejmáního pohřbu, protože věřili celému tomu divadlu?
37 Komentářů k ÍRÁNSKÁ FRAŠKA aneb JAK FUNGUJE GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ

 1. geronimo napsal:

  Celkem dobrý článek.
  Jen by mně zajímalo, jestli ty "ovce", které se tak rozdivočily v tom Iránu se jen tak snadno uklidní, když o odvetě byly USA informovány a nezemřel nejenže žádný vysoce postavený Američan, ale žádný Američan ....

  • proud napsal:

   Proto je potreba skoncit s "ovcanstvim" a zacit s tim pravym obcanstvim,ktery stejne jako treba "stat" jeste nikdy nikde nebylo.....Ovsem k tomu je potreba prestat lhat a oblbovat se.Kde se to povede,tam budou mit vyhrano.Coz u nas jen tak nehrozi....protoze at je to s nama jaky chce,vyuzivame toho k reseni mezisousedskejch vztahu jako za Hitlera.......misto sjednocovani se.

  • proud napsal:

   Ale jinak.............odveta bude,nezapominej na vyhodu poskozenyho,to on si ted vybira cas a zpusob...........a nejen za svyho generala,nastradalo se toho uz pokud vim,vic!

   • proud napsal:

    Navic je to slozitejsi,ja bych sel po Izraeli,tom nejvyssim v nem,respektive,tech nejvyssich,protoze pomsta ma bejt aspon 10x,nejlip 100x vetsi,Ameriku bych si nechal az podle toho jak se zachova...........nakonec je to jen blba vykonna pica,i kdyz namyslena,ale to k blbosti patri.

    • proud napsal:

     Kdyby Amerika nekradla po svete mozky,byla by jeste dlouho za indianama................

    • proud napsal:

     Navic,z jinyho clanku: "2; Za Trumpovu hlavu byla vypsána odměna 80 milionů dolarů. Prohlášení bylo učiněno během přenosu ceremoniálu rozloučení s generálem Kásimem Sulejmáním.".................V dobe kdy si system sam na sebe usil tenhle financni bic,nemam strach ze nebudou v Americe padat hlavy!!!

     • proud napsal:

      Vsadim se ze uz ted pochytali x nezkusenejch,ale odhodlanejch co to chteli zkusit,blbcovi Trumpovic ted nezavidim,ani tem co mu to nakukali,aby chodili radeji kanalama s tim ze i tam za nima vlezou,za blbama.......

 2. martin bareš napsal:

  Válka bude pane autore podle vás asi taky nějaká fraška.

  Zdraví zatím neušlapaná ovce.

  • proud napsal:

   Ona valka taky fraska pro ty mocny je.Z hlediska mocnejch je to moc dobra vec roztacejici ekonomiku,vydelavajici hromady penez a redukujici populaci,podobne jako krize(ktery jsou vzdycky umele navozovany),tedy samej velkej plus..........jenze pro ne,my jsme ti redukovani,vsechno odsirajici a pritom vsechno platici.

   • proud napsal:

    ......a hlavne hodne blbi,kdyz to nechceme videt,uvedomit si a zmenit!!! Idealni chovnej dobytek co si sam dela policajta,kata i zdravotni sestru!

  • geronimo napsal:

   v tom článku se neprobírá válka, ale akce a protiakce, která se stala v Iráku. Ještě do toho vyplašení iránští vojáci u PVO, neznalí pravého stavu věci, sestřelili dopravní letadlo ... podobně jak Amíci v roce 1988.
   Ani ta druhá světová válka neproběhla tak, jak nám tvrdili za socialismu, nebo dnes .... podobně jako třeba VŘSR

   • PetrC napsal:

    No rekl bych ze druha svetova probehla tak jak ji zname. Ale to co ji vyvolalo, kdo ji doopravdy rozpoutal, kdo ji financoval, kdo ovladal Hitlera a na spoustu podobnych otazek se pravdive odpovedi nedockame. Ve vetsine se dovime jmena obetnich beranku, ale ti pravi jsou u moci porad.
    A ti vyplaseni iransti vojaci? Co kdyz to nane bylo naraficeno a pro Irance je vyhodnejsi priznat jen cast pravdy. Ovsem pokud jsou taci pitomi ze nedovedou rozeznat dopravni letadlo, navic letici od letiste tak at ten svuj Iran predaji radeji amikum hned bez zbytecnych obeti a skod. Stejne to proserou.

