TŘI PÁNOVÉ, ZE DVOU ZEMÍ

mihail-misustin-putin-in-basbakanlik-teklifini-kabul-etti-700x420Putin"Zrušením" (chápej likvidací) vlády zbavil vedení země velkého množství nejen vlasti-zrádců, ale hlavně osob, jejichž struktura myšlení byla vygenerována stále ještě Jelcinovým Ruskem, tedy zemí, která byla pouze surovinovým přívěskem Západu a která vytvářela jen lokajské kádry a nikoliv samostatně smýšlející osoby s vlasteneckým cítěním. Důvody, proč to udělal nyní, jsou celkem zřejmé. Připravuje si půdu k tomu, aby měl stále řídící vliv na stát, byť dle ústavy znovu na prezidenta kandidovat již nemůže. Čeká ho ovšem obrovský úkol a to vytáhnout do vyšších sfér řízení kvalitní kádry nezatížené minulostí, což lze např. právě u nového premiéra Mišustina předpokládat.

Osekáním prezidentských pravomocí navíc Putin docílí ještě jedné velmi důležité věci - v případě, že se podaří v budoucnu opět obsadit tuto pozici nějakým vlastizrádným lokajíčkem, tak mu bude podstatně déle trvat zastavit, či zcela zrušit, nastavené procesy. Když se podíváme co Putin dělá z hlediska řízení, tak nám nezbývá než užasle zírat. Nejdříve získal obrovský kredit v zahraničí a když upevnil pozici RF v mezinárodním měřítku, čímž zrušil, doslova vynuloval, řízení US státních elit (i těch Globálních), již pořádně oslabených Trumpem, tak teprve nyní začal provádět reformy ve vlastní zemi. Je to samozřejmě logické. Nemá totiž smysl zkoušet řídit "auto" v momentě, kdy víte, že je řízeno někým jiným na dálku z ciziny. Brzdíte, ale dotyčný "parazit" šlape na plyn, takže vaše snaha je k ničemu a navíc vypadáte zvenčí jako ten, co řídít vůbec neumí. V momentě kdy necháte auto autem a naopak vezmete "parazitovi" technické prostředky (schopnost řídit), aby vám nemohl dál škodit, tak máte vyhráno. A přesně toto dělá Putin. Završuje svou dvacetiletou snahu po naprosté suverenitě Ruské federace. A je jasné, že prvním krokem musí být změna ústavy, která byla napsána v USA za dob Jelcina. To, že i ta naše je Made in USA jsem již v minulosti psal.

Zeman

Prezident se nechal slyšet, že si ještě rozmyslí jet na summit do Číny, když tito v naší zemi neinvestovali tolik, co slíbili. Není to volání po "válce", ale spíše potom, aby se procesy týkající se Nové hedvábné stezky pohnuly vpřed, protože je málo času. Boj o ČR (důležitý střed, "srdce" Evropy) již totiž začal (provokace Hřiba a již zesnulého Kubery - psal jsem 29.11. 2019). Jistě jste si všimli, že Zeman již nebude vystupovat u Soukupa na Barrandově. Všimli jste si, že tomu nejdříve předcházely Soukupovy facebookové výkřiky (Každý máme své limity. A mým je, že odmítám dávat prostor lidem, kteří hájí vrahy. Urválek byl stejný vrah jako Eichmann. A pokud v tom nejsme s panem prezidentem zajedno, tak nevím, zda jsme schopni v něčem jiném spolu najít společnou řeč) a pak ukončení spolupráce? Myslíte si opravdu, že je to tím, že by, kdysi k zeleným neomarxistům inklinující a Havla adorující Soukup najednou získal morální cítění? A nebo, že by Ovčáček vyhodnotil tuto aktivitu, tedy informovat lidi o názorech prezidenta, jako již nepotřebnou, jak deklaroval? A nebo je to spíše tím, že Zeman nebyl dostatečně "slušný" k Číně a firmu pana Soukupa Empresa Media vlastní právě Čína ze 49%? Co myslíte?


Pjakin

Ptali jste se někteří, co říkám na zhodnocení situace v Íránu od tohoto analytika z RF a jaké vidím rozdíly v tom, co jsem napsal já (psal jsem 5.1., 9.1. a 11.1.) Z hlediska globální politiky (a to je to důležité, protože to určuje další vývoj), došlo k naprosté shodě - Sulejmání byl odstraněn, protože se Íránu již nehodil, "pomsta" za něj byla divadlo a Trump tím získal hromadu bodů na své konto. Takže vše podstatné je v naprosté shodě. S tím, že k Sulejmáního vraždě došlo vlastně "nechtěně", že to udělala US státní elita a Trump to vzal na sebe a že letadlo nebylo sestřeleno, ale odpáleno bombou se již zcela míjíme. Každý si může přečíst mé analýzy a z nich se přesvědčit o mých argumentech, které tyto názory vyvrací. Ale jen v bodech - Sulejmání byl oficiálně pozván a to na základě apelace USA vedení Iráku, takže každý věděl, že na místě tato osoba je. Překvapení neokonů, tedy US státních elit bylo tak ohromující, že to nebyl údiv z toho kdo byl zabit, ale šok z toho co Trump nařídil, proto mu také zákonem následně sebrali pravomoc vyhlásit Íránu válku. Záběrům ze sestřelení letadla bych v tomto případě věřil, protože v jinýh případech jsme nic takového nikdy neviděli, nesměli vidět. Likvidace byla připsána na vrub Revolučním gardám, což jsou Sulejmáního "věrní psi", takže je logické, že když byl odstraněn šéf smečky, tak bude nutné "uzemnit" i její členy. Nikde ovšem není napsáno, že dotyčný operátor viděl na monitoru objektivní realitu, tedy dopravní letadlo a nebo něco zcela jiného, velmi dobře přeci víme, co dnes dokáže takový kvalitní hacker. Ale jak jsem již psal - to podstatné, to globální, je v naprosté shodě.

Nezapomeňte studovat KSB a DVTŘ, je to jediná šance jak změnit společnost zvířecí, v tu opravdu lidskou.
Jeden komentář na TŘI PÁNOVÉ, ZE DVOU ZEMÍ

  1. Jan napsal:

    Mam zpravy, ze transponder (informuje o identifikaci letadla, vojenska letadla ho vypinaji) ukrajinskeho letadla byl pri startu dalkove vypnut. (U Boeingu je pry mozne na dalku prevzit i pilotaz, Airbusy tuto moznost nemaji). Proto bylo v noci povazovano za vojenske a sestreleno. Pred letadlem startovaly jine stroje, bez problemu. Proc to bylo zrovna ukrajinske? Ukrajina prece sestrelila MH17 a stale to dosud hazi na Rusko.
    Ten clanek ma velkou informacni hodnotu, ja to vidim podobne. Putin si uvedomil, ze program Leaders Ruska zkrachoval. Nebylo mozne timto programem zmenit klanove ovladani uradu a moci v guberniich. Musi se to provest seshora. A to je ted mozne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!