 3. Robo napsal:

  To je asi nejaká nesmierna novinka, že politici nie sú vládci.
  To by človeka nenapadlo, ešteže sa nájde vykladač s tučnou knihou.

 4. proud napsal:

  ......no...........mel jsem Novaku za to,ze toho mas v hlave vic..........Pronesu tady tedy taky takovou jednu "vestbu":

  Dal se opirejte o siozidovsky berlicky misto spolehani se na vlastni hlavu,vedomosti a jejich zpracovavani a pak se nedivte kde a jak skoncite jen proto ze si hrajete na "moderni" konceptualisty a nechcete videt ty dristy,jeste se k nim i pridavate a myslite si ze se skutecne kdosi "bavi" s kymsi formou cisel a mrtvol lidi,ac je tu kdosi kdo vubec nema potrebu se s kymkoliv o cemkoliv bavit a staci mu pouze ani ne porucit,nybrz jen "vyslovit prani" jako by mel prsten "Arabely" ! Proc? Protoze ma technologie se kterejma se s nikym bavit nemusi,a uz vubec ne jako stredovekej saman s lidskejma obetma!!!

  • proud napsal:

   Cokoliv co odvadi lidi od jejich sjednocovani se od urovne republik,pres svetadily az po Zemi je vzdycky nastrojem mocnejch co nechtej o svou moc prijit,a je uplne jedno o ktery mocny se jedna a je uplne jedno jak rafinovany jsou a jaky k tomu pouzivaj pomocniky a uceni,jak moc veci zasmodrchavaj a pak se nad nima stavej haurovsky,a vzdycky je to o boji mezi prachatejma frakcema na kterej vzdycky obycejnej clovek nejak doplati................a vubec nejhorsi jsou jak vime oni "pjakinove" a ruzni jini mudrci a vestci budoucnosti,kterou vytvari kazdej z nas ted a tady...........tedy oni poturcenci horsi turku co si myslej ze do me videj lip nez ja sam.

   • geronimo napsal:

    Proude, pokaždý plácáš něco jinýho, minule jsi tvrdil, že minulost netvoří současnost, ani budoucnost, že je jen teď a tady, a dnes tvrdíš že teď a tady tvoříme budoucnost, což vlastně znamená, že minulost tvoří současnost i budoucnost.
    Ty jsi asi slušný tlučhuba

    • proud napsal:

     Asi to spatne chapes,ze soucasnost a po ni budoucnost tvorej minulost je snad logicky,ze se tim ale nemuzes ridit protoze minulost mezitim vylhali za ucelem plneni svejch soucasnejch a budoucich zajmu prachaty sracove by ti taky melo bejt jasny,jenze to bys musel prave pouzivat vlastni hlavu a ne debilni ksb berlicky.

     • proud napsal:

      A to je duvod proc tvrdim ze je potreba se zamerovat hlacvne na soucasnost pri vytvareni budoucnosti ted a tady,protoze jsi u toho,to ti tezko nekdo zmeni prave ted a tady,zmenej to az dalsi generaci,nebo skoro,coz vypovida o tom jak se mas divat na minulost a ze se podle ni nemuzes ridit. Cemu na tom nerozumis???!!!

      • geronimo napsal:

       Je úplně jedno, jestli minulost znáš, nebo ne, stejně utvořila současnost a bude spoluutvářet budoucnost .... jen když tu minulost znáš, tak teprve můžeš porozumět současnosti ....
       a to jsi před pár dny tvrdě popíral

       • proud napsal:

        A popiram dal,protoze jakou znas minulost kdyz ti ji pokrivili????? Zadnou!!! Nebo snad lzi o ni za ni pokladas??? A nemas tak uplne pravdu,protoze je porad hodne tech kdo se prolhanou minulosti ridej v soucasnosti a tim kurvej ji i budoucnost.Zrejme nemas cas pro samou KSB podivat se na svet svejma ocima,respektice se na nej vubec podivat,to bude tema tlustejma knihama :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Justass napsal:

         No - pokud sis ji nechal pokřivit, tak to jsi na tom konceptuálně hodně špatně. Kdo zná minulost a nenechl si ji pokřivit propagandou jakéhokoliv směru, tak zná děje současnosti a dokáže dohlédnout podle nich i děje budoucnosti. Tzv. zákon času - řek bych

        • proud napsal:

         A jak si nenechas pane chytrej pokrivit 300 let starou minulost? Porad mi,rad ji ponapravuju :-)))))))))))))).Nebo nevidis jak uz ted a to jeste porad zijou pametnici vyzdvihujou fasisty,vlasovce a pomlouvaj narod kterej za sebe i za nas polozil 20 milionu zivotu??? A to jete neni ani blbejch 100 let zpatky!!! Takze na to konceptualne seru,na tak pitomoucky ucenicko novy cirkve a seru i na to co nemuzu ovlivnit,tedy na minulost! Na co neseru je soucasnost a budoucnost,u tech se aspon muzu snazit aby ta minulost byla v poradku i kdyz ji stejne budou chtit zase zkurvit.

        • proud napsal:

         Koukam ze jste "konceptualne" pripravovany o logicky mysleni a sedlackej rozum panove,vy uz to ani nevnimate,ale ja to vidim dobre co se z vas stava,dobre jste tem siozidakum nalitli,jen co je pravda,ale nedeste se ovcani,to se deje porad dokola........jak jinak by to dokazali drzet tak dlouho?:-)))))))))))))))))))))))))

 5. PetrC napsal:

  Cokoliv co odvadi lidi od jejich sjednocovani....Proude to oni lide. Maji to v sobe. Rodinana se hada mezi sebou, soused ze sousedem, tak jak chcete at sjednotit? Vladni to jen vyuzivaji.

  • proud napsal:

   Peto,uz stokrat jsem psal,ze je to v systemu,jsme tak uceny po generace,kde je napsany jestli jsme takovy,nebo jen tak nauceny a ze to nejde zmenit????

   • PetrC napsal:

    Takovi proste jsme a system to vyuziva. Samozdrejme ze se to neda zmenit. Bud budete drzet lidi na uzde a bicem je drzet v mezich a nebo budou valcit mezi sebou. I kdyz vetsina lidi je solidnich, prave diky te solidnosti jim vladne ta mensina. Scchvalne se podivejte na lidi kolem a zvazte procento lidi solidnich a tech druhych. Zjistite se si jsou blizke. Kdysi davno jsem delal mezi lidmi asi +- tisicovkou, vsichni stejne placeni $40 na hodinu a 60 v prescasu pus vse zdarma. Krasne penize. Ti lide se mezi sebou zrali jak psi. Vyjebaval jeden z druhym. Takze co s takyma?

    • proud napsal:

     Ma smysl ti opakovat zas a znova ze proto ze jsou tak od malinka uceny svejma rodicema ktery tak byli uceny tema svejma atd.,to vsechno podle predem danyho scenare systemu kterej tak byl umyslne vytvorenej? Rozdel a panuj z nebe samo nespadlo a zadnej z obycejnejch lidi to nevymyslel,nebyl duvod,dokud nekterej nezjistil ze muze mit vic nez druhej a koupit si ty chudsi aby se navzajem zrali......................Proto jsou logicky lepsi jen dve cesty,bud ze maj vsichni hovno a nemaj sanci mit vic(coz je v praxi nerealny),nebo ze vsichni dosahnou na vsechno a tim taky nemaj sanci mit vic nebo min nez druhy coz uz se zaridit necha,pak neni jak koho a cim podplatit ..........zustane jen manipulace strachem,jenze za mnohem lepsich moznosti se otevrene branit s tim ze ti kdekdo rad pomuze,protoze svuj blahobyt si kazdej brani,obzvlast kdyz uz neni ovcanem,ale obcanem kterej vi a zna a uz neni sam a rozdelenej...........

     • PetrC napsal:

      Ale houby uceny svyma rodicema. Kazdy mame svoje vlastnosti. Znam spoustu rodicu poctivi lide a decka maji na pul - jedno rozumne a to druhe stoji za houby.
      Nekteri lide vam budou zavidet i ten susen z nosa, protoze neumi ukoulet lepsi. Co vy furt mate s tim blahobytem. Soused vam bude zavidet i to ze umite lip oprcat babu, protoze ta vase chodi vysmata a je prijemna. Kdezto ta jeho porad nafucena. Copak lide maji spatne vlastnosti jen kvuli penezum?

      • proud napsal:

       To spolu uzce souvisi....Rikas ze hodne cestujes,byls nekdy mezi domorodcema co penize neznaj? .... Operujes se zlejma sousedama pres zahradu nebo jeste dal,od kterejch muzes pryc,vyhejbat se jim,ale co v takovy domorody komunite kde jste skoro ve dne v noci bok po boku?:-)))))))))))))))))))). Udelej pokus,dej jim prachy a za cas se prijd podivat co se stalo z tech co zbyli. Uz nenajdes bok po boku,kdyby ses rozkrajel a dal budes tvrdit ze to penize ne,tema to neni,rozdilama v majetcich,ani nahodou............uz s tim prestan :-))))))))))))))))))))))))

       • PetrC napsal:

        A uz zase penize. V te komunite se tech 20 lidi se mezi sebou zerou jak psi a ne kvuli penezum, ty stejne nemaji. Naopak nejsolidnejsi tu je ten nejbohatsi. Pomuze, sere na pomluvy a nezucastnuje se boju o koryta. Je to smesne jak se zerou o funkce, mimochodem neplacene, jen aby mohli rozhodovat. Jsem nastesti od te komunity jeste par km. Penize jsou jen jeden z duvodu rozporu mezi lidma, ale klidne vam napisi mnohem vic jinych duvodu a ty odstranenim penez nestratite. A neprekrucujte ma slova, ja nikdy nenapsal ze penize nejsou problemu, ale ze zdaleka nejsou jediny problem. A odstranenim jedine spolecnost zruinujete.

        • proud napsal:

         Porad je to o moci a o penezich,kdy jedno bez druhyho nemuze bejt. Nic neprekrucuju,onehda jsme na to narazili,jako ostatne casem pravidelne :-)))). A tvrdils ze penize ne,ze to lidi.Coz je sice taky pravda,jenze ty lidi jsou nauceny na ty prachy,jima ovladany,takze problem je v prachach a bude v nich i kdyz ty lidi poucis,protoze jak nebudou mit stejne,budou si zavidet,tu zavist uplne neodstranis nikdy,ale s prachama by z ni zmizel podstatnej kus.A nakonec kdovi,mozna by se bez nich lidi naucili zvladat i tu zavist a ostatni svinstva.Nejspis by totiz nebyl nikdo kdo by je kazil,nebylo by proc.Ve chvili kdy si lidi rozhodnou o vsem svou skutecnou vetsinou totiz skutecne nebude proc,protoze s tim uz nikdo nic nenadela.

 6. PetrC napsal:

  Odstrante prachy zavist zustane, odstrante lidi zavist zmizi. Takze v kom to je?

  • proud napsal:

   Ve vychove kterou urcuje system,mimochodem,penezma.

  • proud napsal:

   Ne Peto,tak uplne,presnejsi je ze kdyz vsichni na vsechno dosahnou,vybere si kazdej to svoje a nejspis druhymu nebude mit co zavidet ;-). Pochopitelne to predpoklada "vychovany" lidi a ne zver! Dosahnu li na vsechno,poridim si co potrebuju,co potrebuju jen obcas,to si pujcim samozrejme taky "zadarmo",na co to budu blokovat porad a podobne,to je o ty vychovanosti,pozdeji SEBEvychovanosti,rozumej o onom uvedomeni.Kdyz to zavedes ted hned,pak se pustej ovcanskej dobytek obklopi vsim mozny a bude zit jak na smetaku v tisici vecech ktery nikdy nepouzije,to je ten rozdil mezi uvedomelym a ovcanem! Tak zhruba napsano.

 7. proud napsal:

  Jj,globalni rizeni...............je tak jednoduchy nas oblbovat,az to jednoho urazi!

  https://www.youtube.com/watch?v=OR-UstZneFg&feature=youtu.be

 8. Maroš napsal:

  Na porovnanie - Pjakin o situ s Iránom...
  Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.01.2020 (CZ tit.)
  https://www.youtube.com/watch?v=FEi9QvoKaQE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!